dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

3 posters

9 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Pént. 29 Aug. 2014, 23:07

Nem..és még nem is kaptál nagyot, ne játszd túl!
*Nézte a bohócot, majd halkan felsóhajtott.* Remélem valóban elég sok információt szereztél meg nekünk! Mint látod...változott kicsit a helyzet.
*Még mielőtt elindulna észreveszi, hogy a terminátor elmosolyodik felé. Összevonja a szemöldökét, még nem felejtette el az előzőt a másiknak. Azonban ,most más volt első helye.*

*Amint megálltak kihúzta magát s hagyta, hogy normalizálódjon a légzése. Hozzá volt szokva a futáshoz, ezért nem volt annyira látványos, mint amit Daryl produkált. Mellé lépett ,majd egyik kezét a vállára tette, megpaskolva azt.*
Szedd össze magad.... nem kell gyorsan, most van egy kis időnk.

* Azzal vissza vonta a szemeit a másik két férfira. *
Nem szeretem ha laposnak hívnak..... s hidd el nem sok választ el attól,hogy ezt jobban a tudomásodra hozzam.....
*Egy hangos sóhajjal engedte el inkább a zsörtölődését a hegyomlás felé, majd Jesternek szentelte a figyelmét. A szavaira most kivételesen nem adott más reagálást, éppen csak kiszűrte a meséből azokat a részleteket, amelyek lényegesen fontosabbak lehettek. A történet végeztével megnyitotta a menüjét, majd azzal együtt a térképet. Hosszan figyelte azt az útvonalat amit Jester mondott, s amin éppen voltak.*
Nem hangzik...de jelenleg ez az egyetlen, amin elindulhatunk.
*Válaszolta komolyan, s szemeivel hosszan figyelte a rajzot. Próbált gondolkodni Edgar fejével, bár elég nehéznek bizonyult, lévén, hogy az előzőeket sem tudta volna megmondani a férfiról. Így egészen más szempontot kellet keresnie.*
Ha erre megyünk tovább , egy nagyobb városba jutunk..úgy 2-3 nap alatt. Paraseles... mintha hallottam volna már róla....... Bár ez teljes ellentétben van az eredeti útvonallal..biztos vagyok benne, hogy Edgar nem fogja leszállítani a rabot. Másra kell neki.....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 07 Szept. 2014, 22:25

* Az öccsére pillantva elmosolyodik, majd mellé lép és támogatóan a vállára teszi a kezét.* Edzened kellene... Túl... puha vagy és omlós, mint egy mézespuszedli. Változtatni fogok az étrendeden, ha hazaértünk és velem jössz reggelenként vadászni...

* Ahogy a hozzá intézett mondatot hallja tőle felvonja a szemöldökét. * De ha olyan jó látni, ahogy épp felhúzza magát... * Mondja elmosolyodva. * Egyébként... Naimei. Bár az én számból nyilván meglepő, de szerintem az öcsém nevében is beszélhetek, ha azt mondom, hogy természetesen szívesen állunk a rendelkezésedre, amennyiben a jelen helyzetben szükséged lenne ránk. Nemde Daryl? * Kérdezi az öccsét, bár sejti a választ. Ő ugyan nem hallotta, amikor a testvére is ugyan ezt ajánlotta fel a lánynak, de ilyen téren azért hasonló a gondolkodásmódjuk. *

* Jesterre pillantva nemet intett a fejével, majd újból mosolyra húzta a száját. * A nem megbízható forrás enyhe kifejezés... Viszont jelen esetben nem igazán van több választási lehetőségünk. * Figyel a lányra, majd egy pillanatra elgondolkodik. * Paraselesben már jártunk korábban. Nagyon sok az NPC, több az úgynevezett kincskereskedő, aki bónuszokat ad gyűjthető tárgyakért cserébe. * Az eszköztárához nyúl, majd elgondolkodik. * Van egy, amelyik a területéhez tartozó információkkal kereskedik. Ha az útvonal biztos, akkor a lovag át fog haladni rajta. Az ilyen tekercseket általában aranyért nem lehet venni, nálam... nálam van csontkvarc bőven a vadászatokból... Igazából kicsit több is, mint szeretném, csak a helyet foglalja. Másnál mi van? * Az eszköztárában nyitott egy új részt, amit a többiek is láthatnak, akiket jelölővel lát el, mint aktuális csapattárs. 3*999 és 1*47 csontkvarc, 450 arany, 5 gyógyfőzet, 2 gyógycsomag kötszerekkel, 2 üveg rum (igen, az mindig van nála Smile ), 4 adag szárított élelmiszercsomag. * Úgy.. Innentől ezeket láthatjátok és ha a városba érünk és szétválunk használhatjátok. Nyissatok egy közös részt, amíg csapatban vagyunk. * Bár Jesterben nem bízik teljes mértékben, de a jelen helyzetben nem látja okát, hogy ellenségessé váljon. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szomb. 13 Szept. 2014, 06:56

Dehogynem! Az ütésed mögött rejlő harag mély sebet ejtett a lelkemen is! * Vágott vissza Jester, miközben egyik oldalról a másikra biccentette a fejét, melynek kíséretében megcsörrentek a csengők a ruhája gallérján. * Úgy nézek ki, mint akinek nincsenek használható infói...? * Kérdezte enyhén csücsörítve, némileg rájátszva a sértettre, de hamar észbe kapott. * Erre... erre inkább ne válaszoljatok, mert túl sok kegyetlenség lengi körbe az aurátokat.

* Amikor a lány megpaskolta a vállát, felnézett, mosolyogva legyintett. * Mindjárt kifújom magam... Utálok rohanni. * Utána a bátyjára pillantott, felcsillanó szemmel. * Mézespuszedli... Roooob... mikor eszünk puszedlit?

* A fenyegetés miatt Jester vigyorogva tapsolni kezdett. * Lássuk-lássuk! Hozok popcornt, nálam lehet majd fogadni, hogy ki lesz a győztes! A szerencsés tippelők között kisorsolunk egy marék gesztenyét és egy félig megrágott fánkot!
Szerintem nem a legjobb ötlet még tovább cukkolni őket... * Szólt közbe Daryl is, végginézett a többieken, de végül csak megrázta a fejét. Jester tényleg furcsábbnak tűnt, mint amilyennek elképzelte. Hogy Rob és Naimei így egymásrataláltak, talán nem is lepte meg annyira legbelül, mint kellett volna. * Yup, nehéz lenne azt állítani, hogy kőszívűek vagyunk.

