dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mass Effect

3 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Vas. 08 Jan. 2017, 15:45

* Még elvette az igazolványt az asztalról, majd nemet intett a fejével. * Az, hogy négyszemközt mit mondok magának, az még indulatnak számít itt is, arról meg, hogy nem képesek a törvényi előírásnak megfelelően hang szigetelni egy irodát, meg egy kihallgatótermet, az az önök dolga, na viszlát... * Mondta, majd ahogy kilépett az ajtón még motyogva hozzátette, hogy szarházi. Ahogy kilépett az irodából belerúgott az egyik fém asztallábba, méghozzá nagyon erősen. A könnyű sav alapú hegesztés megadta magát és vagy egy métert arrébb csúszott az asztal, de láthatóan Root lábának nem lett semmi baja. Attól, hogy az asztal elmozdult meglepettség ült az arcára. Nem erre számított. * Bocsánat.. Izé... * Visszahúzta, majd felsóhajtva indult ki a C-Sec-től, hogy visszamenjen a hajóra és Udinával egy zárt kommunikációs csatornán beszéljen. Egész hamar visszatalált, viszont, amikor a nagykövettel egy újabb vitára került sor, már nagyon nehezen fogta vissza az indulatait. Kicsit tombolt, mert a követ a C-Sec-el értett egyet és nem volt hajlandó neki segíteni. A beszélgetés után elindult vissza az ellenszenves C-Sec-eshez, hogy ha lehet sikerüljön végre aláhitelesíteni az engedélyeket. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Vas. 08 Jan. 2017, 16:32

*Celine értékelte az apró gesztust, habár éppen csak egy félszeg mosollyal, mivel nem igazán akart semmilyen kívánnivalót adni a Végrehajtónak, hogy felhozhassa ellene. Habár tiszteletre méltónak tűnt Pallin, és tudta, hogy rengetegen tisztelik, de Celine azt is tisztán érezte, hogy jelenleg ő, mint humán, inkább megtűrt személy az irodában.
Hallgatta azt amit Caerius mondott s egy idő után figyelni is kezdet a szavaira..... olyan dologról volt szó, amiben ha egy kicsit is van igazság, ténylegesen oda figyelést igényelt. Nem csak a C-Sectől.
Amint Caerius szabadkozni kezdet, csak megrázta a fejét. A papírmunkához nem kell ennyi ember, ebben ő is teljesen tisztában volt, de úgy tűnt, hogy Pallin nem kíván ezen változtatni. Főleg mert nem vette figyelembe Ennirian megjegyzését sem.*

* Amint a turián megállt, Celine is így tett pár lépéssel később. Lassan pillantott vissza, már akkor mikor az ütés fémes hangját hallotta meg. Fél szemmel a tehénre sandított, aki úgy tűnt értette amit előzőleg Pallin mondott, mert nem sok szabadságot hagyott meg a nőnek. Megsimogatta az éppenséggel kitanított jószág fejét.*
A robbanás amit a Végrehajtó említett..... igazam van, ha úgy gondolom, hogy nem a te fegyvered elsülése okozta, ugye? Ha ez mélyen ügybe ágyazodó nem kell válaszolnod, de....érdekel. Egy ember..vagy lény... nem robban fel magától....
*Felállt, kihúzta magát s jobb kezével legyintett, hogy a turián férfi ne szabadkozzon ezek miatt*
C-Sec vagy a szövetség bármely fennhatósága. Sehol sem megy mindig, minden tökéletesen. Ha formálisak akarunk lenni, akkor legyünk túl a tanúvallomáson, de ahhoz jó lenne előkeríteni Rootot is.
* Sóhajtott, majd a tehénre pillantott lemondóan.*
Komolyan.... mit csináljak veled? Azt sem tudom, hogy mindenevő vagy nővényevő vagy e....
*Tette csípőre a kezeit.  Egy kis ideig foglalkozott megint az állattal, hagyva, hogy a C-Seces lenyugodjon. Mikor ismételten rápillantott, már észrevette, hogy a vonásai töprengésről árulkodnak. Valamin nagyon gondolkodott..... Celine pedig ismerte ezt a pillantást. Apró csintalanabb mosolyt engedett meg s kerülve Enniriannal a lehetséges szemkontaktust, felfelé pillantott.*
Tudod a papírmunka csak addig sok, míg nem kezdenek neki....de ha jól tudom a műszak végéig még van idő szóval, ha elkaptuk Rootot és megvan a tanúvallomása akkor érdeklődhetünk a piac környékén..... "hogy merre lehet ennek a jószágnak ételt kapni (?)" .... amerre te mész és a tehén arra kell nekem is mennem. Nem tehetek róla, parancsba kaptam a Végrehajtótól.
*Tárta szét a kezeit ártatlanul, holott az arcán apró mosoly bujkált.*
Szerinted Root vissza talál a C-Sechez, vagy jobb ha keresünk valakit, aki Avinával vitatkozik?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Vas. 08 Jan. 2017, 16:56

Részben belekeveredett azzal, hogy önre bízták a tehenemet... Úgy gondolom, hogy valamennyit elárulhatok, ha a teljes történetet nem is, de... máshol. * Tovább indult a folyosón, intett Celine-nek, hogy kövesse. * Erre, kérem. * Nem mentek túl messzire, egy kisebb iroda volt a céljuk a folyosó végén. Caerius Ennirian irodája. *
Foglaljon helyet nyugodtan és... érezze otthon magát, amennyire lehet. * Mondta, miközben ő az asztala mögött ült le és serényen gépelni kezdett. Nem az üggyel foglalkozott, hanem Roottal, de ezt a másik oldalról nem láthatta a vendége, ha csak mellé nem lépett. *

Nem lőttem. De mivel a fegyverem eleve nem volt teljesen megtöltve, a hivatalos álláspontot nehezen tudom megváltoztatni, ráadásul kényelmesebb arra hivatkozni, hogy egy tiszt hibázott. Egészen a robbanás pillanatáig nem tudtam, hogy a célpontomnak bármilyen implantátuma lenne... A robbanás folyamatából ítélve, a szerkezet a jobb oldalon a fül mögött helyezkedett el a bőre alá építve, és a folyamat egy nagyobb hő kibocsátásával indulhatott. Nem tudta, hogy ez fog történni, mert meglepett volt a tekintete és odakapta a kezét... A folytatást nem láttam tisztán, mert amikor a földre vetődtünk, takarásba került, de az erő nagyjából felérhetett egy standard gránát töltetével. * Itt elhallgatott, mert arra figyelt egy kis ideig csak, amit olvasott. *

Néhány évvel ezelőtt, az első ügyem egy kicsit nagyobb falat volt, mint amire számítottam. Felgöngyölítettem a szálakat, amelyek egy szervezethez vezettek, akik a megtöltötték a fekete piacot általuk gyártott, módosított L3 implantátumokkal... Ezek képesek voltak rá, hogy egy bizonyos hangfrekvenciával a viselőjük tudata és akarata ellenére aktiválják őket, a túl töltésük pedig ugyanilyen robbanást idézett elő...
Mivel nem volt elég kézzel fogható bizonyítékom és túl sok volt a teóriám, ezért az ügyet lezárták és elvették tőlem, kis híján felfüggesztettek miatta. A kezemben volt az egyik összekötő, épp csak ki kellett volna hallgatnom.
Nem lennék meglepve, ha a két ügy kapcsolódna egymáshoz... Az eladási ráta viszonylag magas volt a számításaim szerint és kiköthetett belőle darab egy egyszerű tolvajnál is... Semmi sem kizárható.
De... mint mind a ketten tudjuk, jelenleg nem tehetünk semmit ennek az érdekében... * Volt valami kifejezetten éles a tónusában, amikor ezt az utóbbit mondta. *

Mr. Root sokat rontott a saját helyzetén az utóbbi egy órában... Hamarosan vissza kell térnie, és mivel az ő vallomását is fel kell vennem, találkozunk vele, amint visszaért. Célszerű megvárnunk az időpontot, ha pedig nem ér ide, megkeressük valamelyik biztonsági kamerán és érte megyünk...

