dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden Ship (Nyitott)

4 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Csüt. 27 Jún. 2013, 15:19

-Ugyan ne köszönje kisasszony! Én csak az igazat mondtam. *Mondja Shu kedves mosollyal, majd bólint.*


- Értem akkor egy rózsakert szimfónia. *Mondja kedvesen, majd megfordulva lendületesen indul a pulthoz, hogy megkérje a főnököt, hogy csinálja meg a teát, amikor meghalja a papírok ki zúgását. Megfordulva egyből odasiet, hogy segítsen felszedni a földről.*


- Hagyja kisasszony majd én segítek! *Mondja és megfogva a kezét óvatosan ülteti vissza az asztalához. Elé térdelve finoman fogja a kezét és kiemelve belőle a bele kerülő papírokat mélyen néz a szemébe.*


- Kérem hagyja, majd mi össze szedjük önnek. Csak nyugodjon meg, itt barátok között van. *Mondja kedves mosollyal és látja a nyomtatásokat.*


- Az ön kutyusa? -Nagyon szép és biztos, hogy elő fog kerülni. *Mondja továbbra is kedvesen mosolyogva és megcirógatja az arcát, hogy tovább nyugtassa a vendéget.*

*Nyugodtan csendben fogyasztom a kávém mikor meghallom maga mögött a táska csatjának engedését és a papírok kiborulását. Hátra fordulok, de ekkor már a nő próbálja összeszedni a papírjait. Reagálni sincs idő, mert a férfi pincér siet oda, ülteti fel a székbe és nyugtatni kezdi. Lerakva a kávés bögrét állok fel és leguggolva szedem össze a papírokat könnyedén nagy rutinnal. Kedves mosollyal nézek fel a hölgyre, és elé rakva az asztalra a papírjait lassan állok fel.*


- Nem történt semmi probléma hölgyem. *Mondom kedvesen elmosolyodva a hölgyre majd a fekete fehér nyomtatványokra pillantok.*


- Elnézést hölgyem... elvehetnék ezekből egy párat? Kitenném a színház faliújságjaira, mind-e mellett ha látom a kutyáját tudjam értesíteni. *mosolyom megnyugtató és nyugalmat, őszinteséget áraszt. Kecses mozdulattal emelek le a nyomtatott felhívásból egy párat. Lassan megfordulva a pultban állókra nézek, láthatóan ők is jöttek volna segíteni, de felesleges volt, hisz itt van a fiatalember és én is szeretek segíteni.*

-És ide is kirakunk párat belőlük. Meg lesz a kutyája. *mondja mosolyogva ismét Shu és finoman cirógatja a kezét.*


- Nekem is van egy kutyám, igaz ő nem kisméretű, hanem egy nagy Husky. Taita a neve. Nagyon szeretem, és nem tudom mit csinálnék, ha eltűnne. Segítek önnek megtalálni, így kirakjuk az egyiket ide az üzlet ajtajára. *Mondja kedvesen mosolyogva továbbra is.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 27 Jún. 2013, 18:34

[Simán leköröztetek XD Na mindegy.. most már mindegy...]

Lehet benne valami.....sőt.
*Nézte ő is jobban meg a hölgyet ,majd kicsit kitámasztotta két kezén a fejét ahogyan hosszan nézte a vendégeket. jelenleg többet nem tudott csinálni. Várt, de nem akart zavarni sem, így hátra indult a konyha felé ,hogy megnézzen valamit. Éppen nyitotta az ajtót ,amikor a testvére hangját ,majd papírok zaját hallotta meg. Odakapta a fejét s már lépdelt, ám megelőzték. Egy pillanatra megrezzent ahogyan a színésznő feléjük pillantott, végül mivel látta ,hogy felesleges oda mennie, s nem akarta jobban felzaklatni a vendéget, vissza fordult s vissza ment a konyhába. Az ő vendégeinél még bőven volt az ételből és az italokból, így tudta van még egy kis ideje.
Bent elkezdte átnézni a dolgokat amiket reggel ma kihagyott. De itt sem volt munka. Miden rendben volt ahogyan a főnök elvárta.*

*Olyan 3-4 perc után sétált ismételten ki. Nekidőlt hátul a falnak mialatt nézett előre. El kellet ismernie ,hogy a testvére érti a dolgát. Halványan elmosolyodott.
Észrevette ,hogy a testvére is tartogat egy lapot a kezében. Hirtelen ötlettől vezérelve lökte el magát, majd csendes osonással termett nála jóval magasabb bátyja mögé s kicsente a kezéből a plakátot. Amint a nő észrevette, nyugodt, kedvességgel nézett rá ,majd meghajolt és elindult ki, hogy kitegye a plakátot.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 28 Jún. 2013, 11:32

* A nő elfogadja a segítséget, visszaül a székére, közben szomorkásabb tekintettel nézi a szétterült lapokat. Kijavított dolgozatok, jegyzetek az órákhoz, és természetesen a nyomtatás... az utóbbin akad meg a tekintete, ami a szomorúságát okozza. Aprót bólint. * Hai... tegnap előtt tűnt el... a neve Saika. * Mondja csendesen. A másik nőre pillant, aki szintén a segítségére siet. * Köszönöm... mindkettejüknek hálás vagyok... * Épp mondana még valamit mentegetőzésként, amikor Michiru is odasétál hozzájuk és el is viszi a lapot. * És önnek is... * Mondja szinte azonnal, ahogy megenged magának egy apró mosolyt. * 


* Talán még sosem próbáltak neki ilyen sokan segíteni, így nem tudja, hogy pontosan mit kellene mondania, vagy hogyan kellene reagálnia. A térdén pihentetett kezei belemarkolnak a szoknya finom anyagába, próbálja leplezni a zavarát. * Nem szeretnék önöknek gondot okozni... * Mondja végül csendesen. *

* A jelenetet Reiji is végignézi, és habár indulna segíteni, már késő. Látja, hogy Michiru mire készül, így a pult alól elővesz két ragasztó gyöngyöt, majd követi a pincérnőt. * Ezzel tedd fel... nem hagy később nyomot és elég jól tart. * Ezt a pár pillanatot arra használja fel, hogy ő is vessen néhány pillantást az eltűnt kutyára. * Tévedtem... ma túl órázunk, de cserébe holnap ráértek annyival később bejönni... * Mondja, majd ő is elindul a vendég felé. Átvált főnök üzemmódról, így már kedvesen mosolyogva pillant a zavart nőre. *

Kisasszony... ha visszajön a záróránk után, akkor örömmel segítünk keresni Saikát. Biztos vagyok benne, hogy együtt megtalálhatjuk. * A hangja nyugodt, gyengéd. Finoman meghajol, majd elindul a konyha felé. Szerencsére jól hallotta korábban a nő választását, bármennyire is igyekezett diszkréten és halkan közölni azt. Miközben az italt készíti el, kissé elgondolkozik a történteken, illetve a másik két vendégen is. Reménykedik benne, hogy még viszont láthatja őket külön-külön is.*
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Pént. 28 Jún. 2013, 14:58

*Shu mosolyogva kedvesen néz a nőre és kedvesen simogatja meg a szoknyába kapaszkodó kezeket, hogy nyugtassa, majd a színésznőre pillant, kedves mosollyal köszönetképp, majd vissza a zavart vendégre.*


-Az én nevem Akatsuki Shuichi. Esetleg megtudhatom az ön bizonyára gyönyörű nevét is. *Mondja hízelegve, de szavai őszinték még most is.* -És nincs mit köszönnie. *Mondja gyengéd hangon mikor Michiru odalép és kiveszi a kezéből a papírt és elviszi, majd vissza néz a nőre, de még mindig előtte guggol*


- Butaságot pedig ne mondjon. Egyáltalán nem okoz nekünk gondot kisasszony. *Hangja nyugodt és kedves. Mosolyogva simítja meg az arcát.*


