dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uta no Prince-sama (Nyitott)

3 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  xionora91 Hétf. 13 Május 2013, 11:53

*Tokiya lassabb léptekkel tért vissza a szobájába majd átnézett pár dalszöveget a Hayato projekthez ,de rettentően fáradtnak érezte magát kicsit ledőlt az ágyra. Ahogyan az ágy puhaságát érezte az álom ki pattant a szeméből és csak a fehér plafont s az ott mászó pókot figyelte.*

*Masato épp ott ebédelt elég kifinomult ételek terítették tele tányérját ,hisz akármit ő se esz meg inkább rendeli. Ahogyan a többieket meglátta csak feléjük nézett köszönés képen ,majd abba hagyva az étkezést őket várta. Tudtára jutott ,hogy Tokiya is csatlakozik hozzájuk ,de nem törődik vele túlságosan amíg nem hátráltatja őket a munkába.*
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 13 Május 2013, 15:17

* Jinguji-san kedves szavaira picit bólintott, elgondolkodott kicsit.*
- Igazából... nem hiszem ,hogy bevihetném a kollégiumba. Kuupuru..... valahogyan mindig előkerül... majd eltűnik....
*Kedvesen mosolygott rá.*
- De időnként előbukkan és szeretek vele játszani! Ha megtalálom... naponta keresem és adok neki enni.... igazából... csak én adtam neki a Kuupuru nevet... mert fekete és puha...
*S itt egy pillanatra elhallgatott ,mivel tudta ,hogy már akkor eszébe jutott ,milyen egy bugyuta név is ez.... Zavartan elmosolyodott e gondolatra. Amint a fiúk beszéltek, bólintott. Ő sem szerette volna ,hogy lemaradjon Ichinose-san.*

*Amint beértek körbe pillantott. A vacsorák még mindig ínycsiklandóak voltak, s csak erre a kis pillanatra érezte ,hogyha nem figyel, megkordul az ő gyomra is. Halvány pírral nézte a földet s igyekezett ezt vissza tartani.*
- Azt hiszem ...én is eszek veletek.....
*Ezútán vette észe , hogy Hijirikawa-san is itt van még.*
- Ahh.. hijirikawa-san....

* Ren szavaira bólintott.*
Ahm! Úgy lesz!
*Azzal elvigyorodott. Amint beértek ,körbe se pillantott. Csak az ételes pult vonzotta ,de az nagyon. Kereste a kártyáját ,hogy tudjon azzal fizetni. Aztán.......*
AHHHHH NINCS MEG!!!
*Kiáltott fel ,majd átkutatta még a zsebeit. Szinte már érezhetően nyűgösen s zaklatottan pillantott szét.*
Éhen halok...
*Motyogta ,lehajtott fejjel feladva ,majd eszébe jutott ,hogy a szobába hagyta.*
Mindjárt jövők, addig egyetek nyugodtan!
*Azzal rohanni kezdett a körlete felé.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 14 Május 2013, 07:50

/ Csak egy gyors megjegyzés ^^ A feladat szerint egy zeneszerzőre jut két idol, így vannak az emberek véletlenszerű csapatokba osztva, legalábbis Nanamiék kivételével, mert ott négy fő jött végül össze: Haruka, Ootoya, Tokiya és Ren. A többiek másik brigádokhoz tartoznak, azokat igazából nem írtuk le külön, csak annyit, hogy Syo és Natsuki együtt dolgoznak. Very Happy /

* Ahogy a lány magyarázatait hallgatja, majd meglátja a zavarát, halkan felnevet. * Édes név... és valószínűleg találó is, ha így elragadta a szívedet... * Előveszi a kártyáját a zsebéből, hagyja maga előtt menni a lányt. * Ennek csak őszintén örülni tudok, valószínűleg... * "Ittoki sem gondolja másként" lett volna a mondat vége, de az említeni kívánt egyén olyan sebességgel csörtet ki az ebédlőből, hogy a menetszélben még a terítők is lobognak. *

* Ren akkor figyel fel a szobatársára, aki feléjük néz, már kiszúrta őket. Ahogy elhaladnak mellette, kissé kajánná válik a mosolya, végtére is, ő dolgozhat együtt Nanamival. * Nocsak... nem gondoltam volna, hogy ilyen későn még itt leszel, Hijirikawa...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  xionora91 Kedd 14 Május 2013, 14:07

*Tokiya rá tekint osztálytársára amikor az szinte be zuhan az ajtón és felsóhajt.*

- Mit hagytál itt megint? Egyszer a fejed fogod elhagyni... csak ne az én oldalamon

* Mondja kicsit nyűgösebb hangon majd felbont egy doboz Pokcy-t és enni kezdi. Nem valami energia dús étel ,de több m int a semmi.*

*Masato a lányra tekint és ad neki egy sütit köszönés képpen ,ez volt az utolsó s a fiú direkt a lánynak szerezte meg. Ezek után tekint csak osztálytársára.*

- Tudod vannak olyan emberek akik még este is munkálkodnak a szórakozás helyett Jigunji...


