dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

3 posters

2 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Csüt. 15 Aug. 2013, 11:35

Viccelődtél, de máshogy alakultak a dolgok? * Kérdez rá oldalra biccentett fejjel és ráncolt szemöldökkel. * Dobott szíved választottja és befrusztrálódtál... vagy elvesztettél valakit, aki fontos volt? * Bukik ki belőle azonnal a kérdés.* Nem hiszem, hogy bárki is ezt kívánta volna tőled... mármint, hogy zord harcimorcként ródd a vidéket. Sőt, ha valaki miattam lenne ennyire komor, ami nem fog bekövetkezni, akkor kifejezetten pipa lennék miatta... 

Egyébként én is single játékos vagyok... a céhen belül, amennyire látod. * Vigyorodik el. * Ha csak egyszerű küldetéseim vannak, akkor egy nagyobb társaság akadályozna. Így gyorsabban végzek, és azért legkésőbb reggelire mindig visszaérek a városokba, ha valamiért ki kell mozdulnom. Nem szeretek tábort ütni, úgy nem lehet pihenni ha tudod, hamarosan úgyis megtámad valami vagy valaki. * Megvonja a vállát. * Őrködni pedig nagyon unalmas...

Jah, igazságos... többnyire. Nem értem hol igazságos, hogy egy NPC csillagászati áron kínál egy tré fegyvert. "Hello, itt egy bot egy zsák aranyért. Felárat számolok, mert van rajta levél is. " Körül-belül így, csak nem ennyire lelkes a szövegük. De... ha ettől eltekintek, alapjaiban véve tényleg... vagyis olyasmi, bár én a saját szabályaim szerint játszok. Jester kódex.

Elég sokat... jobban szeretek a városokban tanyázni... Mondjuk aludni is, de ha ébren vagyok, akkor mindig akad pár lelkes rajongó, aki mellette akarja tengetni a napját. * Mondja dallamosan, mintha egy mese szövegrészlete lenne. * Pfff... eső. Legalább megtudom, hogy nem ereszti-e a színét a kabátom anyaga... Legfeljebb még színesebb egyéniség leszek. Meg hát... a nedvesen testhez simuló ruhadarabok... * Felnevet. * Csak viccelek, viccelek... Azért ha fázol, szólj. Lehet, hogy fog a kabátom, de kétségkívül meleg... Azért ne szokd meg, hogy ennyire kedves vagyok, rontana a hírnevemen.

* Szaporázza ő is a lépteit, egy pillanatra sem marad Naimei mellől. Szimpatikus neki a lány, ráadásul mégiscsak társaság... olyan társaság, aki nem próbálta meg lenyakazni a rengeteg fecsegése miatt. * Hmm? Még erre is volt időd medvézés közben? Én meg majdnem aggódtam, hogy megerőlteted magad. Egyébként az utolsó nagyon szép mozdulat volt... Megérné megfesteni.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Csüt. 15 Aug. 2013, 16:49

Ezt kívánta vagy sem így alakult. De nem akarok erről beszélni Jester.
*Nézet körbe ,mialatt mentek. Mintha keresne valakit, vagy...esetleg attól tartana ,hogy lenne a közelben más is.*
Még egy olyan emberrel sem beszélek erről aki közel áll hozzám, nem hogy egy idegennek, akit röpke, lassan másfél órája ismerek.
Akkor szerencsések azok, akiket ettől megkímélsz.

*Rábólintott a szavaira, őszintén.*
Látod, ebben teljesen egyetértünk. Én is így gondolkodom, éppen ezért szeretek még egyedül lenni. Természetesen tudom ,hogy kell csapatban dolgozni.... a front vonalra ugyanis az szükséges....most jut eszembe...
*Mialatt mentek  maga elé emelte jobb karját ,míg a ballal az fölött kinyitott egy másik menü részleget. Az üzeneteket kereste, s igyekezett átnézni. Egy pillanatra összevonta a szemöldökét.*
Holnap is mennem kell a legközelebbi szintekre..... tisztítani.

Nem azt mondtam ,hogy ilyen szinten igazságos, hanem maga a játék összetétele. de.. mondjuk ezt talán inkább azok tapasztalták, akik még normális körülmények között játszottak itt. A bétások sokszor... máshogy éltek meg dolgokat.
Jester kódex..... ugyan olyan flúgos, mint te magad? Akkor még csodálom ,hogy két évet kibírtál... ne érts félre... nem kívánom, hogy bajod essen.

Ezt... csodálom....
*Mondta ahogyan nézte, habár tényleg úgy tűnt ,hogy talán pont azért lehet ennyire "híres" mások között, mert vidám a természete, s ettől függetlenül erős. Igen, ebben biztos volt, habár e kettő párosítása most érdekesen jött ki nála. Épp csak elgondolkodott, amikor véletlenül hangosan bukott ki a kérdése.*
Miért nem a keresztesekhez csatlakoztál?
* Maga is meglepődött ,hogy a csendes elmélet ,most hangosan jelent meg. Emiatt elpillantott kicsit s csak legyintett.*
Nálam is van kabát az eszköztárban. Esőt mondtak, így nem hagyhattam otthon.
*Azzal rápillantott, majd úgy tűnt megenyhült, mert nem erős szigorral nézte szürke szemeivel, inkább nyugodtabban.*
Ne aggódj... meg sem foglak említeni...

Mint látod harcos vagyok, a védelem mellett fontos ,hogy figyeljek a környezetemre. Ezért pillantottam feléd is, reménykedve abban, hogy igazat mondtál és nem kell ,hogy a darabjaidat össze szedjem.
*Pillantott rá, majd a dicséretre egy pillanatra elgondolkodott.*
Nem akartam ,hogy sokat szenvedjen. Mégha,.... csak egy program is.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Csüt. 15 Aug. 2013, 17:27

* Jester halkan felsóhajt. * Na jó, eltekintek tőle... de ha kell egy váll, amin ki akarod magadat sírni... Már másfél órája? Ah, érzem, hogy bimbózik a kapcsolatunk. * Közli vele vigyorogva. * Háááát... igazából nem sok mindenkit kímélek meg ezzel. Úgy értem... az ismerőseim 80%-át nem érdekelné, ha valami problémám van, a maradék 20% pedig még örülne is neki... Utóbbi 20 a legjobb barátok kategória. Kárörvendő dögök... * Na persze, nem mintha komolyan is gondolná ezeket a megjegyzéseket. Nem sok barátja van, az igaz, de sok mindenkivel egész jól kijön. Elég sok arc van a contact listán is, mivel tisztviselőként a tagok többsége azért megkereste. *

Hmm? A legközelebbi szintekre? 40 galleon kedvezményes árért kisegítek nektek. Vigyázz, soha vissza nem térő lehetőség, csak most, csak önnek! * Beszökdel a lány elé és hátrálva kezd menni előtte, hogy végig szem előtt tarthassa. Ismeri annyira a terepet, hogy ne bukdácsoljon. *

A bétások között vagyok... szóval jah, van fogalmam arról, hogy nagyjából miről beszélsz. Az egyik legászabb szülinapi ajándékom volt eddig, csak egy kicsit tovább tart a kelleténél. * Teszi hozzá a végét elgondolkozva. * Belegondolva, hogy lemaradtam egy piálós-bandás buliról... Helyette páholybérletem van medve vadászatra! * Teszi hozzá a végét már ismét kicsattanó jókedvvel. *

Hát... igazából nem flúgos, csak félkész. Menet közben találom ki a szabályokat, szerintem így az igazi. * Megperdül a tengelye körül, hogy újból menetirányban legyen. * Naná, hogy nem akarod... elvégre pótolhatatlan vagyok, legalábbis szeretek ebben a tudatban élni.

Miért nem a fehér keresztesek... nem szeretem a fehéret. És a kereszteket... és egyben sem csábít a kettő. Meg ott azért nem lenne érvényes a Jester kódex, amiről nem szívesen mondanék le. Egyébként rájöttél már, hogy melyik céhbe vagyok, vagy szabad a gazda? Ha szeretnéd, akkor neked megsúgom... 

