dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalózok

2 posters

Go down

Kalózok Empty Kalózok

Témanyitás  Armblast Vas. 09 Júl. 2017, 16:41

- Kolbászról? Vagy nagyon éhes... vagy nagyon éhes, legfeljebb kap egy lyukas hordót, meg egy adag bálnazsírt. * Simított végig a szakállán a francia nevetve... A nevetése addig tartott, amíg meg nem látta a spanyolokat és a melléjük társult őröket a hajó felé futni. * Kapitány, gondolom nem búcsúztató brigád.
- Dehogynem. Éppen sajnálják, hogy ilyen hamar lelépünk... Azért nem tűnnek boldognak, mert máris hiányzunk nekik.

- Csak nekem, mi? Az elismerésemet mindenképpen megkaptad érte. Végre valaki, akinek van stílusa. * Lafayette a folytatás miatt felvonta a szemöldökét. * Eunuch? Melyik? * A kapitányra pillantott, hátha ad valami magyarázatot, de Garreth a nevetés közben csak annyit préselt ki magából: *
- Lehet fizetni.
- Oh... Ooooh... Mon Dieu... Drága mulatság ez nekem.
- Utólag legyen nagy a szád.
- Nagy a tiéd az enyém helyett is, Kapitány, habár nem akkora, mint az utasunk bajsza. Vagy a doki orra. Már így is megorrolt rám egy-két kérdésért.

* A Rettenthetetlen Morrigan gyors hajó volt. Mivel rakományt nem szállítottak, csak a mindennapokhoz szükséges dolgokat, így kisebb volt a merülésük is. Mire a csőcselék elérte a kikötőt, addigra már eltávolodtak annyira a parttól, hogy ne tudjanak átugrani. Páran a vízbe csobbantak, így a próbálkozások abbamaradtak. *
- Ha nem találunk rád ruhát, majd kapsz egy formás zsákot... Jobb, mint a semmi. * Kiáltott oda a spanyolnak. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Kalózok Empty Re: Kalózok

Témanyitás  Serahime Hétf. 10 Júl. 2017, 13:02

- Neeem vagyok Eunuch * forgatta meg a szemeit.* És luxusnak, luxus, de nem koktélvirsli. Mellesleg pont ez a baj Gringo! Ha folyton arra asszociálsz, nem ettél még igazán jó fűszeres kolbászt.
- Úgy legyen! *nevetett még a korlátnak dőlve, bár a jókedve csak addig tartott ismételten míg meg nem hallotta, hogy róla volt szó. Úgy tűnt a mai nap, mindenki őt szemelte ki.*
- Te is Lafayette? C'est une trahison!!! (Ezt az árulást) Ti fogadtatok? *Döbbent meg, azzal fújtatott, csak utána vigyorodott el.* 
- Mocskos Kalózok! Ezt még vissza kapjátok egyszer... nem is értem miért orrolt meg rád....
* Kihúzva magát integetett a vízbe csobbanó spanyoloknak. Nagyon is biztos volt benne, hogy nem fogják elérni a Morrigant, így nem is aggódott emiatt. Amint kihajóztak a kikötőből. *
- Szóval...most hova, Kapitány?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.