dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden Ship (Nyitott)

4 posters

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 29 Nov. 2014, 18:55

- Sosem szerettem, ha valami nem sikerül elsőre. Általában, ebben maximalista vagyok.

- Értem...értem. Szóval mi nem erőltethetjük rá magunkat a másikra, csak el kell fogadnunk a dolgokat. S ha ők "kérik" akkor segíteni. Érdekes, de logikus lépés.....
*Nézet szét, azzal bólintott. A híresebb művészek gyakran beleesnek hasonló csapdákba. Ő maga habár nem színész volt...hanem csak 'egy' mangaka, ezért is kötötte meg úgy a szerződését, hogy a kilétét nem fogja felfedni. Így sokkal izgalmasabb. És nem zavarják akkor sem ha ötletek gyűjt.*
- Éértem..éértem..... És mennyi az esélye annak ,hogy a vendégek között éppen lesz olyan, akin segíthetünk? Mert gondolom, ez nem minden esetben fordul elő. Ha csak ilyen vendégek lennének, kevesen lennénk csak páran.

*Engedett meg egy kis vigyort mialatt hallgatta a férfit, azzal tovább nézet szét. Nagyon is érezte, hogy valami nem volt rendben, erre pedig hamarosan úgy tűnt választ is kapott.*
- Úgy érzem ezek jobban egymáshoz vannak nőve, mint kellene. Talán még jót is tesz neki, ha egy kicsit nincs a bátyjával.
*Vont vállat ,majd mielőtt a főnöktől leszúrást kaphatott volna hozzátette mentegetőzve.*
- Természetesen, figyelni fogok arra, mit mondok majd.

Mikor mit mondasz?
*Jött ki a lány átöltözve, megigazgatva a szemüvegét ,mialatt a másik kettőt figyelte.*
Reiji-san, ott hagytam a díszt ahol mondtad. Van még valami amit elő kellene készíteni nyitás előtt ?
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 20 Dec. 2014, 16:42

Bizonyos téren előny, ha maximalista vagy... csak ne lovald annyira bele magad, hogy kiégj. Van egy határ, amit nagyon nehéz megállapítani és ha sikerül is meglátnod, vészesen könnyű átlépned. De... nem azért vagyok itt, hogy a személyes filozófiámmal untassalak kora reggel. * Jegyezte meg elmosolyodva, amit egy halk sóhaj kísért. Pontosan tudta magáról, hogy ezt a hangzatos gondolatot régen tartotta már be. Ha nem is égett még ki, de sokszor érezte magát fáradtnak. *

* Bólintott az újonc megállapítására. * Pontosan. Nem segíthetsz azokon, akik nem akarják. Vannak esetek, amikor ilyen téren kissé erőszakosabbnak kell lenni, mint például Kou-san esetében. Kellemetlenül érezte magát, amiért ennyien ugráltuk körbe és próbáltuk megtalálni a kutyát. Többször visszautasította, nem akart gondot okozni, ha ennek engedünk, akkor nem feltétlenül jó a végkifejlet. Minél több időt töltesz az emberek között, annál könnyebben fogod átlátni, kit hogyan tudsz megközelíteni.
Mennyi az esélye... * Ráncolni kezdte a szemöldökét, úgy gondolkozott el néhány rövid pillanatig a válaszon. * Két-három naponta jut talán egy kissé komolyabb. Mindenkinek megvan a története. Nektek is, nekem is... csak talán mi még nem vagyunk azon a ponton, amikor valakinek el kell mondanunk mindent az elejétől a végéig. Bosszanthat, ha lekésed a vonatot, lefröcsköl egy autó egy esős napon, ezek miatt általában morgunk egy-két mondatot és megyünk tovább. Viszont ha valami komolyabb történik, akkor kell valaki, aki meghallgat.
Alapkövetelmény, hogy mindenkire figyelj. Ne gondolj nagy dolgokra... Egy hét alatt nagyjából meg tudod jegyezni azoknak az arcait, akik állandó vendégeink, rajtuk hamar látni fogod, ha valami eltér a megszokottól. Akik először térnek be, nehezebb esetek. Ha egyedül van, ajánlj valamit, általában a kinti időjáráshoz szoktuk igazítani, vagy ha valamilyen jeles nap van, ahhoz... Az első három-négy vendég után már be tudod határolni, hogy melyik sütemények és melyik teák fognak nagyobb mennyiségben elkelni. Vannak sós napok, amikor kevesebb édes fogy, édes napok, fűszeresek, frissítők... ezért is nehéz előrekészülni.
Ami a vendégeket illeti... egy-két kedves szó mindenkinek kijár. Kérdezd meg, hogy van, hogy telik a napja, minden rendben van-e. Arra vigyázz, hogy ne csak egy kényszeredett gesztusnak tűnjön, hanem valódi kérdésnek. Ha azt érzed, hogy nem érdekel, nem vagy rá kíváncsi, akkor felesleges erőltetned, mert csak rosszabb lesz.

* A "rövid" magyarázat után áttért a másik, kissé kényesebb témára is. * Tényleg közel állnak egymáshoz... Ez a kis szünet valószínűleg elindít majd valamit, viszont abba csak reménykedhetünk, hogy pozitívat. Túl hirtelen változás. * Épp csak befejezte, amikor a lány felbukkant. * Gyorstalpalót tartok a nehezebb esetekből, mint nektek régebben... * Válaszolta szemrebbenés nélkül. Sem a pillantása, sem a tartása nem árulta el, hogy hazudott. *

Más... nem. Egyelőre nincs. A székeket nézzétek át, hogy a helyén van-e minden párna és tiszták-e. Kávét kér valaki? Akarok főzni magamnak mindenképpen. * Ryuura pillant. * Előbb öltözz át, aztán segíts be Michirunak.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 01 Jan. 2015, 00:41

Ééértem. *jegyezte meg kissé karba font kezekkel, mialatt hosszan figyelte a férfit. Nagyon is jól tudta miről beszélt. Mivel mangakaként alapjáraton nem sok ideje volt a magánéletre....ezt a dolgot pontosan ismerte. De úgy tűnt nem csak ő nem fogadta meg időnként ezt  a hangzatos kijelentést.*

