dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLAS-Projekt

2 posters

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Vas. 14 Jan. 2018, 22:51

- Én...tényleg nem látok itt nagy rendetlenséget..... ezek után itt mersz minket hagyni?
*Nevetett fel.*
- Tudod..... egy gyerekkel, nem mindig lehet teljes rendet tartani. *mosolygott tovább.* De...tényleg igyekszem majd figyelni arra, hogy ne legyél nagyon rosszul ha hazajössz.
*És Morgana új dolgot tanult. Eddig nem figyelte meg a férfi rendmániáját.... most azonban lassan értette meg az apróságokat.*

- Hidd el nagyon sokat segítesz.
*Figyelte a férfi lépéseit, mozdulatait. A szavaira bólintott.*
- Rendben, addig ellkapom a kisasszonyt és megnézem miért van ilyen csendben.... igazából, sosem jelent jót ha nagy a csend.
- Este a vacsora után, beszélhetnénk.... *kezdte mialatt hátrált szépen lassan ki a szobából, hogy eleget tegyen az előző szavainak.* Vagy másnem halasztjuk vasárnapra, ha kész leszel bent, mindennel.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 11:21

- Persze... Nem hiszem, hogy annyira fel tudnátok forgatni, még akkor sem, ha Aida belelendül a játékba. * Nemet intett a fejével. * Ha ki tudom nyitni az ajtót, és nem akad el semmiben, akkor már jóban leszünk. Szeretem a rendet, és azt is, ha minden a helyén van, viszont... ahol élnek, dolgoznak, ott elkerülhetetlen az ellenkezője. Kevés időt töltök itthon, szóval kevés lehetőségem adódik alaposan szétpakolni. Láttad az irodámat, ott sem teljesen steril minden... * És nem lett volna ugyanez elmondható akkor, ha a baleset előtt történik ez a beszélgetés... vagy amikor a vállalathoz került. Ezek a dolgok az évek alatt oldódtak nála, megvoltak még, de sokkal könnyebben vette. * 

- Nem hiszem, hogy rosszban sántikálna, ahhoz még túl új a hely, inkább csak nézelődik...
- Majd vacsora után... ha a kisasszony kidőlt. * Mondta a végét egy mosollyal, gyanította, hogy ezt nem előtte kellene szavakba önteniük... egyelőre. *

* Miután bement a fürdőszobába, bezárta maga után az ajtón. Letusolt és rövidebbre nyírta a borostáját, hiányzott neki, hogy előző kihagyta a rutint. A szennyes ruhákat félig összehajtva tette a tartóba, rendet hagyott maga után és az olyan tárgyakat, amelyek veszélyesek lehetnek egy gyerek számára, betette a polcos szekrénybe, vagy magasabb pontokra.
Már felfrissülve lépett ki a fürdőszobából, visszatérve a tágas nappali részbe, bekapcsolta a gépét. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 11:29

- Arra figyelek, hogy bizonyosan ki tud majd nyitni az ajtót.
*Bólintott mosollyal a dologra. Átlagban Morgana is szeretett rendet tartani. Nem tökéletesen, de a rendben és a káoszban is mindig megvolt a maga rendszerezése, hogy hamar megtalálja azt amire szüksége volt. Itt, magának átmeneti rendszert kellett majd alkotnia...valami olyat, ami nem igazán ütközik a lakás tulajdonoséval.*

- Ohh, milyen naiv vagy. *mosolyodott el felé, de a kökvetkezőkre csak bólintott.*
- Nem, persze még nem előtte szeretném. Ez nekünk is legalább annyira új és..... egy gyermek másként éli meg az ilyen változásokat.

*Míg Mike elvonult, Geena a lányához csatlakozva járta körbe a lakást. Habár valamennyire már előző nap szemügyre vehette, a gyermeknek minden az újdonság hatásával hatott. Miaatt futkározott, ki-ki választotta a rajzai helyét s nagy mosollyal tervezte, hogy adja át majd őket Mikenak. Mivel a férfi a gépét kapcsolta be mikor kijött, a kislány nem zavarta meg, ezt már megtanulta otthon, de nem messze tőle tette le a rajzokat. Utána rohant vissza az anyjához, aki közben valamilyen mesét kereset neki a tv készülékben.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 11:50

