dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat

+5
kuku
Gem88
xionora91
Serahime
Leiran
9 posters

8 / 28 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 15 Ápr. 2014, 08:44

Köszönöm; kedves tőletek, hogy szurkoltok Ölelés

Hmm, a kukubbik éned adott egy jó tippet... :lol:Bent fogom tartani az összes tölthető elektromos kütyüt, így különösebb áramfogyasztás nélkül tölthetem őket a feszültségből. Papagáj köszönöm, nem kell. A macska élvezné a társaságot, legalábbis amíg el nem fogy... :lol:Kérdeztem a kollégákat, de hamarabb leszavazták, mint a degukat... Apropó, ismerősnek vannak deguk, sok... nagyon sok. Kell valakinek?

Egyébként a papagájt belesütheted a sütibe, legalább indokolt lesz a neve a sok színen kívül is. XD

Kitartást nektek is mindenben! :3

Majd utánaolvasok inkább, mert úgy hamarabb rögződik újra a történet vonala és a hangulata. ^^ Nem baj, jövő hét rövidebb egy nappal, utána még csóri három nap és vége... :DEgyik szemem sír, a másik pedig nevet. Azt érzem, hogy nem itt van a helyem, nagyon nem ebben a közegben és ezt páran előszeretettel éreztetik is velem. Biztos a hely, mert önkormányzat, kénytelen fizetni és nem tud eltűnni, mint pl egy maszek... de amennyi az előnye, annyi a hátránya is. Persze, ilyenkor azt szokták mondani nekem, hogy minden munkahelyen megvannak az ilyenek... viszont az nem állapot ha valahova naponta gyomorideggel megy be az ember...

Elnézést az ömlengésért, csak éppen kitombolom magam. Razz
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  kuku Kedd 15 Ápr. 2014, 10:22

Pénteken (ha a főnök ad szabit) hazaviszem anyának a kis tollas ördögöket. Smile Hadd csiporogjanak neki Smile

Munkahely: Igenis VAN olyan munkahely ahol nem gyomorideggel mész be. Amíg ezt meg nem találod váltani kell. Az enyém például pont olyan ahova jókedvvel megy az ember dolgozni. jó társaság, jó főnökség. De tudok közvetlen közelemből példát arra is ha valaki megmarad a gyomorideges hülyefőnökséges munkájában mert fél váltani. Az ő mottója az hogy meg kell becsülni a munkahelyet és inkább elviselni a dolgokat. Ismerős? Nos ő már kemányen megfizette az árát. Többször volt kórházban az ideg szétroncsolta a gyomrát, egyszer majdben bele is halt a műtétbe és a stressz már annyira felemésztette az egészségét hogy már majdnem mindenre allergiás. Bizonyítottan a stressz okozta nála ezt. Szerintem nem érte meg. Szerinte sem.. de most már késő.

Amikor még könnyebben válthatott volna mert ott volt mögötte a család akik adnak támaszt amíg nem talál jobb munkát nem lépett, most meg 2 gyerekkel már nem is nagyon tud, hiszen minden váltásnál számolni kell kb 2 hónap jövedelemkieséssel.

Tehát ha szabad egy baráti tanácsot adnom: NE alkudj meg munkahellyel. Most még könnyebben tudsz váltani mint majd fiókákkal a szárnyaid alatt (ez itt egy überfaja papagájhasonlat)

Persze tudom helyben nehezebb mert kevesebb a mukalehetőség, de attól még nem kell eltűrni semmit a munkahelyen. Olyan helyet keress ahol a munkádért és a tudásodért fizetnek, nem pedig azért hogy eltűrd a pofátlankodást. Ezt nyugodtan mondd el már a meghallgatáson is. Így legalább nem raboljátok egymás idejét. Ha ezt elmondod és még utána is felvesznek akkor már nem lepődik meg és nem is szólhat rád senki ha kinyitod a szád és visszaszólsz. Csak mert fiatal vagy könnyen rádszállhatnak, mert fiatalon és tapasztalatlanul az ember még nem érzi mikor szólhat vissza. De neked is ugyanazok a jogaid mint bármely mésik kolegának. ÉS az se tartson vissza ha esetleg amiatt mert nem tűröd el a rossz bánásmódot elbocsájtanak. A következő munkahelyen ez egyáltalán nem gond. Ahol gondot jelent az eleve ugyanolyan mint az előző.