Ami a... barátunkat illeti, növényevő. És ahogy elnézem, egészen jól érzi magát... * Sandított rá a tehénre, aki éppen az irodában lévő szobanövényt rágcsálta, miközben a mancsaival kis gombócokat gyűrt a levelekből falatkának. *

Ms. Carter... Én tudom, mit fogok lépni és merre, viszont ha emellett követni akarja a parancsait, amelyeket Pallin Végrehajtótól kapott, nem feltétlenül részesül majd dicséretben. Nyugodtan távozhat, nem fogom jelenteni, vagy az ön lapjára felróni ezt.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Vas. 08 Jan. 2017, 17:12

* 12 perc. Egy átlagos idegennek ennyi időbe telik, amíg megtalálja az utat a C-Sechez... 25 perc... Keith Rootnak átlagosan ennyi időbe telik, amíg eltéved. Bár a kettő különbözete elég kellene, hogy legyen, hogy elérje a célját ez jelen állapotban nem jött össze. Már lassan 25 perce kacsingatott jobbra és balra, amikor az egyik liftből egy C-Seces szállt, aki aki elé rögtön be is sorolt. A turian férfi 5 perc magyarázat után jött rá, hogy Keith nem fog magától odatalálni, így vele ment és a bejáratig kísérte. Ő volt a második Turian, aki nem idegelte ki már a pillantásával, így a segítséget és az útbaigazítást egy laza mosollyal és kedves szavakkal köszönte meg a "tesónak". Maga elé pillantott a C-Sek bejáratára, majd belépett. Nem várták tárt karokkal, még csak meg sem kérdezték, hogy kihez jött, így kénytelen volt odamenni az egyik asztalnál ülő turianhoz. Már épp nyitotta volna szólásra a száját, de elkeseredetté vállt a pillantása. Még a nevét sem tudta az illetőnek, akihez jött. * Egy turiant keresek. Magas... Arcfestése van... Őőőőőő... őőőő... Ilyen magas... Saját irodája van... És vár engem...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Vas. 08 Jan. 2017, 17:51

*Egy pillanatra meglepte az ismételt magázódás, majd ahogyan körbenézett megértette ennek az okát. Ha előzőleg is volt ez....nem figyelte túlságosan meg. Másra koncentrált. Követte a turiánt, egészen az irodájáig. Ott leült, még azelőtt, hogy Ennirian ezt felajánlotta volna. Bár ebben a helyiségben még nem volt, tudta a szokásokat errefelé. Nem tartotta annyira vasmarkosan a szokásokat, mint a többiek.*
Nem probléma.....
*Motyogta ahogyan körbenézett a helyiségben. A szokásos látnivalók.... pillantása azután kutakodott, hogy egyáltalán talál e valamit, ami inkább árulkodik a tulajdonosról. Csak ezután pillantott vissza a férfira s érdeklődést mutatott az iránt amit még kint kérdezett.*

Igen...csakhogy a hibáért esetlegesen felfüggesztés vagy megrovás is járhat...és ezek csak a jobb esetek. *Fonta karba a kezeit, csendesen megjegyezve. Amikor az implantátum került szóba a szemei elkerekedtek. Az arcán egészen más vonások ültek ki, mint ezelőtt. Most érkezett el az a pillanat amikor valóban komolyabban kezdte venni magát az ügyet. Nem ennyire súlyosra gondolt.... Feszültebben pillantott s hajolt kicsit előrébb a gép mögött ülő Ennirian felé.*
Standard? 

Néhány éve? Miért nem volt akkor ennek nagyobb visszhangja? Valószínűleg nem egy robbanhatott fel ha valóban instabillá tud válni az átalakítások miatt...ha olyan használja aki nem tudja a biotikus képességeit kontrollálni....
*Kezdte de észrevette, hogy túlságosan belelendült és ezt az egészet nem Caeriuson kellene számon kérnie. Hátradőlt a székben, félre pillantva mialatt állát kitámasztotta a kézfejével. Gondolkodott... lenyugodott. Az elmúlt években az implantátumokkal volt tele a híradás. Kezdve az L2-sek okozta mellékhatásokkal, a sok áldozattal amíg elértek a jelenlegi helyzetig. Mindez titkon működött.... Celinet már az időnként frusztrálttá tette, ha arra gondolt, hogy éppen csak nem L2-es implantátumot kapott.... az L3-masban éppen az volt a jó, hogy habár gyengébb volt elődjénél, de sikerült stabilizálni a mellékhatásokat. Szinte meg is szüntetni őket. Az, hogy valaki ezzel játszadozzon és módosítsa csak azért, hogy vélhetőleg olyan energiát és erőt fejtsen ki, mint az L2-esekkel.... szégyentelen...elítélendő...megvetendő....
Az éles tónus miatt vissza kapta a pillantását a férfira. Éppen csak azt, viszont az legalább annyira éles volt, mint a turián hang hordozása.*

Várható volt azok után amiket hallottunk. Rá láts.... lát most a kamerákra? Lehet, hogy már itt van.... *Kezdte, s hamar javított magán. Nem volt ínyére a magázódás...megszokta, hogy ha lehet kerüli, de most javított magán......
Hátra pillantott, majd érdeklődve nézte a jelenetet. Elmosolyodott picit, habár nem volt olyan nyugodt, mint az előzőek....kezdte izgatni az említett ügy... személyesnek vélte.*
Remélem nem mérgező.... mifelén a legtöbb nővény amiben több a sárga az mérgező... 
Esetleg valami tanács a kis tolvajunkkal szemben?

Chh.... Látszik, hogy nem ismer Ennirian...
*Vigyorodott el kicsit szélesebben.* Nem a dicséretre hajtok, hanem arra, hogy rendezzem a dolgokat, lehetőleg a legkevesebb kárral. Nem érdekel ha Udina nem dicsér meg, vagy ha a Végrehajtó ferde szemmel néz rám. Az előbbi gyakori, az utóbbi pedig elkerülhetetlen, ennek ellenére jól végzem a munkám. Most amúgy is vigyáznom kell a nyomra ami magának fontos...nem de?
*Mutatott hátra, habár már a turiánt nézte.*


*A Turian akihez Root odament először fel sem pillantott, csak kisvártatva mikor a férfi beszélni kezdet. Az első mondat után maga elé pillantott, mint aki rosszul hallotta a kérdést, ezért felemelte pillantását a humánra. Nem.... nem hallott rosszul. Ez a megállapítás pedig visszafoghatatlanul kiült az arcára...... Várt, hátha Keith mond valami többet, de mivel ez nem történt meg lemondóan tette le ami eddig a kezében volt az asztal lapjára.*
Valami..... kézzel foghatóbb információt tudna esetleg? Mint látja a leírásra, elég sok kollégánk beleillik.
*Próbálkozott meg végül. Magában széttárt karokkal szitkozódott az átkozott humánokra. Valószínűleg nem Root az első aki a mai nap folyamán hasonlóval zargatja...de bizonyosan ő lesz a legemlékezetesebb....
Újra próbálkozott.*
Milyen ügyben várják?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Vas. 08 Jan. 2017, 18:21

Elnézést, a szokások. A standard gránát alatt azokat a típusokat értem, amelyek szabványosítva vannak a C-Sec-nél szükséghelyzetekben. Ezek nem túl erősek, de példának okáért az irodámat átrendezhetnénk vele poszt-modern stílusúra... * Előrébb hajolt, közelebb a kijelzőhöz, amin keresztül Celine-t figyelte. * Ön szerint? Mekkora káoszt okozott volna, ha felmerül, hogy illegális implantátumokat építettek be, amelyeken keresztül a személyek esetlegesen irányhatóak, de mindenképpen likvidálhatóak, ha a helyzet úgy hozza? Mindehhez pedig nem volt olyan kézzel fogható bizonyíték, amely rövid távon a megoldáshoz vezetett volna és... Sokan kételkedtek egyáltalán a létezésükben.

Úgy vélték, hogy a saját fantáziámat üldözöm, amely elvette a józan ítélőképességemet. Szellemeket kergettem és kergetek a mai napig, de... tudom, mit láttam. Sosem vezetett élénk képzelőerő és biztos vagyok a dolgomban.

* Kissé talán úgy érezte, hogy cinkostársa talált az ember személyében. Az emberekről mindig is úgy vélte, hogy valamiért a természetüknél fogva akarnak megszegni minden szabályt, de egy ilyen helyzetben legalább értelme volt. *
A hivatalos álláspontra kíváncsi, vagy a ténylegesre? * Szinte csak végigsöpört az ujjhegyeivel a kijelzőn, mire a kép felnagyítva a falra került. A bal alsó sarokban Keith portréja volt a felvett aktából, mellette pedig megannyi apró kockában a rendszer a személyt kereste a Fellegvárban. *
Hivatalosan nem férek hozzá.

Meg is van... lent, a recepciónál. Hmmm... úgy látom, nem boldogul jól a kollégával. * Kinagyította a képet, a portré alatt pedig láthatóvá vált még valami. "Felszállási engedély megtagadva; a hajó átvizsgálása előkészítve. Jelenleg aktív eljárások." Az utóbbi alatt hosszú-hosszú vádlista volt a viselkedésétől kezdve a hátráltatás tényleges okáig. *

A növény nem mérgező... előírás, hogy nem tarthatunk olyan növényeket, amelyek bárkinek sérülést okozhatnak rendeltetésszerű használat mellett. Habár a legelés nem fedi a rendeltetésszerűt, ettől függetlenül... tárgytalan. Tanács? * Kissé meglepettnek hangzott, majd halkan felnevetett. *
Sajnálom, de nem értek különösebben az állatokhoz. Láttam tehenet közelről, viszont keveset tudok róluk.

Ebben igaza van. Tényleg nem ismerem... * Pár pillanatra behunyta a szemét. * Már értem, hogy miért volt Önnel ennyire szigorú... Gyanítom nem először tervez hasonló... akciót.
Akár le is mehetnénk Mr. Root elé. * Mondta, miközben bezárta a megjelenített fájlokat és képeket, majd felállt az asztalától. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Vas. 08 Jan. 2017, 18:40

* A szokásos ellenvetés, ahogyan a turian viselkedett vele, lassan már kezdte itt megszokni. Próbált igyekezni, így, amikor az értetlen pillantásra nézett, már szólt volna, hogy adna kézzel foghatóbbat, mondjuk egy nevet, de a cicafejűek nevét nehéz megjegyezni. Volt az Első Cicus, aki a kezébe nyomta a kantárt, meg a második cicus, akivel kiabált. * Tudom, hogy sok a turian a C-Secben... Milyen ügy? na, azt tudom. A hajóm, az Ugrópók, annak a felszállási engedélyével kapcsolatban kellett visszajönnöm. Az idő vészesen fogy, nekem meg indulnom kellene. Nekünk.. Tudja, nekem, a legénységemnek, a hajónak, meg a romlandó árumnak...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Vas. 08 Jan. 2017, 19:20

Az ilyen poszt modern stílus éppen erős ahhoz, hogy nagy kárt okozzon ha az illető fejénél robban. Átlagban.
Káoszt okozott volna...de elég lett volna, ha a szövetségiek és a C-Sec tud róla...viszont bizonyíték nélkül elég kevesen lépnek.... *Sóhajtott fel.* Még ha van is, néha az sem elég....
Gondoljon bele Ennirian....már így is elég káoszt szült, hogy kiderültek az L2-es implantátumokkal lévő dolgok.... valószínűleg így sem akarták volna tovább feszíteni a húrt.
Bár... most abban reménykedem, hogy én tévedek jelen esetben.....
Hiszek magának.... számomra jelenleg pedig ez éppen elég.