Tényleg rendesen felkészültél... Nálad mindig ennyi cucc van? Mármint nem adsz esélyt senkinek sem, hogy megpróbáljon ilyesmikkel bevágódni, mi? Talán beletörődöm... de azt már elértem, hogy velem vacsizz. * Közli kiszélesedő vigyorral. *

Ahhoz elég komoly csapdába kellene lépnem, hogy a darabjaimat gyufás skatulyába kelljen visszaküldeni... Láttam már egyet s mást, ne félj. Kemény vagyok, mint a sarki NPC-nél a tegnapi kenyér. * Bólint. * Azért ez kedves tőled... mármint hogy még egy programozott lényre is vigyázol... Kevesen teszik. Mindegyikkel így szimpatizálsz, vagy csak a medvével? Amelyik puha és szeretne téged megölelgetni... vagy ölögetni, a szóhasználatot rád bízom.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Csüt. 15 Aug. 2013, 18:14

Érzed ? Én sajnos nem.... vajon miért?
*Hosszan nézett rá mialatt beszélt. Na nem mintha az arcán túl sok érdeklődés lenne, de azért figyelt. Csak a végén vonta el a pillantását.*
Ehhez nem igazán tudok mit hozzáfűzni Jester. Ha a barátaid, akkor végülis mindegy ,hogyan reagálnak rá...nem ? Te ismered őket a legjobban. Elméletileg.

*Hosszan nézi a kínálkozó srácot, főleg ,mert szinte felajánlja magát ahogyan előtte terem. Csendben méregeti, majd lassan lekapcsolja a menüt és az üzenetei eltűnnek.*
Azért vagyunk mi a frontvonalon ,mert ingyen, csak az ottani kapott exp-ért és galleonokért harcolunk. Küzdünk a szabadságunkért. Ettől függetlenül, ha mégis felajánlanád a munkálataid...azt nem velem kell megbeszélned, viszont ismerem azt, akinél ezt megteheted.
*Nézte ,majd ráhagyta ,hogy válasszon. Ha kell elvezeti oda.....talán.*

*Zavartan mosolyodik fel és felsóhajt.*
Egyetemre akartam menni Európába, ez csak amolyan... ballagási ajándék volt. De mivel bekerültem a Bétásokhoz, úgy gondoltam egy utolsó játék jó lenne....
*Elhúzta a száját fancsali mosollyal.*
Mondhatom remek lett....
*Habár már egészen megszokta ezt a világot. Nem siránkozott a valóságért, kicsit el is felejtette ,hogy milyen is. Annyira megszokta az itteni életet, és társaságot. Halkan felsóhajtott. Ha úgy vette, talpra állt és sok mindent tanult. Előnyére is vált, és mindig igyekezett arra használni.*
Azért kíváncsi vagyok... mi történt kint...míg mi itt vagyunk bent.
*Teszi hozzá csendesen.*

Pótolhatatlan.... kinek?
*Teszi fel a költői kérdést, habár nem gondolja túlzottan komolyan ,mivel erre magától is tudna pár választ adni. Sokkal inkább ez amolyan piszkálódó vissza kérdezés, ha már így ráakaszkodott.*

Sejtem melyikben vagy...ezért sem értem miért beszélünk most éppen mi. Habár... az elmúlt félórában kellemesebb volt elfeledkeznem erről. Most megint járathatom ezen a fejem.  Talán csak azért tudunk megmaradni egymás mellett,mert nincs parancsom elkapni téged, neked meg nincs parancsod megölni engem.
*Megkomolyodott és szavai is elkomorodtak ahogyan ezeket kimondta. A reakcióból meg lassan látni fogja, hogy jól gondolta e azt amire végül tippelt.*

Ha ez egy poén akkor szerintem most hagyd abba. Nem vagyok olyan naiv ,hogy szórakozzanak velem. Mellesleg nem az ilyen véletlen találkák miatt vagyok felkészült. Két év alatt nem olyan sok ilyen élményem volt ,mint ahogyan te gondolod.

*A hasonlatra elmosolyodott. Közben már az eszköztárából fogadta el magára a fekete színű kabátot. Össze gombolta ,majd a kapucnit a fejébe húzta. Úgy pillantott csak vissza rá.*
Úgy vélem most ez a valóságunk, és ha ez így van, akkor itt sem szeretnék többet ártani ,mint amennyit kellene. Természetesen ez másképp van a szintek főbossaival vagy egy-egy szörnnyel... de azokkal másképp  is kell bánni.
*Ahogyan haladtak hamarosan láthatták már az erdő szélét. Csak elérték, onnan pedig nem volt már túlságosan messze a város kapuja sem.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Pént. 16 Aug. 2013, 11:06

Olyan gonosz vagy... menten összetöröd az én pici szívemet... * Elgondolkozik. * Vagy összetörnéd, ha lenne. * Mondja egy sötétebb tónusba, majd felsóhajt. *

Oh, azt hiszem, ez nekem túlságosan zárt körű buli lesz... a dropok keveset adnak azon a terepen, az extra fizetség mellett nem éri meg belevágnom. * Ásít egy hatalmasat. * Túlságosan nagy erőfeszítés, ami gyakorlatilag viszonzatlanul marad. Ez egyébként valami céhes mizéria nálatok?

Hát... eleve gondoltam, hogy te sem vagy szerencsésebb, végülis egymás mellett battyogunk. * Az égre pillantva gondolkozik el. * Jah... én is kíváncsi vagyok egy-két dologra. Például, hogy néha leporolnak-e, mert hát két év alatt szép kis réteg jönne össze, plusz a pókhálók. Még belegondolni is félelmetes. 

Kinek? Hmm, talán neked? Hiába tagadod, tudom, hogy kezdesz megkedvelni... * Mondja nevetve. * Na jó... tényleg nem bosszantalak ezzel. Azért talán itt-ott akad pár személy. Ha más nem, akkor a kedvenc őröm, a város kapujában. A múltkor is aggódott, mert 4 napig nem idegesítettem.

Csak azért nem kellene beszélgetnünk, mert szimpatikus a céhem a tiédnek? Nah, ezért tartom furának a rendszert. Lehet, hogy abban a csapatban vagyok, de pusztán ettől nem leszek ellenség... Attól leszek ellenség, ha úgy viselkedek, én pedig már másfél órája teperek, hogy barátságosnak tűnjek... * Elgondolkozik, hogy mivel is érhette volna el, de inkább félresöpri a gondolatot. * Őőőő... megmosolyogtattalak! * Húzza ki magát büszkén. * Egyébként nem hiszem, hogy csak azért megölnélek, mert parancsot kaptam... Először is: Jesternek nem parancsolnak... Másodszor: szerintem nem tettél semmi olyat, szóval... Lehet, hogy szeretek harcolni, de csak úgy nem fogok belekötni senkibe sem.

Na már... legalább egy kicsit oldódj... vagy majd az eső old. Feltéve, ha titkon cukorból vagy. * Összeszűkíti a szemét, már látja a kiutat az erdős terepről. * Főbossok... lassan meg kellene látogatnom egyet, mert hiányzik egy kis kihívás... de ugyanakkor ott van a lehetőség, hogy aludhatok... * Kezdi el mérlegelni. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Pént. 16 Aug. 2013, 19:58

Most akkor melyik?
*Emeli rá a pillantását ,mert úgy tűnik Jester egy egészen más oldalát mutatta meg, ez meg felkeltette az érdeklődését, hiszen nem tudta pontosan ,hogy mennyre bízhat meg benne, vagy mennyire igaz az a törekvés amit éppen csinál.*

Nem hiszem, sokan mennek a frontvonalra ,nem csak a mi céhünkből. Egyszerűen azok vannak ott, akik törekednek arra ,hogy egyszer kijussunk. Az olyanok ,mint ti általában máshogy feltaláljátok magatokat.....
De jobb is ,hogy nincs ott mindenki. Hiszen ha belegondolunk, sokkal több lenne az áldozat, és kellenek emberek árusoknak, beszerzőknek, hírvivőknek és dolgozóknak is. Ez a rendszer végülis ugyan olyan ,mint a valóságban.
*Lassan pillant rá.*
Aztán a végén az olyan lusta bogarak mint te kijutnak nekünk hála.

*Csak néz előre mialatt gondolkodik.* ha egyedül élsz nem valószínű...ha a családoddal, akkor csak foglalkoznak veled.
*Nézett előre. * Nekem hiányoznak a szüleim.... vagyis... az apám.

