dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uta no Prince-sama (Nyitott)

3 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Kedd 09 Ápr. 2013, 16:12

*Ahogyan a srácok nagy része is, Haruka is rábólint arra amit Ren mond. Azt ő is észrevette ,hogy Ichinose-san nem igazán szereti ha a testvéréhez hasonlítják...vagy ha róla kérdeznek, és ezt kicsit meg is értette.... bár sajnálta. Hiszen, az sosem volt jó, ha két testvér rosszban voltak. Remélte ,hogy igaza van Jinguji-sannak, és tényleg szólna Ichinose-san ha valami olyan probléma lenne...bár ha mélyebben bele gondolt, akkor ő is tudta ,hogy ez nem teljesen így van.*
- Hai...biztosan így van.
Nem hiszem ,hogy olyan dologba belekeveredne....elégé zárkózott...de nem rossz fiú.
*Mosolyodott el kicsit könnyedebben Ootoya, Syo felé.*

*Amint a srácok felállnak ,hogy elkezdjék Ootoya és Natsuki is érdeklődve figyel, mindketten más okból. Hijirikawa, csak hátradőlt, mint aki jelenleg jól végezte dolgát, s úgy figyelte őket, de nem tett hozzá ennél többet.
Haruka érdeklődve, kedvesen figyelte ,ahogyan a zene lassan elkezdődött. Próbálta kivenni a szöveget, bár rájött, hogy ez jelenleg nem az ő nyelvükön van ,így inkább az érzéseire hagyatkozott ezzel szemben. A dallamot...figyelte.... aztán átment a fiúk táncára, amint elkezdték. A mozdulataikat látva szemeiben érdeklődés erős fénye csillant. Szerette így látni, azt is szerette nézni időnként ,hogy az osztálytársai gyakorolnak, mert számára ezek a mozdulatok a zenével, a dinamikák időnként olyan hihetetlennek és távolinak tűntek. Úgy vélte ő maga nem nagyon lenne képes ilyesmire. Így leginkább a csodálat erősödött, de nem olyan erősen, és feltűnően, vagy hangosan, mint a fannoló lányok sikoltásai, amelyek néha megtörték a zene ütemét. Mások csak figyeltek, volt aki tanult belőle, és volt akikben benn szorult a levegő. Tény ami tény, nem véletlenül voltak ők az S osztályban. Ezt sokan tudták.
A zene erősödött, ahogyan a lépések is, majd hirtelen lassult egy kicsit. Haruka ,mint aki ebben nem volt olyannyira otthon, észre sem vette az esetleges hibákat.
Amint a zene leállt, Ootoya pattant fel ,kitárva a magasba a kezeit.*
Syo, időnként muszáj gyakorolnunk!
*Széles vigyora, az egész megjelenését még energetikusabbá és vidámabbá tette. Natsuki csak összetette a kezeit, ezzel is kifejezve az "édes" csodálatát. Hijirikawa, inkább elgondolkodott a lépéseken, ő felfigyelt a kisebb hibákra is.*
- Ügyesek voltatok! *Tapsolt egy kicsit egy kedves mosollyal. Amint a srácok abbahagyták a lányok azonnal megrohamozták őket, ekkor lépett be Tokiya is, aki úgy tűnt ,mintha el lenne maradva kicsit mindennel. Fáradtabbnak tűnt, de még mindig egyenes háttal, komolyan lépkedett, másra most nem nagyon figyelve. A felhajtásra is csak fél szemmel pillantott, rögtön ment az ebédért.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 09 Ápr. 2013, 22:47

* A zene lassan a végére ér, és a két fiú már az utolsó lépéseket teszi meg az ígéretesnek tűnő koreográfiából. Ahogy csend lesz, a lejátszó is automatikus kikapcsol, a két idol pedig egy nagyobb lélegzetvétellel fújja ki magát. A zene közben a mozdulatok könnyednek és egyszerűnek tűnnek, viszont elég sok mozgást igényelt mindkettejük részéről. Mosolyogva, enyhén meghajolnak, a magabiztosságuk ellenére is örülnek a többiek díjazásának. Syo lekapja a kalapját, azzal legyezi magát pár másodpercig, majd újból a fejébe nyomja. *
Arra mérget vehetsz! Csak nehogy meggondold magad... * Teszi hozzá a végét szinte nevetve. *
* Ren a meghajlása közben egyenesen Nanami szemébe néz, a pillantása sokat sejtető, mégis a maga módján sejtelmes. * Köszönöm, my lady... de a közönségem legalább annyira lelkes volt, mint az előadásom. Enélkül nem valósulhatott volna meg. * Ahogy felegyenesedik, ellepi őket a tömeg. Még az emberek gyűrűjéből is látja, hogy Ichi végre előkerült. Az osztálytárs nem köti le túl sokáig a figyelmét, sokkal több célpont marad a számára. * Hölgyeim... Ne tolakodjanak... A lelkemre venném, ha egy törékeny virágszál megsérülne. * Mondja nekik gyengéd hangon. Úgy fest, hogy az asztalnál ülő társaság nem kapja vissza könnyedén Jingujit, ha csak az érintett nem tesz valamit az ügyben. *
Ren-sama! Melyik programra mész?
Neked fogunk szurkolni a koncerten! * Záporoznak felé a bókok. *
Még nem döntöttem, a szerencse istennője majd mutatja az utat... Ő az egyetlen, akivel megcsalhatlak benneteket, ragyogó gyöngyszemek... * Itt tart egy kis szünetet. * Viszont most fájó búcsút kell vennünk, mert egy fontos feladat vár rám... * Ezzel kibontakozik közülük, visszatérve az asztalhoz. *

* Visszaérve az az első dolga, hogy elveszi a vízét és nagyot kortyol belőle. * Az előbb láttam Ichit... kicsit messzebb ült le ebédelni, körül-belül a hátam mögött, 4 asztalnyira... de most nem nézhetek arra. * Közli diszkréten. Most nem a rajongókkal akar foglalkozni, minden figyelmét Nanamira akarja fordítani. * Órák után találkozhatnánk, ismerek néhány nagyon kellemes helyet... * A tónusa egészen csábító, gyengéd. Közvetlenül utána Ootoyára pillant, hozzá egészen más hanglejtésben beszél. * Veled is... Sokkal kellemesebb programot tudnék, ha kettesben lennék a Báránykával, viszont most az édes hármassal kell beérnem... * A végén halkan felkuncog. *

Asszem olyan részletet hallottam, amit nem akartam... * Mondja Syo grimaszolva. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 10 Ápr. 2013, 00:49

