dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

3 posters

8 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Vas. 27 Júl. 2014, 16:00

Mert attól, hogy valamit mondok, nem feltétlenül követed is... A múltkor sem akartad felvenni azt a ruhát, hiába könyörögtem fél napon keresztül. * Dünnyögi a testvérének. Ahogy hallgatja, már éppen megfogalmazódna benne, hogy örömmel tervez egy sokkal kedvesebb és barátságosabb összképet adó szettet, amikor Rob megelőzi. Emiatt elszomorodik a tekintete, szinte kérlelőn néz rá. * Csak... egyet. Hadd próbáljam meg legalább... Akkor nem úgy néznél ki, mint egy mumus. Pont ezt hordod, amikor ez cseppet sem lett olyan jó, mint az utánajövők. * Karba teszi a kezét, az utolsó megjegyzés miatt összeszűkíti a szemét. Igen. Bosszúból benne fogja hagyni a tűt a legújabb tervezésében. *

* Amikor a lányhoz szól, sokkal barátságosabbá válnak a vonásai. * Egy ideje figyelünk titeket a fogoly miatt, így vannak alapinformációink a csapatotokról... csak aztán jött egy kis malőr és a célpontunk meglógott a levéllel. * Szaporán bólogatni kezd. * Bezony. Besegítünk nektek keresni Edgart és Cliffet... legalábbis úgy emlékszem, ez volt a neve a fogolynak, cserébe fogjuk a papírosunkat és lelépünk. A levél előbb-utóbb úgyis elér majd a keresztesekhez is, mert fontos információk vannak benne...

* Lemondóan felsóhajt. * Kösz, Rob... most már magyarázattal tartozom neki is. Az egyik specialitásom a ruha készítés, egyszer szívesen terveznék neked. Olyasmiket készítek, mint ami rajtam van, a bátyámé pedig egy régebbi darab, habár nem most akartam reklámozni a szolgáltatásaimat. * A végére halkan felnevet. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 28 Júl. 2014, 21:52

Persze, hogy nem követem. 90%-ban fecsegsz, amit néha próbálok kizárni. Most viszont nem mondtál hülyeséget. * Előveszi a zsebéből a papírba csomagolt csokoládédarabos szeletet, majd az öccse felé dobja. * Ezt majdnem elfelejtettem... Nem! Daryl, NEM! Még egyszer nem hagyom, hogy teljesen elszabadítsd az ízlésedet. Ez a világ még nem készült fel annyi fodorra és csipkére. Amúgy is, nem vagyok próbababa. * Mondja hűvösebbnek ható hangon, bár mosolyog... legbelül, mélyen. *

* Csendben vár, amíg az öccse beszámolót tart a lánynak, majd egy féloldalas mosolyra húzza a száját a fiatal keresztes reakcióját látva. * Lefordítom az öcsém szavait. Ideális alakod van ahhoz, hogy élvezet legyen valamit rád szabni... Én inkább főznék rád, az én ízlésemnek túl lapos a... * A hátsójára pillant, jelezve lehetne formásabb is. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Kedd 29 Júl. 2014, 20:35

*Hosszan figyeli őket. Valóban testvérek, már csak a viselkedésük miatt is, ahogyan beszélnek egymással.... ez egy kicsit arra emlékezteti, amikor ő a barátaival volt így a játék elején..... Habár ő egyke gyerek volt, de a barátai fontosak lettek neki..... Halk sóhajjal változtatott a súlyának elosztásán. Komolya figyeli őket....valahol, belül mégis elmosolyodik, ám ezt jelenleg nem mutatja ki nekik. Próbálja megtartani a szokásos arcvonását, mivel ez alapjáraton komoly dolog..... Bíznia kellene..de ez nem megy olyan könnyen.*

Rendben, habár nem tájékoztattak semmi ilyesmiről... nem igazán van más választásom, mint megpróbálni bízni bennetek. Mióta figyeltek és követtek minket? Mióta felvettük a fogolyt?
*Elgondolkodott...ha ez így volt, talán azt is láthatták mi történt másfél napja....Edgar azt mondta, azért történt mert legyengült..nem evett....de...azok után, ahogyan a férfi eltűnt...bármennyire is fájt neki, mélyen...egy hang azt súgta, hogy valami nem volt rendben...és most sincs rendben a férfival.*
Mehetünk tovább együtt, több szem többet lát. De, ki kell jelentenem, hogy magam sem tudom, merre lehetnek. Éppen annyira meglepő ez..mint amennyire meglepő, hogy Jester mellettem van....jelenleg.
~ Főleg a fogoly miatt.~

*Észreveszi, hogy végül is az öregebb is tud mosolyogni, a fiatalabb meg alapjáraton sokkal közvetlenebbnek tűnik. Jól megvannak együtt..... egy kicsit érti, miért nem akart senkit magához engedni elég közel....habár, valaha Edgar s ő is így viselkedtek egymással. Ezért....aggódik valamiért...a férfi miatt még kicsit.....
A szavakra hirtelen pillant fel, a fiatalabb nevetése miatt felsóhajt, nem volt szokása próbababának állni, de azt nem tagadta, hogy szerette a ruhákat. Szerette még otthon is....ezért is volt a mostani ruhája is olyan..amilyen. Azonban amint az idősebb részletesebben taglalta a dolgokat, hirtelen érezte, hogy az arcát egy pillanatra elöntötte a vörösség, a zavar vagy a düh egyvelegével s egy gyors, lendületes mozdulattal került közelebb ahhoz ,majd vágta gyomorszájon a könyökével. A legtöbbször igyekezett nem sok érzelmet mutatni a szemeiben, habár ez nem mindig jött össze...mint most is. Szemei lángoltak...*
Mondtál valamit?
*Sziszegte*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Kedd 29 Júl. 2014, 21:08