* Gyorsan írta meg az üzenetet, ami még korábban eszébe jutott, utána megnyitotta a már jól ismert étterem honlapját, hogy majd átnézhessék együtt a menüt. Épp szólni akart, ekkor vette észre a rajzokat az asztal sarkán. Magához vette őket, egy mosollyal nézte végig az összeset. * 
- Kész művésznő... Már most sokkal jobban rajzolsz, mint én... * Felkelt a székből, odament a kis családhoz. * Arra gondoltam, hogy egyet beviszek magammal, a többit pedig kitűzöm arra a táblára, ott az asztal felett. Mit szólsz hozzá? Melyik hol legyen?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 11:57

*Csak akkor pillantottak fel, mikor Mike felszólalt.*
- Tényleg? Neeem...csak mondod. Ahh..anya...anya...mi az a régi füzet féleség amibe rajzoltak?
- Emlékkönyv?
- Igen...ha lesz olyanom, majd rajzolsz bele Mike?
*Geena csak elmosolyodott a dolgon. Manapság ritkán használták az ilyen régebbi dolgokat, de ha a lányának tetszett, nem akarta elvenni a kedvét.*
- Vagy csak ír bele pár szép sort....mit gondolsz?
- És hozzá egy nyuszit?
- Hát....Mike tudsz nyuszit rajzolni? *nevetett fel Geena.*
- Uhh...uhh...az legyen bent, a másik meg jó lesz itt. *vigyorodott el szélesen a kislány. Amelyiket bentre választott, azon egy hasonló pacákból áló egyén volt, mint Mike, legalábbis a sötét foltból a karja helyén és a hajánál ebből lehetett következtetni. Szélesen vigyorgott.*
- Megtaláltam mivel köthetem le. Bár hoztam pár mesefilmet én is neki.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 12:20

- De-de. Sok mindenhez értek, de rajzolni sosem tudtam szépen... Legfeljebb pálcika embert, az még felismerhető... * Elmosolyodott a kérdésen, először bólintott válaszként. * 
- Persze... majd igyekszem nem elrontani nagyon. Nyuszit...? Hát... Majd megkérjük Nyuszi urat, hogy üljön nekem modellt hozzá, hátha akkor jobban fog sikerülni... vagy anyát, hogy segítsen. * Tette hozzá gyorsan, éppen a nevetés miatt. * 
- Irigykedni fognak rám... Hmm, az ott én vagyok? Ugyanúgy áll a haja... * Állapította meg nagy bölcsen a pacás pacákról. Aida fejére tette a kezét, mielőtt jobban átgondolta volna, mit tesz, beleborzolt a rakoncátlan tincsekbe. * 

* Visszament az asztal felé, a felette lévő táblára tűzte ki a rajzot két kicsi mágnessel, hogy ne csússzon le. *
- Tökély. * Állapította meg elégedetten. * 

- Azt egy percig sem gondoltam volna, hogy unatkozni fogtok... Ki mit kér vacsorára?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 12:31

*Geena egy pillanatra köhintett a nevetésből amint szóba került. A rajz tudása nem volt több a vázlatok és tervek elkészítésén. Azok meg messze álltak egy nyúltól.*
- Éljen~ *örvendezett még a kicsi azzal sűrű bólogatás közepette válaszolt.* A legjobb, hogy lássák, milyen erős is vagy!
*Felnevetett amint beleborzoltak a hajába. Nem vette rossz néven a hüvös érintést. Morgana elmosolyodott a pillanaton. Valahogy....megérintette a kapcsolat, amit a lánya alakított ki a férfival.*


- Bármit lehet?
- Ne túl nehezett, mert nem fogsz aludni....... *kezdte Geena de a végén csak megadóan emelte fel a kezeit.*
- Krumplit és húúúúst~
*A nő felsóhajtott apró mosollyal.*
- Nekem is jó lesz....csak inkább rántott sajttal. A maradékot másnem eltesszük a hütőbe.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 12:47

- Látni fogják... Olyan muszlikat rajzoltál nekem, hogy sehol sem akad majd ellenfelem. * Nevetett rajta. *
* Már épp közbe akart szólni, de Morgana elmondta mindazt, ami az eszébe jutott, így csak egy apró kiegészítést tett. * 
- Bármi, ami nem túl nehéz és nem túl édes... Lefekvés előtt nem jó, mert fájni fog a pocakod és rosszat fogsz álmodni miatta... 