*Úgy vélte elég rövid magyarázatot fog kapni, ehelyett már a második napon egy hangzatosabb és tömény oktatással találta szemben magát. Nem mintha baja lett volna ezzel, hiszen igyekezett kiszűrni a számára fontosabbakat, és azt, amit itt nagyon is kell végeznie. Ez nagy esélye volt az új történetéhez...kelletek az alapanyagok, ezért eldöntötte, hogy bele fog folyni az itteni dolgokba. Nagyon is.*
Értem....értem. Igyekszem akkor így cselekedni. És persze most mindent memorizálni.
*Vigyorodott el szélesen*

*Csak figyelte ahogyan a férfi szemrebbenés nélkül hazudott, és megint egy újabb dologgal találkozott vele szemben, ami meglepte. A lányra emelte át a szemeit. Megdöntötte a fejét.* Együtt fogunk dolgozni Michi-chaaan~
*Nyújtotta el, azzal bólintott a férfi szavaira s nyújtózkodva indult meg az öltöző felé.* Én elfogadok egy csészényit, köszönöm. A koffein remek ártalom.
*Azzal eltűnt az öltözőben.*


*Michiru a megnevezésen lepetten nézte a srácot, kissé felvont szemöldökkel, majd ugyan ezt a mimikát emelte át a főnökére, hátha ő tud rá magyarázatot.*
Miért érzem azt,hogy még sokszor okoz...meglepetést....
Értem.... akkor újra megosztottad a hosszabb díszkurzust Reiji-san!
*Vigyorodott kicsit el, mialatt megigazgatta a szemüvegét, megrázta a fejét.* Én nem kérek..köszönöm.....
*Pillantott oldalra...eltöprengve..... csak most kezdte észlelni, hogy a bátyja nincs itt.... és valószínűleg otthon sem  lesz, mire hazamegy. Halkan felsóhajtott.....s egy bólintással indult meg, hogy ellenőríze a szokásos reggeli teendőket, amiket az imént mondott a férfi.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 01 Jan. 2015, 15:59

* Figyelve az újonc reakcióját, felnevetett. * Elnézést, néha tényleg könnyen elragad a hév... Elég, ha a negyedét megjegyzed, a többit úgyis megtapasztalod vagy már megtapasztaltad. Ezek apróságok, amelyeket ösztönösen követünk sok esetben, megfogalmazva pedig egész magasztosnak tűnhetnek.

* Michirunak bólintott. * Ti sem úsztátok meg az ömlengésemet, ha jól emlékszem rá... Talán akkor még nem volt ennyire hosszú és nem ismételtem meg kétszer is nagyvonalakban. * Elindult a konyha felé, magára hagyva a két pincért. * Mire lefő a kávé nyithatunk is... Michiru, a meghívásom később is érvényes.

* Az első dolga a konyhán az volt, hogy ellenőrizze a félkész süteményeket és a krémet hozzá. Éppen tökéletesnek ítélte meg a befejezéshez, már nem fenyegette a veszély, hogy megfolyjon vagy elcsússzon a díszítőelemek alatt. Lefőzte a két kávét, amíg a gép őrölte a szemeket, addig a süteménnyel foglalkozott, összeillesztette őket, majd párosával tette dísztányérokra. Hárommal adaggal készült el, mire lefőttek az adagok.
A saját italába két cukrot és tejszínt tett, míg a másik mellé csak odatette, mert elfelejtette megkérdezni Ryutól. Egy tálcán vitte ki, mellérakva két sütemény párost, egyet pedig a hűtőben hagyott. A hátra vezet ő ajtó melletti tálalóasztalon tette le, mellette hagyva egy adag süteményt, hogy a dolgozók is megkóstolhassák az újdonságot. A másik kettőt a pulton lévő hűtőbe tette, amely egyrészt mutatta a vendégeknek az aznapi kínálatban szereplő édességeket ízlésesen elrendezve, másrészt látványos volt. * Ne felejtsd el meginni a kávét, és kóstoljátok meg a sütit is... * Mondta, miközben átfordította a táblát az ajtón, jelezve a nap tényleges kezdetét. *

A sütemény:
Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Cupcake_mr_mrs_zps473d39e9
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Szomb. 03 Jan. 2015, 11:59

Akkor nincs mit tenni...csak figyelek, figyelek, és figyelek. Majd berögzűl minden.
*Biccentett Ryu a férfi felé.*


*Amint kijött átöltözve, már látta, hogy a nő rendezgeti a székeket és csinálja a nyítás előtti aprócska útómunkákat. Egy ideig még nézte, próbált rájönni a dolgokra annak viselkedéséből, mozdulataiból. Arra gondolt, hátha hozzá tudja hasonlítani valamelyik karakteréhez, így is jobban megértve. Halvány mosollyal sóhajtott végül közelebb lépkedve.* - Hagyd csak, segítek én is.
- Nem gond, általában is én csinálom.
- Miért, a bátyád?
*Látta amint a fiatal nő megtorpant egy pillanatra ,majd rápillantott. Megigazgatta a szemüvegét.*
- Általában az asztalokkal foglalkozik.
- Akkor átveszem ma én azokat a teendőket.
*Vigyorodott el. Minden kérdésnél és válasznál próbált furakodni, érdeklődni.  Hirtelen csak azt vette észre, hogy Michiru kihúzta magát, majd derekára fonva kezeit határozottabban rápillantott.*
- Mit akarsz?
*Ryu elvigyorodott de nem tudott válaszolni mert Reiji megjelent a kávéval és a süteményekkel is. Kis mosollyal lépett el a nő mellett ,majd a kávéért indult. *
- Nem felejtem! Szükségem van rá.