*Ootoya széles mosollyal rázta meg a fejét, majd megmutatta szinte foga fehérjét is.*
Én nem fogom! Ebben biztos lehetsz! Mostantól még többen kell majd gyakorolnunk!
*Pillantott át a két osztálytársára akik nem teljesen úgy fogadták ezt a hírt, mint ő. Amint a lány felé fordult még nagyobb lett a mosolya.*
És akkor minket is megnézel, igaz Nanami?
- Hai, természetesen Ittoki-kun!
*Amíg a srácok nagy része a többiekkel van elfoglalva ,Haruka észreveszi Jinguji-san tekintetét. Picit meglepődik ,hiszen szavai nem annyira zavarba hozóak, mint a kék szemei. Halvány mosollyal, zavartabban süti le a tekintetét, ezután már csak a fan lányok hangjai járják körbe a termet. Fél füllel is tökéletesen hallanak mindent, szinte az egész terem ,hiszen azok időnként úgy sikongatnak fel ,hogy már rájuk kellene szólni. Haruka csak elmosolyodik, míg Ootoya zavartan elmosolyodik.*
Remélem ,hogy azért a próbák alatt ez nem lesz....
- Erre ne vegyél mérget. Nap mint nap hallanom kell.....
- A lányok időnként olyan aranyosan bánnak vele....de Haru-chan akkor is a legaranyosabb!!
*Fordult felé hirtelen Natsuki nagy mosollyal s már ölelő támadásra nyitotta a kezeit, hogy lecsapjon, amint Hijirikawa bevetette a már jól betanult fogását. A lányt megfogva elhúzta s a szemüveges srác karjaiba lökte Ootoyát. Amint Natsuki észrevette a cserét, a vörös hajú srác hirtelen zuhant le a földre egy kisebb puffanás kíséretében.*
- Ann..ano.. Ittoki-kun..minden rendben?
Persze, jól vagyok!
*Pattant fel hirtelen ,hogy azért mégse legyen olyan égő a nagy esése. Natsuki úgy tűnt nem foglalkozik jobban a dologgal ezután, a lányok meg még mindig Rent rajongják körül.*
Nahát...ilyen se volt még! Nem vették észre!
*Nevetett kicsit fel mialatt megvakarta a tarkóját. Ekkor hirtelen pillantott fel érdeklődve ,majd boldogabban. Észrevette Tokiyat.*

*Ren szavai után a lányok felsóhajtottak szinte egyszerre s nézték ahogyan az asztalhoz leült. Most mindannyian szinte egy kicsit irigyek lettek az ott ülő lányra. Aztán lassan...végre kezdett minden vissza állni a normál kerékvágásba. Csend lett újra.
Ootoya biccentett az érkezőnek.*
Igen, pont most láttam meg én is! De nem értem...nem vett észre minket?
- Észre vett. Ezért sem jött erre.
De mégis miért tenne ilyet?
*Erre az érdeklődésre már nem válaszolt Hijirikawa, hanem diszkréten említett az asztal felé. Tényleg látta ott enni a srácot, jelenleg egyedül. Ootoya már éppen felpattant ,hogy oda menjen szobatársához ,mikor megkerülve az asztalt torpant meg Ren szavai által.*
Ahh..még jó hogy megyek!
* Pillantott rá ,majd ő is felnevetett.*
Édes hármas....ez .... vicces! *Kezdte de végül leesett neki, amire Syo is közbeszólt így egy pillanatra elkékült a feje ,majd védekezőül kapta maga elé a kezét.*
Istenem...nem úgy értettem! Tényleg nem!
*Ismételten Jinguji-san hanghordozása és a többiek szavai vagy éppen Ootoya védekezése miatt pirult el a lány s kicsit hebegett-habogott, végül inkább levonta a fejét egy pírral.*
*Hijirikawa csak komoran nézte a szobatársát.*
- Szerintem inkább érdeklőd meg ő mit szeretne.
- Ahhh....nézzétek...zavarba jöött~ Olyan éédes!
- Ah.. iie....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szer. 10 Ápr. 2013, 11:52

* Amíg Jinguji leköti a tömeget, addig egy újabb csatlakozó is könnyen lavírozhat az asztalok között. A gyors léptei miatt a hosszú, vörös haja csak úgy lobog utána. A lépései még így is kecsesek, nőiesek. A tálcáját az egyik kezébe fogja, a másikkal integet. * Haruka! * Shibuya Tomochika siet oda hozzájuk, szemmel láthatóan nagyon jókedvűen. Az egyik üresen maradó helyhez teszi le a tálcáját. * Azt hittem, sosem talállak meg. Órák után még beszélnem kellett Ringo-senseijel és olyan gyorsan eltűntetek... * Hangosabban kifújja a levegőt. * Láttam a produkciót, szerintem örülhettek, hogy ennyivel megúsztátok. * Mondja szinte nevetve a végét. * Aaaah, el sem hiszem, hogy Yajima-kunnal kerültem egy csapatba... Amikor te húztad a neveket, azt hitted, hogy bűvös kezed van, de szerintem ma a többségnek nagy szerencséje volt. * Lehuppan a székre, ekkor tér vissza Ren is a csapathoz. * Anou... jól vagy? * Pillant kíváncsian Ittokira a hatalmas esést követően. *

* Jinguji visszaül a helyére, és ha már Hijirikawa nem válaszol, megteszi helyette. * Valószínűleg egyedül akar lenni egy kicsit... * Az édes hármasra érkező megjegyzése kirobbantja a várt hatást, a reakciók közül leginkább Nanami édes pirulása volt a célja. Mielőtt bármit is léphetne, hogy közelebb kerüljön a lányhoz, megelőzik. Tomo-chan magához öleli Harut. *
Ne hallgass rájuk... Meg akarnak rontani. * Mondja neki vigasztalóan, de érzi a helyzet komikumát. Jóízűen felnevet magukon. *
Most zavarba hoztátok! * Ripakodik a fiúkra. * Ne figyelj rájuk, megártott neki a csokiparfé!
Ne haragudj, Bárányka... Nem engedhettem elúszni egy ilyen lehetőséget, de ígérem... kárpótollak érte. Csak azt akartam kérdezni, hogy megfelel-e a délután az első találkozóra a feladattal kapcsolatban... * A szobatársára pillant. * Az aggodalmad alaptalan, nem tennék semmi olyat a hölggyel, amit nem szeretne... * A tekintetéből egyértelműen kiolvasható a mondatának a befejezése: "Előtte elérném, hogy akarja." *

* A hangoskodásra a távolabbi asztalnál Tokiya feléjük pillant pusztán néhány másodperc erejéig, majd inkább folytatja az ebédjét. Nem tervezi, hogy csatlakozzon a zajos társaságba. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 10 Ápr. 2013, 13:53

- Tomo-chan!
*Tekintetében egy kis boldog fény csillan. Örült a barátnőjének, nagyon is, és nem volt egyedül lány a fiúk között sem. Amint helyet foglalt közöttük nagy lendülettel bólintott felé ismételten.*
- Iie...nincs bűvös kezem, de azt hiszem Yajima-sanal nagyon jó produkciót fogtok alkotni majd! És..remélem egyszer mi is lehetünk egy feladatban Tomo-chan!
Persze! Jól vagyok, csak egy kicsit mellé ültem....
*Simogatta meg a fenekét egy vigyorral, de közben a fél szeme csukva volt. Ahogy hozzáért egy picit érezte ,hogy is esett egy nagyot. Végül kihúzta magát.*