És nem csak levegőbe beszél ez a messziről jött ember csak mert neki biztos könnyű...
Ugyanezt az utat megjártam én is és tapasztalatból mondom hogy nem szabad ragaszkodni a korábbi munkahelyekhez. Hogy mi minden voltam már azt szerintem Neked már meséltem, mást meg nem untatnék vele Smile  De nem szeretném hogy Neked is egy mentő hátuljában fekve jusson el a tudatodig hogy bizony váltani kell.  Ölelés
kuku
kuku

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2014. Mar. 04.
Age : 44
Tartózkodási hely : Butapest

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 15 Ápr. 2014, 21:19

na jah... valóban nem könnyű jó meló helyet találni, de meg lehet oldani Very Happy

nekem eddig csak szezonos melóm volt, de már 5 nyarat lehúztam ugyan ott. imádom ott a kollégákat jó a hangulat meg a fönökség is piszkosul jó fej.. nagyon megértőek és mindig segítettek amikor csak kellett Very Happy DE... nagy valószínűséggel idén máshol leszek... fizuban egy picivel talán kevesebb ugyan, de legalább nem kéne napi 13 órát lehúznom heti 5 napon keresztül.. szóval na... 

azt hittem hogy meg fognak haragudni vagy valami, de nem... egyből megértették és mondták hogy ha bármi van mehetek hozzájuk vagy ha kell segítenek Very Happy

szóval vannak jó helyek, csak kevés... meg kell találni Very Happy.. 
nekem jó helyem volt és nagyon szerettem... de tudni kell váltani és kell is! Very Happy Razz
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Szomb. 19 Ápr. 2014, 17:05

Nagyon szépen köszönöm a bátorítást, mindkettőtöknek. Ölelés Tényleg sokat jelent, hogy számíthatok rátok. :3

Anyud biztos nagyon fog örülni a papagájoknak. Laughing

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket! És sok sok locsolót.  Twisted Evil 
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Serahime Vas. 20 Ápr. 2014, 14:19

aww... Kukunak teljesen igaza van! Addig amíg tudsz keresni érdemes. Anyu is itt van.. van ,hogy a főnöke miatt rossz kedvel megy be..többször is ,mint kellene, de ő már nem tud váltani, pedig sokszor gondolt rá. Nincs mögötte se család se senki, egyedül kell ellátnia 4 gyereket. Szóval addig érdemes keresni (én is igyekszem) amíg nincs ami valamilyen szinten akadályozzon. Szerencsére anyu is azóta jobban megmondja a magáét, szóval aránylag ez a dolog jobb lett.
De tényleg kitartás Armblast!!! már nincs sok! csak jobb lehet!!!
*ölel*

Ami a játékot illeti, oksi :3
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Kedd 22 Ápr. 2014, 15:35

Itt is javarészt a főnökkel van a gond... Nagyon szeszélyes ember, aki egyik pillanatról a másikra válik dühössé, plusz állandóan megjegyzéseket tesz, ami szinte szexuális zaklatásnak minősíthető és nagyon-nagyon ciki, amikor másik 50 ember hallja, mert a piacon keresztül kiabál oda. A másik gondom a bizonytalanság. Ez az én saram, mert elég nehezen viselem... Olyan munkahelyet akarok találni, ahol van saját munkaköröm, feladatom. Ilyenkor délután még nem tudom, mit fogok csinálni holnap, de nagy valószínűséggel semmit... Csak ülök, nézek ki a fejemből és legfeljebb beszélgetek. Sok olyan van az állandósok közül, akik ki sem látszanak a munkából, de nem segíthetek nekik, mert akkor a főnök robban, ő pedig nem ad feladatot. Ilyenkor mindig az jár a fejemben, hogy oké, fizetnek érte, de otthon szalad a ház és ezernyi más dologgal el tudnám tölteni ezt az időt, feltehetőleg hasznosan.