- Krumpli, hús, rántott sajt...? Tartár mártás vagy valami saláta? Van... cézár, francia, gomba, uborka, friss zöldségek olajos öntettel... * Sorolta a kijelzőre pillantva. * Hazafelé megyek majd be érte, legfeljebb ha valami eszetekbe jut addig, akkor rám írtok...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 12:52

- Maradjon ennyi.... szerintem úgyis maradni fog. Tőlem biztosan és abban reménykedem, hogy este a kisasszony sem kívánja befalni az egészet.
*Aida csak elvigyorodott a feltevésre. Nagyon is megtudta volna enni.....*
- Kicsi édesség sem?
- Nem. De holnap sütünk sütit, rendben?
*A kislány bibelődött egy ideig, Mike felé pillantott kérlelően, ám végül tudta,hogy nincs esélye így rábólintott. Még nézte a két felnőttet, majd a mesében megjelenő alak kötötte le jobban.
Morgana a férfi mellé sétált.*
- Tartár mártást szerintem ehetünk....salátát, kivételesen nem...... viszont ha ma te veszed a vacsorát, holnap majd vásárolok én esetleg.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 13:14

* Amikor a gyerek felé nézett, csak széttárta a karját védekezően. *
- Engem könnyű megvesztegetni, de ebben az utolsó szó anyukádé... Majd holnap készítetek valami finomat, az biztosan sokkal jobb lesz, és jó móka is. 

* Még átnézte egyszer a lapot, megakadt a tekintete a rántott brokkolin. *
- Akkor salátát nem hozok... Hmm? Majd valamikor meghívsz ebédelni és kvittek vagyunk... vagy megkínáltok holnap a süteményből. Vigyázz, mert ha Aida elfelejti, emlékeztetni fogom rá. * Halkabbra vette a hangját, hogy a lány ne hallja. * 
- Minden rendben van?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 13:24

- Pontosan, szóval marad a holnapi sütemény! *rázta a fejét mosollyal a férfi és a lánya felé.* Nem ér összeállni ellenem.

- Nem baj ha emlékezteted rá. Valamivel úgyis le kell kötnöm az energiáját. *Mosolyodott el. A kérdésre megrázta a fejét. Úgy állt, hogy a lánya ne lássa nagyon.* Csak..... nem szeretném, hogy minden rád maradjon. Így is sok dolgod lesz. *Mondta csendesen.*
- Meddig leszel bent ?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 13:42

- Dehogynem, figyeld csak meg... * Észre sem vette igazán, de Morgana és Aida mellett egyre inkább elengedte magát. Mosolygott, játszott, és akaratlanul is, de próbálta enyhíteni azt a komor helyzetet, amiben mindannyian keveredtek. Sosem volt vidám bohóc típus, de igyekezett nem rontani tovább az egészet azzal, hogy mindent túlgondol. * 

- Ha valami túl sok lenne, vagy kellemetlenül érint, akkor tényleg szólni fogok. Megígértem... és álalában állom a szavamat. 
- Még nem tudom pontosan. 7 és 8 között mindenképpen el akarok indulni, hogy legyen időnk rendesen vacsorázni, de meglátom. Írok mielőtt elindulok, vagy ha szünetet tartok... Attól is függ, mennyire tudunk haladni. * Az órára pillantott. * Lassan ideje lenne visszamennem... Meglesztek?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 13:58

- Éppen ettől félek igazán.
*Nevetett halkan. Az apró csipkelődések, a játékok segítettek neki abban, hogy elfelejtse a tegnapot, hogy sokkal jobban lássa a dolgokat.*

- Rendben.
- Értem. Majd várom. *Követte a férfi tekintetét az órára. Tudta, hogy vissza kell mennie a céghez. Bólintott.* Persze, nagylány vagyok, ő rá pedig vigyázok.
*Engedett meg egy széles mosolyt.*
- Ne aggódj, csak intézd amit kell. Ha bármi történne, írok vagy jelzem.
*kísérte az ajtóig.*
- A legfontosabb, hogy elrendezzük ezt az ügyet mihamarabb.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 18:26

- Nagylány vagy? Már kezdtem azt hinni, hogy Aida fog rád vigyázni... * Magához vette a kabátját, az ajtó felé menet bújt bele a ruhadarabba. * Sietek majd, addig... jó pihenést? Dukálna. Megtennél majd annyit, hogy szétnézel a konyhában, és ha bármire szükség van, akkor szólsz? Elfelejtettem, de nem akarom húzni tovább az időt... 