Egyébként sem szoktam hülyeséget mondani... * Amikor a testvére odadobja a süteményt, alig tudja elkapni. Egyik kezéből a másik pattogtatja, végül sikerül fogást találnia. * Hé-hé-hé! Majdnem megölted! * Szinte egy falatból majszolja be, jó ízűen elfogyasztja, utána pedig leporolja a tenyereiről a morzsákat. * Moft mé' nem? * Kérdez vissza tele szájjal. Gyorsan lenyeli a falatot, utána folytatja csak. * Naaa... nem lenne rossz... * Úgyis meg fogja csinálni, és akkor Robnak nem lesz más választása, mint hogy legalább egyszer felpróbálja. *

Nem a kereszteseknek dolgozunk, hanem a saját céhünknek, csak néha tovább adunk dolgokat, amik fontosak lehetnek a játékosoknak. Igazából a küldetéstől függ. Szóval... nem csoda, hogy nem értesítettek semmiről, mert igazából nem is volt miről. Amióta átvettétek a foglyot. Az elején még mi is ott voltunk, út közben pedig Fünf követett végig. Tartozott nekem eggyel és behajtottam rajta. Nem szeretek az erdőben kóborolni, így megoldódott. Mivel kiértetek, így visszajött hozzánk a feladat. Miért kérded?

Majd menet közben kiderítjük, merre lehetnek. Ebben a faluban biztosan megfordultak... csak meg kell találnunk a megfelelő személyeket, akik látták és megvesztegethetőek... * Még folytatná, de valami közbe jön. Amikor a bátyja Naimei alakját kezdi kritizálni, támadásba lendül. A hátába könyököl viszont ezzel egy időben a lány is támad, csak ő elölről. * Udvariatlan vagy vele... Igenis szép, különben se stíröld, nem ismerkedni jöttünk...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 03 Aug. 2014, 22:16

* Amikor a dupla ütést megkapja az egyik szemét lehunyva halkan felszisszen. Szerencsére eleget verekedett eddig, hogy ezt a két orvtámadást megússza annyira, hogy ne essen térdre. A pillantása hideggé válik, mint akkor, amikor az indikátora színét szerezte, majd már nyúlna az egyik késéért reflexszerűen, de megáll a mozdulatban. Az öccsének nem ártana, akkor sem ha elárulná, vagy az életébe kerülne a lány pedig. Ő pedig okkal dühös, de hát ha ez van, akkor ez van. * Azt mondtam, hogy lapos a feneked és sovány vagy. Igazából csodálom, hogy annyi energia van benned, hogy a kardodat meg tudod emelni. Ez általában a rossz koszt eredménye. Bővebben is kifejtettem, így már megfelel? Silas!... Nálad pedig le fogok szokni arról, hogy vésztartalékokat hordjak magamnál miattad... Sőt, talán egy kicsit pihentetnem kellene a főzést, edd amit készítesz alapon. * Mondja elmosolyodva, ezzel jelezve, hogy az ütésért jár némi koplalás is, ha csak az öccse nem akarja azt a förmedvényt enni, amit ő maga készít. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Hétf. 04 Aug. 2014, 00:24

*A válaszon érezte, hogy a kis reménye tovaszállt. Fünf már messze volt, ha bármit is látott, már nem kérdezhette meg tőle. A kérdésnél egy lemondó sóhajjal rázta meg a fejét.*
Nem fontos.....ha nem voltatok ott, akkor felesleges maga a kérdés is.

*Az, hogy a fiatalabb testvér is megtámadta egy időben a másikat, mialatt ő, meglepte, de ezzel csak rájött, hogy most valóban nem téveszméről van szó. Nem megjátszás az egész, főleg, hogy láthatóan hogyan viselte el a támadásokat a legmagasabb közülük. Kissé hátra lépett, igaz csak két lépést ,majd felvonta a fejét ismételten, habár már igyekezett a modorán, a forrófejűségén vissza venni valamennyit. Neki is tartania kellet magát....már csak a céhe nevében is.*
Félig ázsiai vagyok ha nem vetted volna észre. Az ilyen alak, nem csak a kosztól lehet, hanem a genetikától is függhet! Nem mindenki lehet olyan tagbaszakadt alak, mint te vagy!
*Válaszolta vissza, habár magában morgott még pár sort. A másik könnyen beszél...a legtöbb ázsiai lánynak amúgy is az a baja, hogy túl vékony, túl sovány, lapos...nincs melle....ez náluk alap szokás.... Naimei csak azért nem figyelt eddig ennyire fel erre...mert a barátja így is szerette! A barátja.....
Egy pillanatra maga elé nézett s a harag eltűnt az arcáról. Azt valami nosztalgikus szomorúság ölelte át. Csak azért élt, mert a társai áldozatot hoztak érte....*


*Halk sóhajjal igazgatta meg sötétlilás haját, mialatt felvonta a fejét. Nem akart mutatni semmit a gondolataiból.*
Mellesleg...én is tudok főzni, bőven ehetően.
*Szólt közbe, ha már láthatóan a tagbaszakadt ezzel fenyítette a kisebbet.*
De...ne ácsorogjunk akkor itt. Kezdjünk dolgozni mielőtt túl messzire mennek Edgarék. Keressük meg az információinkat...meg Jestert.
*Fordult meg.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Hétf. 04 Aug. 2014, 13:39

* Amikor észreveszi, hogy Rob mire készül, reflexből elkapja a kezét és belekarol a bátyjába. Mosolyogva néz fel rá, utána pedig a lányra. * Mi lenne, ha inkább témát váltanánk? Te ne kritizáld... te pedig ne vedd magadra. Nekem is mindig beszól, majd bosszúból segíthetsz neki valami nagyon díszes ruhát tervezni. * Felnevet rajta, de a nevetése épp csak addig tart, amíg a bátyja hozzá nem fordul. * Ne nevezz Silas-nak... Titus. * Mormolja. * MI?! * Karba teszi a kezét és kissé sértetten megemeli az állát. * Legyen! Akkor főzök én, de neked is abból kell enned... nem pazarlunk annyi alapanyagot, szóval... kénytelen leszel. Hmpf.

