dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat

+5
kuku
Gem88
xionora91
Serahime
Leiran
9 posters

16 / 28 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Május 2014, 11:45

Meg itt lakik az utcában... Laughing A feleségének a tesója osztálytársam volt gimnáziumban. Very Happy Szóval mindenki ismer mindenkit szinte.

Az unatkozós rész ismerős. Sad Nálam a hivatalban volt hasonló, csak még a főnök is genya volt. XD
Amíg neked nincs melód, nem segíthetsz be a marketingeseknek? ^^
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 11:56

oohhh... hát akkor az meg tök jóóó Very Happy könnyen össze lehet akkor vele spanolni hogy ha még egy útcában is laktokxd

hát most én is hivatalnál vagyok... forgjuk ráxd... tourinform irodában vagyunk 2-en + a fönök és még egy csaj cska ő másik helyen... a fönököm...hátXD... tömören és lényegre törően fogalmazva ez kész viccXD

sajnos nem, mert nem tudom hogy mi hogyan van a honlapokkal meg ilyenekkel... hiába szeretnék segíteni neki már csak azért sem tudok mert nekem nincs hozzá jogosultságom :/... szóval maradt az unatkozás -.-'
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Yasu Kedd 27 Május 2014, 12:01

Én jó ötletnek tartom a találkozót. Azt meg hogy hol, nekem tökmindegy, csak Budapesten legyen.
Yasu
Yasu

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2014. May. 21.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 12:04

láttam a karaktert Yasu *w* érdekes és már várom hogy belendüljünk velük Very Happy
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Május 2014, 12:11

Átérzem Ölelés Kitartást! Very Happy És gondolj... gondolj a pénzre, ha Kakuzusra akarom venni a figurát. Laughing

Yasu, a Budapest az biztos :3 Hmm, szerintem felteszem a hírek közé az információkat és akkor szem előtt lesz, egyikünknek sem kell visszabogarászni Very Happy
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 12:13

kösz... arra gondolok...de nem mindig jön be sajnos... most már ott vagyunk hogy mindketten face-s játékokkal játszunk annyira nincs senki... és itt kell dekkolnunk 5ig-.-" 

na az határozottan jó ötlet Very Happy.... a legközelebbire már én is megyek!!!>.<
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Május 2014, 12:19

Régen ezen lógtam sokat: http://wartune.r2games.com/
Annyi volt a bajom, hogy az előfizetősök túl könnyen lealáztak, mert sokkal jobb cuccaik voltak, de egyébként leköt. Very Happy

Már várom a legközelebbit is. *.* Megegyeztem anyuékkal, hogy megyek a conra, már csak a cosplayt kellene kitalálni. XD
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 12:25

köszi Armblast Very Happy én drakensang-ozni szoktam meg lol-ozni.. csak az a baj hogy csak akkor tok ilyenekkel játszani, hogy ha rajtam kivül nincs itt senki... a kolléganőm mellett még hagyján mert őt nem zavarja.. de úgy hogy a fönököm asztala itt van mellettem 10 centire... nem igazán merek ilyenekkel játszani, csak ha elmegy:P... de majd otthon kipróbálom XD

én is várom már *w* izgulok mert még nem voltam conon.. úgy hogy mindenképp egy jó élménynek igérkezik...csak azt kéne tudnom hogy hányadikán lesz:P

... na igenxd.. azzal most én is gondba vagyok... snk-t már nem tudom megcsinálni a hajam miatt.. így tegnap arra jutottunk hogy majd Fang-gal fogok megpróbálkoznixd.... még ha keresztanyum találta egy régi kék lepedöt akkor meg is tudnám csinálnixd
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Május 2014, 12:36

Ez csak böngészős kis semmicske Laughing Már nem is tudom, hogyan találtam rá anno... Mondjuk szervernél vigyázz, mert mi anno sikeresen felugrottunk egy amcsira, így a céhcsaták hajnal 5-re estek. X'D

Mondjuk azt tényleg nem ártana megtudni... de majd a maga idejében. Very Happy



Bárki bármint mond, ez az egyik legtutibb cosplay. X'D Gondolkoztam már hasonlón is, de nagyon képlékeny még.
Fang? Így most nem ugrik be, egy képet kaphatok? :3
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 12:45

igen is fönökasszony... értettemxd... majd vigyázok Very Happy

hát a videot itt most sajnos nem tudom megnézni:P... majd csaj otthon 5 után Razz 