(oké gomen gomen ^^' Arigatou az információt.)
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 15 Május 2013, 15:42

- Ahh Ittoki-kun!
*Pillant a fiú után értetlenül egy kicsit , végül csak kedvesen elmosolyodik, s megy előre, hiszen előre engedték. Amint az ételt elvették s az asztalok felé haladnak, kedvesen köszön az ismerősnek, majd tálcáját szintén ahhoz az asztalhoz teszi, elvégre ,ebédkor is így szokták.*
- Ano... nem zavarunk, ugye Hijirikawa-san?
*Az ajándék sütiknél zavartan pillant azokra.*
- A... Arigatou! De... tényleg... nem szükséges Hijirikawa-san.. biztosan magadnak hoztad....
*Megdönti kedvesen a fejét, azzal leül ő is. Lassan vesz a kanalat a szájába ,mialatt egy falatott lenyel . Érzi ,hogy mégis csak kellemes ez a pár falat most. Hol az egyikre, hol a másikra pillantott kicsit.*
- Hijirikawa-san.. Jinguji-san is dolgozott velünk! Tényleg.... ti haladtatok?


*Ittoki zavartan lépett be ,elég nagy elánnal, s szobatársa szavai álltal még esett is egyet ,mert nem tudott időben megállni. A fejét vakarta mialatt a fenekét fájlalta.*
Atttttttt....
*Húzta el a száját.*
Ki tette ezt a dobozt ide ?
*Azzal leesett neki ,hogy pont ő volt még délelőtt, így inkább nem folytatta.*
Ah... a kártyám hagytam itt... pedig vacsorázni készültem. Nem láttad ?
*Állt lassan fel ,majd elkezdte keresni.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 16 Május 2013, 13:55

* Végignézi a vacsorára kínált ételeket, egy könnyebb salátát választ ki magának és egy kisebbre vágott epres-joghurtos kockát. A tálcájára teszi az adagokat, úgy indul el Nanami nyomában az asztalhoz. Nem várja meg a szobatársa válaszát, leteszi a vacsoráját és leül az asztalhoz. Amikor Hijirikawa átadja a süteményt a lánynak, enyhén felvonja a szemöldökét. Nehezen állja meg, hogy ezt ne kommentálja, de végül sikerrel jár. * Hmm? Lehet, hogy nincs rám írva, de kivettem a részemet a feladatokból... Csak nem féltékeny vagy? * Céloz és lő... a megjegyzése talál érzékeny pontot talált el, nehéz megmondania a szobatársa arcáról. Végülis részben neki köszönheti, hogy így alakult a napja... Ha Masato nem noszogatja reggel, talán be sem jött volna az órákra, és ha Haruka ki is húzza a nevét, utólag értesült volna az egészről. *

Hmm, igaz is... te kikkel kerültél egy csapatba? Nem néztem meg a beosztást túlságosan lekötött néhány kis... apróság. * Közli elmosolyodva, ahogy lopva a lányra pillant. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  xionora91 Csüt. 16 Május 2013, 14:48

*Tokiya csak felvonja szemöldökét majd felsóhajt Ittoki szerencsétlen hadműveletétől.*
- De ne itt halj éhen...nézd meg az ágyad alatt ki tudja nálad ...
*Fel áll majd elő vesz egy csokis pudingot a kis hűtőből és enni kezdi.*
- Igen voltál olyan okos ,hogy nekem s magadnak akadály pályát csinálj..tehát mielőtt kártyát keresnél kicsit tegyél rendet..és ténylegesen megtalálod a kártyát...