Paraseles... Paraseles... Para... Megvan! Ott egyszer volt kint körözési plakátom is az egyik első melóm miatt. A régi szép idők... * Állapította meg ábrándos hangon. * Ha csak nem most akartok az útra hamuban sült pogácsát készíteni és vándorbatyut kötni, akkor talán indulhatnánk is. Nem tudom, hogy vagytok vele, de nem szívesen várnám meg, amíg a medvék vagy a falubeliek meggondolják magukat és szag alapján utánunk jönnek. A fodros duó nagyobb tagja szép kis felhőket ereget...
* A megnyíló eszköztárat érdeklődve méregeti, majd a rum láttán megjegyzést mormol. * Alkeeeeesz... Nálam, mi van... Sárkány ellen sárkányfű! * Vigyorodott el, miközben ő is nyitott egy közös részt. Több fajta tea, 213 arany, két tekercs wc papír, 3 tasak pattogó cukor, egy nem éppen bizalomgerjesztő szütyő, amire valaki tényleg azt írta: sárkányfű; 25 darab csillámló üveggolyó, és 6 szent töredék, amit az egyik eventben lehet leadni. * A többi személyes, hmpf.

Nálam nincs túl sok minden... Rob csontkvarcainak egy része, mert nem volt helye a múltkor és elfelejtette visszavenni, plusz pár apróság. * A kvarcok mellé töb főzetet tesz (3 gyógyító, 4 energiát adó), kötszerek, 12 térképtöredék Paraseles környékéről, pár üveg víz, és az egyik babája. * Csak ennyi, amit tudunk használni...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 13 Szept. 2014, 16:20

Ha a lelkeden már sebet ejtettek volna, nem lennél itt. *Döntötte meg kissé a fejét, felsóhajtva, azzal már megszólalni akart a srác kérdésére, de nem tette végül, mert az is rájött ,hog elégé kétélű amit éppen kért.*

Majd megoldjuk, hogy ne kelljen sokat.
*Mondta azzal a testvérpárra pillantott, majd egyikről a másikra járatta a szemeit. Kissé hitetlenkedve vonta fel a pillantását Rob felé, amint az felajánlotta a segítségüket, végül ugyan ezzel a bizalmatlan pillantással nézet Daryl felé.* te mondtad neki ezt? *Azzal halk sóhajjal, inkább kicsit elpillantott. Éppen csak a szája szegletében bújt meg egy parányi mosoly féleség. Nehezére esett most még ezen is elmosolyodni, hiszen Edgar miatt, már nem tudta kiben bízhat meg. Jester szavaira egy pillanatra lüktetni kezdet a halántékánál az ér, így hirtelen fordult felé.*
Ne merészelj fánkokat ajándékozni, amikor nekem ígérted a következőt! Mellesleg, ha ennyire azt akarod, hogy valakivel harcoljak, gyere elém te!
*Nem mondta komolyan....csak félig. Jelenleg nem akart harcolni, ám néha tényleg képes volt fejjel menni a falnak.*

Ezen miért nem lepődök meg....
*Enyhült kissé meg Jester felé a szavaira ,majd átemelte a tekintetét Robra. Bólintott a hallotakra.*
Értem...akkor mindenképpen máshogy kell megszereznünk az adott információkat.
*Mivel mindenki nyitott egy közös tárolót, ő is így tett s szépen lassan átrakta bele azokat a dolgokat, amiket úgy vélt, hogy a többiek is tudnak használni, és jól jöhet még. Mialatt ezt tette, észrevette ,hogy Rum is került bele, ezért habár nem nézett fel abból amin ügyködött, nyugodt hangjon jegyezte meg Jester felé a dolgokat.*
Nem ihatsz. Nappal semiképp, éjszaka, csak akkor ha Daryl és Rob elvállalja, hogy gondoskodak rólad.

*A tárolóba került 3 gyógyfőzet, 8 közepes terjedelmű HP növelő, 50 db Hematit, 30 db Flourit, egy pár kötszer, egy vaskosabb térkép könyv az adott és környező szintről, 2 db élezett tőr, és pár gyümölcs, amik a saját kertjéből vannak. Ezután felpillantott lassan.*
Ha bármi kell még, majd úgyis megbeszéljük...de igazat adok Jesternek. Induljunk tovább, mert el kell jutnunk egy megfelelő helyre még bőven sötétedés előtt.
*Azzal megfordult ,majd tovább indult előre. Tudta ,hogy nem fognak nagyon lemaradni.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szer. 24 Szept. 2014, 23:01

* Jester reakcióján nem lepődött meg, mint ahogy azon sem, hogy az édesszájú öccsének felcsillant a szeme. Az ő jobb szemöldöke kettőt rándult, mert egy kellemetlen gondolat férkőzött az elméjébe. A gondolat a múlt egy fullánkja volt... khmmm azaz körülbelül 30 dühödt méh fullánkja, amikor a legutóbb szétcsipkedték, mert az öcskös mézet kért a teájába. * Mézespuszedlit mi? Na azt elfelejtheted. Előbb készítek sajttortát, vagy marlenkát, mint puszedlit... kivéve akkor, ha most te mész mézet szerezni. Utálom a méheket. * Morogta, majd Jesterre pillantva nemet int a fejével. * Gesztenye jöhet... a fánkot nem szeretem.

* Elmosolyodva intett nemet a fejével, bár a lány az öccsének címezte a kérdést. A következő pillanatban a figyelme a közös eszköztárra esett... * Sárkányfű... Akarom tudni, hogy ez ténylegesen mit takar? Hmmm.. Őhmmm... azt hiszem kiegészítem. A töredékből nekünk van négy, összesen nyolc részes Kettőt vegyél vissza magadhoz, méghozzá ezt a háromszögletű darabot és a legkisebbet... a többit beválthatjuk és felezhetünk, ha neked megfelel. * Kérdezte Jestertől, majd beadta a saját négy töredéküket. * Ami az ivást illeti ökör iszik magában, társasági piás vagyok, de ha a társaság hamar kidől, azzal nem iszom. * Mondja mosolyogva. * Majd az öcsém vigyáz rá. * Ahogy az eszköztárat rendezték végigfutott még egyszer a listán és a lány után indult. * Daryl, ha kell a slot, akkor visszapakolhatsz. Nálam most van hely, a múltkor váltottam nagyobb eszköztárra.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szomb. 27 Szept. 2014, 19:44

Éppen azért vagyok itt, mert annyira kitartó és ragaszkodó vagyok, hogy a sebek ellenére is maradok. * Vágta rá gondolkozási idő nélkül, ugyanazzal a lendülettel, mint általában mindent. * De egy puszi biztosan összeforrasztaná a töredékeket... * Felnevetett rajta, majd csak legyintett, ezzel jelezve, hogy most éppen tényleg nem tartana igényt rá... főleg nem a srácoktól, akik Naimei mellett vannak. *

* A kérdés miatt Daryl először felvonta a szemöldökét, majd nemet intett a fejével. * Kivételesen nem... Önként is szokott néha jófej lenni, csak próbálja leplezni. Titkon aranyból van a szíve... Mint a bohócnak, ahogy elnézem. * Elmosolyodott a jeleneten, mert hiába volt idegen a számára a lány és a bohóc, ez az egész mégis kissé családias, közvetlen hangulatot idézett benne. Robra pillantott, kíváncsi volt, hogy a testvére is hasonlóan gondolkozik-e. *

A következő a tiéd! Cserkészbecsszó! * De azért a háta mögött lopva x-et formázott az ujjaival, és szélesen elvigyorodott mellé. * Hát kinek adnám a fánkot, ha nem neked? Te... várjunk csak! Mióta lennél képes néhány fánkért küzdeni? * Megállt Naimei mellett és átkarolta a vállát, ehhez egy kicsit lejjebb kellett hajolnia. Színpadiasan intett előre. * Nézd a horizontot! A nap újabb és újabb ropogós édességeket kínál, csak engedned kell a sötét oldal csábításának. Inkább koncentrálj a pudingos töltelékre és a csokimázra, mielőtt kardot rántanál... Ismerek még pár jó helyet. * Elengedte a csapattársat, de nem lépett messzire tőle. * Tudtam én, hogy ízleni fog! Totálisan megérte, látod?
He? Miért nem ihatok? Pár korty nem árt meg, és teába keverne simán átmelegítene, ha hideg az éccaka...

