dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden Ship (Nyitott)

4 posters

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 02 Júl. 2015, 20:56

* Reiji reakciója és a válasza nem lepte meg, a hetero férfiak 99,9%-a így reagál, csak nem ennyire finoman és szelíden. * Mindig próbálsz ennyire tapintatos lenni? Néha nem segít a dolgokon, csak árt. Óh, hidd el, ismerem az értékeimet, nem kell elmondani. Tudom, hogy sokra fogom vinni az életben, függetlenül attól, hogy mennyit szeretkezem, melyik nemhez vonzódom jobban, vagy mennyire vagyok épp fiatal. Nem fogok kiégni, mert nagyon sok dolgom van még. Hmmm... Nem olyannak tűnsz, akit még nem próbáltak meg felcsípni, bár minden bizonnyal nem a teaházban. Talán a közértben, vagy a postán, mert nem olyannak tűnsz, aki túl sok magánéletet hagy magának. Mondjuk az néha nem is baj. van, amikor az álmainkat kell hagyni szárnyalni, nem a romantikát. Az elnézéskérést elfogadom, vegyük úgy, hogy nem történt semmi, de... Ha az a kölyök még egyszer megpróbál jópofizni, akkor betöröm az orrát. * Mondta mindezt angyali mosollyal és enyhén oldalra biccentett fejjel. * Ami a sebtapaszt illeti.. Köszönöm, de tényleg nem kérem... hajra felesleges lenne ragasztani... * Mondta, majd a lánya pillantott. Mivel épp karnyújtásnyira volt tőle kinyújtotta a kezét és a mutatóujjával megtámasztva az állát csukta be a száját. * Vigyázz, még kihűl a gyomrod. * A pillantása egy pillanat alatt vállt rémültté, ahogy a telefonja megrezzent és utána kapott. Megint szomorúvá vált a pillantása, a kijelzőn egy női név jelent meg. * Bocsánat.. * Mondta, majd felvette és visszaült az asztalhoz. * Szia... Keresem a határidőnaplóm, gondolom időpontot akarsz foglalni...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Vas. 05 Júl. 2015, 11:37

* Hogy valamennyire elterelje a saját gondolatait is, előkészítette a teát a fogyasztásra a fiúnak. * Egészségedre. Ez a tea melegen ad igazán kellemes ízt, így érdemes nem megvárnod, hogy kihűljön. * Magyarázta, mielőtt reagált volna arra, amit a vendég mondott neki. * Nem csak próbálok az lenni. * Válaszolta halvány mosollyal az ajkai szegletében. * Attól, hogy nem emelem fel a hangomat vagy engedek meg magamnak egy gorombább tónust, a szavaim ugyanolyan egyértelműek. Ha ilyen nyíltan teszel ajánlatokat ismeretleneknek, akkor nem meglepő, ha más reakciót vártál.
* Figyelmesen, csendben hallgatta, amíg a fiú próbálta őt kielemezni. A stílusa egyáltalán nem tetszett neki, ugyanakkor egész jó megfigyelőnek bizonyult, ezt mindenképpen el kellett ismernie. Habár Michiru, Ryu és ő gyakorlottabbak voltak benne, a vendégük a fiatal kora ellenére ügyes volt. * Érdekes feltevés... és bevallom őszintén, van benne olyan, amelyik tényleges. Kevés a szabadidőm. * A szeme sarkából pillantott Ryura. * Egy kicsit már kinőtt a "kölyök" alól. * Nevetett fel rajta csendesen. *

Megkérdezhetem, hogy történt? Mielőtt félreérted a szándékaimat, nem a tettest keresem, hogy igazságot tegyek... Egy ehhez hasonló sebhez nagyobb ütés kell, vagy éles tárgy; amiatt pedig könnyen lehet más komolyabb sérülésed, agyrázkódásod. Talán nem ártana, hogy megnézze egy szakember. * Michiru tartotta benne a lelket. Ha a nő nincs ott mellette, akkor talán megpróbált volna elrejtőzni valamelyik szék mögé, túlságosan idegen volt neki ez a helyzet. *
* Látta, ahogyan a fiú arca ijedtté válik. Félreállt az útból, hogy esetleg félrevonulhasson telefonálni, de végül erre nem volt szükség. Lopva a mellette állóra pillantott, kíváncsi volt rá, hogy ő vajon mit vesz ki a helyzetből. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 10 Júl. 2015, 21:53

* Michiru csak csendben, döbbenten figyelte a két alak beszélgetését, s csak akkor rezzent meg, amikor a vendég becsukta a száját. Zavarba jött, mert ez elég kellemetlen helyzetet teremtett. Nem teljesen így tervezte a dolgokat. Bólintva vonta el a pillantását, elgondolkodva méregetve maga előtt a szöszöket....el is kezdte őket számolni, hátha úgy kicsit visszatér a valóságba.*
Ahm...... abban igaza van Reiji-sannak, hogy nagyobb baj is lehet...ha nem nézeti meg a sérülést....
*Fél szemmel figyelte ahogyan a fiú leült, majd elkezdett beszélni. Ekkor vette észre azt is, hogy a főnöke rápillantott, kissé megrázta a fejét viszonozva azt, végül eltöprengett. Itt amúgy sem mondhatna semmit...esetleg később.*

*Már éppen szólalt volna fel a háttérből, de Reiji megelőzte, így csak bőszen bólintott rá.*
- A kölyök korból már kinőttem....de inkább nem zavarok akkor~
- Foglalkozom a külsőmmel..egy két monokli elég kellemetlenül érintene.
*Nyögte végül be a háttérben.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Pént. 10 Júl. 2015, 22:37