*Lassan, sóhajjal emelte rá a pillantását ,mialatt hallgatta. Végül felvonta a szemöldökét.*
Melyik? A kis duci aki állandóan szendvicset eszik és simán el lehet mellette menni ?
*Habár nem mosolyog, a szemeiből lehet látni ,hogy azok viszont igen.*

*Érdeklődve pillant rá ,majd mivel észrevette, már nem rejti el a mosolyt. Végülis ha már elérte, akkor hadd lássa. Nézte ,majd ismételten előre pillantott.*
Nem csak erről van szó. Nem véletlenül van a céhed a körözöttek listáján...vagy legalábbis elég sok tag, még ha te nem is. Egy játékos életét elvenni.... nem elég ,hogy a játék veszélyes, de még közületek is sokan teszik. Ez pedig ugyan olyan bűn ,mintha ha kint történne.
*Pillant rá komolyan.*
Lehet te nem vagy olyan Jester..... de én találkoztam már olyannal a céhedből aki simán lemészárolt egy kisebb céhet, csak mert éppen volt náluk valami.....
*Hangjából sokkal több érzelem mutatkozik meg ,mint eddig. Elvonja a fejét, a mosoly ismételten eltűnt. Komorabban néz előre, nem foglalkozik az esővel sem.*

Majd oldódom....* sóhajtotta azzal nézte, ahogyan egyre jobban látni a város fényeit a távlatban.*
Majd ha mész egyhez szólj.... menjünk partyban. Amúgy is meg kellene az egyik szintet tisztítani. Aztán majd osztozunk.
*Pillant lassan rá.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szomb. 17 Aug. 2013, 12:11

Melyik a szimpatikusabb? * Kérdez rá szinte azonnal. * Az első kellemesen drámai... a második pedig a dráma a drámában... vagy a humor a drámában... vagy a váratlan fordulat a balladai homállyal fűszerezve. * Sorolja a lehetőségeket. *

Lusta? Én? Neeeeeem, nem.  Csak szeretek aludni. Ha lusta lennék, akkor most nem sétálnak itt, legalábbis nem vállaltam volna el ilyen könnyen a küldetéseket. * Csak fél órát könyörögtek neki a pasas ügyében, aki ráadásul kicsúszott a karmai közül. * 

A szüleimmel élek... de nem vagyunk túl jóban. Túl nagy volt a feszültség mellettem, úgyhogy szerettek volna már lepasszolni. * Csak vitatkoztak, elég sokat, de igazából nem volt semmi komoly gond... viszont inkább hangoztatja ezt, mert így kevésbé nehéz belegondolnia, miket hagyott hátra. Kellemetlenebb a gondolat, hogy várják vissza vagy aggódnak érte, mintha csak kimenőt kaptak volna zsarnoksága alól. *

* Elvigyorodik. * Igen, az! Szerintem valami haláli muksó. Egyébként nagy rá a páncélja, és nem tud tőle szaladni... viszont nem akadályozza meg a próbálkozásban. 

* Oldalra biccenti a fejét, miközben gondolkozik. * Én csak akkor ölök, ha szükség van rá... szeretek harcolni, egy jó küzdelmet a világért sem vetnék meg... Tudod, vannak olyan játékosok, akik túlságosan szeretnek kötekedni vagy éppen mókásnak tartják, hogy leraboljanak másokat. Ha belém kötnek, akkor megszívják... és általában önként kötnek belém.

A pasas, akit kerestem... korábban az én céhemben volt, de megszegett néhány szabályt, lopott a többiektől és éppen ezért kell meghalnia. Az, hogy megölt céhen belül egy gyengébb játékost, már csak tetézi. * Mondja egészen könnyeden, mert a számára ennek nem igazán van súlya. * Egyébként mindenhol akad elborultabb játékos, szóval... Jó, tény, hogy nálunk a többség elborultabb, de ez mellékes. A pvp jó tud lenni... egészen addig, amíg valaki el nem veti a sulykot. Azért a tagok zöme nem fog mondjuk 40-es szinten 20-asokat alázni... Mellesleg, az új góré kitalálta, hogy csak akkor támadhatunk, ha a másik fél erősen harcra utaló magatartást tanúsít... * Megvonja a vállát. *

Szóval megyünk együtt? * Felcsillan a szeme. * Zsíííír, akkor minél hamarabb megejtem... mármint... ha lesz kedvem. * Van kedve. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 17 Aug. 2013, 12:25

Sokkal inkább..melyik az igazi Jester?
*Vonja fel a szemöldökét.*
Bármelyik is lehet...dráma vagy vígjáték, ha nem az igazi mit sem ér. Én így gondolom...

Tény, hogy az alvás egészséges....
*Sóhajtott s mivel ilyen sokat beszéltek róla. Megejt egy apró ásítást, míg a kezét a szája elé teszi. Halkan sóhajt. A vacsorát még mindenképp kibírja...de utána könnyedén zuhan majd az ágyba.*
Meggondolod...igaz? S hol van az önzetlen segítség nyújtás?

Értem..... de még ha csak a baj is volt veled, nem hiszem ,hogy nem aggódnának miattad.
*Motyogta ,majd a föld felé vonta kicsit a fejét. Lényegében... úgy sem fognak sosem kint találkozni, ha egyáltalán megérik, szóval miért ne mondhatná el egy idegennek......*
Apámmal összevesztünk mielőtt ide kerültem.... szeretnék tőle bocsánatot kérni. De még most két év után sem tudom pontosan mit mondjak.
*Emelte fel előre a pillantását.*

Igen tudom kiről van szó! Halálos egy alak.... Azt hiszi ,hogy ő a város védelmezőjének egy fő jobb keze, pedig csak a fánkot tudja neki vinni semmi más. Ezzel gond sem lenne, ha nem ékeskednek egy ilyen hazug tollacskával a hölgyek felé állandóan. Bár... amíg hozzám nem szól addig engem annyira nem is zavar... viszont tény ,hogy az ő keze közül többen csúsztak ki.
*Emelte pillantását a fiúra most, ezzel jelezve ,hogy sejti, Jester is azok között volt.*
A legkellemetlenebbnek mindig egy fura ruhás, vöröses- fekete hajú srácot emleget....nem túl gyakori. Nem gondolod?

Kár ,hogy nem másfél évvel ezelőtt jött ez a főnök akkor.
*Mondta cinikusan ,mialatt előre nézett. Észrevette , hogy Jester nagyobb hangsúlyt fektetett annak ,hogy a férfi lopott, mint sem ölt. erre összevonta a szemöldökét.*
Nem hiszed el ,hogy akik itt meghalnak..azok a valóságban is?

Miért ne ? Erős vagy.....ha nem bántasz akkor végülis csak mindketten jól járunk.
*Sóhajtott vállat vonva.*
Nem sokára beérünk a városba.
*Húzta jobban a fejére a kapucnit.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Vas. 18 Aug. 2013, 13:43

És ha mind a kettő igazi? * Felemeli az egyik kezét, majd színpadiasan a másikat is, hogy a kesztyűjén lévő vidám és síró maszk a lány felé nézzen. * A síró és a nevető bohóc is létezik... kérdés, hogy éppen melyik vagyok. * Közli nevetve. * 

Naná, hogy egészséges az alvás, azért vagyok én is ilyen virgonc és kicsattanó! Hát  tudod... az önzetlenség nem éppen az én kenyerem. Ahhoz, hogy megcsináljak valamit, kell a motiváció, a puszta jóindulat pedig ehhez nem elég erős. Egyszer talán kipróbálom... egyszer... de az sem a közeljövőben lesz. Maradok a bevált taktikáknál...

* Amíg Naimei-t hallgatja, csendben van, és figyel. * Hát tudod... én nem vagyok valami jó az ilyesmikben... de szerintem, hogy ha kijutsz innen, akkor nem fogja érdekelni egy régi vita, jobban örül majd annak, hogy újra láthat téged. Végülis mit számít egy régi dolog, amikor újra láthat és beszélhet veled, nem? 
Velem azért vitatkoztak mindig, mert szerintük aránytalanul sokat ülök a gép előtt... és... Úgy vaaaaaaaaaaan! * Jelenti be diadalittasan, de jó adag szarkazmussal. *

Egyébként finom az a fajta fánk... már csentem tőle pár és totálisan megérte. Hmm? Szóval ő is szeret engem. Elértem létem csúcsát... mármint... fogalmam sincs, hogy ki lehet az, aki folyton idegesíti... * Közli széles vigyorral.*

De, elhiszem, hogy meghalnak... csak máshogy látjuk a dolgokat. Te azt látod, hogy egy erősebb játékos megölt egy gyengét és ez milyen igazságtalan. Én azt látom mellette, hogy az a gyenge többször beszólt neki, provokálta, bosszantotta... tehát ő is legalább annyira felelős a saját haláláért, mint a másik. Nem vagyok éppen empatikus, de a logikám az követeli meg, hogy ne idegesítsek olyat, aki simán elnyom mint csikket az aszfalton... * Megvonja a vállát. * Biztos akadnak olyanok is, akik azért halnak meg, mert valaki bekattan... csak azokat már nem tekintem embernek.

