dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

4 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Serahime Szer. 14 Május 2014, 23:22

- Tökös...vágom...
*Vonta fel egyik szemöldökét a szó használat eme formájára. Persze teljese érthető, azonban mégsem pontosan értette, hogy miért hasonlította a férfi, a lovag a katonaságot egyfajta buja cselekvéshez. Azzal karba vonta a kezeit.*
- Csak azért, mert nem rontok eszetlenül mindenkinek,még nincs velem semmi baj!
*Nagyon jól tudta, hogy igazából a baj pontosan az, hogy nem hogy nem ront nekik, hanem menekül  előlük. De hát még olyan rövid ideje van itt! Senki nem várhatja el ,hogy egy-két nap alatt máris bátor lovag legyen! zavartan indult el egy kicsit, hagyta ,hadd bontakozzanak ki a régi barátok egymásnak. A 'chan'ozásnál elmosolyodott kicsit, de nem szól közbe, bár tetszett neki az a vakmerőség, amit Kazu mutatott Mamoru felé. Szavakban.*

*éppen akkor pillantott hátra, amikor a férfi előre bökött a motel felé. Arra nézett...ím..hát ez lenne az első megállójuk? Remek... nem baj. Csak legyen ennivaló, és ennivaló..és ágy. Arra indult, s csak akkor pillantott vissza ,mikor már Kazu csatlakozott hozzájuk s kérdést tett fel neki. Megrázta a fejét.*
- Még nem láttam inni.. tudod, csak most kerültem a kezei alá... azt hiszem nehéz eset vagyok.
*Vigyorodott el szélesen, megvakarva a tarkóját, majd rápillantott*
- Kössz a tippet...akkor elkerülöm..verekszik..mi? *nevetett előre pillantva kicsit Mamoru felé.*
- Habár...ha a vén fukar pasas nem ad ki külön szobára nekünk pénzt..amit kétlek akkor nem tudjuk kikerülni.
*Azzal érdeklődve nézett újdonsült partnerükhöz.*
- Mennyi idő volt, míg megszoktad ,hogy mit kell csinálnod? Mer most még csak szid...de azt állandóan... mondjuk, azért nagy szíve van ,mert almát is szedett nekem. Csak morog.
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Csüt. 15 Május 2014, 09:05

* Meglepetésként éri, amikor a démon felkel a vízben és egyenesen előtte áll meg. A pöckölést követően sátáni tekintettel néz rá, lelapítja a füleit és idegesen megrázza a farkát. Fúj rá egyet, amely sokkal inkább hat aranyosnak, mint ijesztőnek, ugyanis csak egy halk "háááá"-ra telik visszafogott hangon. Hátrébb húzódik, hogy ne csak Chikuma hasfalát bámulhassa közvetlen közelről. * Pedig te olyan típusnak tűnsz, akit hamarabb megfog az ártatlan naivitás, mint a "végzet úrnője" aspektus. Elég sok arcom lehet... * Beharapja az ajkát, ahogy elgondolkozik. * De inkább maradok ennél, így jobban érzem magam.

* Chikuma mozdulatai és tekintete miatt nem esik kétségbe. Szerencsére a menekülésben nagyon jó, habár még a számára is kérdés, mennyire tudná megelőzni a démont, ha arról van szó. Mellesleg... a szállás nagyon csábító, ahogyan a kis forrás is. És a nagy nyeremények gondolata is... * Szóval beismered, hogy vén vagy? * Érkezik a kérdés gondolkozási idő nélkül tőle. * Egyébként... a kéjvágyó énedet nem féltem, ahogy elnézem, meg tudja magát védeni, elég nagy hozzá.

* Valami már piszkálja a csőrét egy ideje, aminek végül hangot is ad. * Ma te vagy a második, aki fiatal, zsenge és ártatlan testemre tesz megjegyzést. Itt mindenki a kisfiúkat szereti vagy az külön az én nyereményem? * Kérdez rá kuncogva. Már régóta nem éppen ártatlan, viszont a fiatalos megjelenése hamar eloszlatja a társaságában a kételyeket, mint ahogy a valódi korát sem feltétlenül árulják el a vonásai. * Cseppet sem zavar, hogy férfi vagyok? * Teszi fel az újabb kérdést, közben a csengőjét kezdi piszkálgatni. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  xionora91 Csüt. 15 Május 2014, 13:05

* Chikuma csak kuncog az e fajta fújásra ,de nem gúnyosan inkább aranyosságát erősítve ami lehet nem túl jó ötlet ezért ő is komolyabb arckifejezést vett fel.*
- Van benne igazság ..de hát ez van nem tagadom..
* Elmosolyodik szeme is rebben ,hiszen a növekvés s az évek telnek ezen kár bármir is tagadni.Az életrendje már csak erről szól. Kicsit ezeken gondolkodott el ,majd a fiúra tekintett s szemöldökét felhúza . *
- Nem vagy kicsit egócentrikus? Te mondtad én vagyok a második " ember" ma..
* Forgatja kicsit szemeit ,majd vissza ülve a vízbe felsóhajt.*
- Nyilván egy fitalabb jobb nem löttyet..s nem zavar ,hogy férfi vagy...mért zavarna? Téged zavar?