Arra, amelyikkel tud szolgálni.
*Figyelte, ahogyan a turián megmutatta neki a Keithről felvett adatokat és a keresést. Füttyentett egyet, nem volt gyakori, hogy egy turián mutat neki hasonlót, pedig találkozott már párral.* Ennirian... maga nem éppen a leggyakoribb a fajtájából.
*Mosolyodott el s hosszan figyelte Root képét. Amikor előkerült egy félszeg mosolyra futotta csak.* Nem kellene meglepődnünk... mindketten tudjuk, hogy a Fellegvár...zavaros. Legalább eltalált ide.
*Megcsóválta a fejét.* Gondolom ezt nem kellett volna látnom...nem gond..majd úgy teszek.
Szóval... ha jól sejtem feltűnő lenne ha csak én mennék ki Rootért.....

Én is...én is.... *sóhajtott de a nevetésre elmosolyodott szélesen. Rámutatott a mutató ujjával a férfira.* Komolyan mondom, nevessen többet. Öröm hallani, és magának is jobb!
*Állt fel még hozzá téve.*
Nihlusnak is folyton mondom, de csak leint. Nem értem miért olyan nehéz.
*Azzal megigazgatta hátul a pisztolytáskáját és a ruháját is. Csak ezután pillantott vissza kissé sértetten.*
Ch....ezt nem vártam volna magától. Máris a legrosszabbat gondolja rólam! *Tette csípőre a kezeit s megcsóválta a fejét ahogyan letekintett a férfira.*
Jó katona vagyok és betartom a törvényeket, de néha lépnünk kell. Magának ez fontos ügy, mondjuk úgy, most, hogy már tudom, hogy biotikus implantátumokról van szó, számomra személyes.
*Azzal megfordult bólintva s az ajtó felé lépdelt. Útközben megcsapkodta a tehén hátát finoman.*
Gyere Kate, szedjük össze az egyik lovagod. Maradj szorosan velem...nincs tapi és mindenem maradjon a helyén továbbra is.
*Az ajtónál pedig megvárta a férfit.*
Csak ön után Ennirian.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Vas. 08 Jan. 2017, 19:40

Sokáig én kívántam a legjobban, hogy csak egy összeesküvéselméletet üldözzek. Nem tört volna le, inkább megnyugtat és utána tovább léphettem volna, de... itt-ott a mai napig megtalál az ügy. Mint most. Ha jók a megérzéseim, akkor kapcsolódik... Ha pedig így van, nem ülhetek és várhatok, amíg elém lebegtetnek egy olyan személyt, aki vallani akar. Van rá esély, hogy a teória valós fenyegetést takarjon... és így kötelességem utánajárni, mielőtt katasztrófába torkollik. Talán tévedek, akkor bolondnak könyvelnek el, de megéri a kockázatot a részemről... Mert ha az áldozatok testei felett állsz és megkérdezed tőlük, számított-e a becsület és a büszkeség, akkor a hallgatásuk lesz a válaszod.
Inkább kérdőjelezzen meg, ne csak higgyen nekem. Úgy kénytelenek vagyunk minden részletet szem előtt tartani és nehezebben válunk elfogulttá.

Született lázadó vagyok... ha felbosszantanak. * Tette hozzá derűsebben. *
Mind a ketten megyünk, úgy a legtisztább. Egyikünket sem kérdőjelezik meg, mert... várhatom a szemtanúm felbukkanását. Úgy döntöttem, egyszerre veszem jegyzőkönyvbe a vallomásaikat. * Mondta mindezt olyan őszinte tónusban, hogy tényleg hihetőnek hatott. *

Szoktam nevetni... Csak ritkán teszem munka közben, nem elég hiteles magatartás, ha valamit el akarok intézni.
Hmm? Félreértett. Nézőpont kérdése, hogy mennyire tartom ezt rossznak. Attól függetlenül, hogy személyessé tettem önnek, határolódjon el a hirtelen lépésektől és az indulatoktól... * Nicsak, ki beszél... * mert súlyos következményekkel járhat.
* Már megvolt a terv a fejében... Minden részlete. Minden olyan sérelem, amely az évek alatt érte és hátráltatta, adott egy-egy újabb részletet, hogyan játssza ki a saját rendszerüket és vegye a saját kezébe az irányítást. Mert nem számítanak a szabályok és a módszerek, ha a végeredmény életeket menthet meg. Nem pusztít, vagy legalábbis minimális áldozattal jár azzal szemben, amit megakadályozhat. Ha tényleg egy szellemet kergetett, akkor feladja magát a kalandja végén... de addig, nincs megállás.
Már elindult a lejtőn. *

Kate...? Így nevezte el...? Rímel Mr. Root nevével... * Nézett először a tehénre, utána Celine-re, majd elindult kifelé. Elsőként hagyta el az irodát és indult el a recepcióhoz vezetó folyosón.
Nem voltak túl messze, így körül-belül tíz perc alatt értek oda a céljukhoz. Az a tíz perc éppen elég volt arra, hogy a pult mögött ülő turián nagyon-nagyon fáradtnak tűnjön és éppen arra készüljön, hogy lekaparja a saját arcát. *

Mr. Root egy fontos ügyben érkezett tanúskodni és ügyeket intézni, valószínűleg engem keres. Köszönöm. * Pattintotta le rövid távon a kollégáját, majd a férfire pillantott. * Mr. Root, kérem kövessen, felveszem a jegyzőkönyvet a korábban történtekkel kapcsolatban öntől és Ms. Cartertől is.
* Az, hogy nagyjából mindenki őket bámulta a tehén miatt, már meg sem kottyant neki. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Vas. 08 Jan. 2017, 19:57

* Már épp kezdett volna valamit magyarázni, amikor meghallotta a nevét az Első cicus szájából. * Emlékszem magára... A neve.... Őhmm... Őhmm... Izéé... Hogy is hívják? * Kérdezte miután megköszörülte a torkát, majd a férfire pillantott kérdőn. * Én nem magához... * Kezdett volna bele, hogy ő nem az a turian, akit keres, de mivel korábban normálisabbnak tűnt, mint az, aki az asztal mögött ült, ezért biccentett. * Jó, megyek, akkor magához jöttem. * Mondta, majd a csajra kacsintott és megsimogatta a tehén fejét. * Szép borja van, hasonlít a mamájára. * Jegyezte meg, ahogy ellépett  Celine mellett és Caerius után ment. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Vas. 08 Jan. 2017, 20:21

Hiszek magának...nem azért amit mond, hanem azért amit látok. Maga Ennirian látom mennyire akar valamit tenni azért, hogy ezt megelőzze vagy lezárja. Ahogy mondta kötelesség..... ez a kötelesség az, ami miatt jelen pillanatban hasonlóak vagyunk.
Ne aggódjon, ha eljön az ideje, akkor megkérdőjelezem mindazt amit úgy gondolom, hogy meg kell mert elveti a sulykot. Megegyeztünk így?

*Mosollyal figyelte a derűsebb megjegyzést, majd bólintott a következő szavakra. A nap elején, sőt még fél órája sem gondolta, hogy ismételten valami izgalmas fog következni az életében. Nem mintha nem venné komolyan az ügyet. Amint meghallotta mi a balsejtelme a turiánnak tudta, hogy valahogy részt kell vennie benne.*

Remek....remek~
Hm.... Mint mondtam ne aggódjon. Jó katona vagyok, nem pedig zöldfülű.
Majd figyelek magára is, meg Rootra.
* Elvigyorodott kicsit.*
Pontosan! Na nem mintha Rootról jutott volna eszembe.... de a Kate szép név. Lehet nem egy tehénnek való...de ha nem ez akkor húsi lett volna. És vitatkozhatunk arról, hogy melyik a jobb.