* Rob kimondta azt, ami képes volt Darylt teljesen elvarázsolni. * Sajttorta... marlenka... Rooooob... este csinálsz sütit? Légysziiii... csak egyet, egy kicsikét. Csak egy hariiiit... * Kezdett puncsolni kérlelő pillantással. * Nem lesz rózsaszín csipke a következő ruhán, amit felpróbáltatok veled, csak csinálj sütiiiiiit... * Rózsaszín nem, azt nem is tervezett, ellenben sima csipke és sok-sok fodor... na az már igen. *


* Jester a kérdés miatt csücsöríteni kezdett. * Minek nézel? Drog-dealernek? Tényleg sárkányfű... a sárkányok ellen. Vannak azok a gyíkszerű szörnyek az sziklás részek közelében... na, azok elmenekülnek tőle, ha füstölni kezdesz. Igaz, hogy te is menekülsz a saját füstöd elől, de egyébként ha maszkod van, tök jól működik. * Megvakarta a feje búbját. * Te... az öcséd mindig ilyen cukorfüggő volt, vagy...?

Ühm... nem kell most slot. Megvagyok. * Még mindig a süteményekről ábrándozva indult el a többiek után. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Kedd 07 Okt. 2014, 15:18

*Éppen csak egy pillanatra pillantott vissza Jesterre, majd inkább el is vonta róla a pillantását. Nem arról volt szó, hogy nem értette a szavait.....inkább csak azt nem tudta megérteni, hogy rejthette el mind ezt az öröm képében. Halkan felsóhajtott mialatt úgy tett, mintha eltolná a srác képét, hogy még véletlenül se gondoljon a dologra.*
Akkor fohászkodj, hogy valaki gyógyítson meg, de mihamarabb.

Igen... bármennyire nem látszik...de azt hiszem így van.... azt hiszem. *A végére már ő sem volt biztos a dologban, ezért felvonta a szemöldökét. Habár válaszolt Darylnek, igyekezett úgy tenni, hogy azért ebből ne halljon semmit Jester.* A bátyádat te ismered jobban. Ha azt mondod nagy szíve van...biztos úgy van. Csak túl jól takarja el.

Ne értsd félre, nem a fánkokért küzdenék! És sosem lehet tudni, kinek, mit adnál....
*Húzta kissé fel az orrát, miután lepetten lépet előre, ahogyan a másik átkarolta a vállát. Látva azt, ahogy lehajolt miatta, kissé feszélyezte a dolog. Nem mintha most jött volna rá, hogy ő a legalacsonyabb a csoportban. Megpróbálta egyenként lehámozni a válláról a másik ujjait.* Ha kardot is rántanék..tudod jól, hogy játékosokat nem ölök....... persze..csak azért mert "véletlenül" egy helyen voltunk, egy időben és úgy gondoltad, hogy az őrt megvicceled egy kicsit.

*Amikor az ételről volt szó a másik kettő között, ő még mindig Jester karjával szenvedett, mégis megkordult a gyomra hangosan. Egy pillanatra lepetten pillantott maga elé, majd úgy tett ,mintha az egész meg sem történt volna s azzal a hirtelen lendülettel tudott kiszakadni a másik karjaiból.*
Ami az ivást illeti,  azt mondtam ihatsz, ha a fiúkkal iszol. Hallottad a terminátort.... majd iszol vele.... vagy Darylel....
*Azzal elgondolkodott még egy picit így az adott fiúra pillantva.*
Félek...sajnálnálak utána Daryl....

*Ahogyan elől haladt, időnként még ránézett a térképre, amit rögtönözve kutatott még az előző megosztás alatt ki. Nem volt minden rajta..ezért is volt rögtönzött.... Hallgatta a többieket, s emiatt akaratlanul is elmosolyodott, mert régebbi idők jutottak eszébe.
Észre sem vette, hogy az a nosztalgia lengi körül, egészen addig amíg meg nem kellet torpannia az út elválasztása miatt. Akkora a mosoly eltűnt s csak maga elé pillantott hosszan. Nem akarta átélni azt amit régen, így is elég nehéz volt cipelni, az Edgar által hagyott űr súlyát.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 20 Dec. 2014, 20:02

Hmmm? Semmilyen csipkét ne lássak még egyszer azokon a ruhákon, amiket nekem tervezel, inkább járnék ágyékkötőben... * Morogta, bár ez nem igaz. az évek alatt az öccse különleges ízlése rá is ráragadt így már megkedvelte a különleges darabokat. Legalább is egy részüket, rózsaszín csipkét előbb nyomna le egy vaddisznó torkán, minthogy felvegye. Viszont a pillantása a lányra esett. * Csipkéset tervezz neki, legalább lenne egy kis csípője benne meg... * Mutatta a kezével, hogy épp mire gondolt, mit nagyítana optikailag. * 
Tényleg, mi a kosármérete? * Kérdezi halkabban az öccsétől. *  Csak nem 75A? Hmm, nem, inkább 75B...

Este süthetek sütit... Van hozzá nagyjából minden, csak tojás fog kelleni egy kereskedőtől. Van még bontatlan diód nem? * Kérdezi, ahogy a saját eszköztárában vájkál. * Mennyi fér egy slotba? 2 kiló nem? * Kérdezi, gondolatban már az esti desszertet tervezi. * Cukorfüggő? Daryl? Áh, születése óta ilyen, szerintem a szoptatáskor anya túl sokat nasizott ez a dinka meg így marad... Mint a drogosok gyerekei, már függőként jött a világra. Amikor felsírt is azt mondta, hogy Cukrooottttt. 

Hmmm? * A lányra pillantva ő is megállt, majd mögé lépett és a kezét a fejére tette. * Na? Merre tovább csajszi?
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szomb. 03 Jan. 2015, 13:28

Fohászkodom, nem elég feltűnő? * Tette fel a kérdést nevetve, majd a biztonság kedvéért előrébb szökkent egy jókora lépést, nehogy az orv-tockos telibe találja. * Lássuk csak, én tudom, hogy kinek mit adtam, legalábbis többnyire. Neked a fánkok, annak a két csoffadt patkánynak a szállásunkon egy-egy falat saaaajt, a házigazdának hagytam ott egy muffint... Kicsit szárad, kicsi pöszös, de még finom... Ezek voltak az utolsók. Azt hiszem... * Morfondírozott, közben színpadiasan az állát kocogtatta. * szerintem nem is olyan szörnyű a lista. Az utóbbi két hétben csak egyszer kevertem mérget kajába vagy piába... illetve mind a kettőben, mert biztosra akartam menni. Az a tagbaszakadt barom lenyúlt egy naaaaagyon fontos kavicsot az egyik ismerősömtől, valahogy el kellett zavarnom mellőle, amíg lenyúlom... Szóval elintéztem neki ingyen és bérmentve egy alapos tisztító kúrát. Hihetetlen, hogy az egészségguruk képesek ilyesmiért pénzt adni...