* Nem tudja sokáig tartani a sértett, morcos tekintetet, sokkal lágyabbra vált, ahogy aggódva pillog Rob felé. * Ugye... ugye azért még szeretsz? * Kérdezi csendesen. *

* A bátyja után ismét Naimei-nek szenteli a figyelmét. * Hmm? Attól még próbára tehetsz minket... mindent tudunk, amit Fünf hallott és látott, folyamatosan jelentette az egészet. * Az étel említésére felcsillan a szeme. * Két szakács is... Jó napoknak nézünk elébe. Naaa, mosolyogj te is! * Biztatja a testvérét. *

Részemről mehetünk, nem szeretném, ha meglógnának azzal a levéllel. Apropó... Jester. Hogyhogy veletek van? A Vörös pestishez tartozik, ráadásul ha jól értettem, akkor orgyilkos. Nem olyasvalaki, aki mellett szívesen aludna az ember. Gondolom nem csak a fogoly miatt jött, mert azt könnyedén megölhette volna bármikor, rengeteg nyitott alkalma volt rá... Egyébként... merre is ment pontosan?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 04 Aug. 2014, 16:15

Ha félig ázsiai vagy, az nem jelenti azt, hogy nyüzügének kell lenned, a szumó birkózók is ázsiaiak... Egyébként nekik elől szokott inkább lapos lenni, de neked hátul is Deszka! A tagbaszakadtat meg bóknak veszem... * Lepillant az öccsére, ahogy a karjába kapaszkodik, majd halkan morogni kezd. * Tudod öcsi... Mikor hazaértünk muffint akartam sütni... mogyorókrémmel, mogyoróvajjal töltve, de lehet, hogy most elment tőle a kedvem. A te kajádból pedig az ellenségemet sem etetném, kínzás lenne. Még a müzlit is elégeted, amikor csak tejet öntesz hozzá. * Az öccse csendesebb kérdésére rögtön meglágyulnak a vonásai, szeret civakodni a fiatalabbal, de nem bántaná meg... Megenged egy szelídebb mosolyt Daryl felé. * Jobban, mint egy nyulat. * Újra a lány felé fordult, majd felsóhajtott. * A bőven ehető nem az a kategória, amit elviselek... Chhh... Inkább főzök én, amúgy is, ha éjszakára kint maradunk, akkor nekem kell vacsorát szereznem, vagy tán az új kisasszony a vadászatot és a nyúzást is magára vállalná? Egy édes kis nyuszika, amelyik hopp, kiugrik a bundájából...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Hétf. 04 Aug. 2014, 21:55

Persze....értem én, értem én.....
*Kihúzta magát, enyhén felvont fejjel, mialatt hosszan fürkészte.*
De nagyon díszes és csipkés legyen ám....
*Motyogta egy kicsit, de a következő pillanatban vissza kapta a fejét az idősebbre. Nem válaszolt, de elkellet számolnia magában, hogy ez így is maradjon.......Elhúzta kissé a száját ,majd elpillantott. Csak a szemöldökénél egy kis ránc jelezte volna, hogy feszült.*

*Lassan pillantott vissza Darylre, majd miután átgondolta a dolgokat. Ha ott is volt Fünf egy ideje.... azt nem láthatta, hogy előtte került e valami az ételébe...italába. Akkor még nem volt velük a fogoly. Megrázta a fejét, majd leintette a másikat.*
Nem hiszem, ez még a fogoly előtt lett volna.......de mialatt a mezőn jöttünk át, elvesztettem az eszméletemet. Nem tudom utána mi történt, egy házban tértem magamhoz. Ha..ezt az időt elmesélnétek nekem....akkor megköszönném.
*Pillantott egy kicsit vissza a fiatalabbra.*

*Érezte, hogy a keze megremeg a másik fennkölt szavaitól..... még,hogy nem elviselhető... nem is kóstolta a főztjét. Halkan sóhajtott, úgy pillantott vissza. Nem fog megijedni tőle.*
A vadászatot nem bánnom. Elkapom, de nem nyúzom meg. Mellesleg, estére van még nálam étel. Nem hiszem,hogy olyan sokan lennénk, nem igaz?

Jester...?! *Kapta vissza a fejét a fiatalabbra. A szavain elgondolkodott, majd a vonásai kissé megenyhültek s halványan elmosolyodott. Tartását most a másik lábára áthelyezte , mialatt egyik kezét a derekára fonta.*
Sok minden nem az, mint aminek tűnik. Jesterrel még a küldetés előtt találkoztam..majd amikor átvettük a foglyot, akkor ismét. Nem félek tőle...sem attól, hogy bántana, mialatt alszom. Flúgos...ez tény.... de, nem lepett meg annyira ,mint Edgar.
*A távolba pillantott, mialatt elgondolkodott. Valóban... már itt kellene lennie.*
Az volt a feladata, hogy körbenéz és információt szerez..ha tudd....lassan itt kell lennie.
*Mintha zajokat hallott volna, így a szemeit próbálta összevonni, hogy jobban lássa a dolgokat.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Kedd 05 Aug. 2014, 10:10

Muffin... mogyorókrém... mogyoróvaj... * Visszhangozza az édesség legfőbb pontjait, habár nem csak ezek adják a finom oldalát. * Naaaa... Tituuuuuus... tudom, hogy szeretsz és nem vonnál meg tőlem ilyen finomságot. Légysziiii... Tudom csinálni egésznap és az nagyon-nagyon idegesítő lenne neked. Jobban jársz, ha csinálsz muffint. Naaaa... * Kezd puncsolni a testvérének, miközben nagy, kérlelő szemekkel néz rá. * Úgy tudtam! Akkor lesz muffin is? * Kérdezi elvigyorodva, miközben elengedi az "áldozata" kezét. * * Összeszűkíti a szemét a nyuszik hallatára... Rob nem bántaná őket. A nyuszik kicsik, kedvesek, aranyosak és bolyhosak, sosem emelne kezet rájuk, de akkor miért említi így? Nyilván bosszantani akarja Naimei-t. Erre nem mond semmit, inkább csak várja a fejleményeket, mielőtt még egyszer merényletre készülne és rálépne a bátyja bütykére. *


