dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DKI (Zárt) [+16]

3 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Szer. 02 Júl. 2014, 00:05

*Nem pontosan értem, mire fel van ez a hirtelen érdeklődés és közös program tervezés, mialatt éppen dolgoznánk, de nem is
igazán kívánom beadni a derekam. A mai filmek tömkelege csupán agyalágyult, vagy  amédia által szurkolt s agyon cukrozott
agymosással van tele.Tény, hogy ahonnan én jöttem, sem volt más, illetve hogy fiatal koromban, csak úgyan jártam én is hasonló helyekre,
de nem találtam azt az időt, s a mostanit igazán hasonlónak. Semmilyen párhuza nem csendült fel, így a kéztetés sem, hog valóban csatlakozzak.
Észrevettem ahogyan Alex figyelt, de nem tettem szóvá. Nem gyakran teszem ezeket, inkább csak a szokás hatalma,hogy nem kerüli el a figyelmem,
ahogyan Irina szomorkás tekintete sem, amit most emelt fel felém.
Szavaira egy pillanatra megtorpanok s elgondolkodom. Maga a film minősége s eredetiségének vitathatatlansága - kivétel pár dologban- nem igazán
tűnt nagy bajnak, így, főleg a most kissé túlélénkített vággyal, mely a háborúk alatt ezelőtt oly sokszor feltámadt bennem, egészen érdekelté kezdtem
válni az ügyben. Ezt azonban csak egy kis, valamivel nem olyan szúrós pillantással vetettem fel a nő felé.*
- Ha itt végeztünk,még meggondolom a dolgot.
*Abban a pillanatban hallottam meg társam kérdését, azzal a hitetlenkedéssel a hangjában amit, lényegében vártam is tőle. Másra nem számíthattam.*
- Pedig annyira nem is szokatlan, mint gondolod. Vegyük figyelembe a közel 100 éves Marija Pokacseva-t, vagy vadásztársát Anna Vandimová-t. Náluk nem csak
hobbi ez a vadászat...régóta élnek benne, dolgoznak.

*A víz meglep, s szinte azzal azonos színű szememmel próbálom még jobban megnézni azokat a részeket, amelyeket Irina említett. Bár, bármennyire is teszem, többet
annál amit eddig elmondtam nem látok. Jelenleg. A vizet legalábbis semmiképpen.
Kissé vissza fordulva hallgatom még a történet, a fejemben több kérdés is vetül, amelyeket igyekszek összekapcsolni egy-egy ponton.*
- Azt hiszem, habár alaposabb ha minden szobát megnézünk, jobb ha a házuráéval kezdünk. Ha megnézzük, hogy valószínűleg az ő festménye volt teljesen szétszakítva,
akkor bizonyára ez jelentett is valamit. Ennek pedig jobb utána nézni.
*Fél szemmel Alexra pillantottam, kivételesen, de arcomon nem tűnt fel semmilyen változás.*
- Reális és logikus vagyok. Lásd az életet, és akkor ő is lát téged.

Lehet nyom, vagy csapda. Mindenképpen tartsuk szem előtt, de ne ott kezdjünk. Én inkább amondó vagyok Alex. Jobb ha a vizes esetnek járunk előbb utána,
s csak ezután megyünk tovább azon a nyomon. Hárman vagyunk, együtt kell lennünk, így minden lépésünket igazán meg kell fontolni.
*Hangom komolyan csengett, nem csak szigorúan. Nem azért mondtam ezt, hogy majd megbeszéljük, nem ajánlkoztam..sokkal inkább kijelentettem. Persze, szavaim alatt is
figyeltem, ahogyan Irina ismételten mozgásba kezd, s egy érdekes módon próbál valamit jelezni. Komorabban húztam össze a szemöldökömet.*
- Vagy, hogy egyáltalán zsákról beszélünk. Egy normális, ugyan akkor ernyedt test is hasonló nyomot hagyhat, mint egy zsák....a jelentésben azonban nem volt szó eltűnésről,
felnőtt személyében.

*Az uborka említésénél akaratlanul is megjelent az arcomon egy kissé kárörvendő mosoly Nem foglalkoztam azzal, hogy ez meglepheti a többieket. Habár akkor, pont nem voltam egy helyre beosztva, mint Alex. Maga a történet végig járt nálunk,
s elégé el tudtam képzelni a helyzetet, s a férfi ítéletét is, amit éppen akkor hozott. A sértést még mindig éreztem szavaiban néha ezzel kapcsolatban.
- Majd bizonyára erről is tüzetesebben fog önnek mesélni Irina.
*A kis vigyort most Alex felé engedtem.*
- Pedig az uborka ,szinte már mindennapos.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 06 Júl. 2014, 13:11

* A kacsintásra csak mosolyommal válaszoltam, próbáltam nem kuncogni a jeleneten. Alex nagyon jól ráérzett a helyzetre, vagy lehet csak puszta véletlen, de könnyebben lélegzem, amióta a könnyed viccelődésével Yosh idegein próbált gitározni tanulni. Yosh mondata, hogy majd meggondolja a dolgot, megmosolyogtatott, s ezt hagytam kiülni az arcomra is. Bár nem úgy tűnik első ránézésre, nekem legbelül még is az az érzésem, hogy ezek ketten jól kijönnek. * 

Szerintem is az emeleten érdemes kezdeni. A víz is onnan jön, olyan, mint egy kiindulópont, csak azt nem tudom, hogy minek a kiindulópontja.

A pillantásom Alex és Yosh között vándorolt, majd újból a falra pillantottam. * Ha van is lejárat, akkor itt mindenképpen van egy A díszburkolat könnyen rejthet ajtót, több részre van osztva. * Elindultam kicsit bizonytalanabb léptekkel a lépcső felé, a pillantásom a vízre esett, ami sodort magával valamit. Lehajoltam, hogy felvegyem, de csak a levegőt markoltam. Egy kiesett, vagy kitört fogat vitt a víz, melyet vékony vércsík követett egy kis ideig. Az orromat egy kellemes illat csapta meg egyúttal lentről, lehunyva a szemem a levegőbe szimatoltam, majd a lépcsők mellett mégiscsak a konyha felé indultam. 
Édes vanília és sütemény illata volt, ami épp most sült ki. * Alex, hunyja le a szemét és vegyen az orrán egy mélyebb levegőt... Érzi? * Kérdeztem, majd ismét a lépcsőre pillantottam. * 

Nagyon sok élet van a házban, gyengédebbek is, kellemes emlékek. Félelem, harag... Ezek az ellentétes érzések olyan, mintha szobánként változnának, mintha lenne valami magában az épületben, ami ezeket nem hagyja keveredni, hogy kioltsák egymást. A víz viszont szabadon áramlik továbbra is... Menjünk felfele, kezdjük egy negatív ponttal, igaza van Yosh... * Megrázom a fejem és elhessegetem a csábító illatot. Az uborka és Alex ezzel járó pillantása megmosolyogtatott. * Már várom, minden bizonnyal érdekes történetnek leszek fültanúja.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Csüt. 10 Júl. 2014, 12:05

* Yosh túl sokáig váratott a válasszal... ez vagy nagyon pozitív vagy nagyon negatív a későbbiekben. A másodpercek szinte óráknak tűntek a számomra, valahogy illet ehhez a helyhez. Vártam a válaszra, miközben az épület baljós atmoszférája nehezedett ránk. Ha most a háttérben ütött volna egyet egy óra, leforgathattuk volna minden idők egyik legfélelmetesebb horrorfilmjét. Nem is tudom, milyen címet adtam volna neki... talán: A válasz. Hozzá pedig egy egész szimfonikus zenekar játszotta volna a háttérzenét, amitől gyerekkorában mindenkit kirázott a hideg. A híres tüüüdüüüüüüüüüüü. És az égen átcikázik egy villám, tökély.
Ebből az elképzelésből azt rántott vissza, amikor a kollégám tényleg beadta a derekát, hogy legalább valamiféle választ adjon a dupla kérlelésre. * Meggondolod? Úgy tudtam hogy titkon bírsz mind a kettőnket! * Mosolyodtam el szélesen. Valamiért ezt a "talán"-t "igen"-nek tekintettem, bizonyára leginkább azért, mert mégsem olyan éles elutasítás volt, mint amilyenre végül számítottam. *
Na jó, lehet morbidnak hangzik, de erre rákeresek... egyébként mit kezdenek egy elejtett mókussal? Gyárakba viszik őket, hogy aztán életük hátralévő részében a csokikhoz bontsák ki a mogyorót és a diót iparilag egy futószalag mellett? A prém nem tűnik kifizetődőnek... az ecsetekhez talán nem használnak fel olyan sok mókust, amiért külön vadászok kellenének, vagy igen? Befejezem, mielőtt meglincseltek. * Tettem hozzá halkan felnevetve. *

* Félretettem magamban a mókustémát, most annál sokkal fontosabb dolgokra kellett koncentrálnom. Víz... honnan kerülhetett ennyi víz egy ilyen épületbe? Ráadásul... ha valóban átázott a plafon, akkor a vaskos falak és a tömör szerkezet miatt nagyon nehezen száradt ki, ha egyáltalán kiszáradt ennyi idő alatt. Normál esetben, amikor a helyiség jól szellőzik, hónapokra van szükség és még akkor is nagy a kockázat, hogy megtelepednek a gombák, legfőképpen a penész. Ezt festékkel el lehet fedni, de ha a közeg nem változik, akkor nagyon hamar ismét kiütközik a kérdéses pontokon.
Felnéztem a mennyezetre, de nem láttam rajta semmit. Persze, a modern megoldásokkal kitakaríthatták a helyet, de valahogy nem tartom valószínűnek. Ha tényleg ilyen alaposan átsuvickoltak volna mindent, akkor a szőnyegeket kigőzölik és tisztítóba viszik, odáig viszont nem jutottak el az új tulajdonosok.
Megráztam a fejemet, ennek is utána kell járni. Habár az első elmondások szerint szellemekkel van dolgunk, már ez is kezd gyanússá válni. Sok lélek ragadhatott itt Irina elmondása alapján, amiben nem kételkedtem... Ugyanakkor lehetett még valami a falak között, ami nem feltétlenül kappa. Valami, ami egykor ember volt, de aztán mássá vált, ami miatt a lelkek nem tudtak tovább lépni, ami elragadott egy gyereket és az apját. Egy szörnyeteg sokkal inkább. Persze ezek csak távoli feltételezések voltak a részemről, amelyek nem kaptak egyelőre bizonyítékokat, így felesleges lett volna közölnöm belőle minden egyes részletet. *

Akkor kezdjünk azzal... * Egyeztem bele, nem kellett sokáig győzködni. Komolyan pillantottam Yosh-ra, közben határozottan bólintottam. * Amíg nem tudjuk, hogy mivel állunk pontosan szemben, nem lenne célszerű szétválni, ahogyan mondtad. Ha csak egyszerű lelkekről van szó, akkor időbe telik, amíg a jelenlétünk megbolygatja őket annyira, hogy vagy jelét adják az ittlétüknek vagy megpróbáljanak megszabadulni tőlünk a természetükből adódóan.
De... minden bizonnyal van egy eltűnés. A megbízónk a Katie nevű lányra hívta fel a figyelmünket, de a lány apja a házban kell, hogy legyen valahol. Az egyik este még beszéltek vele, másnap azonban már nem válaszolt a telefonra. Inkább eltűntként kezelném őt is, habár még nem telt le azaz idő, amit a hivatalos szervek előírnak...
Ezen kívül nem ismerjük a ház történetét. Lehet, hogy amit Irina lát, az nem éppen a közelmúlt, hanem azaz időszak, amikor a ház előző tulajdonosa lakott itt; megmagyarázná miért került a földre olyan állapotban a festményes, ha nem a mostani lakók tették azt. Egyelőre túl sok a nyitott pont, talán az emeleten valamennyire szűkíteni tudjuk majd a kört. * A végére elmosolyodtam. *

* A halványan megbúvó mosoly nem kerülte el a figyelmemet Yosh arcán. Hmm, lebukott! Tényleg tud mosolyogni, csak ne az én káromnak örült volna ennyire feltűnően... * Naaaagyon hosszan tudnék róla mesélni... Yosh, te leszel az egyetlen, akinek nem fogok uborkát faragni a nevére! * Makacsoltam meg magamat, de csak pár másodpercig tudtam tartani a duzzogás látszatát. Felnevettem rajta, majd nyújtóztam egyet és elindultam felfelé a lépcsősoron. * Cirógassanak álmodban kappák... * Kiöltöttem felé a nyelvemet. *

* A lépcső fokai keservesen nyikorogtak, pedig nem voltam olyan nehéz, hogy ez indokolt legyen. Az öreg házak mindig tele vannak furcsa zajokkal, és ehhez már szinte elengedhetetlen kelléknek számított a nézeteim szerint az ódon lépcsősor a süppedős vörös szőnyeggel, a fordulóban trófeákkal vagy vitrinekkel és a nyikorgással, amely villámként hasított az épület csendjébe. * Erre garantáltan felkelnek a holtak is... Ha éjjel valaki felcammogna a lépcsőn, biztos visszaütnöm az indulóra egy székkel...