- Kérem mosolyogjon még. Akkor a legszebb ha mosolyog. *Ekkor lép oda a főnök és jelenti be, hogy zárás után együtt fogják megkeresni a kutyát amire teljesen fellelkesül.*


- Ez egy remek ötlet főnök! Elugrom akkor mag Taitáért! Ő majd a szaglása alapján meg tudja biztosan keresni! *Mondja lelkesen és a vendégre néz ismét.*


-Hozza el Saika kedvenc játékát, amit megtudok szagoltatni Taitaval! A szag alapján megfogja tudni találni! *Mondja biztató mosollyal, de továbbra se áll fel mellőle.*

*Továbbra is a hölgyet nézem megnyugtató kedves mosollyal és a papírokkal megyek vissza az asztalomhoz, mert jelenleg én itt többet nem tudok tenni. Felvéve iszok bele a kávémba és rosszalló pillantását is látom barátnőmnek, mivel elvileg én egy "idol" lennék nem lenne szabad így viselkednem, amit valahogy sose értettem meg, miért kellene fennhordanom az orrom.*


- Hiába nézel így... nem tudsz átszúrni a szemeddel. *mondom szemeibe nézve még mindig nyugodtan és hangom is az. Lerakom az asztalra a papírokat és inkább vissza ülök. Ismét keresztbe teszem a lábaim és elkezdem elfogyasztani a reggelim. Nagyon finom és ízletes, de nem mutatom ki az arcomon. Elgondolkodva nézek magam elé, majd mikor meghallom a kutya keresési akció tervét elmosolyodva fordulok oda.*


- Az esti előadás után én is szívesen segítenék megkeresni a kutyust. *Mondom mire meghallom "barátnőm" hangját a hátam mögött.*

- Az nem fog menni, ugyanis az előadás után jelenésed van a Berinton partin. *Emlékeztet amire nagyot sóhajtok.*

- Kérlek mond le és a nevemben kérj elnézést, hogy nem tudok megjelenni. *Mondom felé fordulva.*

- Ezt nem mondhatod le... *közli villámló szemmel, amire ismét sóhajtok. ~Hogy én mennyire is utálom ezt.~ Egészítem ki gondolatom és visszafordulok.*


- Sajnálom... nem... nem tudok segíteni. *Mondom rezzenéstelen arccal, de szememben egy pillanatra megvillan a szomorúság.*

-Ugyan kisasszony, köszönjük, hogy segíteni szeretne, de a kötelessége az első és megértjük. *Mondja Shu nyugodt és megértő hangon.*


*~Kötelesség... nekem csak a kötelesség jut.~ Gondolom, de ezt kívülre nem mutatom. Mosolyogva bólintok kedvesen.*


- Köszönöm uram. Ön igazán figyelmes és kedves. *Mondom őszintén szemeibe nézve, majd inkább vissza fordulok és megeszem az utolsó falatot és megiszom a maradék kávémat és felállva veszem magamhoz a táskámat és a hölgyre nézek.*


- Mivel tartozom kisasszony? *Teszem fel a kérdést jelezve fizetési szándékom.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 30 Jún. 2013, 19:10

Iie.... ez nem túlóra főnök... és nem is kell parancs rá. Az a dolgunk ,hogy segítsünk.... ez természetes. Munka után keresés....
*Még megvárja míg a főnök a kezébe nyom egy kisebb ragacsot, amelyet majd használhat kint. Az indokot is megkapja tőle, bár ezt érti, szóval már előre is bólint rá. Csak ezután megy tovább.*

*Látja ,hogy a hölgy zavartan, de kedvesen pillant rá, s ezt habár ő előzőleg is viszonozta ,most szintén meg teszi. Megérti... ha Taita eltűnne, ő is nagyon maga alatt lenne. Amíg haragudott Shuichire.... Taita akkor is ott volt vele.... és ezt sosem fogja elfelejteni. Talán ezért van ,hogy még most is sokkal elnézőbb vele szemben, s ilyenkor Shu tartja a frontot, szokása ellenére. Biccent egy picit, megfordult. Akkor találkozik össze világos pillantása a színésznőével. Ahogyan cselekszik, habár az előbb természetesebbnek vette, most egy picit meglepte. Bár ezt nem mutatta ki, érdeklődve nézte, ahogyan elveszi a papírokat . Mialatt tovább ment, még hallotta a beszélgetés foszlányokat, bár a lényeget értette. Szinte észrevétlenül, de még vissza pillantott az ajtóban s ránézett, csak azután ment ki.
Elgondolkodott... hosszan mert egymással ellenes dolgokba ütközött... és ez az érzés ismerős volt.
Ezen gondolkodott, mialatt kiragasztotta a plakátot. Végül félre tette picit ,hiszen most első a kutyus. Azt nézte hosszan.*
Bárcsak..... előkerülnél.
*Suttogta s már fordult volna meg ,hogy bemenjen ,mikor véletlenül nekimentek a vállának. Megtorpant, s lepetten pillantott előre mialatt reflexszerűen elmotyogott egy elnézést. Nézett az alak után egy kis ideig, aki csak intett. Úgy tűnt valamibe nagyon bele volt merülve. Nem tudta miért nézte ennyire.... de szinte mindent azonnal észrevett. Végül megrázta a fejét majd bement. Amint vissza fele lépdelt, elmosolyodott még Shu és a kisasszony felé, csak ezután tekintett a felé lépő nőre. Nézte, majd elmosolyodott kedvesen. Észrevette ahogyan a főnök int még neki, mire kicsit megdöntötte a fejét ,maga elé téve kezeit össze, s meghajolt, majd úgy vissza.*
Mivel a kisasszony először fogyasztott nálunk, szokásunkhoz híven ez most a teaház ajándéka volt. Reméljük ízlett önnek minden s még látjuk.
*Hajolt meg ismételten, majd félre állt az útból ,hogy mehessenek.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 09 Júl. 2013, 13:18

 Nagisa... Nagisa Kou. * Mutatkozik be csendesen a nő, amit egy finom meghajlás kísér az illem kedvéért. * Köszönöm, tényleg nagyon kedves öntől, Akatsuki-san. * Amikor a férfi felajánlja, hogy zárás után keresni fogják a kutyát, védekezőleg maga elé emeli a kezeit. * Iie... már így is nagyon sokat tettek értem... * Kezdené el, de szemmel láthatólag a kérdés már eldöntetett. Aprót bólint. * Elhozom.



* Hallja a nőt és annak barátnőjét, amint enyhe összetűzésbe keverednek. Rámosolyog a segítőkész hírességre. * Köszönöm, kisasszony... már azért is hálás vagyok, hogy kiteszi a plakátot. Nagyon sokat jelent nekem. * Próbálja egy kicsit menteni a helyzetet. *


* Pár pillanatra elgondolkozik, addig a nehéz táskát fürkészi, majd halványan mosolyogva néz fel Shuichire. * Taita biztosan nagyon okos kutyus lehet. Olyanok, mint egy-egy családtag... * Halkan felsóhajt, ahogy visszagondol Saikára, majd megrázza a fejét, hogy elhessegesse a negatív képzeteket. *


* Eközben Reiji a konyhában ténykedik: elkészíti a teát, amit a kutyás hölgy rendelt. Miután a lágy és kellemes illatú, gőzölgő italt kitöltötte a csészébe, ízlésesen elrendezi egy tálcán a szükséges kiegészítőkkel. Csak a pultig viszi, ott halk csengőszó jelzi, hogy a pincérek valamelyike lecsaphat rá.