Nehogy azt hidd... Ritkábban kapok visszautasítást, mint az sem gondolnád... * A teára vonatkozó tanácsra csak biccentett. *
* Nagyon hamar befejezte a telefonbeszélgetést, amikor kinyitotta a heti beosztását. Reggel 6-tól este -ig a legtöbb rubrikában volt valami, például másnap délutánra 4-7-ig az volt beírva "előkészítő órák", péntek reggelre a lyukasóra rész áthúzva, helyette bevásárlás. * Nah... Szombat kettőtől ráérek, de utána be kell mennem az ügyészségre négyre. Addig végzünk? Majd be is vihetnél. Jó, oké, akkor megbeszéltük, most le kell tennem, mert várok egy hívást... Szia... * Mondta, majd kinyomta a telefont és beírt egy nevet az üres rubrikába. * Elnézést, de fel kellett vennem. * Először Reijire pillantott, majd Michirura, végül a mögöttük álló férfira, akinek a hangjára összeszűkítette a szemeit, majd felsóhajtott. * Minden rendben. Nem szédülök, nincs hányingerem, nem lüktet, nem vérzik csak alig, tetanusz oltást pedig kaptam fél éve, amikor megtámadt az utcán egy kóbor kutya és a lábamba harapott, így amiatt sem kell aggódni. Nem kaptam ütést és nincs tettes, összetörtem egy egész alakos tükröt... Ennyi... * Mondta, majd újból a telefonjáért nyúlt, hogy ellenőrizze, hívta-e valaki. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 16 Júl. 2015, 13:47

* Ahogyan ott álltak és Ryut hallgatta, eszébe jutott a cukorka, amit reggel tett a zsebébe. Behunyta a szemét, úgy vette elő az impozáns fóliába csomagolt édességet, viszont meglepetésként nem az következett vele, amire általában számítani lehetett. Gyorsan fordult félig az újonc felé, és ugyanezt a lendületet kihasználva dobta el a szemet is, éppen a homloka közepére célozva. Szavakba öntve talán nem lett volna ilyen hatásos a véleménye, mint így, éttermi ninja módjára. *

* Visszafordult Michiru és a vendég felé, finom mozdulattal megigazította a kesztyűjét. * Azt mondod, meglepődnék? * Kérdezett vissza mosollyal. * Emiatt ne kérj elnézést, teljesen természetes. Értem... elég szerencsétlenül történhetett, hogy így talált el a szilánk... * Körülnézett a teaházban, habár pontosan tudta, hogy a fiún kívüli másik vendég most készült kimenni az ajtón. * Kevesen vannak, ideje nekünk is szünetet tartani. Nem zavarna, ha idetelepednénk hozzád? Társaságban mégiscsak finomabb egy tea vagy egy sütemény, mint egyedül... mi pedig kifújjuk magunkat. * Magyarázta a fiúnak. *
Elnézést, de muszáj feltennem a kérdést... a kíváncsiság. Mi alapján választottad ma reggel ezt a helyet? Ajánlották, netán útba esett...?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 24 Júl. 2015, 09:17

*Ryu nem számított az orv támadásra, így jóval nagyobbnak élte meg a cukorka okozta fájdalmat, mint amennyire kellet volna. Amellett a lendülettől valóban hátra lendült a feje kicsit, így aki éppen látta, örökre emlékezhetett egy igencsak mókás pillanatra. Két kezével dörzsölte a homlokát kissé duzzogva.*
Értem...értem... inkább vissza megyek hátra s előkészítem a dolgokat.
*Mondta azzal valóban így tett. Figyelt, amennyire tudott figyelt, mert jobban érdekelte ez a nem mindennapi információ, mint más, de ennek módján változtatnia kellet.


*A fiú intézkedését, megfigyelését, Michiru csak csendben hallgatta. Habár nem nézte direkt a noteszt, így sem kerülte el az a figyelmét, hogy mennyire be van táblázva.... szinte még sosem látott hasonlót. Sejtette, hogy azoknak akik elég komolyan dolgoznak, valószínűleg hasonló noteszük van.....ilyennek tudta elképzelni Reiji-sanét is.
A másik lehetőség viszont adott volt....mint egy nyugati film alapjában, ahol az előkelő származású gyereket taníttatják s bármi másra alig van ideje.
Az éttermi ninja lendületére hirtelen kapta még fel a fejét, éppen elcsípve azt a pillanatot, amikor Ryu értelmes fejet vágott. Elvigyorodott hosszan, egy "megérdemelted" nézéssel, s apró észrevétlen nyelv nyújtással.*

Legalább nem történt nagyobb probléma. *Bólintott ő maga is, ahogy még egy pillanatra a vendég feje felé pillantott. Habár még egy-egy hasonló témájú mondat elhangzott, erre már valamennyire felvértezte magát a pincérnő. Elég kellemetlen volt amúgy is előzőleg, hogy a vendégnek kellet az állát vissza tolnia, annak ellenére, hogy amaz láthatóan fiatalabb, mint ő maga. Az ajtó csukódó hangja, jelezte, hogy az egyetlen vendégük elment, így a főnök kivételes ötlete nem lepte meg. Még ha valóban tükör, baleset okozta az egészet, a fő probléma nem tűnt el. Ezt értette Michiru is, így elmosolyodott a vendég felé.*
Megtisztelnél vele. És ne aggódj, a kolléga nem jön elő hátulról.
*Mutatott a konyha felé.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 25 Júl. 2015, 22:41