Visszatérve a nasira... tudok még szerezni, ismerek pár jó helyet, ahol ugyanolyan finomat adnak... Nem véletlenül van mindig új adag a rend éber őrénél, tudom honnan hozzák neki. * Vigyorodott el szélesen, elégedetten. * Hmm? Jól hallottam, amit hallottam...? * Nagyot sóhajtott, közben az előttük lévő terepet nézte. * Ha éppen nem akarnak minket felnégyelni, elüldözni, máglyára vetni, vagy éppen élve felfalni, akkor leülhetnénk kajálni. Éééééés mellékesen inni pár kortyot abból a rumból...

Sütik... * Mormolta Dary halkan, és Robra pillantott, szinte kérlelve, hogy ha táboroznak valahol, akkor nassoljanak is finomat. Valami édeset. * Tényleg nem akarsz semmilyen csipkét...? Pedig olyan szépeket szereztem a legutóbb. Csak egy kicsit... mondjuk a mandzsettára, ott alig látszik pár kisebb fodor. Ha ágyékkötőt szeretnél, megoldhatjuk, azt egyszerű lenne elkészíteni... * A vonásain látszott, hogy már a szabáson gondolkozik. *
* A filozofálása miatt kicsit rosszallóan nézett a bátyjára. * Rob... szerintem nem kellene... nagyon fog fájni neked...

Naaaa... Nem vagyok cukorfüggő... én sütifüggő vagyok. Nem a cukor a lényeg, hanem az omlós tészta, az ízletes töltelék, a tejszínhab, a darált dió, a csokimáz, a karamella... Éhes vagyok.


* Amikor elérték a kereszteződést, Jester beelőzte a többieket. Alaposan szemügyre vette az utakat, végül rábökött az egyikre. * Menjünk erre! * A távolból hangos kiáltás hallatszott, amely valószínűleg egy termetes szörnyeteghez tartozott. * Őőőő... most hogy belegondolok, emerre sokkal szebbek a bokrok... Mármint nem a csajszi vagyok, de határozottan az az út tetszik.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 03 Jan. 2015, 16:49

*Mivel a srác megérezte, hogy lehet Naimei ütni fog, s előre szökkent, így végül nem tette meg, habár néha érezte, hogy érik a dolog. A másik szavaira zavartan vigyorodott el maga elé.*
.................
Mi is történt végül azzal a tagbaszakadt alakkal, pontosan? Lehet ez az oka...

*Ahogyan körülötte az ételről beszéltek csak ,lassan a hasára fonta az egyik tenyerét.*
~ Ezek a férfiak annyit beszélnek az ételről...hogy én is lassan kezdek éhes lenni....~
Ha odaértünk, tudunk enni valamit....
*Jegyezte meg hangosan, persze ezzel nyugtatta lényegében magát is. Akaratlanul is meghallotta az ágyékkötő kifejezést s már csak a gondolatra is kiégett az agya egy pillanatra. Döbbenetétt felváltotta valami más, a nevetést visszatartva igyekezett arcát kezébe temetni.*
Kérlek Daryl ne vedd komolyan..... ha egy olyat varrsz a terminátornak...belehalok...és szerintem nem csak én .....

*Amint a fején érezte a nagy kezet, az visszahozta a gondolatait a jelenbe s lepetten pillantott maga elé. A kérdésre felismerte a kéz gazdáját, s már vett egy nagy levegőt, hogy válaszoljon a maga módján a feltett kérdésre, de Jester hirtelen megjelent, majd a sajátos módján adott választ a tájékozodásra. Ez kizökkentette a terminátorhoz való hozászólásból.*
Kukac vagy Jester.
*Jegyezte meg, habár tudta, hogy ez nem teljesen igaz. Mert a másik már bizonyította, majd megpaskolta gyengén a következő pillanatban a saját fején lévő férfi kezet.*
De igaza van, szóval  menjünk arra. Szeretnék odaérni ,mielőt besőtétedik.
*Azzal ismételten elindult, a térképre pillantva. Nem voltak túlságosan messze attól a vidéktől sem, amely a következő szintre vitte volna őket....persze a legelső feladat nem ez volt...de elgondolkodott. Reménykedett abban, hogy a két út nem kerüli el egymást túlzottan.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 12 Jan. 2015, 22:00

* Ahogy Nai nevetni kezdett Daryl tervein egy mélyebb levegőt vett és felsóhajtott. Az öccse epekedése a desszertek iránt nem volt túl nagy újdonság a számára, de mindig megmosolyogtatta, viszont a helyzet amibe hozta már nem tetszett neki, Megengedett magának egy kicsit ragadozóbb vigyort, majd elővett a zsebéből egy papírba csomagolt szeletet, ami a gabona mellett leginkább préselt sárgabarackból és aranymazsolából állt. Felmutatta Daryl felé. * Ezt neked akartam adni, de most, hogy így megfenyegettél lehet inkább megtartom magamnak Öcskös... * Mondta mosollyal, majd a keze úgy maradt és nevetni kezdett Jester leleményes útválasztására. * A második úton óriás százlábúak vannak... Nagyon sok... Nagyon nagyon sok. De igazatok van, jó irány lesz. Nézzétek az útvonalat, ugyan azt a csapást használják, mint mi. Habár... Nem, ez lesz a jó út szerintem is. Ahol százlábú van, Ott Kincsesmadár is. A torkában lévő mirigy nagyon értékes, ha meg tudnánk szerezni, akkor hamar lendíteni tudnánk a haladásunkon...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Vas. 18 Jan. 2015, 18:31

Mondom... befizettem egy alapos bél- és gyomortisztító kúrára. * Halkan felsóhajtott. * Jó, akkor fogalmazok egy hangyányit nyíltabban. Fosott pár órát, aztán ment tovább, épp csak az ékkő nélkül, amire nem kellett volna rátennie a tömpe kis mancsait. * Válaszolta nevetve. * A fél környék emlegeti azóta is, hogy így még nem hallottak senkit sem rotyogtatni. Először azt hitték, hogy valaki feltalált valami puskát, vagy lőport, mert olyan hangosan szólt...