*Hosszan nézett a másik után, majd halk sóhajjal túrt rövides, vöröses tincseibe. Csak utána emelte fel a fejét a fönökük felé. A tábla pedig megfordult..... elkezdődött a nap.*
Kész vannak a sütemények?
*Kérdezte érdeklődve, hogy elterelje a figyelmét s a pult felé indult. Amint megtorpant szélesen elmosolyodot.*
Hát ez imádnivaló! Ryu tied a bajszos!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 21 Feb. 2015, 15:52

* Épp csak egy pillantás erejéig figyelte, hogy mi történik a két pincér között. Elengedett egy halk sóhajt, amely talán még nem vont maga után sok kérdést: egyrészt mert nem volt feltűnő, másrészt mert akár betudható volt néhány elkalandozott gondolat végeredményének is. Halvány mosoly kúszott az ajkaira, miközben a sütemények kerültek a figyelem központjába. * Igen, azt hiszem, igen. Még csinosíthattam volna rajtuk egy keveset, de egyelőre nincs hozzá túl sok ötletem. Talán egy gyöngysor vagy egy táska még illene hozzá... Meglátjuk. Mindenképpen kérek véleményt az ízről... Ritkán készítek ilyen típusú krémet, és egy kicsit kijöttem a gyakorlatból. * Közölte a tényeket, hogy legalább egy kicsit a mentségére szóljon. Ellentétben a laikus szemlélődőkkel, nagyon is jól látta a hibákat az édességen. A krém nem teljesen érte el a várt állagot, talán lágyabb lett, amiért könnyen elveszítheti a tartását és megcsúszhat a díszítés... az íze neki tetszett, de kíváncsi volt mások véleményére is. *

* Amíg a többieket lekötötte a kávé és a sütemény, addig ő megnyitotta a kasszát az időpontnak megfelelően. Átpergette a naptárat, hogy mikorra van a legközelebbi terem foglalás nagyobb rendezvényre, apró biccentéssel nyugtázta, még van egy teljes hetük addig. Külön listát állítottak össze arról, hogy milyen édességeket szeretnének, illetve vacsorát is hozatnak majd az egyik közeli étteremből, akikkel már azóta egyszer egyeztetett. *

* Habár mindennel időben készen lettek, biztos volt benne, hogy a mai nap nem lesz olyan forgalmas. Legalábbis az égen átkúszó sötétebb felhők esős napot ígértek, amely gyakran veszi el az emberek kedvét a sétálástól. Egy forró tea persze jól esik, ha már ki kellett mozdulniuk... Nehéz lett volna megállapítania, miből mennyire érdemes előredolgoznia. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 22 Feb. 2015, 13:19

*A sütemény tanulmányázásánál legalább kicsit elfeledkezhetett a dolgok alakulásáról. Hosszan nézte az édességet, mialatt figyelt a főnöke szavaira is.*
A díszítést később is lehet fokozni, nem Reiji-san?
*Pillantott világos szemeivel egy kicsit a férfira.*
Először az a fontos, hogy kipróbáljuk.... a sikere sokszor eleinte alakítható..nem igaz?
*Mosolyodott el ahogyan vissza emelte pillantását az édességre, majd a kezébe vette a nőiessé alakított süteményt. Laikus szemmel nézett rá, úgy, ahogyan egy vásárló tette volna, éppen ezért az ötlet nagyon tetszett neki. A bajszos minta amúgy is most nagyon híres a fiatalok körében. Nemcsak a fiúkéban, hanem a lányokéban is. Ezt ő is pontosan tudta. Ajkához emelte, majd apró harapással kóstolta meg. Egy kis ideig ízlelte, majd gyermeki mosollyal nézett át a társára is.*
Gyere, gyere kóstold meg! Nagyon érdekes az íze ?
- Érdekes?
*Nevetett fel Ryu ahogyan a kávés csészét letette, majd közelebb lépett. Felvette azt amit a lány a számára titulált s ő is megkóstolta. Kissé felvonta a szemöldökét, azzal vigyorral nézett a főnökre.*
- Mondhatok véleményt ?
A muffin alap nagyon puha és ízletes. Nem esik szét a tészta, viszont a szájban finoman elolvad. Maga a krém nem olyan erős, mint amit Reiji-san szokott készíteni, de nagyon finom. Bár...nem tudom pontosan megmondani, hogy miből is áll.
*Gondolkodott el,mire Ryu felsóhajtott.*
- Én akartam mondani....  Ch.... mivel az édesség ténylegesen elég édes, ezért hozzá inkább egy nem olyan erős, karakán teát lehetne ajánlani ... nem? A csokoládés alapra tett krém fokozza az ízeket...legalábbis az esetemben...
*Emelte meg a sütemény maradványát, majd élvezettel vette le a díszítést s ette meg külön. Michiru ekkorra már az egész süteményét megette. Szerette az édességeket és ezt sosem tagadta. Emiatt is szeretett ott lenni,mikor a főnök készítette őket...tanult.*

* Ketten egymásra néztek, majd Ryu felnevetett mire a lányt kissé meglökte, az meg inkább elpillantott róla halk sóhajjal.*
- Naaa...ne legyél már karót nyelt.....
Majd ha egy hónap múlva is itt leszel, mosolygok feléd.
- Pffff.... *sóhajtott fel, azzal a derekára emelte a kezét, ahogyan utána nézett. Megvonta a fejét,majd inkább folytatta a kávéját. Annak az aromája most nem volt olyan, mint szokott. Meglepte...de nem volt azért rossz. Valószínűleg a sütemény miatt.
A férfi felé pillantott.*
- Végül is.... amíg nem jönnek..mit készítsünk elő?
*Michiru a pultnak dőlve gondolkodott el. A tegnapi színésznő jutott eszébe....de úgy érezte, hamar nem fog visszatérni... látta rajta, hogy van valami...de magától nem fog visszatérni olyan hamar. Halk sóhajjal támasztotta ki két kezével a fejét Úgy nézett előre. Belátta a teljes elülső részt. Habár a bátyja nem volt itt...hamarosan visszajön...ezzel nyugtatta magát. Így nem mutathatta ki azt az elveszett érzést, ami egyre erősebben akart kitüremkedni. Shu nem hagyta el....nem tenné meg még egyszer, hogy elmenjen, mert jól tudja, hogy Michiru azt már nem bocsátaná meg neki....
Levette a szemüvegét s megtörölgette. Kissé homályosan látott, így halkan sóhajtott maga elé.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Vas. 22 Feb. 2015, 13:58

* Minden homályos volt az utcán, még az az oszlop is, aminek majdnem nekiment. Legalább is a fiatal, fekete hajú fiú így látta, aki már vagy 20 perce sírt. Általában erősnek mutatkozott, de most már nem bírta tartani magát. A kezében a telefonja volt, amivel újból egy hívást kezdeményezett. Az arcát és a szemeit csíkos pulcsijának ujjába törölte. Alacsony termete miatt könnyen elveszett a munkába igyekvő emberek tömegében. Miután elhaladt a buszmegálló mellett a szeme megakadt egy arany színű feliraton és az üvegablakon. Csendes, nyugodt teaháznak tűnt, így, mivel suliba nem akart menni szipogott kettőt és a kezét a kilincsre téve nyitott be az üzletbe. 