* Csak egy mosollyal és egy köhintéssel reagált a szeme sarkából megpillantott mozdulatra, majd a kérdésre Reijire pillantott és elmosolyodott. * Csak ha kapok egy csókot... * Felnevetett, majd nemet intett a fejével. * Nem, nem zavarna, egyikőtök sem. * Mondta, majd a háttérben hallgatózó fiúra pillantott, ezzel jelezve, hogy nincs problémája a társaságával, egész hamar lecsillapodott. * Hai. Háttal áltam a tükörnek, amikor... * Pár pillanat szünet * ...amikor vettem fel a zoknim. Nem ültem le hozzá, hanem állva vettem fel, kibillentem az egyensúlyomból és nekiestem. * Mondta, majd megemelte a kezét és végigsimított a saját arcán a jobb oldalon. Nem érzett fájdalmat, pedig nagyot kapott, a mozdulattal ellenőrizte, hogy nincs-e árulkodó zúzódás, de megnyugodott, hogy nincs. Újabb falatot vágott a sütiből és eszegetni kezdte. * Mi alapján... Nem szoktam erre járni, mert egyáltalán nem esik útba, se az iskola, se a munkahelyem felé, máshova meg nem igazán járok. Mielőtt bejöttem volna épp kiment egy lány. Olyan lendülettel nyitotta ki az ajtót, hogy majdnem orrba vágott vele. A felirat tűnt fel, pár centire az orromtól... * Michirura pillantott, majd nemet intett a fejével. * Ühhmmm, nem gond. Elnézést, ha alkalmatlanul viselkedtem, csak... felhúzott...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 27 Júl. 2015, 14:12

* A szeme sarkából pillantott Michirura, így volt alkalma tökéletesen megfigyelni a nyelvöltés pillanatát. Hosszabban behunyta a szemét, ott volt a nyelve hegyén a kijelentés: "viselkedjetek rendesen...", de ennek most nem adott hangot. A nézeteltérés a két pincér között inkább csak kezdetinek tűnt, és nem kifejezetten komolynak, ezért jobbnak látta egyelőre kimaradni belőle, mint aki észre sem vette az egészet. *

* Az "üzleti ajánlat" miatt udvariasan felnevetett. Nehéz lett volna megmondani, hogy mesteri színjáték vagy őszinte válasz volt ez a részéről. Belülről egyetlen dolog jellemezte leginkább: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20120607131322/strikeforceheroes/images/5/56/Disgusted-oh-god-why-text.png
Takuya mozdulata elárulta, amit már eleve sejtett a tükörről. Hazugság. * Nem látszik semmi az arcodon. * Erősítette meg. *
* Megvárta, amíg a nő helyet foglal, csak utána helyezkedett el ő is az asztal mellett. * Tehát a puszta véletlen... és egy nagyon kellemes véletlen. Örülök, hogy találkoztunk... * A szemébe nézett, rövid ideig a tekintetét fürkészte. * Mi sem lehetünk mindig a legjobb passzban, elvégre emberek vagyunk, nem igaz?

Ahogy észrevettem, vonzanak a különlegesebb ízek... Habár ma éppen nincs belőle, de holnap zárásra ismét lesz az egyik gyümölcsös szeletből. Vékonyabb, kakaós piskóta tészta, joghurtos krém, a tetején pedig gyümölcsök. Azt leginkább csak magunknak szoktam készíteni, de ha van kedved becsatlakozni, akkor tárt karokkal várunk.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 05 Aug. 2015, 11:03

*Zavart vigyorral figyelte a két férfi közötti kommunikációt. A főnöke nevetéséről nem tudta pontosan eldönteni, hogy mit jelenthet, így kissé kétkedve nézte őket. Utána, igyekezett úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Így foglalt helyet.
Csendben hallgatta őket, figyelte a mozdulatokat. Furcsa volt számára, hogy csak a fiú feje sérült meg, és az arca, keze vagy bármi más nem. Főleg ha egy tükörről volt szó.*
Előfordul az ilyesmi, bár jobb, ha az ember vigyázz magára.
*Motyogta ,majd bólintott, hozzá csatlakozva Reiji szavaihoz.*
Örülünk annak ,hogy betévedtél ide.

*Amint az egyik kedvenc süti lett említve, felvillanyozódott s úgy pillantott széles mosollyal a másik felé.*
Hidd el, nagyon finom! Csak mivel egyszerűbb sütemény, és nem a külsejére megyünk flancosan, általában csak mi esszük és nem adjuk el. De ha Reiji-san csinálja, mindenképp fogadd el!
*Kacsintott felé.*
Hm...dolgozol és tanulsz egyszerre? Talán nyári munka? Olyan..fiatalnak tűnsz. Én a pincérkedést az egyetem mellet végzem. De megszerettem nagyon a Golden Shipet.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 07 Szept. 2015, 21:44

Te nem igazán csíped a homoszexuálisokat, ha jól sejtem. Egy ilyen pont a szakmádban nem volt még számodra kellemetlen? Mondjuk... Ez nem lényeges pont, a legtöbb pasim hetero.
Hmm? Az arcomon? Lebuktam, úgy tűnik nem csak én vagyok jó megfigyelő. Amúgy abban nem hazudtam, hogy tényleg egy tükör volt az ok, csak nem dőlt el, hanem kifüggesztve maradt.