*Masato halvány mosollyal adta át a lánynak a sütit ,de szobatársa szavára szúrósan néz rá chibi fejjel majd eszik tovább s így szól.*
- Nincs okom féltékenykedni..tisztába vagyok a képességeimmel..engem legalább nem kell noszogatni..
*Masato lő gól ..reggel elég nagy noszogatás volt valóban Rennél ,hogy normálisan járjon be s kicsit ez miatt haragszik rá ,hogy szinte anyáskodik néha már felette.*
- Köszönöm a kérdésed Nanami-chan...haladunk ahogy csak lehet...
*Felsóhajt kicsit *
-Sajnos a többiek nem bírják még követni az én tempómat ,de majd össze kovácsolódunk..
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 19 Május 2013, 23:54

*Nanami lassan evett, majd csak nézte a kisebb-nagyobb szópárbajukat, melynek nagy részét, vagy kiindulási pontját nem is tudta...sejtette. Kedvesen elmosolyodott, megdöntötte a fejét.*
- Ez jó hír Hijirikawa-san! Biztosan hamarosan még jobban összekovácsolódtok!
*Kedvesen nézett rá ,majd át Renre.*
- Mi is így próbáltuk.... habár ,most kicsit még alakítanunk kell a dolgokon.


*Ittoki sóhajtva kezdte az ágya alatt keresni a kártyát ,majd amint megérezte a puding illatátt, hirtelen pillantott fel. Szinte sírva fakadt volna. Enyhén oldalra döntötte a fejét.*
Ahhhh... olyan gonosz vagy! Éhen halok és előttem eszel ?
*Kérdezte hirtelen ,majd azzal a lendülettel, csüggedten kereste tovább.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 21 Május 2013, 07:18

Nem is a képességeidre értettem... Hmm, talán inkább a csalfa Fortuna mosolyára... * Mondja, miután lenyelte a villájára tűzött falatot. * Talán bánod, hogy noszogattál? Pedig néhány pillanatig komolyan azt hittem, hogy aggódsz miattam. * A hanglejtésében van valami enyhe drámai felhang, ami a kijelentése komolytalan mivoltát hangsúlyozza. *

Valószínűleg nem a tempóddal van a gond... sokkal inkább azzal, hogy rabszolgahajcsárnak csaptál fel önkéntesen. * Toldja még hozzá egészen könnyed stílusban, amivel valószínűleg bosszantja a szobatársát. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  xionora91 Csüt. 23 Május 2013, 20:04

*Tokiya felsóhajt Ittoki fején majd fel áll s hozzá vág egyet.*
-Egyél...de tartozol nekem egy csokis pudinggal...nincs kedvem a siránkozásodat hallgatni..legyél már férfi..tök fej..
*Kicsit halványan elmosolyodik majd vissza ül s rá néz komolyan.*
- S hogy állsz a kottákkal? Nem rég említetted ..,hogy gitáron tanulgatsz egy új dalt..

*Masato felvonja szemöldökét és szúrósan tekint ismét csak szobatársára majd arrogánsan néz előre akár egy Samurai.*
- Ugyan aggodalom..azóta aggódok amióta meg ismertelek..néha veszett ügy amiért én harcolok..a te noszogatásod..
*Mondja szigorúan majd tovább étkezik előkelő módon ahogy belé tanították.
-Nem ,hiszem ,hogy az lennék..én legalább a csapatom javát akarom és nem hátráltatom kicsinyes egóm meg védésével...
*Nézett rá miközben természetesen ezt a jellemzést neki szánta.Egyébként nagyon szereti Rent akár a testvére lenne ,de ez még az ő egóját is bántaná ,hogy beismerje.*
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 23 Május 2013, 22:57

*Haruka csak nézte ,ahogyan a két srác beszélget. Csendben evett, néha egy-egy zavart mosolyt fűzött a szavaikhoz. Végül amint úgy érezte ,hogy ez a érthetetlen "versengés" zavaróvá válik, feszültebben pillantott hol jobbra- hol balra parányit. Aztán lenyelte a falatott ,s hirtelen emelte tekintetét mindkettőre. Lepetten nézett rájuk nagy szemeivel.*
- Ahm! Hijirikawa-san! Hidd el ,nem hátráltat minket Jinguji-san! Mindannyian rendesen dolgozunk.
*Kedvesen elmosolyodott, picit lehunyva a szemeit. Letette a most "kölcsönzött" villát.*
-Bár... úgy hiszem, hogy igazából egyikőtöket sem sérti igazán a másikat.... mintha, csak ilyen szavak által tudnátok kifejezni a barátságotokat.... ez..nekem így igazán fura...de érzem, hogy nem másról van szó....
*Mondta kedvesen.*

