dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Owari no Seraph

3 posters

Go down

Owari no Seraph Empty Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Szer. 05 Ápr. 2017, 20:23

* Valahol egy volt fiúkolesz zuhanyzójában egy hang zavarja meg a csendet. Bár, Ez csak egy kis zen, egy kis lelki béke csendje lenne... Ha lenne ideje hatni... *


~NEEEEEeeeeee... Katsuuuu Neeeeeeeee.... Csak oda ne, Minek az neked? Tegnapelőtt is zuhanyoztál. Annyi jó száraz sampon van már a világon, minek kell ragaszkodni ehhez az ostoba emberi szokáshoz, mint a fürdés?~ * Kérdezte a hang tőle csak ritkán hallott vinnyogással, mintha piszkavassal sütögetnék a talpát. Terrath sok mindent eltűrt és sok mindent megszokott már. De a napi rutinnak ez a része sosem válik előnyére. Nem nagyon került szóba, nem is mesélte miért, de erősen víziszonyos volt. * ~ Az egészet csak azért akarod csinálni, hogy simogasd magad! Neneneneneeeeee... ~ * A fiatal fiú lábára súly nehezedett és ha nem vigyázott még orra is bukhatott a tűzdémon akadályában. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Armblast Szer. 05 Ápr. 2017, 21:08

* Valahol, egy volt fiúkolesz zuhanyzójában egy katona készült fürdeni egy kiadós edzés után. Csend volt a környéken, ebben az órában szerencsére csak kevesen jártak arra... nem úgy, mint azon a helyen, az elméje hátsó szegletében, ahol a lelki béke utolsó magva is kihaló félben volt. *

De... Akkor is... Meg. Fogunk. Fürdeni. Izzadt vagyok... Koszos... Poros. * Ő nem csak a gondolatai között válaszolt, mert éppen elég volt küzdenie a fizikai nehézségekkel, amelyeket a víziszonyos démon állított neki. Érezte, ahogyan az öreg csempék megroppannak a talpa alatt, a ránehezedő súlyt alig tudta tartani. * Idióta! Akkor is túl kell esnünk rajta, ha neked nem tetszik... En-gedj el! Hnnnnn... * Fél kézzel a törülközőt tartotta a derekán, a másikkal a saját lábát próbálta előrébb ráncigálni, éppen így esett pofára. Szerencséjére nagy törülközőt cipelt magával, ami takarta a... látványt, legalább emiatt nem kellett aggódnia. Nem mintha túl sok alkalma lett volna. *

Ha nem fürdök meg, akkor előbb-utóbb megbetegszem... Ha pedig megbetegszem, akkor te is ugyanúgy megsínyled... Nem hallod? Terrath... Tch. * Szisszent fel ingerülten, de taktikát váltott. Kúszni kezdett az előtte pár méterre lévő zuhany felé. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Serahime Csüt. 06 Ápr. 2017, 13:09

*Fáradtan túrt bele a vegyes színű tincseibe, mialatt a fürdő felé lépett. Pontosan tudta, hogy ezekben az órákban nem fog szinte senkivel sem találkozni, éppen ezért intézte úgy az ügyeit, hogy legyen ideje eljönni. Éppen átette a törülközőt az egyik kezéről a másikra amikor meghallotta a hatalmas csattanást, majd az elfojtott vitát. A legtöbben ezen talán meglepődtek volna, de Alex csak egy halk sóhaj kíséretében eresztette le a haját, majd lépett be.*
Megint nem értetek egyet?
*Kérdezte nyugodtan, mialatt elsétált a földön szenvedő barátja mellett s letette a közeli helyre a cuccait. Ő még fel volt öltözve, csupán a kabátja nem volt rajta.*
Ha feltöritek megint a csempét, akkor megint a nyakadba kapsz pár büntetést.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 06 Ápr. 2017, 19:31

~Az izzadság jót tesz, a csajok buknak rá hidd el. Arra a büdös tusfürdődre már kevésbé.... Nem... Neeemmm... Nem megyünk. Itt maradsz, vagy távolabb mehetsz... Hmmm?~ * Ahogy Katsu meghallotta Alexet Terrath is észlelte a jelenlétét. * Helló Cicus... Nemmm... ~Nem engedlek el...~ A csempe marad... Ne kússz már, Hé hé hé.. Ez vészesen közelít. Várj, várj, várj... Kössünk alkut... * Mondta, közben felémlett neki az eset két napja, amikor két csaj odament Katsuhoz és lekevertek neki egy-egy pofont durcásan, majd szó nélkül távoztak. * Ha nem fürdesz megígérem, hogy nem csajozok többet akkor, amikor alszol... Óh... Hupsz....
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Armblast Csüt. 06 Ápr. 2017, 19:44