Már előre várom... Hmm, Naimei az igazi neved? Felveszlek a contactok közé, és szólok, ha indulni akarok bossozni.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Vas. 18 Aug. 2013, 14:24

Azt mondod te alapjáraton ennyire.... változó hangulatú ember vagy ?
*Mosolyodott halványan el, ahogyan nézte a két kesztyűt,majd előre pillantott s úgy ment tovább.*

Hát..ha egyszer mégis erre vetemednél, akkor keress meg. Azt hiszem ebben tudnék neked segíteni, mert biztosan lesz mindig hely ahova mennünk kell. S mi elsődlegesen ezeket tartjuk szem előtt, a városok védelme mellett.
*Felpillant az égre, a csillagokat nézi hosszan. Hogy eltelt az idő.... érezte ,hogy pár esőcsepp az arcába hullik, így inkább vissza pillantott a földre s letörölte a fehéres arcáról a cseppeket. Megnézte a kezét. Még szerencse ,hogy elhozta magával a kabátot.*

De.. azt hiszem igazad van, mégis bánt a dolog...
*Motyogta majd maga elé pillantott komorabban. Ha kijutok innen..... Még ez is kérdés volt. Bár igyekezett ezen lenni.* Szóval a valóságban egy geek vagy....
*lassan végig nézi, habár a kabát alapjáraton sokat rejt. Halványan elmosolyodik.*
Fura egy geek lehetsz az biztos... a legtöbb akit én ismerek... hát... az más....
Velem nem ez volt a gond.... én túlságosan ragaszkodtam az apámhoz.....

Peeersze... *nyújtja el a szavakat mialatt rápillant.*
Nem tudom pontosan milyen. Még nem volt szerencsém azokhoz a fánkokhoz. De akkor máris találtunk egy közös ismerőst. Remélem azért most nem akarsz a jelenlétemben semmi bonyodalmat....

Akkor elveri...de nem megöli Jester.... Még én is megkockáztatnék pár nap narancssárga indikátort.... de a vöröset nem. Nem azért mert másoktól tartanék.... magamat köpném szembe, ha csak provokálás miatt megölnék egy játékost. Persze más az önvédelem...de igyekszem csak súlyos sérülést okozni.....nem ölni.
*Nézett maga elé. Időnként eszébe jutottak neki a régi barátok.....*

*Lassan pillantott rá. Bólintott.* Az... Naimei... küld el...és elfogadom most...ha akarom.
*Pillantott el róla, de végül bólintott. Előre bökött.*
Ott van a közös ismerősünk.... kikerüljük ? Ha mégsem...
*Húzta jobban az arcába a csuklyát.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Hétf. 19 Aug. 2013, 10:02

Így is fogalmazhatsz... nem szeretem, ha túl egyszerűen kiigazodnak rajtam, éppen ezért lettem ilyen... vagy azért nem tudnak kiigazodni rajtam, mert eleve ilyen vagyok. Komolyabbra fordítva a szót: ha egy NPC vagy játékos megzavarodik, sokkal egyszerűbb belőle konkrét tényeket vagy egyenest választ kihúzni, mint normál esetben. Egy bevált taktika, ami már szokássá vált.

Hmm, végülis jó társaságban nem lehet annyira gáz... még megfontolom, de te leszel az első, aki tudni fog arról, hogy én is menni akarok. Idejében felhívom rá a figyelmedet, összetéveszthetetlen lesz. 

Nem csoda... lehet, hogy engem is bántana. Egy kis lelkiismeret nekem is jutott. Nem sok, csak éppen annyi, amennyi a boldoguláshoz kell. * Rosszallóan felvonja a szemöldökét. * Nem éppen geek... csak ez a hobbim, mármint az mmo. Szívesen mászkálok inkább odakint, csak néha kell valami, ami kizökkent. 

* Halkan felsóhajt, majd kissé hanyagul legyint. * Úgy látszik ebben nem nagyon fogunk egyet érteni... egyébként sokan úgy gondolják, hogy ha kilépsz vagy megölnek, akkor meghalsz... és így akarnak minket itt tartani. Minden esetre féltem annyira a bőrömet, hogy ne kísérletezgessek ezzel. 

* Amint megkapja a megerősítést a névvel kapcsolatban, megnyitja a listát és azonnal hozzá is adja a lányt. * Mondd, hogy akaroooood... ~ * Mondja neki dallamosan, szinte puncsolva, akkor pillantja meg a kedvenc őrét. Felcsillan a szeme, az őr mellett ott van a fánkos doboz. Szereti a fánkokat... Naimei pedig még nem kóstolta őket. * Menj nyugodtan előre... mindjárt követlek. * Vigyorodik el. Korábban valamivel komolyabban beszélt, most viszont eltűnik minden súly a válláról, és egészen bohókássá válik. Lemarad a lány mellől, majd odacaplat az őrhöz. *

Hogy s mint? Régen találkoztunk, úgy hiányoztáááááál... * Megölelgeti. *
Eressz el, te bitang! Ezt nem úszod meg élve!
De én csak egy ölelésre vágytam... Hát... visszautasítanál egy ilyen gesztust? * A mellettük elhaladó játékos rosszallóan pillant az őrre, olyan jól sikerül Jester drámája. Az áldozat megigazítja a sisakját és megköszörüli a torkát. *
Megkeserülöd, hogy ilyen helyzetbe hozol, bohóc...
Csak Jester... ne bókolj ennyit, mert belepirulok!
Kis mitugrász! * Jester elugrik mellőle. *
Hát jó... vettem a lapot, akkor megyek is... * Az őr nem veszi észre, de már Jesternél a doboz az édességekkel. *

* Végül ismét odacsapódik Naimei mellé, kinyitja a dobozt és megkínálja belőle. * Kóstoltad meg... szerintem az epres a legfinomabb.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Kedd 20 Aug. 2013, 15:10

Az biztos, bár azért most ebben a pillanatban remélem ,hogy rajtam nem teljesen kamatoztatod ezt a szokást. Nem szívesen akarom elrontani azt a kis icike picike bizalmat veled kapcsolatban amit ebben a pár órában szereztél. Ne élj vissza ezzel.....legalábbis velem szembe semmikép.
*Mondta felé pillantva, majd a végére elnézett hosszan. Komolyan így vélte, de mindenkivel ilyen bizalmatlan volt... igaz az is Jester ellen játszott ahol éppen volt, mint céh tag...bár megbeszélték ,hogy miben egyezik a véleményük és miben nem. Bár... jobb ha nem adja tudtára azt a srácnak, hogy régóta ő az egyik olyan játékos, aki rendesen...úgy ahogy többet tud vele beszélni.*

Rendben, akkor időnként majd megnézem az üzeneteimet, hátha egyszer találok ott egyet a te neveddel.

Mint például most?
*Parányi elmosolyodik azon ,hogy a másik felvonja rosszallóan a szemöldökét. Úgy tűnik magára vette a szavait, és ez akaratlanul is egy kis kellemes érzéssel töltötte el, mivel ezzel ,most ő zökkentette ki a már felállított szerepből.*
Ne vedd túlzottan magadra, nem is nézel ki annak úgy..... meg hát... a barátom is szerette az mmo-kat.
*Vont vállat majd előre pillantott.* Nincs azzal semmi baj.... *nyugtatta szinte saját magát.*

Hát ebben nem.... senki nem tért vissza és senki nem mondta ,hogy igaz e vagy sem..... de úgy vagyok vele,
hogy nem figyelmeztettek volna minket ennyire rá, ha nem lenne igaz.
*Pillant ismételten rá lassan.*
Nagyon jól kitalálta az a férfi a dolgokat... megteremtette a saját kis világát. Okosan... tudta ,hogy nem fognak sokan, próbálkozni, ha igaz, vagy ha mégis, akkor épp elegendő embert gyűjtött ahhoz, hogy maradjanak.
Ha kívánhatnék... azt szeretném hinni ,mint te. Hogy élnek és kiszabadultak....de....
*elkomorodott ismét az útra pillantva s figyelte az egyre közelebb érő lángok fényét.*
A sisak amit az átjutáshoz használunk.... az agyunkra kapcsolódik... simán..kiiktathat minket.