*Hirtelen kapta el a pudingot ,majd széles vigyorral bontotta fel s a keresést áthárította egy kanálra. A kártyát most hagyta, győzött a gyomra. Leült az ágyára, s enni kezdett. Ahhoz képest, amennyire éhes volt, nem evett mohón. A kérdésre lepetten pillantott fel ,majd lenyelte a falatott s széles vigyorral nézett rá. Örült annak ,hogy szobatársa érdeklődött.*
Igen, igen pontosan! Már megszereztem a teljes kottát, de ha nem minden menne, megvannak a tabulátorok is!
*Húzta ki magát büszkén.*
De.. persze most az a feladat és dal fontosabb amit Nanami ír! Illetve mindannyian....de mégis ő....
Nagyon örülök, hogy része lehetek az új dalának!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 28 Május 2013, 11:09

Veszett ügy... hmm... ahhoz képest elég kitartó vagy. * Feszegeti egy kicsit a húrt. Habár nem egyszer bosszantotta már Hijirikawa felelősségteljes hozzáállása, azért hálás neki ezért a noszogatásért. Sokat köszönhet neki is, még ha ezt nem is hajlandó egykönnyen beismerni. * Kicsinyes egó? Valószínűleg nem hallottál róla még soha... a tidé méreteiből ítélve. * Már épp a következő megjegyzést vágná a szobatársa fejéhez, amikor Nanami is közbe szól. Érdeklődő pillantással hallgatja, majd a mosoly visszatér az arcára. * Ne haragudj, Bárányka... kellemetlen helyzetbe hoztunk... * Vált egy jóval gyengédebb tónusba, ahogy a lányhoz beszél. *

Hallottad a hölgyet... * Mondja még Hijirikawának. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 09 Jún. 2013, 00:07

*Kint a kertben ült a tónál, s figyelte ,ahogyan a hold parányi fénye megcsillan annak tükörsima részén. Azok parányi fényes pontokat hoztak létre, így összességében olyan volt ,mintha mesésen csillant volna fel a tó különböző részei. Füzet volt a kezében, egy tollal, de azt már nem tudta használni a gyér világításban, így halk sóhajjal nézett továbbra is előre a lány. Erre a napra gondolt és azokra akiket kapott társnak a versenyre, a feladatra. Egyik ellen sem lehetett egy rossz szava sem, mivel úgy tűnt mindkettő komolyan vette a dolgokat.... de zene valahogyan nem állt össze a fejében.*

*Kis macis tollának a kupakját nézte. Halkan motyogott.*
Pa-chan... bárcsak segítenél... nem tudom ,mit tegyek.....


A hozzászólást Serahime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 09 Jún. 2013, 00:36-kor.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Vas. 09 Jún. 2013, 00:35

* Nem haladtak túl sokat a feladattal, de végülis ez csak az első napjuk volt. Naoya halkan felsóhajt, miközben az udvaron bóklászik... Kezd sötétedni, és be kell vallania, hogy sikeresen eltévedt a fák között. Igyekszik sietősre venni, és hálát ad az összes létező istenségnek, amikor megpillantja a tavat. A tó ismerős a számára, párszor már sétált erre, így innen gyerekjáték lesz visszatalálni a szállásra... legalábbis többé-kevésbé. Örül neki, hogy nem a lombok alatt kell bóklásznia a sötétben. *

* Ahogy közelebb ér látja, hogy a lány csapatukból ott ücsörög a parton, közelebb érve pedig hallja a motyogást is. * Pa-chan? Egy barátod? * Teszi fel a kérdést enyhén oldalra biccentett fejjel. * Gome-gome... nem akartalak megijeszteni. * Kíváncsian közelebb hajol, hogy a gyér fényben is láthassa a lapot. * A mi kottánkon dolgozol még most is? * Kérdez rá, majd a lapról a lányra pillant. Habár a pillantása kedvesebb, a vonásai csak egyszerű nyugalmat tükröznek. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 09 Jún. 2013, 00:49

*A hirtelen hang és kérdés kizökkenti a gondolatmenetéből s ijedten tekint fel. Bár a fiú rögtön bocsánatot kér, zavartan emeli kezét a szívéhez.*
Iie...iie...de igen..megijesztettél... Pa-chan?~ Igen...az...
*Elmosolyodott, hiszen a pandára gondolt. Az a maci nagyon sok ideje volt vele, frissen ,üdén tisztán. Kérdésére zavartan pillantott vissza a lapra, majd elgondolkodott.*
Gome ,hogy ma nem segítettem....de most már alig látom őket....
*Nézte továbbra is a lapot, majd lassan tette be a mappába s annak gumis részébe akasztotta a tollát is. Ezután találkozott a másik tekintetével. Látta ,hogy a fiú mennyire nyugodt, s egy -két gondolaton kívül, ő is ezt érezte.*
Hai...! Gondoltam.. kicsit tovább gondolom a koncepciónkat....de úgy érzem valami hiányzik.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Vas. 09 Jún. 2013, 09:47