Újabb szipogás, ahogy bement a teaházba, majd körbepillantott. Tetszett neki az épület elrendezése épp ezért megtörölte a szemét és alaposan szemügyre vette a környezetét... A pultnál lévő lányon is végigpillantott, majd beljebb lépett hozzá. * 'Reggelt... Ha jól sejtem nem gond, ha nincs asztalfoglalásom...
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Hétf. 23 Feb. 2015, 12:36

Az első egy-két napban biztosan sok menne el belőle, viszont az csak egy pillanatnyi forgalom, mert újdonság. Fokozni vagy egyáltalán megtartani az első nap forgalmát csak akkor lehet, ha tényleg jó a sütemény. * Az első reakció miatt enyhén felvonta a szemöldökét. * Érdekes? Pozitívan vagy negatívan az? * Elgondolkozott egy pillanatra: talán mégiscsak az első aránnyal kellett volna dolgoznia az ízesítések terén és nem belevinni az ötleteit pluszként. *

Természetesen. Kíváncsi vagyok rá, hogy mit gondoltok... * Figyelmesen hallgatta a véleményeket, a végére elmosolyodott és egy biccentéssel köszönte meg őket. * Örülök, hogy ízlik. A krém egy enyhén alkoholos típusú, de nem olyan erősségben, hogy bárki számára is kiessen a fogyasztható ételek listájából. Egy minimális harmóniát ad neki, ha szabad ilyen szavakkal élnem. Ehhez kísérőnek leginkább a tejszínes, karamellás, vaníliás ízek passzolnak. Talán a kávék bizonyos téren jobban illenek, de semmiképp sem az ír kávé.

Őszintén remélem, hogy sokáig a köreinkben maradsz... Akkor majd emlékeztetlek rá titeket, hogy ismételjétek meg ezt a beszélgetést. Amíg nem jönnek? Ez a legnehezebb része. Várni. Jelenleg nem nagyon van olyasmi, amit meg kellene csinálnunk, úgyhogy próbálunk fontosnak tűnni. Egyébként az üres órákban szoktuk letörölni a port a pultokról, párkányokról, díszekről; ellenőrizzük, hogy nem lett-e koszos valamelyik szék, vagy éppen a huzatok és a párnák. A megrendeléseket csak később szoktuk leadni, de azt egyelőre csak figyeld meg. Még nem tudod, hogy miből nagyjából mennyit használunk el egy hét alatt, de idővel át fogod látni. A faliújságon kint van, melyik nap mit kell leadni... Külön érkeznek gyümölcsök, tejtermékek, és így tovább.
Ha később is van hasonlóan üres időszak, akkor mosogatunk, rendet teszünk, előkészülünk későbbre... * Próbálta tömören összefoglalni. A szeme sarkából látta Michirut, de nem akart szólni. Úgy gondolta, hogy a lánynak időre van szüksége és ha a nyakára jár, akkor csak ront a helyzeten. *

* Az üzlet ajtaja rövidesen feltárult, és egy fiatal fiú lépett be. Nem kellett különösebben megfigyelnie ahhoz, hogy rájöjjön: már régóta pityereghet. Elmosolyodott, nem akart közbe avatkozni, mert a vendég szemmel láthatóan már talált magának valakit, akit szimpatikusnak talált. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 27 Feb. 2015, 23:34

- De gondolom azért is próbálgatjuk ki ennyiszer, hogy rájöjjünk, Jó e a sütemény. *Nézegette még meg ,majd felnevetett kicsit a férfi kérdésén. Persze, megértette, hogy kicsit aggódott emiatt, hiszen ő készítette, de alapjaiban véve mulattatta a dolog.*
- Pozitívan, természetesen.



- Ohh....akkor már értem miért ízlett ennyire Michirunak. *Vigyorodott el egy kicsit cukkolva a lányt, mire az csak rásandított hirtelen. A tekintetén Ryu tovább nevetett.*
- Remek..remek...érzem, hogy jó pajtások leszünk~

Csak tudnám mivel érdemeltem ezt ki......
*Motyogta az orra alatt a lány, de a másikat ez csak tovább szórakoztatta.*





*Mialatt hallgatta a férfit egy kissé felsóhajtott. Sok sok munka, nagy területen...mondjuk ha van idejük akkor megoldható. ha túl sokan lennének, viszont örökös hajsza lenne...ennyi emberrel legalábbis. Bólintott összefont kezekkel. Most kivételesen békén hagyta a lányt.*
- Remek...akkor mellette tudok töprengeni is.....
*Töprengeni az új manga bevezetésén ami dolgozott. Nagyrészt, sokat merített az itteni dolgokból. Éppen valóban elakarta kezdeni a székek átnézését, meg ilyen apróságok amikor felpillantott az idegen érkezésére. Jelenleg nem sietett annyira, mert láthatóan a fiú Michirut nézte ki. Amint nem lepődött meg...valószínűleg vendégként ,ő is nőhöz menne és nem férfihoz. Érdeklődve figyelt*


*A lány hirtelen kapta fel a fejét a vendég szavaira és érkezésére. Döbbenten nézte ,majd elmosolyodott felé. Végre úgy érezte, hogy elterelheti a figyelmét a saját bajos dolgairól és foglalkozhat máséval. Hogy legalább ha neki nem is, másnak könnyebb legyen. Megrázta a fejét.*
Nem dehogy.... amelyiket csak szeretné...én pedig máris viszem az étel és itallapot ha kívánja.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Szer. 15 Ápr. 2015, 22:51

* Végigmérte a pultnál állókat és magát az épületet és a telefonja kijelzőjére pillantott. A hívást elutasították, a másik fél kinyomta a telefont. Már nem csak elkeseredett volt miatta, hanem mérges is, s a hirtelen dühét egy komorabb pillantással a pultnál álló lányon vezette le, mint villámhárítón. * Ha kívánom? * Kérdezte nyugodt hangon. * Nem... * Mondta, majd otthagyta. hülye volt a kérdés, hülye választ is adott rá. Kiválasztotta a pulttól és a bejárattól legtávolabbi asztalt, egész bent a sarokban, majd elindult felé. Megint hívta a számot és a füléhez emelte a kagylót. Az ütemes sípolás adta a tudtára, hogy megint kinyomták a telefont, majd a következőnél a hangposta vette fel. * Én vagyok... Hívj... hívj fel. Ezt szeretném megbeszélni... kérlek. * Motyogta halkan, majd ahogy megszakadt a vonal újból egy SMS-t írt, majd letette a telefont az asztalra és szuggerálta, hátha csörög. A telefon háttérképén Ő van, mosolyog, a háta mögött pedig egy negyven év körüli férfi öleli át. Mind a ketten jókedvűek, a kép hátterében egy vidámpark van. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Szomb. 18 Ápr. 2015, 10:48