*Mamoru miközben Sashara figyelt azért meg halotta a szitkozást Kazuya szájából s csak pimasz mosollyal válaszolt majd Kazuya kérdése Sasha felé kicsit fel ütötte fejét.*
- Kazuya ha már szép nem vagy hülye ne legyél...ne beszéld tele az ifjonc fejét badarságokkal ...nem vagyok semmilyen..
*Mondta felé dacból s kicsit előrébb ment s látt a két fiú nagyon csacsog s kicsit le is maradt. Meg állva a motel elött utánuk ordibált.*
-Gyertek már !!!! 
*Mordult rájuk majd nem megvárva őket beljebb lépett. Mindenki meg látva Mamorut meg riadt vagy éppenséggel elmosolyodott ki -hogy.Tulajdonos felé lépett ,de háttal állt neki s a pultra csapott eréjesen.*
- 3 külön szobát adjon !!!
- Talán kérem bunk... Ohh Lord Mamoru ..persze nézem.
* Meglátva a férfit ,hogy nem egy csőcselég követelőzik a pultos nagyot nyelt s kereste a szabad helyeket..majd ismét nyelt egy nagyott a felé tekintett kétségbe esve. Remegő hangon szólt  a férfi felé.*
-Sajnálom csak 1 szoba van 2 ággyal..
- Miii??? 
- Elnézést úram ,de telt ház van nem tehetek semmit..
-Akkor az lesz...és kérek most 1 üveg málnás rövidet...
-üveg???
-Maga süket??? igen üveget mondtam...
Mondta felé fenyegetve s a tulajdonos oda adta az üveget .Amint Mamoru a pengőt is oda adta a kulcsot is meg kaphatta majd bele húzott az üvegbe s ismét szegény tulajdonis felé intézte szavait.*
- 2 éjszakát töltünk itt s két tál borju pecsenyét csináljon...
*A tulajdonos bolintott mire oda ért a két fiú a meg rendelt étel várta őket s a enyhén pirult lovag. *
-Egyetek...de ez az utolsó ,hogy én fffiiiizetek..
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  OkamiKaito Csüt. 15 Május 2014, 19:33

*Hirtelen kapta fel tekintetét a férfira. Lepetten nézett kissé, már megszokta a folyamatos csipkelődéseit, de azért némelyik még is csak felkeltette figyelmét*
- nnaaa... ezt ki kérem magamnak... igen is szép és helyes vagyok * vigyorodott el szélesen. megemelte egyik szemöldökét szavai hallatán*
- aha.. jah.. én nem éppen így emlékszek... úgy hogy nem beszélem tele baromságokkal a fejét...csak felkészítem szegényt * nevetett fel. pillantását a fiatalra vonta*
- hát.. akkor majd most fogod...éértem. szóval nem rég vett csak kezelésbe.. meglátszik, nem lesz veled könnyű dolga azt már most látom.. na se baj, lesz ez még jobb is.. *  kérdés hallatán megrázta a fejét miközben megvakarta tarkóját*
- még ha csak verekedne...nem lenne azzal semmi gond.. de ha nem tudod akkor nem lövöm le a poént... majd rá fogsz jönni te magad is * kuncogott magában, széles vigyorral arcán.  * hirtelen vonta a mesterére tekintetét ahogy meghallotta sürgető hangját. legyintett egyet válaszol*
- megyünk már.. megyünk... ne stresszelj...* ingatta meg mosolyogva a fejét. a másik szavain elgondolkodott *
- háát.. sok... jobb lesz ha megszokod, hogy folyton morog és szid.. egy jó pár hónapig még biztos hogy ez lesz, legalább is addig biztosan, míg nem bizonyítod, hogy érdemes vagy a tanítására * nézte hosszan a másikat kék szemeivel*
- ne parázz.. annyira nem gáz... csak az elején...* vigyorodott el szélesen miközben bement az épületbe. A foglalásról lemaradt, de nem igazán érdekelte. Körbe pillantott és kiszúrta mesterét az egyik asztalnál.*
- ajajj... már most pirosodik a feje.. ez nem jelent jót... * nevetett fel mialatt közelebb lépdelt szavait halva felcsillantak szemeit*
- vissza szívtam.. nagyon is jól jártunk...használjuk ki az alkalmat * nézte meg az ételt, majd zavartalanul állt neki. pillantását a másikra vonta és bólintott*
- egész jót főztél mester... de egyél te is mert megint nem lesz mi felszívja azt az üveg nedűt... nincs kedvem a későbbiekben húzkodni téged * kekeckedett vigyorogva*
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Serahime Csüt. 15 Május 2014, 21:03

*Nyugodtan ment a másik mellett s bólogatott arra amit mesélt.*
- Értem... hát nem vártam mást... úgy értem... jobb lenne, de nem várhatok ilyesmit.
*Sóhajtott egy kicsit, mialatt elgondolkodott. Úgy haladtak előre. Csak csendben hallgatta a másikat, s csak bólogatott rá, mit mondhatna? Végül lepillantott a földre, rugdosta a követ.*
- Szóval pár hónap.... hát, ha azt élve kibírom, akkor nincs semmi gond.
*Mosolyodott el egy kicsit ,azzal a másikra pillantott. Halkan felsóhajtott.*
- Jól van na... nem tudok mit csinálni. Nem katonának neveltek,csak ez maradt nekem....

- Ehh...jó...de ott leszel, ha durvul a helyzet.. igaz? Ha belekötne másokba....én nem igazán tudom megvédeni egyedül....
*Sóhajtott... azért remélte, hogy idáig nem jutnak el a dolgok... Bár ez a lovag nem tűnt nagyon aggodalmasnak emiatt. Halvány mosollyal nézte , azzal vissza pillantott előre.*
- Jóól van... szóval ki kell érdemelnem ,hogy ne morogjon és szidjon.... szép kis hónapokra kell előre néznem.