* Amikor Irina megállt, hogy felvegyen valamit, érdeklődve vontam fel a szemöldökömet. Nem láttam semmit, ő viszont bizonyára valami érdekeset. * Mi volt az? * Tettem fel a kérdést nem leplezett kíváncsisággal. Leléptem az első fokokról, hogy ne kelljen elengednem a médium kezét, viszont a sötét folyosón, amely előttünk terült el, már cseppet sem vonzott annyira. * Hmm? * Vissza akartam kérdezni, de ehelyett inkább követtem az utasítást és behunytam a szememet. Nagyon finom illat volt, szinte belekordult a gyomrom is, pedig nem rég ettem. Vanília... enyhe reszelt citrom, frissen sült édességek illata. * Érzem... * Mondtam csendesebben, majd kinyitottam a szememet. * Te mindig ilyesmiket látsz és érzel? Huhh, ez... durva. Mármint... klassz, csak nem lehet vele egyszerű együtt élni.

* Amikor ismét elindultunk felfelé, előre pillantottam és a terepet fürkésztem magunk előtt. A fordulóig nem láttam semmi fenyegetőt, vagy olyasmit, amire feltétlenül figyelnünk kellene, így igyekeztem a korlátok között felfelé pillantani. Szintén semmi. Mindössze azt az érzést sikerült összeszednem, amit már munka közben többször is éreztem: mintha egyfajta súly lenne a vállamon, aminek a nyomása miatt nehezebben mozognék. Ez mindössze rövid ideig tartott: az a valami vagy valaki, aki figyelt minket, távolabb húzódott tőlünk. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Csüt. 17 Júl. 2014, 12:14

Nem mintha sokat cselekedtél volna az ügy érdekében. Meggondolom...nem mondtam még igent. * Fejtettem ki szavaimat egy sóhajjal. Habár...nem esett nehezemre beszélni, igen csak eltértünk az eredeti tárgytól, és nem láttam sok értelmét annak, hogy állandóan Alex szájába rágjam a válaszaim értelmét.... Úgysem értené meg azonnal, vagy csak eljátszaná az ostobát, hogy többet beszéljek, s azzal ő még jobban pattoghasson. Nem ihat több kávét!
Komorodtam el egy pillanatra ahogyan tovább mentem.*
Habár poénnak veszed az egészet, nem mondtál hülyeséget vele. Nagyon sok mindenre lehet használni egy mókust is, attól függően, hogy milyen körülmények között élsz. A többit a fantáziádra bízom.
*Azzal lezártam a témát. Úgyis el fog magában rágódni még egy ideig az egészen.*


Ez változtat a felálláson.*Közöltem Alex felé. Úgy tűnt ez az információ eddig nem áramlott el hozzám, ez pedig zavart. Jobban tudnám végezi a munkám, ha mindent megkapnék ami hozzá kellene. Megérintettem egy kissé az egyik szekrény oldalát.*
Ez sok mindent változtat...de, reméljük, hogy mégsem egy test volt az, hanem egy nagyobb zsák.
*Emeltem vissza a szemem az előző pontra.*

*Nyugodtan fürkésztem Irina minden egyes mozdulatát. Többet látott, mint mi, így jóval többet érezhetett és feltételezhetett is. Magam részéről csak abból indulhattam ki amit tapasztalttal és láttam.... Sok mindent láttam már, a mégis szóba hozott víz, ami láthatólag Alexet is foglalkoztatta meg pásztázta az emeletet és a környezetet, azt nem láttam. Haladtam utánuk, nem olyan szorosan ahogyan nekik kellet, lévén a kezük miatt jelenleg össze vannak kötve, de haladtam. Nem figyeltem annyira a lépéseimre hogy csendesek legyenek. Nem féltem...egyre jobban éreztem,hogy nem féltem, és az egész inkább bizsergető érzés volt, mint bármiféle más gyászos gondolat. Világos szemeivel még körbenéztem utoljára.*
Irina, jobb lenne előbb fent kezdenünk.
*Néztem felé ahogyan a konyha irányába indult. A szavaikból kivettem ,hogy valamit éreztek, még Alex is. Valami ételét.*


*Rábólintottam a nő szavaira. Talán pont az volt...amit ő mondott ki az imént. A víz..a víz amit csak ő lát, és a víz, ami mindent itt összeköt. Elválasztja a lelkeket egymástól, hogy azok bebörtönözve játsszák le ugyan azokat a pillanatokat, amelyeket talán haláluk előtt. Ugyan akkor, valamilyen szinte össze is köti az egészet egy morbid virágcsokorrá.Össze vontam a szemöldököm kissé elkomorodva. Ha ez így van, ahogyan elválasztja, úgy össze is lehet őket engedni, ahhoz pedig valami erősebb kell. Sokkal több volt itt a háttérben, mint amit mi eddig hittünk. Mégsem adtam nagyobb hangot még a gondolataimnak. Amíg nem tudom össze kötni pontosan, nem mondom el nekik.*


Megerőltethetted volna magad a vissza vágással.....
*Vállat vontam arra a hatalmas fenyegetésre amit Alextől kaptam. Nagyon megijedtem....nevetséges. Ettől függetlenül tudtam ,hogy ez az idiotizmusához tartozott, és nem gondolta komolyan. Halvány mosolyom kis vigyorrá vált, éreztem, hogy ha most nem akkor később csak elkanászodik, így fenyegető pillantást csatoltam a vigyorhoz.*
Csináld még egyszer és levágom a nyelved. Remek módszer lenne arra ,hogy megtanuld kezelni a szavaidat.
*Majd felvontam a fejem, kissé nyugodtabban.*
Jöjjenek csak. Veled ellentétben én nem félek tőlük.


Alex, te is érezted, igaz?
*Álltam meg fent, azzal nézve a sötét folyosót, amit még lentről alaposabban megfigyeltünk. Kissé megmozgattam a tagjaimat.*
Valaki figyelt minket.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Pént. 25 Júl. 2014, 16:20

* A pillantásom ide-oda vándorolt a két férfi között és biz isten, ha egy animekarakter lennék, akkor megeresztettem volna egy igazán nagy izzadságcseppet a homlokom jobb szélin. A két férfi pillantása a másikra megmosolyogtatott. * Ti ketten igazán kedvelitek egymást nem? * Kérdezem kicsit azért tartva attól, hogy mind a két oldalról egy nagyon durva tagadás következik. * Egyébként a mókusprém sok helyen nagyon kelendő... A csincsilla bunda is, pedig az sem sokkal nagyobb.

* Alex elemzését hallgatva biccentettem, majd elmosolyodtam a kappás megjegyzés hallatán. A kettejük beszélgetésébe inkább nem folytam bele, volt elég kép, hang és illat, ami lekötött. A lépcsőhöz érve felpillantottam az előttem haladókra, majd a korlát kötötte le a tekintetem. Szabad kezemmel megkapaszkodva benne és végigsimítva rajta indultam el felfelé. A selymes, puha fa, amiből készült gyengéden simogatta a kezem, aztán változott valami. *

Egy fogat láttam... frissen kihullott tejfogat. * Mondtam válaszolva  Alex kérdésére, majd elmosolyodtam. * A legtöbbször igen. Sokszor néznek hülyének miatta, de hozzá lehet szokni. Ha talál az ember valakit, csak egy valakit, aki már így is elfogadja, akkor nincs vele probléma. Olyan, mint a színvakság, együtt kell vele élni.

* Hideget éreztem az ujjaimnál, majd valami meleg folyadék csöpögött le. Elhúztam a kezem és elengedtem Alex kezét, hogy elővéve a zsebkendőmet belecsavarjam az ujjam, amit a kiálló, öreg fém foglalat, mint egy borotvapenge vágott meg. Nem fintorodtam el, csak halkan felszisszentem. * Mintha nem a mai lenne a szerencsenapom... Bár megismerkedtem veletek, szóval. * Felpillantottam a két férfire, majd a mosoly eltűnt az arcomról. kicsit talán elbambulhattam. Az ujjamon a vágás lüktetett, ez elég volt, hogy a saját világomban tartson, de ahhoz nem, hogy mindent elnyomjon. Félrehúzódtam a lépcső jobb szélére, hogy elengedjem a katonát, aki tátogva, mintha beszélne az emeletről jött le, majd ahogy ez az éles arcvonalú férfi kiment az ajtón pillantottam újra a fiúkra. Nem sokkal később megéreztem, amiről Yosh beszélt, az éles, szúró pillantást a tarkómban. Nem a katona volt, belőle nem éreztem ellenséges szándékok, szinte észre sem vette a jelenlétünket, mint a legtöbb élettelen. Érdektelenek voltunk a számára és ez volt a normális. A gond mindig azokkal van, akik a szemünkbe néznek, vagy akik hangját halljuk. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Szer. 30 Júl. 2014, 20:15

Jó-jó... lehet, hogy nem tettem annyit, de megpróbáltam valamit és ez már számít! * Szóltam közbe, ahogy Yosh megszólalt. Mindig kaján elégedettséggel töltött el, amikor ennyi beszédre fanyalodott miattam. Ilyenkor kénytelen kommunikálni velünk, ami valahol legbelül talán neki is kellemes lehetett... Talán. Yosh szigorú vonásai most sem árultak el sok mindent a számomra, hiába próbálkoztam olvasni belőle. * Hidd el, nem akarod a fantáziámra bízni... Már említették páran, hogy morbid humorom van... Biztosan szakmai ártalom ennyi év után. * Nevettem el a végét, majd szórakozottan legyintettem. Hiába, sok mindent tudhatok magam mögött, kellemes itt lenni... mármint nem a házban, hanem többé-kevésbé életben, jó társaságban. * Hát... * Itt a médiumra pillantottam. * A hivatalos álláspontra vagy kíváncsi vagy inkább a gyakorlatra? Hivatalosan nem bírjuk egymás képét, a gyakorlatban a kedvenc hobbijaim között szerepel, hogy néhány szót csikarjak ki belőle... és ezt akkor a legkönnyebb, ha bosszantom. Nem rossz arc, csak túl csendes srác.