Oh... fogd be... Megyünk a zuhany alá és kész. * Morogta, ahogy újabb lendületet vett a kúszásban, ekkor jelent meg Alex. Katsu csak a pillantásával követte a lépteit, egy pillanatra abbahagyta a mászást is. * Alex... csinálj valamit... megint nem enged... Fürdeni akarok. * A saját lábai felé pillantott. * Upsz... öhm... Guren nem tudhat róla. Nem mi voltunk... sosem láttam ezt a helyet... Eskü. A csempe tök jól van... csak megkopott itt-ott... Lábnyom alakúra.

Te meg fél percre dugulj már el! * Fakadt ki dühösebben. * Már régen halottak lennénk mind a ketten, ha mozgathatnál, miközben alszok. Az egyik Yuzu volt, a másik Risa... és azért kaptam a sallert, mert miattad megijedtek két nappal korábban este, a sikátornál. Lángok a karomon a sötétben, rémlik valami?
Nagate... vess véget a szenvedésemnek... * Lemondóan sóhajtott fel. * Kérlek...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Serahime Csüt. 06 Ápr. 2017, 20:12

Jahm.... hello neked is Terrath.... * Válaszolta. A "Cicusra" direkt nem reagált. Idő kellett ahhoz, amíg megszokta, hogy legalább annyira jól érti a démont, vagy legalábbis a legtöbbet amit mond, mint maga Katsu. Fujinmaru sosem volt ennyire nyitott. Ő nem jelent meg másnak, néha még Alexnek sem akkor, ha egy-egy gyakorlat alatt "meglátogatta".*
Én nem fogom elmondani Gurennek....de nem nehéz majd rájönni, hogy mi történhetett....
*Azzal a lábnyomra pillantott. Fél szemmel egy kis ideig figyelte ahogyan veszekedtek egymással, majd csak halkan felsóhajtott. Alsónadrágra vetkőzött, majd kigombolta az ingjét is. Szinte teljesen fel készült a fürdőhöz amikor végül feladta, hogy nem foglalkozik a barátjával s annak démonával. Katsu utolsó kérése miatt megengedte a vízet, majd tenyerét teljesen a rózsához emelte, hogy ezáltal messzire szétszórja a cseppjeit. Leginkább természetesen Katsu és Terrath felé irányítva.*
Ha nem engeded, hogy fürödjön, akkor elég rossz helyzetbe hozod magatokat. A végén ha sok panasz lesz Katsura, Guren fog jönni és megfürdet titeket....szerintem rosszabbul járnátok.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 06 Ápr. 2017, 22:49

De... De... Nem fog az olyan jót tenni. Az emberi test amúgy is egy idő után öntisztítóvá válik, csak ki kell várni azt a kis időt. Ne szívass meg már megint, tegnap is fürödtél én meg tűrtem, fürödj le holnap. * Mondta elkeseredetten, majd prüszkölt. * Dehogy lennénk halottak. Vágod, hogy miért ébredsz néha teli hassal? Amúgy a múltkori kérdésed, hogy ki volt az a szemét, aki megette a pudingodat... ÉN voltam. DE NEM csinálom többet, ha ezt a mait kihagyjuk... * Mondta, majd amikor a víz elérte Katsu testét már nem hangosan, de felsikított és Katsu lelkének mélyére menekült elengedve a "gazdit". Nagyon mélyre és onnan morgott sírva szórva az átkait. * ~Utálom Gurent... Le kellene vágni a lábait. Utálom a vizet. Miért nem lehet bírni nélküle? Utállak téged is Katsu... Nem állok veled többet szóba... Ha végeztél a kínzással együnk sajtot...~
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Armblast Pént. 07 Ápr. 2017, 12:31

