dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

3 posters

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szer. 17 Jún. 2015, 23:06

Tökéletes....én sem tudtam volna jobban előadni.
*Kissé gunyoros vigyorral közölte ezt a részét Jesterrel, azzal vissza pillantott Darylre.*
Láthatod, hogy nem véletlenül lett az ami..... udvari bolond, a céhen belüli nemesek számára. Elégé kifizetődő szakma, csak néha már sok.
* Elgondolkodott azon amit a fiúk mondtak, de csak, kissé felsőbbrendű mosolyt engedett meg az arcán kinyilvánulni. Egyéb szavakat nem mondott, és nem is adta jelét, hogy tovább bogozná az esettet, vagy az adott témát. Úgy tűnt, a maga módján jót múlat az egészen.*
De...a magunk módján.
*Emelte végül a szemeit Darylre.*


*Mulattatta az egész.  Mindig is szerette, ha hasonló reakciókat válthatott ki Jesterből. Valahogyan Muras mindig megtalálta azt a kis pontot, amiből rá tudta a másikra zúdítani a dolgokat.*
Nem kell a magyarázatod Jester. Az információim elegek. Bőven elegek, a többit kinézem belőled.
*Azzal kissé megdöntötte a fejét, ahogyan a társát nézte, majd vissza pillantott Darylre.*
Csak mondja, de ha egy picit sem kedvelné a keresztest, akkor nem lógna még a nyakán....Ugyan akkor, én óvatosan csinálnám a helyében. A Céhünkön belül sok megfigyelő van, túl sok is ha engem kérdezel.
*Itt köhintett egyet, azzal elmosolyodott Daryl felé.*
Felejtsd el....jobb, hidd el. Majd teszünk róla, hogy el tudd felejteni.


Ha már most elárulnám, úgy nem lenne izgalmas, nem igaz?
*Engedett meg egy vigyort a fiú felé, s habár hagyta, hogy Daryl foglalkozzon Jesterrel, ő most ebbe nem ugrott bele. Még csak hátra sem nézett. Egyszerűen mosolygott  a dolgon.*
Azt se hidd el, amit kérdezz.
*Vetette oda Darylnek.*
Az jó! Sokkal jobb megoldás, mint ez......de azért megnéztelek volna teljesen zöld hajjal is. Futó kamasz lázadás? Vagy volt más oka is?
*Kérdezgette azzal jobban megnézte a fiú arcán lévő köveket. Széles mosollyal húzta vissza a fejét, hogy meglegyen az illő távolság. Csak ezután mutatott a saját fél maszkjára.*
Nekem ez ad jó statot. Nehéz volt olyat találni, ami elég jó, és mellette illik a kollekcióba is. Gondolhatod, milyen színeket adott eleinte a játék a questeken belül....shh... inkább ne is beszéljünk róla. Komolyan néha azt gondoltam, hogy a játék készítőknek elégé ramaty a stílusérzékük. Nem mindig viselem, de nem olyan rossz. Ha félig is, de egy kis titkosítást kölcsönöz a játékos számára.
*A válla fölött bökőt hátrafelé.*
Ha van hozzá fűzni valód, hallgatunk. Még be is érhetsz minket ha gondolod.

*A férfi döbbenten hallgatta Robot. Mintha olyat dolgot mondott volna a másik, amiről fogalma sem volt. Ez a kifejezés pedig sokáig ott maradt az arcán. Mikor kimondták, hogy elengedik, akkor, kisebb heizátálás után össze szedte magát, és a társával együtt igyekezett lelépni.*

*Nai halk sóhajtás mellett haladt tovább a férfi mellett, amint az beérte. Habár még mindig zavarta az orrát a bűz, nem tette szóvá, mert elég probléma adódott már ebből, mielőtt ketté váltak volna. Amint megálltak, lehunyta a szemeit s kissé durcásan kezdte el amit már előzőleg el akart mondani Robnak.*
a MÉG, helytelen használat volt a mondatodban. Meg ez a papás-mamás.... mégis mit gondoltál, most komolyan?
 *A férfira pillantott, de amit látott, azt még álmaiban sem képzelte el. Amint felfogta az agya, hogy egy csupasz hátsó néz rá vissza, lendületesen fordított neki hátat. Az arca égett, vörösen nézte, kissé idegesen, zavartan az előtte lévő környezetét, a füvet, az eget....nem tudta eldönteni pontosan mit is nézzen, hogy az előző monumentum kitörlődjön az emlékezetéből.*
Legalább figyelmeztethettél volna!
*Rivallt rá, s igyekezett felülkerekedni a zavarán. Amikor Rob háttal állt, hátra sandított a válla felett. Akaratlanul is végig mérte a gyönyörűen megmunkált, izmos hátat, ahogyan a keskeny derékba megy át, amely eltűnik a vízben. Egy pillanatra benne rekedt a levegő, és a megismételt zavarral fordult inkább vissza az eredeti állásába. Összefonta kezeit, és eldöntötte azért sem néz hátra. Maga előtt kifújta a levegőt, kissé csücsörítve, magának, csendesen jegyezte meg.*
A hegyomlás..........mégis csak terminátor....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Hétf. 22 Jún. 2015, 19:38

A te előadásaidból hiányzik a lendület, a stílus, a poén... hülye lennék mindent rád hagyni. * Vágott vissza azonnal. Muras megjegyzései nem igazán hatották meg, valahogy lepergett róla az összes negatívum. Ha kérdezték volna, akkor minden bizonnyal azt válaszolja: ez a szuperereje a józan paraszteszén kívül. * Nemesek... a céhen belül... * Visszhangozta, majd hangos hahotában tört ki, még a könnye is belecsordult. * Iiiiigen, nemesek. Mind fél száz tagbaszakadt alak, akinek a hobbija a fikázás. Szó szerint. Akkora nemesek, hogy csak na. Beleértve ezt a lükét is... * Röhögött rajta tovább. *
* Daryl zavartan mosolygott az elhangzottak miatt. Szerette a csendet és a békét, főleg az utóbbit, de az élcelődést fogalma sem volt, hogyan csitíthatná a kettő között. Inkább csak úszott az árral, hallgatta őket. * Azért... csak nincs ilyen hierarchiátok... * Motyogta közbe. Szegről végről szórakoztatta is a szópárbaj, mert leginkább egy műsorszámra, a roastra emlékeztette. *

Elegek, persze... Ahhoz, hogy hülyeségeket kombinálj ki, mert a potion nem csak a hajadat festi át, hanem fel is szívódik. * A mutatóujjával a halántékára mutatott, ami mellé még idiótán grimaszolt is. * Ééééés nem lógok a nyakán, hanem információkat gyűjtök. Úgy nem lenne izgalmas a keresztesekkel cívódni, ha közben túl sokan rágják őket belülről és, drága barátom, most nagyon úgy fest.
A lovagra gondolsz, igaz?
Te ott sem voltál, kristályos-gyerek.
* Halkan felsóhajtott, közben behunyta a szemét. * Numbers. * Mondott végül csak ennyit. * Akik követtek minket... Ők is a ti céhetekbe tartoznak? Nem lesz gondotok belőle, hogy az előbb leütöttétek azt a fazont...?

Miért van egy olyan érzésem, hogy ez a felejtés dolog nagyon baljósan hangzott? Mármint... többféle felejtés van, én inkább kellemes emlékeket szeretnék, nem pedig átmeneti emlékezetkiesést.
Pedig az mennyivel egyszerűbb... * Trappolt már mellettük Jester, aki nagyot nyújtózott az ég felé. * U-NAT-KO-ZOOOOOM... messze vagyunk még?

Ne aggódj, tőled sem hiszek el mindent olyan könnyen. * Nevetett fel halkan rajtuk. * Egy kicsi lázadás... de a fő oka egy jelmez volt. Iskolai színdarab, és így sokkal hitelesebb volt a karakter. Igazából még szerettem is, csak anyu túl sokat nyüstölt miatta. Végül abban egyeztünk ki, hogy hagyom lenőni...
Határozottan jól mutat. * Egy kicsit fellélegzett, hogy a másik nem volt hozzá annyira közel, habár ennek igyekezett csak minimális jelét mutatni. * Egészen addig nem mondhatod, hogy mindent láttál, amíg nem sétált el melletted karakter Hello Kitty-s, rózsaszín nehézpáncélban, amelyet gyémántokkal vertek ki, hogy még szebben csillogjon.
Hmm, igazad van a titokzatossággal kapcsolatban. Ad egy fajta plusz kisugárzást ahhoz, amit a kiállásod és a ruháid adnak. Fontosak a kiegészítők... de ezt hiába mondogatom annyit Robnak, egyszerűen lehetetlen rábeszélni valami feltűnőbbre.


Hozzáfűzöm az engedélyed nélkül is!
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szer. 24 Jún. 2015, 20:54

Miért volt helytelen használat?  Mindentől ennyire elhatárolódsz? Ha megkérdezik, hogy láttam e már zöld, vagy kék havat esni, akkor azt mondom, hogy még nem. Nem lehetetlen, csak naaaaagyon kicsi a valószínűsége. Vagy, ha megkérdezik, hogy voltam-e már férfivel. Még ha nem is a beállítottságom, de nem tudhatom, hogy 10 év múlva mi lesz. Lehet a nagy ő egy pasas, ha más a csajokkal rossz lóra teszek. A papás mamás meg egyszerűen vicces volt. tudod, humor. A Huméros és a humusz közt van a szótárban * Ahogy mosakodott és egyre kevésbé érezte a testéről a kellemetlen illatot az arcára egy elégedett mosoly ült ki. Miután magát lecsutakolta és ázkolódott a ruháját is nekiállt kimosni. * Hmmm? Mégis minek? A patakhoz jöttünk azért, hogy megfürödhessek, gondolom nem azt hitted, hogy ruhában szappanozom magam. Oké, hogy ki kell mosnom, de azt inkább külön teszem. Egyébként jó a víz, ha le akarsz fürdeni, akkor adok szappant is. Nem vagyok szégyenlős, nyugodtan megfordulhatsz, ha végig akarsz mérni, nem kell sunyiban tenned. Túl feltűnő.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Vas. 28 Jún. 2015, 20:55

*Muras arcán végig vonaglott egy elfojtott düh nyoma, de végül nem tett nagyobb reakciót rá arra, ahogyan a másik kinevette és leégette a fiú előtt. Így toleránsan megköszörülte a torkát s rápillantott vissza Darylre.*
- Hierarchia nem ilyen van...inkább csak rangok aszerint, hogy milyen szinten vagyunk. Mint minden Céhben. Az amolyan "nemes" és egyéb nicknevek, sokkal inkább a belső köröket jellemzik. Így érthető, ha Jester nem abba tartozik, amibe én....
*Villantotta rá fehér fogát fenyegetően.*


Nem kombinálok hülyeségeket....fel sem veszem a sértegetéseidet...mert egyiknek sincs értelme.
*Morrant fel maga elé, majd karba fonta a kezeit. Kivételesen tükröződött az arcán, hogy valóban megsértődött a másikra. A mondat befejezésére viszont kinyitotta a szemeit. Komolyabban nézett előre.*
Nagyon jól tudom Jester....
*Azzal a fiúra nézett mosollyal.*
Nem is rossz Numbers.... hát...nem csak a lovaggal van gond..de szerintem is köze van nagyrészt a dolgokhoz. Egy ideje észre vettük, hogy Keresztes tiszteket támadnak meg orvul....mint például, kicselezik a városi szabályt és rátámadnak orvul, míg nincs magánál, megmérgezik a városon kívül vagy...rájuk gyújtják a fogadót. Több tiszt is meghalt, ezért elégé fogyatkozott a keresztesek eme rangsora...persze..még így is titokban akarják tartani. Ránk gyanakodnak...de elmondhatom, hogy mi nem tudtunk erről...*azzal Jesterre pillantott.*
A keresztes lány volt a következő célpont. Voltam a városban a nyomod után kutatva... ott is leégett a fogadó, onnan tudom, hogy ő is ott volt. De a végén csak nem sikerült.
Ezek nem hozzánk tartoztak..sértésnek is venném.
*Emelte szemeit Darylre kis mosollyal.*
Nagyon kezdők....
*Rázta meg a fejét egyszerűen.*


Messze álljon tőlem, hogy ártsak neked. Nem olyan szándékkal jöttem. Még ennek sem ártanák jelenleg... *mutatott maga mögé*
Nem.... *sóhajtott fel majd előre mutatott. a távolban már látni lehetett a falunak a fából, gerendásan összetett falát.*
Ott fogunk éjszakázni.