Fang a final fantasyból Razz... azon még gondolkodok hogy ez legyen vagy más ruhában...lehet hogy kicsit megmodernizáljuk...de persze a stílus az maradna:P

Chat - Page 16 Df31a31a480fdbc8cc686b148cec3764  Chat - Page 16 3-girl-good
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Május 2014, 12:51

Uuuu, nagyon jól néz ki. *.*
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 12:56

ühümm^^ nekem is nagyon tetszik...csak nem tudom hogyan tudnám megvalósítani><... a lepel (a szegélye miatt) meg a cipő (kivágásai miatt) a legnagyobb akadály...úgy hogy ha valakinek van ötlete hogyan tudnám megoldani annak naaaagyon tudnék örülni^^
 a fegyvert az már most elfelejtem mert ennyi idő alatt esélytelen hogy a többi dolgom mellett meg tudjam csinálni:P
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Május 2014, 13:07

A cipő tényleg elég necces, azzal folyton csak a gond van Laughing

A lepel... ott inkább csak a minta a peremen. Az alapot én selyemszaténból készíteném el, mert fényes és könnyű anyag, szép eséssel. A vékonyabbaknak olyan 1500-2000 között ment métere, amikor legutoljára néztem anyagot. A peremet vagy világosabb kék anyagból varrnám (ennek nem olyan szép a belső rögzítése, tehát ha lobog a lepel, nem mutat jól) vagy egyszerű, széles szaténszalaggal oldanám meg.
A mintánál textilfilccel próbálkoznék meg, csak kérdés, mennyire szalad a szín a fényes anyag szálai között...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 13:25

nem rossz ötlet a szatén... csak nem tom hogy hány méter kéne.. már csak a 180 centis magasságom miatt sem^^" meg sajnos még nincs annyi pénzem hogy csak úgy anyagot vegyek^^ bár sztem akkor már ugyan oylan ezüst szegélyt vennék rá és akkor arra rajzolnék rá kék tollal vagy valami ilyesmi:P 
a cipőben.. meg még tanácstalan vagyok xd
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Kedd 27 Május 2014, 15:40

Nem vagyok fent egy napig és plusz 30 oldal a chatben? Na szép Smile

A cont már én is nagyon várom, bár a cosplay ötlet nálam is ködös még XD
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  xionora91 Kedd 27 Május 2014, 16:07

Nálam a cosplay ötlet itt van ^^ Pót hajjal potolhatom úgy is vöri vagyok Very Happy
Chat - Page 16 2vru7fm
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 16:17

hát ez van szethy ha két unatkozó ember egymásra talál xd

már én is várom naagyon*w*

és xion... jóféle ez a kari Very Happy ha sikerült megcsinálni akkor nagyon is jó kis cp-d lesz:3
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  xionora91 Kedd 27 Május 2014, 16:30

Ennél csak byonyolultabbak vannak Very Happy Voltam már Tifa^^ az Advent Childrenből Very Happy meg a7esbőől Very Happy Razz

UI: Át alakítottam kicsit a kari story-t s ma elkezdem az avatarost:)
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Yasu Kedd 27 Május 2014, 18:22

Nekem is kéne valami jó cp ötlet. Valami kopasz fickó, vagy minimális hajú.
Yasu
Yasu

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2014. May. 21.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 22:37

gome^^" .. kicsit ötlet hiányos vagyok... ugy hogy szethy írj csak nyugodtan^^ amúgy sem vagyunk egy helyen :p Very Happy
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  kuku Szer. 28 Május 2014, 00:56

Huhh igyekeztem visszaolvasni Very Happy cheers 

Armblast: sajnos a legtöbb hirdető alig variál a bannerein, mert köti őket is a céges arculat szabályzat.. például az opel bannerein mindig van felül egy sárga csík adott arányban adott színnel, a végső frame meg a logo a megadott szöveggel stb stb. OMV reklámokban szintén ez csak kékkel, A legtöbb ügyfél adott színekhez és motívumokhoz ragaszkodik. Ezt ők egyszer letervezték, ott nincs mit variálni, csak az adott aktuális akció lép és szöveganyagát beletenni és legyártani a megrendelt méretekben.   Neutral 
De remélem hogy megtalálod azt ami szimpatikus munkahely, mert ha túl monotonnak érzed, akkor úgyis csak kiégnél benne.   Ölelés 

