dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leiran-féle Ötletkupac

3 posters

Go down

Leiran-féle Ötletkupac Empty Leiran-féle Ötletkupac

Témanyitás  Leiran Szomb. 11 Május 2013, 20:28

Bleach -A múlt kísértete

Vegyes kategóriába kezdeményeznék egy játékot. Az anime természetesen a Bleach lenne, de egy új történeti szállal.

Azért vegyesbe helyezném, mivel én nem szeretek írók által létrehozott karaktereket eljátszani és az ötletem sem épp állná meg a Kanon kategóriában a helyem, mivel alapból az animéhez kitalált személy köré rendeződnének a dolgok.

http://www.officialpsds.com/images/stocks/Fantasy-Girl-stock4001.jpg <- Ez a kép ihletett meg és ő lenne a karakterem is.

Röviden annyi az előtörténet, hogy a karakterem a kezdeti időkben a Főkapitány első tanítványai között volt ám ereje hatalmas volt és nem tudott felette uralkodni és veszélyeztette a kialakuló békét ezért pecsétbe zárták, ami napjainkban elkezdett megtörni. (ahogy az a képen is látszódik) Évezredekig aludt és mikor felkel nem fog emlékezni a múltra, de az ereje akkor is ott lesz benne. Az ereje ébredése után még egy darabig szunnyadni fog.

Végül is egy Kuchiki Kouga mellék szálhoz hasonló lenne de mégis merőben más. Mindenképp kötni szeretném a Főkapitányhoz és Az Ukitake családhoz, de ő nem azért kerül pecsét alá mert törvényt szegett, hanem nem tudott megbirkózni hirtelen feléledő erejével. Akinek esetleg tetszik ötletem az jelezze nekem valamilyen úton módon. Lehet saját karakter is vagy épp a Bleach karaktereiből bárki. Ha épp Ukitake szerepére nem jelentkezik senki akkor természetesen elvállalom.

A karaktert csak érdeklődés esetén dolgozom ki teljesen. Szóval csak bátran!

A karakter kidolgozásra került. Karaktereim között megtalálható. A játékot a Lelkek világába terveztem.

Egy kis szemléltetés:
Leiran-féle Ötletkupac Seireitei_terkep_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Leiran összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Május 2013, 11:11-kor.
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Leiran-féle Ötletkupac Empty Re: Leiran-féle Ötletkupac

Témanyitás  Armblast Vas. 12 Május 2013, 01:38

Jövööööök Bleachezni. Very Happy Várhatóan két karakterrel: Kuchiki Byakuya és egy saját (Uehara Natsuki).
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Leiran-féle Ötletkupac Empty Re: Leiran-féle Ötletkupac

Témanyitás  xionora91 Vas. 12 Május 2013, 12:16

Én is jövök ám >__<
Kuchiki Rukia személyében és egy saját karakterrel..csak meg kell rajzolnom.

De a saját karakterem neve : Nanami Shizuke
Kidolgozás alatt természetesen a mai napon ^^"
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Leiran-féle Ötletkupac Empty Re: Leiran-féle Ötletkupac

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.