* A lány felé biccent, miközben jóízűen felnevet. * Meglesz-meglesz! Amint lesz egy kis szabadidőnk, el is kezdem legalább a tervezést. * Csendben hallgatja, amíg a lány elmagyarázza a dolgot, utána biccent egyet. Nem is próbálja meg a saját szavaival elmondani, hanem megnyitja az üzeneteit, onnan kezdi olvasni Fünf összefoglalóját. * " Akkor találtam meg őket, amikor elindultak a fogollyal; mellettük van az az orgyilkos, akiről a múltkor beszéltünk, a neve Jester. Egyenesen az erdők felé haladnak, a mezőkön problémás lesz a nyomukban maradni. " * Megnyit egy másikat. * Ezt írta induláskor, ezt pedig este... " A mezőn úgy festett, minden rendben van, de az út felénél a Naimei nevű lány összeesett. A korábbi viselkedéséből ítélve altatószert vagy valami kábítót kaphatott, nem vagyok biztos benne melyik, és mikor. A leggyorsabban hatóknak néhány perc elég... és egy apró tűtől kezdve bármi lehet hordozó. " Itt jegyem meg, hogy Fünf specialitása a méreg és potion keverés, szóval nem a levegőbe beszélt. " Jester sietett vissza érte elsőként, mert csak néhány méter után vették észre a történeteket. Ezalatt a lovag a fegyveréért nyúlt, mintha ki akarná végezni a célpontot, de végül tovább ment a többiekhez és ő vitte a lányt a kunyóig, ahol most is vagyok. Úgy döntöttem, nem alszom még, hanem figyeltem. Edgar maga mögött hagyta a kunyhót, gondosan körüljárt mindent. Hagytam, hogy észrevegyen, de nem igazán tett a jelenlétem ellen. Későn ért vissza, de csak az erdőt térképezte fel látszólag. " * Azt hiszem, ezek a részek érdekeltek igazán... Valaki megmérgezhetett téged, habár nem halálos volt. A kérdés a ki, a mikor és hogyan. Nem ettél vagy ittál valami szokatlant? 

* Már éppen válaszolna, amikor ő is meghallja a zajokat. Felkapja a fejét, a hang egyre közelebb ér hozzájuk: lábak dübörgése, mintha egy egész hordányi ember özönlene a közelben. Dühös kiáltások, csattanások... A házak közül hamarosan kibontakozik a hangforrás, Jester rohan feléjük a nyomában a falu teljes tomboló lakosságával. Van aki egyszerűen a fegyveréért nyúlt, a nem éppen harcos játékosok pedig azzal akarnak támadni, amit éppen értek: vasvilla, fáklya, kés, villa, olló, minden mi gyerek kezébe nem való és.. ... egy gumikacsa... Az egyiken, aki az élvonalban caplat, még fürdőköpeny és uszodai hajháló is van. * Helló, skacok! Megjötteeeeeeeeeeeeem~ * Kiált oda vigyorogva és integetve a tömeg célpontja. *

Szerintem... fussunk. * Daryl nyel egyet. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Pént. 08 Aug. 2014, 23:48

Alapból is egész nap idegesítő tudsz lenni... Főleg, ha valamit a fejedbe veszel. * Mondja mások számára sértő hangnemben, bár egyáltalán nem így gondolja és ezt a pillantása és a mosolya elárulja. A pillantását újból a lányra emeli, majd elcsendesedik, amíg Fünfről esik szó. Nem szól bele ebbe a részbe, mert nem igazán érdekelte korábban, hogy mi történt a lánnyal és Fünf sem épp a szíve csücske. A zajra figyel csak fel. Összevonja a szemöldökét, majd lehunyva a szemét sóhajt fel, amikor meglátja az elől szaladó bohócot. Tesz pár lépést előre, a pillantása hideggé és dühössé válik. A kezeit csípőre teszi, majd ahogy Jester elhaladt mellette vár. Nem szól semmit, nem mozdul, csak nagyon... naaaaagyon szúrós és sötét pillantással néz a közeledő horda felé. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 09 Aug. 2014, 00:55

*Az üzenetre felpillant s hosszan hallgatja. Ajkához emeli kezét, egyik ujját épp hogy érinti vele, mialatt szemöldökét összevonja. Lassan kezd, egy, egy méteres körben fel-alá mászkálni, mialatt láthatólag nagyon is figyel a jelentésre. Próbálja bele illeszteni a gondolataiba, amelyek most túlságosan zavarosak. Az egész fejlemények, csak azt erősítették meg benne, amitől nagyon is félt. Edgar elárulta őket...ez egyrészt biztos...ugyan akkor....abban még nem volt pontosabb biztos, hogy a férfi okozta e magát a mérgezést. Nagyon...nagyon dühítette ...elkeserítette ez az egész. A kérdésre megtorpant, s lassan emelte Darylre szürkés tekintetét. Megrázta a fejét.*
Aznap lényegében nem ettem semmit....túl korán kellet indulunk a.... másik incidens miatt.
*Jutott eszébe a tűz....eddig azt hitte, ő is célpont...mint megannyi keresztes mostanában...de...talán nem is ő volt...vagy..csak figyelmeztetés.*
Előtte..éjszaka ettem fánkot...de abban nem lehetett.
*Legyezett a kezével. Abból Jester is evett...ugyan akkor...már rosszul lett volna korábban is, ha abban lett volna.*
Edgar mindent eltervezett....... de... az, hogy Jestert megismertem, majd csatlakozott hozzánk, keresztülhúzta a tervét...ezért kellet drasztikusan lépnie. Bár ismer...tudja ,hogy keresni fogom....
*Töprengett tovább félhangosan, zaklatottan. Igyekezett nyugodt maradni...de ebben a pillanatban..nagyon nehéz volt. Az egészet a zajokra hagyta félbe.*

*Döbbenten nézte a hordát amely a bohóc után szaladt. Először egy pillanatra ijedten, majd kissé elhűlve, cseppel az arcának oldalán, amikor a gumikacsát is észrevette. Felvonta szemöldökét.*
Inkább...nem érdekel,hogy miért kergeti egy fél pucér pasas..... gyere Daryl...menjünk.
*Lépett a nála magasabb sráchoz, mialatt megérintette a karját.*
Hamarosan ideérnek, és...,hogy őszinte legyek, nem akarok velük most foglalkozni. Annyit nem ér az egész.
*Indult meg, azzal pár méter után még vissza pillantott, úgy szólt Rob felé.*
Hé...terminátor, mi lenne ha tovább jönnél az öcséddel? Nem hiszem, hogy egy falkával elbírnál...meg konkrétan nem lenne értelme sem...
*Azzal még intett, s pár jelzést adott felemelt kézzel a távolban lévő Jester felé. Úgy indult tovább.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szomb. 09 Aug. 2014, 11:37