* A fiú kisugárzása arra engedett következtetni, hogy valami nincs rendben. Feszült volt, kétségbeesett, tehát messze állt az ideális, könnyen kezelhető vendégtől. Ráadásul pont Michirut szúrta ki... Hallotta a kölyök által elmotyogott szavakat, halkan felsóhajtott miattuk. * Szerelmi gondok... * Mondott halkan ennyit a két pincérnek, miközben hosszabb pillanatra behunyta a szemeit. Látszólag lekötötte magát: pakolt a pulton, a kirakatban lévő süteményeket rendezgette. * Válassz egy szeletet valamelyik édességből, arra a ház vendége... lehetőleg kerüld a párosat, vagy vedd le a díszítést. * Azért adta meg ilyen pontosan az instrukciót, hogy az újonc is belelásson valamelyest a miértekbe. Michiruban már bízott, viszont az újoncnak még volt bőven mit tanulnia.
Úgy gondolta, hogy csak akkor szól közbe, ha szükség lesz rá, addig a többiekre bízta a vendéget. Valahogy a hasonló esetek nem álltak közel hozzá, mert saját magának sem tudott használható tanácsokat kiötölni. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Vas. 19 Ápr. 2015, 13:13

*Egy pillanatig lepetten pillantott a fiúra, majd utána. Hosszan nézte, nyugodtan, láthatóan nem hozta ki őt a sodrából. Ha valóban gondjai voltak, már megszokhatták, hogy nem csak kedves vendégeik vannak. Halk sóhajjal nézet körbe a pultban.*

*Ryu lepetten nézett a kölyök után. Épp csak egy kicsi hiányzott ahhoz, hogy még fütyüljön is egyet annak tetteire, de nagyon jól tudta, hogyha megtenné az egyet jelentene az elbocsátásával. Érdeklődve hallgatta a főnököt, azzal még Michiru felé nézett. Láthatóan a lány nem vette fel a szavakat....erre a gondolatra Ryu eltöprengett, hogy vajon ennyire nyugodtan kezelte e volna ő is a helyzetet. Közelebb ment a többiekhez, majd az menüt kirakta a lánynak, hogy kézre álljon.*
- Szóóval..mit viszel neki?
Ebből viszek neki. Reiji-san direkt úgy alkotta meg az ízarányokat, hogy azok nyugtató hatása kijöjjön, mialatt természetesen csupán az ízkombinációra gondolnak azok akik megeszik.
*Tett egy szeletett a kis tányérra, úgy pillantott a kollégára.*
Tudod, a sütemények nem csak finomak. Reiji-san tudja, hogyan keverje az ízeket, hogy azok hatása is segítő lehessen. Gondolj csak a csokoládéra...boldogság hormont termel. Ha az összetevőket ismerjük, bizonyos keverésekkel tudunk hatni másokra, így számukra is kellemesebb lesz, és megnyugtató minden.
*Azzal megfogta a menüt, majd a tányérral együtt ment az asztalhoz. Nyugodt mozdulattal, apró mosollyal tette le az asztalra a süteményt ,majd a menüt is.*
Mivel először tévedt be hozzánk, az első süteményre a ház vendége. Kérem fogyassza egészséggel, és ha bármiben segíthetünk, akkor csak szóljon nyugodtan. A nevem Michiru.
*Hajolt meg kicsit, majd hosszan  nézte s csak utána ment arrébb, hogy véletlenül se érezze a vendég kellemetlenül magát.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 27 Ápr. 2015, 18:57

* A ruhája ujjába törölgette az arcát amikor a lány odalépett hozzá. A pillantása mérges volt, látszott rajta, hogy ha szemmel ölni, vagy tombolni lehetne, akkor a városnegyedből már nem maradt volna semmit. A telefonja, amit letett az asztalra csippant egyet, elkerekedett szemekkel kapott utána, szinte egész megváltozott az arca. * Kösz... * Motyogta halkan a lánynak, majd a kijelzőre pillantott és újból visszatért a csalódottság az arcára. újból a kézfejébe törölte a szemeit, majd amíg az egyik kezével a billentyűzeten SMS-t pötyögött, a másikkal megvakarta a tarkóját és halkan felszisszent. Kevés vér és egy apró üvegszilánk került a kezébe, majd letette egy kis időre a telefont, amíg egy zsebkendőt vett elő, hogy az üveget bele rejtse és a vért eltüntesse, mielőtt valaki észrevenné. Miután ezzel végzett kettőt szipogott és befejezte az üzenetet. A sütire pillantott, majd az ujjával a krémből egy kicsit elvett és megkóstolta. Újabb szipogás, utána elvette a villát és apróbb falatokban ette meg, miközben a lábait felhúzta és a menüt nézegette. * Hé... Őhm... Mia... Izé... Nem jegyeztem meg a neved... Én... kérnék egy teát... Vagy menta legyen benne, vagy gyömbér, a többi mindegy... Válassz nekem egyet.
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 28 Ápr. 2015, 12:51

* Figyelte Michiru választását, majd a szeme sarkából a vendégre pillantott. * Működhet, egy próbát mindenképpen megér. * Hallgatta a pincérnő magyarázatát, mindenképpen elismeréssel tartozott neki, mert nagyon sokan tanult az utóbbi időben az ízekről, és a hangulatokhoz illő kombinációkról. Lassan mindegyikük kitapasztalta ezeket a dolgokat, az újonc alkalmazása éppen ezért volt jó időben. Már nem csak hozzá fordulhatott tanácshoz, hanem a testvérpárhoz is... jelenleg Michiruhoz, pontosabban. *
A dicséret inkább a süteményeket illeti, mint engem... Én csak összeállítom őket, de a hatásuk nem az én találmányom. * Tette hozzá azért a gondolatát, mint egy röpke kiegészítést. *