Tali: nekem OK, bounce  még nem írtam volna? XD akkor most megírtam  king 

Más:
Szüleim itt nyaralnak a héten így alig vagyok/leszek gépközelben vasárnap estig. cat
kuku
kuku

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2014. Mar. 04.
Age : 44
Tartózkodási hely : Butapest

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Szer. 28 Május 2014, 09:25

Szia Kuku! Very Happy

Azzal nem is lenne bajom, hogy egy adott stílust kövessek, mert pl az első feladatnál egy katonai ruházati webáruháznak a bannereivel foglalkoztam. A gumiabroncsos sem volt rossz... monoton, de tűrés határon belül. A durva rész onnan jött, hogy egy marketinges cég programjához kellett a banner. Laughing Még a saját logójukba is belekötöttek már utolsónak, hogy túl sok rajta az árnyék, mert biztosan én csináltam valamit, eddig nem látták... hozzá sem nyúltam, csak beillesztettem a képre, amit ők küldtek verziót, hogy az a tuti... Kb 5-8 óra alatt van meg egy teljes sorozatnyi kép. Mivel 4 reklámarc van így ez összesen 40 kép és eltérő szövegekkel. Nem voltak hajlandók úgy megmondani, hogy jók-e, ha nem az összes volt kész. Eddig egyik sem felelt meg Razz Egyébként a szöveget is ők adták... de abba is belekötöttek, hogy béna... Laughing
Ezen kívül még ilyen árnyalatnyi hibák voltak... Azt kaptam meg feladatba, hogy van egy kép, amit méretezzek át az összes méretbe, kell a másik verziója is. Normál esetben 20 kép, rövid idő alatt tartható. Meglett, jött a felháborodott megrendelő, hogy nem ezt akarta, mert ezek csak át vannak méretezve a formátumnak megfelelően. Ő azt akarta, hogy az eredeti képet vágjuk meg méretekre... tehát megint kezdünk elölről mindent. Ráadásul nem simán vágjuk, hanem ötvözzük a két verzió szövegeit, ami végeredményben méretenként 4 kép... tehát megint csak 40.

Ami miatt nem veszi be a gyomrom, hogy én vagyok feltüntetve a hibás szerepébe, holott hozzám csak nem érnek el az információk a tényleges munkáról és kérésekről. Ha minden melónál ez lesz, mert valószínűleg ez lenne, inkább kihagyom. Egyrészt rém unalmas, másrészt a hivatal után kicsit máshol van az ingerküszöböm. Laughing

Lehet, hogy írtad, csak nem láttam Very Happy Örülök, hogy jössz! Ölelés Az információk fent vannak a Faliújságon hozzá!

Érezzétek jól magatokat! :3
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  kuku Szer. 28 Május 2014, 12:01

Tipikusan az idióta ügyfél amit kifogtál. Az ilyenekkel mindent írásban kell kommunikáltatni hogy aztán meg lehessen nekik mutatni hogy 
a Baszkok minden tyúkszemére, de ti küldtétek így. Az ügyfelek 10%-a tényleg ilyen címeres idióta. De így hogy otthagytad, legalább nem kapsz tőlük agyhúgykövet! Very Happy Majd lesz másik! Smile Valami jobb! Very Happy

Épp most beszéltem anyummal, már Szajolnál járnak úgyhogy hamarosan itt lesznek Very Happy
Talin meg naná hogy ott leszek!  cheers Ki nem hagynám!

Jól fogjuk érezni magunkat! Smile pusszpáng!  Ölelés
kuku
kuku

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2014. Mar. 04.
Age : 44
Tartózkodási hely : Butapest

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Szer. 28 Május 2014, 12:18

aaahhhh.... én is menni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Szer. 28 Május 2014, 16:47

Kuku Billy is jön majd? XD
Kaito: Hupsz, most olvastam, amit írtál, de látom megelőztél Smile
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 16 Empty Re: Chat

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 28 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.