*Amint észrevette a férfit, halk sóhajjal rázta meg a fejét. Úgy tűnt, imái, hogy a másik ne rúgjon be, immáron nem hallgattattak meg, ám amint az ételt meglátta, szemei felcsillantak, pont annyira mint a mellette lévő macskáé.*
- Kaja!
*ült le ő is, azzal mélyen szippantott a finom illatokból s úgy vett a tányérára egy nagyobb adagot.*
- Hát, elég sokat fizettek értem..szóval szerintem abból néha fizethetsz .
*Vigyorodott el, azzal csak figyelte őket.*
- Abban egyetértek ! Jó lenne ha te is ennél ,mert nem bírunk el!
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Csüt. 15 Május 2014, 21:15

Nem vagyok egócentrikus... csak tisztában vagyok az adottságaimmal. * Vágja ki magát a helyzetből. * Hmm? Engem nem zavar, hogy férfi vagyok, annak születtem. * Mondja nevetve, szándékosan kiforgatva egy kicsit Chikuma szavait. Gondolkozik rajta, hogy válaszoljon-e a tényleges kérdésre, végül úgy dönt, nem hagyja évődni rajta tovább. * Ha zavarna, valószínűleg nem ücsörögnék veled itt... * Játékosan egy kisebb hullámot indít a férfi felé. *

* A vizes kezét megemelve kezdi mosni a fülét úgy, hogy csak dörgöli a kézfejével. * Te nem vagy éhes? Megéheztem a pancsolástól, mit eszünk? És igazán hozhatnál nekem egy törülközőt is, végül is te vagy a házigazda, én csak most érkeztem... * Aztán eszébe jut még valami, amit már kérdezni akart. * Ha van valami tabu a kunyhódba, amihez nem nyúlhatok, most mondd... ne utólag.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  xionora91 Csüt. 15 Május 2014, 21:42

* Chikuma csak forgatta szemét majd nagyot sóhajtva tekintett a fiú felé s közelebb ült hozzá. Csábosan elmosolyodott.a*
- A szexre értem .
* Mondta ki nyersen a tényeket nem köntör falazott .Végig mérte majd nézte a cica mosdást s a felé küldött hullámot figyelte.*
- Rendben együnk valamit..
* Fel állt a vízből s a kunyhóba sétált majd neki is hozott törülközőt.*
- Rántotta lesz..remélem meg felel ha nem akkor én eszek többet

* Masmoru csak ivott tovább teljesen elbodulva jó ,hogy a bár széken tudott normálisan ülni. Kazuya füléhez hajolt s bele súgta kéjesen de csak ő hallhatta*
- Ugyan én másra éhezem..* Lassan elhajolt s Sasha tekintett durcás arc kifejezéssel*
- Nem a ti kajáltatásotokra fogom költeni az összeget..elpiálni se fogom..huck..
* Csúklott egyett s a második üveget kezdte meghajtani mivel a első már be végezve. Lecsúszott a székről hirtelenyében s probált fel állni nem nagy sikerrel. Mamoru azért iszik mert a lelkiismerete mardossa. 17 éves lehetett s egy harc mezőre kelett ki mennie ,de e közben szerelméért agódott nagyon. Aki a fiút követte ,hogy segíthesse annak ellenére ,hogy meg volt tiltva. A nagy harc hevében s a rengeteg ellenség sodrásában valahogy oda került szerelme s mielött észbe kapott addigra kardjával szúrta át a szívét.Fel eszmélt s látta mit tett,ez a nagy figyelmetlenség egy ellenfél számára nagy előny volt ,de Mamoru a kardott el ütötte ami egyik szeme világát vette el véletlen megcsuszásból.*
-Nem birok fel állni.. És mellegem is van..de rohadtul..
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  OkamiKaito Csüt. 15 Május 2014, 22:13

-Az nem jelent semmit hogy nem katonának neveltek.. én sem annak készültem.. eleinte inkább tolvaj voltam meg hasonlók, mint sem katona, de látod.. neki hála még is csak lovaggá váltam * vigyorodott el szélesen miközben jóízűen evett. Tekintetét a másikra vonta és mosolyogva legyintett egyet*
- itt leszek, de nem hiszem hogy szükség lenne rá.. legalább is nagyon remélem * vigyorodott el szélesen. Egy pillanatra megtorpant mikor a másik a füléhez hajolt. szavait hallva köhögni kezdett mivel sikerült kissé félre nyelnie a falatot. megingatta a fejét és leöblítette a egy pohár itallal*
- hát pedig.. inkább arra költsed mint sem a piára * halkan sóhajtott fel. megette saját "kis" adagját, majd egy határozott mozdulattal vette el előle a másik üveget*
- ettől búcsúz el...nem kapsz többet, mert megint bolond leszel....  így is már szépen nézel ki... * sóhajtott fel halkan., szeme sarkából a másikra sandított rá*
- na látod.. erről beszéltem... szeret inni, csak rohadtul nem bírja... pontosabban ez sem igaz, mert bírná csak kicsit gyorsan issza és ezért kólintja fejbe * Hirtelen kapta mestere irányába a fejét, mivel meghallotta ahogy lecsúszott a székről. Megingatta a fejét. Leszállt a székről majd leguggolt hozzá. Állánál emelte maga felé a fejét és kedvesen vigyorodott el felé*
- bemegyünk a szobába és ott levetkőzhetsz.. akkor már nem lesz meleged * fogta meg karjánál és felsegítette a földről*
- te nagy mamlasz.. miért kell mindig ezt eljátszanod *sóhajtott fel miközben keze alá állt és derekánál átkarolva tartotta meg. pillantását a másikra vonta*
- remélem hogy a legtávolabbi szobát adták nekünk... ha igen valakit agyon verek * vigyorodott el szélesen miközben megindult a szobák irányába*
- na gyere kölyök... induljunk... elég lesz ez a bolond még a mai napra * kuncogott pimaszkodva*
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Serahime Csüt. 15 Május 2014, 22:55

- Jó...de a tolvaj is sokat mozog.... az én családomnak elvileg semmi ilyesmire nincs szüksége.
*Vont vállat egy sóhajjal. Egyik bátyja szintén lovag, a másik pap, a harmadik pedig valami híres politikus lett...csak ő...lett olyan amilyen. S mivel már minden szép tisztséget elvettek előle, maradt neki ez. A másikra pillantott amint az nevetni kezdett, ez őt is mosolyra késztette.*
- Jó..de azért a biztonság kedvéért... számítsunk a legrosszabbra is. Mint látod, kisebb karom van ,mint neked...nem tudom úgy elbírni ahogyan te.