* Először a férfire pillant , majd a lányra. Kedves gesztusnak tartotta az ajánlatot a részükről. * Köszönöm az ajánlatot és elfogadom. Nem szeretem a túl mű cukrásztermékeket, itt ahogy észrevettem kicsit háziasabb ízeket használtok. Azaz nem nyom el a cukor minden mást.
* A kérdésáradatra meglepődött, majd mosolyogva kortyolt egyet a teájából. * Nem, egyedül élek és a létfenntartás miatti állandó munka. Az állami támogatás amit kapok a rezsire sem elég, úgyhogy van egy egész jó munkám az ügyészségen és egy kicsit feketézek is. Egész jó karakteráron vállalok gépelést íróknak és a hozzá tartozó kisebb munkákat. Tördelést, formázást, szóval ha van olyan ismerősötök, aki nem akar horrorárat fizetni egy 2-300 oldalas regényért és gyors munka kell neki, akkor szóljatok bátran. Mit tanulsz az egyetemen? Én jövőre jelentkezhetek a nulladik évre a mechanikai karra.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 14 Szept. 2015, 14:54

* Először nem gondolta, hogy a fiú tudja még tetézni a helyzetet... de tudta. Elismeréssel adózott mindenképpen a fiatalnak, amiért olyan helyzetbe sodorta, amikor külön meg kellett gondolnia a lépését. Egyrészt azért, hogy ne hozzon szégyent a helyre és az alkalmazottaira, másrészt mert részben példaértékű volt. Ennyire nyíltan, ennyire fiataltól még nem kapott ajánlatot. *
* A halvány, elegáns mosolyából nem vesztett, miközben megadta a választ. * A koromat tekintve kis híján talán az apád is lehetnék, javarészt megleptél a nyíltságoddal.

* A tükörrel kapcsolatos magyarázat miatt bólintott, annak a jeleként, hogy megértette. * Gyakran keveredsz bajba?

Drága a cukor. * Ütötte le a magas labdát kapásból, a viccét a mosolya és a hosszabb pillanatra behunyt szemei árulták el. * Ha egy süteményben túl sok a cukor, az két dolgot jelent. A készítője nincs tisztában az arányokkal, avagy valamit ellensúlyozni akarnak vele. Egy rosszul felhasznált aromát, kevés gyümölcsöt és így tovább. Vannak olyan édességek, amelyek megkívánják a töményebb krémeket, de nem azok vannak többségben.

* A kérdésekre őt is foglalkoztatták a válaszok, így figyelmesen hallgatta a fiút. A fiatal kora egyedül él... tehát a szülei vagy távol vannak és elhanyagolják, vagy nincsenek . A kinézete alapján 14-17 év körülinek saccolta volna. Talán túl fiatalon ismerkedik meg a világ azon részével, amelyet nem a gyerekeknek szántak. Amit eredetileg egy "egyszerű" szerelmi bánatnak gondolt, tovább bonyolódott a tényezőkkel, amelyek szép lassan bontakoztak ki előttük. A vendégük szemmel láthatóan kezdett feloldódni, ez részben egy jó utat jelölt a számukra. * Mindenképpen szólni fogok... Elkérhetem a számodat, esetleg e-mailcímet? * Egy jól ismert hangra kapta fel a fejét, a telefon csörgésére az irodában. Halk volt, de erre valahogy mindig is kiéleződött. *
Elnézést, ezt muszáj felvennem... * Mondta bocsánatkérően, majd elindult hátra. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szer. 16 Szept. 2015, 21:48

*Amikor kiderült valamivel több információ a feltehetőleges balesetről ő is rábólintott, ám jelenleg nem firtatta tovább. Jelenleg így is úgy tűnt, hogy a fiú az első kellemetlen pillanattól eltekintve, most kezd feloldódni. Ez jól jött Michirunak is. Nem csak magán, hanem a fiún is tudott segíteni.*

*Bólintott de nem sokat tett hozzá, mivel a másik kettő, lényegében mindent elmondott amihez hozzá szólhatott volna. Mindig is az elsők között volt akik kipróbálták az új ízeket, ezért örömmel gondolt mindegyik süteményre amelyet valaha is csináltak itt. Sőt.... Lényegében mindegyiket is kóstolta már.*

Egyedül? *érdeklődött majd kis mosollyal felsóhajtott.* Ismerős...habár én a bátyámmal és a kutyánkkal élek együtt....de, egy ideig mondhatni egyedül leszek én is. Habár gyűjtögettem egy kicsit, már csak az egyetem miatt is érdekelt eleinte itt a munka, aztán pedig megszerettem. *Vonta meg a vállát mosollyal.*
Állatorvosnak tanulok, és...majd körbekérdezek az egyetemen ha gondolod. Ha nem is könyvet, de diplomamunkákat elég sokszor készítenek így. Te is vállalsz olyanokat? Szerintem így még érdekelné is biztosan bent valakit...bár lehet amúgy is.
*Amint a főnöke vissza indult a telefon halk csörgése miatt, egy ideig nézte ahogyan távolodik az alakja, majd vissza pillantott a fiúhoz. A székre mutatott.*
Megengeded, hogy leüljek hozzád egy kicsit ?
Tudod...nem azért mondom, mert ez üzlet vagy valami....de ha tényleg van időd, vagy csak egyedül érzed magad, gyere be nyugodtan. Majd elrendezem Ryuut.
Ami a főnököt illeti.... *nézet ismételten az iroda felé.* Szerintem valóban meglepted ezzel... nem gyakran hallok ilyen ajánlatot ennyire nyíltan.
*Pillantott vissza ,majd maga elé emelte a kezeit s úgy folytatta.*
Reiji-san nagyon jó ember...és pont olyan, mint mi.
*Intelligens mosollyal nézett a másikra, mialatt a tenyerét oldalasan fordította a fiú felé.*
Éppen annyira rejti el az érzelmeit....vagy gondjait, mint bármelyikünk. Te...én....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Vas. 05 Jún. 2016, 23:29

Szerintem nem csak kis híján. Mennyi is lehetsz? Harmincöt, harminchat? * Kérdezte elgondolkodva, majd nemet intett a kérdésre a fejével, majd nevetett és bólintott. * Igazából elég gyakran , de ez talán abból is adódik, hogy undok tudok lenni, ha akarok. Szerencsére nem akarok.... nem túl gyakran.