Sokaknak van ekkora lába... normál méret... * Dünnyögte, habár tudta, hogy ha a lábnyomok Guren fülébe jutnak, akkor sejteni fogja az okát. Jelenleg csak ő küzdött ennyire a zuhanyért a saját démonával. *
Hmm? * Megemelte a fejét a víz csobogó hangjára, így a fröcskölés telibe találta. Halkan prüszkölt, majd visszahajtotta a fejét a padlóra. * Jövök neked eggyel... Kettővel. * Vallotta be halk, de hálás sóhajjal. Érezte, hogy Terrath gyengül, ezt kihasználva állt talpra, fél kézzel tovább fogva a törülközőt a biztonság kedvéért. *

Na azt nem várjuk meg... Ez is éppen elég! Bla-bla-bla... Tudom, hogy mikor hazudsz... * Válaszolt megemelve az állát és behunyva mellé a szemét. Megnyitotta az egyik csapot, beállt a vízsugár alá. *
Most mindent és mindenkit utál... meg sajtot akar enni. Mindenki normális démont talált magának, csak én kaptam retardáltat... Jó, eszünk sajtot. * A végét már csak motyogva jegyezte meg. *
És Alex is kap, amiért megmentette a napot. * Felnevetett. * De komolyan. Rántott sajt ebédre?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Serahime Pént. 07 Ápr. 2017, 21:12

*Amint észrevette, hogy a víz többször is telibe találta a barátját, elvette a kezét s elzárta a csapot. A fél ruhája már így is elázott, ennek ellenére, nem akart ruhában zuhanyozni.  Még hallotta Terrath reakcióját a "támadásra", majd minden elcsendesedett. Alex is elfordult, levette a felsőjét, majd felkészült a zuhanyozásra.*
Többel is...már nem számolom.
*Engedett meg egy szolid mosolyt, mialatt állítgatta a vizet.*

*Sejtette, hogy Katsu közben a kissé megviselt démonhoz diskurált, így nem is szólt bele. Legalábbis abba a beszélgetésbe nem.*
Folyamatosan tusolom el, hogy nehogy összefuss vele....de ha egyszer is gyorsabb lesz s nem előttem landol egy-egy jelentésed, akkor elkerülhetetlen lesz, hogy találkozz vele.
*Zöld szemeit félig a barátjára emelte. Apró mosollyal döntötte meg a fejét.*
Ne morogj Terrath miatt, annyira nem rossz, mint ahogyan előadod. Van aki sokkal rosszabbat kap.... és vannak az olyan mázlisták is, mint mondjuk Shinya...
* Hagyta, hogy a tincsei teljesen elázzanak s az arcába tapadjanak. Ritka pillanatok egyike volt, amikor a haja ki volt eresztve. A maga nevében nem beszélt. Fujinmaru nem volt hasonló Terrathoz....sem a legtöbbekhez. Bizonyos szinten Alex bízott benne, ugyanakkor pontosan tudta, hogy amint lehetősége lenne a démonnak rá, azonnal elárulná......*
A rántott sajt jó ötlet! Akkor a mait te állod?
*Vigyorodott kicsit el*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Pént. 07 Ápr. 2017, 22:48

* Terrath egész kicsire összehúzta magát. Ha lett volna saját teste, akkor most remegett volna a félelemtől és az undortól. Nem válaszolt Katsunak, amíg a víz alatt voltak tényleg elcsendesedett. Amikor már végeztek akkor kezdett "kijjebb merészkedni", egészen addig csak épphogy elértek hozzá a hangok. A sajtnak örült. Kevés olyan étel volt, ami ennyire ízlett volna neki. Talán még a húst szerette igazán, a jó véres steaket. Ilyenkor örült annak, hogy  Katsunak minden érzékére, minden idegszálára rá tudott kapcsolódni *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Armblast Vas. 09 Ápr. 2017, 16:50

Hé! Ilyenkor jönne az a rész, hogy "Igazán nincs mivel, Katsu, mert olyan jó barátok vagyunk"... * Morogta karba tett kézzel. *
Oké... jogos... De erről tényleg nem én tehetek, azaz... javarészt nem. Fugázni meg tudok, hogy kijavítsam a csempét. * Lemondóan felsóhajtott, behunyta a szemét, úgy élvezte ki a vizet. *

Shinya külön kategória, ő maga is démon... * Mondta ki vele kapcsolatban az első gondolatát, végül csak legyintett. * Jah, lehetne rosszabb is... mondjuk ha háromszor ennyit hisztizne. Pedig úgy szeretek úszni...