* A bátorításra Daryl elmosolyodott. * Remélem... különben egész úton korogni fog a gyomrom. * Az ágyékkötő gondolatán felnevetett. * A széleire varrhatok csipkét is, ha ragaszkodtok hozzá.
* A figyelmét az édesség terelte el, amit Rob lobogtatott meg a szeme előtt. * Kérem... Rob... Add nekem... * Nézett a bátyjára nagy, kérlelő szemekkel. Az egészet a hangosan megkorduló gyomra egészítette ki akaratlanul is. *


Jól hallom? Egy csipkés ágyékkötő...? Ezt látnom kell. Régen röhögtem már annyira, hogy kicsorduljanak a könnyeim, de ezt nyilván nem úszom meg. Uuu, és ha felpróbálod, akkor majd énekelj is hozzá, úgy az igazi! I'm sexy and I know it! I-i-i work out! * Kezdte el énekelni az ismert számot kissé hamiskásan, de még felismerhetően. *
He? Kukac vagyok...? Legfeljebb kukacom van, de nem vonaglok a földön... még. * Elnyújtott, katonás léptekkel indult meg az úton, amelyre Naimei is az áldását adta. * Akkor mindenki előre! A végtelenbe és tovább!

Egyébként a kincsesmadár jó dolog... nem csak a mirigye jó biznisz, hanem a taraja is.
És szép díszeket lehet csinálni a színes farktollakból...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szer. 21 Jan. 2015, 23:41

Így már teljesen világos, hogy miért akar azonnal megszabadulni tőled ha észrevesz.
*Sóhajtott fel, halvány mosolyt mutatva a történetre. Ő nem tudta pontosan erre, milyen reakciót mutatott volna azon a helyen, ha akkor történik, mikor épp ott tartozdik. Amellett meg....sokkal jobb megoldásnak találta ezt még mindig, mint, hogy megölje a férfit.*

*Amint az ágyékkötő téma tovább folytatódott, csupán azt engedte, hogy a szája szegletében nagyobb mosoly jelenjen meg, de nem akart nevetni ismételten. Próbálta kikerülni ezt a lehetőséget, s meghagyva a komolyságot, ami mögé mindig elrejtőződött, főleg, hogy úgy érezte, jelenleg így is sok gondja van. Ám a csipke, és Jester hamiskás éneke nem kerülte el a figyelmét, így kezét ajka elé vonta s mielőtt nevetésszerű hangokat hallathatott volna, köhintett csendesen.*
Daryl...hova van a büszkeséged, ha hagyod, hogy lefizessenek? Attól még éhes leszel...valami kiadósabb kell akkor már.
*Sóhajtott fel.*

* A kukacos kifejezésre nem válaszolt vissza Jesternek. Pontosan, tudta, hogy kukaca van...mint ahogyan a másik két férfinak is közöttük, de ezt nem gondolta, hogy témában egyáltalán fel kellene hozni. Ez adott tény. Halk sóhaj kísretében ment tovább a férfi után, de még így is vissza-vissza pillantott Robra.*
Pontosan...és ha jó taktikával fogod be, nagyon is könnyen be lehet cserkészni. Ijesztőnek tűnik...de sok gyenge pontja van. *vonta meg a vállát, azzal tovább indult s éppen csak megmozgatta ujjait. Készült arra, hogy végre kardot ránthasson.*
Ha szükséges Daryl maradj majd hátul.... hé terminátor...esetlegesen valamilyen meglátásod van?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 15 Feb. 2015, 20:49

* Egy hangos, lemondó sohaj hagyta el Rob ajkait, majd lehunyta a szemeit. Először kicsit talán mérgesnek és zordnak tűnhetett a jelenet miatt, de ezt halk nevetése cáfolta meg. * nagyon remélem, hogy velem nevettek és nem rajtam. Utóbbi esetben kénytelen leszek valami olyasmit tenni, amitől meggondoljátok magatokat. * mondta, majd  Darylre pillantott. Két dolog volt, aminek nem tudott nemet mondani, az egyik a roston sült vadszelet burgonyával és fűszeres szósszal, a másik pedig az öccse kérlelő pillantása. Viszont, mivel az utóbbit nem akarta, hogy akár a delikvens, akár a többiek számára túl hamar kiderüljön, ezért úgy tett, mint aki elgondolkodik a kérésen. * Na jó... De csak akkor, ha az említett ruhadarabot soha nem kell látnom... És nincs csipke! * Mondta mosolyogva, majd odadobta a fiúnak a desszertet. * Hallod Öcsi? A csajszi kérdezett valamit. Egyébként Darylre fokozottan igaz, hogy a gyomrán át vezet az út a szívéhez... meg mindenhova máshova. Ha a gyomrát és a szívét megfogtad, akkor nyaktól felfele néha kikapcsol.

Girl look at that body... Girl look at that body...Girl look at that body... Aha.. I work out * Énekli tovább a számot, majd felnevet. * Ez egy jó zene, most ez fog menni a fejemben.

Ami a kincses madarat illeti a taraját hagyjuk meg, el akarom engedni. A húsa ehetetlenül keserű, a karmai sem jók semmire. A mirigyet s benne a bezoárt ki tudom venni anélkül, hogy a madár megsérülne. Mirigyet pár hónap alatt növeszt újat, de taréj és tollak nélkül depresszióssá válna és elpusztulna. Szeretek vadászni, de nem szeretném feleslegesen az életét venni, egyre kevesebbet találni belőlük, mert feleslegesen leölik őket. Százlábút viszont foghatnánk be négyet. Magas a fehérjetartalma és még ízletes is. kék hátút kellene elkapni, azok közepes méretűek és édesebbek. * Ahogy Nai mellé ér elmosolyodik. * Felröppenéskor kell elkapni, kiszámítható a pályája. Van nálam háló hozzá, viszont kellene legalább két irányból segítség, hogy felém röpüljön. Ha van tisztás a közelben, akkor ott lesz. Négyen nagy területet tudunk lefogni, ha valaki megtalálja ne menjen közel, hanem jelezzen. A többiek oda mennek és elkapjuk.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Csüt. 19 Feb. 2015, 12:58

* Jester drámaian vett egy mély levegőt, közben a mellkasára tette a jobbját. * Nekem nem. Elvégre nem tettem semmi rosszat, sőt! Utána fogadok, hogy sokkal bársonyosabb lett a bőre és jobb az emésztése... amint felébredt a kábulatból, amit a kiszáradás okozott... * Dünnyögte a végét halkabban. *

* Macska ügyességgel kapta el a süteményt, amit szinte egy falatban kapott be. Felvonta a szemöldökét, egy pillanatra abbahagyta a rágcsálást, ahogy morzsás képpen a testvérére nézett. * Egy... kicsi csipke sem...? * Az ajkába harapatt, mert már azon gondolkozott, mivel érhetne el hasonló hatást az imádott díszítés helyett.
Amikor Nai hozzá intézte a szavait, Daryl megrázta a fejét. * De... sütije van. * Halkan felsóhajtott, majd nevetett. * Két tálca sütemény a legjobbakból vegyesen, azzal talán meg lehet vesztegetni. * Kihúzta magát, hogy keményebbnek tűnjön, de a tekintete elárulta, hogy csak meg kell lóbálni még egy szeletet az orra előtt és azonnal letesz a csipkés alsóneműről. Egy komplett ruhakölteményben úgyis több lehetőséget látott. Az a tény, hogy épp most ette meg a vesztegetés elemét, már nem is foglalkoztatta. * Egyébként nem igaz... nem kapcsolok le... * Karba tette a kezét és sértetten kiöltötte a nyelvét Robra. *