Hmm? Nem jutott el minden infó? Na várj... * Elkezdtem végig tapogatni a zsebeimet, természetesen egy kézzel, mert nem akartam, hogy ez idő alatt Irinának bármi baja essen. A mellény belsőzsebében végül megtaláltam azt, amit kerestem... A telefont! Szinte láttam, ahogyan a dicsfény körbelengi a legendás készüléket, még ha fele olyan jól sem tudtam kezelni, mint szerettem volna. Az alapfunkciókat már kiismertem, ez sokat segített a munkában. * A rögzített beszélgetések között ott van mai dátummal minden, amit Mr. Dalton elmondott nekem. Ha gondolod, hallgass bele... Itt-ott kicsit recseg, egyszer majdnem meg is szakadt a vonal, mert alig volt térerő. * Magyaráztam, közben odanyújtottam a telefont a kollégámnak. Háhh! Végre valami, amit én tudok és ő nem! Elégedetten elmosolyodtam, de a vigyorgásomnak hamar vége szakadt. * Megerőltettem magam vele... majdnem. Levágod a nyelveeem? Nem tennéd, mert halálra rémítenéd vele a hölgyet, és ha össze-vissza mocorgok, akkor könnyedén megsebesítheted őt is... Odakint pedig el kellene kapnod. Tudod, hogy gyorsan futok... * Hát... nem ez volt a leghősiesebb tulajdonságom, de a mai napig az egyik legelőnyösebbnek tartom. *

Szóval egy fog... tejfog... * Ráncolni kezdtem a szemöldökömet. * Csak nekem futkározik tőle a hideg a hátamon? * Kérdeztem vissza a csapatunk tagjaira pillantva, de valamiért úgy tűnt, hogy igen: csak nekem. * Ha a házban ilyen erős lenyomatok maradtak meg az elhunytak után, akkor egy egyszerű tisztító rituálé vagy egy démonűzés nem lenne elég... * Szokásommal ellentétben elhallgattam egy rövid időre, így pergetve végig a lehetőségeket. Rengeteg jelenlét, egy titkos járatba bevonszolt test, víz, tejfogak... Nem, ez semmiképpen sem egy boldog történet eredménye. Ez egy hosszú és annál sötétebb eseménysor végkifejlete lehetett. Amikor ismét megtörtem a csendet, halványan elmosolyodtam. * Azért a színvakság talán kevésbé... megterhelő időnként. Minden tiszteletem a tiéd, Irina.

* Amikor Yoseob nekem szegezte a kérdést, aprót bólintottam. * Jah... Huu, de utálom ezt a részét... * Ahogy Irina elengedte a kezemet, a lépcső teteje felőle abban a pillanatban felé fordultam. * Minden rendben? * Kérdeztem szinte azonnal, némi aggodalommal talán, mert tartottam tőle, hogy mi lesz, ha elenged. Ő félrehúzódott, én pedig egészen addig felvont szemöldökkel néztem rá, amíg valami hideget nem éreztem. Mintha nyakon öntöttek volna egy vödör jeges vízzel, úgy álltam ott és megborzongtam. Pár pillanatig egy szagot éreztem... * Mint az olcsó dohány... és a parfüm. * Állapítottam meg, utána megráztam a fejemet. Habár sosem láttam a szellemeket vagy azokat a rejtélyes árnyakat, amelyeket a szakmánkban sokan, néha érzékeltem dolgokat. Álmomban sok mindent szoktam látni, talán éppen ezért is nehéz felébreszteni, viszont ébren tényleg csak ritkán fordult elő. Az én szakterületem azokhoz a dolgokhoz kapcsolódik, amelyek már képesek fizikai testet is ölteni. *

Ha egy idegen merészkedik be abba a házba, amelyben szellemek tanyáznak, a legtöbbször nincs mérhető aktivitás az első napon... Viszont meg merném kockáztatni, hogy a felbukkanásunk inkább valami katalizátor volt a folyamatban, mint sem hátráltató tényező. Bárki is figyeljen minket, már elment... Induljunk tovább. * Ezt nem azért mondtam ki, hogy sürgessem a többieket, hanem magamat is buzdítani akartam a folytatásra. Odanyújtottam a kezemet, úgy indultam el ismét az emelet felé. Odafent még annyira sem volt rend és tisztaság, mint az alsóbb szinteken, szemmel láthatóan még kevesebbet takarítottak, mint a földszinten. A kintről beszűrődő fényben megcsillantak a levegőben szálló porszemek, hiába volt gyönyörű a berendezés és az összkép, mégis nyomasztónak találtam. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Kedd 05 Aug. 2014, 12:09

Mint mindig, Alex most is túl magyarázz mindent.... én is a hivatalos állásponton tartom magam.,..de elviselem, mert okkal tesz össze sokszor minket Mr.Dalton...úgy érzem.
* Ennyi pont elég is volt. Hogy valójában mit gondoltam róla..... negatívumként órákig tudnám sorolni...vagy csak két szót tömören ami mindent elmond...mégis ha többet beszélnék róla, jogosan hihetnék, hogy valóban barátok vagyunk. Ez.... egyszerűen... értelmetlen.*

*Átvettem a telefont ,majd megnéztem a beállításokat, s kikerestem amit Alex mondott. Kicsit hagytam őket, hogy együtt nézelődjenek Irinával, míg én elmerültem az információk tömkelegébe. A legtöbbet tudtam....én is megkaptam. Valószínűleg viszont azért nem ért el hozzám el minden..mert megszakadt... Nem volt sok ami hiányzott a jelenlegi tudásomból, de bőven elég volt, hogy kicsit másképp lássam a dolgokat. Csak az szakította meg a figyelmem, hogy meghallottam Alex válaszát. *
Ugyan..tudod, hogy megteszem. Majd a küldetés után.
* Fenyegetővé vált a mosolyosom felé. De azzal együtt igyekeztem vissza fogni magam. Nem szabadna megtennem...amellett, hogy nem is tenném meg. Túlságosan élvezném.... Van valami, amit jobb magamban tartanom.
Lenyomta a telefont ,majd vissza adtam. *
Foglalkozz szegény Irinával, mert jelenleg, sokkal jobban figyelsz rám, mint rá. Én ezt nem tudom úgy értékelni, mint ahogyan ő tenné.
* Mentem el mellette.*

* Irina felé pillantottam. Tejfog... szerencse, hogy ez nem egy álom, nem igaz? Nem mintha babonás lennék....de láthatóan, ők azért máshogy állnak ehhez. *


*Hirtelen pillantottam a nőre, mialatt az nem érzékelte a mondanivalóm. Hamar észrevettem azt, hogy vérzik az ujja egy kissé. Alex felé biccentettem majd vissza léptem, megfogtam a nő kezét, a sérült ujját kissé megharaptam, majd a számba vettem. Még ha a többieknél ez felháborodást is kelthetett, nem foglalkoztam vele. Nem biztos, hogy van nálunk fertőtlenítő vagy sebtapasz, amellett meg, semmilyen belső késztetés vagy perverzitás nem vezetett az ügy levezetése alatt. Még csak eszembe sem jutott. Volt katonaként, az ilyesmik nekem nem jelentettek semmit. *
Így....figyeljen jobban oda Irina.
* Mikor Alex a kezét nyújtotta, én elengedtem a nőét, majd fel mentem ismételten, körbe pillantva. Az előző érzés még mindig bennem volt, de még mindig nem zavart. *
Alig várom, hogy lássam ki az aki ennyire figyelt minket....
* Suttogtam kissé magam elé. Elhúztam az orrom a fenti mocsokra, majd tovább léptem egy kicsit. A két ajtóra szegeztem a pillantásom. * Na...?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 07 Aug. 2014, 19:22

vagy ne tedd, de ne próbáld. * Vágtam rá a kijelentésre kapásból az idézetet, amit még a moziban hallottam kislányként egy filmen. Mi is volt a film címe? Jajjjj, pedig tudtam. Mindegy. * A gyakorlatira. Valahogy sejtettem, hogy ez a helyzet. Olyan tipikus legjobb barát fejetek van egymás mellett. Túl ellentétesek vagytok. Vagy női megérzés. nem, ezt nem mondom, ezen minden férfi kiakad. Egyébként gondolom a munka terén is ennyire ellentétesek a képességeik, mármint, úgy értem ellentétes a szakterület.

* Mondtam, amíg Yosh a telefonnal bíbelődött. * A futás hasznos, főleg akkor, ha részegen rossz kerítésen mászol be és dobbermanok kezdenek el kergetni. * Mondom mosolyogva, majd biccentek. * Igen, biztosan tejfog volt, a színe, az alakja Olyan életszerűnek hatott, mint más ritkán. Általában, ha látok valamit, arról tudom, hogy nem ide tartozik, viszont, amit... hogy fogalmazzam meg. Igen, a lenyomat. Ha a lenyomat, valamilyen nagyon erős, radikális érzelmi töltésre készül el, akkor nem biztos, hogy tudom, mi az igaz és mi nem. Sajnos ezért van, hogy a legtöbb szellemház, vagy szellemtanya a köznapibb nevén fájdalommal, keserűséggel, magánnyal van tele, vagy épp egy gyilkosság eseményeivel. Az utóbbi olyan erős lelki megpróbáltatás elé állít, ha nem vagy pszihopata...

* Ahogy a szőke férfi elkapta a kezem kikerekedtek a szemeim. * Persze, jobban odafigyelek. Nem gondoltam volna Yosh, hogy maga ilyen önfeláldozó lovag típus. Segít a bajbajutott nőn, még abba sem gondol bele, hogy mi van, ha van valamilyen fertőzésem, mondjuk  AIDS. Nem sokan tennék ezt a mai világban. * Mondtam dallamosan mosolyogva, lehunyva a szemem ezzel is éreztetve: Igen, ez egy oltás, Alex úgy tűnik jó tanárom, csak szegény Yosh-t sajnálom kicsit. *

* Kuncogva indultam a két férfi után, bár a fentről áradó jeges hideg miatt a libabőr többször is végigfutott a hátamon. Természetesen adtam az erős kislányt, nehogy már pátyolgatni kelljen... De... olyan hideg... és vas szagát érzem a doh mellett... *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Pént. 08 Aug. 2014, 12:03

Nem magyarázom túl... csak nagyon jók a tippjeim. * Megvillantottam a kis csapat tagjai felé egy széles mosolyt. * Persze... kell valaki, aki kompenzálja a fancsali képedet, a többiek már régen feladták volna. * Finoman megráztam a fejemet, mert Yosh talán tényleg nem gondol rám még csak haverként sem, nem hogy barát titulusba kerüljek nála. Ugyanakkor jól éreztem magam a társaságában, pedig nem is voltam soha mazochista... legalábbis nem tudtam róla. Egyet kellett értenem vele: Mr. Dalton biztosan okkal osztott be így minket. Valahol legbelül reméltem, hogy nem csak azért, mert túl sok filmet nézett az utóbbi időben. Minden vígjáték szinte kötelező kelléke egy nagydarab komolyabb tag és egy kisebb, szószátyár. *
* A nőre pillantottam, ismerős idézet hangzott el, amit ráadásul szerettem is. * Yoda mester, velem van az erő már? * Halkan felnevettem rajta. Az ilyen pillanatok mindig megtörték bizonyos helyzetek nyomasztó mivoltát. * Háááát... mondhatni. Yosh sok mindenhez ért, és amint láttad, eléggé otthon van minden paranormális témában. Én ismerek egy-két hasznos fogást a régi épületekről... meg inkább azokról a dolgokról, amik fizikai testet öltenek. Szörnyek, ha úgy tetszik.

