dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Chrysalia [+16, nyitott]

2 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Nova Chrysalia [+16, nyitott] - Page 4 Empty Re: Nova Chrysalia [+16, nyitott]

Témanyitás  Armblast Hétf. 24 Aug. 2015, 11:16

Nehezéknek, természetesen. Bizonyos helyzetekben a legapróbb plusz súly is számít, még ha igazán nem is mérhető vagy jelentős. * Pattintotta le azonnal a választ. Természetesen nem ez volt a valódi, amit Aurora is tudhatott és Chance is tisztában volt vele, egyszerűen csak könnyebb volt kimondani, mint a tényt, miszerint az óra nagyon fontos emlék volt a számára. Vigyázott rá, az évek alatt gondosan őrizte, igaz a szerkezet egy ponton megállt, de ez nem sok mindenen változtatott.
Sokszor kapta azon magát, hogy miközben Yusnaanban ült tehetetlenül a világ végének gondolatával elfoglaltan, a keze görcsösen szorította a a szerkezetet; az tartotta az emberek között. A világban. *

Te is... Aurora... Te is. De ha túl sokat hangoztatom, a végén a fejedbe száll. Igazából mindenki hiányzik, akiktől eltávolodtunk...
* Karba tette a kezeit. * Még a végén visszaszívom, amit mondtam. Én sem bántam meg eddig túl sokat... sőt! Egyet kettőt legfeljebb...
Hé! Nem vagyok torkos! Csak ahhoz, hogy megfelelően tudja dolgozni, kell az energia is! Más a szervezetünk, máshogy hasznosítja az energiát, szóval... gyakorlatilag nem eszek olyan vészesen sokat.
Persze, hogy nem híztunk el... a dupláját mozogtuk le annak, amit megettünk volna normál esetben. Pár nap alatt csontvázak lettünk volna, akkor pedig nincs haszna, ha fegyvert sem tudok fogni. * Próbálta kimagyarázni magát, nagyon hasonlóan, ahogy annak idején tette... Valami nem változott. *

Az utolsó nap kapok egy vallomást... Hmm... Az előbb kaptam meg, hogy hiányoztam, szóval annak ki kell tartania addig. Tudod mit? Elfogadom. * Mosolygott rá szélesen, elégedetten. * Ha kicsi az esély, de akkor is van! * Vállon veregette Aurorát, már csak a vicc kedvéért is. * Nem kell aggódnod, senkinek sem árulom a legnagyobb titkodat...

Csak emlékeztetlek rá, hogy ha a következő világban homokkal a zsebeimben ébredek, akkor az a te hibád lesz. Addig fogok menni, amíg meg nem talállak, és bebizonyítom neked. * Amikor végzett a pakolással, elindult az emberek felé. Látta a szemeiket. Ismerte a kétségbeesett pillantásokat, amelyek nem tudják eldönteni, mikor támadjanak vagy meneküljenek. Sok rossz juthatott ki nekik az utóbbi időben.
Éppen emiatt lassan közeledett, hogy a jelenléte távolról se tűnjön fenyegetésnek. Amikor elérte a társaságot, leguggolt hozzájuk és letette a gondosan összecsomagolt ételeket. *
Még jó néhány napra elég élelem van benne... azt hiszem, hasznát fogjátok venni. * Megnyugtató hangon beszélt velük, ezt már régen volt ideje kitapasztalni. * Cserébe egyet ígérjetek meg nekem...
Nem tudunk semmit sem adni... az utolsó homokvihar eltemette a házainkat...
* Chance behunyta a szemét. * Csak menjetek egy biztonságosabb helyre... ahol fedél lehet a fejetek felett. Próbáljátok meg Yusnaant, ott biztosan befogadnak... * Beleborzolt az egyik gyerek hajába, majd felegyenesedett és visszatért Aurorához. Ő ugyan nem látta a felfelé szálló, apró fényeket a tettei után, de határozottan ott voltak. A zsebéből elővette a készüléket, amelyek olyan dühösen tüntetett el korábban. Visszahelyezte a fülére, igyekezett megbékélni a ténnyel. *

* A vállára vette a jóval kisebb táskát már, amely egy napra elegendő vizet és ételt tartalmazott. * Mehetünk közben... valamerre. Azt mondták, hogy a homok eltemette a házaikat... szóval elég durva lehet a helyzet.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Nova Chrysalia [+16, nyitott] - Page 4 Empty Re: Nova Chrysalia [+16, nyitott]