*Apró mosollyal biccentett Keith felé, amikor odaértek. Zavartan hallgatta ahogyan őket, ám amikor Root megszólalt a mosoly lefagyott az arcáról. Türtőztetnie kellet magát ahhoz, hogy lendületből ne rúgja fenéken a férfit, hogy az essen orra..... Ami késik nem múlik...
Nyugtatta le magát, azzal széles mosollyal, kicsit hangosabban szólalt fel, hogy Keith biztosan hallja.*
Gyere Kate, menjünk mi is~
Mondja KEITH ....hát nem szép a KATE név?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Vas. 08 Jan. 2017, 20:37

Caerius Ennirian nyomozó. * Adta meg a választ a férfinek, aki szemmel láthatóan elfelejtette a rövid bemutatkozás alatt kapott információt. Nem hibáztatta érte. Az emberek többségét úgy ismerte meg, hogy nehezen jegyeznek meg idegen hangzású neveket és a turiánoké, mint sok más fajé, elég különlegesen csenghetett a fülükben. *
Úgy látom, már eszébe jutott, amit korábban beszéltünk. * Mondta derűsen, elfordulva a kollégájától úgy, hogy a két ember lássa a vonásait. Celine számára egyértelmű lehetett a színjáték, Keith pedig... reménykedett benne, hogy Keith tudatában kikristályosodott már a helyzet. *

* Amikor elindultak, hallotta a megjegyzéseket a tehénre... kellett egy kis idő, amíg összerakta, hogy miért vélekedhet róla így a földlakó.* Ismerik egymást korábbról, amiről én nem tudok...? * Kérdezte végül. *
* Már érezte, a két ember társasága kapásból nem is volt annyira jó ötlet. Sok mindent számításba vett, ezt nem igazán... de a szükség nagy úr, szokták mondani. Volt már dolga rosszabb társasággal is, ez a kettő pedig legalább értelmes volt, nem úgy, mint néhány bűnöző, akiket kézre kerített az évek alatt. Tudták hol vannak, értelmesen fűzték össze a szavakat, nem volt semmi beszédhibájuk, ami akadályozta őket a kommunikációban... A személyiségüket pedig előbb-utóbb megismerheti. Azaz Rootból már többet "látott", amikor zengett tőle az épület. *

* Út közben nem szólalt meg, egyenesen az irodájához ment vissza, becsukta maguk után az ajtót. Intett, hogy üljenek le nyugodtan, míg ő visszament az asztalához és kényelmesen nekitámaszkodott. Karba tette a kezét, úgy pergette végig még egyszer utoljára a fejében összerakott tervet. *
Mr. Root. A hajója nem fog felszállási engedélyt kapni... még ha a kollégáim mást is mondanak. Bizonyítékot találtak rá, hogy többször csempészett árút, és jelenleg ezért vizsgálják át. Jelenleg egy speciális csapat bevetését tervezik, de ehhez még szükség van a Tanács és a nagykövet által aláírt engedélyre, ami csúszik... és ezért különféle okokra támaszkodva itt tartják magát. Gondolom ennek a nagy része már egyértelmű volt...
Ennek a fejében az ügyével foglalkozó tiszt feljelentette a magatartása miatt és közveszélyesnek ítélte, ami miatt az estét valószínűleg fogdában kellene töltenie. * A "kellene" szót kihangsúlyozta, ezzel egyértelműsítve, hogy ez ellen van egy megoldása. *

Elismerem, kissé hirtelennek hathat, ahogyan belevágtam, de... nem vagyok az időhúzás híve és szeretek nyílt lapokkal játszani. * Eközben a tehén visszatért a szobanövény maradékához és békésen rágcsálni kezdett. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Vas. 08 Jan. 2017, 20:57

Caerius, megjegyzem ám, csak hosszú a neve. * Mondta, majd a casjra pillantott és elmosolyodott. * Dehogynem, nagyon is, kicsit passzol a hangzása a Keith-hez, ami azért ad neki egy elég vagány színt is. Ennyire beloptam magam a szívedbe kislány? * Kérdezte mosolyogva és végigmérte a nőt, majd a turianra pillantott.. * Mármint én és a tehén, vagy én és a lányka? Egyiket sem ismerem, csak a lift óta. Bár egy ilyen szépséget érdemes lenne tüzetesebben is megismerni. Igaz gyönyörűm? * Kérdezte a tehéntől, majd megvakargatta az állát. * Ezt szereted mi? Van egy... kutyafélém, az is imádja, bár egyszer majdnem agyoncsaptam egy husánggal, elvitte a bakancsomat.

* Ahogy az irodába értek levágódott a székre, majd az egyik lábát a másikon keresztezte. Ciccegett a tehénnek, hogy menjen oda, cserébe vakargatja tovább a fejét. * Nem szoktam meg, hogy valaki ilyen nyílt lapokkal játsszon. * Mondta, majd a csajra pillantott. Tanú előtt megjegyzést tenni olyan, mint egy tanúvallomás, így inkább csak ciccentett egyet, mielőtt belekezdett volna. *
Ha, ismétlem, most csak feltételezés következés. Ha valaha foglalkoztam volna illegális áru szállítással, akkor azt biztosan nem olyan elmaradott technikai szinten teszem meg, amit a fellegváriak kiszúrhatnak, vagy értékelhetnek. A koholt vádakat észrevettem és igazából meg is lepődtem. Itt is az ártatlanság védelme a törvények alapja, hogy valaki addig ártatlan, amíg nem bizonyított a bűnössége és egy függetleníthető ítélőszék nem ítéli el. Szövetségi katona voltam, ismerem a szabályokat, csak köpök rájuk, mert szarok és semmire nem valóak. Ami meg a többszöri csempészést illeti, na arra befizetek, ha egynél többre találtak nyomot, hát megeszem a kalapom. Ami nincs, de előtte veszek.

Az ügyemmel foglalkozó tiszt egy idi... Nem kenyerem a szóismétlés, neki már kifejtettem, hogy mi a véleményem a teljesítményéről.

Hirtelennek hirtelen, de miért is vannak ilyen szép nyílt lapok? Így nem nyerne meg póker játszmát, még egy elcor ellen sem.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Vas. 08 Jan. 2017, 21:19

Ohh...értem..szóval csupán ezért vagány. hm.... hm? *Pillantott fel, majd felvonta egy pillanatra a szemöldökét. Mivel látta, hogy egy ideig méregették őket, márpedig erre pont nem volt szükségük a jelenlegi állás szerint, ezért csak finomabban válaszolt.*
Sajnálom úram, nem vonzódom az öreg férfiakhoz. Ma holnap netalán őszülni is kezd.
Sosem láttam ezelőtt Rootot. *Válaszolta a kérdésre, majd a férfi ismételt szemtelen megjegyzése miatt csupán lehunyta a szemeit s hagyta h apró zavart vigyor... jelenlen meg a szája szegletében.......*
Kate jelenleg az én felügyeletem alatt van. Örülnék ha ezt figyelembe venné. ..... Kutyaféle?
*Kérdezte bár a végén inkább csak magától csendesen.*

*Amint visszaértek leült és karba fonta a kezeit. Csendben maradt, hagyta, hogy Caerius mondjon el mindent a férfinak. Ő csak hallgatott, lévén amit tudnia kellett, azt tudta. Amikor Keith erősebben kezdte el használni a HA szócskát elmosolyodott. Úgy tűnt fogalma sincs arról, hogy mi fog készülődni, ezt kihasználva, pedig a következő HA-nál rápillantott mosollyal.*
Root... Ennirian csak azt közli, amik a tények. Lehet, hogy nem igaz, lehet, hogy igen, viszont HA valóban szeretné, hogy haladjunk is, akkor hallgassa végig Enniriant.
*Amint a szövetség jött, a katonaság és a szabályok ciccegni kezdett. Láthatóan a kijelentés nem nyerte el a tetszését, és ez pont elég is volt.*
Ha Szövetségi katona volt akkor egy pillanatra ..... 
*Kezdte de végül inkább átpillantott a turianra s jelezte, hogy nem szól bele. Nem ront el semmit. A tehén felé fordult, majd felállt s hátra sétált az állathoz. Megsimogatta a fejbúbját, majd a nyakánál lévő részt. Figyelte, mert mindenképpen fontos volt a számukra....és akármennyire is furcsa a helyzet, mégis csak egy élőlény.*
Kate, tartózkodj attól a férfitól világos. Vigyáznom kell rád, szóval ne tűnj el a szemem elől.
* Sóhajtott a gondolatra, hogy egy űr tehénnel folytat csevejt, közben pedig szorgosan hallgatta a két férfi beszélgetését.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Hétf. 09 Jan. 2017, 11:50

Akár mind a kettőre is választ adhat... * Hagyta rá, mert sejtette, hogy a felelet így sem várat majd sokat magára. * Mindig ennyire közvetlenek? * Kérdezett rá konkrétan, mert valamilyen szinten nehezen értelmezhető volt a számára, hogy két, egymás számára ismeretlen ember úgy incselkedik, mintha évek óta barátok lennének. * Kutyaféle... Ha jól tudom, akkor az egy háziállat. * Végigmérte ismét az embert... csak azért agyoncsapni egy állatot, mert ellopott egy lábbelit. Barbári viselkedés, pedig a turiánok sem a kedvességükről híresek. *

Ezt sejtettem... Kevesen terítik ki a lapjaikat önként már az elején. * Feltűnt neki, hogy a tehén kezdi nagyon jól érezni magát ebben a közegben, és a rövid idő alatt is összebarátkozott Celine-nel és Keith-szel. *
Azt hiszem, félreérti a helyzetet. Nem "jó zsaru - rossz zsaru" megoldást alkalmazunk magán, habár ez az emberek között gyakori megoldás. Egymástól függetlenül dolgozunk és engem cseppet sem érdekel az ügye. Mindössze a tényeket közöltem, ahogyan Ms. Carter is említette, amelyek jelenleg a rendszerben vannak, hogy tisztán láthassa a saját helyzetét.
Ami a csempészést illeti... A Fellegvár technológiája jóval fejlettebb az ismert világok többségénél... Ki lehet játszani, természetesen, de nem éppen egyszerű. Az, hogy bizonyítékokat keresnek egy dolgot jelent a C-Sec szabályai szerint: már találtak valamit, ami mellé még megerősítést akarnak. Talán náluk van egy tanú vallomása, vagy kézzel fogható bizonyíték, viszont a teljes ügy felgöngyölítéséhez kevés.
Fennakadt egy rostán, és azt akarják kideríteni, miért.