* Darylnak már nem marad ideje rá, hogy reagáljon a lányra, mert a tömeg (élén a bohóccal) vészesen közelít feléjük. Csak bólint Naimei szavaira, vele együtt indul futásnak. A válla felett még hátra pillant a testvérére, elhűlve látja, hogy mozdulni sem akar a tömeg útjából. * ROB! * Kiált oda neki, de nem áll meg. Nem is mer ismét hátranézni, mert szinte biztosra veszi, hogy el fogják gázolni. A falu lakói olyan idegesnek tűntek, amíg a távolból végigmérte őket, hogy egyszerűen nem érdemes beléjük kötni. Szerencsére a tempójuk miatt a távolság állandó marad, de ez így akkor sem jó... * Merre menjünk? * Szól oda a lánynak. * Ha tovább futunk ebbe az irányba, akkor a sziklák lábánál lerázhatjuk őket! Sok zug van, ahova behúzódhatunk, plusz! Fürdőköpenyben már csak nem jön tovább... Ha egy visszafordul, akkor a többi is lassan lemorzsolódik, tömegpszichózis!

* Jester egészen addig mosolyog, amíg hátra nem pillant a válla felett. * Ááááááááááááá! * Kiáltja, majd megduplázza az erőfeszítést, rohanás közben. A feje mellett elrepül a gumikacsa, egy wc pumpa, valamit egy szekerce és egy vasvilla is. * Mind itt halunk! * Visítja kétségbeesetten. Elrohan Rob mellett, de arra még talál elég időt, hogy vállon veregesse az ismeretlen játékost, aki pár másodperccel korábban még Naimei mellett volt. * Öröm volt veled játszani, bátor idegen... * Majd tovább is sprintel.
A megvadult horda egyre közelebb és közelebb ér az idősebbik Sheffieldhez. Az élen futók vadul rázzák az öklüket és kiáltoznak a most már kevésbé vidám bohóc után. A leendő áldozat igyekszik nem sokkal lemaradni a csapata többi tagjától, mert ez a helyzet akár végzetes is lehet a számára. Látja, mire készülnek, ez jó lehetőségnek tűnik. Fedezék... Amikor az első kést felé hajították, még nem gondolta, hogy idáig fajulhat a helyzet. Olyan távoli a béke pillanata... mit nem adna most egy fánkért!
Félre a fánkokkal, jelenleg az életéért rohan! Amint meglátja az első olyan pontot, ahova észrevétlenül besurranhat, kap az alkalmon és félreugrik. Sötét kis sut, meg kell hagynia. Körülnéz, ekkor találja magát szemben valamivel, amit nem akart látni. Epikus medvesegg néz vissza rá, a nagyobb probléma, hogy medve is jár hozzá. * Oh-oh... * Ezzel lendülettel perdül meg, ismét rohanni kezd, már a felbőszült állattal(is) a nyomában.* Ez nem az én napom...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 10 Aug. 2014, 11:55

* Rob ahogy végigpillant a tömegen elmosolyodik. Szerencséjére nem ő a célpont így pár naaagyon kicsi súrlódás ellenére kikerülik őt. A tömeg után fordul, majd elmosolyodik. Valamit észrevett idefele jövet, ami a többiek figyelmét elkerülte, méghozzá a lábnál azt a 7-8 medvét, amelyik vígan eszegette az áfonyaszerű növény bogyóit a barlangjaik szájában. Ahogy Jester előkerült mögötte az üvöltő medvével a tömeg egy emberként állt meg. Körülbelül két másodperc után ugyan olyan harci kiáltásokkal fordultak meg és kezdtek el rohanni az egyre több, a korábbi üvöltése miatt felbukkanó medve elől a másik irányba. A tömeg már lassan lecsupaszodott, a fegyvereiket sorozatban hagyták el és inkább a menekülésre koncentráltak... sajnos valaki egy fürdőköpenyt is elhagyott, így Rob kénytelen volt lehunyni a szemét, hogy ne lássa a nagyon öreg, nagyon ráncos... nos, kísérteni fogja így is rémálmaiban... Rob azért már nagyjából félreállt az útból, hogy elengedje a tömeget visszafele, majd ahogy Jester visszaért hozzá beállt mellé a futásban. * Ugye tudod, hogy most senki sem kedvel? * Kérdezi nyugodt hangnemmel, majd a pillantása az öccsét keresi. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Hétf. 11 Aug. 2014, 13:34

Tömegpszihózis...mi?
*Kérdezett vissza egy halvány mosollyal,de nem engedett a tempóból amiben ment. Hallotta maga mögött a kiáltásokat, ám csak egyszer pillantott hátra. Egy pillanatra elkomorodott ahogyan látta, hogy az idősebb testvér meg sem mozdul.*
A bátyád vagy nagyon bátor, vagy nagyon örült. Mindegy....reméljük nem lesz baja.
*Motyogta egy nagyobb sóhaj kíséretében amivel együtt mély levegőt is vett. Amint elérték a zugokat tovább futott, nem lett volna jó, már a legelsőbe elbújni, az túlságosan lerí. Kis, szaggatott levegővétellel állt később meg,s intett Daryl felé, majd szinte belökte a zugba, ami láthatóan túl kicsi volt, hogy kényelmesen ketten elférjenek, nem hogy bármi más. Fél szemmel Naimei még látta, hogy ugyan ezt alkalmazza Jester is, ám amint az ismételten rohanni kezdet egy medvével maga mögött, szemei hirtelen rebbentek meg, majd ösztönösen lökte beljebb a falig a srácot s leguggolva bújt be ő is oda.*
Csss...Ne mozogj mert akkor kiesek!
*Csitította azzal ,megtorpant s csak komoran figyelte, ahogy a tömeg hangjára, Jester kiáltására s a medve üvöltésére, annak fajtársai is szépen lassan kiözönlenek a nagyobb zúgakból. Mellettük haladva el.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Hétf. 11 Aug. 2014, 18:35