* Amikor végzett, elzárta a csapot, alaposan megtörülközött és felöltözött. Utolsó lépésként a haját fésülte át, a tincsei most vizesen tapadtak a fejére, így inkább hátrasimította őket. *
Nem csak én állom, hanem én is sütöm. * Vigyorodott el. * Mondjuk hasábbal... Áfonya lekvárral, annak is kell lennie valahol otthon.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Serahime Csüt. 13 Ápr. 2017, 20:21

*Maga előtt vigyorgott a víz alatt, behunyt szemmel ahogyan hallgatta morogni a barátját. Miután Katsu befejezte, elismételte az áhított mondatott.*
Igazán nincs mivel, Katsu, mert olyan jó barátok vagyunk... és egyébként ez igaz is. Csak azt mondom, hogy figyelj oda, mert nem tudom meddig tudom távol tartani még tőled a rokonod.
*Felnevetett. Ritka alkalmak egyike volt, mikor Alex valóban kiadta magából az adott érzéseit. Holott jóval több volt benne, mint amit alapjáraton mások láttak.*

Ebbe..... nem tudok belekötni...... *Rázta meg a fejét miután elzárta a vizet. Egy ideig rázta ki a világos hajából a vizet, majd a törölközőért nyúlt s megtörölte a felemás színű tincseket. A Ezután sétált arrébb s a nyakába akasztott törülközővel pillantott a tükörbe. *
Megint egy picit világosabb.....
*Motyogta csendesen egy nagyobb sóhaj után.*
Ennyi. Kompromisszum srácok, kompromisszum. Nem olyan rossz dolog. Próbáljátok ki Terrathal.
*Azzal megvakarta a tarkóját.*
Hidd el...csak egy napig lenne veled Fujinmaru... vissza sírnád Terrathot.

*Felöltözött, de a kabátot csak a karjára hajtotta mialatt összeszedte a cuccait. Elmosolyodva pillantott a társára. Zöld szemei megcsillantak.*
Ehető étel. Elfogadva....sőt túl jól hangzik az egész.
*Azzal a mutatóujjával körkőrös mozdulatok mellett mutatott barátjára.*
Ilyenkor hasonlítasz a rokonodra..... Szerencsére csak külsőleg.
Nos, mehetünk? Gondolom Terrath is vágyik a sajtra.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 15 Ápr. 2017, 22:57

~Úszni... Na azt felejtsd el, maximum akkor, ha valami miatt vízbe esel... Nem pedig ugrasz.~ * Morogta Katsunak, majd fellélegzett, ahogy megszűnt a kellemetlen része a napnak. * Áfonya lekvár... Megteszi...
* Hallgatta Alexet, nem szólt közbe, nem tartotta a témát elég érdekesnek hozzá. Ahogy Alex a démonáról nyilatkozott elgondolkoztatta * Siratásra nincs szükségem... Fujinmaru pedig kiismerhetetlen...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Armblast Hétf. 01 Május 2017, 11:47

Pffft... Nincs jobb dolga, mint hogy engem egzecíroztasson. * Morogta, közben egy pillanatra sértetten karba tette a kezeit. * Ichinose Katsurou önkéntesen felmossa az étkezőt. Összesöpröget a folyosókon... Kicseréli a betört ablakot. Kifugázza a fürdőszoba megtört padlóját... Hát mi vagyok én? Kőműves...? * Pufogott tovább az orra alatt. *
Ha nem azért találna meg, mert valami baromságot akar rám sózni, akkor nem menekülnék előle... Szerintem élvezi, hogy szekálhat.

* Ahogy ellépett Alex mellett, fülön pöckölte. * Mert túlhajtod magad, gyagyás.
KIZÁRT! Nem kötök kompromisszumokat vele, mert ha odanyújtom a kisujjamat, kell az egész karom... Hmmm... Most hogy így belegondolok, hasonlít Gurenre. Szörnyetegek.
Azért kipróbálnám. Hallod, Terrath? Le leszel cserélve, ha nem hagysz fürdeni.

Már tanulom a mozdulatot, amivel hátranyalja a haját... Egyszer figyeld meg, örökre a retinádba ég, és mindig elkap a röhögés, ha meglátod...