Katona volt? Érdekes irányba váltott szakmát... A szabályok nem véletlenül léteznek, de a jelenlegi formájukban túlságosan megkötik azokat is, akik a betartásukért felelősek... A saját szabályaim kötötték meg a kezeimet. Mondhatjuk úgy, hogy talán valamelyest megértem a véleményét, viszont a nézeteltéréseinket egy másik alkalommal rendezhetjük. Amikor nem szorít az idő.

Miért a nyílt lapok? Mert nem játszom. Üzletet ajánlok, pontosabban egy cserét. Néhány órán belül kihozom a hajóját, megkapja a felszállási engedélyeket és elhagyhatja a Fellegvárat. Beleértve természetesen a legénységét és a rakományát is. Cserébe én is a hajón leszek... illetve az egyetlen nyomom. * Itt a tehénre sandított, a tehénnel együtt pedig a nőre, akire az állatot bízták. Nem mondta neki korábban, hogy pontosan mire készül, de a pillantásából úgy tűnt, egy részére magától is rájött. Most remélte igazán, hogy nem ítélte meg tévesen. *
 Csendben végzem a dolgomat, esetleg kisegítem, ha úgy hozza a helyzet. Ha pedig megtaláltam, amit keresek, akkor elvisz a célomhoz és különválnak az útjaink. Mellékesen jegyzem meg, hogy csak addig vagyok a C-Sec tagja, amíg a Fellegvár területén tartózkodom, a körzeten kívül nincs jogosultságom ellenőrizni vagy felülbírálni.

Mondanám, hogy ráér a válaszadással... De ha a fogdába viszik, onnan nem biztos, hogy ki tudnám hozni. Annyi haladékot tudok mindössze adni, amíg felkészül az útra. Az engedély kiadásának pillanatában már indulnia kell.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 09 Jan. 2017, 18:58

Hát, miért? Kellene másért is? Hmmm? Ki beszélt hozzád csajszi? Én a kis mancsú barátodra céloztam. 
Egyébként meg, az ősz férfiak sokkal charme-osabbak, simán örülnék neki, főleg, ha a halántékomnál kezdődne. 
Jah, kutyaféle. A neve Butch. Majd megmutatom, Ilyen magas... nagy szemek, tarajos hát, erős álkapocs. Folyton szétrágja a bakancsomat, ha nem azzal foglalatoskodik, akkor teleszarja a rakodóhangárt. Rá kellett állítanunk egy takarítóbotot, hogy csak az ő kupacait tüntesse el amilyen gyorsan csak lehet. Rohadt büdös, ráadásul folyton tele van csontokkal. Nem tudom amúgy a faj nevét, van egy krogan a hajómon, Thud Jorgal... Vagy három éve kaptam tőle a születésnapomra. Undorító volt. Az egész dög akkora volt, mint egy nem tudom. Dinnye. Méhhel együtt hozta, állítólag van, aki ételként meg tudja enni. Két hetet kibírt a "hullazsákban" szval mivel szívós dög volt nem végeztem vele. Egyébként meg tiszta jó fej és okosabb, mint amilyennek látszik... (Milyennek látszik: https://rebelwife.files.wordpress.com/2011/04/ed-the-hyena1.jpg ... mint ő... )
A nőre pillantott, majd felvonta a szemöldökét. Nagyon bölcsnek látszol ebben a pózban, de a Root nem a keresztnevem. Ha eddig Keith-nek neveztél, akkor maradjunk annál. Vagy mondhatod rám, hogy szívtipró, de én sem hívlak... ... ... a vezetékneveden. Azért nem ne pukkadj dühödben. * Mondta kuncogva, majd visszafordult Caerius felé és végighallgatta... Nagyjából. *

Jah, de csak a többségénél. A fellegvár összefoglalja a legújabb csúcstechnológiákat, amiket már ismerünk. De a sufnitalálmányokat nem ismerik, arról nem szól a fáma. Ezek olyanok, mint egy jó hajtómű, vagy egy pukkanó implant. Az a rosta szakadt és híg, én is csak véletlenül akadtam fel rá.
Hmm? Jah, de ez nem hiszem, hogy érdekes. Annyiból előny, hogy jobban átlátom az ilyen dolgokat, meg lett pár jó cimbim a szövetségben.

 Szóval az ajánlatod az, hogy ha viszlek téged, meg a két tehe... csajt, akkor leléphetek. Szarszaga van az üzletének, de tudja mit? Legyen. Egy órát kap, ha az alatt el tudja intézni részemről oké. * Mondta, majd felkelt a székből. * Egy órán belül legyen a tehénnel, meg magácskával * Itt Celinre pillantott. * a hajónál. Ellenkező esetben nincs üzlet... A hajóm már útra készen van, csak a parancsra várnak.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Kedd 10 Jan. 2017, 11:35

*Carter pillantása egy pillanatra elsötétült, ahogyan felfogta, hogy a férfi jelenleg kénye kedve szerint játszva csinál belőle bolondot. Megszokta, hogy a sereg miatt férfiak között kellett kivívnia az elismerést, és az évek alatt ebbe bele is jött..... de Keith Root úgy tűnt kivétel volt. Celine egy-egy pillanat alatt úgy érezte, hogy a legszívesebben bemosna a mellette és a turián mellett haladó férfinak. Csak ezután pillantott apró sóhajjal vissza Caeriusra. Figyelmen kívül hagyva, hogy válaszoljon embertársának.*
Mindig is közvetlen voltam.... most az egyszer kezdem bánni.
Igen...a kutya nálunk háziállat, még a mai napig az. Főleg az emberi kolóniákon, vagy a Földön. Úgy tartják ők az emberek legjobb barátai, kitartó hűségük miatt. De...valójában egy-egy családnál inkább már családtag, mint háziállat. *Keith felé sandított elgondolkodott.* Egy Krogan hozta? ...hát ha tőlük kaptál valamilyen kutyafélét.... akkor szerintem az egy Varren... úgy hallottam a Kroganok szokták őket háziállatnak tartani, illetve.... vérre-menő viadalokat rendeznek velük......
.............. *Amikor a nő vezetéknevén gondolkodott el, Cel halvány mosolyt engedett meg, ám a pózon nem váltóztatott.* Igyekszem nem túlságosan komolyan venni téged Keith.
*Váltott.*

*A "Pukkano Implantra" felkapta a fejét, habár ezt a férfi már nem igazán láthatta hátul. Elkomorodott.... úgy tűnt Caerius túl jó embert választott. Root információja vagy el-el hagyott szavai sokkal többet ígértek, mint amennyi alapjáraton látszott. Megsimogatta a tehén fejét még, majd lassan állt fel s húzta ki magát. Amint a turián folytatta, majd rájuk nézett, ezt észrevette és viszonozta. Nem fog ebből kimaradni, ez már tényleges döntés, vissza vonhatatlan. Túlságosan sok minden múlhat a sikerén... mindig jól jön egy segítő kéz. Apró bólintott Caerius felé. * .....................
A magácskának és csajnak neve is van. Celine Carter, ha már engem kérdőre vont a nevét használva Keith, akkor elvárom, hogy hasonlóképpen ezt viszonozza. Nem nehéz megjegyezni, nem kellenek a különböző becenevek.....
* "Alpári becenevek" . Próbált kiigazodni a náluk idősebb férfinál de nem tudott. Megfigyelte Root arcán lévő sebhelyet. Elgondolkodott, hogy vajon egy volt Szövetségi katonát mi sodorhatott ennyire le az útról. Cel sem fogadta el, mindig azt, ahogyan a diplomaták lassították
 egy-egy küldetés menetét...vagy a gúzsbakötött szabályokat, de betartotta őket, vagy próbálkozott a legkisebb kár lehetőségével felülbírálni azokat.... de sosem fordított teljesen hátat holott lassan tíz éve űzte a hivatását. Éppen ezért...nem tudott indokot....egyenlőre.
Bólintott a férfi felé, majd Caeriusra pillantott.*
Egy óra alatt menni fog? Ha nem kell segítség, akkor egy-két dolgot elhoznék a szállásomról.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Kedd 10 Jan. 2017, 12:30

Családtag akár... ez érthető. Nem csak az emberek szoktak ragaszkodni állatokhoz, tárgyakhoz... ez fajtól független. * A két ember "vitájába" nem szólt bele, jelenleg nem érintette annyira, hogy kénytelen legyen megtenni. *

Nagy szem... taraj... inkább egy varrennek hangzik, mint az... önöknél megszokott fajok egyikének. * A további magyarázat csak megerősítette benne az elképzelést, miszerint ez tényleg egy varren. Nem is gondolta, hogy lehet őket háziállatként tartani, de végül is... bármi megszelídíthető, megfelelő türelemmel és a jó hozzáállással. Celine kiegészítése még több bizonyítékot adott ezzel kapcsolatban. *
Általában okosak... Falkában pedig jó vadászok... de eltértünk a tárgytól.