Értem...értem, így sok mindent megmagyaráz. A szülök ritkán fogadják el az ennyire kirívó dolgokat.
*Bólogatott bőszen, majd az arca elsápadt ahogyan Daryl felhozta azt a jelmezt.*
Remélem nem is fogom látni...
*Nyüszítette a fogai közül, majd csak szélesen elvigyorodott ahogyan ezt sikerült megemésztenie.*
Robert gondolom....a bátyád, igaz? Hm....nem mindenkinek áll jól ez a dolog. Ne erőltesd. Használd ki inkább magad.
*Azzal megtorpant a kapunál és az oldalt lévő bódéban lévő őrnek koppantott oda.*
Van még szabad szálláshelyetek, és ha igen, melyik fogadóban?

*Kissé ingerülten fogadta a válaszokat, de nem nézett hátra. Tartotta magát ahhoz, hogy ne leselkedjen. Elég volt egyszer....na jó, kétszer látnia.*
Mindig így próbálod felcsípni a nőket ? Kíváncsi vagyok egyáltalán megy e ,vagy csak a szád jár....
*Pufogott az orra alatt, majd halk sóhajjal nyitotta ki a szemeit.*
Nem zárkózom el...de nem ismerkedés miatt társultunk, nem igaz? És értem mi a humor...csak nem minden helyzetben fogadom el...
Nem...de tudod figyelmeztethettél volna, hogy ne fogadjon a telihold olyan hirtelen.
*Kezdte majd elvörösödött és már reflexszerűen fordult volna meg, mikor az utolsó pillanatban a szemei elé kapta a kezeit dühödten.*
Remélem jól szórakozol Robert! Nem szoktam együtt nudizni idegenekkel , majd a fogadóban megfürdök, köszönöm a lehetőséget!
*Durcáskodott. A férfi, csak úgy ,mint Jester, lassan, de biztosan meg tudta törni Naimei régóta begyakorolt nyugalmát. Kivételes tehetségük volt hozzá.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szer. 01 Júl. 2015, 12:16

* Jester nagyon is jól látta a rezdülést a társa vonásain, kiszélesedett miatta a mosolya. * Valaki morci lett~ * Közölte dallamosan, majd nevetni kezdett. * Elgurult a humorbogyód? Ugyanmár... Pff... mintha feljebb lennél a ranglistán, mint én... * A súlyát egyik lábáról a másik helyezte, ami miatt megcsendültek a csengők a ruháján. *
Ééértem a hátterét. * Szólt rögtön közbe Daryl is. * Érdekes nick... nálunk nem igazán vannak hasonlók. Szóval, te a nemesek között vagy? * Próbálta terelgetni Muras figyelmét, mert mindenképpen el szerette volna kerülni a vitát a kettő között. Elég a bátyját csitítgatnia néha, viszont legalább némi gyakorlatot szerzett belőle. * Egyszer... egyszer láttam egy színházi darabot, ami nagyon tetszett, nagyon hasonlítasz belőle a báróra.

Az előbb felvetted. Láttam, amit láttam. * Elégedetten vigyorgott tovább, ahogy elnyújtott lépésekkel haladt a másik kettő mellett. * De... most az egyszer futni hagylak... Tekintettel a kis rajongódra.
Nem vagyok a rajongója! * Csattant Daryl. * Mármint... Öröm lesz ruhát tervezni és meg akarom ismerni hozzá, de...
Vörösödsz, cukipofa...
Utállak...

* A figyelmét hamar lekötötte az, amit Muras kezdett mesélni a Keresztesekről. * Amikor ezt a feladatot felvettem, hallottam egy Keresztest beszélgetni... Tényleg rátok gyanakodnak, mert ez az egyetlen céh, aki elég sokszor öl játékost vagy pvp-zik... Szóval tényleg nincs közötök hozzá? Ha Naimei is célpont, nem szabadna egyedül mászkálnia. * Szomorodott el a tekintete miatta. *
A fogadóról hallottam... olvastam az üzenő falat még korábban. Valaki nagyon alapos munkát végez, hogy a mi céhünkre kenje az egészet.
Azért láttam már tőletek is kezdőket. * Nevetett kicsit. * De megnyugtattál... Tényleg nem szeretném, ha bajotok lenne ebből a kis kalamajkából.

Hallom ám, tudtam, hogy szeretsz... titkon, legbelül... én hősöm!
Biztosan nem akarod bántani...? * Kérdezte, miközben a szeme sarkából a bohócra pillantott. Jól szórakozott rajta, ugyanakkor sejtette, hogyan volt képes felbosszantani rövid időn belül a falu lakóit is. * Hmm? Abban a faluban? Nem hangzik rosszul... Civilizáció. Alig várom, hogy elmerülhessek egy kád forró vízben. Szeretek így barangolni, de... nem az igazi.
Mondj el néhány imát érte, én nem egyszer összefutottam vele. A pasas egyébként jó 190 magas, dús szakálla és bajsza van... piszok jó humorral, csak... na... fáj a látvány.
Igen, a bátyám... majd úgyis találkoztok, ha beérnek minket. * Elcsendesedett, amikor elérték a kaput. Jester kíváncsian hajolt ki Muras takarásából, hogy hallja az őrt. *


Üdvözlöm a településünkön... * Kezdte unott hangon, amit kiemelt még az is, hogy enyhén orrhangon beszélt. * Tájékoztatom, hogy... * Ekkor megpillantotta a bohócot és elkerekedtek a szemei. Becsapta a bódé zsaluit, úgy nyüszített kifelé a sötétből. * Rengeteg helyünk van! Minden szabad!
Látod? Örül nekünk! * Tapsolt kettőt. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Pént. 03 Júl. 2015, 22:23

Nem mindig, de volt már rá példa és bejött. Inkább vagyok őszinte, mintsem hülyítsem őket, egyik sem érdemli meg, hogy hazudjak... azt senki sem érdemli meg. * Mondta, majd vállat vont és az orrához emelte a ruháját. Halk sóhajjal szappanozta be újból májd állt neki újból összedörzsölni a finomabb anyagot. * Ne puffogj... Biztos vagyok benne, hogy eltorzítja a bájos arcod, ha összevonod a szemöldököd és az orrod felé csücsörítesz. * Mondja oda sem nézve. *
Nem, tényleg nem ismerkedés miatt, de attól még nem kell frigidnek lennie egyikünknek sem. Eddig is azt tetted, hogy ha valakivel együtt dolgoztál, akkor nem barátkoztál és nem is érdeklődtél iránta? Engem biztosan zavarna, ha nem lenne az öcsém, akkor biztosan végtelenül magányos lennék. Hmmm? Telihold? Érdekes, általában az emberek a másik pillantását keresik, nem csípőtájban kezdenek forszírozni. Annyira nem nagy, hogy kitöltse a képet, a tarkómat is nézhetted volna.
Egyébként... Tényleg jól szórakozom. * Mondta megengedve magának egy halk nevetést. * De... nem rajtad nevetek, hanem veled, csak... te az a belülről boldog típus vagy nem? * Kérdezte, majd ahogy végzett a mosással a ruhát az eszköztárba helyezte, hogy ne vizezzen össze semmit, ott majd magától megszárad úgy is. Kijjebb lépett a vízből, és egy másik szettet kezdett el felvenni. Mikor végzett még a szokott módon csavarta a haját a bal oldalon, majd felsóhajtott. * Mehetünk...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 04 Júl. 2015, 10:19

- Nem gurult el...csak nem értem a "La blague idiote ." (Az idióta vicceidet.)
*Váltott át francia nyelvre mialatt a másikat figyelte. Habár alapvetően a legtöbben itt az angol használták, így azt vagy az eredeti nyelven telepített játékot átkonfigurálta egy nyelvre, Muras direkt nem a franciát adta meg defaultnak az elején. Így elejthetett egy-két szót könnyedén, amit jelenleg reményei szerint csak a társa értett.*
- "Je ne suis pas à un niveau supérieur . Peut-être qu'il est juste ici ." (Nem vagyok magasabb szinten. Talán csak itt.)
*Azzal a saját fejére mutatott jelzésértékűen. Csak utána fordult vissza, apró megenyhült mosollyal Daryl felé, aki láthatóan próbálta őt nyugtatni.*
- Ezek ahogy mondtam inkább belső körök... de mindnek megvan a maga jelentése, és feladata a csapaton belül is. *Azzal elvigyorodott kicsit.* Báróra? Talán ismerem a színdarabot, melyik az?


- Micsoda öröm.... *Hunyta le egy sóhajjal a szemeit, majd csak a kettő parányi össze szólalkozására figyelte fel. Nézte mindkettő reakcióját, majd hosszan figyelte Daryl szavaihoz társult non-verbális mozdulatokat. Talán a másik nem akarta, de ő értette őket.*
- Ne jöjj emiatt zavarba, mon trésor.
* Simított végig a fiú haján.*
- Emiatt csinálja Jester is...mindent élvez, amivel másokat szekálhat.


- Mert jó...... de a pvp-nek is vannak szabályai...szóval nem értem sokszor miért nyavajognak sokan....
*Suttogta. Megrázta a fejét sokatmondóan, amint Daryl kérdezte.*
- Megbeszéltük, hogy nem hazudunk egymásnak. Szóval tényleg nincs, legalábbis ha nem a legfelsőbb körökből jött az utasítás. Tudod...nálunk is...ahogy sok céhnél, a legfelső körbeli tisztek...vagy hadnagyok... *vont vállat a megemlítésen.* elzártan dolgoznak tőlünk.
- A legjobb tudomásom szerint nem is volt egyedül......egy ideig. Most viszont míg az üzlet engedi, itt vagyunk mi is, nem igaz Jester? Addig akartál mellé szegődni, míg nincs meg a keresett személy. Nem?
- Igen...most odabent is emiatt folynak a tárgyalások. Egyrészt nagy reklám nekünk...jó reklám, másrészről viszont óvatosnak kell lennünk, mert rengeteg Keresztes az a velük szövetségben lévő céh tagjai keresnek minket, rontanak ránk.
*Azzal bólintott Jester szavaira, mialatt Daryl felé pillantott.*


- Ohh..... szeretnéd, hogy igazán szeresselek az éjszaka ?
*Vonta fel a szemöldökét egy sármos mégis sokat sejtető vigyor keretében Muras, ahogyan Jester felé emelte borostyán szemeit.*
- Vigyázz mit kívánsz, még teljesülhet. Kaphatunk külön szobát ha gondolod.
*Húzta tovább, de teljesen úgy, mintha komolyan gondolná. Daryl kérdésére vissza emelte rá a szemeit.*
- A bántás elégé tág fogalom. Fizikálisan biztosan nem, a többiért nem vállalok felelősséget.
Egy kád víz.... *sóhajtott fel vágyakozóan.* Megértelek...megértelek....
*Vigyorgott továbbra is, azzal bólintott.*
- Ha nem tudok elkövetkeztetni a látványtól, akkor lényegtelen, hogy milyen jópofa maga az ember..... lehet, hogy emiatt inkább gyarló vagyok, de nem tudok ez ellen tenni.....
* Amint az őr elbújt, felvonta a szemöldökét, majd maga mögé pillantott a tapsoló bohócra.*
- Tudhattam volna, hogy már itt is bemutattad magad. Maradj mögöttünk és kivételesen ne csinálj semmit, míg meg nem kapjuk a szobákat.
*Nyitotta ki a kaput, majd előre engedte Darylt s úgy követte.*