Ember, neked jó az ízlésed. * Vigyorodott el * Mi? Ne már... 250 aranyat adnak a taraj darabjáért, meg akartam gazdagodni. A teafüvek nem mennek annyira jól. Most komolyan egy madár lelkivilága miatt aggódunk...? Ez csak digitális, nem a valóság... vagy az vagy nem... de igen... Ha a valóság lenne, 10 méteren belül találnék egy bagettet és egy egy fickó Waldonak öltözve.
* Daryl lassan pillantott a többiekre. * Szerintem sem jó ötlet bántani... A farktollai közül kettőt mindig kihullajt és újra növeszt, könnyű megtalálni őket, mert azok vesznek fel zöldeskék és lilás színt... Azokat elvehetjük. Ah, miattam ne aggódj, boldogulok. * Mosolygott a lányra. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Vas. 22 Feb. 2015, 12:38

*Amint Daryl válaszolt kissé feladóan pillantott a srácra. A "Sütije van" épp elég volt, hogy rájöjjön nem tud semmit tenni, és felesleges is. Ha bele gondolt, alapjaiban csak utazó társak....nem kell foglalkoznia jobban egyikkel sem. Amint megvan a keresett személy, ismételten egyedül lesz.......
Gyorsította a lépteit ,mert a gondolatra maga sem tudta, hogy kellene reagálnia. Még ha nosztalgikusan is kellemes ez a pár perc, annak ellenére, hogy majdnem hogy idegenekkel van körülvéve, nem dobhatja el az elmúlt másfél évet emiatt. Neki most a malacot és Edgart kell megtalálnia. A többi nem olyan fontos. Vagy csak szeretett benne lenni a megszokott "kényelmi" zónában....ahol nem lehet "baja".*

Férfiak.... *suttogta ahogyan hallotta, hogy Rob folytatja a számot, majd erre Jester még reagál is. Nem mintha ő nem hallotta volna....eleinte rühellte, majd inkább csak eszetlenségnek vélte.... a mondanivalója miatt? Nem teljesen..hiszen ha azt nézte volna, akkor volt még egy-két szám, amit a maga részéről nem értett volna...mégis szeretett. Szóra nyitotta az ajkát....de végül jobbnak látta, ha mégsem szólal meg. Az egész most arra emlékeztette mikor még nem volt itt. Elhúzta az ajkát....*
Ne maradjatok le!

Jester..... *nézet végül hátra a férfira.* Habár az itteni állatok java tényleg digitalizált, nem tudhatod milyen a futó programja. Mivel már két éve itt élsz, sokkal inkább valóságos ez, mint az eredeti...nem gondolod? Ha több tollat találunk majd osztozunk és csakhogy megnyugodjon a kicsi lelked, odaadom neked a részem.
*Döntötte meg a fejét, majd átpillantott Robra.*
A százlábúból viszont nem eszek. Rossz dolgokat juttat eszembe.
*Határozottan jelentette ki, amiből lehetett tudni, hogy valóban komolyan gondolja és nem fogja magát meggondolni. Bármennyire is csinálja meg finoman a férfi, ő nem fog hozzá nyúlni. *
Rendben.... ha a térkép jó, akkor egyenesen úgy 500 méterre kell lennie egy tisztásnak...valószínűleg a hang is onnan jöhetett.
*Mutatott előre hosszan, végül kis mosolyt adott ő is a másikéra határozottan.*
Nem lesz gond, Jester és én is itt vagyunk veletek. Vedd úgy, hogy el is van intézve a dolog.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 07 Márc. 2015, 11:37

És minden bizonnyal kipirosodott a hátsója... * Fejezte be Jester helyett a mondatot, majd az öccsére pillantott. Felvont szemöldökkel mérte végig, a szavai határozottságra utaltak. * Nem... Kicsi sem. Se csipke, se fodor, se berakás, se... mit tudom én, hogy mik vannak még. Semmit.
Két tálca nem kell, csak egy, egy bizonyos fajtából és kenyérre lehet kenni. Majd valamikor, amikor nyugodtabbak lesznek a körülmények csinálok, mert sok idő kell hozzá. Nem kapcsolsz le? Dehogynem és elég gyakran.

Nem a lelki világa miatt aggódom, hanem a spawn tulajdonságai miatt. Ezek a fajta mobok csak nagyon ritkán spawnolnak le, a mirigyért pedig egy ezrest kapunk, ha jól alkudok, akkor ezerkettőt. A tollak meg jól néznek ki és szépek is. Nos, akkor előre megyek, maradjatok le legalább 70 méterre és egymástól tartsatok 25-30 méter távolságot... * Ahogy Nai reagált a százlábú említésére elmosolyodott. * Ha nem eszel elég fehérjét, akkor mindig kicsi maradsz... Mindenhol. * Ahogy Ellépett a lány mellett rácsapott a hátsójára, majd elindul és az ösvény mellett halad. Pár lépés után indult el a bozótos felé, közben már elő is vette a vadászathoz és cserkeléshez használt eszközöket. Szeretett vadászni, és nem is volt rossz benne, élvezte ezeket a helyzeteket. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szer. 11 Márc. 2015, 13:33

Naa, nem mondhatod, hogy rossz a zenei ízlésünk... Várj, tudok ám jobbat. * Szólt közbe Jester vigyorogva. A tekintete nem árulta el, hogy vajon most mi jöhet. Tánclépésben indult előre, így haladt el Naimei mellett, egy szintén ismert és vegyes fogadtatású dallal indított. * Everyday I'm shufflin'... * Pár lépésről nevetve fordult vissza a többiek felé, azért a dúdolt dallamra még folytatta a táncot egy rövid ideig. * Mit férfiak? Ez felénk nagyon menő volt annak idején, mindenki egyformán riszált rá. * Az attrakció lezárásaként nagyot nyújtózott. *

Jó... jó. Amíg ti látjátok, addig nem fogok egyetlen növény vagy állat lelkivilágába gázolni. Ha megtörténne keresek melléjük pszichológust. Kiegyeztünk? * Vágta rá, közben csípőre tette az egyik kezét. * Ami a százlábút illeti... én tuti nem eszek belőle. Egyszer kóstoltam, mert az "olyan finoman, mellesleg francia vagy és megeszitek a csigát is"... először és utoljára. Még mindig liftezik a gyomrom tőle. Inkább patkány, ha nagyon muszáj ilyesmiket falnom, annak legalább olyan az íze, mint a csirkének.

Szegély? A szegélyek nem olyan feltűnőek és elegánsak... * Mindez egy ágyékkötőn vitatható, de nem Daryl számára. Boldogan mosolyodott el a süti miatt, mintha még a felhőtlenül boldog, rózsaszín aura is körbelengte volna. * Tudtam, hogy igazából le akarsz kenyerezni. Rob... ha este találunk szállást, akkor... légysziiii...