Pukkanó implant? Nocsak... tartogat még meglepetéseket. * Kérdezte, miközben enyhén oldalra biccentette a fejét. Egyértelműen méregette a két embert, próbálta őket elhelyezni egyfajta ranglétrán őket a tudásuk és a feltételezett képességeik alapján. *
Érdekes. Eddig egy pitiáner bűnözőnek tartottam, aki szánt szándékkal megy a szabályok ellen, de ez a tény változtat valamelyest a képen. Talán pozitív, talán negatív irányba. * Hagyta rá szándékosan. *

* Amikor a megnevezések kerültek szóba, halkan, lemondóan sóhajtott fel. * Mellékesen jegyzem meg, hogy jelenleg olyan közegben vannak, amely megkövetelné a hivatalos megszólításokat. Később is lesz idejük eldönteni, milyen becenevekkel illetik egymást.

Én az Ön helyében nem indulnék ki ilyen lelkesen... Egy óra haladékot kapott, mielőtt letartóztatnák. Először látogasson el ahhoz a kollégámhoz, akivel olyan kedvesen elcsevegett és magyarázza el neki, hogy még nem kapott egyenes választ a nagykövettől, de amint ez megvan és minden iratát visszakapta onnan, azonnal jelentkezni fog. Elvégre... A Fellegvárat nem hagyhatja el. * Már-már bűntudata volt miatta, hogy úgy hazudik, akár a vízfolyás, de... ha nem keveredik eleve egy ilyen ügybe, vagy legalább megoldhatta volna, akkor nem is lenne szüksége rá. *
Az irodát a folyosó végén balra fordulva már láthatja... Sok sikert.

Inkább önnek lesz szüksége arra az időre, Mr. Root... de legyen. Egy óra múlva a hajónál.
* Celine-re emelte a pillantását. * Csak nyugodtan. Egy óra bőven elég, azalatt még én is lezárok néhány kisebb személyes ügyet. A teh... Kate is önnel tart, vagy maradjon inkább velem?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Kedd 10 Jan. 2017, 16:54

Nekem Butch olyan, mintha családtag lenne. Mondjuk többet is látom, mint a kölykeimet, nekem csak az ő szíve maradt. * Mondta nevetve, egyáltalán nem úgy tűnt, mint akinek kicsit is hiányoznak a gyerekei. Amikor Carter elmosolyodott Keith biccentett. * Ne is vegyél, senkinek sem segít, ha mindig komolyan vesz.

Meglepetéseket? Ezek nem azok. Aki nem él fejjel a földben tudja erről a dörgést. Hee? Pitiáner bűnöző? Kikérem magamnak, tisztességes kereskedő és notórius hazudozó vagyok. Szerintem egyikkel sincs semmi gond, eddig tökéletesen elvoltam neve.

A csajnak nehezen jegyezhető a neve, Még a Cartert talán megjegyzem, de a Celine... Volt egy Samantha Carter nevű barátnőm... Mindegy, maradjunk a Celine-nél. A mellékes megjegyzés igazából kissé hidegen hagy. Ha folyton a hogyan pukedlizz etiketten rágódnék kisülne az agyam, így elhagyom, ha nem muszáj. Egyikőtök esetében sem szükséges.

Hmmm? A lelkesedés sosem gond. Már megvan arra a szövegem, hogy mivel nyerjek időt. Volt egy eset itt hét éve, amikor egy rakodómunkást... mindegy, a lényeg nagy botrány volt, megsérült valaki a túlszabályozás miatt. Kerrington eset azt hiszem, majd megemlítem, hogy annak a precedensértékének a vizsgálata van folyamatban. Elég médiás volt az ügy, tutira kivárják az órát. * Mondta, majd kiindult. * A nem hagyhatom el és a nem tudom elhagyni között van egy apró különbség Cica... * Ahogy távozott az irodából a megadott helyre ment a másik turianhoz. Talán az, hogy tényleg odaért meglepte és ez kicsit kiült az arcára. Főleg, hogy még azt is megemlítette, mint egy jó kisfiú, hogy sajnálja a késést, de letette a tanúvallomást, amire korábban kérték a lift miatt. Talán az eset miatt, vagy talán azért, mert amikor az állítást ellenőrizendő a tiszt Udinát hívta, hogy egyeztessen a nagykövet csak annyit mondott neki fontos megbeszélése van és majd hívni fogja, hitt Rootnak és visszaengedte a hajóra, hogy ha Udina hívja jelentkezzen. A Nagykövet épp egy cirka 2 órás tárgyaláson vett részt, amit említett a beszélgetéskor Keithnek is. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Kedd 10 Jan. 2017, 23:29

*Halk sóhaj ,majd egy ismételt fejrázás zárkózott fől az apró mosolyhoz. Igyekezett, Carter nagyon igyekezett, hogy a férfit szavait ne vegye komolyan. Felmérve ezt az idegent, aki ott hagyta a katonaságot....és az elmondattak alapján nem látja a gyermekeit...ha egyáltalán voltak.... Adott egy alap képet a férfiről, ami nem tűnt a legjobbnak. Lehunyta a szemeit, s megpróbált felnőtt fejjel, értelmesen viselkedni, nem pedig beskatulyázni Rootot az eddigiek alapján. Habár voltak hosszabb idők, mikor az apja szintén nem volt velük...ez hozzá tartozott a katonai élethez. Maga Celine sem volt a saját otthonában már nyolc éve. Az idő gyakran olyan gyorsan eltelik, hogy csak újév előtt döbben rá, megint eltelt egy év. Ennek ellenére, most úgy vélte, hogy az apja bizonyosan nagyon is hiányolta őket annak idején, mikor távol volt tőle és Dimitritől.*
Értettem.

........ A Carter gyakori név. *Jegyezte meg, majd a többit a férfira hagyta. Elutasította már a feltételezett gondolatot is, hogy rokona lehetett annak az idegennek, és valóban.... Joughlinban sokan viselik ezt a vezetéknevet. A Jermolaj jóval ritkább, de Celine mindig is jobban szerette az édesanyja vezetéknevét.*

*Figyelte ahogyan Root távozott, majd a turian felé tett megjegyzésre lassan sandított vissza Caeriusra. Egy pillanatig érdeklődve méregette, hogy vajon tudja e, minek is hívták az előbb.... Egy macskára hasonlítani egy Turiant....... ... ... .. . Jobb esetben macskának hasonlította Root az előbb Enniriant..... ..*
Khm....
*Köszörült torkot, majd fejet rázott.*
Nem...biztonságosabb ha velem tart. Lassítani nem fog, és jobb ha megtartjuk még a jelenlegi dolgokat. Pallin rám bízta, szóval viszem. Habár feltűnő leszek a Fellegvár területén...de nem a C-Seceseknek.
*Engedett meg egy mosolyt, azzal magához hívta a tehenet.*
Akkor egy óra múlva.
*Intett még.*

*A tehénel aránylag hamar vissza érkezett a szállására. Habár nem olyan feltűnés mentesen, mint remélte, de minden gond nélkül zajlott az útja. Többször meg kellett állnia Kate miatt, mert vagy valaki meg akarta simogatni, vagy mert a tehén osont túlságosan közel az egyik Aszárihoz. Még egyszer Celine annak is fültanúja volt, hogy egy Krogan méregeti új kis "kedvencét" azzal a fejtőréssel, vajon hány kiló is lehet...és a húsa ehető e......
Ekkor döntött úgy, hogy a legelső alkalommal be fog szerezni egy pórázt...vagy egy nyakörvet. Ha nem arra jó, hogy mások úgy gondolják ez az élőlény valóban egy házi kedvenc. Ha már egy Varrán lehet az....*
Lehetőleg ne tűnjön el semmi..... *Jegyezte meg Katenek, majd elgondolkodott mialatt a szobájába lépett.* Van ott a sarokban egy nővény. A leveleit lassan úgy is elszáradnak mielőtt újra "virágozna" szóval megeheted azokat míg összepakolok. Úgy érzem egy ideig úgysem jutok vissza ide, és nem akarom, hogy rászáradjon.
*Magyarázta mialatt az egyik felső szekrényéből előkapott egy fekete táskát s elkezdett belepakolni pár ruhát. Főleg olyanokat amiket a küldetések alatt szokott magával vinni, és csak pár pihenésre valót. Sosem volt olyan nő, mint a korabeliek. Persze, ha kellett csinosan öltözött, de egy kirándulásra nem vitt 5 táskát. A katonaságban amúgy sem voltak az ilyenek lehetségesek. Pár jegyzet és a telefonja után egy kép került a kezeibe. 16 éves volt rajta... amikor kiderült, hogy felvették a szövetségbe. A szülei nagyon örültek...az öcse pedig ezt még nem értette meg. Elmosolyodott, majd az egyik vállára kapta féloldalasan a táskát.*
A szövetségért. Az univerzumért.
*Hajtotta le a képet. Összepakolt még pár küldetéshez szükséges holmit.*
Kate! Indulunk.
*Pillantott a tehénre és a lecsupaszított növényére.*
Jó kislány~ *Simogatta meg a fejét, végül a hajó felé vette az irányt kis társával.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Szer. 11 Jan. 2017, 10:28

* Megállapította magában, hogy Keith Root jobban ragaszkodott a Butch nevű "kutyájához", mint a saját családjához. Pontosabban gyerekeihez, ha lehetett hinni a szavainak és nem csak valami drámai fordulatnak akarta használni az egészet.
Nem tett még ezzel kapcsolatban megjegyzést. Ha megismerkednek, akkor úgyis lesz alkalma ilyesmiről kérdezni, ha pedig nem, akkor csak fecsérelné mind a hármuk idejét vele. *

Már értem, miért nem jött ki jól a kollégáimmal... Habár velük nem nehéz nézeteltéréseket találni. * A végét csendesebben tette hozzá, kissé talán lemondó stílusban. Ő maga is sokat komolyodott az évek alatt, a munka és a szabályok általi kötöttség tette, de sosem tartotta magát annyira fásultnak és ridegnek, mint néhány ismerősét, felettesét. *

Jelenleg egyikünket sem érdeklik a volt... kapcsolatai. De köszönjük az információt.