*Nagy édes mosollyal, bár még mindig pírral az arcán fogadja barátnője ölelést, s viszonozza is azt. Szavainál zavartan mosolygott, ahogyan nevetett jól érezte magát. A fiúkkal is, de egy lány barát , aki a szobatársa mégis más volt. Nem jött úgy zavarba, vagy nem volt olyan fura, ha ő ölelgette ,mintha valamelyik fiú.*
- Ahh...Tomo-chan ne mond ezt, nem olyanok. A..Arigatou Syo-kun! Bár tudom, csak viccelődtök.
- Sa..sajnálom ,hogy így reagálok! És...ano... persze... örömmel kezdem el veletek ma a munkát. Gondolom...te is találkozol ma Yajima-sannal..igaz Tomo-chan?
*Ootoya csak figyelte őket egy mosollyal. A lány szavaira szélesebb mosoly kúszott arcára , mégis amikor látta a két lány ölelkezni, úgy érezte neki is csatlakoznia kellene. Ez a hirtelen kisebb változás, egy pillanatra el is felejtette ,hogy mit akart csinálni. Ám Natsuki ismételten megelőzte s átölelte a két lányt egyszerre, majd hozzá kapta a hozzá még két közel álló személyt, így Ootoya karját , és Hijirikawa-t is. Utóbbi megdöbbent és feszülten igyekezett lerázni magáról a szemüveges srác kezét. Végül elkapta még Ren pillantását, túl sokat mondott neki ezzel. Egy kis ideig, érezhetővé vált a feszültség közöttük, bár csak tényleg egy kis ideig.*
- Naagy ölelééés~
- Ahh... Shinomiya-san! To..Tomo-chan!
- Vigyázz összenyomod Nanamit!
*Ootoya felnevetett ezen az egészen ,majd végül amint szabadult ,még intett s felkapta a tálcáját.*
Ezt vissza viszem és megnézem Tokiyat! Majd találkozunk még az utolsó órákon!
*Intett nekik, azzal azt tette amit mondott. Vissza vitte a tálcát. Nagy mosollyal leadta és még váltott pár szót a konyhással, aki abban a pillanatban szinte elolvadt a srác kedvességétől, bár ezt ő nem vette észre. Csak még morfondírozott azon ,hogy vegyen e valamit...... végül inkább elköszönt és a szobatársa mellé huppant le.*

OHAYOOO~ Igaz nincs reggel..de érted : D Miért nem jöttél oda hozzánk?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szer. 10 Ápr. 2013, 17:18

* A vörös hajú lány nagyot bólint. * Ühüüüüm... nagyon örülök neki, hogy egy csapatba kerültünk. A harmadik tag Konizuka, őt viszont nem ismerem csak látásból. A folyosón találkoztam is vele, de a barátaival csevegett... majd délután megkeresem és beszélek vele... Valamikor később össze kellene ülnünk, de még nem beszéltünk semmit...

Egy nő sosem lehet elég óvatos, hmpf. * Mondja megjátszott szigorral, majd felnevet. *
Még így is bocsánatot kérsz... Tényleg végtelenül szerény vagy, Bárányka, de éppen ez tesz olyan különlegessé. * Jegyzi meg Ren, ahogy a két lányt nézi. A csoportos öleléshez újabb egyének csatlakoznak, míg ő és Syo a külső szemlélődők szerepét töltik be. Hijirikawa pillantása mindent megér, Jinguji nehezen fogja vissza a nevetését rajta. Ez olyasmi, amivel bármikor szabadon bosszanthatja és valószínűleg nem marad válasz nélkül. *
Ki fogod lapítani őket! * Ugrik végül közelebb a fiú, hogy semlegesítse a szobatársa ölelőbilincsét. A kettejük közé ugrik, határozott mozdulattal tolja el a szemüvegest. *
Gyere, inkább csatlakozz te is!
Ne! Eressz el! Hallod?!

* Ren bólint Ootoyának, ahogy az távozni készül. * Akkor később találkozunk... fussunk össze a bejáratnál, és nem kerülhetjük el egymást.

* Tokiya a hirtelen betoppanó szobatársára pillant, a vonásai nem árulnak el sok mindent. * Ohayo... * Viszonozza a köszöntést csendes hangján. * Jól szórakoztatok, felesleges lett volna oda ülnöm. Amikor ilyen zajosak vagytok, nem tudok koncentrálni. * Mondja majd újabb falatot emel a szájához. Ráfúj, hogy a forró fogás valamelyest hűljön mielőtt bekapná. Nem úgy fest, mint aki önként fog beszélgetést kezdeményezni. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 10 Ápr. 2013, 19:56

- Biztosan nem lesz gond Tomo-chan! Van még pár nap arra ,hogy elkészüljetek.

*Az ölelésben Haruka először megilletődött ,majd ahogyan jöttek csatlakozók is, halkan nevetett. Ő közelebb volt még így is szobatársához, így annak karjai valamennyire védték, bár Shinomiya-san alapjáraton sem szorított olyan erősen ,hogy ezzel gond lenne. Amikor Syo-kun csatlakozott, Shinomiya elengedte őket és teljesen átadta az ölelését a kalapos idolnak. Így a lány ismételten felnevetett halkan, míg Hijirikawa végre felélezett s megigazgatta a mellényének a nyaki részét. Próbált úgy tenni ,mint aki nem vette észre, szobatársa viselkedését vele szemben.*
- Ez az ölelés csak a tied Syoooo-chaaan~

*Ootoya bólint még Ren felé, úgy megy tovább.*

* Csak érdeklődve nézi ,ahogyan a srác eszik. Már kivette ,hogy nem fog hirtelen mondani semmit, de nem volt ez számára. Majd mond ő! Szinte elterült egy kicsit az asztalon, egy apró magánszférát hagyva a srácnak, mialatt pillantását érdeklődve mélyesztette rá. Kíváncsi lett.*
Miért akarsz koncentrálni? Már vége van a legtöbb órának...ahh Tokiya, pihenned is kellene! Pont szóba jött ez is, hogy nagyon sokat dolgozol...és alig pihensz!
* Nem vette észre ,hogy, talán ezt nem így kellet közölnie így ugyan olyan mosollyal folytatta, végül parányit elhúzta a száját csüggedten.* Nanami is aggódott emiatt! ...Ahh.. jut eszembe...téged ki húzott ? Kikkel kerültél egy csapatba ?
*Tért vissza az önfeledt energia bomba. Felvonta kezeit, szinte csápolva.*
Kéépzeld én kikkel vagyok egy csapatban! Rennel és Nanamival! Már délután kezdünk...alig várom~

*A másik asztalnál Hijirikawa felállt,hogy vissza vigye a tálcáját, s ezután a szemüveges srác is lassan ,de nevetve engedte el Syo-t míg ő is csatlakozott osztálytársához. Amíg négyen maradtak ott Nanami lassan pillantott át barátnőjére mosollyal, most hagyta ,hogy kicsit egyen. Syo-ra és Jinguji-re emelte pillantását.*
- Ano... Ittoki-kun elment ? Az órák után...szeretnétek találkozni rögtön Jinguji-san?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szer. 10 Ápr. 2013, 21:05

* Ahogy a fiúk "oszolnak", Tomo-chan is elengedi a lányt. Közelebb húzza magához a tálcáját, hogy hozzákezdhessen az ebédjéhez, ami ilyen társaságban nem is annyira egyszerű dolog. Bár ő még nem lógott olyan sokat ezekkel a srácokkal, úgy érzi magát mellettük, mintha mindig is ismerte volna őket. *

Natsuki! Megfojtasz! Nem... kapok... levegőőőőőt... * Próbálja közben lefeszíteni magáról a szobatársát. * Nem akarom az ölelést! Engedj már eeeeel!
* Rövidesen tényleg megszabadul a szottyongatásból, így hangosan levegőért kap hozzá pedig enyhén meggörnyed. * Gyilkos! Szadista! * Vágja oda, miután elég levegőt szerzett magának egy hangosabb megnyilvánuláshoz. Ebből az áradatból Nanami félénk hangja rántja vissza. * Hmm? Odament Tokiyához az előbb... * Csak véletlenül pillant az órára. * Már ennyi az idő?! Gome-gome, mennem kell! * Felkapja a tálcáját és már robog is kifelé. *

* Ren diszkréten az osztálytársa felé pillant. * Hmm... úgy látszik, körül-belül annyit sikerül belőle kihúznia, mint nekem. * Újból a lányra néz. * Amikor neked a legjobb, nem szeretném, ha megerőltetnéd magad. Még úgy is kevés a megbeszélni való ezzel kapcsolatban, szívesebben tekinteném egy kellemes délutánnak, amit a társaságodban tölthetek...