Most komolyan? * Halkan felsóhajtottam, de a mosolyt nem tudtam eltüntetni az arcomról, ezzel egyértelművé téve, hogy egyáltalán nem vettem magamra a fenyegetést. * Oké-oké, már előre várom! * ~ Csak tudj elkapni~ Tettem hozzá gondolatban. Amikor Yosh visszanyújtotta a telefont, eltettem. Néha az az érzésem támadt ilyenkor, hogy a puszta pillantása fog egyszer kisütni valamilyen elektromos kütyüt... vagy nemes egyszerűséggel valakit a pokolra küld vele... * Tudod... ez a fajta mosolyod egész kísérteties. Ha legközelebb valami nagy, csúnya, gonosz szellemmel futunk össze, kamatoztathatnád, csak úgy próbából.

Ha gyerekek kerülnek szóba ilyen eseteknél, mindig kiráz a hideg... Szóval bármi is történt a házban a korábbi évek alatt, nagyon erős lenyomatot hagyott. * Kissé talán olyan terepet érintettünk, amit ismertem, aprót biccentettem. * Szellemek legtöbbször akkor maradnak itt, amikor valamilyen elintézetlen ügyük van, ez pedig sokszor negatív érzelmekhez kötődik... * Közöltem, amit ők is tudnak, így gratulálhattam magamnak, mint Nyilvánvaló kapitánynak. * Ha... tudod, hogy a rossz dolgok már megtörténtek valamikor régen, akkor azért talán könnyebb, nem? Persze... elhiszem, hogy így is necces lehet.

* Nehezen álltam meg, hogy a következő megjegyzésére ne szóljak vissza. Igenis foglalkoztam Irinával! Arról nem én tehetek, hogy hirtelen elengedett... Talán aggodalom ült a tekintetembe, miközben ismét felmértem a helyzetet. Ebből hamar kizökkentett a kollégám mozdulata, amivel elkapta a nő kezét és bekapta az ujját. * Bezzeg akkor nem voltál ilyen lovag, amikor majdnem leszedte a karomat az a Broome streeti sikító szellem...

* Alaposan körülnéztem a folyosón, a tekintetem az egyik gondosan kifaragott duplaajtón állapodott meg. * Az a családfő lakosztálya... Talán ott a legérdemesebb kezdenünk, de előtte... Irina, nem lenne jobb, ha Yosh fogná a kezed? Szilárdabb, mint én és jobban ért azokhoz a dolgokhoz, amiket nem látok. Tudja, mikor húzzon vissza erősebben. * Kitartó voltam mindig is, de nem ragaszkodtam makacsul olyasmikhez, amivel valakit veszélybe sodorhatok. Most pedig ez volt a helyzet. Kockáztattam volna a médiumot, akinek egyébként is nehéz lehetett lavírozni egy olyan épületben, amelynek az aurája még engem is elért. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Szomb. 09 Aug. 2014, 23:22

A többiek meg sem értik, és nem gondolják át logikusan a dolgokat. Nincs mit tenni.
*Vontam vállam, azzal hagytam ,hogy tovább beszélgessenek. A talán, most jelenleg minden ami tőlem telet, nem ezzel vontam el a figyelmem nagy részét. Alex kifejezetten fényezett, amit habár nem mondhatom ,hogy nem hangzott jól, mégsem akartam ha úgy maradna meg bennük, hogy ténylegesen igaz.*
Nem minden paranormális témában vagyok otthon. Ezért mondtam ,hogy túlzol Alex. Amivel már találkoztam, vagy utána olvastam...azt természetesen tudom. De ne figyeljen rá Irina. Alex próbál ön előtt szerényebb lenni, de van bőven olyan szakterület amit komolyan tud érinteni. Mr. Dalton nem véletlenül hívta magához.

Nem hiszem ,hogy nagyon érdekelné. Lényegében, már szellem.
*Vontam fel a szemöldökömet Alex szórakozásán, azzal elpillantottam. Igyekeznem kellet tartanom magam...amennyire csak lehetett.*

Nem jó tanárt választott Irina. Alextől csak az ostobaság egyes szintjeit értheti így meg. *Engedtem el, de lényegében nem vettem fel a szavait. Nem gondoltam semmilyen fertőzésre, lényegében , számomra már nem igazán fontosak ezek már. Nem mellesleg..a harcmezőn sem ezen gondolkodik el az ember először.* Nem vagyok lovag, csak nem akarom, hogy bármennyire is elfertőződjön ez az apró seb. Szüksége van ránk, nekünk meg önre. Egyszerűen erről van szó. Higyje el, egy idegennel nem biztos ,hogy megtettem volna.
*Azzal felvonta a szemöldököm, s a fejem Alex felé. Éreztem a sértett szavait.*
Alex...ez egy kis seb, amit tudok fertőtleníteni, szerintem érted a biológiát, így azt is tudhatod, hogy nem kaphatom be az egész karod, amúgy sem hatásos arra egy kis nyál. Mellesleg...a Broome streeten utána ki húzta ki a segged a szarból? Hát persze, hogy én.
*Kérdeztem rá, habár pontosan tudtam a választ. Igen...az is egy nagyon érdekes munka  volt.*

*Irina jól érezte magát, még ebben a helyzetben is valamennyire, mivel kuncogott. Talán Alex ostobaságainak ennyi előnye volt. Mindenképp. Habár ez nem mindig volt előnyös, civilek mellett mindenképpen sikeresnek bizonyult. Ezért voltam talán engedékenyebb ,mint máskor. A felajánlására vissza pillantotta, habár az ajtó, amely eddig elfoglalta a tekintetem ,most is nagyon érdekesen vonzott. Vagy inkább ami odaát lehet.*
Elég nagy terület van most itt. Fogjuk együtt a kezét. Túl sok lenyomat van itt.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Kedd 12 Aug. 2014, 22:57

A többiek? * Kérdezem érdeklődve, majd végigpillantok a két férfin mindkettejüknek szegezve a kérdést. * Hányan dolgoznak Mr Daltonnál? Egyébként meglepődtem, hogy megkeresett. Van egy kis híre a köreimben, így hallottam már róla, hogy sok különleges ügyet oldott meg a cége. Nem értettem, hogy miért hív egy külsőst, de... legalább a fizetés jó, amit ígért. * Elmosolyodik, majd elnevettem magam, amikor Alex válasza alapján rájöttem korábbi saját magamnak feltett kérdésem megoldására. * Nem fiam, még nincs... Egyébként ma már mondtam, hogy én vagyok az apád? * Kérdeztem viccelődve, majd Yoshra pillantottam. * Nekem nem tűnik túlzónak az állítása. A pillantása, ahogy szakszerű szemmel méri végig a környezetét mindkettejüket elárulja. Ugyan azokon a pontokon akad meg a tekintetük, elemzik, felcímkézik, elteszik az emlékezetükbe, majd a pillantás tovább vándorol. A gondolkodásmódjuk hasonló, még akkor is, ha más területen szereztek tapasztalatokat. A szörnyek, a fizikai síkban megjelenő lények... Én velük nem szeretek foglalkozni, mert mind a két oldalhoz erősen kötődnek és nehezen tudom kivédeni. A fizikai támadás ellen az asztrális síkon védekezem, míg az asztrális lények ellen élettel és a fizikai síkkal kapcsolatos energiákkal. Például ezzel a kézfogással. A szörnyek nem épp az eseteim, azokat általában másokra bízom, jelen esetben akkor rád, Alex.

A gyerekek közelségét egy ilyen helyzetben én sem szeretem, akár köze van a lenyomathoz, akár nincs... egyszerűen... Nem szeretek arra gondolni, hogy egy gyermek is meghalhat. Mint nő és mint ember is próbálom kerülni ezeket a gondolatokat... De... Kérem, ne beszéljünk erről. Vannak itt gyerekek és ha rájuk hangolódom, akkor túl könnyen szállhatnak meg.

* A kezemet az arcom elé véve kuncogni, majd nevetni kezdtem a veszekedésre. * Akarom én tudni, hogy mi történt azon a bizonyos utcán? Szerencsére nem hallottam az esetet. * Mondtam, majd nevetni kezdtem, mert elképzeltem, ahogy YÍosh rácuppan Alex karjára és omnomnomn hangok kíséretében eszegetni kezdi. *

* A kérdésre, majd nem sokkal később az ajánlatra felvontam a szemöldököm és meglepetten pillantottam egyik férfiről a másikra. Ha lehetne, akkor megeresztenék a homlokom szélén egy nagy cseppet a meglepetéstől. * Tudjátok.. alap esetben egy egér, vagy valamilyen bogár van csak nálam. Mondjukkk... Tény az is, hogy ebben az épületben több, mint száz ember biztosan meghalt... Vagy ha nem is itt haltak meg, egy részük idekerült valami miatt... Mintha... Vonzana. Van egy erős pulzálása az épületnek, ami a különlegesebb lelkek számára vonzóvá teszi. Először arra gondoltam, hogy megszentelt földön járhatok... Régi megszentelt földön, ami se nem jó és se nem rossz... De... Nem is tudom. Az biztos, hogy örülök, hogy nappal van, éjjel biztosan katatón állapotba kerülnék tőlük. * Gyorsan az ujjam köré csavartam egy zsepit, majd kinyújtottam a kezem  Yosh felé. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Hétf. 18 Aug. 2014, 22:51

Nekem is mindig azt mondod, hogy nem vagyok elég logikus és sokat jártatom a számat... * Mormoltam, miközben felpillantottam. Ez az utóbbi kár volt, ugyanis megláttam a mennyezeten lógó gigantikus méretű pókhálót, amelyen vastag por réteg honolt, így jobban kiemelte a méreteit. Nem akartam látni azt a pókot, amelyik szőtte... határozottan nem! Sosem voltam fóbiás, viszont ha az a cucc a nyakamba esett volna, valószínűleg gazdagodhattam volna még eggyel. A gondolataim között kezdett megszületni a bohóc-pók képe, de gyorsan el is hessegettem. Először a mókusok, most pedig ez... határozottan kijelenthettem, hogy furcsa napom volt és még csak az elején tartottam! Irina kérdése rántott vissza. * Őőőő... őszinte választ szeretnél? Fogalmam sincs. Yosh mellett még három tagot ismerek, plusz a titkárnő és Mr. Dalton... A pontos létszámot csak a főnök tudja, nagyon ritkán találkozunk egymással, mármint a tagok. A fejében van egy beosztás, ha egy ember kevés a melóhoz, akkor kapásból a szokott csapatok mennek. Valószínűleg azért hívott, mert egy médiummal könnyebben találjuk meg a kislányt... Örülök, hogy így döntött.

Te vagy az apááám? Mármint Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! * Halkan beszéltem, de az utolsó szót a nyomaték kedvéért elnyújtottam.*

Sosem voltam szerény... * Kotyogtam közbe. * Keresztrejtvényfejtésben bajnokságot nyernék, szelleműzésben nem. Mr. Dalton azért osztott be ide, mert attól tart, hogy van olyan dolog, amely képes volt átlépni a fizikai síkra, és az már az én asztalom. * A végén Irinára kacsintottam, majd kicsit szúrósabban Yosh-ra sandítottam a szemem sarkából. * És emellett kompenzálom a rossz hangulatot, amit ez a tag képes árasztani. * Veregettem vállon a kollégát, majd gyorsan távolabb léptem tőle, hogy ne tudjon esetleg megcsapni, ha erre vetemedne. A lépést természetesen úgy kalkuláltam, hogy ne kelljen elengednem a médium kezét és ne billentsem ki az egyensúlyából. * Irina, köszönöm, hogy legalább te bízol bennem. Egyébként annyira nem gondolkozunk hasonlóan... Inkább a tapasztalat, hogy mire kell figyelnünk, de ugyanazon a ponton valószínűleg más-más nyomokat keresünk. Hogy is szokták mondani? Több szem többet lát. * A gyerekek említésére először csak aprót bólintottam, utána egy rövid mondattal toldottam meg. * Nem vagyok nő, mégis kényes téma.