Kerrington. Erre jól emlékszik. Habár a média része felfújt volt és túl sok fikciót használtak benne, a valóság alapja viszont egyezett az esettel. Érdekes volt minden reggel átvágni a riporterek gyűrűjén csak azért, hogy bejussak az irodámba. Pedig közöm sem volt az ügyhöz, mindössze az egyenruha. * Magyarázta tömören, majd Root megjegyzése miatt csak karba tette a kezeit. *
Ugyanaz. Legalábbis a jelen esetben. Nem hagyhatja el, mert nem tudná a dokkoló talpak miatt... és nem hagyhatja el, mert a törvény erre kötelezi. Ne bonyolítsa inkább túl. * Tért ki a szakmai részére... mert őszintén szólva, fogalma sem volt, mit akart elérni a férfi a "Cica" megnevezéssel. Hallotta már emberektől, legtöbbször nőkre használták, vagy olyan személyre, aki közel állt hozzájuk és becézni akarták, de... ebben a helyzetben egyszerűen csak nem illett a képbe. *

* Egy biccentéssel nyugtázta, és köszönt el egyben a nőtől is, ő még egy kis ideig az irodában maradt. *

* Miután elbúcsúzott és lezárta a gondolatait, végül elhagyta a termet. Sosem tartott személyes tárgyakat itt a bögréjén kívül, így nem volt mit magával vinnie. Megállt a küszöbön, a válla felett visszapillantott. *
A hidak, amelyeket felégetek, világítsák meg az utamat... * Sóhajtotta csendesen. *

* A lakására ment, összepakolta azokat a dolgokat, amelyeket fontosnak ítélt az elkövetkezendő időszakban. Ruhák, a fegyverei, néhány szükséges szerszám és eszköz a karbantartáshoz, illetve az információgyűjtéshez. Miután ezeket összeszedte, áthaladt a piacon, szárított ételeket vett az utazáshoz, mert valószínűnek tartotta: az emberek nem tartanak a számára is ehető ételt a fedélzeten.
A csomagjait a dokkoktól nem messze tette le, csak ezután tért vissza a C-Sechez, hogy mindent élesítsen és elkövesse élete eddigi legnagyobb bűntényét. Ha csak egy részét vette bele a számításba, akkor is legalább 3 év fogdára ítélték volna és eltiltják a közügyektől... elveszik a fegyvereit, az igazolványát, és nyilván szerepelt volna a listában, amely miatt később nehezen találhatna munkát a Fellegvár táján. Pontosabban legális munkát.
Még úgyis, hogy ezeket mind-mind végigpergette, megérte a számára a kockázat.
A szindikátus létezett. A szerkezetük pedig túl jól működött. Talán egy szó aktiválta, vagy a C-Secesek közelsége... És ez sok mindenről árulkodott.

50 perc telt el, amikor magához vette a holmijait odakint, és az Ugrópókhoz tartozó hídhoz lépett. Kívülről elég leharcoltnak látta a hajót, de ha drága árut szállított és nagy távolságra, megbízhatónak kellett lennie, különben senki sem kockáztatja meg az utat.
A szeme sarkából ismerős alakot pillantott meg közeledni... pontosabban ismerős alakokat. *
Tényleg eljött, Ms. Carter. Remélem alaposan átgondolta, amire éppen készül és amiben segédkezik. Habár... Ön csak a feladatát teljesíti. * Utalt itt a tehénre, ami egész jó alibit nyújtott, eddig ez fel sem tűnt neki. *
* Alig fejezte be az üdvözlést, felbukkant a hajó kapitánya is... eddig mindenki tartotta a szavát. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Szer. 11 Jan. 2017, 21:53

* Amikor visszaért a hajóval egyeztetett az első és másodtisztjével a helyzetről, majd kiment a dokkhot és kilépett a hajóból, hogy fogadja a potyautasokat. Csípőre tette a kezét, ahogy végignézett az új utasokon. Egy mindenlébenkanál rendőr, egy nőiesen durcás, ígéretes katona... és a tehén. Megvakargatta a tarkóját, majd felsóhajtott. Nem gondolt rá, hogy jönnek és láthatóan tényleg utazáshoz készültek. * Nos, azt hiszem a felesleges szócséplést egyszerűbb lesz megejtenünk odabent. Lévén, hogy ha idekint találnak hamarosan, az egyikünknek sem lesz kellemes. * Mondta, majd végigmérte a jövevényeket. * Pár dolgot tisztázzunk... Amikor felléptek a hajóra a holmijaikat át kell adniuk az ajtóban váróknak.... és a tehenet... a tehenet nem mutatjuk egyenlőre be Butch-nak, most becsuktam sajnos a kabinomba, majd összeismertetjük őket. * Mondta mosolyogva, majd elindult a hajó felé és megvárta, amíg a vendégek is felszálltak és átadták a holmijukat. A két férfi elindult a holmikat a kijelölt kabinokba letenni, míg két másik és a krogan ott maradt a bejáratnál. Bezáródott a hajó ajtaja, Keith kicsit barátságosabban mosolyodott el. * Az engedélyeket egy perce küldték át, hogy felszállhatunk... Gyertek velem a hídra... a tehén... * A szavába vágott egy lágy női hang, ami olyan volt, mintha körülöttük szólalt volna meg. * 
Módosított L3 implantátum észlelve és blokkolva. Erőteret emelek a semlegesítésig... * Mondta, majd egy erőtér jelent meg... a tehén körül. * 
Fasza... Szóval hoztatok egy bombát a hajómra... * Keith és a  többiek is fegyvert vettek elő, rövid hatótávú erős pisztolyokat, amikkel a két jövevényt célozta. * Rohadtul nem vicces... * Kezdte volna dühösen, de egy hang mögötte szólalt meg. *
Ez az egyed nem ért egyed az ítélettel. Túl gyors, túl haragos. Ez az egyed úgy véli a biotikus nő és a turian tiszt nem volt ismeretében a helyzetnek.
Ez az egyed nem emlékszik, hogy mi vitte ki az oldalsó falat?
Ez az egyed jobban emlékszik, mint az emberek. Az implantátummal ellátott lényt az indulást követően el kell távolítani a hajóról... Vagy az implantátumot el kell távolítani és semlegesíteni kell. Ez az egyed nem akarja feleslegesen az életét oltani.
Ne beszéld tele a fejem... * Mondta, majd végignézett a két idegenen és a fegyverével intett kettőt irányba. * Mozgás.. Arra van a vezérlő, nekünk indulnunk kell, majd ott megbeszéljük a többit. Addig Kate megy az orvosi szobába. Az erőtér maradjon körülötte, minden be és kimenő adást 100%-osan blokkolj.
Értettem... * Mondta a női hang, majd mintha stílust, személyiséget váltott volna, kicsit kedvesebbé vált a hangja. * V.I.T.a.C.C.U. (Virtual Inteligense Tactical and Central Control Unit) vagyok, a legyénység Vicunak szólít. Kérlek, kövessétek a fotonikus jelölést a hídra való eljutáshoz. * Mondta, majd a padlózaton egy vékony zöld fénycsík jelent meg iránymutatásnak, ami a vezérlő felé vezette a két új tagot a hajón. *


A hozzászólást Szethy87 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 12 Jan. 2017, 10:18-kor.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Serahime Csüt. 12 Jan. 2017, 09:16

Ennirian! Talán nem meglepő, hogy kételkedett abban,hogy eljövök...de ez egy olyan ügy, ami fölött nem hunyhatok szemet. *Mosolyodott el a nő amint biccentet a férfi felé. Ismételten megsimogatta a... tehén fejét. Szinte már megszokottá vált az elmúlt másfél-két órában ez a mozdulat. Vállat vont megtartva a szokásos mosolyát.* Tudom, és biztosíthatom róla, hogy nem fogom úközben meggondolni magam..... *Belegondolva, hogy a C-Secesek szabályzatait a turián hányféleképpen rúgta fel éppen.... Cel megértőbben pillantott a férfi felé.*
Ennirian... maga is csak a feladatát teljesíti.
*Azzal az érkező kapitány felé emelte a fejét s intett.*
Reménykedtem benne, hogy nem tévedt el útközben! ~