Yupp, mehetünk. Kajás vagyok, megéheztem a... ... harcban a zuhanyért. * Lemondóan felsóhajtott, miközben elindult kifelé a fürdőből, egyenesen a saját kis lakrésze felé. *
~ Siratna téged a hóhér... ~
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Serahime Pént. 05 Május 2017, 03:08

Nem, nem vagy kőműves, de minél többet emlegeted, azt hiszem annál inkább megfog téged ezzel találni. Mintha csak olvasna a gondolataidban...vagy inkább a félelmeidben.
*Apró mosollyal dőntötte meg kicsit a fejét.*
Katsu....rokonok vagytok, persze, hogy élvezi.

*A füléhez ért halk sóhajjal, majd megrázta a fülét.*
Csak.... igyekszem felkészülni mindenre..... nem mellesleg a fiatalokra még inkább oda kell figyelni.
*Azt már nem tette hozzá, hogy nagyrészt pont abban a korszakban vannak, amikor a legjobb, ha nem is veszik észre a figyelmet. Arról nem is beszélve, hogy Guren is folyamatosan ellátja munkával. Sok-sok be nem fejezett papírmunkával. Alex észrevette, hogy mostanság, mintha az idősebb Ichinose néha máshol járna agyilag... mintha valami fontosabb lenne, mint maga a papírmunka. A hasonlatra felkapta a fejét, majd zavartan vigyorodott el.*
Huh....olyan mintha kicsit kevernéd Shinyat a rokonoddal....
*Ahogyan ismételten meghallotta Terrathot biccentett a hang irányába.*
Azt hiszem ez függ attól is, hogy éppen milyen kedve van, de igazad van. Fujinmaru valamennyire kiismerhetetlen....csak azt tudom mit szeret....szeretne de nagyon....
*S abban is hagyta a dolgot. Fujinmaru egyik legkedvesebb szórakozása volt, Alexet folyamatosan gyötörni és zavarba hozni. Fujin a vágyakból, erős érzelmekből táplálkozott. Mivel Alex elnyomta az érzései nagy részét, a démon más módszerekkel jutott az energiájához. A legkülönbözőbb módokon szerette felzaklatni Alexet.*

Onnantól fogok röhögni, ha megjegyzem ahogyan kiparodizálod. Egészen addig, amíg előttem nem terem a valódi Guren s nem kíván legurni. Utóbbinál átadom neked a lehetőségeket.*

*Nyugodtan követte a másikat, majd a folyosón utolérte s felzárkozva sétált mellette.*
Kíváncsi vagyok, hány évig játszátok még tovább a fürdős esetet.....hm....  Terrath nem tud egy segítőkezet nyújtani, de én igen. Ha gondolod segítek majd az ételben....teszem hozzá Terrath....Mások előtt is így mutatkozol, vagy csak nekem ?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Vas. 21 Május 2017, 23:42

Ichinose Katsurou  egy balfék, akire a leggázabb dolgokat is rá lehet sózni... És még azt is rosszul végzi el, csálék a csempék és jön ki a fugázás is... * Mondta már egész jókedvűen. A cserére hangosan felkacagott, méghozzá ijesztően, bár csak úgy, hogy csak Katsu hallja. * ~Kivárom azt a pillanatot, hogy meg tudd tenni. A kötelékünk örökre szól én a testedben élek, nem a kardodban... Az csak egy üres héj, amibe csepegtetek az erőmből.~
* A beszélgetés további részében csendben maradt. Utálta az emlegetetteket és ezt korábban már kifejtette, így feleslegesnek tartotta újból megjegyezni. A nevének említésére figyelt fel, majd hosszú idő kellett, amíg meggondolta a választ. * Odafigyelek rá, hogy mit és ki hallhat. A hangomat viszont csak te ismered. Persze ha eltekintünk Katsutól és már miért ne tekintenénk. Nem túl lényeges elem...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Armblast Pént. 16 Márc. 2018, 09:43

Egy... Te ne szólj bele, mert miattad kell folyamatosan ilyen hülye munkákkal kínlódnom. Kettő... Guren önmagában egy démon, nem csoda ha kiszagol minden félelmet vagy negatív érzelmet. Pontosan akkor állít be, amikor nem kellene neki, azt a fél mondatot hallja meg, amit félre tud értelmezni. * Hangosan kifújta a levegőt, majd az ujjai közé csippentette az orrnyergét. * Komolyan... Meg vagyok áldva veletek... Tisztelet a kivételnek. * Itt Alexra sandított a szeme sarkából, technikailag ő okozta eddig a legkevesebb fejfájást neki az évek során, amit meg is jegyzett... Még akkor is, ha egyébként könnyen szakadt néha az a bizonyos cérna. *