- Jók legyetek. * Köszönt el játékosabb hangvételben. *

* A lakásából visszament a központba, hogy minél hamarabb munkához láthassanak. A telefonját a keze ügyében tartotta, biztos ami biztos alapon. Nagyon gyorsan telt a számára az idő, alaposan elkezdték átbeszélni a fejlesztéseket, a kialakítást, a szükséges nyersanyagokat és emberek számát. Megegyeztek pár dologban Ironside-dal is, mert az ő engedélyét is szükségesnek érezték... Összességében jól haladtak.
Nem sokkal 7 előtt tették félre a feladatokat, így végül ő is elindult. Megírta Geenának, hogy útban van hazafelé, de még beszalad a boltba és a vacsoráért is, így fél 8 körül nyitott be a lakásba. *
- Sziasztok. * Köszönt, egyenesen a konyha felé ment, lepakolta a magával hozott holmikat a pultra. * Ki éhes?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 18:45

- Ho, Ho, ho....nagyon vicces valaki. *követte a férfit mosollyal. Bólintott a kérésre.*
- Körbenézek és írok neked mindenképpen.....nem tudom. Mit gondolsz pl alapnak. Mi szokott nálad itthon lenni mindenképpen?

- Mindent bele. *Nevetett fel a férfi köszönésére, s csak utána zárta be az ajtót*

*A délután csendesen telt. Míg Aida a meséket bújta, vagy játszott az elhozott játékokkal, addig az anyja betartotta a szavát s átnézte a konyhát. Elküldte a listára valót a férfinak, azzal míg a kislány elfoglalta magát ő kipakolt a szobában a szekrénybe. Igyekezett a legkevesebb felfordulást okozni, így bizonyos dolgokat a táskában hagyott, amit az ágy környékére tolt.
Nap közben ettek valamit a kislánnyan, végül egy bögre kávéval a kezében ült a kanapéra s kezdet dolgozni. Átnézte azokat a feljegyzéseket, amiket direkt kimentett magának, hogy fejleszteni tudja majd Mike karját. Mikor a férfi hazaért mindketten felkapták a fejüket, a kislány rohant oda először.*
- Én, én! Mit hoztál? Húsit és krumplit?
- Gyere Aida, segítsünk kipakolni Mikenak.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 18:57

- Alap dolgok, meg amik esetleg kellenek nektek a sütéshez... Vagy ha ennétek valamit. Tojás tudom, hogy nincs... * Adta meg a választ a távozása előtt. *

- Oh... a húst és a krumplit ott felejtettem... csak egy nagy adag zöldséget hoztam, az nem jó helyette? Párolt borsó, egy nagy adag zeller és brokkoli... * Válaszolta szinte azonnal. Aida olyan pontot adott neki, amit egyszerűen nen tudott kihagyni.
A felső szekrényből levette a tányérokat maguknak, azokhoz evőeszközöket készített elő. A stóc könnyű volt, odanyújtotta Aidának. *
- Ha odaviszed az asztalhoz, akkor megnézem, hátha mégiscsak elhoztam a húst... * Kacsintott rá, a vonásai hamar elárulhatták a gyereknek is, hogy csak viccelődik vele. *

* Kicsomagolta az ételeket, az étteremben egy nagyobb, eldobható tálcára tették rá, egyedül a mártást adták egy külön edényben. Néhány szelet rántott hús, pár rántott brokkoli, hasábburgonya köretként, akkor adagot adtak a két felnőtt és az egy gyerek számára, hogy bőven jól lakhattak belőle.
Letette az asztalra a vacsorát, majd még visszament a konyhában, hogy gyorsan elpakolja a boltban vásárolt holmikat, és magával vigyen egy üveg vizet és három poharat is. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 19:57

*A kislány arca hirtelen rándult meg. Nem akart illetlen lenni, ám a mimikáira kiültek, hogy nem ilyen választ várt.*
- Talán mégsem vagyok éhes.... *motyogta mire az anyja rosszalóan csóválta meg a fejét.*
- Egyél egy kicsit, hamár Mike kedves volt és hozott nekünk.
*Aida kezébe kerültek a tányérok és csak csüggedten pillantott feljebb. A kacsintásra újra éledt benne a remény, így nagyobb örömmel indult be a tányérokkal.*
- Azt hiszem nagy szívfájdalma lett volna, ha ez komoly lenne.... *Mosolyodott el Geena.* nem tudja még a titkot, amit én.