* Amikor Rob utasításait hallotta, határozottan bólintott. * Igenis! * Azonnal helyezkedett, gyors lépéssel vette fel az alakzat ráeső pozícióját, ahogyan már megszokták a bátyjával. Vadászott korábban Robbal és már megtanulta, hogyan legyen hasznos közben. Most sem volt ez másként: élénken figyelte a terepet, a lehetőségeket, és természetesen a préda után kutatptt. Szívesebben foglalkozott süteményekkel és ruhákkal, ugyanakkor ez sem volt a legrosszabb elfoglaltság. Főleg a bátyja elégedett vigyora, amikor sikerrel jártak. Ennyi elég volt, hogy motiválja Darylt. *


* Jester csak felsóhajtott, majd kelletlenül indult el. * Ki mondta, hogy azt fogom csinálni, amire utasítotok...? * Tette fel a kérdést, de pontosan eleget tett a terveknek. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Kedd 17 Márc. 2015, 20:17

*Amint a srác ellépet mellette táncolva, majd elkezdte énekelni az ismerős számot, megtorpant. Döbbenten, szinte lesokkolódva nézett utána. Nagyon is jól tudta melyik számról volt szó, mégis az a jelenet amit hirtelen látott Jestertől, kissé kiégette az elméjének intelligensebb pillanatait. Pár pillanattal később magához tért, ahogyan a srác folytatta s egy halk sóhaj kíséretében helyezte az arcára a kezét, ezzel tökéletes facepalm-ot alkotva.*
Most már értem...ha találkoztunk is volna a valóságban....lehet elmentem volna melletted egyszerűen.....
*Suttogta maga elé, mint egy megjegyzést csak magának.*

Meglesz...meglesz....*Bólintott Rob szavaira ahogyan hallgatta az utasítást. Jelenleg ,mivel a férfi vezette úgymond ezt a kis vadászatot hajlott a szavaira.*
Végre valamiben egyetértünk. Én sem eszek belőlük, szóval más nem összeütök magunknak valamit. Benne vagy ?
Ehh....ne csináld ezt Jester.... kivételesen csak csináld amit mondtak. Ha kell, akkor kivételesen csak miattam...na?
*Pillantott egy kivételesen kedves mosollyal a bohócra ,majd hirtelen pillantott vissza a másik szavaira a nagy férfira.*
Hozzám nem is illene, hogy akkora legyek, mint te! Rob!!
*Döbbenten nézte a férfit, majd felcsattant amint megérezte a fenekén a férfi nagy tenyerét. Döbbenten nézett utána, azzal felmordulva halászott elő a tárolójából egy almát s a férfi fejének célozta. Mindig is jól dobott. Maga elé fortyogott, mialatt nem lehetett tudni, hogy a dühe vagy a zavara hozta ki az arcán lévő pírt.*

*Csendben morgott még egy ideig, mialatt felvette a vadászathoz kellő pozitúrát. Előkészítette a fegyverét, de csendben osont csak ahogyan kellet. Hamarosan a morgása is megszűnt és csak a feladatára koncentrált. A férfi majd később vissza kapja ezt!*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szer. 15 Ápr. 2015, 22:04

* A táncra csak egy mosollyal reagált, majd az öccse felé pillantott. * Felejtsd el nagyon gyorsan, mert akkor este nem sütök semmit. Hmmm, pedig egy jó nagy adag fánk... * Mondta, majd érezte, hogy valami a feje felé közeledik. Veszélyt nem érzett belőle, így hagyta, hogy elérje. a tarkóján koppant az alma, amit odafigyelés nélkül elkapott. Félig visszafordult, hogy a lányra mosolyogjon, majd az almát a szájába véve harapott belőle. Az egyik szemét finoman összehúzta, majd bár az alma elég savanyú fajta volt jóízűen ette meg. *

* Csendben haladt, a Nai által körülhatárolt tisztás felé. A szeme sarkából figyelte csak a résztvevőket. Jester valószínűleg jó orgyilkos, mert nagyon csendesen haladt, az öccse pedig már  a megszokott rutin szerint helyezkedett. Nem is kellett keresnie a pillantásával, egyszerűen csak tudta, hogy hol van, összeszoktak már ennyire. A lépteit csendesebbé vette, hagyta, hogy a vadászat élvezete elragadja, még akkor is, ha a végén nem végzi ki az áldozatát. *

* Körülbelül 5 perc alatt értek el a tisztás szélére, tényleg nem volt messze. Enyhén meggörnyedt, a lábait behajlítva kerülte meg a nagyobb terepet, majd a tisztásnál kiszúrta a fácánméretű madarat. Füttyszóval jelzett a többieknek, hogy kezdhetik terelni. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Pént. 17 Ápr. 2015, 14:34

* Jester nem hallotta már Naimei megjegyzését szerencséjére, vagy éppen a lány szerencséjére, mert minden bizonnyal tudott volna rá reagálni. Túlságosan lekötötte a Party Rock, ezek voltak azok a dolgok, amelyek hiányoztak neki a valóságból. A sok hülyeség, amit még igazán figuráznia sem kellett, hanem csak egyszerűen beilleszteni a megfelelő pillanatban. *

Jó-jó... * Törődött bele a kérésre, némileg. Ez a fajta vadászat egyáltalán nem illett az ő stílusához, nagyon távol álltak a módszereitől és az elveitől, de belement a játékba, még ha kelletlenül is. A mögötte zajló jelenet szintén elkerülte a figyelmét, mert éppen a parancsok miatt dohogott magában. *

* Daryl gyomra megkordult a sütemények említésére. * Naaa... Tudom, hogy úgyis sütni fogsz valamit... Estére mindannyian éhesek leszünk... * Ez volt az utolsó mondata, mielőtt a teljes figyelmét a feladatra fordította volna. Nem akarta cserben hagyni a testvérét, így felelősségteljesen állt munkába. *

Tch... komolyan ennyien kellünk egy nyeszlett csirkéhez...? * Morogta Jester. Zörgetni kezdte a bokrot, hogy a megfelelő irányba hajtsa a madarat, közben unott képpel, és hasonlóan lelkes hangon szólalt meg. * Hess... sipirc... menj már, grillcsirke. Egy valagnyi aranyam rohan az úton, és téged kell kergetnem, legalább csinálj úgy, mintha téged érdekelne! Naaa... hess... * Próbálta terelni, de minimális sikerrel. Beállt a tollas lény mellé, Jack Sparrowt megszégyenítő mozdulattal emelte maga elé a kezeit, és igyekezett mozgásra bírni a madarat. * Shooo-shooo...