* Jester nem veszi észre időben, ami a tömeg élvonalaiban történt: névszerint a fürdőköpenyes baleset legfőbb fogását. A kellemes, nappali fényben megvillanó fenék szinte égeti a retináját, olyannyira elvakítja, hogy hosszabbakat kell pislognia. * A szemem... a szemeim... éééég... * Mondja, de a futást egy pillanatra sem hagyná abba. Amikor a látás képességet kezdte fejleszteni, nem gondolt rá, hogy lehetne hátrányai is... egészen eddig a pillanatig, amikor minden bebizonyosodott a számára. *

* Amikor a tömeg elrohant, ismét feltűnik előtte a bátor idegen, aki hősi halált készült halni a horda útjában. * Nem... nem tűnsz zombinak, akkor csak piszok mázlista vagy. * Állapította meg szélesen elmosolyodva. * Dehogynem! Te biztosan kedvelsz, ha ilyen lelkesen kocogsz mellettem. Egyébként szerinted meddig futnak utánunk? * Eközben az eszköztárából egy füstbombát vesz elő, és dobásra készül. * Amíg nem látnak minket, megkereshetjük a többieket, mit szólsz hozzá, vidámfiú? * Szinte csak elejti a kisebb labdacsot, amely hatalmas füstöt kezd eregetni. A medvék belerohannak, de abban a pillanatban lassítanak is, mert a szag megzavarja őket, kettő pedig dermedten ácsorog. *

Ezért a mutatványért jár a kockacukor?

* Daryl sok mindenre felkészült, de erre nem. Legjobb esetben sem gondolt arra, hogy a baljós kinézetű, marcona játékosokon kívül még medvék is kergetik perceken belül. Kezd kifulladni, sosem volt erőssége a mozgás, de szerencsére már egyre közelebb jutnak a céljukhoz. * Azt hiszem, mind a kettő... * Fújtatja a választ. * Legfeljebb szerez néhány bibit, de van nálam egy csomó sebtapasz miatta, szóval semmi vész... vagy gyógyító főzet, de az mellékes.
* Amikor a lány meglöki a fedezék felé, szinte bevetődik, rögtön össze is húzza magát, hogy legyen hely Naimei számára is. * Huff... * Vesz egy nagyobb levegőt. * Fünf jelentései alapján a haverotok nem volt ennyire balhés... azt hiszem, most tetőzik a karrierje. * Közli, miközben figyeli a rohanó srácot, utána a medvéket, majd hallja a tömeg távolodó zaját. * Oké... már csak azt kell kitalálnunk, hogyan rázzuk le a medvéket. Elég kitartóan tudnak futni az ember után... * Fojtott hangon beszél, hogy véletlenül se hallják meg őket odakint. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Kedd 12 Aug. 2014, 23:30

Mindig is szerencsésnek mondhattam magam... Meg minek fussak, ha nem engem kergetnek? * Kérdezte az idősebb testvér, majd felsóhajtott és biccentett. ahogy a füstbomba a földet érte és a medvék megálltak lassított a léptein és irányt változtatott. Jesterre pillantva alaposan végigmérte, a ruházatát a fegyvereit, majd elindult arra, amerre az öccsét sejtette. * Kockacukor nem, az nincs nálam, egy aszalt sárgabarackot tudok legfeljebb adni elismerés gyanánt. * Mondja bár közönyös hangon, de elmosolyodik. * Szedd a lábad... Jester ugye?  * Kérdezi, ahogy elhaladnak egy bundás mellett. A medve lehajtotta a fejét és prüszkölt a füsttől. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szer. 13 Aug. 2014, 10:00

Balhés? Nem ismerem olyan régóta....de én azért több mindent is kinézek belőle. Fünf jelentései számottevők lehettek...de Jester kivételesen még jól viselkedett az elmúlt pár napban, míg velem volt. *Hosszan, feszülten figyelte a környezetet.*
Szóval....nem tudom azon kívül milyen lehet....bár...kinézem belőle ezt.
*Figyeli az eseményeket, de csak csendben vonja össze a szemöldökét. Távolról füstöt lát, amitől a medvék egy kicsit megzavarodnak, de attól még az a pár aki előttük van, nem mozdult. Viszont nem teljesen idétlen az ötlet. Megnyitja az eszköztárát.*
Van nálad füstbomba...?
*Kérdezi csendesen ,mialatt nézni kezdte a sajátját. Ő nem mindig hordott ilyesmit...általában nem volt szüksége rá. Elhúzta kicsit a száját.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Csüt. 14 Aug. 2014, 11:23

Hát... most már téged is kergetnek, nézd a pozitív oldalát. Nem vagy magányoooos. * A végét dallamosan közli, de utána felnevet. * Barackot nem fogadok el, felénk a kockacukor a bevett módi, szóval nem kenyerezel le csak úgy. * Gyorsan halad és gond nélkül vág át a medvék között. Hiába a menet szélben meg-meg lobbanó köpeny, egyikben sem akad fel, mert már annyira hozzászokott a helyzethez. * Jester, szolgálatodra. * Vigyorodik el. * Örvendek a balszerencsének, hogy pont a medvék között... meg a fürdőköpenyes... a szemem... még mindig fáj. És te? Nem rémlik, hogy találkoztunk volna valahol...

* Ahogy elhaladnak az egyik kisebb medve mellett, valamelyest lassít a léptein. Megrázza a fejét, úgy iszkol tovább. * Gyász... már majdnem, hogy megsajnáltam őket... A többiek valamerre erre futottak, ha meglátod őket sikíts... * Alig mondja ezt ki, előttük még egy füstbomba landol a kövek között, sűrű ködbe burkolva a helyet. * Ezek szerint erre...