Érzi, hogy a zsebébe csúsztatott telefon rezegni kezd, így azonnal az irodája felé siet, hogy válaszoljon a hívásra. *

* Kou egy kicsit oldódni kezd. Furcsa a számára ez a nyugalom és kedvesség, amivel itt bánnak vele... és talán egy kicsit fájdalmas is a számára, mert tudja, hogy odakint egészen más várja majd. Újból körülnéz a teremben, most egészen más fényben látja. Már nem egészen idegen a számára... van benne valami megmagyarázhatatlanul otthonos. Egy menedék. Először a mellette lévő fiatal férfire pillant, utána pedig a lányra, miközben ismét feléjük közelít. * Elnézést, ha túl közvetlen a kérdés... de önök testvérek, igaz? * Kérdez rá mindkettejüknek címezve. * Nagyon hasonlítanak egymásra. * A szája elé kapja a kezét, azt nem akarta kimondani, mégis kicsúszott. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Kedd 09 Júl. 2013, 19:33

-Igazán szép neve van kisasszony. *Mondom egy kedves mosolyal és nyugodtan guggolok melette.* -Az remek lesz, hisz szag alapján Tait talán hamarabb megtalálja a kutyust. Tait meg én az utcát rójuk, míg ön és a főnök elmennek megnézni az állatmenhelyeket, hátha bevitték valamelyikbe. *mondom ki a gondolataim kedves megértő hangsúllyal. A hírességre nézek és nem igazán tudom mit mondhatnék neki. Úgy gondolom csak hátráltatná a keresést, ha ő is ott lenne.*

-Ugyan hölgyem ez a legkevesebb amit megtehetek. *Mondom teljes nyugodtsággal egy kedves mosollyal és barátnőmre már rá se pillantok. Igazából haragszom rá, amiért nem teszi azt amit kértem tőle.*


- Ohh igazán kedves kisasszony, és köszönöm szépen a reggeli kávét, és a croasan paninit. Mind kettő nagyon finom volt. *Köszönöm meg kedvességét és meghajolva felé köszönök el.*


- Természetesen egy ilyen kellemes helyre az ember szívesen vissza jön. Viszont látásra. *Mondom végszóként és újra meghajolva ez úttal mindenki felé, majd eztán megyek ki a vendéglőből.*

- Igen a kutyák olyanok mint ha a gyerekeink lennének. Főleg hogy akármekkorára is nőnek fel, mindig is szükségük lesz ránk és nekünk is rájuk. *Mondom kedves mosollyal mikor meghallom a csengőt. Felegyenesedve nézek a kisasszonyra.*


- Kész a teája és hozom is önnek. *Mondom egy kedves mosolyal és ekkor kérdezi meg, hogy Miciru és én testvérek vagyunk-e mosolyogva fordulok vissza a pulttól és megyek vissza.*


- Hai. Michiru a húgom, és valóban nagyon hasonlítunk, főleg mióta rövidre vágatja a haját. Ne aggódjon, mi ezt már teljesen megszoktuk, sőt nem is bánjuk. Ha nem lenne a mellkasán az a kidudorodás akkor könnyedén tudnánk ugratni a főnököt nem gondolja? *Kérdi a maga bohókás módján és óvatosan teszi elé a csésze teát.*


- Fogyassza egészségel kisasszony és kérem, most már nyugodjon meg. *Mosolyodom el ismét és vissza megyek a pulthoz előtte viszont meghajlok a vendégnk előtt. Felegyenesedve látom, hogy a főnök már az irodájába el is tűnik. Nem igazán tudom miért, de nem is zavar. A pult mögé lépve várakozok most egy kicsit.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 12 Júl. 2013, 08:25

Nagyon szépen köszönjük, és nagyon örülünk ,hogy ízlett önöknek.
*Hajolt meg ismételten s hosszan nézte ahogyan elmennek. Halványan elmosolyodott, azért kedvesnek ítélte meg a nőt.... habár volt valami, ami zavarta ebben az egészben.
Meghallotta az apró csengőt s már indult is volna a teáért, de a bátyja megelőzte, viszont a kérdést ő is meghallotta. Kedvesen pillantott oda a nőre ,majd kicsit közelebb sétált. Meghajolt.*
Hai... ez így van.
*Helyeselt ,hiszen Shu már válaszolt is. Majd hirtelen kapta rá a fejét a hasonlíttatásnál, és a "kidudorodás" okán. Zavartan húzta el egy mosollyal a száját...... ennyivel kellet megelégednie ,hiszen vendég előtt, nem tehetett semmi rosszat Shunak. Így visszavette mosolyát s a nőre pillantott. Bólintott illedelmesen.*
Hai. Habár szerintem a főnöknek az is feltűnne ,hogy Onii-san vagy 20 cm magasabb nálam.
De ha tényleg, bármire szüksége lenne, akkor csak szóljon nekünk.
*Nézte a nőt kedvesen, kicsit belenézve ,majd egy nagyobb mosollyal, s inkább lehunyta szemeit.*
Itt mindenki barát.

*Látja ,hogy a bátya vissza vonul, s egy ideig nézte a nőt, de végül ismételten meghajolt. Nem akarta zavarni, ha bármi kellene akkor úgyis meglátják. Lassan sétált vissza hozzá, s amint a vendég nem figyelt, a pult mögött az oldalába könyökölt.*
Dudor ? Te is szépen állítod be a tesódat.....
*Pillantott rá hosszan ,majd egy sóhajjal nézett előre.*
Nagyon aranyos.... csak az a baj, hogy félénk.... *sóhajtott csendesen.* Szegény... látszik ,hogy nagyon szereti a kutyusát. Ha Taita eltűnne... nem tudom mit tennék.... Ma bent maradunk... vagyis én biztos, de te is...ugye ?
*Aztán kicsit hátra pillantott, hiszen a főnök eltűnt.*
Hm... kivel beszélhet?

[Kivel beszél ? :DCsatlakozhatok a csevegéshez , a másikkal?]
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 15 Júl. 2013, 10:50

Köszönöm... Anou... talán jobb lenne, ha én mennék az utcán. Saika ismeri a hangomat és engem is, egy idegenhez nem biztos, hogy odamenne. * A pincér válaszán először halványan elmosolyodik, majd pár pillanatra felnevet. * Talán inkább családtag... Pontosabban egy nagyon jó barát, aki mindig mellettünk áll...


* Kou is hallja a csengőt, de egészen addig nem tudja mire vélni, amíg a férfi el nem indul a tálcáért. * Ah, köszönöm. * Behunyja a szemét, amikor megérzi az ital kellemes gőzölgését. * Nagyon finom az illata... * Állapítja meg csendes, szelíd hangon. *


* A magyarázatra felkapja a fejét. * Kidudoro-... * Elharapja a mondatot és mélyen elpirul. * Nem hiszem, hogy össze kevernék önöket. * Tér vissza a mosolya. * Még egyszer köszönöm, Akatsuki-san. * Hajtja meg a fejét. Miután egyedül maradt félig az ölébe húzza a táskáját és kivesz belőle egy mappát, az abban lévő lapokat nézegeti át a teája mellett. *


* Reiji leül a számítógép elé, egy önéletrajzot nyit meg, miközben beszélni kezd a telefonba. * Említették már, hogy nagyon jó időzítése van, Amano-san? Tegnap késő este érkezett meg minden papírja, már csak a szerződés hiányzik. A részleteket jobb lenne személyesen megbeszélni, kezdve a fizetési igényével, illetve a beosztással és a kezdés időpontjával... Esetleg számíthatok rá, hogy a mai vagy a holnapi nap folyamán bejön?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Csüt. 18 Júl. 2013, 08:46

-Hmm igaza van kisasszony. Mármint abban, hogy önt ismeri, és jobb velem tartania az utcákon. *Mondom szélesen elmosolyodva kedvesen.* -Akkor majd velem és Taitával jön az utcán, s legalább élvezhetem kellemes társaságát is Nagisa-san. *A kedves mosolyt nem lehet letörölni a arcomról, s valóban felettébb örülnék a társaságának. Kellemesnek ígérkezik ez a kutya keresési akció.*


-Igen igaza lehet kisasszony, de a gondolattal azért még el lehet játszani. *Mondom húgomra pillantva s meghajolva a vendég előtt térek vissza a pulthoz, majd húgom is aki oldalamba fúrja könyökét. Rápillantok és megsimogatom oldalam.*


