dream.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Vas. 12 Május 2013, 11:30

/A 18+-os karikát kiraktam mert túlságosan is ismerem magam:D/
~Egy nyugodt nyárias napon, mikor látszólagos béke honol a Lelkek világában kezdődik történetünk. Egy régen elfeledett pecsét kezd megtörni Soul Society központjában lévő erdőben. Régen köttetett ez a pecsét még azokban az időkben mikor a Lelkek világát háború és az őrület tartotta karmai között, de ne rohanjak ennyire előre.~

*A 13. Osztag főhadiszállásán a szobájában gyengélkedik Ukitake Kapitány. Mikor 3. és 4. tisztje aggódón lépnek be csak kedvesen mosolyog feléjük és mit sem sejt, hogy ez a nap több izgalmat tartogat, mint amit jelenleg ígér. A jelentéseket nézi át és alaposan mérlegelve azokat írja alá és helyezi az elintézett papírok közé. Csendesen üldögél mindaddig, míg barátja be nem toppan. Jó kedéllyel beszélgetnek jó barátjával és valamiért eszükbe jutnak a tanuló idők és ezzel egy bizonyos személy is.*

- Kyoraku... az a pecsét... szerinted meddig tartja fogva őt? *Teszi fel barátjának a kérdést.* -Már magam sem tudom mikor történt, hogy a Főkapitány elzárta. *Mondja egy nagy sóhajjal.*


-Te is tudod Ukitake, hogy Yama-jee pecsétjei addig maradnak fenn míg meg nem törik... rajta már nem segíthettünk. *Mondja elkomorodott arcal.*

~Kyoraku talán tévedett~

*A város központjában lévő nagyobbacska erdő rejtettebb zugában. A fába épült szobor köve repedezni kezd. Az idő megette a mészkövet mely fogságban tartja a lány testét. A szobor arca lepereg felfedve a lány valódi arcát. Kiszabadult haja előre borul. Csak pár tincs. A kő alatt lévő arc mit sem változott. Még mindig bársonyos hófehér bőre porcelán babaként jellemzi arcát. Szemei még becsukva van légzése nagyon lassú szinte észre sem vehető. Ugyan úgy mozdulatlan, mint ahogy a szobor eddig állt. Egyedül haja árulkodik arról, hogy a pecsét megtörni látszik. A szél könnyeden játszadozik azzal a pár tinccsel mi kiszabadult a kő fogságából. Élesebb szeműeknek viszont az is szemet szút, hogy a szobor arcán nem látszik az idő nyoma. Fehéren tetszeleg a mohás zöldes kőtesten.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Hétf. 13 Május 2013, 00:24

* A küldetésem nem magas szintű... nem igényel különösebb szakértelmet, vagy odafigyelést, mégis úgy döntöttem, hogy személyesen is részt veszek az akcióban. Nem vagyok messze az első osztag barakkjaitól, pusztán két tisztem kísért el. Arról kaptunk híreket, hogy néhány shinigami eltűnt az erdőben, emiatt nyomozunk. A magyarázatok erre logikusak és egyszerűek, de egyben irreálisnak is hatnak: az eddigi jelekből nyilvánvaló, hogy azok a személyek nem megszöktek, hanem megtámadták őket és a helyszínen meghaltak.

Mind a hárman külön utat járunk be a fák között. Az erdő most szokatlanul csendes, szinte hallom a saját lélegzetvételeimet is. Nem jár erre szellő, nem csicseregnek a madarak és a bogarak jellegzetes dongása is a némaságé. Az egyik fa törzsén széles vágásnyom van, körülötte korábbi csata jelei... Még friss nyomok, néhány órája keletkezhettek, legfeljebb egy napja. Tovább indulok, a lépteim kimértek és csendesek, nem csapok az elkerülhetetlennél több zajt. Összeszűkítem a szemem, úgy fürkészem az előttem elnyúló ösvényt. Nem érzek senkit és semmit a közelben, egyedül a két tisztet távolabbról. Furcsa.