* Csendben hallgatta a férfit s igazat kellet neki adnia. Vagy legalábbis elismernie, hogy úgy tűnik vannak jó jellemvonásai is. Illetőleg elvei. Hosszan figyelte a környezetét, pásztázta ahogyan egyre jobban kezd lassan sötétedni. A szavaira végül elengedte a pufogó arcot, de helyette érezte, hogy megremeg többször a szeme. A sok visszafojtott indulat......*
Pontosan. Nagyon ritkán szükséges, hogy az alapoknál többet kelljen tudnom arról akivel együtt dolgozom. Habár a keresztesekhez tartozom, inkább single játékosként tartanak nyilván. Valószínűleg nem ok nélkül. Nagyon jól megvoltam eddig is egyedül. Nem érzem úgy a magányt, mint mondjuk te, aki mellett mindig van valaki.
*Megremegett a szája, mialatt kissé feszélyezetten vigyorodott el a másik szavaira.*
Ha észrevetted volna, van köztünk egy kis magasság különbség.... valószínűleg ha még le is vagy hajolva, nem ok nélkül látom a seggedet és nem a fejedet.....
* A nevetése miatt maga elé pillantott. Nem értette a férfit...és ezzel együtt magát sem. Nem akart többet mondani, mégis megtette. Karba font szemekkel nézett hosszan maga elé a távolba.* Nem....bármilyen meglepő...nem az vagyok. Nem tudsz rólam semmit Robert, ne hozz előre megállapításokat rólam.
*A szavai végén, valamivel gyengébbnek tűnt, mint általában. Azzal megvárta, majd bólintott s úgy indult el vissza véve az alap viselkedését.*
Menjünk, lassan sötétedik.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Vas. 05 Júl. 2015, 13:39

* A kezéből kacsacsőrt formázott, úgy kezdte utánozni Muras hanglejtését. * Nem értem az idióta vicceidet. * Szórakozottan legyintett. * Ugyanmár, legalább próbálj meg jó képet vágni hozzájuk. Most pont olyan az arcod, mintha egy citromba haraptál volna, amikor barackot vártál... * Mivel az anyanyelve volt, így könnyedén értette a másikat. Egyedül csak Daryl nézett kissé zavartan, némileg értetlenül, mert fogalma sem volt arról, milyen párbeszéd zajlik le a másik kettő között. A tekintetükből ítélve talán egymással civakodtak vagy legalábbis Muras a korábbi beszólás miatt dorgálta a harsány bohócot. *
Még szerencse... visszaélnél vele... * Motyogta Jester válaszul, habár ő ellenállt a kísértésnek és közérthető maradt. Sokkal többet beszélt külföldiekkel alapjáraton is, így valahogy kézenfekvőbb volt. *

Érdekesnek hangzik... * Vágta rá, miután kizökkent a belső morfondírozásból. * Nem hiszem, hogy ismernéd... A három testőrhöz készítettek egy feldolgozást. Vagyis... olyasmit. Az eredeti történettel párhuzamosan játszódott, azt mutatta be, milyen az emberek élete, mi hogyan befolyásolta őket. Két részre osztották, a köznép és az arisztokrácia. Az egyik kisszínház színpadán játszották párszor... Inkább alternatív, mint hagyományos darab... de még érhető és szép. * Észbe kapott és felnevetett. * Az lemaradt, hogy Chicago egy kis szegletében terjedt el... talán fent volt youtube-on, de ahhoz innen nem férünk hozzá...
Túl jól kijöttök egymással... Ez így unalmas... * Kezdett volna közbedünnyögni Jester, de a folytatás miatt a tenyerébe temette a homlokát. * Erre nem vagyok felkészülve még! Kicsi vagyok és ártatlan, ne rontsatok meg! * Fakadt ki. Először úgy tűnt sír, de hamar helyet kapott a kacagása. * Ezek a fejek... komolyan megérte.
Én... nem jöttem zavarba... * Puffasztotta fel az arcát. * Csak...
Csak de. * Dalolta közbe a bohóc. *

Ettől a sok őszinteségtől lassan elolvadok... Nem tarthatnánk valamikor inkább fordított napot? De igaz, ami igaz. Azok a balfaszok tényleg nem hozzánk tartoznak, akkor ismerném őket. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ki fektet ekkora energiát a népirtásba. Az addig oké, hogy mi is csaptunk már le pár szerencsétlent, de nekünk vannak okaink (egy zsák arany), és nem csak azért támadunk, mert ennek vagy annak a céhnek a tagja az illető.
Yupp-yupp, határozottan itt vagyunk... Amíg a malacunk meg nem lesz. Utána dobunk egy nagyobb tábortüzet, sütünk pecsenyét és nótákat éneklünk egymásba karolva. Rum mellett. Sok rum mellett.
Az lenne a logikusabb, ha nagyobb erővel keresnétek ti is őket, nem...? Ami a tábortüzet illeti... Örülnék neki, ha párszor összefutnánk, az egész csapat, miután vége ennek a kis kalandnak. Naimeit nem lesz egyszerű meggyőzni...
És erről ki tehet? A tesód...
Ne fogd csak rá... * Mondta csendesen. *

* A nekiszegezett kérdés miatt Jester megtorpant, körülnézett, hogy közvetlenül mellette áll-e még valaki, akit esetleg nem látott. Magára mutatott, közben kérdőn felvonta a szemöldökét. * Engem...? Mon chér, eltévedtél egy kicsit. Habár majdnem levettél a lábamról az ajánlatoddal... * Nevetett fel rajta. * Ezt... inkább ne csináld... Több, mint zavaró... * Dünnyögte a végét. *
Nekem elég egy lavór is, csak ne legyek veletek egy szobában... * Prüszkölte. *
Hülye. Én sem közös kádat akarok veletek... * Bukott ki a megjegyzés Darylból. Eddig jól szórakozott az útitársukon, de így, hogy ő is célpont lett, zavarban érezte magát és nem tudta, hogyan reagálhatná le. *

Hol nem, hol nem? * Nevetett fel derűsen. * Ma este inni akarok és lazítani, szóval ne féltsd a szállást... * Lépett be utolsónak a nyomukban. *
Inkább abban reménykedjünk, hogy Rob és Naimei nem említik Jestert az őrnek, mert akkor lehet nem engedik be őket... Van már konkrét terved is, hogy melyik fogadóba megyünk, vagy ahova beengednek? Arra gondoltam, hogy megírom a többieknek... Könnyebb lesz megtalálni minket.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 05 Júl. 2015, 23:00

Érdeke ember vagy akkor. Az ember alapvetően szociális lény, még a legelvetemültebbek is vágynak társaságra, intimebb, vagy szelídebb közelségre, ha nem is egy összebújás miatt, de egy beszélgetés erejéig. Végül is amúgy miért vagy céhben, vagy akarsz kijutni, ha nem érzel magányt? Kihasználhattad volna másképp is a játékot, mondjuk keresel egy felfedezetlen, vagy egy városoktól kieső területet és eléldegélsz egymagad. Az öcsém sem volt ott mindig mellettem, viszont amíg nem volt ott nekem magányos voltam akkor is. Attól még, hogy valaki sosem kapott szeretetet, attól még érzi a hiányát. Mint a szomjúság, vagy az éhség. A kisbabák is felsírnak, követelik, amik nekik jár, ételt, figyelmet és szeretetet.
Van magasság különbség... * Mondta, majd a part felé mutatott. * De én lejtón álltam ott, meredek a part... Nincs baj azzal amúgy, ha megnézel magadnak, elő szokott fordulni. Nem? Pedig még nem hallottalak nevetni. Nem hozok előre megállapításokat. Véleményem van az adott helyzetek alapján, de azok nem tények. * Mondta, majd Naimeinek biccentve elindult a falu felé. * Besötétedik, amire odaérünk. Remélem az a bohóc vigyáz az öcsémre, különben kettéfejelem... Tényleg.. Ti.. Jóban vagytok? Úgy értem Jóóóóóban?
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 11 Júl. 2015, 09:58

Mert pontosan így érzem magam minden ellenére Jester. Citromba haraptam miattad.
*Motyogta maga elé, majd vett egy mély levegőt, s újra magára erőltette a nyugodtabb és sármosabb mosolyát. Úgy nézett hosszan előre.*
Van amivel felesleges vissza élni. Nélküle is egyértelmű.


Hát innen nem. Akkor marad az, hogy megkeresem amint.....kijutottunk.
*Amikor kimondta rájött, hogy miről beszél. Ha egyáltalán kijutnak. Igazából Murast nem zavarta az itteni lét. Ő nem volt az a hősies harcos, aki életét kockáztatta azért, hogy egy szinttel feljebb jussanak. Darylről felsóhajtott és Jester felé legyintett.*
Sem kicsi nem vagy, sem ártatlan. Pont ,hogy most nem kellene hazudnod...nem de?
* Kötött bele itt is kivételesen, azzal vissza pillantott Darylre.*
Ha zavar szólj. Megszoktam, hogy ilyeneket tegyek.


Az érdekes, hogy a népírtás csak a kereszteseket veszi célba. S habár az utóbbi időben túlságosan is megfogyatkoztak, még mindig olyan híres maga a Céh, hogy sokan jelentkeznek, mit sem tudva az adott helyzetről.
*Magyarázta kiegészítve Jester szavait, mialatt kényelmes tempóban haladt. Kissé megvonta a fejét Daryl kérdésére.*
Nem teljesen....ez nem ennyire egyszerű. Elég szervezet az egység...nem olyan, mint azok akik itt voltak nemrég.
*Vigyorodott el sejtelmesen.*
Persze...ki tudja mik történnek a háttérben.
*Hallgatta őket, és a Rumra belegyezően bólogatott bőszen. Naimei említésénél elgondolkodott, majd ismételten a fiúkról, előre pillantott.*
Mindenki rejteget titkokat ebben a játékban. Lehet nem ti tehettek róla. Erre már gondoltatok?


Mon cher.... én mindig tudom kit találok meg. *Viszonozta vigyorogva, majd Darylre felé pillantott, halkan felnevetve ahogyan hallgatta Jester zavart dünnyögését.*
Tudom....ezért csinálom......még.
Közös kádat szeretnék, csak más időpontot a fürdésre, hogy egyedül élvezhessem a forró íz egyengető és üde társaságát.
*Magyarázta ismételten nevetve Daryl zavarán ,majd homlokon pöckölte a fiút.*
Mindketten aranyosak vagytok zavartan...ilyenkor nem is különböztök..mi?


Inni és lazítani...Rum. *vágta rá azonmód, szinte már ismerve a másikat. Bólintott Daryl felé.*
Akkor írd meg nekik azt is ,hogy ne emlegessék Jestert.
A 3. utcában van egy Baljós Bálna nevezetű fogadó. Különösen finom az étele ,itala a többihez képest, annak ellenére, hogy a szobák lehet nem luxusosak. Olcsó és kedves. Csak így éjszaka ülnek bent a patkányok, hamar kimennek inni az itteni krimóba.