Ha már feladataim nincsenek, jó lenne legalább rajzolni... de ha meglátják a papírt előttem (vagy a főnök vagy valamelyik "kedves" kolléga), akkor lesz ne mulass. :lol:Tudom, hogy ezek a dolgok leírva úgy festenek, mintha valami ostoba kitalációk lennének... és néha úgy is érzem magam, mintha egy vicc kellős közepén csücsülnék...

Egy biztos. Ha ezeket a dolgokat, amik most a mindennapokat jelentik, valaki meséli nekem, tutira nem hiszem el egyetlen szavát sem. Nem baj, már csak öt nap... Very Happy Most az motivál, hogy megegyeztem anyuékkal: az utolsó fizetésemből innen vehetek egy másik digitalizáló táblát a régi, tönkrement helyett. *.*

Egyébként rájöttem, hogy a hivatali létforma nem nekem való... Konkrétan úgy néznek rám, mint egy meztelen csigára, és úgy kezelnek, mintha a nevemet sem tudnám leírni... tisztelet a kivételnek. Akik dolgoztak velem, más véleményen vannak, de durva, mennyire fenn hordja az orrát a többség.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  kuku Pént. 25 Ápr. 2014, 12:33

már csak fél nap.. és aztán hétvége Very Happy
Vagy akkor is be kell menned?

Amúgy jah ilyenek ezek. Orrfennhordó bajkeverők!

Kitartást!! Smile

Ez pedig a hivatal ahol dolgozol:
https://www.youtube.com/watch?v=ed-GMwJp73s
kuku
kuku

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2014. Mar. 04.
Age : 44
Tartózkodási hely : Butapest

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Szomb. 26 Ápr. 2014, 10:23

Huu, ezt a videót én is kiposztoltam még akkor, amikor odakerültem... lehet ide vagy Terianra, már nem emlékszem melyik és lusta vagyok visszakeresni. Laughing De egyébként igaz...

A másik idevonatkozó pedig:

Vogonok: A Vogon faj egyike a legellenszenvesebbeknek a Galaxisban: nem kifejezetten gonoszak, de modortalanok, bürokratikusak; fontoskodóak és érzéketlenek. Kisujjukat se mozdítanák, hogy megmentsék saját nagymamájukat a Traal bolygó Mohó Bogárpattintó Fenevadjától, hacsak nem kapnak írásos utasítást három példányban, aláírva, beküldve, visszaküldve, várakoztatva, elveszítve, megtalálva, nyilvános vizsgálatnak alávetve, ismét elveszítve, végül három hónapra tőzeg alá temetve és gyújtósként hasznosítva.
Ha italt akarsz kapni egy vogontól, legegyszerűbb, ha ledugod a torkán az ujjadat. Ha fel akarod bosszantani, vesd a nagymamáját a Traal bolygó Mohó Bogárpattintó Fenevadja elé.
Semmilyen körülmények között se hagyd, hogy egy Vogon a jelenlétedben olvassa fel a verseit.
Douglas Adams - Galaxis Útikalaúz Stopposoknak
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Szomb. 26 Ápr. 2014, 16:58

na halihooo Very Happy szeretnék elnézést kérni, hogy manapság nem voltam, de szervizben volt a gépem pár napig. >.< próbáltam telóról írni de nem töltötte be>.< 
nagyon sajnálom... ma még van dolgom de holnap reggel az lesz az első dolgom, hogy írok!!!! Very Happy
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Vas. 27 Ápr. 2014, 09:26

Szia ^^
Semmi gond! Ölelés Nem sietünk sehova. Very Happy
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 29 Ápr. 2014, 22:46

ez nem tartozik sehozá... csak drága hime nem veszi észre az üzenetem.. és már nem tudom hoba írni...hogy még mindig itt vagyok X"D
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Kedd 29 Ápr. 2014, 23:41