Több, mint fél órán keresztül haladok így, szinte eredménytelenül. Átlépek egy sűrűbb bokrok között átszelő csapáson, előttem néhány méterre egy alak áll. Megállok és várok, de az ismeretlen nem mozdul... Csak akkor látom igazán tisztán, amikor végül közelebb érek hozzá: a nő testét egy fa zárja magába és szoborként őrködik az erdő felett. A vonásaim nem árulják el, hogy egészen másra számítottam, a tartásom kimért, ahogy a pillantásom sem hazudtol meg. Végigmérem, a gyanúm megerősítést nyer, egy pecsét tartja fogva...

Mielőtt egyéb következtetéseket is levonhatnék, érzem, hogy egy viszonylag erős lélekenergiájú egyén közelít felém, méghozzá gyorsan. A kisugárzását nem ismerem... Egy shunpoval igyekszik közel kerülni hozzám, de a kardja már csak Senbonzakura pengéjének ütközik. Ráncolni kezdem a szemöldökömet, míg az alak távolabb ugrik és eszelős vigyorral az arcán néz rám. A külseje csapzott, elhanyagolt; a mozgása a testétől és az alkatától idegen. *

Szerencsés napom van! * Csattan fel nevetve. * Egy kapitány! Kapok egy kapitányt! Hoztál még magaddal valakit? Kezdek éhes lenni!
* Nem válaszolok neki, ami szemmel láthatóan bosszantja. Közelebb szökken hozzám, úgy kezd el méregetni. *
Néma vagy? Miért nem beszélsz velem? Sikíts! Hallani akarom, ahogy sikítasz, mint a többi! Úgy bizony... Én ettem meg őket. * Felnevet. * Ízletesek voltak... Telve energiával, élni akarással... Még mindig nem mondasz semmit?! LEGYEN! AKKOR NEM BESZÉLEK VELED! * Karba teszi a kezét és elfordul, de a következő pillanatban újra mozdul. A gerincét aránytalanul széles szögben hajlítja hátra, miközben a lélekenergiájával próbál rám nyomást gyakorolni. Néhány pillanattal később elrugaszkodik, nagy lendülettel repül felém azzal a tervvel, hogy maga alá gyűrjön. Egyet sújtok a zanpakutoummal, mire a megszállott shinigami egyik karja elválik a testétől és a földre esik. A támadóm felüvölt a fájdalmában. *
A szerencse csalfa... * Közlöm vele tömören, majd újabb csapást mérek rá. A hollow már nem tud menekülni, a gazdatesttel együtt bomlik a részecskéire. *

* Oldalra lendítem a zanpakutoumat, csak utána csúsztatom vissza a hüvelyébe. A nő, akit a fába zártak a hátam mögött volt, amíg küzdöttem, most viszont reccsenést hallok felőle, mire hirtelen megperdülök a tengelyem körül és a hang irányába fordulok. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Hétf. 13 Május 2013, 09:28

*A hatalmas lélekenergia robbanások a pecsét mellett erőteljesen meggyengítette a már amúgy is megtörőben lévőt. A repedések szép lassan egyre nagyobbak lettek. Mikor a harcnak vége a reccsenések egyre hangosabbak lettek míg végül az teljesen össze nem tört. Hatalmas reccsenéssel oldott el a pecsét a bele zárt nő pedig egyenesen előre borult. Teste fedetlen, csak néhány anyag cafat jelzi, hogy egykor ruha volt rajta. Haja hosszú ra nőtt, de a nő teste nem öregedett. Egyenesen Byakuya karjaiba borul ki kő koporsójából. Feje előre bukik és még itt ott rajta marad a kőtörmelék, de azok is hamar leperegnek róla. A reccsenés után újabb csend telepedik az erdőre.