*Karba font kezekkel nézett hosszan, határozottan másfele, de kezdte kissé feszélyezni a férfi szavai, megjegyzései. Zavarta, hogy valamennyire belelátott és zavarta, hogy ezt nem tudja elrejteni előle. Zavarta, hogy emiatt ösztönszerűen elmondta mik az indokok. Ökölbe szorított kezekkel várt, majd amint befejezte felé mordult rideg pillantással.*
Mit tennél, ha holnap Daryl meghalna?Folytatnád az életed mosolyogva?.... Amíg Daryl melletted van inkább légy boldog, és kívánd, hogy ne keljen átélned azt, hogy napról-napra veszíted el a számodra fontos embereket, mert páran szórakozni akarnak és nem vagy erős, hogy megvéd őket.
Igen, ösztönszerűen megvan bennem a magány érzése, de elfojtom, kiirtom mert nem érdekel. Nincs szükségem arra, hogy bármi is megismétlődjön.....főleg nem mostanság.
*Habár hangját felemelte, nem volt indulatos. Az egész dühe inkább a szemeiben égett, amelyek hirtelen váltottak át.
A további szavak miatt elhúzta a száját felciccenve, majd inkább ismét előre nézett.*
Öntelt, okoskodó kis..... 
*Morgott csendesen maga elé zsörtölődve.*
*Ahogyan haladtak felsóhajtott, lehunyta a szemeit.*
Ne aggódj. Jester egy idiótának néz ki, de nem az. Vigyázz Darylre, nem lesz az öcsédnek baja.
*Jelentette ki, és valóban így gondolta. Őt is megvédte amikor megmérgezték....vissza ment érte, annak ellenére, hogy ellenséges céhben vannak, és a társai ölik az ő társait.*
Jóóóóbban?
*Nyitotta ki a szemeit értetlenül a férfi felé s akkor látta meg a kisujját, amit mutogatott.*
Tudod...attól még, hogy félig kínai vagyok, nem lenne kötelességem ezt érteni. Nem...
*Azzal a kisujját beakasztotta a másikéba.*
Ennyire jobban nem vagyunk. De hálás vagyok neki. Az utóbbi napokban annak ellenére, hogy a céhe öli az enyémet, ő inkább megmentett többször is. Ostoba lennék, ha ezt nem venném figyelembe.
*Azzal elengedte a férfi nagy kezén lévő kisujjat s vissza vonta a kezét. Hosszan pillantott maga elé, csak lassan nyugodott meg, hagyott fel a zsörtölődéssel.*
Volt okom rá, hogy magányos legyek Rob. Inkább, érd el.....hogy neked ne legyen rá okod.
*Motyogta csendesen ahogyan az út alatt figyelte ,hogy válik az ég sötété és csillagossá.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Csüt. 16 Júl. 2015, 15:16

Ez több, mint hízelgő... * Vigyorodott el még szélesebben, ha ez egyáltalán lehetséges volt. * Ugyan már, lazíts egy kicsit... kolléga. Kék az ég, csicseregnek a madarak, minden megvan a derűre!
Sötétedik lassan és a támadók elijesztették a madarakat... * Mormolta közbe Daryl, de csak nagyon halkan, mert nem akart belekeveredni a kis vitába, ha annak lehetett nevezni a két vörös indikátoros közötti általános rivalizálást. *

* Elcsendesedett, amikor a kijutásról hallott. Lehajtotta ugyan a fejét, de halványan mosolygott hozzá... részben megnyugodott, mert végre nem csak ő gondolkozott ilyesmiken. Robnak nem említette sokszor... de szeretett volna hazamenni végre. Bízott benne, hogy ez sikerülni is fog, ezért vállalta el annyira lelkesen a feladatot. Muras... talán hasonlóan gondolkozott, legalábbis az ő naiv nézetei szerint. *
Nem-e? Tudnék rosszat tenni ilyen ártatlan pillantással...? Inkább ne válaszolj... * Vakarta meg a tarkóját. *
* Daryl a felé intézett kérdésre megrázta a fejét. * Nem zavar... De ha valami nem tetszik, akkor szóvá fogom tenni. Eddig is így gondoltam.

A keresztesek ott vannak a céhes ranglista élmezőnyében... ha nem a tetején, már régen néztem. Csodálkozol, hogy van bőven ellenségük? Mellesleg... sok közöttük az arrogáns tuskó és az álszent, még az én nézeteim szerint is, pedig roppant elfogadó tudok lenni. * Toldotta meg a bohóc valamivel komolyabb hangvételben. *
Tényleg elég népszerűek... De ha a halálesetek miatt feloszlanának vagy egybeolvadnának egy másik céhvel, akkor a saját elveiknek mondanának nemet... ráadásul valószínűleg nem csak simán irtják őket, hanem el is akarják bizonytalanítani. Talán egy kisebb csapat, aki a helyükre tör... * Próbálta végiggondolni logikusan, tényleg igyekezett vele, de sosem értette az ilyesmit. *

Mindenki tartogat titkokat és mindenki hazudik... Mintha egy elcsépelt színdarabot idézgetnénk, de most komolyan! És még nekem mondják, hogy indokolatlanul drámai tudok lenni...
Attól függetlenül igaz... * Szólt közbe csendesen. * Biztosan megvannak a maga dolgai és a története is, de... egészen kezdett megnyílni felénk, amíg ti ketten nem kezdtetek el kötekedni. Legalább ugyanannyira benne vagy, mint Rob... és ezzel megbántottuk Naimeit... Komolyan nem veszitek észre vagy ennyire jól titkoljátok? Hiába ellenségeskedtek egymással, sokban hasonlítotok...
Én ugyan nem... Lekötött az a mamlasz... ÉS NEM HASONLÍTOK RÁÁÁÁ!

* Amikor a pöccintés telibe találta, a homlokát kezdte dörzsölgetni és meglepett pillantással nézte a férfit. * Naaa... Nem vagyok zavart, csak kevésbé harcedzett a nyílt témázgatásban. * Vágta ki magát. *
Tehát: a fiú a tettek híve, nem a szavaké~... * Szólt közbe Jester, hogy valakin levezesse a zavarát és valami egészen másba forgassa. *
Utállak...
Ne ráncold a szemöldököd, mert úgy marad... Úgy fogsz festeni, mintha a Street Fighterből szabadultál volna.
Nem akarom tudni...

Rum hát!
Meglesz... azt hiszem, tényleg jó ötlet belevenni. * Menet közben nyitott meg egy kisebb panelt, úgy kezdte megírni a rövid üzenetet a testvérének. *

Szia! Smile
Elértük a következő falut Jesterrel és bővültünk még egy útitárssal, majd megismeritek. Szimpatikus alak, nem lesz vele gond, ne aggódj. Minden rendben van. A Baljós Bálnában szállunk meg, és a bohócot véletlenül se említsétek, túl sokan ismerik...
Vigyázzatok magatokra!

xoxo
Daryl


* Amint elküldte, bezárta az egészet. Így sem maradt le a többiektől, csak csendesebb volt, amíg az írással foglalkozott. * Szóval nem lesz gondunk a rossz társaság miatt, remélhetőleg.

Kár.

/Street Fighter Szemöldök/
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 19 Júl. 2015, 22:04

Nem... Nem hiszem, hogy mosolyognék, legalább is egy darabig nem. Mondjuk Ő az a fajta személy, aki ha túl sokáig szmorkodnék is megtalálná a módját, hogy elmarjon miatta. Szeret engem, mint ahogyan én is őt, ezért egyszerűen nem akarjuk, hogy a másik bánkódjon. Ha én meghalnék, akkor biztos mérges lennék, ha nem élne olyan életet, amiben boldog lehet. Hmmm?  Boldog is vagyok. Nem vagy elg erős, hogy megvédd őket? Bocs, de ez egy hülye indok és ostoba hozzáállás. Nem vagy elég erős, akkor légy erősebb, nem vagy elég gyors, akkor légy gyorsabb, de az, hogy a múltba temetkezel még a jövőben nem fog segíteni. Én például nem vagyok túl gyors, sprintben Daryl könnyedén lefut, pedig sokkal rövidebbek a lábai, mint nekem... * Mondta felfelé pillantva. * Most miért kiabálsz? Kimostam a fülem, tisztán hallak.
Remélem is... * Mondta, ekkor kezdett el csipogni az eszköztára. Elolvasta az üzenetet és elmosolyodott. * Tényleg jól van, ezt megnyugtató olvasni... Valami... Baljós Bálna? Ki ad ilyen nevet egy fogadónak?  Kitaláom, a szomszédban meg a Mérgezett alma nevű kocsma van, vagy nem is, egy épületben... és a Baljós bálnában van a Mérgezett alma. Jah, és írja, hogy ne említsük a faluban Jestert, mert ismerik és nem járnánk jól... * Mondta, majd összeszűkítette a nevét. * Újabb utittrs... Darylnek szimpatikus. Én már most nem kedvelem...
A két céh miért van ennyire egymás ellen? Nem nagyon vagyok ezekben otthon. Igazából... Azt sem tudom, hogy ki most a listavezető. A mienk azt hiszem a 11...  De csak azért tudom, mert ki van írva a céhes üzenőfalra.
Hmmm?  Nincs olyan, hogy ok a magányra. Inkább tegyél ellene. Hmm.. Azok a fények, a falu lesz...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Pént. 24 Júl. 2015, 12:05

- Ott a pont! Ne próbálkozz. * Mutatott Mura Daryl felé, azzal folytatta a maga csökevényes útját. Tudta, hogy hamarosan vissza fogja adni ezt a másiknak, mint ahogyan szinte mindig dobálták egymásnak a labdákat.*

- Költői kérdésre nem is érdemes válaszolni, úgyis csak te jönnél ki belőle rosszul.
*Engedett meg egy széles vigyort a kolléga felé, majd bólintva emelte át tekintetét a fúra. Bármennyiszer is váltott a két alak között, Darylnél a pillantása sokkal nyugodtab, és kedvesebb lett.*
- Legyen. Kiábrándítottál volna, ha egy néma, papucs lennél.

- Mostanában 1-2 posztot uralják. Általában sikerül őket vissza szorítanunk, de az elmúlt időkben ez elégé vissza esett. Nem is tudom, mikor voltunk az első helyen.....*Sóhajtott fel, majd habár maga elé pillantott, bőszen bólintott a kolléga szavaira. Úgy tűnt, végre volt valami, amiben egyetértettek.*
- Elbízonytalanítani, és ellenségeskedést szítani a belső körben. Annyira nem rossz a végig vezetése, mint gondolod....és még lehet, hogy alapja is van. Nem olyan rég feltűnt egy új Céh, amiről én ezelőtt nem igazán hallottam. Elég hamar felértek az élmezőnybe, a furcsább pedig, hogy nagyon nehéz bejutni oda. Elvileg nagyon kevés tagot vesznek fel...és ezek is csak pletykák.
- Remélem nem a mi helyünkre akarnak feltőrni......

- A drámának is több oldala van Jester...
*Vigyorodott el felé pillantva.* Lehet egy hisztis jelenetett nehezebben viselnék, mint egy drámai szóváltást, vissza emlékezést.
*Muras jobban, mint amilyen információi voltak, nem ismerte a lányt, így hagyta, hogy Daryl hallassa a hangját. Tetszett ahogyan Jestert mindenféle reakcióra késztette. Ebből szűrte le leginkább, hogy nem tévedett, és valóban a barátság csirája leledzett a bohócban a keresztes felé.*
- Inkább az utóbbira szavazok. Főleg ha hasonlítanak egymásra, mint mondtad....akkor teljesenérthető.
- Ne aggódj Jester.....lesz rosszabb is.