* Hazudnia kellene, ha azt állítaná, hogy pontosan érti a lányt... A zeneíráshoz egy barát segítségét használni? Ritka... de... Még gondolatban elképzelt filozofáló énje is megvonja a vállát, ezzel lezárva a témát és arra ösztönözve, hogy ne is feszegesse tovább. A lényeg, hogy meglegyenek határidőre a feladattal és talán a koncerten sem lenne éppen utolsó dolog fellépni. A harmadik csapattársukat a rövid megbeszélés óta nem látta; a fiú a megjelenése alapján ugyanazt a kimértséget és komolyságot tükrözi, mint amit tanúsított is. *

Ha azon gondolkozol, amit Hijirikawa-san mondott... akkor ne törd magad. Egyikünk sem gép, hogy... * Kezdene bele, de ekkor észreveszi a pandás tollat. Megcsillan a szeme, ahogy nézegeti. * De éééédes! * Bukik ki belőle a megjegyzés. Amikor észbe kap, kicsit eltávolodik, megköszörüli a torkát. * Mármint... aranyos a tollad... * Mormolja és oldalra pillant. * Ami a koncepciót illeti, még van egy kis időnk.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 09 Jún. 2013, 13:31

*Látja a reakciókat, így nem is igazán folytatja a beszélgetés ezen fonalát. Úgy véli felesleges, hiszen nem is ismeri annyira mostani csapattársát, és nem is hiszi ,hogy nagyon érdekelné, egy Panda története. Bár ez is túlzás... mert inkább egy plüss macit mondhatna ,hogy félre értés ne essék.
Ahogyan harmadik társuk szóba kerül ,kicsit megrezzen. Láthatóan a mai, rövid beszélgetés alatt elérte nála azt a benyomást, hogy féljen. Nem a személyétől, sokkal inkább attól ,hogy nem tud megfelelni az elvárásoknak. Látta az előző feladatoknál kitett pontokat....Hijirikawa-san és Makishima-san bőven jeleskedtek benne, így még erősebbnek érezte a megfelelést....hiszen ez a feladat, nem csak az ő jegyeit alapozza majd meg, hanem társait is. Ezért szeretett volna valami olyat alkotni... ami megmarad. De ahogyan most is bármit leírt....érzett valamit.. valami hiányzott. *


Csak az a baj ,hogy igaza van. Tényleg.. nagyon fontos nektek ez az esemény...és nekem meg kell adnom az esélyt arra ,hogy a legjobb formátokat hozhassátok.
*Vágott közbe ,de észrevette ,hogy a srác egy pillanatra elkalandozott. Értetlenül nézte egy pillanatig ,majd amikor a tolla jött szóba, még ideje sem volt meglepődni Naoya kitörésén. Rábólintott, egykedvesebb mosollyal és fény csillant szemeiben.*
Az nagyon szeretem! Te is szereted a macikat ?
*Kérdezett vissza ,de akkor már látta ,hogy félre állt. Csak nézte a gyors változásokat,melyeket hirtelen még követni sem bírt. Szavaira apró sóhajjal bólintott.* Nem olyan sok....ez a pár nap...nem olyan sok.
*Azzal felállt, kihúzta magát, de még így is fel kellet rá néznie. Meghajolt.*
Azért..nagyon örülök ,hogy nektek írhatok dalt.... remélem nem okozok majd csalódást!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Vas. 09 Jún. 2013, 17:15

* Nem kerüli el a figyelmét a változás a lány vonásain, amikor szóba kerül a csapattárs... gondolkozik valami kissé vigasztalón, de... ... ... panda. A cuki toll elbűvöli, habár minden erejével igyekszik ellenállni a csábításnak. Ökölbe szorítja a kezét, ki akarja zárni a tudatából, de nem túl sok sikerrel. Halkan felsóhajt. * Csak zenélünk... * Mondja ki végül azt, amire készült. * A zene nem akkor jön, ha túlságosan görcsölünk rajta, nem igaz? * Halványan elmosolyodik. *