Erre gondolsz? * Eljátszotta az említett mozdulatot, hátrasimította a haját némileg túl játszva azt a stílust, amit a rettegett rokon hozott. Felsóhajtott mellé, ráncolni kezdte a szemöldökét, mint aki már keresi a hibát a jelenlévőben. *
Befejezted a papírmunkát? Nagyon elfoglalt vagyok, hülye feladatokat kell osztogatnom, mert egyébként unatkoznék. * Tudta, hogy Guren nem mondana ilyeneket, jobb esetben, pláne nem ebben a tónusban, de éppen ez tette színesebbé a kis paródiát. *

Persze-persze... Hiányoznék neked... * Válaszolta könnyedén gondolatban a kellemetlenkedő hangnak. *
Már miért tekintenénk el Katsutól? Ahova ő megy, oda te is... És Katsu nagyon szeret úszni. ~
Szóval lesz egy kuktám a kajához, tiéd a piszkos munka... * Nevetett fel rajta. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Serahime Pént. 16 Márc. 2018, 15:23

És öröm hallgatni, hogy továbbra is ennyire jó kapcsolatot ápoltok egymással, de komolyan. Néha felemelő ha arra gondolok, hogy nem csak nekem van elégé összetett kapcsolatom a ....... démonommal. *Furcsa volt így kimondania a dolgot és valószínüleg, ha tömeg lett volna körülöttük, akkor nem is tette volna. Megvolt az oka, hogy miért használt ilyen fegyvert, miért kötött "szerződést" egy démonnal. Az, hogy az utóbbi években lassú lépésekben tett a céljaiért néha zavarta, máskor viszont rájött arra, hogy azok akikre figyelnie kell a jővő a küldetésükben. Nehéz ebben a szakmában megtartani az emberséget.....*
Nem nevezném démonnak. Az utóbbi időben kiszámítható, hogy merre járkál mikor....kivételz képezz pár nap...azokról azonban én sem tudnék neked többet mondani. Nem érek rá arra, hogy utána járjak. Ám gyakran a kezembe kerül a papír a következő büntetésedről. *Megdöntötte a fejét. Szinte mindenben támogatta Gurent, és nagyon is szabályszerűen járt el Alex....ennek ellenére időnként eltünt egy-egy büntetést tartalmazó írás. Katsu csak a negyedét kapta meg. Észrevette a pillantást, a jelentésre amit a szavak adtak hozzá elmosolyodott.*

*Figyelte a mozdulatott, a paródiát amit Katsu eljátszott. Szolidan nevette el magát, megrázta a fejét.* És még kérdezed, hogy miért is jelenik meg mindig körülötted.
*Bólintott a válaszra amit végül Terrathtól kapott. Elgondollkodott rajta egy kis ideig, végül csak mosollyal figyelt fel Katsu szavaira.*
Amíg valami finomat főzöl benne vagyok! Mosogatni utánad mégis más, mint mondjuk folyamatosan papírt írni alá, ellenőrizni a jelenéseket....és hasonlók. *Döntötte meg kicsit a fejét. Az egyik teremből hangokat hallott, megrázta a fejét.*
Csak kerüljük ki.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Szethy87 Pént. 16 Márc. 2018, 18:46

A hülye munkákról az tehet, aki adja, és nem az, aki miatt kapod. Ez egyszerű logika, csak gondold végig * Magyarázta félre a démon a helyzetet annyira,amennyire tudta. * Összetett kapcsolat? Én kettőnk kapcsolatát előbb nevezném kellemes társulásnak némi erős szadizmussal... Ahogy Katsu bánik velem, az mindennek a teteje. Hogy lehet ennyit fürdeni? De komolyan, ez a tisztaságmánia már már undorító.
Főzünk? Mit főzünk? Szeretem, amikor Katsu eszik, de mindigolyan madár adagokat csipeget. Szörnyű...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Owari no Seraph Empty Re: Owari no Seraph

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.