*Amint a srác felvette ,majd viccesen puncsolt, sóhajtott egyet, míg felugrott az ablak a contactról ,hogy elfogadja e.*
Fárasztó egy férfi vagy.... *motyogta maga elé, habár nyugodtan fogadta el, így inkább csak a látszat kedvéért mondta amit.*
Most komolyan ? Vigyázz, én nem várok. Ha nem érsz utol, megyek a dolgomra.
*Vont vállat s végül ráhagyta a dolgot így tovább ment. De amint elment az őr mellett, aki köszöntötte, már biztos volt benne ,hogy ő lehet az ok. Amint később Jester utol érte egy dobozzal ,meglepődött ,majd rosszallóan pillantott rá.*
Most komolyan elhoztad ?
*Nézett hosszan rá, végül elgondolkodott. Már elégé éhesnek érezte magát, hogy egyen belőle...így....feláldozta magát s kivett egy epreset. Ha tényleg az a legfinomabb.... Megízlelte és....*
Ez...ez nagyon finom...
*Motyogta döbbenten maga elé, s ekkor hallotta meg nem messze tőlük a kövérkés őr kiáltását.*
- Gyertek csak ide...megjárjátok!
*Kezdett el feléjük futni, mire Naimei sóhajtott egyet, jobban az arcába vonta a csuklyát s megragadva a srác karját futni kezdett.*
Kellett....nekem ez....
*Motyogta de szabad kezével még mindig ette a fánkot. Arca most korántsem volt olyan komor.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szer. 21 Aug. 2013, 12:31

Akkor most kellene azt mondanom, hogy nem is próbálkoztam vele? Inkább őszinte leszek, szerintem az jobban bejön neked. Téged nem akarlak annyira összezavarni, csak hozom a formámat... egy kicsit szeretek csapongani, de gondolom ez tűnt fel először. 

Késő, már magamra vettem... * Mondja drámaian, még szipogva is, majd felnevet. * vicceltem. Annyira nem szokásom magamra venni a dolgokat, a beszélgetőpartnereim hamarabb megsértődnek, mint én. Ennek nem tudni az okááát... * A hanglejtéséből ítélve pontosan tudja az okokat, de nem csak hogy nem akar tenni ellene, hanem még élvezi is. * Egyébként vannak geek ismerőseim... egyiknek sincs túlzottan olyan tipikus kocka kinézetű. Az egyikük szerintem még izmosabb is, mint én. Ő gimiben nézett ki durván... Két székes fért csak el kényelmesen, tele volt pattanással, folyton karikásak voltak a szemei... A kedvenc őröm kicsit emlékeztet rá... Csak na. A haver dupla akkorát ütött, mint az őr.

Jah... tényleg szépen megalkotta... Egyszer, ha majd nagyon meguntam a játékot, akkor talán kipróbálom a kilépést, addig viszont... kipróbálok minden lehetőséget. * Vigyorodik el szélesen. *

* Ő is elvesz egyet a dobozból, egy vaníliásat, amit szinte egyben betöm a szájába. * Jah... 'ök komolan... * Mormolja tele szájjal. * Pitába... * Becsukja a dobozt és futni kezd Naimei mellett. Nagy falatokban lenyeli az ételt, hogy tudja artikuláltabban beszélni. * Az első kör után mindig feladta eddig... ma rossz napja lehet, vagy nem én vagyok az első, aki lenyúlta a nasiját. * Hátranézve felnevet, majd gyorsít a léptein. *

Gyere, mutatok egy helyet...! * Elkanyarodik az egyik szűkebb utcába, ott kikerül néhány gyalogost, majd nekirugaszkodik a falnak és felugrik a szemközti  tetőre. A dobozt az eszköztárába teszi gyorsan, végül pedig lenyújtja a kezét, hogy segítsen felmászni a lánynak. * És kész is az egérút... Innen nincs messze a fogadó sem, már látom a táblát. * Felnevet, jól szórakozik a helyzeten. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szer. 21 Aug. 2013, 16:20

Igen, ez teljesen feltűnt.... csak jobb tudni ,hogy hogy állsz ezzel. Ezért is kérdeztem. *Bólintott rá.*

Sejtem.... *vonta fel a hanglejtésre a szemöldökét, majd ismételten előre nézett inkább. Most karba fonta a kezeit. Érezte ahogyan az esőcseppek hullanak.*
Akkor már értem ,hogy miért szereted őt ennyire zaklatni. Mégis csak emlékeztet valakire! De ez természetes..általában azokkal vagyunk leginkább jobban... belegondolva....talán te is emlékeztetsz engem valakire.
*Gondolkodott ezen hosszan el, s érezte ,hogy erről van szó....de nem tudta kire...nem jutott eszébe.*

Én nem próbálkozom. *Rázta meg a fejét.* Majd amint eljutunk a 30. szintre.... Majd onnan megyek haza. Addig meg túlélem. Ennyi.

Fogalmam sincs miért tartok veled! Ilyen helyzetbe kerülni!
*Sóhajtott, majd amint a fiú előre ment, hagyta ,hogy ő irányítson. Az őr úgy tűnt ,hogy nem akar lejjebb maradni, habár valamivel kezdett lassulni. Félig pillantott csak hátra, mert vigyázott arra ,nehogy meglássa az őr az arcát.*
Ha engem felismernek itt, nagy baj lesz Jester!
*Szűrte a fogai között, mégsem volt olyan kellemetlen. Annak szánta, de a hanglejtésében volt valami, mintha belül ő is élvezné ezt a kis kergetőzést.*

*Nyurga léptekkel kerülgeti az embereket, akik csak értetlenül néznek a menekülők után ,majd amint a már lemaradt őrt meglátják, útba igazítják. Naimei ,most az egyszer nem örül annak ,hogy ennyire segítőkészek az itteni játékosok. Noha mi mást tehetnének? Követi a fiút ,majd amint látja hova kellene feljutni, elmosolyodik. Már éppen kezdené, amikor Jester lenyújtja a kezét. Felvonja a szemöldökét, hiszen segítség nélkül is feljutna, ám amint a saroknál megjelenik a férfi, hirtelen lendületből kapja el a kezét, majd felsegíti magát, a srác segítségével. A túloldalon már könnyebben ugrik le. Az őr nem követi őket. Szapora légzéssel támaszkodik a térdeire, majd felnevet. Rég nem csinált ilyesmit.*
Akkor jobb ha megyünk. *húzta lassan ki magát, észre sem vette ,hogy a menekülés alatt leesett a csuklyája.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Csüt. 22 Aug. 2013, 11:13

Az nem igazán játszik közre, hogy hasonlít valakire... inkább csak jó szórakozni vele. A múltkor be volt rozsdásodva a páncélja... csak akkor vette észre, amikor futni akart utánam. Majdnem sírtam a röhögéstől a végére. Hmm? Emlékeztetlek? Kire? Remélem nem a kutyádra vagy a macskára, kicsit degradáló lenne... Legyen inkább a titkos első szerelemedre. * Gondolkozik hangosan, kivételesen nem bosszantani akarja a lányt, pusztán kíváncsi. * Majd a fogadóban egy forrócsoki mellett megsúghatod...

Nagy baj? Mindenki szórakozhat az őrrel, mellesleg, nem te hoztad el a dobozt. Még jelzőt is kapott, hogy "Lopta: Jester" ... rád nem foghatják. Egyébként tudtad, hogy kapsz egy "Fánkdominátor" nevű címet, ha elégszer nyúlod le? Már megszereztem egy hete.