Nem lesz ez így jó... * Sóhajtotta Daryl, kissé idegesebb tekintettel keresve a többieket. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Vas. 19 Ápr. 2015, 15:00

*Naimei féktelen haragra gerjedt amint látta, hogy az almás támadás nem jött be, sőt a férfi mosollyal ette meg a támadási eszközét. Ha olyan helyzetben lett volna, akkor nem hagyta volna annyiban, de tekintettel kellet lennie a körülöttük lévőkre és a helyzetre is. Morgolódva húzta fel az orrát, s megvillanó szemekkel nézte, fürkészte a férfi tarkóját. Ha a pillantással lehetne ölni, már halott lenne a férfi.*

*kelletlenül nézte, amint Jester elkezdte a magánakcióját. Először csak megdöbbent annak vakmerőségén, vagy örültségén, végül csak lemondóan felsóhajtott.*
Istenem...miért?
*Suttogta s kissé megemelte magát, így habár a madár még nem vehette észre, a társa igen. Csapkodni kezdet a kezével, hátha megérti a néma jelzéseket.*

*A madár felkapta a fejét a másik hangjára, majd kissé felmorrant csirkeszerűen. Az ég fölé emelte a csőrét, figyelve, hogy éppen Jester mit akar csinálni. A nagy zajtól amit a férfi csapott a madár előtt lévő növény hirtelen kinyílt, büdös, kissé záptojáshoz hasonló illatot árasztva, ami nagyon is beleragadt azoknak a ruhájába, a bőrébe, akik ott álltak. A szerencsétlenségre a madár szemei szinte megvillantak, karmait megemelte, amelyek végén vagy 3x megnőtt a karom, éles, pengeszerűvé válva. Nyakán a tollak felborzolódtak, hatalmasra nyitva a száját kiáltott mélyebben Jester felé. Támadni készült.*

O....hogy az a .....
*Vonta össze a szemöldökét, majd maga elé rántotta a fegyvereit.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 19 Ápr. 2015, 18:50

* Ahogy Rob a saját helyzetéhez ért már emelte a kezét, hogy füttyentsen egyet, de megállt a mozdulatban. A homloka szélén megeresztett egy cseppet, majd nemet intett a fejével. A nagy szája miatt azt hitte, hogy Jester már próbált kincsesmadarat elfogni, de a reakciói mást mutatnak. Szemben Nai is hasonló gondolatokkal küzdhetett, mert integetett a férfinek. Rob felsóhajtott, majd futásnak eredt. 

Ő volt a legközelebb a hangos férfihez és bár nem szívesen ment a dögszagú növényhez közel nem akarta, hogy Jester megsérüljön és azt sem, hogy a madár elszökjön. A hajszálvékony, de erős szálakból készült háló a madáron kötött ki, aminek a négy sarkát dobótőrökkel szegezte a földhöz. Az arca elkámpicsorodott, majd befogta az orrát. * 

Nekem itt valami, akarom mondani valaki bűzlik... 
* Mondta, de valószínűleg a kipárolgás az ő bőrét is érte már, így neki sincs jobb illata. * Fürdeni akarok... Most... Nai, ne gyere ide, ha nem akarsz... szagosodni. Daryl, te...se...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Kedd 21 Ápr. 2015, 10:40

* Jester nagyon is jól látta a figyelmeztető jeleket Naimei részéről, de úgy tett, mint aki semmit sem ért belőle. Korábban felmérte a terepet, tudott a növényről is, ezek a tények azonban nem akadályozták meg a folytatásban. Egyértelműen hallotta Rob füttyentését, a férfi mégis úgy robbant a képbe, mint aki nem tett semmit... Hmm, talán valaki más fütyült a közelből? Nem kizárt. Elég sok idejébe telt eddig is megtalálni a malacot, most pedig feltűnően nagy kitérőt tett. Talán figyelték. Belekötni nem mertek volna, mert tisztviselő volt a céhben, nem alaptalanul. *

* Riadtan nézett a madárra, ahogyan az megtámadta. Miközben elhajolt a hosszúra nyúlt karmok elől, elmosolyodott és felnevetett. * Azt hitted, mi? * Már megvolt a következő lépése, pontosan tudta, mit fog tenni... Erre azonban már nem volt ideje. A "nagyokosnak" ezt a kis szórakozást is tönkre kellett tennie. Felvonta a szemöldökét, közben felegyenesedett, a fejét enyhén oldalra biccentette. * Igen, többek között te... * Forgatta meg a szemeit. *

* A növényre pillantott, lassan kezdte becsukni a szirmait és a leveleit. Minden szaganyagát kilőtte a két betolakodóra, azt már megtanulta, ilyenkor kell még körül-belül húsz perc, amíg újra támadhat. Megvárta, amíg a levegőben lévő adag is elszáll, majd megnyitott az eszköztárát. * Tudod... A potion készítés is jó valamire. A legtöbb nyavalyára van ellenszere. * Miután megtalálta az üvegcsét, egy kortyra lehúzta a tartalmát. * Még mindig keserű...

* A növény bűze lepergett róla, nyálkas trutyiként folyt szét a lábai előtt. * Ne nézz így rám, csak egyet szoktam tartani belőle... Szóóóóval, nagy vadász. Mi a következő napirendi pont? Egyszerűbb lett volna elkábítani a madaratokat az én terveim szerint, de elvesztettél. Tönkretetted a menő pillanatomat...

* Daryl a bokrok között gubbasztott. Zavartan felnevetett a történteken, közben felegyenesedett. Csak azután ment közelebb a pároshoz, hogy meggyőződött róla, ő nem lesz büdös. * Akár megpróbálhatnánk összedolgozni és kijönni egymással, nem? * Lépett fel azonnal villámhárítóként. *
Nem értem a felháborodást... * Dünnyögte. *
Rob... * Befogta az orrát. * Van egy rossz hírem... Nálam sincs ellenszer, szóval nagyon hamar találnunk kell neked egy patakot, vagy valamit...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Vas. 26 Ápr. 2015, 22:01

*Rob gyorsabban cselekedett, így neki nem kellet semmit tennie. Csendesen nézte végig ahogyan a két férfit lassan át árasztja a bűz, így lassan állt csak fel, eltéve a fegyvereit. Lemaradt a nagy eseményről, de utólag nézve nem is bánja a dolgot.*
Még szép, hogy nem megyek oda így.....
*Várt addig amíg a szag elülepedett s már csak a másik kettő szagosodott. Akkor sétált arra, Daryl nyomában.
Habár az meglepte, hogy Jesternek ez egy csel volt, mégis elmosolyodott az egészen.*
Mi lenne...ha legközelebb megbeszélnénk és akkor egyikünk sem lépne hirtelen? Akkor nem lesz...ilyen...
*Akaratlanul is, de muszáj volt az orrához emelnie a kezét.*
Jól van..szedjük össze amiért jöttünk és menjünk...mert...hányingerem lesz....

*Lépett inkább félre, lassan indulva az elkapott madár felé. Még fél szemmel, apró mosollyal pillantott hátra a srácokra a válla fölött. Be kellet vallania...hogy egészen mókásan festenek így együtt.*

Patak..... azt hiszem az erdős rész felé van....ott szoktak többen tanyázni...de talán ki tudjuk őket kerülni. Több patak is lehet...de nem tudom melyik mossa ki a bőre alól a szagot. Az nem sok van....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 9 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.