*Nyugodtan evett, egészen addig a pontig, amíg mestere nem kezdett szinte össze vissza beszélni, majd csuklani s nem bukott a le az asztal mellől. Hiába tett meg mindent újdonsült társuk az ellen, hogy Mamoru berúgjon...az már megtörtént előtte.*
- Osztom.... sokkal többet érnénk ha ezekre költenéd. *mutatta fel a húst. Éppen sikerült befejeznie, s megtörölnie a száját, amikor a másik felállt ,hogy segítsen. Ő is így tett, bólintott.*
- Én nem bírom el...szóval..ezt rád hagyom...ha nem gond.

- Mindjárt megkeresem a kulcsot és mehetünk...vagy jobb esetben kulcsokat.
*Azzal megállt Mamoru előtt, leguggolt s nézte ,hogy hova akaszthatta, rejthette el. Igyekezett gyorsan megtalálni a férfinál, hogy Kazunak se kelljen megszakadnia a lovag alatt. Sóhajtva tapogatta végig a zsebeket ,majd amint meglett egy fáradt mosollyal vette elő, ám az hamar el is foszlott.*
- Ez csak egy kulcs... *motyogta ,majd felpillantott* 2. emelet 18.....
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Pént. 16 Május 2014, 10:34

* Amikor a házigazda közelebb ül hozzá, purrog egyet, majd megtámaszkodik a combján, úgy hajol közelebb hozzá. Mivel a farka hegye még nem vizes, így azzal pöcköli orron, habár inkább csak megcsiklandozza vele. * Tu-dom. * Mondja tagoltan, közben nevetve. Eltávolodik tőle, visszahelyezkedik az eredeti helyére. Ahogy Chikuma hirtelen felkel, Niiya feje elvörösödik és elfordul. * Olyat láttam, amit nem kellett volna... a szemem... a gyönyörű szép szemeim... * Játszik rá még egy kicsit a helyzetre. *

* Kellemes csalódásként éri, hogy a férfi tényleg megteszi, amire kérte. Ezért mindenképpen lóg neki eggyel... talán meglepi és reggel csinál valami finomat, legalábbis igyekszik. * Köszönööööm. * A hangja dallamos, szinte azonnal nyúl a puha törülközőért. Kimászik a vízből, azonnal szárítkozni kezd, hogy a gyenge szellő miatt ne legyen ideje borzongani, utána pedig felöltözik, a fegyvereit szándékosan nem rögzíti, csak a tartójukkal együtt a kezében fogja. Chikuma valamelyest nyílt lapokkal játszik, ezzel ő is megtiszteli. *

A rántotta tökéletes... Segítsek valamit? Vagy elég, ha nem vagyok útban? * Miután felvette a ruháit, ellenőrzi a csengőjét. * Vacsora közben vagy előtt... vagy után mesélhetnél róla egy kicsit, hogy pontosan mit is szeretnél előásni arról a lovagról. A miértnek is örülnék, de nem úgy fest, mintha el akarnád árulni... vaaaagy hol találom meg egyáltalán? Elindult azzal a tanonc kölyökkel, fogalmam sincs merre...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  xionora91 Pént. 16 Május 2014, 15:31

*Chikuma a csiklandozásra el tüszenti magát ,de persze elfordul s orrát meg törti-
-Ejnye te pimasz..
*A törülköző átadása s az étel készítés fel ajánlása után rá tekint ,majd elmodolyodik s a kunyhó falának dől .*
- Igen ne legyél utban...nem sértésként csak megszoktam ,hogy egyedűl vagyok s ne bilents ki a meg szokott helyzetemből.
*Mondta neki nyugodt hangsullya megprobálva nem meg bántani a fiút.*
-Mamoru-t álltalában hotelek/motelek és alkohol fogyasztásoz alkalmas helyen találhatod meg...kissé pia imádó ,de olyankor veszélyes..tehát fura mit ki nem hoz az emberből a pia...
* Kicsit elgondolkodott s be ment a kunyhóba elkezdte a szallonás rántottát az illatát már lehetet érezni. Nem kell nagy szakácsnak lenni ,hogy ezt elkészítse valaki így hamar elkészült s tálalta is majd leült és szólván a fiúnak meg is várta.*
-Gyere kész a kaja...nyami nyami...