Visszatérve arra a nagy bajra... lazíts kicsit, a baj nem itt kezdődik... * Mondja dallamosan, majd fütyörészni kezd. *

* Könnyedén húzza fel Naimeit a tetőre, tekintve, hogy a lány is rásegít a mászással. Amikor a túloldalon leugranak, halkan felsóhajt, majd elvigyorodva hallgatja a nevetést. * Nem mondhatod, hogy velem unalmas lenne az élet... * Közelebb lép, majd az újdonsült társa fejébe húzza a csuklyát. * Nem landolás álló, egyébként ne aggódj, szerintem nem látták az arcod.

* A kezeit a tarkójára emeli, ott összekulcsolja és ritmusos léptekkel indul el a fogadó felé. Nem zavarja az eső, mintha észre sem venné igazán. * Te mit kérsz vacsira? Én egy naaaaagy cubákban gondolkozom, utána pedig valami édesség... vagy forró csoki... vagy kakaó...

* Amikor elérik a fogadót, előre engedi a lányt, majd szélesen mosolyogva köszönti a pult mögött álló kövérkés férfit. * 'Estét Hank!
Jester! Még azelőtt eláztál, hogy bejöttél volna?
És tényleg... Szomorú...
Nagyon elterelhette a figyelmedet a kishölgy, ha fel se tűnt az eső... Jó estét és üdv a Részeg Békában. * Köszönti a lányt is. * Foglalj helyet és érezd otthon magad. * Enyhén meghajol, miközben egy poharat törölget. *

* Ebben az órában a kicsiny fogadóban már nincsenek túl sokan, páran kártyáznak az egyik sarokban, néhány részeg pedig az asztal alatt hever korsók társaságában. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Csüt. 22 Aug. 2013, 11:50

Nem is tudom mit mondjak erre.... időnként nagyon gonosz vagy...
*Pillantott rá, majd hirtelen megrezzent s egy árnyalatnyi vigyor jelent meg az ajka jobb szélén.*
Álmodozz csak....egyszer csak felébredsz...
Amúgy... nem jut eszembe.

*Hosszan nézi, hitetlenkedve.*
Most csak szórakozol velem...igaz? Még sosem hallottam erről a címről! De ha mégis van...úgy tűnik megérdemelted. Szegény..miattad fog lefogyni....vagy színinfarktust kapni... *motyogta a végét hátra sandítva.*

Persze.... jelenleg neked mindegy... nekem nem teljesen.
*Pillant rá sóhajjal.*

*Lassan emeli rá a szürkés szemeit, majd megigazítja a csuklyát amit az arcába húzott.*
Nem unalmas...de az élet nem csak játékból áll. Az ,hogy megnevettettél....nem jelent semmit. Ne telj el magadtól .*sóhajtott felvont fejjel ,majd felállt. Úgy nézett körbe.*

Remélem jobban néz ki bent ,mint kint... *motyogja ,majd hosszan pillant rá.* Hát..az attól függ mit lehet rendelni. De a végén egy forró csokiban én is benne vagyok....elégé eláztam hozzá, hogy valami felmelegítsen.
*Aztán elgondolkodott s lehunyta a szemeit feszülten.*
Ne mondj erre semmit.

*Érdeklődve pillant a kövérkés férfira. Most már a nevét is tudja. Hagyja hadd beszélgessenek, majd amikor őt érinti a köszönés halványan mosollyal biccent s körbe néz. Látja a kidőlt részegeket s ez egy pillanatra elbizonytalanítja.*
Jó estét.
*Így pillant vissza Jesterre, majd végülis követi ,mivel csak nem lehet ebből baj. Megnézi az asztalt.*
Hm... miből lehet választani ?
*Tekint a srácra , bár nem árulja el ,hogy jelenleg ezen az új helyen egyáltalán nem ismeri ki magát. Igyekszik arrébb ülni a részegektől is akik már a földön vannak. Szerencse ,hogy nincsenek többen. Végül sóhajt egyet, elhúzva a száját s lassan leemeli a fejéről a csuklyát. Sötét lilás haja szépen hullik alá . Csak pár előzőleg begyüjtött esőcsepp csillan fel a selymesnek tűnő hajon. Ráemeli szürkés szemeit.*
Mindegy...a forró csoki már biztos.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Pént. 23 Aug. 2013, 09:12

Lehet, hogy körözési plakáton láttál, mert volt egy-két félresikerült melóm... * Felnevet. * Neeem, nem hiszem, hogy lett volna plakátom. Azért ha eszedbe jut, akkor elárulhatnád, kifejezetten érdekel. 

Nem, nem! Na várj csak... * Megnyitja az egyik panelt, ott fut végig a megszerzett címek között. Amikor megtalálja a keresettet, rábök. A szöveg színes betűkkel jelenik meg a feje felett, miközben büszkén kihúzza magát. * Tádáááám! Ugye, hogy milyen klassz? Csak nem mindig előnyös, mert lógott már ki bokorból... * És le is veszi a címet. *

* A "valami felmelegítsen" résznél már éppen nyitná a száját, de a lány közbeszól. * Naaa... pedig lett volna rá egy jó megjegyzésem. Biztos nem mondhatom? Egy kicsi részét sem? * Néz rá kérlelő tekintettel, de egyértelműen csak játszva. Odabent lehuppan az egyik szabad asztalhoz. * 

Van mindenféle sülthús, marha ragu, fasírt, főzelékek, főtt krumpli, minyon, lekváros kalács, kenyér, tej, forrócsoki, teák, éééééés piák ameddig a szem ellát. Ha szereted a húsokat, akkor én a helyedben megkóstolnám a sült oldalast... Istenien készítik. Vaaaaagy ott van a ragu... Oh, kifelejtettem a listából a zabkását, de az gondolom annyira nem foglalkoztat. 

Két forrócsoki már tuti! * Kiált oda a pultosnak, aki el is kezdi készíteni a kért italokat. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Pént. 23 Aug. 2013, 19:45

Remélem is...... kár lenne viszont látni a rácsok mögött.....
*Húzta kicsit el a száját, majd halkan sóhajtott.* Mondtam, ha eszembe jut akkor elmondom!

*Lassan pillant vissza rá mialatt nézi ahogyan előhívja a címeit. Akaratlanul is megakad a szeme néhány felsoroláson, még úgy is ,hogy gyorsan pörgeti. Hosszan pillant rá ,majd amint meglátja a feje fölött, halkan felnevet.*
Elégé fura... még jó ,hogy nem tudtam róla! szerintem akkor az őrünknek is van ilyen címe? Elég sok fánk van a közelében általában.

Sejtem mit mondanál, szóval nem! *Határozottan kijelenti ,mialatt mennek ,majd leül az egyik helyre. Szavai szinte parancsolóak voltak ezzel szemben. Elgondolkodott, s még egyszer lopva körbe nézett.*
Hát....jó...és milyen árban vannak..mert azért az sem mindegy.
*Pillantott vissza rá ,hiszen akármennyire is jól hangzanak az ételek, ismerve ,hogy körülbelül milyen árban vannak máshol a hozzávalók, elgondolkodik. Hiszen, szinte mesterszakácskén, igenis tudnia kell ezekről. Mégis végig gondolja.*
Hát...talán egy ragu jól hangzana...
*Elhúzza kicsit a száját.* Kását akkor ha nagyon nincs más...elég sokáig ettem azt.

*A férfire pillant aki elkezdte csinálni a forró csókit. Hosszan nézte ,majd kipillantott az ablakon..... mintha figyelt volna valamit, csak ezután tekintett vissza rá.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Szomb. 24 Aug. 2013, 11:34

Jah, a csíkos egyébként sem áll olyan jól... legfeljebb nadrágban. * Mondja nevetve, majd összeszűkíti a szemét. * De tutira mondd el... nem kijátszani, mert morcos leszek, és ha morcos vagyok, akkor... akkor... őőőő... nagyon undok tudok lenni! * Vágja ki magát a helyzetből. *

Hmm... lehet, hogy neki is megvan a cím, pár sosem tudtam rávenni, hogy elárulja... Mondjuk az is lehet, hogy csak egy easter egg, mert igazából semmit sem ad a cím... csak jól mutat azon a fehér szalagon. Még én is büszkén viselem. * Húzza ki magát. * Feltéve, ha pont nincs útban. Egyszer alapíthatnánk egy céhet... fánkos banditák névvel. * Az ötlet hirtelen jut eszébe, amit nem mulaszt el közölni sem. *

Ühm... nem drágák, de nem foglalkozz az árra. A vendégem vagy, mert megfuttattalak az esőben. Szívesebben énekeltem volna veled inkább, de azért ez sem volt rossz húzás. * Hátrapillant a pulthoz. * Egy ragut és egy sült birkacombot! * Kicsit bocsánatkérően néz Naimeire. * Bocsi, az utóbbi nekem volt félretéve... de ha gondolod, adok belőle egy harit. Szerintem finom...