Lassan lélegzik és életnek alig adja jelét. Hosszabb ideig nem nyitja ki szemét, de légzése érezhetően kezd erősödni. Mikor szemeit kinyitja elsőnek arra eszmél, hogy cipelik. Óvatosan nyitja ki csoda szép kék szemeit és pislogva néz fel az őt cipelő fekete hajú férfira. Nem tudja hol lehet, vagy mi történhetett. Teste lassan megmozdul a férfi karjaiba, de kezét nem tudja felemelni valami megakadályozza. Lenéz, hogy megnézze mi is akadályozza. Egy fehér anyag melybe belebugyolálták Kíváncsian vizsgálgatja az anyagot, majd a hangra felpillant a férfira. Oldalra döntve fejét kíváncsian néz fel rá. Nem érti amit mond.*
/Bocsi Byakuya kicsit előre szaladtam:P/

*Hosszas beszélgetés után a barátok együtt indulnak meg a Főkapitány irodája felé, mert hívatta őket. Együtt haladnak a városban és Ukitake furcsállja, hogy pont ma jutott eszébe Alea. Mikor beérnek az 1. Osztag Főhadiszállására meglepődve veszi észre, hogy Byakuya Kapitány egy nővel a kezében lép ki. Megtorpan és meredten áll a férfira és a nőre nézve.*

- Ez nem lehet... *Suttogja maga elé és barátja is megtorpan mellette és ketten nézik a jövevényeket.*

- Kuchiki Kapitány... Ho... hol találta azt a nőt? *Teszi fel akadozottan a kérdést, és csak reméli, hogy nem a pecsét tört meg, mert ha igen akkor egyrészt Genryusai-sensei nagyon mérges lesz. Másrészt pedig veszélyben van a város és Alea is. Ekkor nyitja ki a szemét a nő. Sietve lépdel oda hozzá és látja meg az ismert arcot, ami semmit nem változott.*

- A... Alea... *Mondja ki kicsit izgatott és egyben remegő hangon.*


*Mikor rájön, hogy nem is az őt cipelő férfi szólalt meg oldalra fordítja a fejét és Ukitakera néz. Ismerősnek hat neki az arc, de nem tudja hova rakni. Oldalra biccentve a fejét nézi, majd elmosolyodva hunyja be a szemét, de nem szólal meg. Elkezd mozgolódni Byakuya karjaiban. Talpra akar állni, de sem a ruhától, amibe belecsomagolták nem bír megmozdulni, sem az őt erősen tartó karoktól.*

*Kyoraku döbbenten áll és csak nézi az eseményeket. Kalapja szélét megfogva takarja el arcát és huncut mosoly húzódik meg arcán. Különösnek véli az esetet. Pont az nap törik meg a pecsét, hogy eszükbe jutott, bár az elmúlt időkben sokszor gondolt rá, de senkinek nem mondta.*

- Nem is tudtam Kuchiki Kapitány, hogy ennyire hiányozna önnek egy nő társasága. *Teszi hozzá a maga hamiskás perverz hanglejtésében.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Hétf. 13 Május 2013, 11:32

* Látom, ahogy a széles repedések végigfutnak a kövön, és mielőtt a nő arccal a földre zuhanhatna, elkapom. Ehhez féltérdre kell ereszkednem, így sokkal stabilabban állhatok meg az elnehezült testtel a karjaimban. Normál esetben ez a helyzet zavarba ejtő lenne, tekintve a hölgy hiányzó öltözetét, de sokkal fontosabb szempont az épsége... és természetesen az ok, amiért ilyen állapotba került. Megemelem a fejemet, a fára pillantok. Az egykori pecsétnek, ami fogva tartotta, már nyoma sincs, nem tudok róla több információt kideríteni, legalábbis a helyszínen nem. Talán a feljegyzések... A fa széles törzséből ítélve, régóta lehetett ott bent...