- Aida menj kezet mosni.
*Kiáltott még Geena majd bement a férfi után, hogy segítsen neki kipakolni, bár úgy tűnt Mike elég hamar megoldotta ezt.*
- Segitettem volna... *sóhajtotta mosollyal.*
*Leültek az asztalhoz s megvárták Mikeot is. Mikor a férfi is helyet foglalt, Geena szedett a kislánynak, aztán a férfire pillantott.*
- Mennyit kérsz?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 20:07

- Annyit viccelek vele, hogy a végén azt sem fogja elhinni, amit kérdezek tőle... * Követte a pillantásával a gyereket. * 
- Nem csak neki lett volna nagy szívfájdalma miatta... Együtt duzzogtunk volna a kanapén valami rajzfilm előtt... Mert ha nincs vacsora, akkor még desszert sem, a párolt zöldség pedig nyúl kaja... 

* Amikor leültek, kényelmesen közelebb húzta a székét az asztalhoz. * 
- A krumpliból két nagyobb szedővel, a többit majd megálmodom. Köszönöm és jó étvágyat. * A köret mellé két szelet húst evett meg, és a brokkoliból is egy nagyobb darabot, egy kevés mártással fűszerezve meg. Szerette az ehhez hasonló ételeket, legbelül örült a választásnak. *
* Vacsora közben javarészt csendben volt, a végén töltött a vízből annak, aki kért.  *

- És eldöntöttétek már, hogy mit süttök holnap?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 20:26

- Ahh komolyan.... elöbb-utóbb sok bajom lesz még veletek, érzem!
*Tette csipőre a kezét de hamar felnevetett.*
- Azért néha segithetnél, hogy csak egy kicsit egyen belőle....

*Miután szedett a férfinak, magának is szedett valamennyit s jóétvágyat kívánva kezdett neki. A többiekhez képest nem evett sokat, de mindent megkóstolt. Nem beszélt sokat, néha váltott pát szót a lányával vagy éppen Mikeal a délutánról. Miután végeztek Aida nagy ásitással ment el kezet mosni.*
- Majd elmosogatok.
*Pillantott Geena a férfira még. Bement, megfürdette a lányát, majd a szobában bekisérte a megágyazott ágyba. Az még egyszer kirohant puszit adni Mikenak, az anyja úgy kergette vissza. A kislány hamar elaludt, Geena utána sétált ki.*
- Elmosogatok....remélem nem álltál neki.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 20:35

- Majd néha... segítek. Néha. Tényleg van egy-két olyan, ami egész ehető, szóval arra őszintén rá tudom beszélni... 

- Rendben, menjetek nyugodtan. * Amíg Morganáék a fürdőben voltak, addig ő felkelt az asztal mellől, hogy rendet rakjon. A maradékokat a hűtőbe tette, a koszos edényeket csak a mosogatóba. Utálta annyira a házimunkának ezen részét, hogy valóban ráhagyja a nőre. 
Mire végzett a fürdetéssel és az altatással, addigra Mike már a kanapén ücsörgött kényelmesen, behunyta a szemét, a tarkóját pedig a támlának döntötte. A csendes léptek miatt nézett fel először, a mondatra elmosolyodott. *
- Nem, ezt meghagytam neked... Viszont elszaladni sem fognak... Nem jössz ide inkább?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 20:43

- Azt hittem jobban szereted a rendet. *Cukkolta mosollyal, végül inkább helyet foglalt a kanapén a férfi mellett.*
- Hogy haladtak ma a munkálatok bent?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 20:50