*Mamoru Kazuyara és Sashara morgott s olyan volt mint egy rongy baba s sóhajtott utána*
-Fogjátok már be...béénáák...
* Szánta nekik e kedves szavakat majd a szoba emelett hallatára a tulajdonos felé nézett mérgesen s indult volna meg ,hogy szét verje ,de lábai nem úgy mozogtak na meg Kazuya tartotta őt.*
- Ezért kinyirlak te szemét láda...
- Uram..én mondtam egy szoba van..
*Húzta össze magát a tulajdonos de látta a társai tisztába vannak a helyzettel csak reménykedett ,,hogy a fenyegetést el feledi a lovag.*
- Mellegem van ..még mindig...
*El is tünt hamar a harag s ismét csak ezt hajtogatta nekik miközben egy-kettőt felcsuklott.*
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  OkamiKaito Pént. 16 Május 2014, 21:32

* Halkan sóhajtott fel és megingatta a fejét* 
- nem baj... de mi lesz veled, akkor ha én nem leszek veletek és ugyan ez történik... ha a piáról van szó nem igazán ismerek olyan személyt, aki képes volt róla lebeszélni .... jóóól van Mamoru... tudjuk,... mi mind bénák és szerencsétlen balfaszok vagyunk, tudjuk....*vigyorodott el szélesen a srác irányába, ami nem tünt el miközben figyelte,hogyan is végzi az alapos tapizást a kulcsok felderítése érdekében. Magában kuncogott, de jó kedve hamar tovább szált, amint meglátta hogy csak egy kulcs van és ráadásul az egy 2. emeleti szobát nyit. Kék szemeit lassan vonta rá a tulajdonosra. Arca komolyabbá vált, egyáltalán nem örült az elhelyezésért.*
- még is hogy lehet egy emeleti szobát kiadni, ha már egyszer tudják hogy milyen??? * mordult fel határozottan*
-remélem tudja, hogy kibaszott nagy szerencséje van, mert...1 nem tud menni...2 nekem kell fogni , különben hagynám hogy magának menjen * ingatta meg halkan felsóhajtva.*
- na mind1... inkább menjünk * pillantott rá a fiatalra, majd megindult a lépcső irányába.*
- tudom hogy meleged van... de mindjárt beérünk a szobába azt úgy vetkőzhetsz felőlem ahogy akarsz * Határozottan próbált vele lépkedni, de ez nem mindig sikerült, főleg mikor hirtelen lépett a másik irányba és majdnem magával rántotta, így kitámasztott és meg is torpant hogy visszanyerje egyensúlyát a férfival. Nehézkesen támogatta fel, már csak pár fok volt vissza, mikor megállt. A férfit a falnak tolta és vele szemben állva támasztotta meg hogy ne kerüljön a földre míg szusszan egyet. Pillantását a fiatal újoncra vonta* 
- Sasha... nézd már meg hogy sikerült annyira kibaszniuk velünk hogy ráadásul még a folyosó végén van a szoba??  * nézte egy darabig, majd mesteréve tekintett tenger kék szemeivel*
- Ha még egyszer megcsinálod veled ezt esküszöm magam foglak felpofozni... vagy legalább legközelebb legyen annyi eszed, hogy még mielőtt elkezdesz inni a földszintre kéred a kibaszott szobát * mordult fel miközben hosszan fürkészte, majd eltekintet a másik irányába várva annak válaszát*
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Pént. 16 Május 2014, 21:58

* A tüsszentésen felnevet, eddig még sosem volt fegyver a cirógatásából, most viszont! Majd egy óvatlan pillanatban kamatoztathatja újdonsült "tehetségét", ebben már biztos. Talán ki is ül a pillantására egy játékos pillantás tekintetében, új szórakozást talált. Érzi, hogy nem kellene túlságosan bosszantania a házigazdát, de attól még túl csábító a lehetőség. *

Majd igyekszem... legfeljebb ha érdekes dolgot csinálsz, akkor belekérdezek. Azon nagyon kizökkentés? Vagy csak az számít annak, ha túl közel állok, és nem tudsz tőlem lépni? * Kérdezgeti kíváncsian, a meleg víz miatt felélénkülve. Ez a löket nem fog sokáig tartani, már jól tudja. Ugyanolyan hamar fog elfáradni, mint ahogyan felébredt. * Aham... Szóval ha végigmegyek a környék fogadóin, akkor előbb-utóbb megtalálom. Nem lehet túl nehéz feladat végül is... Nem biztos, hogy annyira veszélyes, vagy már ennyire tapasztalt vagy vele kapcsolatban? Sokat kell innia ahhoz, hogy megártson neki?

* A fejében megfogalmazódik egy terv... a részegek több ostobaságot csinálnak és jóval közlékenyebbek. Talán használhatná ezt a taktikát, akár a rejtélyes szállásadóján is. Sok mindent megtudhatna... Rövid távon félresöpri a gondolatot, majd egy másik alkalommal inkább, amikor a kíváncsiság már túlságosan fúrja az oldalát. *

* Követi Chikumát a kunyhóba, nem messze tőle a falnak támaszkodik és figyeli. Nagyokat szimatol a levegőben, a sülő étel illata miatt megkordul a gyomra. A hangos korgás miatt kissé zavarba jön, csak reméli, hogy a másik ezt nem hallotta. Szinte már sóvárogva várja, hogy elkészüljön. Amint a serpenyő lekerül a tűzről, szinte odaugrik az asztal mellé és helyet foglal a lábát lóbálva. * Vacsiiiii... végre valami ennivaló. * Mondja csillogó szemekkel. * Aminek ilyen illata van, nem lehet rossz...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Serahime Pént. 16 Május 2014, 22:54

- Nem is lehetnénk mások...
*Sóhajtotta mialatt megforgatta a szemeit. Nagyon örült annak ,hogy jelenleg nem rá hárult a nehezebb feladat, és nem egyedül kellet ezzel meg mérkőznie. Nem tudta volna ,hogy mit tett volna....
Ő nem szólt semmit ahhoz, hogy rámordultak a szegény embere.... Bizonyosan nem tudhatta ,hogy melyik szoba lesz kiadó. Viszont arra ,hogy egy helyen kell lenniük.... arra csak egy picit felsóhajtott....mégis mit várhat?*

*Sietve ment előre, de többször is megtorpant és hátra pillantott ,hogy a másik éppen holt tart. Szeretett volna segíteni ,még ha jelenleg az ő zsenge karjaival nem is mentek volna sokra. Inkább csak hátráltatta volna....
Amint felértek s Mamoru egyszer majdnem kizuttyant a fogásból ,oldalról megtartotta. Felnyögött a hirtelen súlytól*
- Anyám...mennyit eszik?.... .. Ugye a pia nem ad + súlyt....mert nem fogom elbírni...
*Amint vissza igazgatták helyesen Kazu fogásába, bólintott ,majd előre ment. Épp csak a folyosó feléig kellet elmennie, hogy meglássa a szoba számot. Kinyitotta s integetett vissza fele, nagy mosollyal.*
- Itt van! Nincs olyan messze!