Témanyitás  Serahime Kedd 25 Aug. 2015, 17:34

Persze, persze...hogy miért is nem  gondoltam erre előbb. *Forgatta meg a szemeit, karba font karokkal. Nem tette szóvá, de ezek nélkül is értette a célzást. Amikor Yusnaanban a palotában meglátta félre rakva az órát, pontosan tudta, hogy nincs ideje cselekednie kell, ahogyan azt is tudta, hogy a férfi még ott van valahol. A gondolatra halvány mosoly jelent meg az arcán, mintha csak a régi idők futottak volna át az emlékeiben. A kisebb-nagyobb csoportok, a hármasuk..... minden pillanat amivel újra jobban érezte magát, csapatban...emberek között....minden pillanattal amikor segíthettek, elfeledtették a tényt, hogy az otthona elpusztult, és, hogy valójában mennyi idős is.*
Bárcsak tudnám merre vannak a többiek, vagy mennyien élték túl ezt az 500 évet.... hogy mennyien aludtak el úgy, mint én. Abban reménykedem, hogy az utazásunk alatt, többekkel találkozom...úgy, ahogyan veled. Talán csak a véletlen vezette a lépteimet azonnal Yusnaan felé.... Talán okkal. Együtt kell elindulnunk, és megkeresnünk a többieket. A férfi akit említettél...szintén egy ilyen dolog.... nem emlékszem rá régről, holott biztos vagyok abban, hogy nem tévedsz vele kapcsolatban. Tőbekket ismertetek, mint én magam, és hát...elég sokan voltunk.
Ha ő is a szövetségesünk...találkozni fogunk vele, előbb-utóbb.
Ami meg a torkosságodat érinti....lényegtelen.... *vigyorodott el* akkor is az voltál!

Túlságosan magabiztos vagy....de nincs mit tenni. *Vonta fel a szemöldökét kissé a vállon veregetésre, majd pillantása lepetté vált a megjegyzés miatt.* Milyen titokról beszélsz? *Hőkölt meg egy pillanatra ,mert nem pontosan tudta, hogy a férfi ezt mire értette. Egy pillanatra egy arc ugrott be az emlékeihez, mire zavartan pislogott.*

*Elvigyorodott, mint aki elfogadta a kihívást.* Gyere csak, ha megtalálsz. De először jussunk el oda, a szád csak utána legyen nagy.
*Távolabbról figyelte, ahogyan Chance oda megy a különböző korú s nemű egyénekhez. Nem szólt bele, mert szerette volna látni, hogy mit kezd a férfi a helyzettel. Habár a szavait nem hallotta, a mimikái árulkodóak voltak. Távolról, halvány mosollyal figyelte őt.
Minden különbségük és vitájuk ellenére, bízott benne, büszke volt rá. Ha nem is mindig a jó utat választotta, de nagy ember lett, életben maradt és még mindig a szövetségese...sőt,,a barátja volt. Ezek a dolgok bőven elegendőek voltak Aurórának. Talán ésszel nem áldották meg annyira, mint amennyire vélte volna a nő, de a szíve aranyból volt. Mindig is így vélte, és örült annak, hogy ez úgy tűnt nem változott. Zöld szemei követték a fényeket, amelyek megtisztulását maga Chance érte el, egymaga. Aurora a kulcscsontja elől vonta el kezeit, az ott lévő dísz elnyelte a megtisztulást. Lehunyt szemmel, mondott magában egy apró imát.*

- Északra van egy fellelhető sivatagos domb féleség....régi romoknak maradványai lehetnek ott. Onnan furcsa dolgokat érzékelek. Talán egy káoszból született szörny okozza...talán a pletykák szerinti bandíták. Mindenképpen jobb ha megnézitek, de figyeljetek nagyon oda. *Azzal egy kis csend következett ,majd a további szavakból érezhető volt, hogy a másik elmosolyodott odaát.*
Chance, nem tudom mit mondtál neki, de Aurora kivételes impulzusokat mutatott nemrég. Az érzelmei limitálása mellett ez kellemes meglepetés volt.
*A nő egy pillanatra megtorpant ,majd tovább indult nem fordulva hátra.* Ne mondj neki ostobaságokat, mert még magára veszi azt is, ami nem is rá koncentrálódik. Ami az elsőt érinti, megnézzük, szóval örülnék ha útbaigazítanál minket pontosan.
*Az érzelmei limitálására nem tett megjegyzést. Tudta, hogy valami probléma volt saját magával...s úgy tűnt most meg is tudta pontosan mi....*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.