Ebben a helyzetben a legtisztább az, ha egyenesen a főkapitánynak jelentek. Míg az egyik karommal támasztom az ismeretlent, addig kibújok a kapitányi köpenyemből, majd ráterítem és összehúzom rajta, hogy ne hozzam tudatán kívül kellemetlen helyzetbe. Még él, és bár a légzése gyenge, de mindenképpen stabil. Épp megemelem, amikor a két tisztem is odaér. Nem várom meg, hogy kérdezzenek vagy megjegyzést tegyenek, kiadom a parancsokat. * Folytassátok tovább a küldetést, tudni szeretnék minden apró nyomról. Ettől a ponttól kiterjedő egy kilométeres körzetben keressetek túlélőket, illetve vizsgáljatok át minden olyan pontot, ami kiesik az általános figyelemből. * Amint ezt közöltem, elindulok vissza az első osztag főhadiszállása felé. Shunpoval közlekedek, így a leggyorsabb. Nem vagyok orvos, hogy felmérjem a nő helyzetét, de könnyen lehet életveszélyben is, ami miatt minden másodperc értékes lehet.

Csak akkor lassítok, amikor elérem a célomat. Majdnem az ajtónál vagyok, amikor két ismerős hangot hallok a hátam mögül. Nem örülök a társaságnak, de ezek a kételyeim hamar eloszlanak. Ukitake ismeri a nőt... ha pedig ő tisztában van a kilétével, akkor a másik kapitány is. Érzem, hogy az ismeretlen ébredezni kezd, de nem pillantok le rá. * Ne aggódj, biztonságban vagy. * Közlöm vele kimért, nyugodt hangon, majd a két kapitány felé fordítom a tekintetem. * Kétesnek tartom, hogy van-e időnk gyermeteg viccekre... * Felelem a megjegyzésre. * A negyedik osztag értesítése talán most fontosabb. Ha lennél szíves... * Ukitakére nézek, és habár elég régóta ismer, valószínűleg a tekintetem a számára sem árul el sok mindent. * Ha jól értettem, akkor ismered a hölgyet... * Pár pillanatra behunyom a szemem. * Nem messze innen egy fa zárta magába, valószínűleg egy pecséttel, aminek meggyengült az ereje a sok közeli csatától az elmúlt időszakban... Nem sokkal azután tört meg, hogy rátaláltam. * Egy szóval sem mondok többet a szükségesnél. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Hétf. 13 Május 2013, 11:53

-Ugyan Kuchiki Kapitány, hisz ismer...*Mondja félmosollyal.* -Természetesen ide hívom Unohana-sant, bár nem úgy tűnik, hogy az ifjú hölgynek bármi baja lenne. *Mondja és azzal villámlépéssel el is tűnik onnan.*

*Aleat figyeli. ~Mosolya még mindig a régi, de miért nem szólal meg? Nem látszik ellenségesnek, de mégis valami történhetett vele míg aludt.~ Gondolkodik el és Kuchiki szavai hozzák vissza gondolataiból. Egyenesen szemébe néz.*

- Szóval megtört a pecsét... különös... menjünk a Főkapitányhoz. *Mondom és kinyitva az ajtót engedem előre Kuchiki Kapitányt. Arcom feszülté és gondterhelté válik.*


*Érdeklődve figyeli a beszélgetést és próbálja megérteni a hangokat. Lassan felfogja a hallottakat és egyre inkább mocorog a férfi karjaiba, de nem szólal meg. Ajkait kinyitja és tátog valamit, de ezt nem veszik észre. Szeretne lábra állni, de csak tovább cipelik. Elérnek egy ajtóhoz és a fehér hajú alak bekopog és egy ismerősnek ható idős hangot hall meg. Élénken reagál az ismerős hangra és kutatón fürkészi az ajtót.*

- Gyertek be! *Szól ki a Főkapitány és továbbra is asztalánál ül.*

*Kinyitom Kuchiki Kapitány előtt az ajtót és csak utána lépek be én is. Ekkorra érkezik meg Kyoraku Unohana-sannal. Mindannyian bemegyünk.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Kedd 14 Május 2013, 07:38

Alig lélegzett, amikor megtaláltam... Ráadásul egyikünk sem szakember, hogy pontosan megítélje az állapotát. * Biccentek Kyouraku felé. * Köszönöm.