* Felnevettem Yosh megjegyzésén. * Hát... én nem mernék rá megesküdni. * Feleltem, miközben valahol legbelül attól tartottam, az a mosoly tényleg kísérteni fog a rémálmaimban. *
* Amikor a kolléga ismét Irinához fordult, szólásra nyitottam a számat. Próbáltam valamit mondani, de nem. Aztán neki futottam még egyszer, végül csak megráztam a fejemet és hagytam, hogy végigmondja, amit akart. * Kezdem azt hinni, hogy tényleg nem kedvelsz...
Negyed ennyire sem aggódtál miattam... * Húztam szándékosan még egy kicsit. Éreztem, hogy abba kellene hagynom, mert nagyon csúnya monoklikkal fogom végezni a napot, és bőven elég a ház "lakóival" vigyázni, nem kell a tetejébe egy felbőszített Yosh, de... olyan nagy volt a kísértés! * Már megköszöntem többször is... Egyébként ez vissza is igaz. * Vágtam vissza kissé csipkelődve. *
Majd ezt is elmeséljük... csak jussunk ki innen, üljünk be egy kávézóba vagy kajáldába.

Legalább valamiben egyet értünk. * Azt már nem tettem hozzá, hogy így úgy fogunk festeni, mint egy kiscsoportos óvodás kiránduláson, de a gondolat mindenképpen jó kedvre derített. Amikor indulásra készen álltunk, elsőként indultam el, hogy kinyithassam a dupla ajtót, ami nagyon is felkeltette az érdeklődésemet. A szabad kezemet a kilincsre tettem, majd a többiekre pillantottam. Egyetlen rövid biccentéssel jeleztem, hogy ki fogom nyitni, nincs visszaút. A kilincs halk nyikorgással nyomódott le, az ajtó kitárult, ahogyan meglöktem. Furcsa szag csapott meg bentről... leginkább dögszaghoz tudtam volna hasonlítani. Köhintettem párat, csak utána néztem körül a helyiségben. Nem láttam olyasmit, ami a forrása lehetett a bűznek... éppen csak belegondoltam, rájöttem, hogy már nem éreztem. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Szer. 27 Aug. 2014, 12:24

Igen, de a többiekkel ellentétben, veled egy légtérben kell lennem aránylag sokat. Így teljesen érthető, ha kezdem megszokni azt a töménytelen mennyiségű hülyeséget amit képes vagy a szádon kiadni. Erről talán nem tehetsz, másként nevelkedtünk.
* Lassan emeltem vissza a pillantásomat a nőre, mialatt a saját opcióját adta át erről a dologról. Bárhogyan is néztem, kezdtem úgy érezni, hogy Dalton nem ok nélkül választotta őt. Sőt..... talán sokkal több van ennek a hátterében, mint csak a gyermek jelenléte. Dalton tudott valamit... lehet csak időközben...de rájöhetett valamire.*
Maga a cég is elégé rejtélyes belülről, pont amennyire annak tűnik a külsős szemnek is.

*Egy pillanatra mókás dolognak éreztem, hogy habár én vagyok az erősebb, Alex sokkal tapasztaltabb a fizikai lényekkel szemben...... Várjunk.... kezd megfertőzni, a saját hülyeségeivel.....
Halk sóhajjal emeltem vissza előre a tekintetemet. Inkább úgy tettem mint aki éppen kiüríti az elméjét, és meg sem hallja a többit amit összehord jelenlegi, és gyakori társam. Irina szavaira figyeltem, lévén ő más kategóriába tartozott a mostani állapotban. Ahogyan beszéltek a gyerekekről, maga elé képzeltem a képet.....és nem éreztem semmit. Nem voltam teljesen érzéketlen a dolgokkal kapcsolatban, de magamtól is tudtam ,hogy sokkal gyengébben érint, mint őket. Nem gondolkodtam azon, miért lehetett...nagyon is tudtam. Alex és Irina lényegesen szabadabban nőt fel, más környezetben. Valószínűleg a halállal nem találkoztak sokáig mélyen. A gondolataim tovább vittek, ezért habár hallgattam a beszélgetést, nem szóltam közbe. A legtöbbeknek fel sem tűnhetett, mivel megszokták, hogy csendben vagyok.*

Mondtam bármikor is az ellenkezőjét ?
*Felvont szemöldökkel figyeltem Alexet, mivel megütötte a fülemet a mondata. Kedvelni? Természetesen nem volt idegen számomra, de a kedvel szó elég felületes számomra. Sokszor voltunk kollegák, ha tetszett, ha nem. Sok mindent csináltunk már együtt, ezért bizonyosan alakult már ki valami hasonló kettőnk között mint.....egyfajta bajtársiasság. Csak jól lepleztük...legalábbis én.*
Mit aggódjak? Felnőtt férfi vagy és tudod jól ,hogy feleennyire se lehet bajod, mint Irinának. Okosan elmondod mit tegyek, én meg megteszem. Így kapcsolódhat a te fizikális szörnyekkel való tapasztalatod és elméd, az én erőmmel és képességeimmel.
*Vontam vállat. Magam elé pillantottam és rájöttem....megint többet beszéltem. Lehet vagy meg kellene szoknom és nem meglepődnöm...vagy hagynom az egészet a francba.*

Amíg itt vagyunk, a benti részleget megkérhetnénk ,hogy nézzen utána a földnek? Hátha tényleg arról lehet szó amit mond. *Pillantottam itt Irinára, majd lassan át Alexre.* Ha így van, megint másként kell kezelnünk a helyzetet. Bár az is lehet, hogy a dolog keveredett, nem lenne meglepő. És nem csak egy ok miatt vonzódik ide ez a sok itt ragadt lélek...jobbik esetben csak az.
*Az ajtó kinyitásánál, habár komornak tűnhettem a külső szemeknek, belül éreztem ,hogy egy pillanatra a szívem gyorsabban vert. Élvezet kezdett átáramlani a testemben s csak vártam ,hogy beljebb kerülhessek. Bármi volt itt...vagy a közelben...tudni akartam róla. És azt is akartam ,hogy Ő tudjon ÉN rólam. A dögszag nem kötött le, mert már volt benne részem. Mire felfoghattam volna pedig el is tűnt. Hosszan néztem bent szét, próbáltam első látásra az elemzés alapjait megadni a szobának.*
Néha úgy érzem bújócskát játszanak velünk.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 01 Szept. 2014, 23:19

Igazából ebben a kérdésben kénytelen vagyok Yoshal egyetérteni. * Pillantok Alexre elmosolyodva, majd követem a pillantását. A pókoktól szerencsére sosem féltem, egy igazán nagy ellenségem van: A meztelen csigák. Sosem undorodtam jobban élőlénytől, mint attól a szerencsétlen, nyálkás hontalan lénytől. A gondolattól kirázott a hideg  és megborzongtam. * Értem, tehát nem ismertek sokakat.. Én is örülök neki, hogy elhívott. Szerencsére nagyon jól fizet a munka és közeledem a nagy álmomhoz. * Szélsen elmosolyodom, majd  Yoshra pillantok. Látom, hogy Alexel a kis társalgásom nem igazán érdekli, így nem szólítottam meg, nem akartam megzavarni semmit. Alexre pillantottam ismét, majd rákacsintottam. * Szerintem épp ellenkezően, jobban kedveli, mint kimutatja. Hmmm Én a kajálda mellett adom le a voksom, most egy jó nagy szelet steak két adag burgonyával jól esne. * Felsóhajtok az étel gondolatára is szinte éhesnek érzem magam, pedig alapossan belaktam mielőtt jöttem volna. *

* Amikor  Yosh a belső ellenőrzésre kérdezett rá magam elé pillantottam, majd lehunytam a szemem és vettem egy mélyebb levegőt. Istállótrágya szagát éreztem, majd tűz szagát, égő ágakat és egy friss rétet. A halál illata nem kapcsolódott a régmúltban a hellyel, inkább az épülettel. * A halál ezzel az épülettel egyidős. Korábban nem lehetett konkrétan a helyhez kötni... Az épület... Ez a része új, de a pince... alul... Ott sokkal öregebb, mindha a talapzatig lerombolták volna és felé építettek egy újat. Erről van valami információ? * Kérdezem érdeklődve és a két férfire pillantok. Ahogy Alex átveszi a vezetést és kinyitja az ajtót kíváncsian pillantok előre. Bentről furcsa szag árad. Pár pillanat alatt illant el, engem személy szerint kiskoromban a tyúkbelezésre emlékeztetett, amikor valami miatt kifakadt az epehólyag. Ahogy Alex és Yosh után én is beléptem felsóhajtva néztem körbe. A pillantásom megakadt a szoba közepén ülő alakkal. Megszorítottam a két férfi kezét, megmutattam nekik, amit láttam. A nő nagyon fiatal volt. 16 körül lehetett. A ruhája csapzott és vékony, kilátszott a hasa és a mellei. A nő hasán megnyúlt volt a bőr és striás, csüngött lefele. Törökülésben foglalt helyes, a lábai közül nagy mennyiségben szivárgott a vér, lassan folyt, majd ahogy az ajtó felé közeledett elvesztette a színét, mintha vízzé hígult volna. * Bújócskát mi? * Kérdeztem a férfit, majd körbepillantottam a szobban. * Általában el kell telnie pár napnak, vagy hétnek, mire megmutatják magukat... Ő... Ő ártalmatlan. Vetélt, nem minket hibáztat. A szülésbe halt bele, miközben a halott gyermekét kellett megszülnie. Yosh... Kérem. Ne csábítsa őket a gondolataival. Így is elő fognak jönni, ha akarjuk ha nem. Túl nagy itt a tömeg, még a levegő is nehezebb. * A nő mögé pillantok, a szoba egy háló, az ágynál van valami. * Alex.. Ott az ágy lábánál. Idehozná kérem? * Mondom, majd a kis méretű, tenyérnyi babára pillantok. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Szer. 10 Szept. 2014, 17:20

Nem is annyira hülyeség, mint amennyire annak gondolod... Csak keress tartalmat a szavak mögött. * Válaszoltam kissé dallamosabb tónusban. Nem álltítom, hogy teljesen igazat mondtam volna, sokszor tényleg csak viccelődtem, hülyéskedtem, viszont megvolt annak is a célja, még ha ritkán is hangoztattam. Eleinte furcsa volt Yosh mellett dolgozni. Túl... katonás, hogy ezzel a szóval is éljek, sosem voltam ekkora fegyelemhez szokva. Néha tényleg úgy éreztem magam mellette, mint a detektíves filmek sztárpárosai: a tapasztalt, rideg vezér és a lelkes, lendületes újonc, aki a nyomában loholt, miközben elköpte a poénos megjegyzéseket. Talán már csak a háttérzenénk hiányzott hozzá. *
Ott a pont! Például ha találkozunk is a többiekkel, akkor sosem faggatózunk arról, ki merről jött pontosan, hogyan került a céghez... Ezek afféle íratlan szabályok. Nem mintha túl sokszor betartanám őket, de na! Legalább a létezésükkel tisztában vagyok. Viszont szerencsére téged faggathatlak. * Megvillantottam felé egy mosolyt. * Hmm? Mi a nagy álmod?