* Tokiya nem néz a szobatársára, de érzi magán azt az érdeklődő, elevenen csillogó pillantást. Halkan sóhajtás kíséretében arrébb húzza a tálcát, hogy a fiú véletlenül se lökhesse meg, vagy boríthassa ki bármelyik edénye tartalmát. * Nem érzek rá késztetést, hogy elmondjam. * Újabb falatot vesz magához, csendben megrágja, majd csak azután szólal meg ismét, hogy lenyelte. * Tudom, hogy mennyit vállalok...
* Talán nem is igazán törődne a szóáradattal, de amikor meghallja Nanami nevét, egy pillanatra megáll a keze a mozdulatban. * Szerencséd volt... * Közli tömören. * Ha annyira érdekel a csapatom, nézd meg a névsort, már kitették.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 10 Ápr. 2013, 21:51

- Viszlát Syo-kun!!
*Intett még neki gyorsan mielőtt elment, majd elgondolkodva pillantott fél szemmel a másik asztalhoz ahol a két srác ült. Hosszan gondolkodott el, hiszen mióta megtudta azt a dolgot....ő is jobban észrevette ,hogy időnként olyan ,mintha Ichinose-san nagyon el lenne fáradva. És...nem teljesen értette még a dolgot... hogy... mi tűnhetett el belőle.... Nem is az..hogy ő Hayato-san..vagy nem.... amikor úgy énekelt...akkor is...valami..más volt. Pontos volt, hibátlan a hangja...de ...hiányzott valami belőle..egy olyan dolog, ami régen őt megmentette...amiért szeretett volna mindenképp egyszer dalt írni neki..... Egy pillanatra úgy érezte, hogy most még messzebb került ettől a vágytól..álomtól. s ez kiülhetett az arcára is.
Aztán hirtelen tekintett fel, amint Jinguji-san válaszolt. Kedvesen elmosolyodott bólintva.*
- Hai...értem....
- Ano...nekem tökéletes ma délután is Jinguji-san.... szeretném úgyis megbeszélni veletek akkor.., hogy végül is milyen dologra gondoltatok.


*Nem sokkal késöbb vissza lépdelt a másik kettő is. Natsuki felkapta Nanami üres táncáját.*
- Majd vissza visszem én~
- Iie! Nem kell..Shinomiya-san..kérlek..majd én! *Pattant fel abban a pillanatban s zavartan rohant kicsit utána ,hogy inkább ő vigye.
Hijirikawa még utánuk nézett ,majd vissza szobatársára. Csak azért nem mondott semmit, mert jelenleg még Shibuya-san is a társaságukban volt. Zsebre dugta kezét egy pillanatra s amint a másik kettő visszaért pillantott rájuk.*
- Jobb lenne ha mi is mennénk. Kezdődik az óránk.
- Gyerüünk Haru-chan menjünk~ Tomo-chan is jön velünk ? vagy megvárja Otoyat ?
*A válasz után Hijirikawa elindult, míg végül a másik kettő is. Nanami zavart mosollyal pillantott még rájuk. Meghajolt.*
- Akkor délután Jinguji-san. Tomo-chan... remélem késöbb találkozunk majd!

*Ootoya nem vett észre semmit szobatársán, a kisebb álmodozásból rángatta vissza ,de a mosolya nem tűnt el.*
Rendben! Majd megfogom nézni!! : D Érdekel ,hogy kikkel fogsz együtt dolgozni! ^^
Szerencsém ? Igen, nagy-nagy szerencsém! Annyira örülök ,hogy újra vele dolgozhatok, pont mint a legelső feladatunkon! Igaz most ott lesz Ren is....de az nem sokat változtat a dolgokon!
Nem szabadna elzárkóznod tőlünk....
*Pillantott rá csüggedten.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 11 Ápr. 2013, 10:11

* Ren jól látja a változást a lány arcán, és egy cseppet sem boldogítja. Amíg elgondolkozik a megoldáson, enyhén összeszűkíti a szemét, de végül visszatér az arcára az elbűvölő mosolya. Pontosan tudja, hogy mit fog tenni a felvidítása érdekében, de arra csak később kerülhet sor... majd amikor összejönnek megbeszélni a feladatot.* Akkor órák után találkozzunk a bejáratnál. Addig is vigyázz magadra, Bárányka... * Odahajol hozzá, finom mozdulattal kisimít az arcából egy kósza tincset, közben mélyen a szemébe néz. A tekintetével néhány másodpercig elveszik a borostyánszínű, ragyogó szemek tükrében. * Várom már a pillanatot. * Közli szinte suttogva. Eltávolodik Harukától, mielőtt Hijirikawa újból mentené a lányt, vagy kivívná Tomo-chan intenzívebb rosszallását. A két lányra kacsint, majd int nekik és úgy indul kifelé a teremből. Leadja a tálcát, tömören megköszöni, és a sort követve megy ki a folyosóra.*

Ah, így már nem csodálom, hogy sokszor olyan fáradt vagy estére... * Mondja a lánynak. * Pont olyan, mint amilyennek gondoltam. Nem sokan tudnak ellenállni neki, ha így beszél... * Követi a pillantásával Jingujit. *

* Mire a többiek visszaérnek, addigra a vörös hajú lány is befejezi az ebédjét. * Megyek veletek, most nem hagytok ki semmi jóból! * Felkapja a tálcáját, sietve követi a kis csapatot. Még visszapillant a két srácra, majd újból előre, mielőtt frontálisan ütközne valakivel. * Szerintem hagyjuk őket beszélgetni, úgyis ugyanott lesz óránk... majd akkor kifaggatjuk. * Bíztatja Nanamit. *

* Tokiya tálkájában még a fele étel ott van, de félreteszi az evőeszközöket. Helyette apró kortyokban elfogyasztja a teát, amit hozott, majd leteszi a csészét. * Attól, hogy örülsz, nem kellene ennyit hangoztatnod. * Lassan rápillant a szobatársára, a vonásairól nem sok minden olvasható le. Hosszasan hallgat, és egy ideig úgy fest, hogy a megjegyezést elengedi a füle mellett, de végül válaszol rá. * Csak rám tartozik, hogy mit miért teszek...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 11 Ápr. 2013, 16:08

*Amint Jinguji közelebb hajol felé, majd szemeibe néz, a lány akaratlanul is elvörösödik s apró idegesség és zavar lesz úrrá rajta. Pislog párat, hangja egy pillanatra halkabb és vékonyabb lesz.*
- Ji..Jinguji-san.....
*Majd miután elmegy, vagy a többiek visszaérnek még bólint és meghajolt.* - Hai! * Végül lassan engedi el magát, egy nagyot sóhajt hozzá és próbál úrrá lenni zavarán, ami mellé igyekszik nem észrevenni a másik két srác pillantását. Végül barátnőjére pillant.*
- Hai... azt hiszem...csak szeret viccelődni...vagy....talán ilyen a természete.... de amúgy nagyon jó ember ő is.*Gondolkodik el a dolgokon mialatt beszél, így tekintette felfelé ível, keze meg az állánál állapodik meg. Hijirikawa lehunyja a szemeit komoran mialatt haladnak.*
- Számára sok minden csak játék.
*Motyogja, bár Nanami szomorúbban pillant Hijirikawa felé ,mialatt Natsuki még mindig mosollyal megy mellettük.*
- Kihagyni ? Ugyan , Tomo-chan éppen úgy benne van ,mint mi! Esetleg egyszer te is eljöhetnél velünk mialatt édességet csinálunk! Most elmarad a feladatok miatt...de biztos élveznéd te is! ~
- Hai! Tomo-chan is biztosan jól érezné magát. *Elmosolyodik kedvesen.* Hai.... majd..megkérdezzük amint ő is vissza jött.
- Én inkább kihagyom.