- Nah ne bökdös, csak vicceltem te is tudod nagyon jól. *Suttogom halkan, hogy a vendég ne hallja és ne zavarjuk meg a nyugalmába. Mikor a vendégről beszél bólintok és lopva pillantok rá egy kedves mosollyal.*


- Igazad van. De idővel les egy olyan férfi a életében, aki majd megtöri a szégyenlősségét s magába bolondítva megadja neki azt amire igazán szüksége van. *Mondom egy kedves mosollyal arcomon és most én bököm meg a húgom.*


- Ahogy neked is. Bár bízom benne, hogy minél hamarabb, találkozol egy ilyen személlyel. Elégé rossz látni, mikor magadba fordulsz és még nekem se vagy hajlandó elmondani mi a baj. *Mondom mosolyogva, de aggodalommal halk hangomban. Újra a vendég fele pillantok, hogy szüksége van-e még valamire, de láthatóan beletemetkezett a tea mellett a munkába. Nem kíváncsiskodom, most hogy megnyugodott biztos jobban tud oda koncentrálni. Saikat pedig meg fogjuk találni. Körbe pillantva csak most veszem észre, hogy a másik két vendégünk elment.*


- A színésznő és barátnője elment? *Kérdem meglepődve halkan.* -Észre se vettem a távozásuk. *Mondom ki őszintén, bár meglepi, hogy ennyire lekötötte a kisasszony megnyugtatása. Ismét körbe pillant a főnököt se látja. Michirura néz érdeklődve.*


- Főnök? Irodájába ment? *Érdeklődöm tovább felismerve a változásokat.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 19 Júl. 2013, 16:01

- Sokszor kapok hasonló dicséreteket, habár azt nem mondhatom ,hogy mindegyik tényleg azt jelenti ,mint amint mondanak.

* Hangjából lehetett hallani ,hogy igazán jól mulat, annak ellenére ,hogy pár szava inkább cinikus volt ,mintsem olyan optimista. A háttérzajokból azt is le lehetett szűrni ,hogy éppen ír...vagy olyasmi, mivel sercegett a toll alatt a papír. Így ezután kicsit csendben maradt, bár halkan hümmögött. Gondolkodott.*

- Igen... gondoltam ,hogy az még szükségeltetik. Hát a megbeszélésünk szerint leginkább a holnapi nap lenne a legalkalmasabb erre. A reggel folyamán, de ha tényleg kellek, akkor természetesen most is ráérek.

*Az órájára nézett, de a telefont a fülénél tartotta.*

- Egy Olyan fél óra, óra lenne míg innen odaérnék.

*Mondta s vissza pillantott a manga oldalra amit éppen befejezett. Nem dolgozott most segítők nélkül. Mára szabadnapot adott nekik. Ő akarta az utolsó simításokat befejezni az oldalakon. Jól haladt.*

*Nyugodtan nézte a vendéget. Halványan elmosolyodott ezalatt, úgy ,hogy észre sem vette. Hiszen, ők segítettek. Egyre jobban látta ,hogy lenyugodott, bár, azt is észrevette ,mikor a papírokat nézte, mintha valami megváltozott volna a mimikáin. Még ilyen messziről is látta. Testvéréhez persze nem szólt...egy ideig.
Elhúzta a száját, amint kedvesen előre mutatta a nőnek az életét.*
Nem hiszem ,hogy van ilyen férfi. De kívánom neki ,hogy így legyen. Megérdemelné. Már innen látszik ,hogy világ életében nem ártott másnak.... inkább neki ártottak.
*Érzi ahogyan testvére borostyán szemeivel őt méricskéli mialatt beszél. Szavainál nem változik a mimikája, ugyan olyan komor ,mint előzőleg. Karba fonja kezeit.*
Nem szükséges ,hogy elmondjam, azért nem teszem meg. Nincs baj.

El...... bizonyosan dolguk volt. Habár a színésznő igyekezett segíteni, nem tehette. Ilyen ez a világ. Mellesleg... kíváncsi vagyok te észrevetted e ..azt.
*Nézett kifele, majd bepillantott a konyhába.*
Igen..úgy tűnik diskurál.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Pént. 26 Júl. 2013, 22:24

Nyugodtan szólítson Kou-nak. * Mondja halványan a pincérre mosolyogva. Nem igazán érti, hogy mi vezérelte... azaz érti, de nem szívesen vallja be még magának sem. Halk sóhajjal pillant le a teája gőzölgő felszínére, majd újból a papírokkal kezd foglalkozni. Szereti a munkáját, ezt le sem tagadhatná... Tanárként dolgozik, és éppen a felmérőket ellenőrzi, amiket az előző óráján íratott a diákokkal. Elővesz egy tollat, úgy kezd el javítgatni közben. A teáját időközönként megemeli, aprókat kortyol belőle. A csillogó tekintete elárulja, hogy nagyon ízlik neki a lágy illatú nedű. *

* Reiji egy tollat fog a kezében, és egy cetli szélét firkálgatja beszélgetés közben, majd inkább csak pergetni kezdi az írószert az ujjai között. * Ha nem azt jelentené, amit mondtam, nagyon hamar észrevette volna... * A hangján hallatszik, hogy elmosolyodik. *

A megbeszélést illetően, amelyik időpont önnek megfelelőbb... Egyelőre nem kötnek minket kifejezetten szűk határidők, így a két nap között könnyedén megegyezhetünk. Jobb lenne minél hamarabb rendezni, de természetesen ha sürgős dolga van, megértem. A hétvégére szervezett városi zenei fesztivál miatt viszont nagyobb forgalomra számítok, így jó lenne, ha már péntek-szombat táján tudna kezdeni... de ezt tényleg majd személyesen.

Ha saccolnom kellene, akkor a megbeszélés és az kezdéssel kapcsolatos apróságok legfeljebb két órát vesznek majd igénybe. Nem szándékozom hosszú előadást tartani a teaházakról... legfeljebb egy zanzásított változatot adok elő. * A végét nem komolyan teszi hozzá. * Plusz-mínusz fél óra az utazás miatt. * Toldja még a végére egy rövid gondolkozás után. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Szomb. 27 Júl. 2013, 14:48

 *Mosolyogva bólint a hölgy szavaira kedvesen utána pedig húgára néz a pult mögül. Hallgatja és elhúzza a száját.*


- Ugyan olyan makacs vagy mint anya volt. *Jegyzem meg nyugodt hangon és megsimítom a vállát.* 


- Egyszer azért remélem megbocsájtasz nekem amiért ott hagytalak anyánál. Én nem tudtam, hogy te nem jöhetsz velem. Hidd el nekem se volt könnyű. *Szavaim nagyon halkak és finoman ölelem magamhoz a húgom és érdeklődve most a vendégünkre nézek. Nehezen engedem csak el, de megfogadtam magamnak, hogy bármibe is kerül soha többet nem hagyom el a húgom. ~Nekem ő a legfontosabb személy, és a jövendőbelimnek. Már ha lesz ezt el kell fogadnia, hogy Michiru mindaddig velünk fog élni, míg ő úgy nem gondolja, hogy elköltözik.~ Fut végig a gondolat a fejembe, majd csak a vendéget figyelem a pult mögül, természetesen nem feltűnően. Észre veszi az apró jeleket ahogy a dolgozatokat javítja és örül, hogy sikerült megnyugtatni.