Rabszolgahajcsár... * Dünnyögi a pultos. *

Nehogy már kását eszel, amikor itt a sok finomság... egyáltalán hogy tudod megenni? Én egyszer kóstoltam, de egy örök életre sokk maradt. * Látványosan megborzong már csak az emléktől is, így inkább áttér egy kellemesebb témára. * Desszertnek pedig itt a fánk. * Elő is veszi az eszköztárból és leteszi az asztalra. * 

Hmm? Van odakint valami? * Kérdezi érdeklődve, ahogy szinte azonnal rácuppan az ablakra. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Szomb. 24 Aug. 2013, 13:39

Akkor ? *Felvonja a szemöldökét ,majd elmosolyodik felvont szemöldökkel.* Húúú...nagyon megijedtem Jester. Ez egy igazi fenyegetés volt!
*Dőlt hátra mosollyal, ami úgy tűnik ,nem fog egy hamar eltűnni, habár azért mégsem túl feltűnő.*
Azért, ténylegesen maradjunk inkább a csíkos nadrágban, mint uniformisban.


Valószínűleg sok minden mást sem tudtál belőle kiszedni. Habár mindig foglalkozik veled, nem biztos ,hogy olyan értelemben vagy a kedvence, főleg ezek után ,hogy bármit meg is tudj.
Lehetséges, az sok mindent megmagyarázna, hogy miért nem volt róla szó, még a bétázás alatt.
*A végét már csendesebben ejti ki, hiszen sok játékos nem kedveli a bétásokat.*
A gond csak az ,hogy egyik sem illik rám... ha rám nézel nem éppen egy fánkos bandita jut eszedbe...nem igaz ?
*Pillant rá.*

Ehhh..nem ebben maradtunk... *kezdte ,de végül halkan felsóhajtott s hagyta ,hogy rendeljen. Megrázta a fejét.*
Nem kell, egyél csak. A ragu nekem tökéletes. Igazából, ha van alapanyagom, otthon bármikor főzhetek.
*Kivételesen megenged egy kedves pillantást mialatt ismét megrázza a fejét.*
Bizonyosan az.

Lehetséges, de ha nem tudsz mást enni akkor azt is megeszed.
*Rápillant nyugodtan s hosszan, azzal ő is elhúzza a száját.* Elhiheted, hogy nekem sem a kedvencem.... de nem mindig voltam a kereszteseknél, sok helyen jártam a két év alatt.
*Gondolkodott el s arrébb tette az asztal közepénél lévő só tartót.*
Ahhh a fánkok.... ez már kellemesebben hangzik.

*Még mindig néz ki ,majd halkan felsóhajt s bepillant. Egy pillanatra lehunyja a szemeit.*
Méiyǒu (没有). Nincs, csak azt hittem...... de városban vagyunk, ilyenkor sokan sétálgatnak, még esőben is.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Vas. 25 Aug. 2013, 10:41

Ugye? Sejtettem, hogy halálra foglak rémíteni vele... Örülj, hogy csak ennyit mondtam, számtalan félelmetesebbnél félelmetesebb opciót ismerek. * Miközben ezt mondja, ördögi mosolyra húzza az ajkait, de ez az előző fenyítés fényében valószínűleg igazán félelmetes. * 
Hmm, ha megtudom, hogy be akarnak kalitkázni, akkor előtte elkezdem tanulni a börtönnótákat. Nehogy már csendben ücsörögjek... Meg egyébként is van néhány, aminek egész kellemes a hangzása. A dallamát tudom, a szövegét nem... * Néhány taktus erejéig elfütyüli a dallamot. * Nem ismered véletlenül? Mondjuk nem tűnsz annak a típusnak, aki túl sokat van a tömlöc közelében...

Szerintem bír engem... csak nem akarja bevallani és marha jól titkolja. Egyszer kapott tőlem egy másik doboz fánkot, hogy megbékéljen... igaz, hogy citrompótló volt benne, de ettől függetlenül nemes gesztus volt... Meg ott volt az este, amikor elnyertem tőle kártyán a pajzsát... vaaaaagy amikor megszökött tőlem a gyík, amit egy küldetésre vittem és beleharapott a fülcimpájába... Alig tudtam leszedni, ragaszkodó kis jószág.

A bétázás alatt sok mindenről nem volt szó... * Dünnyögi, mert ez alatt azt érti, hogy itt ragadnak a játékban. *
Hááááááááát... lássuk csak. Szép arányos az arcod, ha világosabb ruhákat hordanál, és pár aranyos kiegészítőt, akkor tökéletesen illene rád. Még a cuki dolgok nélkül is kifejezetten édes vagy. * Bókol neki dallamos hangon. * Egyébként pedig bőven elég, ha szereted a fánkokat... az pedig szerintem megvan.

Tudom-tudom... majd cserébe, ha legközelebb találkozunk, akkor főzöl nekem valami finomat. * Közli vigyorogva, mert ő ezt igazából már eldöntötte. Eközben a pultos elindul az asztaluk felé, leteszi rá a két italt, valamint a rendelt étel adagokat. * Remek... Jó étvágyat. * Lecsíp egy falatot a birkacombból, amit a lány felé nyújt. * Egy harit? Naaaa? Érzed, milyen csábító az illata, ne ellenállj... 

* Próbálja Naimei után mondani a furcsa, idegen szót, de a kiejtése nagyon gyatra. * Azt jelenti, hogy semmi? Kínai volt, ugye?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Vas. 25 Aug. 2013, 19:43

Abban biztos vagyok..... *Teszi hozzá egy mosollyal, de már nem igazán tudja jelenleg megrémíteni őt a másik. Még mindig karba font, apró mosollyal nézte, kissé felvont szemöldökkel.*
Mellesleg, jelenleg nem is szeretném ,hogy hirtelen átválts abba a hihetetlen fenyegetős alakodba....
*Meglendítette a mutatóujját.*
Eltaláltad! Eddig nem igazán foglalkoztam a börtön nóták tanulásával, de nem is igazán szeretnék velük foglalkozni. *Bólintott* Nekem más a tisztségem, nem szükséges ,hogy a tömlöcök közelében legyek... így nem is nagyon járok arra.

Hát.....szegény túlságosan rosszul járt veled.... de valószínűleg ,már annyira un mindent ,hogy szórakoztatja még a te hülyeséges is.... időnként.
*Előre dőlt az asztalon mialatt kitámasztotta az állát. Elgondolkodott.*
Hm... valószínűleg én is így vagyok ezzel.
*Végül megvárta a reakciót s nem tagadta vagy adott igazat az állítására ,csak félre pillantott halvány mosollyal.*

Hát nem....... lehet meggondoltam volna azt ,hogy maradjak e vagy sem, ha ezt előre tudom.
*Sóhajtott maga elé, végül végig nézett magán mialatt hallgatta.*
Kék...az nem elég színes ? *vonta fel a szemöldökét, mialatt rápillantott a srácra hosszan ,majd zavartan vigyorodott el.*
Persze... csiri-csáré ékszereket... mi? *Leintette* Felejtsük el......jól vagyok úgy ahogy.... *Azzal lassan elpillantott.* Fura vagy ,mondom én!
~Még kedves sem vagyok és ilyeneket mond... Mások már elfutottak ilyenkor...~
Ez igaz... finom. *ugrott a témában.*

*Amint megjött az étel azokat nézte s hosszan elgondolkodott. Beletúrt a villával a sajátjába ,majd mialatt bekapta az első falatott , válaszolt, habár rá sem pillantott.*
Nem szoktam vendégeket fogadni.
*Azzal rápillantott, majd az ételre. Ahogyan nézte a kis falatott az ajkába harapott. Ritkán lehetett hozzá jutni, ezt ő is jól tudta. Zavartan pillantott rá, amire egészen más kifejezés ült az arcára.*
........ ......
*Nézte hosszan, csendesen ,majd lassan inkább elé tolta a tányért.*
Inkább....tedd rá...a szélére.