Most miért Tokiya? Hiszen tényleg boldog vagyok....inkább, mint barát örülhetnél velem! Az nagyon jó lenne!
*A kezdeti csüggedtség és csücsörítés után ismételten a nagy mosoly vette át a szerepét mialatt most ráemelte hosszan a pillantását. Tekintetük találkozott, s habár nem tudott sok mindent kiolvasni belőle, elgondolkodott egy pillanatra, remek arcjátékkal párosítva.*
Rád férne egy kis lazulás! A szobában is mindig olyan merev vagy!
*Mondta kicsit hangosabban ,mire páran rájuk tekintettek. Ő persze nem értette félre, s továbbra is csak egy mosolyt engedett meg, észre sem véve, hogy most mindkettejüket kellemetlen helyzetbe hozta.*
Hai....igaz...de akkor is.... Tokiya is lehetne kicsit többet velünk.... Nanami is elgondolkodik időnként mostanság... mintha valami bántaná, olyankor egy pillanatra hasonló arcot vág ,mint te... ahh.... lehet ,hogy ő is fáradt ,mint te ?... Akkor pihennie kellene neki is!
*Pattant hirtelen fel főleg ,mert megszólalt az első csengetés ,mely a figyelmeztető volt.*
Ahhh.... máris ennyi az idő?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 11 Ápr. 2013, 21:12

Ahhoz képest, hogy csak viccelődik, elég őszintének hat... * Féloldalasan lebiggyeszti a száját, miközben gondolkozik rajta. * Színészként sem lenne éppen utolsó. * Hijirikawa komolysága mindig szemet szúr neki, de most valahogy még élesebben kirajzolódik, mint ahogy szokott. * Ne legyél már ennyire savanyú... nem történt semmi gond, látod? * Teszi fel a kérdést kacsintva, és a csípőjével finoman meglöki Harukát, hogy őt is megmosolyogtassa, persze arra vigyáz, nehogy fellökje a lányt. * Haruka, te jelentkeztél már valamelyik programra? Én szeretnék majd benne lenni a díszkészítésben, mehetnénk együtt is rá.

* A barátnője után, ő is a helyére teszi a tálcát. * Ne haragudj... vigyáznom kell az alakomra, ha nem akarok úgy festeni év végére, mint egy szumóbirkózó... * Magyarázkodik Shinomiyának, habár nem ez a valódi ok. Már látta korábban Syo arcát a süteménykóstolásnál és kapott is figyelmeztetőt a hatalmas veszéllyel kapcsolatban. *

* Miután kiléptek a folyosóra, felhangzik a figyelmeztetőcsengetés, amely az ebédszünet végét jelzi. * Hmm, elég sokáig tart nekik... * Jegyzi meg, ahogy visszapillant az étkező széles ajtaja felé, ezzel Ootoyára és Tokiyára célozva. *


Idol akarsz lenni... ha ráerőlteted másokra a személyes érzéseidet, nem vezet sehova. * A szobatársa újabb megnyilvánulása csak tovább rontja a helyzetet. Tudja, hogy rengeteg kíváncsi és hitetlenkedő szempár követi őket, nem véletlenül. A legnagyobb szerencséje talán az, hogy már letette az italt és lenyelte az utolsó falatot, mert biztosan félrenyelt volna az előbbi jelenet miatt. *
Ez a beszélgetés nem vezet sehova... * A folytatás alól a csengő éles hangja menti ki. * Jobb lesz indulni. * Nem várja meg a vörös hajú srácot, felkel az asztaltól, hogy leadja a tálcát, és vele együtt maradékot is. A lépései nem túl gyorsak, kimértek. A tartása mint mindig, most is egyenes és valahogy távolságtartó is. *
Köszönöm az ebédet... * Mondja a konyhásnak, aki elveszi tőle az ebédje maradványait. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 11 Ápr. 2013, 22:11

- Ah. *Bólintott a lány kérdésére, de nem fűzött hozzá több kommentárt. A színészet és a valóság... időnként elválaszthatatlan volt a szobatársánál. Más oldalról kiindulva, pedig sosem lehetett az ember elégé éber vele szemben. Régen kicsit más volt..... régen nem volt ennyi elvárás velük szemben. Komolyságában most a gondolatai játszottak leginkább szerepet. Az emlékek...azok boncolása.*
- Hai Tomo-chan! Biztosan jól menne neki.....*Lepődött meg Nanami amint barátnője kicsit meglökte ,majd halkan nevetett. Értette a viccét s bólintott annak szavaira. A közös program hallatán, nagyobb mosoly terül szét kedves arcán s nagy szemeivel hosszan pillantott barátnőjére.* De..nagy örömmel jelentkeznék veled oda! De...mikor lenne a díszítésnek az időpontja....én..még nem néztem meg..... *Parányit szégyellte is emiatt magát, hiszen más kötötte eddig le a figyelmét.* De...de akkor menjünk együtt Tomo-chan!

- Ohhh... ez így szomorú...de majd akkor cserébe sütünk neked külön cukormentes süteményt! Igaz srácok ?
*Nézett a többiekre nagy mosollyal ,majd nyugodtan lépkedett mögöttük tovább. Hamarosan elérték a termet és előre engedte a többieket.* Remélem mi is ma kezdünk a gyakorlással Syo-chaanal~

*Hijirikawa még a vörös hajú lányra emeli szigorú kék szemeit ,majd vissza a beszélgetők felé. Bár lassan ahogyan haladnak már nem lát semmit. Ezután ismételten előre, s úgy megy, zsebre dugva a kezét kicsit ,hogy lehunyja a szemeit.*
- Valószínüleg sok mindent kell megbeszélniük. *Habár ezt ő maga sem gondolta komolyan.*
- Hai.... remélem Ichinose-sannak nincs semmi baja...... és Ittoki-kun tud vele beszélni. nem szeretném ha bármi baj lenne velük.... *Pillant a többiekre, majd a földre pillant ismételten. Nem! Ma..kicsit jobban kell koncentrálnia, hiszen feladata van, és nem bánthatja meg ezzel a többieket! Amint a teremhez értek bement ő is ,majd helyet foglalt az utolsó órákra.*

*Nem válaszolt semmit Tokiya szavaira. Úgy tűnt bármit is mond, az lepereg szobatársáról, így csak egy nagyot sóhajtott. Már felpattant amikor a másik még nyugodtan állt fel. Rápillantott sietve.*
Délután még beszélünk! Majd...igyekszem elérni még téged, a feladat megbeszélés után!
*Nézte hosszan ,majd elvigyorodott és intett egyet. Ezután gyors futással kerülgette a diákokat ,hogy elérje a termet. Éppen azelőtt ért be ,hogy Rin-chan befutott volna. Lihegve foglalt helyet, és kicsit kiadta a taccsot....a padon terült el elégé feltűnően.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 12 Ápr. 2013, 00:39

Egész jól osztották el a munkát... Csütörtökön, pénteken és hétfőn este csináljuk a díszeket. Azért tették ennyi napra, mert mindig csak egy-két óráról van szó... aztáááááán... A nyílt nap előtti napon rakjuk őket a végleges helyükre. Felírtam az időpontokat, majd este odaadom. * Válaszolja lelkesen; örül neki, hogy együtt lehet Nanamival az órák utáni programok egyikén.*