*Bólintott Keith felé az alap szabályok miatt, majd mialatt a hídon a hajó bejáratához haladtak, mosollyal pillantott leendő szállítójuk felé.*
Nem tart attól, hogy az elmondottak alapján Butch telepiszkítja a kabinját?
*Muszáj volt megkérdeznie. Inkább csak egy-egy átszaladó vigyorral, mintsem valódi kíváncsisággal. Amint a hajó küszöbét átlépte, a táskáját és a mellékes holmikat átadta az egyik férfinak aki láthatóan már erre vár, majd két lépés után bevárta a C-Secest. Kate végig a nyomukban volt, s érdeklődve mérte fel a teljesen új környezetét.
A váratlan női hangra felfelé kezdet nézni, holott mindenhonnan érkezett egyszerre. Apró lepettségét csupán az elmondottak oldották fel. Reflexszerűen állt Ennirian elé, mialatt kivonta a biotikus pajzsát, míg a férfiak elő kapták a fegyvert. Gyors volt, láthatóan tapasztalt hasonló téren. Komoran nézett végig a rájuk tartó fegyverseregen. Már szóra nyitotta a száját, hogy válaszoljon Rootnak, amikor a hannár megszólalt. Celine nem vette el a tekintetét a fegyveresekről, de bólintott arra amit az "egyed"nek hívott hannár mondott.*
Gondolkozzon már el Keith! Ha tudtuk volna, valószínűleg nem kockáztatjuk meg a saját épségünket annak fejében, hogy a maga hajója felrobbanjon.... nem mellesleg, nekünk ki kell jutnunk a Fellegvárból, hogy nyomozhassunk az ügyben, ezt pedig csak a maga segítségével érhetjük el jelenleg.... értelmetlen lenne bármilyen kockázat.
A hiedelmekkel ellentétben a biotikusok nem érzik meg egymást. Lehet, hogy ..... a tehén "állati" ösztönei ezt neki megsúgták, de nekem fogalmam sem volt róla, hogy őt is felhasználták... s biztos vagyok benne, hogy Ennirian ugyan így van ezzel. Tegyék le a fegyvert.
*A tehén felé pillantott.... szívesebben vitte volna el ő maga az orvosi részleghez...már csak azért is, mert a valamilyen szinten tudatlan lény, most riadtan nézett rájuk, és a körülötte megjelent erőtérre. Carter egy pillanatra sajnálni kezdte ezt a lényt...... annak ellenére, ahogyan eleinte érzett iránta. Azonban a kötelesség tudata erősebb volt. Míg fegyvert fogtak rájuk, nem hagyhatta egyedül Caeriust.*
Fegyveres kíséret nélkül is elmegyünk a hídra..... parancsolja meg, hogy tegyék el Keith.
* Hajthatatlannak tűnt mialatt a férfit szuggerálta. A pajzson folyamatosan és változatosan tört meg a fény, de élénkebb kékes plusz aurát adva a nőnek, erősen és szilárdan működött. Láthatóan biztos védelem volt átmenetileg a golyóktól...és ha nagyon akart volna, már árthatott volna nekik emellett.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Armblast Csüt. 12 Jan. 2017, 11:35

Őszintén szólva, azt is számításba vettem, hogy egy felfegyverzett különítménnyel érkezik ide. Nem hibáztattam volna miatta, mert az ügy mindkét oldalán a kötelességét teljesíti. Az egyiken egy szigorú szabályzatot, a másikon pedig azt, amire felesküdött a szolgálata kezdetével. * Elismerően bólintott. *
Hasonlóan gondolkozunk... így nem lesz túl nehéz együtt dolgozni. * Mondta még a nőnek. *

* Az eltévedés miatt olyasmi hangot hallatott, mint egy halk prüszkölés, ezzel fogta vissza a nevetését. Meg akarta kérdezni, de nem tette, elfojtotta magában a kényszert, amit viszont Celine nem. Sejtette, hogy ez ismét csípős megjegyzéseket von majd maga után, ebből inkább kimaradt volna, mint résztvevő... de megfigyelőként annál szórakoztatóbb volt. *

A te hajód... részben a te szabályaid. Csak azért részben, mert ezen a ponton már engem sem kötnek a C-Sec által előírt protokollok, tehát a saját szabályaim szerint "játszom". * Közölte, miközben a tekintetét a kapitányra emelte. * Az én szabályaim pedig roppant egyszerűek. Ahogyan viselkedtek velem, azt fogom viszonozni én is. * A végét már könnyedebb tónusban tette hozzá, mert ez sok mindenben fedte a nézeteit. Ez és az erőteljes igazságérzete alkotta azt az egyveleget, amely motiválta és előrevitte. *
* A fedélzeten átadta a csomagjait, egy kivételével. * Ez nálam marad, vagy én viszem oda... Fegyver van benne, Armax Arsenal Punisher X. Tökéletesen van kalibrálva, nem szeretem, ha mások hozzányúlnak, mert kezdhetem elölről. Ha úgy tisztábbnak érzed, akkor kinyithatom és ellenőrizheted, de semmit a kéznek...

* Amikor meghallotta a női hangot, először némi meglepetés költözött a pillantásába, nem tudta, kire vonatkozik a felfedezés. A... tehén körül jelent meg az erőtér, éppen emiatt oldalra biccentette a fejét. * Érdekes... * Túl sokszor fogtak már rá fegyvert ahhoz, hogy ne zavartassa magát miatta különösebben, viszont Celine gyors reakciója és a pajzs kellemes csalódások voltak a számára. *
Kevés turiánnak lenne ennyi humorérzéke... Jegyezném meg mellékesen. * Halkan felsóhajtott, miközben lassú, egyértelmű mozdulattal nyúlt az oldalán lévő pisztoly után, amely szintén az Armax Arsenal pecsétjét viselte magán. Nem nagy kedvvel vette elő, ezt pedig nem titkolta a legénység és a kapitány előtt sem. *
Ha fegyvert akarunk egymásra fogni, akkor legyen... állhatunk így egész nap, amíg a C-Sec ide nem ér ellenőrizni a történéseket, de amondó vagyok, hogy ne pazaroljuk az időnket. Az óra ketyeg attól függetlenül, mi mit teszünk.
Az első tisztnek igaza van... Egyrészt nem lenne okom merényletet tervezni egy csempészhajón, amin éppen én is rajta vagyok... Másrészt, tényleg nem feltételeztem az implantátumot egy... tehénről. Viszont ha lelőnétek, azzal sérülne az implantátum is, amit viszont nem engedhetek. Egy egyszerű vizsgálattal meghatározhatjuk a helyét és a kapcsolódási típusát, onnan pedig valószínűleg hatástalanítható. A túlhevülő áramkörök kiiktatásával visszavezethető egy darabig, illetve az utolsó aktivitások nyomon követhetőek... ez pedig ahhoz szükséges, hogy minél hamarabb megszabaduljunk egymástól.

* A feszült beállások miatt csak megforgatta a szemét, a pisztolyt a tokjába csúsztatta és a karján lévő omni-eszközt hívta elő. Párszor megérintette a felületet, majd a naracssárgás derengés, amit az eszköz idézett elő megszűnt, amint leengedte a kezét. *
Mostantól él a felszállási engedély, és nincs több időnk szórakozni. * Kívülről hallani lehetett, ahogy a dokkoló talpak felengedtek, és többé nem tartották fogva a hajót. *
Majd odafent lelőjük egymást, ha még mindig ragaszkodtok hozzá. Ott legalább a túlélők távozhatnak. Nincs szükség a Fellegvárban még több unatkozó bűnözőre.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 12 Jan. 2017, 22:56

* Szigorúbban pillantott a nőre, amikor az biotikus pajzsot használt, majd megvakarta a fejbőrét. Leengedte pár másodperc után a fegyverét és egy nevetésfélét megengedett magának. * Ne fűtsétek az agyam, mert már így is forr... Amit jobb, ha megjegyzel. * Pillantott itt a nőre. * Ne használd itt a képességeket, legalább is ne a legénység többi tagja előtt, mert hamar bajban érezheted magad. Nem csípjük a biotikusakat, mert mostanában sok köztük az áruló. Rossz tapasztalatok... Még ha lelőni nem is tudunk kaphatsz egy erőteret, aztán majd az űrben találod magad, úgyhogy fogd vissza magad... * Eltette a fegyvert a tartójába, majd visszapillantott a tehénre. * Szállítsátok el, de ne lőjétek fejbe és dobjátok ki. William nézzen rá, ha menthető, akkor jó, ha nem az implant akkor is kell... * Mondta, majd a turianra nézett és a táskájára. * Rendben, maradhat, nem akarom átnézni, de ha odaadod másnak ő sem fogja megnézni, csak a szállásodra viszi.

.. Az Armax jó márka, van egy Avalanche IX-em. * A két vendéggel indult el. * Kövessetek... Vicu. Hajtóművek töltését kezd meg, 90 másodperc múlva indulni akarok. Álcát fel, durrants fel egy antianyagtöltetet a fellegvár túloldalán, hogy az érzékelőket megzavarja amíg ugrunk. * Mondta, majd elérték a liftet és beszállt. Megvárta a másik két személyt és a Hannárt. Az út a liftben nem tartott sokáig, csak körülbelül egy percig, majd a folyosó, amire jutottak a hídra vezetett. Ahhoz képest, hogy egy szedett védett csempészbanda eléggé katonás rend uralkodott, és ez a rész már merőben másképp nézett ki, mint a rakodótér, ami a külső lepukkantságát mutatta. A falak és támfalak duránium-titánium ötvözetből készültek és egy kellemes hatású burkolatot kaptak. A világítás és az áramellátás az egész hajón tökéletes. A legtöbb falban érzékelők és erőterek elhelyezéséhez szükséges projektorok voltak. Ahogy az állomáshoz értek Keith elvezette őket a hídra. Két férfi volt még ott. * Jeff Roy, John Duff a pilóták.
Ez az egyed betáplálja a célkoordinátákat és javasolja, hogy a hajtóművek beindítása után 2,4 ms-al váltsunk teret a relével...
Hajtőművek feltöltése kész, zavaróegység aktiválása 15 másodperc múlva. A relé távoli aktiválásra kész, parancsra várok...
Az egyed jelzésére indulás, nagyon hamar nagyon távol akarok lenni, mielőtt a lentiek egyáltalán észbe kapnak, hogy még itt lehetünk.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Mass Effect - Page 2 Empty Re: Mass Effect

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.