*Kicsit hagyta, hogy a srácok evődjenek, azzal nyugodtan haladt a város utcáin. Láthatóan, mégha Jester is maradt a köztudatban, pontosan tudta hol van, ismerte a helyet. Nem telt el sok időbe, talán tényleg csak 10 percbe, míg  fogadóhoz értek. Kinyitotta az ajtót, amivel a kinti sötétségbe azonnal betódult a fény és a dohányszag. Habár, valóban valamivel csendesebb és jobb állapotban volt, mint egy Krimó, érezhetőek voltak a hasonlóságok is. A zene nem állt le, mintha észre sem vették volna a hirtelen érkezett vendégeket, úgy folytatódott minden a maga medrében. Muras előre engedte Darylt, de Jester elé már beállt, úgy mentek be.*
A zene miatt ne aggódjatok, pontban 11-kor abba hagyja a banda. Addig meg lehet élvezni, talán még kérni is lehet tőlük.
* Előre ment s mialatt elhaladt Daryl mellett, ismételten végig húzta a kezét annak feje búbján. A csapossal kezdet beszélni, aki átküldte őket egy fiatalnak tünő nőhöz. Sötét haja, kissé Geisha szerüen volt feltornyosulva, ami igen csak kírítt a környezetéből. Kecses volt, és nagyon is elegáns, ebben az eldugott "porfészekben". Az szivarkára gyújtott, s míg Muras odaért, ki is fújta az első füstöt. A férfi meglengette maga előtt a kezét kecsesen, hogy a zavaró édeskés bűzt elüzze az orra elől. Szélesen vigyorodott el.*
- Rég találkoztunk Ma'am. Hoztam pár vendéget. Szeretnénk ma itt éjszakázni, remélem van még pár szoba szabad.
*A nő végig nézett a társaságon, majd mielőtt válaszolt volna, ismételten szívott egyet.*



*Naimei nem vágott vissza a férfinak. Ahogyan hallgatta, rájött, hogy felesleges volt az a gondolata, még ebben a paprikás hangulatában is, hogy esetleg a férfi valahol, mélyen, megérti. Ha valaki nem éli meg, csupán az okos, szokásos könnyű szavak kerünek elő. Ez kissé feszélyezetté tette, de tartotta magát. Azt is pontosan tudta, hogy ahhoz képest milyen "régen" történt az esett, túlzottan élt benne. Ezt tudta, de........nem akarta elismerni. Nem akart még minimális szinten sem igazat adni Robnak....
Inkább vette sértésnek...........s hagyta, hogy beálljon közéjük a csend.*
Nem baj.....
*Morogta, majd felkapta a fejét a csippogásra. Figyelt arra, hogy a másik úgy tűnt olvass valamit. Elmosolyodott a másikon.*
A Baljós Bálnában nincs kocsma....nem olyan nagy. De létezik Mérgezett Alma, csak egy alsóbb szinten. *Halkan felsóhajtott.* Ezen nem lepődöm meg.... Nem gond, amúgy sem terveztem emlegetni külön célzattal őt. Új útitárs? Kit szedtek össze?
*Vonta össze a szemöldökét, bár sejtette, hogy a férfi sem tud annál többet, mint amit elmondott.* Ha Daryl kedveli nem lehet nagy gond vele.
A két céh, általában mindig 1 és 2 helyen van....és mint a játékban, így ott is harcolnak a rangért. Nem olyan rég feljött egy harmadik céh..az új, ne figyeltem rájuk igazából.
Hogy miért? *pillantott hosszan maga elé.*  A keresztesek azért alakultak, hogy segítség a játékosokat s rendet tartsanak a városok körül, szinteket nyissanak meg azoknak, akik hisznek a haza útban. Harcolunk, védelmezünk, de nem ölünk. *Rázta meg a fejét.* Köztünk nem látsz egy vörös indikátorost sem.....mivel nálunk nem lehet céhtag az, aki azzá vált. Jesterék céha....rabol, ha kell gyilkol...nem hisznek a szabályokban, miszerint akit megölnek, az a valóságban is meghal....kockáztatnak, és sokszor kárt okoznak. Mindent a bevételért...hatalomért, aranyért....
*Eszébe jutott a férfi képe régről, a támadás idején. Épp csak bevillant....így elkomorodott.*
Habár...nem mondom, hogy alapjaiban Jester...nem más....valamiért ő nekem kívétel.
*A fejét a fények felé emelte, halkan sóhajtva.*
Remélem sikerült elintézniük....szeretnék végre normálisan lefürödni....
*Motyogta.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szer. 29 Júl. 2015, 11:30

* Daryl észlelte a váltást Muras tónusában, ahogy éppen Jesterhez vagy hozzá szólt, de nem tette szóvá. Kissé zavarban volt miatta, eleve az egész helyzet miatt, így talán semlegesebb igyekezett maradni a kijelentéseiben. Meghagyta a vezetést és a döntéseket a másik kettőnek, egyelőre jobbnak látta így. * Sosem voltam némán tűrő... csak... toleráns egy bizonyos mértékig. az első apróságnál nyilván nem fogok jelenetet rendezni. * Mosolyodott el egy apróbb legyintés kíséretében. *
Nekem inkább a kuka típusnak tűntél...
Attól, hogy nem vitázok veletek, még megvan a saját véleményem... és ha nem is kürtölöm világgá, de bizonyos személyeknek elmondom.
Tényleg arra gyúrtok, hogy összetörjétek a szívemet. Megjegyeztem ám.

Mikor? Túúúúúl régen. Ideje lenne rágyúrnunk egy kicsit, jó kis buffokat adott. Azóta is siratom őket...
Azt hittem, hogy legalább a dicsőség érdekelne. A címek, az achievement, és az a gyönyörű ruha... csak egyszer láttam, de utána le is rajzoltam, mert pár részlete kifejezetten stílusos és magával ragadó.
Kicsit egysíkú vagy ruhák terén, nem?
* Daryl csak felsóhajtott, majd inkább Muras-ra pillantott, vele nagyobb eséllyel lehetett párbeszédet kezdeményezni, ami ment is valamerre. * Milyen volt a ranglista tetején lenni? A mi céhünk pici hozzá... csak kíváncsi vagyok.

Új céh... valami... Star van benne, azt hiszem. Deathstar? Talán. Nem emlékszem rá pontosan, de nagyon le volt titkosítva minden leírásuk és tagokat sem találtam közülük, pedig elviekben akad jó néhány.
Ha nem is pont a ti helyetekre, de mindenképpen lehet valami céljuk. Ha esetleg közük van a Keresztesek gyengüléséhez, akkor inkább ők a célpont, mármint az ő helyükre pályáznak, nem? Vagy a tulajnak személyes ellentét... Túl kevés tényt tudunk ahhoz, hogy kirakózhassunk velük.


* Elcsendesedett az utolsó métereken, a terepet méregette, hogy megjegyezze. Még csak egyszer járt errefelé, így keveset tudott az itteniekről, a fontosabb épületekről, ezeket igyekezett memorizálni. Habár ott volt a térkép, ritkán nyitotta meg, túl sok időbe telt volna vész esetén bogarászgatni.
Jester is halkabb lett, mert érezte magán a gyilkos pillantásokat azoktól, akik azon nyomban felismerték, hogy belépett a kapun.* Ehhhehehe... legközelebb én választok szállást... * Mormolta a többieknek. *

* Amikor beléptek, aprót köhintett a füst miatt, majd megigazgatta a kendőt a nyakában. * A külső alapján kevésbé rendezett belsőre számítottam, egész jó a hangulat. A zene nem zavar, ricsajban is tudnék pihenni. * Mielőtt tovább mondhatta volna, Muras keze ismét a búbján landolt, ami miatt felpillantott rá. Halkan, zavartan nevetett fel, bármennyire is leplezni akarta volna ezt, nehezen ment. Elég lesz addigra összeszednie magát, mire Rob ideér. *
* Míg Daryl engedelmesen haladt a másik után, addig Jester a tarkójához emelte a kezeit és lazán nyújtózott menet közben. * vajon még itt dolgozik a... Itt. * akadt össze a tekintete a nőével. * Ez egy fokkal jobb dohány, mint a múltkori, az piszok büdös volt. Csak rá gondolok, máris bekönnyezek...
Jó estét... * Köszönt Daryl félénkebben. Érdekesnek találta a nő stílusát, a haját és a ruháit kifejezetten szépnek és elegánsnak a maga módján. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Vas. 23 Aug. 2015, 22:52

Hmmm? Mi nem baj? Nem értelek... * Válaszolta, majd nemet intett a fejével. * Akkor sem értem.... Jó.. Aláírom, tényleg humoros, de majd cask akkor fogok jót derülni a névvel, ha újból látom az öcsém. Mi?  Van Mérgezett alma?  Szép... Nyitnom kell egy műhelyt. Daryl úgy is szeret varrni, az lesz majd aaaa.... Foltosss... pantalló? Vagy szakadt hózentróger? * Kérdezte elmosolyodva, majd megmutatta a lánynak az üzenetet. * Ennyit írt csak...
Ha Daryl kedveli az csak gond lehet. * Mondta miközben maga elé pillantott. ha az a pasas csak egy ujjal is közelít az öccséhez kifilézi... *
azt értem, hogy a pozícióért verseng, de egyébként minek? Statot ad a céhes rang, vagy tagság? ezekhez a részekhez egyáltalán nem értek, sosem volt rá szükségem, hogy foglalkozzam vele... Hogy rendet tartsanak a városok körül? nekem ez az Önkényes igazságosztó szerep sosem jött be, bár tény, fakabátokra mindig szükség van. Ha nem öltök soha és nem ártotok, akkor mégis mit várt a céh? Hogy egy Vörösbrigádhoz vagy mi a nevük... hasonló céh nem fog a nyakára járni? A nagy hatalom nagy felelősség és még több ellenség is. Fel kell készülni a legrosszabbra, ha ezt nem teszed meg, úgy.... * Nem fejezte be a mondatot, hanem csak maga elé pillantott. * Bocsánat... Tudom, hogy gyakran sért másokat az, amit mondok, és oda kellene figyelnem rá, hogy ne mondjak ki mindent, ami rögtön az eszembe jut... * mondta, majd felsóhajtott. * Szerintem a legtöbb vörös indikátoros tudja, hogy akit megöl, az meghal... Én is tudom, mert láttam... amikor valakit kiléptetsz a játékból kényszerrel... megjelenik előtted a paneledben a játékos statisztikája és a végére ki van írva, hogy: Személyiségjegyek a játékból törölve, csatlakozási pont törölve, IP cím törölve, felhasználói profil törölve... Ha máskor nem is hiszed el, hogy mi történt itt már biztos lehetsz benne... Valószínűleg ugyan ez történik, ha a valóságban lecsatlakoztatnak az eszközről... Tényleg, te jobban tudod a számokat, Hány játékos maradt? * Kérdezte, majd a fények felé pillantott. * Én normális fürdőt akarok, vacsorát és egy meleg ágyat, mert rohadt hideg lesz éjjel, én meg fázós vagyok... A patakban azt hittem odafagy a.... mindegy... Lényegtelen... Hmmm... Nem alszol ma velem? Felmelegíthetnél...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Kedd 25 Aug. 2015, 17:39

- Ne figyelj rá...csak féltékeny.
*Legyintett ,majd felvont szemmel, széles vigyorral nézett még Jester felé.*
- Micsodát Jester? Miről beszélsz?
*Kérdezett vissza cinikusan.*


- Jah..elég régen. *Értett egyet a másikkal, végül rápillantott Darylre a kérdések miatt. Szórakoztatónak találta a két fiú beszélgetését, hogy néha civódnak egy kicsit.* - Ne bántsd az ízlése miatt Jester, neki legalább van.
 - A legnagyobb gifteket és awardsokat mindig csak a vezetők kapják, így a ruhákat is. Mi csak pár címet, esetleg achievementet, így nagyra értékeljük ilyenkor a buffokat és az egyéb kedvezményeket. Mert az viszont jár...sok is. A dicsőség a céhnek szól, ahogyan mások meghátrálnak, fejet hajtanak vagy csatlakozni kívánnak. Hm... *nosztalgikusan elmosolyodott.* Hogy milyen jó időszak az....az leírhatatlan annak ellenére, hogy a ruhát mondjuk nem kapjuk mi meg, vagy a nagy giftet.
*Magyarázta, majd tovább nézett előre.*
- Maga a játék is több bónuszt ad, néha 2x szorzós támadásokkal. Persze csak bizonyos rangok fölött.