Sziasztok Smile
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Szer. 30 Ápr. 2014, 08:19

Halihó! ^^

Látom akad érdeklődő, ennek örülök. :3 Fél óra múlva derül ki, hogy maradok-e a hivatalnál, vagy megyek haza... Utóbbi esetben teljes lendülettel tiétek (és a munkakeresésé) vagyok! Very Happy

Elfelejtettem írni, hogy Japánon belül azért helyben nagyjából egyezzünk... Legyen egy kisváros a hegy közelében, amit Szethy írt, és akkor nincs kavar. Egy nevet majd azért kitalálhatnánk neki. Razz
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Szer. 30 Ápr. 2014, 13:01

Tashiro városa az Azuyama hegy mellett? Razz Ott van a Neko hegy is nem messze, van egy tó a város mellett, a Tashiro tó.

https://www.google.hu/maps/@36.4228634,138.4420491,11576a,35y,37.92t/data=!3m1!1e3

Pár kép: 

1, 2, 3, 4, 5, 6
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Szer. 30 Ápr. 2014, 13:10

Inkább egy kitalált helyszínnel járnánk jobban... Több benne a lehetőség talán, de rátok bízom. ^^
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Szer. 30 Ápr. 2014, 13:22

Nekem okés egy kitalált is, ott tényleg kevesebb a kötöttség Razz A karakterem egy régóta elhagyott buddhista kolostorban vert tanyát XD
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  kuku Csüt. 01 Május 2014, 11:31

Hááhááááá bebambultam és most vettem észre hogy én vagyok a soros :d Írok még ma feltétlen :d már itt van az agyamban Very Happy

De most menünk majálisozni versenyautót nézni és repülőt kergetni vagy ilyesmi Very Happy

Armblast:
Mi lett a vége? a Miénk vagy és a munakeresésé? Smile
A csapatunkba megint keresnek két embert, ez most SEO. Ilyen keresőmarketinges cucc Smile Ők azok jól megdobálnak reklámokkal facebookon youtube-on és google-n Smile


wááá közben jönnek a repülőőőők

sziasztok!

PUSSZ!
kuku
kuku

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2014. Mar. 04.
Age : 44
Tartózkodási hely : Butapest

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  OkamiKaito Csüt. 01 Május 2014, 12:53

ez lehet hogy önzőn fog hangzani... én örülök neki ha van melód Armblast, de valahogy szívesebben látlak a köreinkben xd

én is majálisozok, csak nekem marad a vidéki paraszt stílus a zenével főzéssel tánccal meg játékokkal XD

jah és kuku... vigyázz nehogy véletlenségből neked menjen egy és fenn akadj a szélvédőjén xd... vagy rosszabb esetben a rotoron/turbinán XD
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Serahime Csüt. 01 Május 2014, 21:11

Én mindig örülök neked Armblast <33 De persze a munka, az munka :3 De úgyis lesz! Very Happy
Az új történt nagyon tetszik, s Szethy karaktere is *w*
Szerintem a város lehetne kitalált, de kb hasonló részletekkel, mint mondjuk Tashiro városa. Ha más nem, akkor földrajzilag. :3
Hamarosan majd én is csatlakozom karakterrel~

Én is voltam ma Majálisan..3-ig kint is voltunk..aztán elfáradtunk így haza jöttünk. De nagyon élveztem.^^
A városligetben rengeteg program volt . :3

Kuku:
Mi ez a SEO pontosan?OAO

Engem kerestél Kaito? *w*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Armblast Pént. 02 Május 2014, 10:46

Nem hangzik önzőn, a szívemből szóltál... Szívesebben vagyok itt, mint a hivatalban, és úgy hozta a helyzet, hogy itt is leszek. Magyarul: nem hosszabbítottak, talán szerencsémre. Az a hely nagyon távol áll tőlem. Így utólag megtudtam az ürügyet, ami miatt mást választottak. Az a csaj kérdezett rá a főnöknél, aki mindenképpen engem akart maga mellé segítőnek. Na? Azért, mert állandóan facebookoztam. Március óta nem vagyok fent az oldalon. Azért töröltem magam, mert nem használtam és nem tetszett az oldal. Laughing A valódi ok ennél sokkal egyszerűbb. Nem bólogattam mindenre, ezért volt egy kisebb összetűzésem vele, emellett pedig a nagyapám valahol ellene beszélt és megtudta.