A színésznővel kapcsolatosan mikor testvérem beszél ismét rá emelem borostyán szemeim érdeklődőn.*


- Mit kellett volna észre vennem? Ha azt, hogy igen csak segítőkész attól független, hogy híresség, igen azt észre vettem. Nem olyan mint egy átlag színész. *Mondom kicsit elgondolkodva a plafonra emelve tekintetem.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 27 Júl. 2013, 22:26

*Amikor az anyjuk kerül szóba elpillant. Évek óta nem beszélt a szüleikkel, és nem is szándékozott. A hasonlítás mégis felhozta ezt. Vállat vont.*
Végül is vele éltem...nem olyan meglepő.....
*Csendesedett el a végére. Amint testvére elnézést kért tőle maga elé pillantott. Az ölelés hirtelen érintette. Meglepődött, de nem lökte el magától. Ismét egyedül állt s gondolkodott. Shu eszébe juttatta a régi dolgokat akaratlanul is amiket felejteni akart ,de most csak elmosolyodott. Inkább a vendégre pillantott.*
Megnyugodott... látod ?
*Mosolyodott el békésebben.*

Azt is..de nem pontosan erre gondoltam .*sóhajtott ,de nem eresztette most el ezt a kicsi mosolyt. Az volt a fontos ,hogy most a vendégükön segítsenek. Majd ha a színésznő visszatér... jobban figyel rá. Talán más nem vette észre...vagy nem vehette még észre.*

Azt hiszem élvezetes lesz így a munka.



*Félre tette a tintás tollat, majd csak nézte messziről a kész alkotását. Úgy folytatta a beszélgetést.*
Nem... végül is  nincs most olyan fontos dolgom ,hogy pár órát ne tudjak lógni.

*Mosolyodott el. Tényleg így volt, szerencsére. Nem mindig sikerült teljesen határidőre teljesítenie, de most elég jól haladt. Ránézett ismételten az órájára ,mialatt felállt a székről.*
Értem.... nem lesz velem gond, imádom az embereket,és általában ők is kedvelnek engem.
*Jelentette ki teljes határozottsággal, s habár egy oldala tényleg így gondolta, volt egy másik aki tudta ,hogy pontosan ez,hogy megy, így inkább nem foglalkozott vele. Ellépet az asztaltól és a szekrénybe keresett ki egy vékonyabb ,divatos, és lezser pulcsit.*

30 óra és ott vagyok főnök.
* Majd lenyomta és eltette a zsebébe a telefont. Felvette a sportcipőt, levette az akasztóról a kulcsot, majd elhagyta a lakását. talán még jól is jön neki egy kis séta.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Vas. 28 Júl. 2013, 17:59

Tudja, ha ilyen hozzáállással indít, automatikusan nagyobbak lesznek az elvárásaim az első munkanapján. * Van valami a hangjában, ami miatt úgy fest, ez nem teljes egészében vicc. * Őszintén szólva, várom az alkalmat, hogy együtt dolgozhassunk.  A pontos címet már ismeri, nyugodtan használja a főbejáratot, várni fogom. * Köszön el tőle, majd leteszi a telefont. Még pár másodpercig a tollat nézi, végül leteszi az írószert az asztalra és felkel a székéből. Sokkal gördülékenyebben mennek a dolgok, mint azt eleve gondolta. Előkészíti az asztalára a papírokat, valamint résnyire kinyitja az iroda ablakát, hogy cserélődjön egy kicsit a levegő. *

* Miután minden aprósággal végzett, visszatér a testvérpárhoz. * Körül-belül még fél óráig itt vagyok, utána lesz egy megbeszélésem... Valószínűleg a hétvégén csatlakozik hozzánk még egy fő. * Közli velük tömören. * Hmm, úgy látom, a kisasszony már jobb színben van... * Nem foglalkozik vele túlságosan, hogy az alkalmazottak korábban egymással beszélgettek. * Shu, Michiru figyeljetek rá jobban. Nem csak a kutyája eltűnése bántja, ez egyértelmű... az csak a jéghegy csúcsa. A ti dolgotok lesz kideríteni, tekintve, hogy hátul leszek egy darabig.

* Miközben beszél, újból nyílik az ajtó, és még néhány vendég érkezik a teaházba. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Pént. 02 Aug. 2013, 20:50

*Hosszan nézek a húgomra, majd a vendégünkre. Finoman megsimítom húgom vállát mosolyogva és a bejövő vendégekhez megyek. Illendően köszönve és az asztalokhoz vezetem. Felvéve a rendelést nézek húgomra.*

-Ezt most én csinálom. *Mondom határozottan és eltűnök hátul. Ízlésesen csinálom meg a megrendeléseket, majd kiviszem és kedvesen foglalkozom a vendégekkel. Vissza térek a tanárnő vendégünkhöz Kou-sanhoz.*



- Hmm látom vannak igazán tehetséges diákjai. *Állapítom meg mosolyogva.* -Milyen tárgyat tanít kisasszony? *Kérdem kedvesen érdeklődve.*


- Jaj... elnézést a tolakodásért, igazából azért jöttem, hogy megkérdezzem kér-e még valamit.
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 02 Aug. 2013, 22:24

*Kihallotta a férfinak a hangjából ,hogy az előzőt jobban magára vette. Felnevetett erre.*
Ugyan főnök, precíz vagyok és pontos, majd meglátja, csak akkor érvényesítem a "lógást"

 , ha már tényleg nincs más dolgom.
~ Vagy nem olyan kézenfekvő a dolog.~
Különben nem is jelentkeztem volna egy ilyen állásba.

*Ezután nyugodtan ment az utcán. Időnként felpillantott az égre. Hosszan nézte a változó időt, ahogyan telik s minden érdemlegeset megjegyzett , hátha legközelebb beleveheti a történetébe.*


Még valaki főnök ??
*Döbbent meg ahogyan a férfit nézte ,majd vissza a testvérére.* Nem szeret minket a főnök ,hogy elvesz még valakit?
*Kérdezett rá, habár enyhe vicc is oldotta a mondatott. Utána lévő mondatára bólintott és vissza pillantott a nőre. Kedvese nézte.*
Shu is mondta... ne aggódjon Reiji-san... nem lesz baja...
*Nézett rá kedvesen ,majd halk nevetéssel s verseny pillantással nézett bátyára. Látta ahogyan az elment, így ő is ezt tette a másik oldalon a többi vendégel. Mindent eligazgatta, leültette, kiszolgálta. A mosoly és időnként a cserfes szavak mind azt jelezték mintha sosem lett volna baja az életben, mégis megértő tudott lenni a vendégekkel. Úgy tűnt szeretnek ide járni, még ha csak kevesen is egyenlőre.*

*Már éppen fordult volna ,mikor testvére átvette a kiszolgálás fő reszortját és eltűnt a konyhában. halk sóhajjal, mégis mosolyogva adta át a rendeléseket s megvárta míg elkészülnek. csak ezután vitte ki őket. Időnként rápillantott, hoy Shu a hölggyel társalog. Úgy tűnt nagyon is megértik egymást...ami nem is volt meglepő ha a átyjára tekintett... illetve ,hogy ő is tanárnak készült. Éppen kihúzta magát mikor megszólították s hirtelen pillantott arra, már felvéve a szokásos üdvözlő mosolyt.*
Köszöntjük a  Golden Ship-ben~
- Tetszik a rucid...
*Jött a válasz mire Michiru egy pillanatra megszeppent ,mert ilyen féle üdvözléssel még itt nem találkozott. Kicsitt összébb húzta a szemeit ,mire a srác inkább folytatta.*
- Reiji-sannal van beszédem...
Arra...
*Mutatott a lány befelé.* Be kísérem.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 03 Aug. 2013, 01:01

Dehogynem... beloptad magad a szívembe, de hárman kevesen leszünk. Mellesleg egy kis konkurencia rátok is ösztönzőbben hat majd. * Csipkelődik a lánnyal elmosolyodva. * Remélhetőleg lesz akkora forgalmunk, hogy nem bizonyul majd elhamarkodott lépésnek. * Indulna a vendégek felé, de még megáll egy pillanatra. * Úgy hallottam, hogy nagyon finom süteményeket készít; egyszer talán még versenyt is rendezünk és szükség lesz egy főkóstolóra.

* Tovább indul az újonnan érkezett vendégekhez, hogy a maradék időt is azzal tölthesse, amivel eredetileg is tervezte. A komolyabb pillantású főnök átvált pincér üzemmódra: barátságosan mosolyogva köszönti a vendégeket, és ajánl a számukra italok, miközben átadja a menüt. Gyorsan telik az idő a számára...