Blue DeathStar...az az... *csettintett egyet az ujjával, ahogyan Daryl hozzá kezdet.* Pontosan...mi is csak a vezetőjüket láttuk egyszer...legalábbis én puszta véletlenségből, mert valami gyűlésre igyekezett ahol éppen mi és több céh részt vett hasonlóan. A többit a megfigyeléseim és a pletykák alapján hoztam össze. Erről van szó.....kevés az információ, a morzsák pedig nem elegendőek, hogy bármit is komolyan kimondhassunk, vagy valamilyen nyomon elindulhassunk. Azt se pontosan tudjuk, hogy mi a céh fő álláspontja.


*Halk sóhajjal maga elé jegyezte meg, hogy túl sok a villanó tekintet feléjük. A társa egy igazi bajkeverő...főleg ha éppen nincsenek együtt.*
Attól félek, hogy nem sok hely van már a játékban, ahová még nem jutott el így a híred.

*A nő rosszallóan pillantott Jester felé a megjegyzése miatt, majd elvette ajkától ismételten a dohány eszközt és most ráfújta a füstöt. Szemeit ismételten végig mérte a társaságon, majd lejjebb vonta a kezében lévő tárgyat.*
- Vannak dolgok amik változatlanok...pont, mint ahogyan a majom sem érheti el örökké a hátsóját.
*Szavait végig Jester felé intézte, a bújtatott sorokkal, végül vissza emelte pillantását a másik kettőre. Hosszan elemezte Darylt, majd kissé felvonta a szemöldökét. Komoly vonásain halvány mosoly bújt meg.*
- Elég szép példány....férfi létére finom vonásokkal rendelkezik. Vannak olyan ügyfeleim akik pont ezt szeretik.
*Muras széles nyugodt, nemesi mosollyal karolta át Darylt, majd húzta közelebb magához. A hanghordozása sem változott meg, a nővel szemben nyájas volt.* 
- Hozzám tartozik Ma'am. Nem üzletelni jöttünk, csupán szobát szeretnénk egy,vagy két éjszakára, úgy öt személlyel. Esetleg később információkat, mivel keresünk valakiket.
*A nő drámaian sóhajtott fel, majd ismételten kitámasztotta az állát ahogyan tovább figyelte őket.*
- Ám legyen....de csak a régi barátságunkra való tekintettel.... *azzal a dohányeszközzel Jester felé mutatott.* De őt nem engedheted ki a szobából, kordában kell tartani, vagy kikötni, mint egy kutyát.
*Állt fel amint a másik rábólintott. Hátrébb ment s a polcok közül két kulcsot, amit végül Muras kezébe adott.*
- Majd később megbeszélem ezt a vezetővel, vigyétek csak. Csupán két szobám van 4 ággyal...osszátok be. *Majd még a szemeit hosszas vizslatásra Darylre emelte. Elmosolyodott.* - Ha meggondolod magad, keress meg. Beveszlek a gyermekeim közé.
- Menjünk. *Suttogta a fiú felé, majd meglökte kicsit Jestert is, hogy induljanak a szobák felé.* Később Ma'am, később megkeresem~.


*Amint a szobákhoz értek elmosolyodott.* 
- Bocs, de ha nem mondom, hogy hozzám tartozol elvisz... *Pillantott Daryl felé, majd Jesterre sandított.* Jesternél is bepróbálkozott egyszer...bár hamar hozzá tette utána, hogy lehetetlenség, és jobb ha soha többé nem próbálkozik hasonlóval, mert eladhatatlan.
*nevetett kicsit fel a régi emlékre, azzal a zárban a kulcs megfordult.* Ki megy majd le az érkezők elé?

Nem is kell..... *Tette karba a kezeit dölyfösen, végül csak felsóhajtott.* Nem tudom, hogy ezek a cinikus megjegyzések most viccesek e..vagy sem. Csak pár óra telt el....ha ennyire aggódsz érte, hogy fogod egyszer elengedni, ha meg akar házasodni? Olyan vagy, mint egy rossz anya. *Forgatta meg a szemeit, habár a saját anyjára már nem nagyon emlékezett. Az apja nagyon szigorú volt. Tudta, hogy szereti őt, de a sok munka miatt nem sokat találkoztak, ha mégis, akkor meg az elvárásai miatt szigorral találkozott Naimei. A barátokkal való szórakozás volt a lázadása, ez a játék meg csak az egyik ilyen véglete lett.* Ha ennyire ránősz és nem adsz neki majd szabadságot...el fog futni előled. *Sóhajtott fel komolyan beszélve, maga elé pillantva.* Adj neki egy kis teret. Mégis csak az öcséd.

Értem...értem.... *Nem pontosan értette a másik alaptalan aggodalmát aztán hirtelen leesett neki. Megilletődött, majd felnevetett de nem szólt semmit. Megrázva a fejét ment tovább, nevetve az egészen.* Szörnyű egy férfi vagy Robert.... egyszerűen szörnyű. *nevette tovább.*

A céh tagság ad statot és a helyezésekért különböző awardsokat, gifteket...buffokat.... *gondolkodott el* Habár én nem ezért csatlakoztam egy céhez. Lehet, hogy igazságosztónak véled a szerepet....de ahogyan mondtad, mindenhova kellenek rablók és pandúrok. Sokan hisznek bennünk és szeretettel fogadnak minket a városokban. Pontosan azért mert már segítettünk rajtuk. Nekem ennyi pont elég. A káoszban egyensúlyt kell tartani...és a játékban ez a káosz eluralkodott azután, hogy kiderült itt ragadtunk. Nem beszélve arról, hogy nem csak játékosok ellen vagyunk...a szörnyeket és különböző NPC-ket is figyelünk. Védjük a határokat.
*Válaszolta sóhajtva ,majd felfigyelt a másik bocsánatkérésére. Elgondolkodott, úgy pillantott előre.*
Előre meggondolatlanul beszélsz.... ez néha igaz rám is....ami inkább zavar, hogy a hanglejtésed kiokosító...mintha más nem lehetne tapasztaltabb nálad, vagy nem tudhatná a dolgokat. Amellett, hogy előre ítélkezel. Talán én is...de mint látod, a véleményem megtartom addig...vagy változik. *Gondolt itt ismételten Jesterre. Hiszen ő volt erre a legjobb példa.*

*Elkomorodva hallgatta a férfit. Az utolsó reményt is megölte belőle, hogy a barátai, vagy a volt kedvese mégis túlélte a játékot. Maga elé pillantott, halk sóhajjal adva utat a gyászának.* Több, mint 2.000 000 kezdtük a játékot...két évre rá, a mai felállása 500 000.
*Habár az arca érzéketlennek tűnt, a hangja megremegett mialatt kimondta. Másfél millió ember halt meg.....egy örült férfi miatt aki bezárta őket ide, utópiát teremtve magának. Nai az első, kevés tesztjátékosok között volt..... számára ez néha felfoghatatlannak bizonyult.*
Egy ideje nem nagyon csökken...vagy nő ez az érték drasztikusan.Hála annak, hogy sokan elkezdtek "élni" a játékban....talán az egyetlen erénye annak, hogy nem akarnak haza jutni.

*Csak hallgatta apró sóhajjal maga elé, majd a kérdésre apatikus szemmel emelte rá szürkés pillantását.* Felejtsd el.... amúgy sem tudnék felmelegíteni egy ekkora testet.... Még csak ne is álmodozz róla...van elég személy aki erre a kérésre ugrik...kinézem a fajtádból....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Pént. 28 Aug. 2015, 11:05

Féltékeny? * Kérdezett vissza egyszerre Jester és Daryl is. *
De, majd pont rátok leszek féltékeny... a két szépfiúra. * Nevetett fel a bohóc rajtuk. * Oh, hogy az a... Muras, én a helyedben nem aludnék, ha a közeledben vagyoooook~ * Továbbra is szélesen mosolygott, szélesebben, mint általában tette, éppen emiatt tűnt nagyon is fenyegetőnek. *

Tehát rengeteg plusz járt hozzá, valamint az érzés, ami övezte... * Gondolta végig Daryl. * Néha tudnám díjazni, főleg ha a küldetés is olyan éppen. Mondjuk egy dupla XP bónusz vagy extra skillpontok... * Ábrándozott rajta egy kicsit. * De... ez egyelőre csak távoli dolog. Nem hiszem, hogy a Numbers valaha is akkora lehetne, mint a ti céhetek, esetleg a Keresztesek. Ott vagyunk a ranglistán, de csak az alján... végül is, ez már önmagában dicsőség, ha valaki azt keresi benne.
Tipikus vesztesek politikája. * Dünnyögött közbe szemtelenül. *

Az... Tényleg rejtély az egész. Megpróbálok majd utána nézni, ha végeztünk ezzel a feladattal. Talán nálunk tudnak róla páran, elég sok információ fut át rajtunk keresztül, szóval látok rá lehetőséget. Kíváncsi lettem.
Mindjárt kiderül, hogy igazából a céhek közül a Numbers a legnagyobb sunyi. Főleg a kis cukipofával az élen. * Murasnak címezte, de ezzel együtt szándékában állt Darylt is bosszantani egy kicsit. *
Se lelőni, se kibírni nem lehet...

Látod? Ez a valódi népszerűség átka. Vannak rajongóim és ellenségeim szerte a világban... * Kuncogott fel. * Ráadásul divatot is teremtettem, eskü, páran próbálnak utánozni, de sosem olyan jók, mint az eredeti! Tervezik a Jester Fanclubot is. * Köhintett. * Fuu... te leszel az első, akit a rajongói táborom közellenségnek kiált... vagy a dohányod. Hogy jön ide a majom meg a valaga? * Értette a példázatot, de magát hazudtolja meg, ha nem forgatja ki valamilyen szinten, esetleg próbál meg magyarázatot kicsikarni érte. *
* Daryl a bók miatt lopva körülnézett, mintha azt várná, valaki ott van a közvetlen közelébe, akinek ezt a nő címezhette. Amikor kénytelen volt belátni, hogy nincs, és ő volt a címzett, elvörösödött a füle hegye. Nem segített rajta sokat Muras húzása sem, inkább csendben maradt és rábízta ezt a helyzetet a többiekre. *
Naaa! Figyeld meg, ma este nem én leszek a legproblémásabb vendégetek... * Oldalra biccentette fejét. * Jó kedvem van. * Dallamos hangon beszélt, valahogy elkerülte a figyelmét a póráz gondolata. *

Ah... én... köszönöm, de egyelőre... nem élek vele. * Nyögte ki, ahogy elindultak. *
Ha még jobban zavarba hozod a kölyköt, fizetek neked egy italt! * Szólt hátra Jester, fennhangon kacagva. *

* Amikor már biztonságos távolságban voltak, Daryl egy kicsit távolabb lépett a többiektől, hogy mélyebb levegőt vehessen. * Nem történt semmi... Legközelebb inkább figyelmeztessetek ilyen előtt, ez több volt, mint sokkoló...
Éééééén! * Jelentkezett kicsattanó lelkesedéssel a feladatra. *
Most kötötték ki, hogy nem mászkálhatsz egyedül, amit nem is csodálok... * Hangosan fújta ki a levegőt. * Egyedül inkább nem kószálnék én sem az előző után. Lemehetnénk akár mindannyian.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 30 Ápr. 2016, 23:32

Daryl nem fog megházasodni, az öcsémet nem érdekli a... házasság... meg alapból a lányok sem. Adok neki teret, de nagyon fontos személy a számomra. Azóta, hogy megszületett van egyfajta... Nyugalomérzetem. Előtte mindig durva voltam, kezelhetetlen és erőszakos.ha már túlságosan nyomasztónak érzi az atyáskodásomat, akkor úgy is a tudtomra adja majd.