* Natsukira pillant, diszkréten próbál tiltakozni. * Ie... Tényleg nem fontos miattam... rengeteg munkával járna. *
Fel a fejjel, biztos, hogy minden rendben van... Mindenkinek lehetnek rosszabb napjai. * Próbálja megnyugtatni a lányt. *

* Tokiya egyenesen az osztályterem felé indul, ahova még szerencsésen megérkezik a tanár előtt. Elfoglalja a helyét, viszont nem ússza meg a rövid, de annál kellemetlenebb beszélgetést Jingujival, aminek csak a sensei felbukkanása vet véget. Ren elég kíméletlenül hívta fel rá a figyelmét, hogy a többiek aggódnak érte és nem éppen alaptalanul... *
* A délutáni órák is gyorsan eltelnek, talán még gyorsabban, mint a délelőttiek, mert a tananyag színessége egy idő után eltereli a figyelmüket arról, hogy ténylegesen órán ülnek. A feladatok érdekesnek bizonyulnak, elég sok figyelmet és koncentrációt igényelnek a diákok részéről. *

* Ren az utolsó óra vége előtt néhány perccel lép ki a folyosóra, hogy elintézze a délutáni programhoz szükséges apróságokat... *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 12 Ápr. 2013, 06:59

- Ühm. Egészen jól hangzik. Akkor este megnézzük Tomo-chan.

* Az órák után beszélgettek egy kicsit ,majd elköszöntek s Ootoya ,Nanamit bevárva indult ki a folyosóra. Most valamivel csendesebben sétáltak egymás mellett, a hosszú folyosón amelyen át ki érhettek az iskola épületéből.*
- Ano.... Ittoku-kun... Mit mondott Ichinose-san?
Hm? Hát....tudod...* elgondolkodott egy ideig ,majd egy pillanatra kiakadt s enyhén elvigyorodott.* Hehe... tudod... igazából semmit.
- Értem....D
De biztosan nem kell aggódni miatta! Ő is mondta...szóval te is inkább mosolyogj Nanami!
- Hai! és sajnálom. *mosolyodott el hosszan ,mialatt biccentett felé. Hamarosan kiértek s ott megálltak. A lány hosszan nézett körbe. Nagyon tetszett neki a környezet, szép volt és nyugodt. Az iskolai zsivajtól ellentétesen.*

*Végül egymásra pillantottak s mindketten elmosolyodtak. A fiú szélesebben ,míg a lány csak a szokásos aranyos módján. A kezdeti kellemes témából most mindketten kifogytak. Igazából jelenleg bármennyire is beszéltek másról, mindkettőknek eszébe jutott a másik dolog is. Nanami ismételten halványan elmosolyodott. Elhatározta magában ,hogy most akkor is koncentrálni fog a közös munkára....s habár zavarja a dolog, akkor is jót szeretne Ittoki-kunnak és Jinguji-sannak.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 12 Ápr. 2013, 14:13

* A két A osztályosnak körül-belül negyed órát kell várnia, mire Ren is felbukkan. Nem az épület felől jön, hanem már az udvarról; rögtön a teremből mehetett ki, mert még nála van a táskája, amiben az órákhoz szükséges apróságokat tartja. Nem szalad, de azért sietősebb léptekkel halad feléjük. Haruka elé érve finoman meghajol, és rámosolyog. * Bocsáss meg, hogy megvárattalak, Bárányka... Remélem nem unatkoztál túlságosan. Részemről mehetünk is... Ne aggódj, itt maradunk az iskola közelében. * Mondja, miközben felegyenesedik. Hagyja előrébb lépni a lányt, így a háta mögött észrevétlenül ad át egy kisebb kulcsot Ootoyának. Felvonja a szemöldökét, ezzel kérve őt egy apróságra: csak menjen bele a játékba. *

Mielőtt hozzákezdünk a tényleges feladathoz, nem árt, ha pihenünk egy keveset... * Haruka mellé zárkózik, és olyan természetességgel kezdi követni az egyik kövekkel kirakott ösvényt, mintha tényleg csak sétálni invitálná a lányt. Bemennek a fák közé, az út talán kissé hosszúnak is hathat. Bő negyed óra sétálás után elérnek egy fémből kovácsolt kapuig, ami előtt Jinguji is megáll. * Arra gondoltunk... * Vonja bele Ootoyát is. * hogy neked biztosan tetszeni fog ez a hely. * A kapu mögött egy kicsi épület áll, talán egy-két helyiségből lehet az egész. A kicsi ház előtt üveglapú, kovácsoltvas asztal áll, körülötte négy hozzáillő szék. Az asztalon egy hatalmas virágcsokor várakozik a leendő tulajdonosára. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 12 Ápr. 2013, 15:25

*Hamarosan észrevették a közeledőt. Így egy mosollyal pillantotak felé, ahogyan annak teste egyre közelebb ért. A lány kedvesen nézett rá, majd a srác is. Ootoya bólintott, míg Nanami csak megrázta a fejét.*
- Iie, Jinguji-san. Nem vártunk sokat, és legalább beszéltünk Ittoki-kunnal. De remélem minden rendben ment az utolsó órákon is. Hai... köszönöm....
*Mondja öszintén hiszen emlékszik arra, amikor kiment Hayato-sama koncertjére, és eltévedt.*
Ne aggódj! Elszórakoztattam addig, amíg nem jöttél! Bár az utolsó órák inkább fárasztóak voltak.... legalábbis nekem! Lehet az ebédnél facsaródott ki az agyam....
*Gondolkodott el hosszan ,mialatt elindultak. A lány lépett előre, így egy pillanatra ő és ren egy vonalba kerültek. Ekkor valami fura, hideg és fémes érzés kerítette hatalmába. Rápillantott a kulcsra s felvonta a szemöldökét a srác felé. Szemeivel kérdezte ,hogy mi ez, de végül aprót bólintott.... csak remélte, hogy nem valami ostobaságba rántja bele őket Ren!!! Hirtelen csusztatta a zsebébe a kulcsot s a lány balján foglalt helyet.*

*Ootoya értetlenül pillantott rá a másikra, de nem szólalt meg, mert akkor kdierült volna, hogy ő is tetestárs. A lány lepetten pillantott rá ,majd zavartan bólintott kicsit. Halvány mosollyal nézett rá.*
- Annyira...nem fáradtam el Jinguji-san.... *majd hirtelen kap észbe* Ahh..de ha ti elfáradtatok..akkor persze!
* Egy kis séta következett mely alatt egyikük sem szólalt meg. Haruka még mindig az előzőn gondolkodott, és figyelte a környezetett, néha rápillantva hol az egyikre, hol a másikra, míg Ootoya még mindig Ren tervén gondolkodott. Amint a kapu kivehető volt a vörös hajú srác hirtelen pillantott a másikra, s akkor lett ideges, amikor őt is belevonta. Már nyitotta a száját, hogy zavarában mondjon valamit, mikor a lány megelőzte.*
- Ahh... ez..ez nagyon szép! De... még az iskola birtokán vagyunk... igaz? És..mi..mi ez a hely Jinguji-san?
*Pislogott párat, s érdeklődve lépkedett egy kicsit tovább. Megérintette a kaput. A vas hüvös érzést keltett benne, de elmosolyodott erre. Olyan érdekes volt... lassan pillantott vissza.*
- Miért jöttünk ide?
*Ootoya amint látja ,hogy a lány úgy tűnik kedveli ezt a helyet ,felsóhajtott. Nagy kő esett le a szívéről. ELővette a kulcsot s azt nézte. Végül felvonta a szemöldökét s lassan pillantott Renre. Csendesen.*
Remélem ezért nem kerülünk bajba.....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 12 Ápr. 2013, 16:56