Épp egy tálcán viszi ki az italokat és teszi le őket az asztalra, amikor nyílik az ajtó. Megpörgeti az üres tálcát a kezében, habár a mutatvány nem szórakoztatásra szolgált, a közelben ülő vendégek felfigyelnek rá. * Amano-san, pontos volt. * Siet azonnal az érkező felé, hogy beljebb terelgethesse és kimenthesse Michirut a helyzetből. Ismét felveszi a megszokott üzleti megjelenését, míg egyik kezében a tálcát tartja, addig a másikat odanyújtja egy kézfogásra. * Örülök, hogy ilyen hamar el tudott jönni. A részleteket az irodában beszéljük meg, erre jöjjön. * Mutatja neki az utat a teaház hátsó részlege felé. Útközben még leteszi a tálcát a többihez, majd az irodája ajtajában megáll, előre engedi az újdonsült alkalmazottját. * Foglaljon helyet...

* Ahogy a dolgozatokat nézi át, észre sem veszi, milyen gyorsan telik az idő. Nem kell sietnie sehova sem, de még be akar vásárolni és körbe akarja járni a környéket, hogy kitegye a plakátokat és tovább keresse az elveszett kedvencét. A munkájából a pincér kellemes hangja rántja vissza. * Hai... lelkesek és szorgalmasak. Szerencsés vagyok, hogy őket taníthatom... * Mondja mosolyogva, csendes és egyben valahogy boldog hangon. * Azt mondják, hogy a gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni, de... még sosem tapasztaltam ezt az élét. Írást és olvasást tanítok... néha pedig a napköziben felügyelek. * Nemet int a fejével. * Egyáltalán nem tolakodó... * Pillant fel rá. * Azt hiszem, jól esne még egy csészével... Szeretnék másik teát is megkóstolni, de... nem tudom, hogy melyiket... Túl sok olyan van, amelyik nagyon kellemesnek hangzik. * Megrázza a fejét. * Elnézést, össze-vissza fecsegek...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Szomb. 03 Aug. 2013, 08:47

*Az új alkalmazottra inkább nem reagálok semmit, hiszen ezt a főnök tudja és én pedig örömmel fogom fogadni az új kollégát  akár férfi akár nő, és csak remélni tudom, hogy jól ki fogok vele jönni, de ha elhappolja a vendégeim akkor nem leszünk jóban. Bólintok a főnök és a húgom szavaira és inkább teszem a dolgom. Megcsinálom húgom megrendeléseit is, ahogy a főnökét is. Mindent pontosan és precízen úgy, ahogy kell és kivéve adom oda mindenkinek a kért rendelést. Ezután szolgálom ki sajátjaim és megyek a jelenleg kedvenc kis asszonykámhoz.*


-Addig jó, míg nem tapasztalta ezt az oldalát meg. *Mondom mosolyogva és válla felett kicsit át kandikálva nézem meg a dolgozatot. Nagyot sóhajtok.*


- Az olvasás és íráshoz én nem konyítok ilyen szinten, pedig reméltem egy kicsit tudok segíteni a szabad perceimben a kijavításukban. Én magam eredeti szakmában Matematika és Informatika tanár volnék, de az egyetemen rá kellett jönnöm, nem nekem való a gyerekek tanítása.*Mondom ki teljesen őszintén és mikor kérne még egy teát, de nem tud választani elgondolkodom, mit is ajánlhatnék neki.*


-Hmmm... esetleg tudom ajánlani önnek a Csókos Ajkak nevű teánkat amiben van alma, sárgarépa, cékla, cseresznye, mazsola, hibiszkusz, bodza, napraforgó virág. De ha ennek az összetevőiből nem szeretne valamit akkor még meleg szívvel ajánlhatom a Jégrózsa teánkat. Hisz ön egy igazi rózsa, bár kérem ne értse félre, ön koránt sincs jégből. *Mondom mosolyogva kedvesen lágy hangon.* -Vagy megengedi kisasszony, hogy meglepjem, egy igazán finom teánkkal? *Kérdem érdeklődőn kedvesen finoman megsimítva a vállát.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 03 Aug. 2013, 17:10

Ohh ez megtiszteltetés fönök~ *Rápillantott Shura ,majd kinyújtotta felé a nyelvét. Amolyan 1:0 arányra nyertem, szimbólummal. Persze csak viccelődött, ahogyan ebben a témában ők elég sokat. A férfi további szavaira bólintott. Kicsit karba fonta a kezeit. Nem volt gondja a jövevénnyel, de szeretett itt dolgozni s ha arra kellet gondolnia, hogy akkor most kevesebbet lehet itt, az kellemetlen szájízzel fogadta. Ám ez csak hamar cukros szirupot kapott ,amint Reii a mondata végére ért. Rákapta a tekintetét a férfira s a mosolya szinte százwattos lett. Úgy indult ő is utána.*
Azonnal és mindenkorra főnök! Tudja jól ,hogy erre a posztra én vagyok a legtökéletesebb!

----->------

*Felvont szemöldökkel, félig felbiggyesztett ajkakkal nézte az igencsak fura alakot, aki úgy tűnt ezt észrevette, de még élvezte is. Lassan emelte rá sötét szemeit a lányra.*
- Legszívesebben minden egyes percért kérnék 5 yent. Huh... nagyon gazdag lennék.
*Vigyorgott a lány felé, aki megdöbbent ,majd megrezzent vigyorral fordult el és felvonta a fejét. Nagyon nehezére esett ,hogy ne szóljon vissza a kellemetlen vendégnek. Az első ami eszébe jutott az volt ,hogy Rosszabb a bátyámnál!
Amint Reiji-san megérkezett ismételten felvéve az üzleties arcát, megkönnyebbülten sóhajtott kicsit, mégis illedelmesen, ahogyan elvárták tőle meghajolt.*
Akkor én visszatérek a dolgomhoz úram.
-  Mondja csak Tanaka-san, mindegy női uniformnak ilyen a szoknya anyagának a varrása ? Csak mert a kisasszonynak nagyon előnytelen.. vagy túlságosan nagy a feneke és ezt felnagyítja a szoknya, vagy egyszerűen túl sok a levegős rész benne... habár ha jól látom elől szépen domborodik....
*A hatás kedvéért még meg is döntötte a fejét, míg mutató ujját az állához emelte.*
- Nem mintha sokan nem szeretnének a nagyba gyönyörködni... ne mondja Tanaka-san ,hogy még nem vette észre.
*Nevetett s azzal a lendülettel indult a férfi után, mintha mi sem történt volna.
Michiru csak megtorpant s döbbenten nézett maga elé. Kezeit ökölbe szorította de még mindig mosolygott ahogyan azt elvárták tőle, habár ,fejben már 5-ször speciális halál módot választott ennek az idegennek. Kihúzta magát s ez a vicsorgó mosoly nem tűnt el arcáról. Igyekezett lenyugtatni magát ,hiszen vendégek vártak rá. Vett pár mély levegőt s tovább indult.....nagy nehezen. Nehezen bírt koncentrálni, de elnézést kért egy szende mosollyal és folytatta. Bár a férfi a fülébe ültette a szavakat, s többször pillantott hátra, ha összesúgtak.*

*Nézte ,hogy a bátyja áttért a második szintre a nőnél. Hosszan nézte, egy-egy vonása finomabb lett és kedvesebb. Sajnálta ,hogy csak ilyenkor kamatoztathatja ezt az adottságot Shu, habár kicsit sajnálta azokat is, akik ebbe "szerettek" bele. Felvonta a szemöldökét mialatt a pultban készítette most el a következő rendelést.*
Lehetne végre egy normális barátnője!