* A megbeszélés alatt nem sokszor szólalt meg, és mivel Aokaze és Hijirikawa is csendesebbek, kissé feszültnek ítélte meg a légkört. Talán ez hagyhatott nyomot a lányon is. * Hallottam korábban a zenédet... nincs miért aggódnod. * Ha nem is nagy ász a bátorításban, legalább megpróbálta. *

* A kérdésre felderül a pillantása. * Hai... * Megemeli a táskáját, amin ugyan nem panda kulcstartó lóg, hanem csak egy egyszerű, világosbarna maci, de az is az aranyosabb fajtából; ezzel nyomatékosítja a tömör, ám igen mélyreható kijelentését. *

* A meghajlásra kissé meglepődik, majd kissé zavartan ugyan, de viszonozza a gesztust. * Örülök, hogy elénekelhetem a dalodat. * Utólag kétkedni kezd benne, hogy ez volt-e a legjobb megfogalmazás, de késő bánat. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 09 Jún. 2013, 22:27


*A 'csak' szócskán felpillant rá, mivel zenésztől, vagy olyan személytől aki igen csak közel állt ehhez a műfajhoz, nem hallott még ilyet. Hosszan nézte barna szemeivel, majd kicsit sóhajtott s egy mosollyal megrázta a fejét.*
De... lehetséges....
Talán...csak túlságosan rá stresszeltünk erre... hiszen nem is ismerjük rendesen egymást. Majd holnap kiderül.
*Mondta nyugodtabban, végül is belemenve ebbe. Hiszen ez is lehetséges, természetesen. Eltette a papírokat ,éppen ezért a tollát is ide-oda mozgatta kicsit ,míg el nem tudta tenni a táskájába.*

Igazán ?
*Pillantott rá érdeklődve ,majd elmosolyodott kedvesebben.* Örülök! Igaz, még így nem dolgoztam együtt... úgy értem ,hogy két teljesen külön személlyel. De örülök azért neki... mert izgalmasnak tűnik....
Talán ,holnap jobban fog menni.

*Amint látja ,hogy nem csak ő szereti a macikat, elmosolyodik közvetlenebbül. Ismét előkotorja a tollát ,majd meglengeti a srác orra előtt.*
Gondolom ismered Piyo-chant is... igaz ? Szeretem Piyo-chant is...de sokkal jobban Pa-chant!
*Mutatta a tollon lévő pandát.* Tudom furán hangzik...de Pa-chan ,mindig mellettem van~
* Mialatt beszélt, kedves, kissé gyermekiesebb vonások ültek arcára, s pont ez volt hirtelen olyan különös, nem megszokott ,mert így kevesen láthatták.*

*Kihúzza magát mialatt nézi. Kicsit meglepődik a kijelentésén, de bólint*
Ühm! Igyekezni fogok!
*Mosolyodott el ,majd a vállára vette a táskáját.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 10 Jún. 2013, 00:11

* Érzi magán a furcsa pillantást, amit először nem ért igazán. Amikor leesik neki a tantusz, megvakarja a tarkóját. * Gome... én a zenét sosem tekintem munkának, vagy valami véresen komoly és kötelező dolognak. A zene az zene. Nincs semmi hozzáfogható... és inkább kikapcsolódás, mint feladat... még így is, hogy teljesítenünk kell valamit. * Magyarázza a tőle megszokható csendes hangon. * Hai... és ha rám hallgatsz, akkor nem veszed magadra a megjegyzéseket. * Teszi hozzá a végét talán kissé komorabban. Hijirikawa stílusához nem lesz egyszerű hozzászokniuk, de az előző munkái alapján mindenképpen tehetséges. *

* Nemet int a fejével. * Eddig egyedül dolgoztam többnyire... Furcsa ez a feladat, de érdekes. * Bólint, ezzel erősítve a gondolatot, miszerint a holnapi nap eredményesebb lesz, még ha ebben nem is bízik annyira őszintén. Talán arra lesz elég, hogy megalkossanak egy teljesebb képet arról, mit akarnak majd előadni... Bár ha más szemszögből közelíti meg, akkor az is éppen elég nagy feladat. *

Ismerem... Piyo-chan is aranyos, de a macik még aranyosabbak... és a hörcsögök... Hamtaro. * Oldalra biccenti a fejét. * Ühm... szóval ő Pa-chan. * Halkan és röviden ugyan, de felnevet. * Kicsit furcsának találtam, hogy egy baráttól akarsz segítséget kérni.