* Elindult a hátra vezető ajtó felé, de olyan távolságban maradt, hogy hallja a vendég választását. Így lehetett tanúja egy elnagyolt mozdulatnak, amely nyomán valami vörösesen csillant meg a zsebkendőben. Összeszűkített egy pillanatra a szemét, volt valami a helyzetben, ami nem tetszett neki. Egyfajta megérzés volt a részéről, amit leginkább a fiú mozdulatai alapoztak meg. *

Valami gyömbérrel vagy mentával... * Mormolta halkan maga elé, majd elindult a konyha felé. Az egyik rooibos teára gondolt volna, de még nem kezdte el a készítését, pusztán a tálcát, a csészét és a kiegészítőket vette elő, hogy mire Michiru határoz majd, addigra már csak a főzetet kelljen elkészíteniük. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Pént. 08 Május 2015, 13:39

*Türelmesen nézte a fiút, próbált segíteni neki, vagy csak kicsit jobban odafigyelni rá, hogy tudja, hogyan segíthet. Michirunak mindig is ez volt, amivel elterelheti a figyelmét. Mivel most Shu nem volt sehol, nem tehetett más, el kellet terelnie a figyelmét valamivel.
Látta, hogy a süti bevált, ezért elmosolyodott kicsit. Amint kellet a srác mellé ment ,majd meghallgatta.*
Michiru....Michiru vagyok.
*Mondta csendesen, végül bőszen bólintott.*
Rendben...akkor hozok egy olyan teát, amely nagyban tartalmazza a kívánságod.
*Nézte egy kis ideig, majd a zsebébe nyúlt s elővette a saját, tiszta zsebkendőjét. Annak szegletében láthatóan volt hímezve a monogramja is.*
Tessék, töröld meg inkább ezzel. Tiszta. Hozzak sebtapaszt ? 
*Nem kérdezte meg mi történt, és nem ment bele. Nem akarta azt a látszatott kelteni, hogy kotnyeleskedő, vagy mindenbe bele akar avatkozni. Finoman terelte, inkább nyugtatta, vagy ismerkedett.*
Akkor, hozom a teát.
*Hajolt meg, majd ott hagyta a kendőt, annak ellenére, hogy elfogadta, vagy sem. Bement hátra a konyhába, hogy kikérje a teát.*
Reiji-san.... *Nézet szét* Gyömbér vagy menta..... rooibos teára gondoltam...de nem tudom pontosan melyiket...
*Húzta kicsit el a száját, mialatt zavartan vakarta mg a tarkóját.*
Melyiket ajánlod?

*Ryu csak figyelte az eseményeket és csendesen hallgatott a férfira. Néha még előre nézett, de úgy tűnt tette a dolgát. Amint Michiru hátra ment, még összenézett vele és felkapta a figyelmét a halk suttogásra. Nekidőlt a pultnak összetett kezekkel s hosszan nézte a fiatal fiút. Biztos volt benne, hogy nála jóval fiatalabb....vagy legalábbis ..úgy tűnt. Nem teljesen értette, de érdeklődve figyelte. Igyekezett nem feltünő lenni, de nem vette észre, hogy ott ragadt a pillantása. Ez sajnos a munkájával járt. Végül hirtelen elpillantott, a konyha felé, mivel kis zajt hallott onnan. Így inkább fogta magát s kikereste a sebtapaszt a fiókból. Amint ezzel végzet ment tovább.*
- Elnézést......
*Lépett a fiúhoz, majd széles vigyorral vette elő.*
- Ha nem is használod, azért ide teszem...rendben? 
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Szomb. 06 Jún. 2015, 00:54

* Halkan csippant a telefonja, majd a válaszüzenetre újból könnyes lett a szeme, így a pulcsija ujjába törölgette. A süti felét meghagyta, mert megint sírni kezdett és a telefont a füléhez emelve próbálta hívni az SMS küldőjét. Mivel a pulcsija ujja már túl nedves volt elvette a kapott zsebkendőt és abba törölte a szemeit. * Nem...  ne hozz, nem kell... * Motyogta a sebtapaszra, majd amikor a férfi megint nem vette fel ledobta a telefonját a tányér mellé. Megint a kezébe vette a villát, majd megböködte vele a maradék sütit. Amikor meglátta a sebtapaszt kinyitotta a száját és gyűlölt pillantással nézett arra, aki hozta. * Mondtam, hogy nem... kell. * A végét már normál hangszínnel tette hozzá, azt hitte a lány jött vissza. * Nem kell... nincs rá szükségem. * Mondta kicsit sértett hangon. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 11 Jún. 2015, 00:57

* Amikor a pincérnő benyitott a konyhába, félig felé fordult a pult mellett állva. * Meglepődtem, hogy nem inkább valami édesebbet kért vagy különlegesebbet, de... A gyömbér íze igazán a sima gyömbéres rooibosban teljesedik ki... Ugyanakkor ott van a ginkgo keverék, ami kevésbé mindennapi, a gyömbéres ízharmóniájával... * Gondolkozott el egy kicsit. * Talán meg mernék kockáztatni egy gyümölcsteát is... Mentás dinnyét. * Pergette végig a lány előtt. * A döntést a te kezedben hagyom, többet beszéltél vele, mint én. Csak fél füllel hallottam. Érdemes szem előtt tartanod, hogy elég rossz állapotban van, fizikailag és lelkileg egyaránt.

* Miután Michiru kiválasztotta a teát, elkészítette és a tálcára helyezte ízlésesen. Mellé az ilyenkor szokásos apró sütemények kerültek, illetve kandis cukor, citromlé. * Így...
Nem lesz egyszerű eset a fiú, de fontos a kitartás... Ha túl durva lenne veled, akkor valamelyikünk átveszi, ne aggódj semmi miatt. * Nyugtatta őt is, egy kedves mosollyal az arcán. * Eddig nagyon jó munkát végeztél.