*Elmosolyodik a próbálkozáson.* Ezt azért még gyakorolni kellene... *vigyorodik el .* Hogy pontosítsak..azt jlenti ,hogy nincs. De majdnem ugyan az. *Kezdett enni nyugodtan.*
De németül is tudok. Ja!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Kedd 27 Aug. 2013, 13:00

Pedig az is érdekes tapasztalat lenne... legalábbis szerintem. * Mondja nevetve. * Hmm, ha tanulok pár nótát megtanítsam neked őket? Nincs jó hangom, de a szándék a fontos... 

Naaa, ugye tudod, hogy nagyon gonosz vagy velem? A végén tényleg összetöröd a pici szívemet... A síró bohóc annyira nem szép látvány. Egyébként belegondoltál? Hiába zokog a bohóc, mások kinevetik... Elég kegyetlen sors, ha engem kérdezel. Na, de félretéve a filozófiát... 

Tudom, hogy meggondoltad volna... azért nem említettem. Meg hát... én is csak nemrég találtam ki. Plusz említetted a főzést, szóval meg kell ragadni minden alkalmat, hogy meghívathassam magam. * Kihúzza magát. * Szép-szép a kék... de kék. Valami más szín mellé, esetleg vidámabb máris feldobná... * Elgondolkozva méregeti Naimeit. * Hmm, mondjuk egy kicsi ezüst vagy nem is tudom... lila talán... esetleg valami minta. Neked a káró nem állna annyira jól, de esetleg egy virágos hímzés... * Filozofál rajta, de mielőtt túlságosan belelendülne, inkább tovább lendül a következő témára. *

Nem szoktál... de éppen itt az ideje elkezdeni... vagy eljöhetsz te is hozzám, csak hozd az alapanyagokat, mert nem igazán értek a főzéshez... * Egy zabkását sem tudna úgy elkészíteni, hogy ehetőnek lehessen nevezni. A legutóbb próbálkozásánál elmenekültek a szomszédok a szag miatt, egy hétig szellőztetett folyamatosan utána. A tál ételt egy ideig fegyverként szállította magával, és végül egy bandita NPC fején landolt. * 

* Leteszi a falatot a lány tányérjára, majd megfogja a cubákot és nagyot harap a húsból. * Hmm, ez kellett már... kezdtem érezni, hogy a vészjósló korgás már nagyon közel van.

Mondd még egyszer! Ezt meg akarom tanulni... tetszett, ahogy mondtad... Egyébként érdekes hangzása van a kínai nyelvnek, csak hát nagyon nehéz belőle akár a szavakat is kihallani. Mondjuk nyelvtanulás terén nem vagyok egy nagy géniusz... angolul tudok és franciául... meg átkozódni németül. Szerintem azon a nyelven hangzik a legfenyegetőbben, bármiért is morogsz. * Mondja nevetve. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Serahime Kedd 27 Aug. 2013, 18:56

Talán.. az sem biztos ,hogy olyan gyakran fogunk találkozni. Ezért nem is terveznék ennyire előre most hirtelen.
*Pillant lassan rá, azzal elmosolyodik az orra alatt.*
A szándék a fontos Jester!
Mellesleg, ha valóban olyan picike a szíved, akkor ideje ,hogy kicsit nőjön vagy keményedjen. Nem hiszem ,hogy tőlem kellene féltened, inkább nehogy egyszer más törje össze.
*Pillantott rá, majd zavartan csüggedté vált.*
Még....sosem voltam cirkuszban....nem tudom ezt...

Ahhh...de akkor is. Előbb jobb lenne engem megkérdezned mondjuk erről. *Fonja karba a kezeit ahogyan nézi.*
Hiszen még is csak én lennék a szakács! Mellesleg... pár óra ismeretség után, nem gondolod ,hogy túlságosan nyitott vagy velem szembe? Vagy...ha te ilyen is vagy... én azért nem tudom ezt ilyen könnyen venni.
*Nézte hosszan, mérlegelve a helyzetet. Ha valóban meghívták akkor illene elmennie oda....de... halványan elvigyorodott.*
Gondolod ,hogy a szomszédaid megtűrnének egy fehér keresztest a közelben ?
*Vonta fel a szemöldökét cinikusan, s ismételten kipillantott az ablakon......, bár csak fél szemmel...*

*Hosszan, karba font kezekkel, csendben figyeli, ahogyan a másik méregeti. Épp csak köhintett a végén, mikor úgy gondolta elég lesz már.*

*Jóízűen kezdett enni. Először a kapott ínyencséget, majd a sajátját. Nagyon ízlett neki mindkettő, így kellemes csalódásként kellet belátnia, hogy érdemes volt ide jönnie. Már csak a forró csokinak kellet finomnak lennie és tökéletes lesz az estéje. Néha az ilyen apróságoknak is roppantul örülni kell, főleg..... itt. Lassan pillantott a másikra ahogyan az evett. Csak nézte.*
Én is éhes voltam már.

Hát.... nekünk sokkalta megszokott, így ha elégé hadarunk is, de megértjük egymást. Sokan akik a nyelvet tanulják...valóban ez a legnehezebb a számukra. De azt hiszem minden nyelven elég gyorsan tudnak beszélni. *Elmosolyodik ,majd újra mondja.*
Méiyǒu. Yěxǔ wǒ huì bāng nǐ. (Talán segítek neked)
Nem ? Hát pedig a francia elég nehéz... én nekem angolul kell tanulnom, de a másik kettőt anyanyelven ismerem. *halványan elmosolyodik, majd rábólint.*
Igen...nagyon..."erős" nyelv a német...
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Armblast Pént. 30 Aug. 2013, 11:46

Nem biztos, hogy gyakran találkozunk... de az sem, hogy ritkán... Lehet, hogy a végén elválaszthatatlanok leszünk, sosem tudhatod. * Mondja kuncogva. * Valld be nyugodtan, hogy hiányozna egy idő után a fecsegésem. * Húzza ki magát, miközben színpadiasan a mellkasára teszi a kezét. * Ha akarod, akkor írhatok neked verset is...

Neeem, nem kell a szívemnek nőnie, most tökéletes méretben van. Ha túl nagy lenne, akkor sokan férnének bele, tömegnyomor lenne. Így viszont csak az van ott, akinek tényleg ott kell lennie... és mindig jut hely még valakinek benne, aki szimpatikus. * A cirkusz említésére felvonja a szemöldökét. * Nem voltál? Hallottam, hogy néhány utaznak körbe egy kisebb sátorral... egyszer talán kimehetnénk. Szerintem élveznéd, vannak ott artisták, légtornászok, idomárok... bűvészek és persze bohócok is. Egyszer mindenképpen megérné szétnézned és csak hogy lásd, milyen jó hangulatom van ma, vállalkozom rá, hogy egy általad választott időpontban ingyen és bérmentve elkísérjelek.

Hmm? Nem vettem észre, hogy túl nyitott lennék... Mellesleg, én pont ilyen vagyok. * Mondja nevetve. * Mi értelme lenne Jesternek, ha még ő is komoran állna mindenhez? * Megkocogtatja az állát. * Legfeljebb átszabják a ruhádat, de nem hiszem, hogy történne valami... Leitatni nem tudunk, eladni nincs kinek... szobalánynak nem érdemes foglyot tartani... jah, simán megúszod, ha besétálsz.

* Evés közben nem foglalkozik az illemmel, nagyokat harap a húsból, és ugyanúgy harapja mellé a kenyeret is. Kés-villa? Ugyan. Sokkal inkább a két pracli. Amikor elfogyasztotta az ételt és lerágta az utolsó morzsákat is a csontról, lenyalja az ujjairól a szaftot, hogy az se menjen kárba. * Szerencse, hogy az eső ellenére is kijutottunk az erdőből, különben felfaltalak volna... 

* Előregörnyed, úgy fülel a szó után. Újból megpróbálja kimondani, már valamivel jobban, de még így is gyatrán. * Ááá... ne tetézd, még azt az egyet is meg kell jegyeznem. Mit mondtál utána? * Kérdez rá nem kevés érdeklődéssel, amit esze ágában sincs leplezni. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Reboot in Exteria (Nyitott) [16+] - Page 2 Empty Re: Reboot in Exteria (Nyitott) [16+]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.