Az tényleg az, főleg a barna. Egyébként szeretem a cukormázat egy minyonon, vagy egy rumoskockán, de inkább egy zselés gyümölcstortát ennék, vagy egy könnyű krémest, mint egy nagyon tömör vajas-cukros krémmel készített akármit. Mondjuk a piskótákat is szeretem.  * Ahogy Reiji elkérte az elérhetőségeit biccentett, majd a táskájáért nyúlt és kivett egy névjegykártyát. Mivel az ügyészi hivatalban dolgozott csináltatott magának párat, hogy hátha kell, ilyenkor jól jött. Aprót biccentett a férfinek és nemet intett a fejével. * Természetesen...

Hmm? Őhmm... Persze... Most... azt hittem, hogy zavarni fog a társaság, de így azért mégis jobb lenni. Ryuu-val sincs problémám, csak... ha feszült vagyok hajlamos vagyok másokra zúdítani. Igen, azt hiszem megleptem, de tényleg elég helyes férfi. Én sosem éreztem azt, hogy ezt rejtegetnem kellene, vagy szégyellnem. Ő kicsit talán jobban teszi. Legalább is vannak olyan rezdülései az arcának, amik elárulják. Viszont kedves...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szer. 08 Jún. 2016, 12:13

* ... ... Először csókot kérnek tőle, majd jóval idősebbnek nézik. Nem tudta volna eldönteni, melyik a furcsább: csak így leszólítani valakit; vagy az, hogy a fiú ennyire fiatal és dupla olyan idős férfiakkal kezd. *
Harminckettő. * Adta meg végül a választ. *
Biztosan sokan mondták már neked, de... vigyázz magadra. Ha valaki goromba veled, néha sokkal nagyobb győzelem viszonzatlanul hagyni.

A tömör édességeknek is megvan a maga helye, ideje. Általában azokat nagyobb rendezvényeken szoktuk felszolgálni, kisebb szeletben. A hétköznapokon keveset tartunk belőlük, mert kevésbé kelendőek, mint a könnyebb szerkezetűek. A sütemények fogyasztásának is meglepően hosszú, érdekes hagyománya van, amit tudat alatt követünk.
* A névjegykártyát az illemnek megfelelően fogadta el, egy mosollyal és egy finom meghajlással köszönte meg. *
Sok ember megfordul nálunk, minden bizonnyal lesz érdeklődő.

* Miután elvette a kártyát, sietősebbre vette a lépeit. Az utolsó métereket hátra már futva tette meg, hogy elérje a telefont. A testvére volt az, aki már igencsak türelmetlenné vált a várakozásban, ez sosem tartozott a legnagyobb erényei közé. Amint letette, ismét csörgött a készülék, az egyik beszállítótól hívták a rendelés miatt megerősítésként.
Amíg beszélt, addig átnézte a fiú adatait, majd a zsebébe csúsztatta a papírt. A pénztár közelébe akarta tenni, hogy bárki is legyen ott a teaház személyzetéből, tudja kit ajánljon, ha szóba jönne. *

* Nem indult ki azonnal, mert lenyugodtak a kedélyek, hanem megkereste az újoncukat. * Úgy tűnik, lenyugodott... Nincs bent több vendégünk, leülhetsz te is, csak ne bosszantsd szándékosan. Tény, hogy van olyan, akinél ez segít, de ez más helyzet volt. Ettől függetlenül értékelem a megmozdulást... Először próbáld óvatosan kipuhatolni, milyen hozzáállás segít, utána cselekedj. * Szólította meg, bátorító mosollyal az arcán. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 09 Jún. 2016, 23:41

Talán piskótánk is van....de gyümölcsös zselés szelet biztosan. Ilyenkor azok és a túrós, esetleg kicsit könnyed habos vagy citromos krémmel töltött sütemények is kelendőek.
Mindjárt kéretek akkor, és akkor meg tudod kóstolni.

Ryu még új.... nincs annyi tapasztalata, ne vedd  fel. Az..... habár eddig sosem néztem rá úgy férfiként....de az ez tény. *Dőlt hátra mosollyal, megigazgatta a szemüvegét cserfesen.* Nem sok férfit tudnék hozzá hasonlítani az egyetemen....de ez talán amiatt is van, hogy egészen érdekes személyiség.
*Széttárta a kezeit.* Ez látszik a kávézóból is. Szeretek itt dolgozni.
Hát tudod....ebben mind mások vagyunk. Vannak akik nem szeretnek mindent megmutatni, vagy mert elítéli őket a környezetük....vagy mert még önmagukat ítélik el.... és még ki tudja hány eset.... *Halvány mosolyt engedett meg mialatt az asztal lapjára támaszkodott kicsit.*
Tanaka-san szeret az embereknek segíteni, én pedig tisztelem az elveit, ezért igyekszem a legjobbat nyújtani, habár jobban szeretem az állatokat.
*Nevetett fel. Ezen ok miatt is kezdet  állatorvosnak tanulni.*
Igen.... nagyon kedves és jó ízlése van a süteményekhez és az ízvilághoz.
*nevetett tovább kacsintva.*


- Az lesz legközelebb.... *vakarta meg széles vigyorral a tarkóját.*
- Ritkán oltottak még ennyire le, de ezt is meg kellett érnem. Legközelebb jobban figyelek majd, kösz az esélyt.
*Nézte egy ideig a férfit, gondolkozott, hogy megkérdezze e, de végül csak sejtelmes vigyort engedett meg.*
- Félig hallottam azt amiről kint folyt a szó.....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 27 Jún. 2016, 23:39

Nem szoktam viszonzatlanul hagyni a gorombaságot. Inkább csinálok valami bátrat és elfutok, az jobban illik hozzám. Hmm? Harminckettő? Akkor biztosan csak fáradt vagy.