*Amano bemegy ,majd ahová mutatják oda ül le teljesen nyugodtan. Nem tűnik úgy ,mint aki bármilyen szavát megbánta volna, ám volt valami a külsejében amit ritkaságnak lehetett mondani. Volt valami, ami egyszerre volt másokkal szemben vonzó, és taszító. Ám mindenképpen érdekes személyiségnek tűnt. Ahogyan ült egyik lábát átemelte a másikon, majd hátradőlt kényelmesen s komolyan nézte leendő főnöket.*
- Amúgy az egyenruha csinos és illik a kávézóhoz. Nem is vagyok ellene, pedig megválogatom mit veszek fel.
*Mosolyodott el. Hosszan nézte a férfit.*
- Szóval....elég sokan vannak most is itt, örömmel gondolhatok arra ,hogy szükség van rám?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 08 Aug. 2013, 21:38

 Talán nem is fogom... * Mondja egy kedves mosollyal, ahogy a diákjaira gondol. * Lehet, hogy néha rendetlenek vagy nem akarnak figyelni... és valószínűleg nekem is van becenevem a szünetekben, mint minden tanítónak, de... ezzel együtt igazán gyerekek. A felnőttek sokkal gonoszabbak tudnak lenni... * Felkapja a fejét és meglepetten pillant a pincérre. * Tanár? Elnézést... csak nem gondoltam... Mármint nem számítottam rá, hogy egy tanár teaházban lesz felszolgáló. Ritkán hallok ilyesmit... Viszont szerintem ez is egy nagyon szép szakma.



* Hallgatja az ajánlást, az első tea nevére, majd a bókokra enyhén elpirul. * Köszönöm... azt hiszem, önre bízom a választást. Nehezen tudnék dönteni, túlságosan kellemesen hangzanak... * Amikor a férfi megérinti a vállát, inkább lesüti a szemét, nem akarja túlságosan rontani a helyzetet a megszeppenésével. *

* Reiji a megjegyzésekre először felvonja a szemöldökét. * Ha teljes mértékben tagadnám, nem lennék férfi... ettől függetlenül nem illendő megjegyzéseket tennie az alkalmazottakra és a vendégekre sem. Az a legfontosabb, amit mentálisan magunkkal hozunk, nem pedig a küllem... Mellesleg a kisasszony így tökéletes, ahogy van.

* Ahogy beérnek az irodába és a férfi leült, ő is helyet foglal. A papírokat felé fordítja az asztalon és közelebb tolja. * Az egyenruha kötelező viselet az alkalmazottaknak. Mielőtt bármit is megbeszélnénk, szeretnék önnek feltenni egy kérdést. Már korábban az állásinterjú alatt volt alkalmunk néhány szót váltani, de most nincsenek tétek. Miért szeretné ezt az állást? Régebben én is próbálkoztam munkahelyekkel, nálam nem csak az volt a szempont, hogy megkeressek egy bizonyos összeget... és őszintén szólva, ön sem tűnik annak a típusnak. Miért pont a teaházat választotta?
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Hétf. 12 Aug. 2013, 08:16

-Ez így igaz kisasszony! *Mondom széles mosollyal és finoman kedvesem simogatom meg vállát, majd hátát.*


- Ugyan nincs semmi gond ezen. Igen elégé furcsa lehet másoknak, hogy egy teaházban vagyok felszolgáló, holott tanári diplomám van, de mint ön is tapasztalhatta, elégé szertelen vagyok én még a tanításhoz. Majd talán egyszer később, amikor már komolyodom kicsit. Bááááár kétlem. hogy én valaha is komolyodni fogok, pedig a tantárgyak melyeket tanítanék komolyságot követelnek meg, nem gondolja kedves Koe-chan? *Mosolyom nem fagy le arcomról és látom zavarát, de ezzel együtt rendkívül aranyosnak és elbűvölőnek találom a kisasszony. A válla felett áthajolva lesek bele a papírba.*


- Köszönöm a megtiszteltetést, hogy rám bízza a teája kiválasztását és elkészítését. De mintha valami más is nyomná gyönyörű szívét a kutyusa elvesztésén kívül. *Suttogom halkan lágy hangon, megsimítva bársonyos bőrét és lassan egyenesedem fel, hiszen nem akarom ismét jobban zavarba hozni közelségemmel.*


- Ha esetleg szeretne róla beszélgetni valakivel, én állok a rendelkezésére kisasszony. A teája elkészítése után úgy is lesz egy 20 perces szünetem. *Mondom teljesen nyugodtan és az ital lapba nézek és eldöntöttem, hogy melyik teát készítem el neki.*


- Nos mivel már kigondoltam melyik teát készítem el önnek, hagyom átgondolni, akar-e róla beszélni, mert én velem teljesen nyugodtan megbeszélheti a problémáit, hátha tudok rajta segíteni. *Mondom kedves mosollyal és kicsit meghajolok előtte.*


- Tudok titkot tartani, és amit nekem elmond az közöttünk marad szép hölgyem. *Jegyzem meg még végszóul, majd elmegyek egyenesen hátra elkészíteni a teát. Látom az új vendégeket, és húgomra pillantok. Írok neki egy gyors cetlit, hogy lehet 20 perc ebéd szünetem előre hozva kiveszem, hogy Koe kisasszony ki önthesse a szívét. A hátsó részlegben eltűnve készítem el úgy ahogy kell gondosan oda figyelve a Romantikus szerelem elnevezésű teánkat. Amint ez kész szépen ízlésesen elhelyezve a tálcán viszem ki és teszem Koe-chan mellé.*


- Parancsoljon. Remélem elégedett lesz a választásommal és repeső szívvel várom visszajelzését, és válaszát, hogy is döntött, elszeretné-e mondani nekem bánatát.


/Legyőztem a lustaságom. Köszönöm a türelmeteket/
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 12 Aug. 2013, 19:47

*Bent a konyhában állította össze a dolgokat, úgy ahogyan kívánták. Halk sóhajjal vette le a szemüvegét, hosszan eltöprengve az elmúlt pár percen. Már találkozott hasonló személyiségű vendéggel.... de ,hogy egy olyan személy legyen aki itt is dolgozik ?! Már most ijesztő a gondolat....
Sóhajtott s az orrnyergét dörzsölgette meg. Kellet pár perc mire vissza szerzi a jó kedélyű kiszolgáló szerepét. Ekkor jutott az eszébe, illetve dolgozta fel ,hogy a főnöke megvédte. Kedves, kis mosollyal pillantott maga elé.
~A maga módján, de megvédte az alkalmazottát... ez kedves tőle.~
*Azzal vissza vette a szemüvegét, pár hálás gondolt közben. Észrevette a cetlit, majd döbbenten nézte.*
Aaaaahhhhhhh
*Morgott egy picit ,majd sóhajtott nagyobb mosollyal. Végül is.. örült ennek. Habár bátyja a legrosszabbkor vette ki az ebédszünetet, mert rengetegen vannak, de tudta ,hogy most csak ő képes segíteni a hölgynek. Egy pillanatra eszébe jutott a nő arca, elmosolyodott. Szerette volna ,hogy sikerüljön neki segíteni..... hiszen ezért volt ő is itt. Öült ,hogy Shu ezt teszi. Pár szavat írt testvére mondata után.*
~Mindent bele!~

*A sorok között ment, kivételesen két tálcával szlalomozott, mialatt nagy és kedvesen bájos mosolya nem tűnt el az arcárról. Ismét energiát szerzett magának. Egyik asztaltól a másikhoz ment, kiszolgálva a vendégeket. Hosszan figyelte meg őket, egy egy futó pillantás alatt, hogy felmérje, vajon kell e segítség. Ám a legtöbben csoportban voltak. Aztán meglátott valakit, bár hamar tudta ,hogy ő neki csak rossz napja van, mégis oda ment, majd igyekezett kellemesebbé tennie a napját.*


- Egyet értek... és remélem nem is haragudott meg túlságosan a kisasszony rám.
*Nevetett fel ,majd megcsóválta picit a fejét.*
- A küllem annyira fontos ,hogy megbízhatóságot kölcsönözzön a vendégek számára Tanaka-san, de pont emiatt nem is mondtam olyat amivel lefokoznék bárkit is. Láthatóan megvan az adottságuk mind mentálisan, mind küllemre ,hogy itt jó munkát végezzenek.
*Azzal még vissza pillantott egy magabiztos mosollyal, megnézve a két kiszolgálót ,hogy biztos legyen mondata helyességében.*

- Hiszen sok a vendég.