Hmmm? Szörnyű? Miért vagyok szörnyű?  * Kérdezte elmosolyodva. * Talán egy kicsit, de... jobb félni nem?

Értem, nem igazán vagyok ebben jártas de... Azt hiszem, hogy tudom mik ezek. Vannak a helyezéstől változó buffok, amiket kijelez az inventorym is. * Csendesen hallgatta a lányt, párszor aprót biccentett, majd mosolyogva kuncogni kezdett. * Nagyon önzetlen vagy, ez egy jó tulajdonság. Én... én nem. Ebbe a céhbe azért léptem be, mert itt van az öcsém is, egyébként nem hiszem, hogy tagja lennék bármelyiknek is. A Vörösökhöz sosem csatlakoznék, undorítónak tartom azt, amit tesznek és azt is, ahogy teszik. Jestert még nem ismerem és tényleg lehet, hogy előre ítélkezem, de... Én ilyen vagyok. Kicsit talán nyers. Kiokosító? Hmmm... Ezt eddig nem nagyon vágták a fejemhez, csak Daryl, de ő okkal...

Igen... Az elején volt egy nagyobb hullám, amikor, gondolom megpróbálták kiszedni az embereket a játékból kívülről, utána meg volt egy fosztogatós korszak. Nem értem meg az embereket... Volt egy rövid időszak az elején, egy nagyon kihalt pályarészen, ahol semmi, de egyáltalán semmi ételt nem találtunk napokig, vizet is csak egy poshadt... De... Mégsem vetemedtem soha, hogy bárki másét elvegyem. Nagyképű vagyok ez tény, de nem akkora, hogy... Áh, csak felhúz a helyzet, amit a gerinctelenek másokkal tesznek. Meg, legalább rájöttünk, hogy a százlábú sütve ehető és jó is. Nem, én nem csak őt tartom felelősnek ezért... Hanem azokat is, akik képesek mások életét kioltani pusztán egy játék kedvéért. Én... nem tudom, hogy ki akarok-e jutni. Daryl ki akar, így segítek neki...

Kár, pedig lehet, hogy én is melegítenélek téged. A szó csak szoros értelmében egy barátságos öleléssel. Hmm? Ugrana? Nem, itt nincsenek ismerőseim, ezen a környéken még nem jártunk. A fajtámból? Miért? * Kérdezte elvigyorodva. * Milyen a "fajtám"?
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Hétf. 02 Május 2016, 00:55

Úgy hallom a szél lenget valamit...de nem tudom kivenni, hogy értelmes beszéd e.... te hallasz valamit Daryl?
*Hagyta figyelmen kivül a széles vigyorú fenyegetést, s csak egyet legyintett a fülénél. Csak picit később sandított hátra gunyorosan Jester felé. Jelezvén h nagyon is jól tud mindent*


Az, hogy ott vagytok aránylag kisebb létszámmal is nagy dolog, de az is tény, hogy az első két helyét járó kedvezmények nagyon hasznosak. Van aki csak ezért csatlakozik egy csoporthoz, másokat  a maximalizmus is hajt....nem de Jester?
*Kérdezte felvont szemmel, finom kötekedéssel.*
Inkább örülnél hogy esetleg értelmes információkat tudunk összegyűjteni. Ha megnézzük, hogy a legtöbb céh alap feladatának a védelmet vagy a fosztogatást választja, akkor az információ gyűjtés nem is olyan rossz. Még nem igazán elterjedt de elégé kereslet. 
Talán abban igazad van, hogy nem éppen jófiúk garmadája, de nem is olyan, mint a mienk. Biztosan tud a cukipofa is olyat mutatni, hogy fejt vesztve menekülsz. Már most rossz véleménnyel van rólad.
*Vigyorgott szélesen felnevetve s csak bólintott Daryl megjegyzésén.*
Az egyetlen megoldás ha alszik, vagy ha leitatod.

- Utóbbi jóval több, mint kellene. *Fújt még egyet a füstből a nő. A vissza kérdésre csak hosszan nézte, de úgy tűnt most kitartott a blazit arc mellett és sem az, sem a szavai nem árultak el többet a gondolatmenetéből, vagy segítették  a bohócot a játékában.*
Nem lesz gond, legalábbis tölünk nem. A többi vendégedért nem vállalok felelősséget.~
*A nő csak biccentett majd felnevetett Daryl zavarán, a fülénél lévő kis pirosságon.*
- Pedig komolyan mondom...lenne benned keresletem....
*Vissza pillantott Jesterre majd felnevetett végül.*
- Nekem akarsz italt fizetni?
*Kérdezte nevetve, mire Muras inkább kettejk közé lépett s nem engedte el maga mellől Darylt.*
Ma'am....elvinném a magam talált kincset mielőtt ellopja tőlem.
- Ahogy gondolod...nem vagyok erőszakos.
*Legyintett s hagyta, hogy elmenjen a három srác.*

Hm.... nem sejtettem hogy a Ma'am lecsap rád. Akkor szóltam volna előre.
*Engedett egy finom, sármos mosolyt meg a fiú felé, csak utána sóhajtott fel.*
Sajnos csak hárman vagyunk így nem....nem ajánlatos inkább, hogy egyedül...de az sem hogy együtt menjetek. Rendben..maradjunk a hármas felállásban, de először nézzétek meg a szobát.
*Azzal Daryl felé pillantott kicsit közelebb hajolva hozzá.*
Mit gondolsz, a bátyád mit szólna ha egy szobában lennénk? Majd Jestert odaadjuk neki ~

*Nai egy pillanatra lepetten nézett maga elé. Ahhoz képest hogy kiderült Daryl éppenséggel a saját neméhez vonzódik, a bátyja ezt nem igazán veszi rosszul fel. Talán ez volt az első olyan meglepő dolog, ami miatt mégis vissza emelte rá sötétebb szemeit. Habár érezte, hogy Rob most komolyan beszél, egy pillanatra mégis apró gunyoros vigyor ült ki a szájra szélére.*
Ha nem is Daryllel de még most is néha durva vagy és erőszakos.... legalábbis ebben a kis időben amióta ismerlek ez lejött......

*Nem válaszolt a kérdésre csak egyfajta mosolyt hagyott meg az arcán. Most nem tűnt olyan hűvösnek és zárkózottnak...nem tűnt olyan komornak.*
Jobb félni...ez így van.

*megilletődve nézett a magas férfira. Hosszan nézte, láthatóan tényleg meglepődött a szavain, vagy azon hogy normálisan eltudnak kommunikálni anélkül, hogy egymásnak esnének. Igen...Nai is elégé forrófejű volt időnként.*
Nem tudom önzetlen vagyok e....de ezt látom helyesnek. Nem szeretek másokkal együtt játszani, nem szeretek csapatban lenni...és mégis az egyik legnagyobb céh tagja vagyok, és most mégis négy férfival dolgozom össze....
*Megrázta a fejét.*
Ebben egyetértek veled....a vörös indikátorosok miatt csak rosszakat tapasztaltam én is....de *elgondolkodott. Ajkába harapva méregette a felhőket, a fákat.*
Jesterről nem tudom mit mondjak.... Nem bíznék benne....de...többször is segített vagy megmentett.... nem tudom pontosan egy kalap alá venni velük.
És ha ő is...akkor lehet benne valami, nem?
*Vonta fel egy kis vigyorral a szemöldökét.*
Senki sem tökéletes Rob.... nekem is ugyan olyan hibáim vannak mint bárki másnak.

*Elkomorodva hallgatta a férfit. Nem mindenben értettek egyet...sőt... Nai észrevette hogy sokszor neki tudna a nyakának ugrani...... most mégis megértette a szavait, megértette amit kiakart mondani de vagy sikerült vagy nem.....
elpillantott oldalra s hosszan gondolkodott, csendesen beszélt.*
De ha Daryl megy, akkor te is. Nem igaz?

Nem vagyok 15 éves, pontosan jól tudom, milyen egy férfi ha mellette alszol. Még a végén ösztönszerűen elkezd akár álmában is tapizni, vagy simulni, főleg reggel amikor amúgy is érzékeny állapotban van.
*Vonta fel a szemöldökét hosszan nézve a férfira.*
Volt már barátom...pontosan tudom milyenek vagytok.
*Azzal legyintett s ő is egy hasonló vigyort engedett meg, mint ami a férfi arcán volt.*
Röptében a legyet is, vagy ha válogattok akkor pedig külcsín alapján élvezet hajhászokká váltok és trófeákat gyűjtötök. Nincs állandó pont, nincs állandó feszültség, sem felelősség. Olyan élvezetet találhattok, ahol lényegében sosem szólhatnak igazán le titeket...mivel férfiak vagytok.
*Forgatta meg a szemeit.*
Nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak. Ilyen szempontból ki is húzhatsz a listádról.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Hétf. 02 Május 2016, 15:15

Határozottan csak a szelet... * Válaszolta, közben karba tette a kezét. A korábbi kis húzás miatt ezt jogos bosszúnak vélte a bohócon. Egyszerűen nem tudta hova tenni a viselkedését, mindennel és mindenkivel játszott. Ez nagyon éles ellentétben volt azzal, amikor kiállt Robbal szemben... Rob. Vajon merre lehetnek és minden rendben van-e... Valahol legbelül szomorú volt, amiért így váltak el a többiektől. *

He? Most mit követtem el? Kezdem úgy érezni, hogy valamiért mindenki negatívan áll hozzám... * Játszotta meg, mintha elmorzsolna egy könnycseppet, majd kiöltötte a nyelvét Muras felé, nem is annyira burkoltan gúnyolódva a maga módján. * Információkkal kereskedni majdnem olyan, mint prostinak lenni. Lehet, hogy húz valaki felé a szíved, de másnak is adsz... * Kuncogott fel. *
Én legalább nem vagyok bohóc és komolyan vesznek... * Murasra pillantott, abban igazat adott, hogy elég sok mindent tudna mutatni, amin Jester valószínűleg meglepődik. Halványan elmosolyodott felé, őt sokkal inkább társnak érezte a beszélgetésben és a helyzetben, mint a hebrencs srácot. *

Mire ő elalszik, mi is kidőlünk... Olyan, mint aki a kávéját és energiaitallal főzi le.

Csak egyszer tettem meg... két napig nem pislogtam és láttam a hangokat is.

* Daryl lehajtotta a fejét, hogy valamennyire leplezze a zavarát. Megvolt a maga fantáziája és nem volt már ártatlan sem, de ilyesmibe sosem gondolt bele... Itt meg még ajánlatot is kapott volna hozzá. *
Neked hát, máris lógok eggyel. * Nevetett fel jóízűen Jester, látva a terminátor öccsét. Dúdolgatva indult el, azzal a tervvel, hogy később úgyis meglóg és tényleg teljesíti az ígéretét a piáról. Nem a csapolt pancsokkal, sokkal finomabb keverékeket ismert. *

Én sem sejtettem... vagyis... egyáltalán nem számítottam ilyesmire. * Mentegetőzött kicsit. * De... túl vagyunk ezen is, nem igaz? * Amikor Muras közelebb hajolt hozzá, felvonta a szemöldökét, kicsit meglepetten nézett vissza először, majd felnevetett és megrázta a fejét. * Fogalmam sincs, hogy mit szólna hozzá, de... nem hangzik rosszul. * A lelkében egy kisördög győzködte, hogy egyszerűen bólintson rá, a bátyjának ennyi kijárna, amiért gonoszul viselkedett korábban... ugyanakkor féltette összezárni a pszichopata bohóccal. A gondolatmenetét az zárta le, hogy karba tette a kezeit és megmakacsolta magát, ehhez enyhén felhúzta az orrát is. * Legfeljebb közéjük csapunk, ha túl sokat rombolnának... * Egyezett ezzel bele. *
Ó fúj... ne előttem... * Motyogta Jester. * Inkább nézzük meg azokat a szobákat, cuccoljunk le, aztán menjünk le inni... mármint megvárni a többieket! * Nagy, lendületes léptekkel ment előre. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 12 Május 2016, 23:50

Daryllel nem voltam soha erőszakos... Inkább fordítva. Nem is tudod elképzelni, hogy mennyi türelmemet felemészti, hogy kibírjam, amikor épp valami új ruhát akar rám aggatni. Nem mondom, nincs rossz ízlése, csak eltér egy kicsit a kettőnké. Ő szereti a fodrokat és a csipkét... Én nem.