Üühmm... Hagyd csak, most ez így elég volt és a tea is köszönöm. Az állatorvosi szak nehéz? Én a mechatronikára készülök majd, nagyon szeretek vele foglalkozni, vagy az elektronikai cikkekkel, amennyiben van lehetőségem majd a fejlesztéssel akarok elhelyezkedni és foglalkozni. Valamiért az mindig is érdekelt, főleg az újabb eszközök, például az automata, vagy félautomata takarítógépek, robotkarok, azok programozása és programnyelve. Bár ehhez még sokat kell tanulnom, de a jegyeim egyenlőre megvannak hozzá.

Látszik, hogy szereted ezt a helyet, nem az a tipikus unott pincér fejetek van egyikőtöknek sem. Elítéli a környezete, ebben van tapasztalatom a szüleim ezt nem fogadták el, ezért is... fogalmazzunk úgy, hogy elhagytak. Viszont velük ellentétben én szeretem magam és az életem, így nem árnyékolnak be.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 01 Júl. 2016, 11:35

Hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem fordul elő az ilyesmi... Volt olyan vendégünk, akit diszkréten fel kellett hívnunk a távozásra, mert ő csak bajt akart keverni. Ittas volt és agresszív, egyáltalán nem lehetett vele szót érteni. Az összes kapcsát a valósággal a talpai alól kicsúszó talaj jelentette... szó szerint. * A lecsepegett és megszáradt csészéket elkezdte a helyére tenni, mert addig sem álldogált tétlenül. Sosem bírt igazán nyugton maradni, és ez a nap sem volt kivétel alóla. Amíg cselekedett, nem gondolta túl a dolgokat véletlenül sem.  *

A fiú érdekes eset... * Azt nem tette hozzá, hogy a hatóságok értesítésén gondolkozik, de azzal talán minden félnek többet ártana. Meg akarta várni a végét, mielőtt bárkinek is a pártjára áll esetleg, vagy erőteljesebben közbeavatkoznak felnőttekként.
A sejtelmes vigyor mellé társuló kijelentés miatt, megállt a keze a mozdulatban és a szeme sarkából sandított az újoncukra. A tekintete javarészt apatikus volt, de felvillant a tekintetében egy szikra, amely a belső sikolyát jelezte. *
Igen?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 11 Júl. 2016, 13:26

- Rendben, de szólj nyugodtan ha kellene valami.
*Michiru vidámabban pillantott a fiatal férfira, majd bólintott.*
- Nem a legkönnyebb azt hiszem, de én a magam részéről nem érzem nehéznek. Érdekel a téma, így nem úgy álok hozzá, mint mások. Szeretem az állatokat, a bátyámnak is van egy kutyája.
- Mechatronikára ? Ahh, tudom melyikre gondolsz. Na, nekem az tűnne nehéznek. A sok számrendszer, a pontos számítások, egyenletek, függvények, elektronika és mechanika....számomra mindez hangzik nagyon nehéznek....de ha érdekel jó dolog, a jegyeid megvannak még jobb.
*Nevetett kicsit fel. Megigazgatta a szemüvegét ismételten. Az legalább olyan "vidám" darab volt, mint jelenleg a viselője.*

- Ühm....érdekes a hely, érdekesek a vendégek, finom a kínálat. Igazából örülök annak, hogy behozott a testvérem ide.
*Dőlt hátra a székben, körbepillantva. Fél szemmel nézett csak vissza ahogyan Taku elkezdett megnyílni előtte. A mosolya szolidabbá vált. Előre helyezkedett az ülőalkalmatosságon, majd finoman megpöckölte a másik vállát.*
- Jól teszed. Vannak olyan szülők akik sosem értik meg igazán a gyerekeiket. Ilyenkor bizonyos esetekben talán a távolság a megoldás. Nem vagy rosszabb vagy jobb Taku, szóval ne is hagyd, hogy beárnyékoljon.


- De még ilyenkor is a vendég az első, igaz? * karba fonta a kezeit mialatt figyelte, ahogyan a főnök éppenséggel dolgozik valamin. Ahogyan látta Reiji szinte sosem állt meg, ez arra utalt, hogy sokat gondolkodott magában, valószínűleg sok mindenről. Érdekes jellemnek gondolta Ryu, ezért is figyelt. Pontosan annyira, mint a kávézóban mindenkire.*
- Mi lett végül vele?

- Az bizony.... * Észrevette a hirtelen megtorpanást. Először amint Reiji ránézett megilletődött. Már elgondolkozott azon, vajon tartania kell e majd a kijelentése miatt, ám aztán az apatikus pillantás mélyén észrevette a sikolyt is. Sejtelmes mosolya csak szélesebbé vált.*
- Tudod...vannak akik bóknak veszik a hasonló fordulatokat..... és nem olyan meglepő manapság ez. Nem beszélve arról, hogy Japánban igazából elégé híres téma, sőt marketing is ez......
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 30 Júl. 2016, 00:39

Kutya? Milyen kutya? Én inkább mondjuk macskás vagyok, a doromboló szőrgombolyagok megdobogtatják a szívem. Bár, már eldöntöttem, hogy ha keresek eleget az eltartásához, akkor mosómedvém lesz. Most egy aranyhörcsögöm van csak, de nagyon szeretem. Robbants a neve, mert káosz és pusztulás jár a nyomában. Sokszor ki szoktam engedni, hogy szaladgáljon az asztalomon, amíg a laptopot töm. A legtöbbször befészkeli magát a pulcsim ujjába, vagy a csuklyámba, néha a vállamhoz.
* Ahogy a pöckölést megkapta elmosolyodott, majd kortyolt egyet a teájából. * Nem is hagynám. Az én életem felett én döntök, végül is már felnőttnek számítok, így más nem hozhatja meg a döntéseimet. Meg, ráadásul én szeretek így élni, úgy értem, hogy saját lakásban. Olyan színű a fal, amilyent szeretnék és van kandallóm is.Robbants nagyon szereti a meleget, így miatta sokszor használom.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 30 Júl. 2016, 15:23