*Míg várta a többieket, kinyitotta az ajtót ,majd benézett. Otthonosnak tűnt..elég jó szobának...valószínűleg ára is volt... és mégis. Azzal meghökkenve fagyott le ahogyan benézett. Rózsaszirmok... szívecskés formájú párnák...*
- Nem akarod látni...
*Mondta az egyre közelebb jövő Kazunak ,majd Mamorura pillantott*
- .... nem tudom mit fog ehhez szólni ha kijózanodik...
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  xionora91 Vas. 18 Május 2014, 21:17

*Chikuma moslyog a fiú heccelési probálkozásain s néha rá rá pillant.*
-Hát tőled függ ,hogy eszel e...de a gyomrodnak úgy hallom tetszik az illat..
*El neveti magát s találás után leül s rá néz majd jóétvágyat kívánva el kezd enni s hallgatja ismét a fiút. Nem is tudta ,hogy létezik ilyen sokat beszélő ember.*
-Meg iszik két üveg valamit aztán már kész van..hálistennek kevés a bár tehát könnyen meg lehet találni. Álcázva veled leszek úgy is..

*Mamoru már alig váfta be ráncigálják s Kazuyara néz full komoly vörös fejjel a piátol. Persze épp hogy lehetet érteni amit mondott.*
-Majd te le vetköztetsz..jó?? Hallod...
*Hallja amikor Sasha oda szól majd kérdően néz.*
-Mi  a baj kölyök? Heeee??
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  OkamiKaito Vas. 18 Május 2014, 21:36

*Egy kicsit szusszant amig a másik elment megkeresni a szobát. Nem volt rossz erőben, de azért még ő neki sem volt könnyű a 2. emeletre felsegíteni mesterét. Tekintetét a férfira emelte és nagyban bólogatott*
- Peeerszeee Mamoru... ahogy akarod.. majd levetkőztetlek, csak maradj jó macskusz * ismét karja alá állt és tovább ment vele. Megörült mikor a másik csak a folyosó közepéig ment, így legalább tudta, hogy nincsenek már messze és ettől egy kissé megkönnyebbült.*

* Ahogy közeledtek érdeklődve vonta rá tekintetét a fiatal újoncra*
- Még is mi baj van már megint?? * sétált mesterével együtt a szobához. Belépett a helységben és teljesen megdöbbent, ami meg is látszott az arcán, mivel szemei kissé kikerekedtek, amint meglátta, hogy az egész szoba tele van szirmokkal, meg szívecskékkel*
- ezt nem hiszem el... én tuti kiherélem azt a szemetet * hangosan mordulva fel ingatta meg a fejét miközben pillantását először a mesterére vonta. megingatta a fejét és akaratlanul is széles mosoly kúszott az arcára*
- ez kész vicc... most komolyan egy szerelemes 3-mas gruppennek néznek minket?... * nézett rá a másikra*
- én tuti kint alszok egy fán * nevetett fel, majd visszapillantott a másik férfire*
- na?.. hajlandó vagy itt aludni? vagy neked már kurvára mindegy? ... de tudod mit... legyen mindegy mert már nem bírlak el * lépdelt be vele és ültette le az ágyra*
- áááhhh... ha most nem áll be a derekam akkor soha
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Vas. 18 Május 2014, 23:01

Ühüüüüm... nagyon jó az illata. * Már éppen hatalmas falatot készül betömni, amikor valami eszébe jut. * Jó étvágyat! * És lecsap az ételre. Jóízűen fogyasztja el, a tekintete is tükrözi, mennyire ízlik neki az egyszerű fogás. Amíg tele van a szája, csendben marad, túlságosan éhes volt már ahhoz, hogy szünetet tartson benne. Hamar eltűnik az adagja, érzi, hogy tele van a hasa. Elégedetten dől hátra a székében, majd hangosan felsóhajt. *

Főzhetsz többször is... finom volt. Hmm szóval jössz velem? Kapok gyerekcsőszt? * Kérdezi nevetve. * Legalább nem kell semmit sem postáznom, minden hallhatsz első kézből... Ez az okod vagy inkább csak ellenőrizni akarsz? Nincs semmi motivációm a történetek kitalálására. * Megáll a beszédben, hirtelen jön egy ötlet. * Vagy meg akarsz védeni, ha rosszabbra fordulna a helyzet? Bár... a bokrot számításba véve, inkább csak végig akarod nézni... PERVERZ! * Karba teszi a kezét. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Serahime Kedd 20 Május 2014, 08:45

*Zavartan nézte a szobát ,majd elmosolyodott ahogyan beljebb ment.*
- Nem hiszem...nem azt mondta lent a szoba felelős, hogy csak egy szobájuk volt ? Gondolom a legborsosabb árú is...
*Sóhajtott ,ha arra gondolt hova pocsékolták el a nevelésére adott pénzt.  Még jobban körbe nézett, csak utána kapta magát azon, hogy ott hagyta a másik kettőt az ajtóban. Amint Kazu behozta a mestert, ő becsukta az ajtót ,majd sóhajtva nézte őket.*
- Most mond ,hogy nem kell levetkőztetni ,mint egy gyereket.....