* Yosh hallgatása nem volt újdonság a számomra. Sokszor megkerülte a válaszadást a kérdéseimre, és a kommentárjaimra sem reagált, amíg odáig nem bosszantottam, hogy kénytelen legyen. Pár percig a vonásait fürkésztem, kissé úgy éreztem, máshol jár gondolatban, de ezt nem tettem szóvá. Fogalmam sem volt róla, mi járhatott a fejében, és a helyzet sem volt előnyös ahhoz, hogy faggatni kezdjem, mint általában. Inkább hagytam, és a témát is igyekeztem átlépni, nehogy még rosszabb irányba terelgessem, az egyikünknek sem vált volna előnyére a házban. *

Yupp, strapabíró vagyok, még ha nem is tűnök túlságosan annak. Van itt erő! * Mondtam nevetve, miközben megemeltem a jobb karomat és befeszítettem az izmaimat. Az ingen keresztül azért látszódott valamennyire, mert nem voltam sosem túl vézna, viszont a legedzettebbnek sem nevezhettek. * És erejük egyesítésével megszületett a bolygó kapitánya... * Mormoltam közbe a kolléga okfejtésére. * Egyébként ha már itt tartunk... Irina, ha bármi nagyobb galibába keveredünk, akkor ne aggódj miattunk, megvannak a trükkjeink, szóval az elsődleges, hogy te épségben maradj.

Nem rossz ötlet... Hívod őket, vagy hívjam? Kíváncsi lennék rá, hogy mit találnak... Egyébként az ekkora épületeknek mindig szokott lenni egy könyvtárszobája, a legrosszabb esetben benézhetünk oda is. Tutira kell lenni régi feljegyzésnek vagy hasonlónak a környékről, építési évekről, talán még alaprajz is, habár a rejtett folyosók miatt nem feltétlenül vennénk hasznát. Ahhoz sokszor külön fóliát használtak, amit az eredeti fölé illesztve megkapod a teljes képet. * Miközben hallgattam Yosh-t, aprót bólintottam. * Talán tényleg több ok... még akár egy tárgy is idekötheti őket, volt már hasonló ügyünk...

Lehet mert "bújócskázik" velünk... csak azt ne felejtsd, hogy valószínűleg az ő szemszögéből még mi vagyunk a préda. * Amikor Irina megszorította a kezemet és látni kezdtem, amit ő, elkerekedett a szemem a meglepetéstől. A földön kuporgó fiatal nőt néztem, szomorúsággal töltött el. Persze, mindenkinek vannak fájdalmak az életében... de a szellemek közül nem egy ragadt abban a stádiumban, hogy élete legrosszabb pillanatait élje újra napról napra... Ha a lány nem is szülte meg mindennap a halott gyermeket, a fájdalma nagyon is valós volt, amely a tudattal járhatott a halála előtt.
Halkan felsóhajtottam, majd elengedtem a médium kezét és előrementem a babáért. Felvettem a földről, csak azzal együtt léptem vissza a többiekhez, hogy átnyújthassam a zsákmányt. * Tess.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Hétf. 15 Szept. 2014, 21:26

*Fél szemmel mértem végig ahogyan a beszélgetést folytatták, habár nem lepett meg, hogy kivételesen nekem adtak igazat. Legalábbis Irina mindenképp. Inkább az volt szomorú, hogy ez ritka alkalomnak számított... jelenleg. Ugyan eme futás alkalmával véstem az eszembe a meztelen csiga képét, amint az megijed a nőtől...valószínűleg sokkal jobban, mint az a másiktól. Ez egy parányi mosolyra késztetett, hiszen..egyszer egy pók, majd egy meztelen csiga... ezek a félelmek, mind olyan parányiak...és kissé komikusnak tűntek.*

Steak....
*Szólaltam hirtelen fel a csendből, ami talán szokatlannak tűnhetett, bár mivel figyeltem valamilyen szinten, talán nem volt teljesen váratlan. A nő szavai azonban felvillantak a fejemben....egy steak...krumplival....*
A kajálda jó ötlet.....
*Egyeztem végül bele az ötletbe. Nem a közös étkezés vezetett a döntésemben, sokkal inkább az, hogy valóban szívesen ettem volna már egy véres steaket, sok körettel...*

Úgy van ahogyan Alex mondta. Mi mindenképpen megtudjuk magunkat védeni, de így, hogy egy külsős van velünk, sokkal több a kockázat. Nem szeretnénk ha baja esne Irina.
*Pillantottam át a társamról a médiumra.*
Ezért is igyekszünk jobban figyelni önre, mint ahogyan azt alapjáraton tennénk.

Nem nincs....viszont akkor tényleg utána nézetek a dolognak, hogy míg itt vagyunk is fel tudjunk készülni rendesen.
*Bólintottam Irina szavaira, majd válaszoltam is rá komolyan. Valóban semmilyen más információt nem kaptunk ezzel kapcsolatban, legalábbis Alex is erről győzött meg engem. Szabad kezemmel elővettem a telefonom, majd elkezdtem bele pötyögni pár fontosabb dolgot, majd az sms-t továbbítottam. Nem használtam annyit ezt e kütyüt ,mint kellet volna, de volt, amikor nagyon is hasznos volt. Csak ezután figyeltem ismételten jobban a környezetre.* Igen volt.... ezért is mondom..hogy ez a hely sokkal inkább olyan, mint valami gyűjtemény.

*Amint meglátom amit Irina , egy pillanatra összeszűkítem a szemeimet. Maga a látvány, a hétköznapi embereket sokkolná...jogosan. A háború alatt viszont én láttam már hasonló szörnyűséget....mégsem azokra asszociáltam szinte akaratlanul...hanem arra a képre amelyet sosem tudtam kiverni a fejemből. A ruha, a vér, az arckifejezése... arra a nőre emlékeztetett az életemben, akit igazán el akartam felejteni. Habár a szellem fájdalmát valamilyen szinten megértettem... még most is, póker arccal figyeltem egy idő után. Nem voltam empatikus, s a hasonlatom miatt, nem is tudtam volna megértő lenni ezzel a halottal.*
A préda elégé csúnya szó ebben az esetben..nem gondolod.
*Néztem Alex után, ahogyan a babáért megy, végül kis sóhajjal hagytam abba ezeket a gondolatokat. Nem voltam egyedül, s még szokatlan volt, hogy valaki akaratlanul is kutakodjon a gondolataimban. Lehunytam a szemem egy pillanatra.*
Rendben, ügyelek a gondolataimra.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Kedd 18 Nov. 2014, 10:40

A nagy álmom? Egy nagy családi ház, sok gyerek és egy hatalmas kutya. Imádom én is és a férjem is a nagytestű kutyákat, de most az albérletbe nem tarthatunk háziállatot, csak halat, vagy teknőst.A halat csak a pisztrángot szeretem, azt is sütve, a teknősleves meg elméletileg finom, de nekem nincs gusztusom hozzá. * Mondtam elmosolyodva, majd a pillantásomat az egyik férfiről a másikra vándoroltattam. Kívül belül teljesen ellentétesek, de azért apróságokban megvan bennük az összhang. *

Strapabíró mi? Remélem nem az a vízipipa, ami a rajzfilmben van. Bár, legalább jó lehetsz a krumpli szeletelésben. * Mondom felnevetve. * Hmm? Ne aggódjak? Ez olyan, mint amikor valaki felmutat. Balra atombomba villanófénye, ne nézzetek jobbra. És mindenki jobbra néz. De azért próbálkozom ígérem. Hé... Ahogy kettőtöket hallgatom kicsit... koloncnak érzem magam. Én sem vagyok gyenge... Még akkor se, ha nem vagyok meg 60 kiló.

* Ahogy Alex odaadta a kis babát elmosolyodtam és valahogy nyugalom áradt szét a testemben. Akihez tartozott élt és egészséges. Halk sóhajt hallatva szorítottam magamhoz, majd biccentettem és újból a nőre néztem. A pillantása maga elé révedt, nem volt tudomása a jelenlétünkről, így én sem éreztem úgy, hogy többet kell foglalkoznom vele. Nem tudok neki segíteni túllépni, még nem. Ha ez az ügy lezárult, utána mindenképpen visszajövök hozzá. * A kislány... Jól van, ez az ő babája. Még mindig nem érem el, túl... rejtett helyen van. Viszont már egész közel érzem. * Ahogy Yosh gondolatai kitisztultak a levegő is érezhetően könnyebb lett a közelben. Rápillantottam, majd lesütöttem a pillantásom. * Elnézést, hogy engedély nélkül kutakodok olyan helyen, amihez nincs sem közöm, sem jogom. És Köszönöm.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Szomb. 06 Dec. 2014, 11:26

Steak...? * Lassítottam egy pillanatra, ahogy Yoshra pillantottam, majd szélesen elmosolyodtam. * Azt hiszem, megtaláltátok a közös hangsúlyt. * Felnevettem rajta, legalább meló után már biztos, hogy lazíthatunk majd egy keveset, ami lássuk be, nem utolsó szempont. Még egy plusz motiváció, ami miatt gyorsabban végzünk ettől a haláltól bűzlő helyen. * Ismerek pár jót a közelben, én választok! * Szögeztem le, hiába, ha kajáról van szó, akkor pont jó emberhez fordultak. Ezen ponton fogalmazódott meg bennem, hogy ha ez az egész egy medencényi vizet, egy rakat régi és poros titkosfolyosót is magába foglal, akkor nem feltétlenül megyünk be egy étterembe vagy akár egy büfébe is, amint visszataláltunk a felszínre, de ezzel az aggályommal nem kezdtem el bombázni a többieket. *

A házavatóra majd hívjatok meg! * Vigyorogtam Irinára. * Van egy ismerősöm, aki kutyatenyésztéssel foglalkozik, szerintem jól el tudnátok beszélgetni... de ez csak egy sanda tipp. Lazac... szusi... * Csillant fel a szemem. * A teknőslevest egyszer kóstoltam, nem volt a legfinomabb, majdnem annyira taszít, mint a kagyló. De valami jó rántott hal... Nem beszéljünk kajáról, mert megint kezdek éhes lenni és a nap végéig hallgathatnátok a gyomorkorgást a részemről.

* A nő megjegyzése miatt megráztam a fejemet. * Egyáltalán nem úgy értettem, hogy gyenge lennél vagy ilyesmi... * El kellett gondolkoznom rajta, hogyan fogalmazzak. Majdnem elszóltam magam, és ha ez rosszkor, rossz helyen történik meg, a főnök mindenképpen kifiléz érte. Már ha megtudja... de biztosan megtudja, mert mindig minden a fülébe jut. Rejtély hogyan. * Csak az a lényeg, hogy ne kockáztass miattunk semmit sem, majd máskor kifejtem bővebben. * Mondtam ki végül. Ha majd megkerülhetetlen lesz az igazság az iroda ügynökeiről, akkor elmondom, legalábbis így állapodtam meg magamban. *

* Csak a szemem sarkából figyeltem, ahogyan Yosh sms-t ír. Felvágós. Nekem fél órába telt volna, mire valahogy sikerül bepötyögtem egy értelmes mondatot abba a nyavalyába. Az érzékem az elektronikus kütyükhöz, főleg a telefonokhoz negatív csúcsokat döntögetett, de ezt nem szerettem reklámozni. Maradjanak csak abban a hitben, hogy csak nem szívesen lógok rajta folyton. *

* Éreztem, hogy a szívem a torkomban dobog és összeszorul a torkom. Nem azért, mert egy szellem volt a közelemben, sokkal inkább azért, mert kezdett átjárni a helyzet súlya. Vettem egy mélyebb levegőt, ezzel vettem vissza a megszokott, könnyed stílusomat. A szemöldökráncolást inkább meghagytam a kollégának, neki úgyis jobban állt. *