Természetesen. Mindig a vendég az első, mi és a teaház csak másodlagosak vagyunk... Túloznom kellene, ha azt állítanám, hogy ez alól nincsenek kivételek, de azok csak extrém esetekre vonatkoznak. * A kérdés miatt először behunyta a szemét, halványan elmosolyodott. A választ csak akkor adta meg, amikor felpillantott. *
Végül nem hívtuk hozzá a rendőrséget, hanem kórházba vittük, mert az alkoholmérgezés határán állt. Másnap meglátogattam, törzsvendégünk lett... A felesége elhagyta, mert kevés időt töltött vele, de nem ez fájt neki a leginkább. A tudat, hogy évek óta csalta. Tehetetlen dühében ivott, aztán eltévedt és úgy került ide. * Magyarázta, a nevet és a foglalkozást szándékosan kikerülve, hogy ne fedje fel a vendég kilétét. *
Később a közös gyermekeik hozzákerültek, és azóta sem ivott. Csak egy olyan emberre volt szüksége, aki végighallgatta a történetét és néhány egyszerű mondattal felfedte előtte a reményeit.

Ez nem minden esetben megoldás... de sokkal több esetben igen, mint azt elsőre gondolnád. * Ryu szemébe pillantott. * Ez a vége.

* Enyhén összeszűkítette a szemét, ezen a ponton már nem is bánta, hogy korábban megdobta cukorkával. *
Bóknak vettem, köszönöm. Nincs okom ezért másként kezelni vagy gorombán viselkedni vele, még ha számomra szokatlan is. * Válaszolta valamivel több szigorral, mint ahogyan általában beszélt. * Japánon kívül is népszerű téma, főleg egy szubkultúrában, amely az animék elterjedése okozott a nyugati médiában. Messzire visz...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 01 Aug. 2016, 22:52

- Taita a neve és bernáthegyi. Nagyon szeretem, jó ölelgetni. Egészen kölyökkora óta velünk van. A macskák is aranyosak, sött a többi is. Szeretek velük foglalkozni, így az egyetemen, amikor külön be kell járni bizonyos szervezetekhez s ott foglalkozni az elhagyott, vagy már ott született állatokkal, nagyon is kellemes.
*Kedvesebben, nyitottabban pillantott Takura. Amennyire a srác az elején furának tűnt a számára, a közös témapontok miatt egészen felengedett a vörös hajú pincérnő. A mosómedve említésénél meglepődött, majd halkan felnevetett.*
- Az egy élmény lesz, úgy hiszem! Ha sikerül, és gondolod, mindenképp mutasd be.
*A válaszon elmosolyodott, kicsit előre dőlt. Látva, ahogyan Taku egyre inkább megnyílik, ahogyan válaszolgat, kellemes érzéssel töltötte el Michirut. Érdekelte is a válasz, természetesen nagyon is érdekelte, de ezt az egészet látva, fokozatosan értette meg a főnökük céljait a kávézóval szemben. Oldalra pillantott ugyan azzal a mosollyal, majd megigazgatta a szemüvegét.*
- Nagyon bátor vagy, ezt kicsit irigylem is. *Azzal vissza pillantott szélesebb vigyorral.*
- Robbantsnak nagyon jó gazdája van!

*Egy kis vigyort engedett meg ahogyan elemezte Reiji szavait, mozdulatait. Egy pillanatra lehunyta a szemeit, majd félre pillantott. Válaszokat kapott, és azokkal együtt még több kérdést.*
- Nem mindenki az, mint elsőre tűnik, igaz?
*Kérdezett rá, bár szinte csak megjegyzés volt, mint valódi válaszra váró kérdés.*
- Kirúgnál...ha megkérdezném vajon mi lehetett a kezdő löket ehhez az elgondoláshoz. Vagy meghagyod, hogy szépen lassan kitaláljam?
*Elvigyorodott és most először nem figyelt magára. Látszott rajta, hogy sokkal több annál, mint amit eddig mutatott, vagy mesélt. Éppen csak egy pillanatig, míg láthatóvá vált.*

*Kiérezte a szigort a másik hangjából, pillantásából, így halkan felnevetett és védekezően emelte maga elé a kezeit.*
- Nem annyira elítélendő már amúgy sem, mint a te idődben.
*Szemtelenül, mégis apró vigyorral közölte, majd felnevetett s apró köhintés mellett vett vissza magából.*
- Komolyra fordítva a szót....vicces ahogyan az embert egy ilyen először kicsit megtorpantja a gondatokban, de... láthatóan a vendégünk tisztelettudó a maga módján, nem erőszakos. Szóval....bóknak egészen kellemes.
*Elkezdet pakolászni kicsit, hogy ne csak a férfira figyeljen habár folytatta a szavait.*
- meg ha belegondolsz... húsz év múlva ha egyedül maradnál még mindig van egy másik lehetőség.
*És felkészült a következő cukor repülésére.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 22 Okt. 2016, 21:56