*Megdöntötte kicsit a fejét, amint Mamoru az ágyra került ,majd oda lépett s homlokon pöckölve lökte az ágyra.*
- Jobb ha alszik...ez a szoba van és kész. Reggelre majd kicsit átalakítjuk és észre sem veszi.
*Az átmeneti partner szavaira felkapta a fejét, szemei döbbenten siklottak rá ,majd kérlelőn nézett, lebiggyesztett ajkakkal, akár a gyerekek.*
- Ne hagyj egyedül vele.....

- Megmasszírozom a derekad, levetkőztetem őt * Azzal Mamorura mutatott* De a büdös zoknit nem veszem le... *engedett meg egy fintort.* Csak kérlek ne hagyj egyedül vele! Még új vagyok, emlékszel? Nem tudom mit csináljak vele..főleg nem részegen!
*Azzal hátra sandított,hogy vajon a részeg lovag éppen mit csinál.*
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  xionora91 Hétf. 26 Május 2014, 09:52

*Chikuma a fiúra sanditott s szavaira gondolkodóba esett ,persze csak úgy tett majd legyintett.*
-Figyelj jobb ha ott vagyok ennyi a lényeg igen perverz vagyok na és? Senki sem ártatlan csak jól tetettik..
*Meg igazitja kicsit ruháját majd arréb teszi a mosatlant s leül vele szembe.*
-Egészségedre...elég egy gyengébb story...árva kis fiú lovaggá akar  válni ,hogy be bizonitsa ő is tud hős lenni  a körülmények ellenére...nyálas story ,de egy lovag szívét meg dobbantja...ám bár szigorú egy fajankó nem lesz könnyü dolgod vele ezért kellek én...

*Mamoru örül ,hogy egyálltalán él majd a pöckölésre el kapja Sasha kezét s mivel egyensúly érzéke nulla le borul vele az ágyról és félre érthetően rá esik. Fel néz rá és lefogja kicsit se zavarja ,hogy Kazu mögötte van. XD
- Friss hús..hmmm fincsi...segíts vetkőzni és nem bánod meg az biztos...tanítok neked egy két dolgot..
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  OkamiKaito Hétf. 26 Május 2014, 10:30

*hirtelen kapta rá tekitentét az újoncra és csak felmodrult szavai hallatán.*
- De igen... ezt mondta... csak az a helyzet hogy engem rohadtul nem érdekel mit mondod.. majd én szépen lemegyek azt majd holnap estére kérek egy normális szobát, mert ez kész vicc..* sóhajtott fel hajába túrva. A kérdés hallatán felnevetett*
- már pedig... ha sikerült neki ennyire beinnia sajnos ezzel jár.. és még sok minden mással is... de erre majd szépen te magad is rá fogsz jönni * vigyorodott el szélesen miközben. Felnevetett látva hogy miként változik meg ijedtében a másik.

-ooohhh... micsoda ajánlatokat kapok... figyelmeztetlek.. ne tégy ilyeneket, mert a végén kegyetlenül be fogom rajtad hajtani... egy megveszekedett szó nélkül * nézte hosszan széles enyhén perverz vigyorral az arcán, miközben végig nézett is rajta*
- hát figyelj anno én is újonc voltam és nekem nem volt ki segítsen vele kapcsolatosan... csak lestem mikor mikre nem vetemedett. *kuncogott. Lepetten nézett mikor egyszer csak a másik kettő egymásra került. Akaratlanul is felnevetett a kialakult helyzeten*

- na látod látod??... épp ilyenekről beszéltem * kuncogott szélesen vigyorogva. Neki nagyon is tetszett a kialakult helyzet legalább is a poén felőli részét tekintve, mert hát elég vicces volt a látvány.*
- hát akkor én lépnék is... hagylak titeket * vigyorodott el szélesen*
- aztán jól tanítsd meg mester, hogy mit merre hány méter * nevetett fel*
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Hétf. 26 Május 2014, 18:23

Éééés... ha ott vagy, akkor nem fog téged megismerni? Nekem elég jó megfigyelőnek tűnt az a lovag... Mondjuk... azt sem vette észre, hogy ott kucorogsz. * Megvonja a vállát. * Hmm... szóval a zord külső érző belső takar? Ez rád is igaz? * Kérdez rá szélesen elvigyorodva, közben billegtetni kezdi a székét. Amikor ismét a visszazökkenti az eredeti helyére az ülőalkalmatosságot, enyhén előrehajol, úgy méregeti a démont. *

Tényleg érdekes figura vagy... Örülök, hogy találkoztunk. Már majdnem unatkoztam ma, de te kimentettél a posványából... Én hőőőősöööööm! * Felkel a székről, majd gyorsan odahajol Chikumához és egy puszit nyom az arcára. Ezután nevetve rohamozza meg az ágyat, purrogva terül el rajta. Macskamódjára nyújtózik és helyezkedik, amikor megtalálja a kényelmes pózt, megvakarja a fülét. * Az evéstől mindig elálmosodom... ráadásul holnap sűrű napunk lesz, ha meg akarjuk találni a haverodat... * Összegömbölyödik, utána meglapogatja az ágyat maga mellett. *

Azt mondják, hogy doromboló macska mellett feküdni jót tesz az egészségnek... Vigyázz, le nem maradj...
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Serahime Hétf. 26 Május 2014, 21:09

- Hát...ha bajt akarsz, akkor rád hagyom, intézzétek ti lovagok ahogyan akarjátok! De remélem van elég pénzed ahhoz, hogy kifizesd az új szobát is...
*Azzal lepöckölt a bútorról egy rózsaszirmot.*
- Mert hogy nekem nincs egy nyomorult petákom se...az biztos!