Akár viheted is, ne várakoztassuk túl sokáig.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 18 Jún. 2015, 19:52

A menta talán...a dinnye nem tudom.
*Sóhajtott fel ahogyan beljebb lépdelt, majd elővett egy tálcát, s még elgondolkodva dőlt egy pillanatra a pultnak, hogy dönteni tudjon. Karba fonta a kezeit. Arcán lehetett látni, hogy nagyon is elgondolkodott a dolgon. Úgy vélte sok múlhat ezen is. Fél szemmel figyelte a férfit, mialatt az pakolt, majd az ő döntését kezdte el készíteni, annak ellenére, hogy Michirunak kellett volna. A lány közben csak beszélt.*
Aggódom kivételesen....nem csak arról van szó, hogy nem könnyű eset...nem igaz főnök?
*Döntötte meg kicsit a fejét, majd a szavaira elmosolyodott felsóhajtva.*
Ühm...fél füllel is pont elég volt, hogy jó véleményt alkoss....ugyan így gondolom. Valami...nagyon mély nyomott hagyott benne, nagyon...  kellemetlent. 
Nem lesz gond...nem tud elég durva lenni velem.~

*Azzal megfogta a tálcát s egy biccentés után kiment, hogy kiszolgálja a fiút.*

*Ryu széles vigyorral figyelte a hirtelen dühödt reagálást, majd az apró lepettségből adódó zavart. A mosolya csak kicsit vállt kisebbé mialatt figyelte. Kihallotta a kis sértettséget a hangjából, de nem vette fel. Sőt,.... valamivel bátrabban viselkedett, és ellentétesen, mint mondjuk Michiru. Ő másmilyen reakcióknak , pszichológiának volt a híve.*
- Ha nincs szükséges rá, akkor tedd el, és add el pár yenért.
*Vállat vont könnyedén, mint akinek ez igazából nem a dolga, és nem is nagyon foglalkoztatja.*
- Máskülönben, nem olyan rossz, ha van a zsebben legalább egy darab. Bármikor jól jöhet, más nem azért, hogy a zaklatót az utcán egy pillanatra megállítsd.
*A vigyora megmaradt, ahogyan teljesen más, egy idő után kissé meglepő és idétlen témákba bocsátkozott. A sütemény felé bökött az arcával, mialatt nyugodt, sötétebb pillantásával mérte fel a helyzetet.*
- A kisasszony mindjárt hozza a teát, de... én a helyedben nem szadiznám a sütit ennyire...nézd meg...már a bajsza is eltűnt.
*Ryo nem tudta sokkal tovább folytatni, mert a lány megjelent mellette. Hosszan pillantást váltottak, amiben Michiru kissé rosszallóan szidta a másikat. Természetesen némán. Ryu csak elmosolyodott, majd még biccentett a fiatal fiúnak és tovább lépett.*
Meghoztam a teát. Ginkgo keverék, leginkább a gyömbéres ízt fogod érezni. emélem ízleni fog.
*Húzta ki magát, ahogyan elé tette a teát.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Csüt. 18 Jún. 2015, 21:04

* Talán ha tényleg békén hagyják, akkor nem húzta volna fel még jobban magát. A kijelentés a büszkeségében sértette. Lecsapta a telefonját az asztalra, majd bár visszafojtott hangon, de mérgesen szólt vissza. * Ennyire csórónak nézek ki? Akkor miért nem viselkedsz a kijelentésedhez mérten és kéred el a tea árát előre? Ki tudom fizetni, nincsenek anyagi problémáim és ha mégis lennének, akkor sem tartozna rád! * Látszott az arcán, hogy nem sok választja el attól, hogy behúzzon egyet a fiúnak. Nem azért jött be egy nyugodtnak tűnő helyre, hogy megalázzák, kapott az elmúlt napokban ebből eleget. Ahogy a lány odaért hozzá ült csak vissza, majd a lányhoz fordult, hogy ne menjen még el. * Várj... Mennyivel tartozom? Szeretném előre kifizetni a tea árát és a desszertet is. Nem vagyok selejt, hogy alamizsnára legyen szükségem... * Mondta, majd elkezdett a táskájában kutakodni és előkereste a tárcáját. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Kedd 23 Jún. 2015, 11:39

* Hallgatott egy ideig, majd komolyan bólintott. * Őszintén szólva... legszívesebben bevonnám a rendőrséget is, de nem tehetem meg a vendégünkkel. Teljesen szembe menne azokkal az elvekkel, amelyeket eddig kialakítottunk és lehet, hogy egy részét megoldnánk, ám a másikat tovább nehezítenénk. A vendégünk bármennyire is utálja a tényt, gyerek. Nagynak akar tűnni, felnőttnek, mint a kamaszok többsége, fiatal még... Valaki bántotta. Lehet "rászolgált", lehet nem... ugyanakkor a szilánkból ítélve könnyen sérülhetett volna életveszélyesen is.
Talán éppen azt a személyt próbálja olyan kétségbeesetten felhívni. Először egyszerű szerelmi bánatra gondoltam... valami azonban nincs a helyén. Lehet, hogy mi is csatlakozunk hozzátok, ha nem lesz annyi vendégünk.

Még meglátom, milyen irányt vesznek az események... * Enyhült meg valamelyest a végére. *

* A pincérnő után indult kifelé a konyhából, így még elcsípte a történteket, majd a fiú hangját. Lemondóan sóhajtott, ahogy egy pillanatra az ujjai közé csippentette az orrnyergét. Döntött. Ha csak rövid időre is, de közelebb lépett a fiúhoz. Finom mozdulattal, egyáltalán nem fenyegetően, megfogta a kezét, megállította a mozdulatban, amivel a tárcáját kereste. *
Üdvözlöm a Golden Shipben, a nevem Tanaka Reiji. * Mutatkozott be igazi úriember módjára. A hangja lágy volt, mégsem az a tenyérbemászó tónusú, amelyet sok boltos tudhatott a magáénak. * A teaházunknak vannak bizonyos alapelvei, amelyeket az esetek többségében követünk. * Elengedte a kezét. * Ebből kifolyólag megtisztelne vele, ha az első süteményre és a teára a vendégem lenne. * Úgy hajolt meg, mintha csak valamelyik angliai nemest szolgálná ki. * Amennyiben kellemetlenség érte a részünkről, elnézést kérek miatta. * Megengedett magának egy mosolyt, borostyán színű szemeivel a fiú vonásait figyelte. *

* Biztos volt benne, hogy Michiru is jól kezeli a helyzetet és bírná is, de... túl erős késztetést érzett arra, hogy becsatlakozzon hozzá legalább egy rövid időre. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Hétf. 29 Jún. 2015, 20:21

*Michiru mialatt a férfi hallgatta, maga elé pillantott. Még mindent elrendezett a tálcán, s habár minden egyes szót megjegyzett amit a főnöke kijelentett, ő maga elmerengett. Akaratlanul is eszébe jutott az az időszak amikor ő volt talán ennyi idős, vagy fiatalabb, de legalább ennyire elveszett. Lehunyta egy pillanatra a szemeit, mert nem szeretett volna emlékezni arra az időszakra. Fél kézzel megigazgatta a szemüvegét, majd felkapta a tálcát.*
Nyugodtan. Nem egyszerű feladat és nem szeretném elrontani. Reiji-san, még így is jóval tapasztaltabb, mint a bátyám vagy én. Nem beszélve Ryouról.