Fünf... részletes és precíz, ha lélekrajzi könyvet akarok olvasni. Egyébként túl szárazak a leírásai, és a személyiségetek nem igazán jött át a jelentéséből, bármennyire is szerettem volna. Jól viselkedett? Ez inkább úgy hangzott, mintha egy nagy gyerek lenne csapattárs helyett. * Jegyzi meg halkan felnevetve. * Azért kíváncsi lennék, mivel bosszantott fel ennyi embert egy faluban... Talán mindenki itt lehetett az előbb a környékről, beleértve egy csapat medvét is...

Megnézem... de szerintem kell lennie... * Hamar megtalálta az eszköztárban, amit keresett, habár már csak egy maradt nála a kis bombából. Átadja a lánynak, mert ő mégiscsak közelebb van a kijárathoz. * Tess, dobd nyugodtan, csak becsapódáskor pattan el. * Már fontolóra veszi azt is, hogy az egyik bábúját dobja oda... de belegondol, ahogyan a medvék éles karmai marni kezdik a gondosan megmunkált testet vagy a ruhákat, és rövid távon meggondolja magát. *

* Habár a sűrű füstben, amit a labdacs okozott, nehezen lát, ki tudja venni a feléjük közeledő alakokat. * Ezek ők lesznek...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Csüt. 14 Aug. 2014, 17:39

Nem is lehet pár óra megfigyelésből mindent megtudni. Még a legjobbaknak sem. Sok mindentől függhet valakinek a jelleme. Én lassan két éve dolgozok együtt Edgarral...és most mégis meglepetésként ért ez....
*Sandított kicsit hátra, azzal vissza pillantott.*
Hát....sokszor inkább érzem azt, hogy tényleg egy nagy gyerek. De...ellehet vele beszélgetni is. Bár..leginkább ő beszél, s nem kevésbé szeret az idegeiden táncolni.
*Hosszan fürkészi a kinti környezettet, a szavai mégsem olyan erősek...komolyak. *
Én már ezen nem gondolkodom. Majd megismered..... érzéke van ezekhez a dolgokhoz.

*Lecsukta az eszköztárát. Nem csalódott az emlékeiben, csak úgyan nem tett el, most semmi ilyesmit. Halk köszönőmmel vette át a másiktól, azzal várt a megfelelő alkalomra.*
Tökéletes.
*Motyogta, s amint  medvék egy területen voltak, kissé távolabb lépkedve a bejárattól, eldobta.*
Most!

*Nem mentek messzire, mivel hamarabb érték szinte be őket. Nem volt ideje lereagálnia a dolgot a másik kettő felé. Biccentett arra ,majd Daryl felé is. A medvék összezavarása csak átmeneti. Jobb volt, ha minél hamarabb távolabb mennek.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 16 Aug. 2014, 11:18

Eddig sem voltam az... * Mondja, majd felsóhajt. Jester idegesítő. Nem kicsit, hanem nagyon. A barackos megjegyzésére elmosolyodik, de csak ennyi a reakciója. A futás egyáltalán nem volt megerőltető a számára, már kezdte megszokni, hogy sietni kell. Jester viszont... irritálta, alapból is kicsit csípősebb volt a hangulata. Ahogy haladnak át a bundások közt. A bemutatkozásra kicsit lenyugszik, nem érez ellenséges szándékot a férfiból. * Rob. * Adja meg a kurta választ, majd kiegészíti. * Robert és nem találkoztunk... * Ő is lassít, majd megáll és a füstre pillant. Biccent, majd elindul a füst felé. Jesterre pillant, amikor meglátja az öccsét. * Most kellene sikítanom? Mindenki egyben? Laposka is? * Kérdezi, ahogy az öccséék felé fordul. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szer. 20 Aug. 2014, 11:46

Azért... ha elég jól csinálod, akkor a jéghegy feléig eljutsz... fentről lefelé, úgy értem. * Halkan felsóhajt, majd bólint. * Meglepetések mindig vannak és lesznek is. Talán akkor is, ha hosszú ideje ismersz valakit vagy együtt élsz vele. Jó lenne minél hamarabb megtalálni a lovagot.. Edgart. Egy idegen szava nem feltétlenül jelent sokat, de a tesómmal megteszünk mindent, ami tőlünk telik. Elég sok az ismerősünk, és remélhetőleg nem a felbőszült fajta, mint a bohócnak. * Óvatosan kikandikál Naimei válla felett, hogy szemügyre vehesse a terepet. *

Ahogy elnézem magunkat... mármint ezt a kis csapatot, egyáltalán nem fogunk unatkozni a következő napokban. * Amikor a füstbomba elpattan és a lány elrugaszkodott, ő is elindul után. Felemeli az egyik kezét és ugrik kettőt, hogy a bátyja a ködön át is könnyen észrevegye. Amikor a csapat tagjai beérik őket, előreindul egy közepes tempóban. * Gyertek, amíg tart a füst, különben ugyanott vagyunk, ahol kezdődött az egész! Távolabb megbeszéljük a következőket, nem?



Talán a hírnevem előzött meg ennyire? * Kérdez vissza nevetve, majd csak int, hogy ne válaszoljon a kérdésre. * Azt hiszem, a válasz túlságosan lelombozna, jobban mint a medvék. Mondjuk... leírás alapján nem lenne nehéz beazonosítani vaaaaaaaaaaaaaaagy... hé! Ti követtetek minket már egy ideje? Mármint az a vidámfickó tutira a haverotok. A magas, barna bőrű, amelyik így mosolyog. * Az illusztráció kedvéért teljes, mogorva komolyságot erőltet az arcára. *

Hát, ha szeretnél, akkor sikíthatsz... * Vigyorogva áll meg, majd int a többiek felé. * Hiányoztunk? Akartam képeslapot küldeni, mert egy seregnyi medve választott el tőled, mon cher. * Felnevet. * Bocs, ezt nem tudtam kihagyni. Szóval mindenki egyben? * Lassan emeli ismét Robra a tekintetét. * Te... te lelaposoztad és még a helyén van a fejed? Én a helyedben nem bosszantanáááááám~.
Oh, és ha már itt vagyunk, nem akar valamelyikőtök beavatni a csapatbővítés mivoltjaiba? * Figyeli, ahogyan Daryl előrecsörtet, majd megrázza a fejét. * Na jó, kivételesen igazat adok, spuri!
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Pént. 22 Aug. 2014, 20:02