* Haruka szemében a csillogás, és a lelkes válasz megmosolyogtatja, és ha eddig voltak kételyei, most egyszerűen köddé váltak. * Örülök, hogy tetszik neked... talán jobban is, mint hinnéd. * A kis épület felé pillant, majd félreáll az útból, hogy Ootoya kinyithassa a kaput. Finoman int neki, nem akarja külön felhívni rá a figyelmét. * Még az iskolához tartozik, természetesen. Az egyik este olyan helyet kerestem, ahova kiülhetek játszani pihenésként, akkor találtam meg. Régen egy különc zeneszerző pihenőhelye volt, mostanra pedig vendégszálló külön kérésre... Úgy gondoltam, hogy néha ideális lenne a próbákhoz. Amíg a koncertláz tombol odabent, a gyakorlótermek és a kollégium is hangos lesz, talán a saját hangunkat sem hallanánk... Nem szeretném másra fordítani a figyelmemet, csak rád és a dalodra... * Mondja lágy tónusban. * Erről a helyről te jutottál eszembe... Csendes, mégis gyönyörű és kedvességet áraszt magából. Megvan a saját dallama, ami minduntalan csábít...

Ha nektek is megfelel, akkor nálunk maradhat a kulcs a koncert idejéig... * Itt a fiúhoz is szól, mert ő is ugyanúgy a csapat része. Nem mondja ki hangosan, de valamilyen szinten kellemetlenül érintené a rajongók serege gyakorlás közben: ha valakit kímélni akar az ilyen típusú helyzetektől, az Haruka. *

/ Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Th_catskills04_zps0a283140 Maga az épület így fest; egy kicsi udvarral van elkerítve, ahol gondosan ápolt zöld gyep van, az asztal környékén, valamint a bejárat és a kapu között pedig világos színű lépőkövek mutatják az utat. A ház oldalát már befutotta a borostyán és a kék virágú hajnalka. ^^ /
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 12 Ápr. 2013, 18:18

*Látja a jelzést, így előrébb megy és a régi típusú kulcsokkal kinyitja a kaput, majd félre áll. Kérdését ismételten feltette volna, de ezután Ren magától válaszol rá....ha csak nem hallotta az előzőt még. A lényeg, a lényeg ,hogy nem volt szabály ellenes. Ez azért megnyugtatta. Sóhajtott egy kicsit...végül ijedten kapta fel a fejét.*
És hogyan szerezted meg ?

*Nanami kedvesen pillant Ootoyára, majd vissza Jingujira. Lágy szavaira eleinte elmosolyodik, majd újra kicsit azt érzi ,hogy zavarba hozzák. Kedvesen pillant rá ,majd belép, s tesz pár lépést a világos színű lépőköveken. Maga a ház is elbűvöli...bájos, a környezete is olyan kellemes. Ha a házról nem is, de a környezetről nagymamája háza jut eszébe, és maga az idős asszony. Arcán nosztalgikus és mély szeretett nyoma nyilvánul meg, végül hátrafonja háta mögött a kezeit, vissza fordul feléjük s ismételten meghajol. Nagyon hálás a kedvességükért!*
- A..Arigatou Jinguji-san, Ittoki-kun! Nagyon kedvesek vagytok hozzám...és...Hai! Biztosra veszem ,hogy itt nem fogják a gyakorlást zavarni... szeretném, ha valami különlegeset alkothatnánk!
*Ezután kihúzta magát és rájuk pillantott ,nagy s most hálától meg-megcsillanó szemekkel. Ismételten csak nyöszörögte a szavakat.*
- A...Arogatou....
Ahhhhh Nanami!
*Néz rá kedvesen, ahogyan látja a lányt meghatódni. Be kell látnia ,hogy Ren tud valamit azért....neki ez nem jutott volna eszébe... mondjuk nem is tudott a helyről. Szavaira bólintott. Érezte ,hogy azért a fan lányok miatt is van ez...és..ha már tényleg ilyen boldog Haruka, akkor biztosan nem hozza kellemetlen helyzetbe Rent sem! Miután ezt eldöntötte ismét helyeslően bólintott a másik srác felé, majd ő is belépet, kitárta kezeit, naaagy mosollyal. Kedves ölelésre készült.*
Nanami... mi köszönjük!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 12 Ápr. 2013, 20:03

* A kérdés hallatán Ootoyára pillant és Haruka háta mögött igyekszik neki kissé fancsalibb tekintet kíséretében elmutogatni, hogy ne most akadékoskodjon, hanem inkább örüljön. * Egész nap Ichit kereste és aggódott miatta... hagyd egy kicsit felszabadulni. A kulcsokat elkértem a recepciós hölgytől, örömmel adta nekem őket kölcsön... * Válaszolja neki végül fojtott hangon, miután rájött, hogy az instant activity nem vezet sokra. *

* Amikor a lány ismét feléjük fordul, a mosoly akaratlanul is visszatér az arcára. * Nincs mit megköszönnöd... mi is éppen annyira hálásak vagyunk. * Mondja egy finom meghajlás kíséretében. Behajtja maguk után a kaput, ő is követi a bejárathoz vezet keskeny ösvényt. Látja, hogy a vörös hajú srác mire készül, így kinyújtja a kezét és a nyakánál kapja el a felsőjét két ujjal. * Majd legközelebb... * Mondja neki, majd halkan felnevet. *

* Előrébb lép, az egyik széket kihúzza a lánynak pont úgy, hogy a virágcsokron lévő címzést, ami történetesen nekiszól, könnyedén láthassa. * Gyere... foglalj helyet.... vagy ha fázol, akár be is mehetünk.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 12 Ápr. 2013, 20:28

*A srác nem nagyon érti ,hogy a másik éppenséggel mit akar elmutogatni. Találgatja, de a fejében, viccesebbnél viccesebb dolgok jönnek ki....és ezeket örömteljesen feliratozza elméje a látottakhoz.... amin alapjáraton jól mulatna! De most mégsem erről van szó..nem teheti. Széles vigyora, ami ezek a gondolatok alatt csúszott fel akaratlanul is arcára, lassan érthetővé tette gondolatait, s amint Ren elmagyarázta végül is a dolgot, rábólintott.*
Ahh...igazad van. Tokiya nem hajlandó semmit sem mondani.....így néha tényleg úgy érzem van miért aggódnunk...

*Az ölelés ment volna..majd hirtelen érezte ,hogy nem jut tovább ,hiába is próbálkozik. Lassan sandított hátra. Ekkor vette észre ,hogy ki is állította meg. Ahogyan az felnevetett ,ő enyhén elvigyorodott.*
Ez nem volt szép!
*Majd figyeli csak ,hogy hogyan udvariaskodik.Közelebb lépked ő is ,s mosollyal ül egy másik székre. Érdeklődve tekint szét.*

*Nanami csak elmosolyodott rajtuk majd tovább ment. Úgy érezte, itt talán kicsit vissza térhet a lelke a régi időkbe, és talán szerezhet ott egy újabb löketett ahhoz, hogy folytassa, teljes gőzzel amit csinál. Amint Jinguji-san kihúzza a széket, ő megköszöni ,majd leül. A már észrevett csokor ,most teljes pompájában előtte díszeleg. A finom illatta..a bársonyos színe.*
- Iie....nem fázom..ha nektek jó..maradjunk még kin...jó?
*Azzal vissza pillant és ekkor meglátja a címzést is. Pislog párat, majd ártatlanul pillant a két srácra, mielőtt törékenyebbnek tűnő kezeivel elveszi onnan a kis papirost s elolvassa.*
- Ahh...köszönöm...a virágot... nagyon szép.
*Érinti meg gyengéden a szirmokat. Ezt látva, Ittoki kicsit felvonja a szemöldökét, mialatt Renre pillant.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 13 Ápr. 2013, 00:45