*A fiú egy pillanatra megilletődött, majd zavart vigyorral kezdte vakarni a tarkóját.*
- Elnézést ha kicsit gorombának tűntem...nem kívántam az lenni...
*Nyögte zavartan, majd egy pillanatra meghúzta magát, amint a lány megérkezett mellé. Észlelte Michiru pillantását, így inkább biccentett s hátrált pár lépést. Bár igazából csak akkor húzta be a nyakát, amikor a főnök is megjelent. Elmenni nem akart. mert az ügy túlontúl érdekelte....de jobbnak látta kicsit távolról szemlélni az eseményeket.*

*Michiru kissé szomorúan nézte a fiút, majd megrázta a fejét. Amint a pénztárcát kezdte piszkálni, óvatosan, gyengéden érintette meg annak kézfejét, éppen csak egy pillanatra ,mialatt megrázta a fejét.*
Nem tudom mit mondott a kollégám és sajnálom a történteket. Még csak nemrég jött és nem tudja mi lenne illő.....
*Figyelte, majd vissza vonta a kezét s megigazgatta a szemüvegét.*
Az első fogyasztás mindig mi álljuk....és....
*Folytatta volna, de nem fejezte be, mert a férfi megjelent és átvette az irányítást.
Michiru csak nézte, ahogyan Reiji mindent kézbe vesz.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Szethy87 Hétf. 29 Jún. 2015, 21:21

* Gondolatban egyre inkább sikerült felhergelnie magát. Már már arra gondolt, hogy behúz egyet a fiatal fiúnak, amikor a teaház tulaja odaér hozzá és rámosolyog. Meglepetten pillant a férfi kellemesen barna szemeibe, majd nagyobbakat pislog. Pár másodperc csend a részéről, ami még az ismerősei szemében sem lenne megszokott, nem ilyen zaklatott állapotban. Halvány pír ül ki az arcára, eddig a zaklatottság miatt nem is figyelte, mennyire jóképű a tulaj. Elmosolyodott, de még mindig csodálkozó szemmel nézett rá. * Helyes vagy... Nincs kedved lefeküdni velem? * Kérdezte elmosolyodva. *
Szethy87
Szethy87

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Armblast Csüt. 02 Júl. 2015, 12:34

* Nem tudta pontosa, mi történhetett amíg Michiruval hátul volt... de egyértelműen kapcsolódott az újonchoz. Ezt még meg kell vele beszélnie, de egyelőre más volt a fontosabb. A vendég. Ezt már régen megtanulta: mindig a vendég az első. Kezdte érezni, hogy a helyzet a pincérnőnek is kissé személyessé vált, láthatott valamit a fiú viselkedésébe, ami talán emlékeztette pár dologra. Úgy tervezte, csak röviden közbe szól, megpróbál némi nyugalmat vinni a társalgásba, utána viszont óvatosan kihátrál a konyha irányába és leköti magát a következő rendelésekkel. Esetleg összeírja a készleteket, de nem lesz messze.
Jobbnak látta az alkalmazottakra bízni a vendégüket.
A csend miatt elégedettséget érzett, legalábbis egy rövid időre. Utána következett valami leírhatatlan. Habár a vonásai rezzenéstelenül tükrözték azt a nyugalmat, amivel a fiúhoz lépett, belülről visított és félig meghalt. Szinte láthatóvá vált, ahogyan a lélek egy halk sóhaj kíséretében hagyja el őt.
Kereste a szavakat, másodpercek alatt meg is találta őket. *
A bókot mindenképpen köszönöm... de... nem vagyok híve az ilyesminek. Becsüld többre magad. * Mosolygott rá. * Ha ilyen könnyen dobod oda magad, hamar kiégsz, még sok minden van előtted. * Magyarázta neki, azt a részt kizárta a tudatából, hogy egy fiatal fiú tett neki ajánlatot. *

* Régebben sokkal rosszabbul állt hozzá ehhez a kérdéshez... Ahogy teltek az évek, úgy finomodott a modora, habár még mindig viszolygott tőle. Nem csak egyszerűen próbálta megtartani a pókerarcát, hanem kedves volt, mint amilyen a többi vendéggel lenne.
Michiru és az újonc mindent hallottak... nem tudta, hogy ez előny vagy hátrány... *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Serahime Csüt. 02 Júl. 2015, 18:25

*Ryut hasonlóan sokkolta a fiú kijelentése, mint a pincérnőt láthatóan, habár a végén egészen másképp rendezték ezt le magukban. A férfi, aki titkon mangaka, érdeklődve vigyorodott el, majd nekitámaszkodott a pultnak és ugyan azzal a kíváncsisággal figyelte az eseményeket. El is felejtkezett az előzőekről, ahogyan láthatólag a vendég is. A válasz érdekelte, és az, hogy a férfiban ez, hogy játszódhatott le. A többiek nem, de ő észrevette az apró jelzéseket, amiket a főnök mesterien rejtett el. Ha nem ilyennel foglalkozna, valószínűleg ő sem vette volna észre. Halkan kuncogott fel.*

*Michiru szemei kitágultak ahogyan a fiú szavait meghallotta, majd meg is értette. Csak figyelte a srácot, némán, éppen csak nem tátott szájjal. A válasz miatt, kissé gépiesen fordította a fejét a főnöke felé.  Nem tudhatta mit fog válaszolni, vajon....erre mit lehetne?
A fejében akaratlanul is több kimenetele jelent meg a dolognak. Legszívesebben, hátrált volna pár lépést, de ezt a vendégével szemben, még ha nem is őt figyelte, nem tehette meg. Nem lehetett ennyire kezdő.
Reiji válaszára lassan meredt a férfira, kutatva az arcán, hogy vajon ez a nyugodtság komoly e vagy sem...de nem talált semmit. Csak figyelte...majd később hasonló reakciót tehetett ,mint maga a vendég. Nagyokat pislogva mellé értetlenül. Nem értette, hogy jutottak ide.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Golden Ship (Nyitott) - Page 7 Empty Re: Golden Ship (Nyitott)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.