Nem vagy csapatjátékos? Nekem egyébként nem úgy tűnt. Vagy csak egy ideje nem vagy igazán az? Jester... Nem, nem bízni benne talán a legjobb döntés, amit tehetsz, de ugyan ez a helyzet velem is. Kellemetlen alak vagyok néha, de legalább őszinte.

Hmmm? Ki mondta, hogy tökéletes vagy? Én nem, az biztos. Csinos vagy és helyes, kedves is, de hisztis és forrófejű, makacs és... nem is tudom, olyan... puffogós, mint Daryl, ha nem kap sütit vacsora előtt...

Ha megy, akkor én is. Azt hiszem igen. Most nincs sok minden, ami kifele vonzana, de lehet majd lesz.

15 nem vagy, de 20 sem. Már megbocsáss, de a legtöbb esetben a csajok a bújósak. Kivéve az exemet. Ő nem volt az. Nana, ne a barátod alapján ítélkezz, lehet kifogtál egy jó arcot és mindenki rosszabb. Kicsit majd engedned kell az igényeidből, ha találni akarsz magad mellé valakit.

Jajj ne ár, pont egy legyet? Kössz... Na jó, vázolom akkor a tévhitet, amiben éltek Ti, a Nők. Először is, a külcsíny, egy csomagolás, ami vagy számít, vagy nem. Ez abban ad egy löketet, hogy én szólítom meg a csajt, vagy ő engem. A trófea nem ér semmit, mert nehezebb meló megtartani egy csajt, akit kedvelsz és fenntartani az érdeklődését, mint összeszedni valakit egy egyestés, hormonkezelő körre. A nincs feszültség rész... Chhh... Feszültség csak akkor van, ha nem a pároddal vagy együtt, hanem valakivel, aki nem az igazi. Szerintem, egy normális kapcsolatban az emberek megbeszélik a gondokat és nem elcseszik azzal, hogy kussolnak róla... Mint én a legutóbb, de... ez is egy olyan út volt a 2000-ből, ami megmutatta, hogy hogyan ne készíts izzószálat a villanykörtébe.
... És ha nem egy éjszakában gondolkodom? Ha több jutott az eszembe?
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Hétf. 16 Május 2016, 20:30

*Muras felnevetett Daryl válaszán. Örült annak, hogy jelenleg talált valakit, aki legalább annyira tudta a társa vérét szívni, mint ő maga. Emellett valamilyen szinten ő maga is játszott, bár azt elismerte, hogy érdekelte a fiatal srác. Nem sokszor találkozott hasonló személlyel a játékon belül.*


Ugyan, ne csinálj úgy, mintha annyira zavarna. Ha valaki sírva ölelne át, vagy boldogan, na attól jönnél inkább zavarba. Hm...nem is rossz ötlet.
*Fejében apró tervek kezdtek kibontakozni, amiket csupán a gúnyolódás szakított félbe. Szórakozottan., mégis kissé nemesi fennköltséggel pillantott vissza a bohócra. Ismerték egymást, pont ezért tudták mennyire veszélyes lehet egy-egy pillantás mögött megbúvó jelentés is. Főleg ha hozzá vigyor is tartozott.* Valaki élvezi ezt az életet, más inkább nem.
*Tárta szét finom mozdulatokkal a kezeit. Szórakozott Jester szavain.*


*A nő csak halvány somolygás mellett engedte útjára a kis társaságot. Muras most nem intézkedett Jester felé egy-egy intő tarkó csapással, mivel elvolt foglalva, hogy közel tartsa magához Darylt. Ha a nő ajánlatot tett idebent. akkor az azt jelentette, hogy több vendég is örömmel venné a fiú szolgáltatásait. Murasnak pedig erre jelenleg nem volt ideje, főleg mert csípte a fiút. *
Ne maradj le nagyfiú! Még a végén téged is behúznak Daryl helyet egy sötét sarokba!


Túl, mindenképpen. De ne távolodj majd messze el tőlem odalent, míg ide nem ér a két barátotok. A sötét sarokba behúzást nem viccként értettem.
*Ő nevetett rajta, de nagyon jól tudta, hogy előfordultak ilyen események. Ez egy fogadó volt, szálló résszel és.... nyílt titokként kezelt kuplerájjal. A helyi őrség céhe nem piszkálta, mivel nagyrészt ők tartották fent a falut. Észrevette, hogy Darylt meglepte, így tartotta  a szemkontaktust, majd a nevetésre elvigyorodott szélesen. Csak utána húzta ki magát.*
Megbeszéltük. Akkor a szoba elosztás adott. A hölgyeményt meg majd eldöntjük.
*Átpillantott Jesterre majd még inkább elvigyorodott.Meghúzta az egyik csengőjét.*
Ó ugyan, ne legyél féltékeny. Tudok rád is időt szakítani.
*Piszkálta ez pedig lejött abból, hogy mialatt Jester elindult előre a szobába, ő rákacsintott Darylre. Csak ezután követte őket be, hogy lecuccoljanak.
Amint ez megtörtént egy ideig nézett fel, majd a térképre pillantott.*
Hm....Lassan ide kell érniük....



Nem, valóban nem tudom. Egyke vagyok. Tőlem az ilyenek távol állnak. Szerintem az öcsédnek egyedi stílusa van. És a tehetségét jó, hogy kamatoztatja. Ha nagyon zavar az, hogy sok csipkét és fodrokat használ, találj valakit, aki próba baba lesz helyetted. Te állsz hozzá a legközelebb, érthető, ha elsődlegesen neked tervezi meg a ruhákat, vagy veled próbáltatja fel őket.
*Vonja meg kicsit a vállát.*

Másfél éve durván. *Nézet hosszan maga elé. Már ennyi idő eltelt? Lehetséges....a félelem megvan, az érzések elhalványultak, mintha meg sem történtek volna. A tanácsnál kissé elkomorodott. Az volt számára a gond, hogy ő maga sem tudta, hogyan álljon a dolgokhoz. Alap elv volt nála, hogy nem engedett minimálisan sem a vörös indikátorosok felé....erre itt volt a nyakán kettő is.*
Azt mondod, hogy akkor ne is bízzak egyikőtökben sem? *Megrázta a fejét apró sóhajjal.* Egy ideig együtt dolgozunk Robert...tetszik vagy sem így alakult. Csak akkor tudunk összedolgozni, ha egy minimális bizalom megvan. Sem téged, sem Jestert nem tudom még pontosan hova tenni, de azt tudom, hogy amikor megmérgeztek nem hagyott ott. Tehette volna, megölhetett volna, hogy a malacot elvihesse, de nem tette.  Ezért lehet megfogom bánni, de legalább annyi bizalmat adok neki, mint jelenleg neked. *Komolyan nézte a férfit, és komolyan is beszélt.*

Nem magamra értettem, hanem átlagban...mindenkire.... *Nem vette túlságosan fel, mert érződött, hogy a másik nem bántásképpen mondja, inkább csak durván őszinte. Kicsit nagyon durván.... elhúzta a száját elpillantva. Emésztette a hallottakat. A végén lévő hasonlat valamennyire oldotta ezt az egészet, így csípőre vont kezekkel, nagy sóhaj után emelte szürkés szemeit a férfira vissza.* Te meg lehet, hogy jóképű vagy, erős és intelligens....de durva, akaratos és néha lekezelő. Nem véletlenül ugrott neked másfél órája Jester. Néha nem figyelsz arra mit, milyen tónusban mondasz. Nem szóltam....de....igen, megbántottál akkor is ha volt igazság abban amit mondtál. Mert elismerem, mert volt.
*Hosszan nézte a férfi vonásait, elgondolkodva.*
Egyszer így viselkedsz, máskor kedvesen...nem tudlak hova tenni, és emiatt nem tudom, hogy álljak hozzád. Fél napja ismerlek talán, és nem vagyok a sietős típus az ilyenek kialakításában.

Ez a tapasztalatod? Ki kell ábrándítsalak mert vagyok már 20, akkor is ha nem nézek annyinak ki. *Egy kicsit csendben maradt, csak később folytatta.* Nem az igényeim nagyok. Nem hasonlítok hozzá mást..... *Emelte végül a szemeit ismételten rá.* De én nem szakítottam valami miatt az exemmel Robert.... Idebent halt meg másfél éve, megölték. Zárkózott vagyok, nem túl igényes.
*megemelt kézzel intett.Nem akart erről tovább beszélni. A makacssága és akaratossága erősítette, az érzései meg ilyenkor egészen gyengének tüntették fel. Már nem fájt neki, inkább csak kellemetlen emlékként lebegett fölötte az egész.*

Kíváncsi vagyok, vajon csak te gondolkodsz így, vagy a legtöbben közületek, férfiak közül.
*Sóhajtott mialatt az egyre közelgő fényeket vizslatta, a nagy ajtót. Már egészen sötét volt ahhoz képest amikor elváltak egymástól. A férfi szavaira Nai lepetten torpant meg. Összevonta szemöldökét, kissé hitetlenkedve méregette az előtte sétáló férfit.*
Fél napja ismersz talán.....,mégis megpróbálsz felszedni? ezek után....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Hétf. 01 Május 2017, 12:48

Féltsd inkább a főcukiságot... * Nevette el magát józízűen Jester MUras kijelentése miatt. * Nem lennék annak a helyében, aki megpróbál engem félrerángatni. * Szélesen elmosolyodott és megnyalta az ajkait, ezt a fenyegető kiállást végül vidám kacaj szakította félbe a részéről. * De most komolyan... Tényleg érdemes lenne kipróbálni, tuti kikerülne a főoldalra is a végeredmény.

* A csengő-húzás miatt bambább képpel nézett Muras-ra egy lépés közben, így kicsit színpadiasan, pár másodperccel később tette le a lábát. Oldalra biccentette a fejét, a mozdulat miatt megcsörrentek a csengők. *
Hehh? Még nem is ittál, de már inkább rám vágysz? Tudtam, hogy szeretsz. SENPAAAAAAAAI! Notice me! * Sipította, elszaladt a céhtársa mellett, közben pedig a hátsójára sózott. *

* A másik szobába ment be, nem sok mindene volt, amit le kellene pakolnia, éppen ezért hamar végzett. Mire Muras és Daryl elérték az ajtót, addigra Jester már odalent fárasztotta a darts tábla mellett az egyik megtermett tagot. *

Mindig ilyen, igaz...? * Kérdezte halk sóhajjal, halványan elmosolyodva végül. Csendesen felnevetett a játékon és a kacsintáson. Muras szemmel láthatóan tudta kezelni a bohóc megmozdulásait... és ez szórakoztatóvá tette a helyzetet. *
Ne aggódj... Nem terveztem, hogy messzire kóborolnék... Ez inkább Rob közege, nekem egy kicsit zsúfolt. * Ismerte be, amikor már csendesebb terepen voltak. Letette a holmijait, amiket nem akart magával cipelni az épületben, kezdve a sállal a nyakában és a kabátjával. *
Tényleg sokáig elmaradnak, de... biztosan nem esett bajuk. Mind a ketten erősek, és nem kell olyan nagy kerülőt tenniük... * Látszott rajta, hogy aggódik egy kicsit, viszont ezzel együtt bizakodó is volt. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 11 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.