* Amikor a kislány szóba került, még inkább felderült a pillantásom. * Itt van a közelben? * Elkezdtem körbe járni a szobát. A ház legnagyobb hálója, innen sokszor építettek menekülő utat a családfőnek arra az esetre, ha lázadás törne ki a birtokon vagy bármi veszélyeztetné. Tehát a közelben kell lennie egy folyosónak, üregnek, bárminek, ami a megoldás lehet... ahol a lány is lehet. Ha pedig ezt a gondolatot félretettem, akkor is fontosnak éreztem a helyiséget. Itt jó eséllyel találunk nyomot arról, hogy mi történhetett a házba. Ha nem is sokat, talán apróságokat, mint a szellem, amit Irina mutatott nekem.
A rövid kis sétám alatt elhaladtam a fésülködő asztal mellett. A szemem sarkából pillantottam rá, először úgy tűnt, mintha nem a saját tükörképem nézett volna vissza rám egy rövid ideig. * Közelebbről figyelnek, mint gondoltuk volna... * Mormoltam az orrom alatt. *
* Hamar meggyőződtem róla, hogy az alaprajz egyszerűen nem engedi, hogy a falak között legyen valami... ha pedig nem mellettünk volt, akkor sokkal inkább... * Alattunk. * A gyönyörűen megmunkált perzsaszőnyeg széléhez léptem, nagy lendülettel húztam félre az útból, így felfedve egy csapóajtót a padlón. Nem vesztegettem az időt, minden perc számított, ha a gyerekről volt szó. Ugyanolyan lendülettel téptem fel a kicsiny ajtót csak azért, hogy pár másodperccel később egy 40x40x40-es mélyedéssel szembesüljek, amibe valaki pár holmit rejtett. Talán a csalódottságom kiült a vonásaimra is, túlságosan beleéltem magam a helyzetbe. Nem lőttem bakot... csak másra számítottam. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Szomb. 20 Dec. 2014, 17:03

*Hallgatva a nőt, magamban is arra a következtetésre jutottam, hogy ő valóban más volt, mint mi. Nem arról van szó, hogy Alex nem élt volna hasonlóan aktívan...vagy talán álmokkal, sokkal inkább azt adtam meg a hasonlatomnak a középpontjának, hogy az álmok, amiket Irina olyan erősen akart, amikre vágyott, túlontúl emberiek voltak. Hétköznapi...emberi...boldog.
A társam szavaira kissé összevont szemöldökkel emeltem rá a kék szemeimet. Hihetetlen, hogy még most is, még mindig ennyire agyalágyult tud lenni......*

Mint médium, már valamivel különlegesebb, erősebb vagy, mint a normál emberek. Csupán arról van szó, hogy mi valamivel összeszokottabbak vagyunk....
*Inkább elemeltem a pillantásom a másikról, mielőtt az a kijelentésem miatt, valami meggondolatlan lett volna. Azt nem fejtettem ki Irinának, hogy azért nő létére is, valamivel gyengébb, mint mi. Persze nem csak emiatt. De jobbnak láttam a végére pontot tenni, közbeszólni, mert láthatólag Alex túl könnyen beszél a médiummal, túl könnyen megnyílik s így ha még véletlenül is, de túl könnyen elárulhatja magát...minket.*

*A nő mozdulatai, reakciója nem lepett meg, de legalább annyiban megnyugtatott, hogy valóban így gondolja, és nem játszadozik. Talán azért, amilyen komolyan veszi ezt, engedi meg azt magának Alex is, hogy jobban össze dolgozzon vele. Egy ilyen dolog, még engem is arra késztet, hogy annyi elismerést adjak, hogy legalább a munka teljesen gördülékenyen menjen. Érzelem mentesen néztem a kék szemeimmel, majd előre pillantottam katonásan, mialatt a látótávolságomból nem tűnt ki az sem, hogy Alex min dolgozik éppen.*
Nem mintha nagyon tehetne róla, én sem zárom elég jól el a tudatomat. Nem kell emiatt aggódnia. Az ami odabent van, engem már nem tud megzavarni, inkább azért próbálja elkerülni, mert valószínűleg olyat fog látni, ami magának lenne kellemetlen, Irina.
*Emeltem vissza a szemeimet, majd bólintottam előre.*
Akkor megkeressük a kislányt. Alex ne most játssz kiskereskedőit. Érezhetően nem a szobából jutunk tovább. Láttad a ház alaprajzát.
*Nem engedtem el a nő kezét, ezért a jelenlegi mozgás határaim elég korlátozottak voltak. Összevont szemekkel pillantottam oda, amit mégis talált a társam.*
Ne nyúlj azokhoz Alex, gyere ide, fogd meg Irina kezét, míg megnézem pontosan mik azok.
*A hangom szinte parancsoló volt. Mély, erős tónusú. Nem arról volt szó, hogy én akartam magamnak a dicsőséget azzal, hogy megnézem mik azok, hiszen alapjáraton a másik találta meg. Sokkal inkább arról, hogy valóban valami kellemetlenséget éreztem. Igyekeztem kizárni mindent magamból ami nem volt most idevaló...ezáltal azonban sokkal unalmasabbnak éreztem mindent. Most egy kicsit... mégis vonzott valami, amit nem én indítottam el...mégsem veszélytelen.*
Valószínűleg olyan dolgot találtál...ami segíthet.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 19 Jan. 2015, 10:01

* Ismét, mint ahogyan már korábban is az egyik férfiről a másikra vontam a pillantásom, majd nemet intve a fejem felnevettem. * Még mindig úgy érzem, hogy érdekes a társaságom. * Ahogy Alex gondolatai csapongani kezdtek és az iroda siklott át az agyán rápillantottam, majd a szemeibe néztem. Az olvasás gyakran teljesen önkéntelen, rááll az ember elméje, mint amikor egy újság címlapjára téved a tekintete. Nem képet, vagy betűket lát, hanem rögtön a szavakat s a mondatokat, még akkor is, ha épp csak egy betűre koncentrál az agy olvas, fejti a rejtvényt, hogy mit tartalmazhatnak a karakterek. Ilyen az én agyam is, azaz minden médium agya. Nehéz nem szondázni és Alex feje, nos... abban valami mindig pörög, még így, érintés nélkül is érezhető. *

* Ahogy Yosh elengedte a kezem és megfogtam Alexét egy gondolat férkőzött a fejembe, ami nem az én gondolatom volt. Alexre pillantva elmosolyodtam és rákacsintottam, majd ismét a szőke férfire emeltem a tekintetem. * Túlságosan kiemeli... * Utaltam itt Yosh nadrágjára, majd a lyukra pillantottam. A holmik közt volt egy foltvarrással készült szép takaró is, ami egész átmelengette a szívem. Annyi pozitív érzés áradt belőle, hogy úgy éreztem le kell hunynom egy kicsit a szemem és kiélveznem. Ahogy lehunytam a szemem és a sötétség egy pillanatra körbeölelt lehunytam a szemem, majd hirtelen véve a levegőt nyitottam ki. * Valami itt nincs rendben... Valami... mesterséges, nem természetes... Nem is tudom mire emlékeztet.. Régen volt egy munkám egy rezervátumban. Az egyik álomcsapda ragadott így torkon. Mintha fuldokolnék.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Hétf. 19 Jan. 2015, 11:46

Igen... összeszokottabbak. * Mondtam ki, közben halkan felsóhajtottam. Ez tényleg közel volt, túl közel. Csoda, hogy Yosh csak ennyivel elengedett, habár később biztosan megkapom majd érte a dorgálást. Nem hagyná ki. Ez végül is nem volt túl nagy gond, sosem jelentett hasonlót. Legalább kiengedi a gőzt és tombol egy kicsit, én pedig megyek tovább, mint eddig tettem. Még az apró döccenőkkel is nagyságrendekkel jobb volt együtt dolgozni valakivel, mint egyedül. Egyedül unalmas volt, ráadásul sokkal könnyebben a fejembe férkőzött minden, ami körülvett. Nem voltam sosem médium, de a helyekből vagy tárgyakból áradó negatív energiát még én is megéreztem egy idő után. Helyesbítek. Ugyanúgy érzékeltem, mint bármelyik ember: fáradtnak éreztem magam és többször jutottak eszembe azok a dolgok, amelyek nem boldogítottak. *

* Magabiztosan húztam ki magam és elmosolyodtam. * Azt a részét bízd ide. A ház alaprajza a fóliák nélkül olyan, mint egy gomb gomblyuk nélkül. Valamire biztos használhatod, de nem lesz tökéletes. * A szavaimat szinte erősítette a tény, hogy megtaláltam a titkos rekeszt a padlóban. Több volt, mint a semmi! A parancs miatt kissé meglepetten pillantottam a kolléga és a médium felé. Nem értettem, hogy mi lehet a gond, vagy mit láthatott, de követtem az utasítást. Visszaléptem Irina mellé, hogy megfogjam a kezét, majd érdeklődve vártam a fejleményeket. *

Na ugye! * Vigyorodtam el szélesen. * Egyébként... bármennyire hihetetlen, én is el tudom olvasni azokat a papírokat... és mielőtt feltételeznéd, nem az Alien filmekből léptem ki, hogy esetleg összesavazzam és péppé olvasszam a következő szintek padlózatával együtt... * Figyeltem, ahogyan a szőke hajú férfi elkezdi átnézni a talált holmik halmazát, nagyon is kíváncsi voltam rá, hogy mik lehetnek ott. Ebből a nő megjegyzése rántott vissza. Először felvontam a szemöldökömet, utána viszont megköszörültem a torkomat, ezzel elárultam magam előtte, amit a szavaimmal próbáltam cáfolni. Nem is igazán cáfolni akartam, csak... ez olyasmi volt, amit nem szándékoztam kimondani vagy mások tudatásra adni. * Nem tudom, mire gondolsz... * Mormoltam jobb ötlet híján. Alig észrevehetően vettem egy mélyebb levegőt. *

Ezt... még én is észrevettem, pedig nekem nincs túl sok érzékem ilyesmihez. Az egész épület olyan, mint egy hatalmas börtön... Egy hosszú alagút, amelyben bármerre mész, nem látod a fényt. Elveszted az időérzéked, a tájékozódást... Az ellenségeimnek sem kívánnám. Készíthetnék egy pecsétet, hogy könnyebb legyen... de nem sok időt adnék neki. Fél óra legfeljebb, utána úgy porladna el, mintha parázsra dobták volna, arról nem beszélve, hogy nyilván felbosszantanám vele azt a nagy, csúnya és gonosz valamit, ami szabadidejében gyerekeket lopkod...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Kedd 10 Feb. 2015, 23:42

*Nagyon úgy tűnt, hogy nem csak az erősebb gondolatoknál kell tartani magunkat. Legalábbis ezt tudtam megállapítani a legutóbbi után. Úgy tájékozódtam, hogy az erősebb médiumoknál ez alap dolog....egy kellemes, kellemetlen mellékhatás, amit nehéz kiküszöbőlni. De nem lehetetlen, s elsődlegesen a küldetésen kivül, ezt is szem előtt tartottam. Habár jelenleg sikerült megállítanom, hogy a ripacs túl sokat meséljen, de ez a legjobb tudomásom szerint is csak átmeneti lehet. Nem végleges megoldás, hiszen, ha Irina véletlenül a gondolataiba téved, akkor Alexnak még beszélnie sem kell, hogy mindent eláruljon. Ezt pedig mindenképpen el kellene kerülni. Majd természetesen beszélek vele....
csak időt kell rá keríteni, ez pedig mindenképpen csak a házon kivül lehetséges jelenleg, mert itt túlságosan sokan akarják megszerezni a nőt. Hosszan néztem előre.....ezek az érzések...mintha ismerősek lettek volna valahonnan.*

Legalább hasznodat is vesszük.
*jegyeztem meg kissé élesen, habár nem nagyon tűnt ki, hogy most komolyan mondtam e, vagy vicceltem. Nagyrészt, ugyan olyan mimikákat használtam. Elégé limitált kiszerelésben.* Ha megnéztem, megnézheted.....de jobb, ha most te nyugtatod Irinát, mintha én tenném csak feszülté.