- Most hogy így mondod... Megfontolandó...* Hagyta nyitva szándékosan a mondatot. Arrébb csúszott annyit, hogy Geena leülhessen mellé nyugodtan. *
- Gyorsan. Ironside-nak tetszik az ötlet, és elkezdtük kidolgozni az új rendszer részleteit... Az építést, a szükséges eszközöket hozzá, az alapok félig-meddig megvannak, holnap be tudjuk fejezni a tervezést, ha minden igaz. A kivitelezés problémásabb lesz, mert teljesen zárt ajtók mögött dolgozunk a kockázat miatt... és javarészt nem lesznek benne nyilvános információk. Az új kamerákról és a hatékonyságukról nem lesz szó, a régi rendszer szerepel majd benne, mint aktív. Az épület hálózata el fogja bírni, a régi viszont kisebb teret kap, tehát az adatforgalom és maga az áramellátás nem fog változni a számítások szerint... de... biztosan erről akarunk most beszélgetni? * Tette fel a végén a kérdést, miközben Morgana szemébe nézett. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 21:02

- Igen? Egy szavadba kerül s máris választom a koszos edények tarsaságát...legalábbis ma este.
*Érdeklődve hallgatta a férfit, bólintott a szavaira egészen a végéig, mikor találkozott Mike szempárjával.*
- Hát érdekel, hogy hogy haladtatok..... *kezdte de végül megrázta a fejét.*
- Akkor...beszéljünk a gyógypuszi helyett lopott csókról.
*A végén édesen elmosolyodott. Egyik kezével kitámasztotta az állát, míg a másiknak mutatóujjával játékosan végighúzott egy vonalat a férfi combján. Figyelmesen tartotta a kék szemét a férfi arcának vonásain. Kíváncsi volt. *
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Jan. 2018, 21:31

- Pedig mertem azt hinni, hogy valamivel vonzóbb vagyok, mint pár pecsétes tányér... 
- Még sok minden bizonytalan benne, élesben fogjuk meglátni a nagyját, hogy mennyire kivitelezhető az ötlet... Ha működik minden úgy, ahogyan kitaláltuk, akkor valami nagyot fogunk alkotni. De... odáig még el kell jutnunk, és tényleg a legelején vagyunk. * Foglalta össze a végére tömören, hogy miért nem mond többet róla. Csak száraz adatokkal és számolásokkal tudna szolgálni, azok pedig elsőre valószínűleg nem lennének közérthetőek Geena számára, mint ahogyan az ő kutatásai sem a biztonságiak felé. * 
- Valamire rá kellett fognom, de ahogy látom, még így is túl nyílvánvalóan csentem el... * Az egyik karját fent pihentette a támlán, félig Morgana felé fordult. A mosoly, a játékos érintés határozottan megmozgatták a fantáziáját, több irányba is. 
A fürkésző tekintetet nem érezte kellemetlennek, vagy ellenségesnek... éppen ellenkezőleg. Hasonlóan könnyednek érezte, mint az érintést, vonzó volt a kíváncsisága. *

- Igazság szerint... Örömmel loptam el, és a tettem arra sarkallt, hogy visszaeső bűnöző legyek. * Hajolt közelebb hozzá. *
- Gyönyörű vagy, Geena... és nem csak fizikailag értem.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Jan. 2018, 21:42

- Ízlések és pofonok tudod. *nevette el magát a végén.*
- De legalább el tudtatok indulni és a kezdeti adatok bizonyosan kecsegtetőek. Ennek igazán örülök.
Én is elkezdtem átnézni a karod kivitelezéséhez készült jegyzeteket. Érdekesek eddig.
*Elmosolyodott. A reakciók, a férfi figyelmessége kellemes érzéssel járta át. Geena nem volt ostoba, felesleges lett volna azt hazudnia magának, hogy nem vonzódik a férihoz. Kereste, vajon mi lehet ennek az oka.*
- Megleptél vele, de kellemesen.

- Ohh...a biztonsági fönöktől ilyet hallani... *nevetett csendesen fel.* mondjuk egy fokkal jobb, mint mazoistának lenni miatta...
*A férfival egyszerre mozdult szinte. Közel volt hozzá, a szemeit figyelte, a szavait itta. Elmosolyodott.*
- Nem úgy ismertelek meg, mint aki keresi az efajta kalandokat.... mióta látsz így?
*kérdezte suttogva.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

ATLAS-Projekt - Page 10 Empty Re: ATLAS-Projekt

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.