- Be fogod hajtani? Ugyan már, ha nem gondoltam volna komolyan ,hogy megteszem, akkor nem is mondtam volna! Nem hagyhatsz egyedül itt vele és kész! Én...én biztosan...
*Kezdte majd megakadt s csak felvonta a szemöldökén a másikon. Csípőre tette a kezeit.*
- Mégis mit nézel?
- Jó..jó lehet...de te most itt vagy, és tudom ,hogy van annyira gyengéd szíved ,hogy ne hagyj engemet magamra...vele. *Puncsolt, csillogó szemekkel, kicsit purrogva, mialatt farkincáját mozgatta meg.*

*Amint elkapták a karját ,majd a részeg lovag alá került döbbenten nézte, világos, sárgás szemeivel a pasast. Felszusszant.*
- Bazi nehéz vagy...
*Motyogta ,majd döbbenten pillantott a lovag szavaira s értetlenül pillogot párat.*
- Eh?
*Kapta fel a fejét a másik szavaira.*
- Mégis mit mondasz neki! Álljál meg, ne merészelj elmenni! Hallod! ÁLLJ MEG!
*Kiabált, immáron vörösödve, ahogyan vissza sandított a lovagra.*
- Higgye el..bármit tervez nem járna jól...
Serahime
Serahime

Hozzászólások száma : 1432
Join date : 2013. Apr. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  xionora91 Kedd 27 Május 2014, 19:56

* Chikuma csak nézi ahogy a fiú beszél és csak beszél és csak beszél. Persze fiatalságáhiz híven még produkálja is magát majd kérdésére válaszol*
-Hát nem vett észre mivel az újoncával foglalkozott...de ne aggódj jól tudom álcáznj magam.
* Vigyorodott el majd az újabb kérdésre fel vonta szemöldökét.*
-Talán...ha ennyire érdekel, derítsd ki. 
*Kacsintott rá majd kuncigott a hős szövegen természetesen nagyon jól esett neki ,ugyan akkor ironikusnak is tartotta ,hiszen tolvaj. A puszira kicsit meg szeppent s halványan elpirosodott arca .Nézte ahogyan a fiú össze kuporodik az ágyán majd mellé fekszik s rá tekint.*
- Tudod van az a mondás ,hogy ne huzzogazsd az oroszlán bajszát.

*Mamoru csak elvigyorodik s Kazu felé tekint pimasz mosollyal*
- Mért nem csatlakozol te is?
*Mondta a fiú felé miközben le fogta Sasha kezét feje felett .*
-Naív vagy... Te ezt nem tudhatod..hidd el mind ketten jól járunk
*övéhez kapta kezét s probálta ki csatolni.*
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  OkamiKaito Kedd 27 Május 2014, 21:03

*lepetten kapta rá tekitnetét és hangosan mordult fel, miközben csipőre vágta kezeit*
- majd pont ki fogom még egyszer fizetni, mikor így kibaszott velünk az az alak * ingatta meg a fejét*
- azt aztán nem... szépen kicseréli a kér szobát és kész.. amúgy is... ha már ez a szoba drágább akkor nem lehet gond az olcsóbb...

- nem kell nekem ilyeneket felajánlani, mert anélkül is találok ki ilyeneket és azokat be is hajtom * nevetett fel szélesen mosolyogva. hosszan nézte a fiatal srácot miközben próbálta meghatni a megcsillanó szemeivel és purrogásával. halkan sóhajtott fel, már épp ki akarta mondani, hogy nem megy el, de csak egy nevetés tört fel belőle, ahogy hallgatta a másik szavait mikor már mestere alatt volt* 

- üdv a világomban kölyök.. pontosabban az övében * kuncogott majd rá vonta tekintetét és hosszan nézte a másik kettőt. 
- hát mit mondanék neki??.. legalább mozog egy kicsit és kijózanodik * nevetett fel majd közelebb lépdelt hozzájuk és oda is hajolt*
- ebben az egyben igaza van.. nem olyan rossz mint ahogy te azt gondolod* vigyorodott el. élvezte hogy cukkolni tudta a fiatalt , és még adta alájuk a lovat. egyik legjobb szórakozás volt ez a számára.*
- tudod mit... vedd ezt edzésnek... ilyen helyzetbe kerültél hogy a mester az ellenfeled és szabályosan föléd emelkedik ... old meg * vigyora nem tűnt el arcáról sőt még szélesebb lett neki és hosszan figyelte*
OkamiKaito
OkamiKaito

Hozzászólások száma : 319
Join date : 2014. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Armblast Szer. 28 Május 2014, 11:00

Erre kíváncsi leszek... De ha kendőt húzol a fejedre és meggörnyedve jársz, mint egy öreg, akkor ne várd, hogy kibírjam nevetés nélkül. Egyébként elég feltűnő a megjelenésed, tényleg nehéz elképzelni azt az álcázást. * Jegyzi meg, miközben fészkelődik egy keveset. A halvány pírt még akkor is látja Chikuma arcán, amikor a démon odafekszik mellé. Elégedetten mosolyog, amit halk nevetés kísér, de ennek nem árulja el az okát. *

Még szerencse, hogy nincs bajszod és oroszlán sem vagy... én is csak cica. * Összeszűkíti a szemét, ahogy gondolkozni kezd. * Bajusszal úgy néznél ki, mint egy rozmár... rozmár démon lennél. Már csak a hosszú fogak hiányoznának hozzá. * Kinyújtja a kezeit Chikuma felé és belecsíp az arcába, úgy húzza meg kicsit. * És puffasztanod kellene az arcodat is hozzá, íííííígy.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai] - Page 3 Empty Re: Demons Heart (Nyitott) [+18 Yaoi/Shounen-Ai]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.