Ezt majd később megbeszéljük... * Zárja le ennyivel a Tokiya témát. Hasonló jegyben telt vele a rövid beszélgetése, mint amilyet Ootoya vázolt fel tömören. Bár nem fűzi szinte semmilyen kötelék sem hozzá, valamilyen szinten érdekli, hogy mi van az osztálytársával. A válaszokat nem itt akarja tárgyalni, végülis azért szerezte meg a helyet, hogy a lány egy kicsit kikapcsolódhasson. Tudja, hogy eszébe fog jutni akaratlanul is a probléma, de talán a környezet ellazítóbb, mint az iskola falain belül. Itt egyikükre sem nehezedik akkora nyomás. *

* Csak akkor engedi el a srácot, amikor meggyőződött felőle, hogy nem készül merényletre. Ő is helyet foglal velük, kényelmesen neki dől a szék támlájának, felhúzza az egyik lábát és a bokáját a térdének támasztva helyezkedik el. Nincs teljesen hozzászokva ehhez a csendhez, viszont valahogy megnyugtatónak is találja. *

* A kék szempár érdeklődéssel fürkészi Haruka mozdulatait, habár letesz a feltűnőségről. Elcsípi a vörös hajú srác mimikáját, amin csak elmosolyodik és pár másodpercre behunyja a szemét. Habár szívesebben lenne kettesben a lánnyal, mégis úgy intézte az egészet, hogy ne csak az ő neve legyen "kiplakátolva" mindenütt, hanem magával együtt bevonta a srác nevét is. * Jázmin... a kedvesség virága. * Adja meg a magyarázatot, amihez az a bizonyos mosoly most is társul. *

* Egy kisebb szünet után újból megszólal. * Ha már eljöttünk idáig, akkor elkezdhetünk beszélni akár a nyílt napról is... Végülis egy csapat vagyunk, és gyanítom, hogy hasonló céllal. * A végét Ootoyának címezi. * Elénekelni egy dalt, amit a Bárányka írt...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 13 Ápr. 2013, 01:08

*Haruka csak mosollyal nézi hosszan a virágot, majd bólint kicsit Jinguji-san felé, amint az ugyan azzal a mosollyal elmondja milyen fajta. Habár a lány tudta, a mellé tűzött jelentés új volt számára. Hallott már róla ,hogy egyes virágoknak vannak jelentései...de a legtöbbet nem jegyezte meg, csak ami tényleg olyan közhírű volt. Mint a kardvirág...vagy a rózsa. Ismételten megszagolta, s hagyta ,hogy elárassza érzékeit ez a finom illat. Végül felpillantott, kinyitva a szemeit, a kis csend beállta után.*

- Tomo-channel valószínűleg mi benne leszünk majd a díszítő csapatban is, de természetesen ez nem fog a gyakorlásaink rovására menni! Örülök ,hogy veletek dolgozhatok együtt..ezért is kérdeztem...illetve most..hogy..van valami kérésetek ? Amit szeretnétek?
*Kérdezte a végét már félénken, mégis egyszerre kíváncsian. Ootoya értette a célzásokat, és a pillantásokat. Hálás is volt azért ,hogy bevette ebbe a meglepetésbe! Úgy ,hogy nem is tudott róla, de azért nem akart külön sem lemaradni. Mindent bele fog adni!
A lány kérdésénél ráemelte hosszan a tekintetét ,majd elmosolyodott.*
Igazából....én szívesen eléneklek bármit, amit te szerzel...de ha már mi ketten vagyunk... *Pillantott fel hosszan, széles vigyorral ,most határozottabban Renre.*
Akkor legyen olyan a téma, ami közös bennünk....vagy egy kis verseny a dalban.
*Nanami érdeklődve pillantott rájuk erre.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 13 Ápr. 2013, 13:45

Én még nem választottam feladatot... de biztosan lesz bőven olyan időpontunk, amikor gyakorolhatunk. A verseny részét felesleges véresen komolyan vennünk, mert nyerni fogunk. * Nem csak mondja, komolyan így gondolja. Haruka munkái élettel teliek, amelyek felhívják az emberek figyelmét... Ha ezekhez a dalokhoz írhat szöveget és énekelheti el őket, akkor mindent belead. Nem csak egy üres hang lesz, amelyet a dallam vonszol maga után, hanem szívből fog énekelni... ez az egyetlen módja annak, hogy szemet hunyjon a láncai felett és a valódi ritmust követhesse. *

* Először elgondolkozik azon, hogy mit válaszoljon a kérdésre, de a másik csapattárs gyakorlatilag megadja helyette a választ. * Értem, hogy mire akarsz kilyukadni... Ha dalokról van szó, akkor ami először eszembe jut, valami romantikus. Love songs... * Itt tart egy kis szünetet, majd folytatja. * De versenyt csempészni bele szintén érdekes gondolat. Először az Annie get your gunban láttam hasonlót, és egészen lehengerlően kivitelezhető, ha a szöveg is erőteljes hozzá. Értem, hogy mit akartak kihozni egy ilyen hirtelen feladatból. Ha a hangunkat veszem alapul, a hangszínünk teljesen eltér. Normál körülmények között nem valószínű, hogy vállalkoztunk volna együtt egy közös előadásra, így viszont rákényszerülünk. Ezekből a különbségekből adódóan válhat az összhatás különlegessé...

Természetesen nem akarok kikötéseket tenni, mert szívesebben látom a te ötleteidet... Az ihlet útjába állni hatalmas hiba lenne a részemről. * Toldja hozzá könnyed tónusban. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 13 Ápr. 2013, 19:31

- Én nagyon örülök annak ,hogy veletek lehetek ismételten egy feladatban...... szóval...akár nyerünk, akár nem, nekem mindenképp megtiszteltetés!
*Mosolyodott el ahogyan vissza emelte kedvesen a pillantását a virágról, rájuk. Mindenképp szeretett volna olyat alkotni, amit szerethetnek...amelyben benne vannak.
Ootoya széles vigyorral mutogatja a kezével ,hogy minden rendben lesz és menni fog. Nyerni fognak.*

*Amit Ren kapó lesz az ötletre a vigyor szinte kilowattos lesz a srác arcán. A példára pedig bőszen bólogat.*
Klasszikus! Nagyon érdekes az egész! De akkor örülök, ha ebben egyetértünk. Igen...ez valószínű...de ha belegondolunk, akkor nagyrészt mindenhol így alakultak a párok...*belegondolt ,majd hirtelen ledöbbent.* Hogy csinálhatta az igazgató??
Te mit szólsz az ötlethez Nanami ?
*Pillantott a lányra aki érdeklődve pillantott rájuk ,majd kedvesen elmosolyodott.*
- Mindent megteszek ,hogy a legjobbat hozhassátok ki belőle!
*Nézett rájuk nagy mosollyal. Úgy tűnt ,most nyugodtabb és boldogabb volt. Mégiscsak dolgoztak....
Jinguji szavaira rápillant kedvesen s bólint.*
- Akkor tudjuk leginkább összefűzni...ha van már egy minimális alapunk..azt hiszem.
*Végül körbe pillantott.*
- Van itt zongora valahol?
Ren azt mondta ,hogy ez egy különc zeneszerzőé volt...szóval szerintem biztosan....



Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Uta no Prince-sama (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Uta no Prince-sama (Nyitott)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.