*Alien....klasszikus mozifilm, rengeteg érdekes és érdektelen elemmel. Mindenki megtalálja benne amit éppen akar. Nem volt rossz film, habár sosem tudtam pontosan hova tenni magamban. Egyszerűen nem volt helye az én érzelmi világomban. Csupán a katonai, vagy legalábbis ahhoz hasonlító akciódús jelenetek tetszettek. Annak ellenére, hogy értettem a történetett és a mondanivalót végig.*
Nem gondoltam azt egy percig sem, hogy tönkretennéd amit itt találunk. De valamivel jobb, ha most te vagy ott Irinával és nem én.
*A foltvarással készült takarót lassan tettem félre. Számomra nem jelenetett semmit, s még a kissé pozitiv gondolatok, aura amit árasztott magából sem fogott meg túlzottan. A jelenlegi pillanatban nem találtam kulcs fontosságúnak, annak létét.*
Nem kell.... amíg Irina velünk van, semmiképpen ne játszd ezt el, mert elég erős az aki itt van, és ha mindkettőnknek fognia kellene Irina kezét, akkor nem tudnánk rendesen megvédeni.... küzdeni.
*Válaszoltam, végül kissé kijebb vettem az ócska, öreg fotóalbumnak tűnő kopott könyvecskét. Annak fedelére emeltem a  tenyerem.*
Sok negatív energiát érzek innen....valószínüleg....bizonyos kérdésekre vannak itt válaszok.
Alex, semmiképp ne hagyd magára Irinát.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 15 Feb. 2015, 21:40

* A korábbi érzés ami a torkomban kapart és kapaszkodott egyszerűen nem akart elmúlni, mintha ottragadt volna. Két apró köhintéssel köszörültem meg, majd Alexre pillantottam. Nem akartam, hogy aggódjon miattam, így bátorítóan elmosolyodtam. Túl sokan akarják megszerezni a Nőt... Visszhangzott a fejemben a gondolat. Volt benne valami, ami miatt ez kiemelt volt a többivel szemben. Vajon miért érdekes ez? Hogy meg akarnak szerezni? Köze van hozzám? Biztos köze van. De mihez lehet még? Mi a különbség köztem és a két férfi közt? A súlyom, no meg a nemem... Ahogy a felismerés beállt a fejembe nyitottam beszédre a számat, de először nem jöttek ki rajta gondolatok. * Nő... * Mondtam ki, miután Alex egy régi horrorral viccelődött. Volt benne vaalami, mi volt benne? Sav, sav, ami átmart mindenen... és lefelé haladt. Le kellett volna nekünk is mennünk? Követni a vizet? Egyre több és zavaros gondolatot hallottam, ami nagyrészt elnyomta a sajátjaimat. Egyszerűen nehéz volt megkülönböztetnem a sajátomat attól, amit hallok. Ahogy Yosh a könyvre tette a kezét minden hang kitisztult. Önkéntelenül is formálták az ajkaim a szavakat és kezdtem el beszélni. Sok hang, mind más, mind szólni kíván, de nem tudtam parancsolni nekik, úgy váltották egymást, mintha csatornákat nyomogatna valaki a tévén... *
...Nem hiszem el, olyan aranyosak vagytok... honnan tudtátok, hogy ma lesz? * Az első hanghoz mosoly és boldogság tartozott, ami sugárzott a hangomból és a pillantásomból. *
... és amikor az állatkertben meglátta az elefántot egyszerűen sírni kezdett, nem mosolygott, nem nevetett, hanem sírt. Mégis mi olyan... * Kicsit hadarós, pletykás hangnem. *
...értem három órakkor történt a káreset pénteken a rendőrség értesítését követően vette fel a kapcsolatot munkatársunkkal aki a kezelő jelentkezésekor... * unott, monoton arc és hang, minden hangsúly nélkül, mint aki bedarált szöveget mormol. *
... elegem van belőlük... Az összesből! Miért hazudnak nekem folyton? Ne legyen! Senkinek se legyen. * Elkeseredett és dühös hang, elégedetlen. *
...nem is rossz, ötöt teszek. Remélem van aki tartja, mer kaszálni szeretnék... * Magabiztos arc és széles mosoly. *
... én úgy sajnálom. Tudom, hogy szeretted, de ez a múlt, tovább kell lépned kicsim. Figyelj, ha apád megkapja a fizetését, akkor nézünk másik autót rendben? * Törődő és kicsit aggódó hang, mint egy anyuka... *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Armblast Hétf. 16 Feb. 2015, 13:00

* Halkan, talán kissé lemondóan sóhajtottam fel, de halványan elmosolyodtam. * Kétes, hogy mennyire vagyok megnyugtató elem, de ha ilyen lelkesen közlitek, akkor megpróbálom beleélni magam a szerepbe. * Kezdtem úgy érezni, hogy fogy a lendületem, ez sok mindennek volt köszönhető, többek között annak, amit a médium nem rég közölt velem. Óvatosnak kellett lennem. Folyamatosan gondolkoznom kellett bármin, tényleg bármin, ami nem kapcsolódott sem a munkához, sem a túl személyes témákhoz és ez egyre nehezebbnek bizonyult. Már háromszor ellenőriztem a pillanatot, ahogy bezártam a bejárati ajtót, hogy kiteregettem a ruhákat, hogy kiakasztottam az erkélyre száradni a bőröndömet, lekapcsoltam a villanyt a konyhában... Talán az ébresztőórám még mindig sípolt, vagy azóta bekapcsolta a rádiót is, hogy kétségbeesetten próbáljon felébreszteni. A kis naiv. Ha tudná, hogy már régóta nem vagyok ott mellette... *

Persze, addig meg egyen a kíváncsiság minket, amíg te kulturálódsz. Legalább kommentáld, ha valami érdekeset találsz. * A tekintetemmel követtem, ahogy félrekerül a takaró. Volt egy kellemes érzés, amit hozzá tudtam fűzni, egyfajta nyugalom. Nagyon erősen áraszthatta magából, mert sosem voltam igazán fogékony a lenyomatokra, de ez... különleges volt. Eszembe juttatott egy régi képet, amikor még kicsi voltam. Be kellett hunynom a szememet, hogy megszabaduljak tőle, mert a folytatás már a médiumnak sem lett volna kellemes. *

Épp arról beszéltem, hogy nem fogom megtenni... Örülök, hogy ennyire figyelsz arra, amit mond-... * Elhallgattam és a tekintetemet hirtelen emeltem a nőre, akinek fogtam a kezét. * Nem vagyunk jók földelésnek... * Mondtam komolyabb ábrázattal. Hallgattam, ahogyan a hangok váltják egymást. Sokan voltak... aránytalanul sokan. Ha egy helyen egy lélek ott marad, már az is éles nyomot hagy, itt viszont rengetegen lehettek.
Mintha csak a fülemben visszhangozna, úgy hallottam meg valamit. Lépteket, amelyek eszelősen gyorsan közelítettek felénk. A falakból, a padlóból, a mennyezetből ugyanazok a koppanó, gyors lépések áradtak. Ha saccolnom kellett volna, akkor azt állítom, hogy valami régi típusú vasalt orrú cipőhöz tartoztak. A tulajdonosuk sántának tűnt a hang alapján. Ismét csend lett, de éreztem valamit. Lassan megfordultam, egy fekete, farkasra hasonlító teremtmény állt a szobában, folyamatosan morgott és vicsorított. A gerince mentén felborzolta a szőrét, fekete füst gomolygott körülötte. A szemeim tágra nyílhattak a meglepetéstől, ilyesmivel nem számoltam. Mielőtt megszólalhattam volna, a förtelem egyenesen Irina felé és ezzel együtt felém ugrott... *

* Nem maradt sok időm a gondolkozásra, a jobb talpamat erősen dörzsöltem a padlóhoz, akár egy képzeletbeli csikket is morzsolhattam volna. Ki mondta, hogy nem tartok meglepetéseket? A bestia először a talpammal találkozott, az ütközés azonnal felfénylett. A korábbi mozdulat felfedte a gumiba rajzolt pecsétet, amely távol lökte tőlem a támadót. Vész esetére tartogattam, de szegről végről ez is az volt. Pechünkre nem volt elég elriasztó, ugyanis a következő célpont pillanatokon belül Yosh lett. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Serahime Vas. 22 Feb. 2015, 15:09

Amint valami olyan ami említésre méltó, mindenképpen kommentálom Alex.
*Jelentettem ki, de már nem néztem feléjük. Érdekelt az ami abban a fotóalbumban lehetett. Ha nem is minden kérdésre válasz, valami kiindul pont mindenképpen.
A takaróra emeltem még egyszer a szememet......érezni éreztem valamit, de számomra nem volt olyan erős, hogy érdekelni tudjon. Azt ráhagyom a másik kettőre.*
Ha fontos lenne...tudnánk róla.
*Jegyeztem meg, mert fél szemmel is észrevettem, hogy a többieket érdekli az a takaró.*

*Amint hozzáértem a könyvhöz hallottam már Alex hangját, de azt hirtelen váltotta fel a nő változékony hanghordozásai, szavai és mimikái. Komorabban pillantottam rá, összehúztam világos kék szemeimet, mintha eddig nem lettem volna aránytalanul komoly ebben az ügyben.... kissé úgy éreztem magam, pedig ez láthatóan nem volt igaz. A hangokra megrázta a fejemet, és kényelmesen álltam fel, amint a fotóalbumot eltettem a nagyobb zsebembe. Az egyre erősődő hangok tökéletesen beleillettek volna egy horror filmbe, és sokakban azonnali szívrohamot okoztak volna. De Alexnak is volt már ebben egy kis tapasztalata, engem pedig alapjáraton nem kellet félteni. Ismételten azt a vágyat és élvezetett kezdtem egyre erősebben érezni, ami miatt Irina rám szólt még kicsivel ezelőtt. Nem én vonzottam be, de úgy tűnik jó helyen kutakodunk, ha most hirtelen mégis megjelent.
Kék szemeimmel figyeltem minden sarkot, és lehetséges bejáratott, egészen addig, míg a hangok el nem ültek s helyette alakot öltött a támadónk. Túl hirtelen mozgott, így már nem volt elég időm, hogy elhúzzam Alexék elől. A második támadásnál viszont már élvezettel vártam ,hogy felém jöjjön.*
Feltartom....vidd tovább Irinát, úgy tűnik jó nyomon haladunk! Nem lenne jó, ha itt ragadnák el tőlünk.
*Kiáltottam mialatt hirtelen csúsztattam egyik lábamat kissé hátra a pillanat töredéke alatt. Kezemmel végig siklottam a levegőben ami kissé megremegett körülöttem. Talán én nem voltam képes játszani a pecsétekkel, mint Alex. Viszont ha alakot öltöttek....mindegy volt milyen, eljött az én időm. Éreztem amint szinte felvillantak a harckedvtől a szemeim, csak úgy, mint régen, hiszen az ellenfelem nem volt gyenge. És tudtam....nem ő az akit igazán keresünk. Egyre izgatottabb lettem, ez pedig ki ülhetett az arcomra is. Amint a kutya már előttem volt, hirtelen kerültem ki, majd egy jobossal vágtam állkapcson. Kihúztam magam s úgy figyeltem.*
Alex, menj ki a szobából.... lefelé kell majd mennünk, de most Irina itt sokkal jobban fogható...kell nekik.... *fél szemmel sandítottam rá, azzal megropogtattam a nyakam.*
1 perc sem kell és megyek utánad.
*Másra kellet szakosodnom, mint a kollegám...de íme... eljött az idő, hogy ne csak ő léphessen.*
Remélem van még pecséted.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

DKI (Zárt) [+16] - Page 2 Empty Re: DKI (Zárt) [+16]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.