*Hosszan nézte a papírt amit elé tolt a másik. Elolvasta ,már így is messzebbről kicsit, még az apró betűs részeket. Rossz szokásnak lehetett mondani, de mindenképp hasznos volt. Egy határozott, mégis talán kicsit huncut pillantással mérte fel a férfit, hogy mennyire komoly lehet a kérdése. Hátra dőlt kényelmesen a székben.*
- Természetesen nem a pénz dominál. Ha így lenne, nem itt keresnék állást Tanaka-san. Hogy mi ? * itt elgondolkodott. Fejét megemelte, a plafont nézte. Az értelem kiült az arcára.* Az emberek miatt... szeretnék többet látni, ismerni.....segíteni szeretnék.
~És ,hogy ők segítsenek nekem....~
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 12 Aug. 2013, 21:43

A nevem Kou... * Javítja ki csendesen a pincért. * Anou... szerintem nem a komolyságon múlik a tanítás. A gyerekek sokkal jobban szokták kedvelni azokat, akik kevésbé szigorúan állna az órákhoz. Azaz... akik nem próbálják maguknak minden áron kiharcolni a tiszteletet és inkább játékosan magyaráz. Ha... ha esetleg megpróbálná, szívesen részt vennék az óráján.


Hmm? * Kissé meglepetten néz a férfira, majd megrázza a fejét. * Iie... Nem szeretném feltartani és... minden rendben van. Csak aggódom Saika miatt. * Lesüti a szemét. Gondolkozni kezd azon a kérdésen, amit Shu feltett neki... Finoman beharapja az ajkait, néhány kellemetlen gondolat folyamatosan beférkőzik a tudatába. Végül halkan felsóhajt, és visszatér a jelenbe. Amíg a teát várja, a dolgozatokat figyeli inkább, nem akar most semmin sem rágódni. *


* Ahogy a kedves férfi visszatér hozzá a teával, egyenesen a szemébe pillant. * Köszönöm... * A tea elé kerül, a csészéből felcsapó gőz kellemes illatokat kavar. Behunyja a szemét, úgy vesz egy mélyebb levegőt. * Nagyon jó az illata... * Megemeli a csészéjét, aprót kortyol belőle, hogy megízlelhesse. * És az íze is igazán kellemes... Olyan, mint... a rózsa. * Próbálja meg kitalálni, hogy pontosan mi az a harmónia, amit érez. *


Csak aggódom a kutyus miatt... Nagyon fontos nekem... * Tényleg csak miatta aggódik? Tényleg ez lenne az ok?*

* Reiji halványan elmosolyodik. * A küllem valóban képes hatni a vendégekre... azonban mindenki más az ízlése, ebből kifolyólag máshogy éreznek egy-egy alkalmazott megjelenésével kapcsolatban. Ezért fektetne a legtöbb helyen minimális hangsúlyt rá, ahogyan itt is. Az igazi érték a személy, aki éppen kiszolgálja a vendéget... Ha kedvesen és tisztelettel bánik velük, akkor nagyobb eséllyel érzik jobban magukat. A mai világban az üzletek többségében erről megfelejtkeznek, és gyakran a ellenségként kezelnek egy vevőt. Biztosan ön is járt már olyan üzletben, ahol legalább egy eladó és egy biztonsági őr járt a nyomában, minden mozdulatára figyelve. Kellemetlen helyzetbe hozzák, így rövidebb időt tölt a helyen. Ebből kifolyólag célirányosan megkeresi, amiért ment, nem néz körbe olyan részletesen, mintha az adott eladó odamenne önhöz és ajánlana valamit vagy megkérdezné, hogy miben segíthet. De azt hiszem, eltértem a tárgytól.

* Figyelmesen hallgatja a választ, majd egy bólintással nyugtázza. * Ez kiindulásnak tökéletes. Ezt a helyet eredetileg úgy akartam kialakítani, mint egy bárt... Az igazi bárok, habár a városban még nem annyira jellemzőek, mint egy külföldi országban, különleges célt szolgálnak. Kisebb utcákban vannak, szinte elrejtve a tömeg elől. Az ajtajuk megtermett és tömör. Egy nézelődő könnyen tekintheti inkább riasztónak, amíg be nem tér egyszer. Az az ajtó zárja ki a külvilágot, és egy meghittebb atmoszférát teremt. Az italok keverése csak egy törékeny része a munkának, a java részét a vendégekkel való kommunikáció adja... Ugyanerre az elvre épült ez a hely is. A legfontosabbak a vendégeink, de nem csak egyszerűen kiszolgáljuk őket, hanem törődünk velük. Ez nem csak egy színjáték. Minden embernek megvan a maga története, a problémái, amit gyakran csak egy idegennek képesek elmondani... ez a mi feladatunk. Hallgatni és segíteni abban, hogy megtalálják a megoldást. Ezt a fajta odaadást várom el az alkalmazottaktól a munka során, a legfontosabb követelmény.

Habár erre utaltam a korábbi beszélgetés során, de azt hiszem, nem mentem bele ennyire részletesen. * A lapokra pillant. * Nyugodtan olvassa végig, az általános munkaszerződés. Ha valami kérdése van, természetesen válaszolok rájuk... 

Az első megbeszélés alkalmával, mint cukrász jelentkezett. Néhány egyszerűbb ételünk van jelenleg kínálatban, mert a fő cikkek a teák és a kávék, de tervezem a bővítésüket. Szeretném, ha összeírni egy listát azokról a desszertekről, amiknek vállalná az elkészítését, és ízvilágukban bizonyos mértékben passzolnak az italokhoz. Ezzel nem kell sietnie, a kínálat bővítése még egy távolabbi cél.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Leiran Szer. 14 Aug. 2013, 08:56

 -Jaj elnézést kérek Kou-chan a nevekkel mindig gondban vagyok. *Mondom zavartan és megvakarom a tarkómat. Körbenézek kicsit, és látom, hogy mennyire sokan lettek így hirtelen, így nagyot sóhajtok. Na majd úgy is vissza kapom ezt a húgomtól, mikor neki lesz olyan vendége akinek nagy problémái vannak. A tea készítés közben elgondolkodok azon amit Kou mondott a tanításról, és nagyot sóhajtva jutok megint csak arra a következtetésre  hogy nem nekem való a gyerekek tanítása. Még nem... majd talán egyszer.*


- Nem tart fel szép hölgyem. Megengedi, hogy a kedves társaságában töltsem kellemesen a szünetemet? *Kérdem kedvesen türelmesen és örömmel látom, hogy ízlik neki a tea.*


- Igen, ez egy különleges tea, amit Romantikus szerelem névre keresztelt a mi drága jó főnökünk. Nagyon találó, hiszen a rózsa a szerelem szimbóluma. *Mondom teljesen nyugodtan és mellé térdelve finoman helyezem kezem hátára és megsimítva nézek fel édes arcára.*


- És megtudhatom, hogy miért fontos ennyire önnek? Igen család tag és a mi gondoskodásunkra vannak bízva, ezt értem és érzelmileg is kötődik hozzá, de ennek az érzelmi kötődésnek nincs valami más oka is? Nekem tényleg kiöntheti a szívét. *Simogatom hátát finoman, mélyen kedvesen nézek a szemébe, és látom valami más gondja is van, mint Saika eltűnése  Csendben várom a reakcióját, és látszik rajtam, hogy valóban érdekel mi van vele és nem csak felszínes érdeklődés.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 2 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.