Lehetséges, de, ha a bizalmat elveszíted a másik felé, akkor nagyon nehéz vissza szerezni. Nem....pontosan értem mit, miért tett. *Elkomorodott egy kicsit, elgondolkodott, de nem tudott pontosan düllőre jutni.* Tudod.... teljesen más, pedig a helyzet nem változott.
*Bólintott felé, bár éppen csak egy parányit. Nem szeretett csapatban dolgozni, de megértette, hogy ezt most nem kerülheti el, így igyekezett ebben a dologban is.*
Rendben...köszönöm.....
Ne is mond...... *Sóhajtott fel egy kicsit, mialatt lehunyta egy pillanatra a szemeit. Szinte érezte, hogy az ér egy parányit feszül a halántékánál.*

*Amikor a többiekkel találkoztak, egy pillanatra megtorpant, s a "mon cher" után, pontosan egy tized másodperccel később, egy nyaklevest vágott le a bohócnak.*
Arról volt szó, hogy szimatolsz egy kicsit ,nem pedig magadra haragítod a falut!
*Sziszegte csendesen, a medvék miatt, azzal biccentett Daryl felé s már indult volna, amikor sötétlő pillantást vetett Rob felé.*
Szerencséd, hogy mennünk kell......
*S ott hagyva őket, indult tovább a másik után.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Pént. 29 Aug. 2014, 00:13

Ismerjük a jelenlegi helyzetet és feladatot, legyen ennyi elég. A neved egyébként nem előzött meg annyira, mint amennyire szeretnéd. A Pestis közismert, így természetes, hogy utána nézünk a tagoknak.

* Elmosolyodik, ahogy konstalálja, hogy az öccse és a lány is rendben van, de egyéb kinyilatkoztatást a helyzetre nem tesz. Jester reakciója a laposozással kapcsolatban kicsit meglepi, de próbálja ennek kevés jelét mutatni. * Nem bosszantom. Aggódásom fejeztem ki az egészségügyi állapota miatt, szerintem ez inkább pozitív, mintsem negatív nem? * Kérdezi, majd ahogy Naimeire pillant elmosolyodik. Követi a lányt, majd oldalra pillant a testvérére, amikor Jester felteszi a kérdést. * Minden bizonnyal a magány vezetett hozzátok. * Mondja, majd ahogy a lány hátsójára pillant halkan hozzáteszi. * Távolabbról formásabbnak tűnt...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Pént. 29 Aug. 2014, 18:36

* Daryl már nem válaszol a többieknek, ő fut a csapat élén és az igazat megvallva, éppen a légszomjjal küzd. Sosem volt igazán sportos alkat, most pedig extra sokat kellett szaladnia a csőcselék, utána pedig a medvék miatt. Amikor távolabb értek egy többé-kevésbé biztonságos terepre, megáll, majd meggörnyedve, lihegve kapkod levegőért. * Fuuuuh... ezt ne ismételjük meg egyhamar, ha csak mód van rá... Nem nekem találták ki az őrült rohanás dolgot. * Nekidől az egyik fának, hogy úgy fújja ki magát. * Szerintem... már elég messze vagyunk és akár meg is beszélhetnénk a tippeket, hogy merre tovább... mármint ha tényleg vannak... * Sandít itt a bohócra. *

* Jester után a testvérének szenteli a figyelmét. * Egyébként... tényleg abba kellene hagynod a laposozást... Elég kellemetlen hallgatni. * Mormolja. *


* Amikor az ütés eltalálja, Jester egy pillanatra leguggol és a támadásnak áldozatul esett felületre szorítja a kezeit. * Auu-auu-auu... Aaaaaaaaau... Titokban két téglát rejtettél a kezedbe és azzal csaptál meg? Egy kicsit több szeretetet igazán érdemelnék, ha már ilyen sok új infót hoztam... Hé! Nem szándékosan bosszantottam őket! Ők... maguktól bosszantolódtak, hiába próbáltam ellene tenni. Lehet, hogy reggel mellé ültek a wc-nek és felment bennük a pumpa...

Hát... attól függ, melyik oldalról nézed... Hmm? Nem tűnsz éppen... de. Tipikusan olyan alaknak tűnsz, aki képes bevárni egy csapat csajt és a nyakukba akaszkodni, miközben egy levegővel mész, hogy még nagyobbnak tűnjenek az izmaid. * Mondta ki nevetve. Őt negyed annyira sem hatotta meg a futás, mint Újcsapattárs2-t. * Na szóval... Azért gyűltünk ma itt össze, hogy ezt a párt... * Kezd bele, majd felnevet. * A tárgyra térek inkább. Az egész egy sötét is viharos éjjelen kezdődött, amikor az utcákat csak a házak ablakain kiszűrődő gyér fény törte meg. Két alak rótta az éjszakába burkolózó allékat... az egyik természetesen én voltam. Ugyanazt a prédát keresték, de az egyikük gyorsabb volt, sokkal gyorsabb! Emiatt versenyezniük kellett, próbálták egymást kicselezni... Na, most hogy tudjátok, honnan szereztem az első probléma forrást, már kezdhetitek kapiskálni. A lényeg, hogy nem tud veszíteni... így amikor rájött, hogy én vagyok az, elhajította a bakancsát, csak mellé ment. Az egyik tagnap kifröccsent a söre, amit viszont már rám tudtak fogni, de szerencsére addigra szereztem egy-két fontos infót.
Elkezdtek kergetni páran a sör miatt, így kénytelen voltam beugrani egy lakásba... Éppen egy fürdőszoba volt és olyat láttam, ami egy örök életen át fog kísérteni rémálmaimban... Ki kellett onnan szaladnom, de akkor már egyre többen jöttek, mert a futás egészséges és hasznos testmozgás, gondolom...
Egyébként mielőtt meg akartak lincselni, azt mondták, a lovag és egy kötözött sonka északabbra indult el, pont ezen az ösvényen.

Hát... nem hangzik túl megbízható forrásnak...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 8 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.