Egy olyan ember vette át a helyemet, akinek negyed annyi időt kellett ott töltenie az irodában, egyébként meg otthon volt és a haverjaival lógott. Na, ő garantáltan facebookon fog lógni, mert neki még van is. XD Ez a dolog végképp megerősített abban tudatban, hogy semmibe sem néztek... és nem számított az sem, hogy azok a feladatok, amiket elvégeztem, rövid időn belül hiba nélkül kerültek ki a kezem alól.

Kuku, nagyon szépen köszönöm az ajánlatot... de nem akarok innen elköltözni. Ha esetleg mennék is valamerre, az Kecskemét lenne és nem Budapest. Bejárni dolgozni egyrészt havi 50k körül lenne, másrészt napi 4 óra... Hazajárnék aludni és nagyjából ennyi az életem, az azért úgy nem az igazi. Smile

Majálisozni nem voltam... Very Happy Örülök, hogy már kiestem a kötelező körökből. Ilyenkor felénk van egy vattacukros, egy ugrálóvár, a nyugdíjasok előadásai a szabadtéri színpadon és főzőversenyeznek a különböző intézmények (hivatal, iskola, szociális szolgálat, stb). Inkább bekockultam kicsit, és kipróbáltam a Remember Me-t. Very Happy

A játékkal kapcsolatban: a városra és a környezetre tökéletes az, amit Szethy ajánlott Tashiroval, csak azért is jobb egy fiktív hely, mert nem azzal szúrjuk el az időt, hogy az utcaneveket keresgetjük és rápirítunk a másikra, hogy de az nem is ott van, hanem jóval egyszerűbb beírni egy random nevet pl. A másik ok az, hogy így említhetünk város széli elhagyatott házat vagy építési területet, ami egy létező városba lehet nem fér bele. Mindannyian csak a googlemaps-féle helyismerettel rendelkezünk, így nincs meg az a hangulat, amit egy adott hely áraszt. Egy leírásból és a szabadabb elképzelésből talán jobban átjön. Very Happy
Lehetne a neve Okojo. :3 Magyarul hermelint jelent, és lehetne a város kabala állata a hermelin egy ősi legenda végett.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Pént. 02 Május 2014, 11:07

A hermelinek szépek, nagyon szépek, és puhik, nagyon puhik, a karakterem üzeni, hogy nagyon jók bundának is XD
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Serahime Pént. 02 Május 2014, 21:14

Igen..a hermelinek azok >w< Nagyon, nagyon <33
XXDXDXD

Ne is foglalkozz vele! Nem ér annyit ez az egész! Minket is elküldtek, bár tőlünk úgy búcsúztak el ,hogy sajnálják a dolgot, persze senkit nem hosszabbítottak meg. Szóval egy kis ideig én is most pihenek..itt vagyok bőven (ahogy tudok) + állást keresek s próbálok készülni a felvételire.

Az is bőven jó, szerintem Very Happy
A Remember Me feledteti azokat a dolgokat >w< Bőőven Very Happy
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Pént. 02 Május 2014, 21:45

Ugye? Razz Már folyamatban a karakterrajz...  természetesen kapott  hermelinbundát, ennyit a városka védőszelleméről =))
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Serahime Szomb. 03 Május 2014, 19:10

Már kíváncsian várom a híres-neves Onit, képről is Very Happy
Hát..lehet nem a legjobb védőszentet választották régenXD
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 03 Május 2014, 21:06

A védőszent pazar... volt... nagyon kényelmes, a bunda puha, nem volt atkás és bár hófehér, azért könnyen tisztítható Razz
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Chat - Page 8 Empty Re: Chat

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 28 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.