* Látja, hogy a csapattárs is indulni készül. Pár pillanatig gondolkozik, hogyan tegye fel a kérdést, de végül a kevésbé zavarba ejtő módot választja. * Az iskola felé indulsz? Nem bánod, ha veled tartok? * Lelkiekben szorít, hogy a válasz pozitív legyen, mert így biztos, hogy nem kallódik el ismét még a rövidebb távon sem. *

Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 10 Jún. 2013, 12:03

Hát... számomra a zene, egy olyan dolog... amivel segíthetsz másoknak, amivel megalkothatod a saját és mások világát. Egy menedék, mely a valóság és a fantázia között van.
*Sóhajt ,majd egy mosollyal megrázta a fejét.*
Vagyis... ilyesmi. De persze ,abban igazad van ,hogy nem szabad nagyon görcsölni...
Majd igyekszem.
*Bólintott kedvesebben. Azért örült, hogy ha keveset is ,de tudott beszélni, így valamivel többet tudott arról ,hogy hogyan viselkedjen vele.*


Hát.. mint zeneszerzőnek... vagyis tanulónak, nekem kell másokkal együtt dolgoznom....
*Elmosolyodott.* De eddig, általában sikerült mindenkivel legalább annyira megbeszélni a dolgokat, hogy a végén tetsszen nekik.
Talán ennyiből, felnézek Nanami-sanra... nagyon jó eredményeket ér el, és tényleg, sok mindent meg lehet érteni a számaiból.. jó tudom... ez az énekesen is múlik.
*Bólintott.*

Ahh igen.. Hamtaro... ő is aranyos...de én maradok Pa-channál~ Ő már kiskorom óta velem van.
*Bólintott, majd egy kicsit zavartan pillantott rá ,de utána halkan kuncogott. Megrázta a fejét.*
Nem.... úgy értem... szeretem a közös munkákat...mert úgy vélem egy-egy baráti segítség .... nagyon sok emléket adhatna... meg ilyenek....
*Motyogta.* Szóval úgy értem... magamtól szeretnék dolgozni, de másokért is... és másokkal is.

*Már indulna ,amikor a fiú felteszi a kérdést. Rápillant hosszan ,majd megrázza a fejét mosollyal.*
Ha szeretnél gyere nyugodtan. Végül is egyfele van a kollégium.
*Indult meg de bevárta... elgondolkodott.*
Miket szeretsz énekelni Makishima-san?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 10 Jún. 2013, 14:57

* Figyelmesen hallgatja a lányt, amíg a zenéről beszél. Érdekes a mondandója és nem is butaság... valahol legbelül ő is így érez, csak talán nem tudta ennyire szépen szavakba önteni... A zene egy másik világ. Ez lett volna a helyes kifejezés, de még ez sem tökéletes. *

* Nanami említésén elgondolkozik, először arcot társít a névhez. * Nem sokszor hallottam még... * Ez nem meglepő, hiszen másik osztályban van, és Naoya eddig nem sokszor érdeklődött a többiek munkája iránt, legalábbis nem feltűnően. * Nem hiszem, hogy olyan különleges lenne... itt mindenki tehetséges. * Teszi még hozzá, mert tényleg így látja. Korábban hallotta, hogy milyen magas színvonalú az iskola és az oktatás, és ezt valószínűleg annak köszönhetik, hogy csak a legtehetségesebb diákokat veszik fel. *

* A kissé zavaros magyarázatra bólint. Érti, hogy mit akar ezzel a lány, legalábbis úgy sejti, hogy érti. *

* Nagy kő esik le a szívéről, így Hanami mellé szegődve indul tovább. * Arigatou... * Köszöni meg végül, ami kishíján kiment a fejéből. * Miket szeretek énekelni...? * Ismétli meg a kérdést. Ehhez hasonlót még sosem tettek fel neki, és hirtelen nem tudja, hogy mit válaszolhatna. * Néha klasszikusokat... néha könnyebbeket. Olyasmiket, amik talán egy kicsit pörgősebbek... A kedvencem a szimfónikus rock... de sok mást is szeretek. * Többek között a gyerekdalokat, de ezt inkább nem teszi hozzá.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 10 Jún. 2013, 17:47