Hmmm? * Pillantott a lányra. * A bernáthegyik nagyon nagyok és sokat nyáladzanak nem? * Kérdezte érdeklődve. * Én inkább a kisebbeket kedvelem, mondjuk egy Akitát, azok szépek.
Igen, tényleg érdekes élmény lesz. Főleg, hogy állítólag mindent lopkod a kicsike, de ez szerintem nevelés kérdése is. A hörcsögöm is szobatiszta, pedig állítólag nem lehet őket erre nevelni.
Bátor? Én? * Kérdezte meglepetten. * Miért lennék bátor? Nem tartom magam annak, inkább kötekedősnek, de bátornak semmiképp.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szer. 08 Márc. 2017, 12:59

Valahogy úgy... Egy könyvet sem érdemes pusztán a borító vagy éppen a fülszöveg alapján megítélni, igaz elcsépelt a hasonlat, ugyanakkor örök érvényű... * A kérdés miatt érdeklődve felvonta a szemöldökét, majd elmosolyodott a válaszadás közben. *
Ha mindenkit büntetnének a kérdésekért, sosem értünk volna el ide, ahol most vagyunk... Ugyanakkor nem minden kérdésre kapunk választ, legalábbis nem azonnal és direkt formában. Megvárom, amíg magad találod meg.Úgy több benne a kihívás és unatkozni sem fogsz... nem mintha egyébként túl sok lehetőség lenne rá ilyen vendégek mellett.

* ... *
* Apatikus pillantással mérte végig a pincért, övön alulinak érezte az ütést. *
Nem tudom, melyik a rosszabb... Hogy a lehetőségeimen gondolkozol, vagy hogy úgy beszélsz rólam, mint egy aggastyánról. Ha fel szeretnéd kelteni a figyelmemet, a fordított pszichológia nem a legmegfelelőbb módja. Ráadásul... a szívem már foglalt, Szépségem. * Kacsintott rá a beosztottjára visszavágásként. *
* A folytatás miatt lepillantott. Egy fémtálca volt hozzá a legközelebb, de azt inkább nem vágta hozzá Ryuhoz. Sokkal jobbat talált.
Leemelte az egyik konyharuhát, azzal csapott a férfi hátsójára, majd elindult kifelé. *
Ne maradj sokáig... Érdekes a konyhánk, ugyanakkor kint több teendőnk van. * Váltott vissza a tőle megszokott stílusra, miközben átlépte a küszöböt. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 06 Május 2017, 13:52

Igen, de pont ennyire jó ölelgetni is őket, aludni velük vagy játszani velük. Nagyok, családiasak. Hm...igen az Akita is nagyon szép. Az Akiták sem kistestüek azért, mondjuk attól függ, hogy az eredeti Japán fajra vagy az amerikaira gondolsz. Utóbbi nagyobb és vaskosabb..... viszont mindkettő nagyon intelligens, hűséges és könnyen képezhető. 
Az álatokban természetesen benne van az ami genetikailag beléjük van írva, de a nevelés nagyon sokat számít. Nem mindegy, hogyan veszi el a dolgot. Ha valóban közel enged magához és olyan kapcsolatot alakítasz ki vele a nevelés mellett, szerintem könnyen lehet ezen változtatni, vagy enyhíteni.
*Rábólintott mosollyal.* Kőtekedős mindenképpen...de bátor is. Észre sem veszed, de kiállsz azért amit gondolsz. Ez jó tulajdonság, ugyan akkor szinten kell tartani.
*Hosszan nézte még a srácot, a sérülés helyét.*
Biztosan ne nézze meg valaki?

Hm...hm.... nem hagy nekem sok segítséget. De ám legyen. Játszunk így, benne vagyok.
*Széles vigyorral pillantott a főnökére, azzal még körbe pillantott. Átgondolta az adott helyzetét. Nem mintha nem azért jött volna ide, hogy ne lásson új dolgokat.*


Kicsit ez is.....kicsit az is. *Vonogatta meg a fejét.*
Chhh.....chhh.... Lehet, hogy úgy tűnik FŐNÖK, de amúgy nem bukom a velem azonos nemüekre. Viszont a kacsintásban van már gyakorlatod, ez sok mindent elárul.
*Azzal pimasz vigyorral kacsintott vissza. Továbbra is várt a cukrot, de nem készült fel a konyharuhára. Annak csípős érkezésére, ami miatt kicsit megugrott.*
Aucs...ez fááájt....
*Sóhajtott de még figyelte a távozó férfit. Sokkal több mindent kapott már ma, mint amitt eddig remélt. Sok-sok kellemes ötletet a történeteihez.
Összerakta még amiket úgy gondolt s végül vissza indult előre, hogy leváltsa kollegináját.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Vas. 21 Május 2017, 22:52

Az eredetire gondoltam. Sok kicsi kutyafajta van még amúgy... uszkár... terrier. Azt hiszem ezek kicsik. * Mondta elgondolkodva, majd megitta a teáját. * azt hiszem ebben egyetértünk. Bár a gyerekek is ilyenek. Ha rosszul nevelik őket, akkor rossz emberek lesznek, vagy akkor is, ha rosszak a gének.
Hmmm? Ez oké... Nem magamat akarom fényezni, de még mindig nem értem, hogy miért lennék bátor. Arra érted, mert kiállok a döntéseim mellett? Chh... Nagyon egyszerű oka van. Nem akarok olyan sekélyes és gyenge lenni, mint a szüleim, akik a halálba menekültek pár kisebb gond láttán. Szimplán nem tartom követendő példának. * Mondta oda sem figyelve és egy eléggé mérges hangszínt használt. Nem a lányra volt dühös, hanem magára. Magában már rég nem a szüleiként gondolt rájuk. A kérdésre megfogta a fejét, majd elhúzta a kezét. * Már alig vérzik. Kicsit sebes lesz, de nincs belőle gond. Estem már nagyobbat is korábban...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 8 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.