Ahm..... igaz.
*Bólintott válaszul, s félre pillantott. Shining Saotome, nem vesz fel akárkit. Ha lát benne valamit, s teljesít egy szintet, akkor felveszik az iskolába, de hogy utána ,még tovább mehet e az ügynökséghez ? Vagy debütálhat e ? Egy sokkal nehezebb kérdés. Most kivételesen ezen is elmorfondírozott.. hiszen, eddig nem tekintett ennyire előre. Csak zenélni szeretett volna... és zenét szerezni, hogy azokat az érzéseket, tovább adhassa, azt a világot, amelyet ő is érzett, egy-egy dal után.*

*Zavartan elmosolyodik a magyarázat végén. Habár a fiú bólint, mint aki érti... korántsem biztos benne, hiszen tudj ,most mennyire idétlenül mondta el... igazából nem tudta szavakba önteni amit érzet... sokszor nem tudta pontosan elmondani, kifejezni mit érzet.... ilyenkor kezdett el zenélni. Erre a gondolatra elmolyosodott csak úgy maga elé.*

*Mialatt sétáltak a tájat figyelte, a parkot amelyen át mentek fel a kollégiumhoz. Még így este, egy parányit kivilágítva is gyönyörű volt az egész. Szavaira bólintott.* Dou Itashimashite. *Mosolyodott el. A pirosas cipőjének orrát figyelte mialatt lépkedtek. Elgondolkodott a hallottakon.*
Akkor... kicsit lehet mondani ,hogy szereted a Visual Kei-t is... igaz? Abban egy-egy ágazat szívesen használja a szimfonikus rock vonulatot... bár ez megint egyéni.. mert mindenfélét hallottam már. Hijirikawa-san... első ránézésre talán még a nyugodtabb, vagy a tradicionálisabb számokat szeretheti..de majd holnap megpróbálom megkérdezni tőle... viszont a kettő keverése.. mindenképp érdekes lehet....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szer. 12 Jún. 2013, 11:31

* Habár tetszik neki a park, eleve azért jött ki ide, a figyelmét most az épület és az onnan kiszűrődő fény köti le. Jó irányba indult volna vissza, de így legalább nem egyedül kell megtennie a távot. Nem mondja ki, de gondolatban beismeri, hogy az park egyedül, sötétedés után elég félelmetes hely tud lenni... a zajok, a bokrok zizzenése és az ágak reccsenése nem éppen neki való közeg. *

* Legpontosabban talán a megkönnyebbülés írhatná le az érzéseit azzal kapcsolatban, hogy hamarosan ismét a falak között lehet fényben, garantált biztonságban. *

* Újból a lányra pillant, majd bólint. * Ühüm. Rengeteg stílust és zenét szeretek... ami igazi zene. Egyedül az elektronikus zenében nem vagyok kibékülve azzal az ágazattal, amelyikben nincs dallam, nincs szöveg... csak monoton basszus azzal furcsa "nyikorgással" megfűszerezve. * Mondja egy halvány mosollyal. * Minden olyan dallamot szeretek, amit el lehet énekelni... talán ez lenne a legmegfelelőbb megfogalmazás...

Ami Hijirikawa-sant illeti... szerintem neki is feltehetnéd ezt a kérdést. Ha válaszol, akkor tudni fogjuk, hogy merre keressünk. A két stílus keverése egyébként jól hangzik.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 13 Jún. 2013, 13:50

*Bólintott a válaszra.* Hasonlóan vagyok én is..a House, és egyéb gép zene amiben minden ritmus érzelem nélküli, vagy pedig nincs vocál hozzá.... Mondjuk, én azokat szeretem a legjobban, amelyek megfognak itt.
*Mutatott egy pillanatra a szívére ahogyan sétáltak. Már látta a fényeket, mégis az égre pillantott...a csillagokat nézte hosszan. Egy dallam jutott eszébe, amit már hallott. Elkezdte dúdolni, halkan énekelni a refrént. Nem volt hangos, de átjöttek az érzelmek s a hangjának vezetése. Nem énekelt sokat...csupán azt a kis részt. Azután vissza pillantott az épületre, szinte már ott voltak. Megtorpant ,majd a fiúra pillantott. Egy pillanatra zavarba jött ,mert el is felejtette ,hogy itt van. Néha előfordul az ilyesmi. Szavaira bólintott.*

Fel fogom tenni... bár úgy érzem ő a tradicionálisat szereti.. valahogyan ha ránéz az ember..akkor ez jön le.
*Elmosolyodik kicsit.*
Köszönöm... meg a kis beszélgetést is.... tényleg még jobban fogok igyekezni!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 4 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.