* Újból elindulok az ajtóhoz, Ukitake is mellettem halad. A pillantásából és az aggodalomból a tekintetében csak egy dologra tudok következtetni: a nő felbukkanása valamilyen szinten felzaklatta. Valószínűleg nem véletlenül lépte át a megjegyzésemet sem az ismertséggel kapcsolatban... *

* Elsőnek lépek be a főkapitányhoz, először csak egy kimért fejhajtással köszönök neki, mert nem akarom megijeszteni az ismeretlen nőt. Óvatosan teszem nem messze Yamamoto soutaichoutól, a kanapéra. * Ne vedd le a köpenyt. * Mondom neki csendesen, rezzenéstelen vonásokkal, majd ellépek tőle, és az öreghez fordulok. Végre megfelelően köszönhetek, így meghajolok előtte. * Yamamoto soutaichou. * Üdvözlöm a tiszteletet megadva a felettesemet. * Nem messze innen a fás területen elfogtam egy hollow-t, amely megszállta az egyik shinigami testét. A személy osztagát nem volt lehetőségem beazonosítani, de nagy valószínűséggel a kilencedik hadtesthez tartozott... * Itt egy pillanatra megállok, mert végig kell pergetnem, hogy pontosan mit is akarok mondani. Nem egyszerű úgy beszélnem a történtekről, hogy rajtam kívül valószínűleg mindenki tisztában van a helyzettel, beleszámítva Unohanát is. * Amikor először láttam a hölgyet, az őt fogva tartó pecsét ereje már szakadozott, viszont a hollow által kibocsátott lélekenergia tovább gyengítette, így szabadult ki belőle. A 13 osztag érdekeit szem előtt tartva, egyszerűbb feladatunk lenne, ha beavatnának...

* Unohana eközben, bár a mosolya nem törpül el, mégis némi aggódást mutat. * Micsoda meglepetés... * Mondja ki őszintén, és odalép Aleához. * Ne félj, csak megvizsgállak... utána pedig segítek felöltözni. * Ellenőrizni kezdi a lány állapotát, közben pedig úgy áll, hogy takarja a teremben lévő férfiak elől, még akkor is, ha a többségük nem oda néz. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Kedd 14 Május 2013, 09:09

*Ahogy a kis csapat belép és a Főkapitány felnéz a papírokból szemei kinyílnak és ugyan nem mutat ja de őszinte döbbenet és aggodalom ül ki arcára. Alea látványa, hogy itt van és kiszabadult a pecsétből és látja előhozza az emlékeket. Mikor Kuchiki Kapitány a kanapéra helyezi továbbra is maga elé néz és szemeit látszólag behunyja amint a Kapitány meghajol felé ennyit mond.*

- Jelentést *Ezután kezd bele Kuchiki Kapitány a jelentésbe Végig hallgatja majd bólint.*

- Szóval az eltűnt Shinigamik ügye lezárásra kerülhet, mivel a hollow volt a felelős érte.*Mondja kimérten, majd Alea felé fordítja kicsit a fejét, de már nem látja mert Unohana eltakarja előlük. Vissza pillant Kuchiki Kapitányra.*

- A nőt vissza kell zárni a pecsétjébe. *Mondja ki határozottan és ridegen, bár talán ez neki fáj a legjobban.*


*Ukitake eddig nem szólalt meg és csendben hallgata a jelentést is ám mikor a Főkapitány Alea visszazárásáról dönt teljesen ledöbben.*

- De Yamamoto-sensei... Nem biztos, hogy újra megtörténne az eset.


-Ukitake Kapitány abban sem lehetünk biztosak, hogy nem fog megismétlődni... Az ereje túl nagy és nem tudja kordában tartani. Emlékezz annak idején milyen fájdalom volt arcán. Még ha nem is mondta ki... de szemében láttam, hogy azt kéri pusztítsam el.

-Yamamoto-sensei még nem tudunk semmit vele kapcsolatban, de nem látom azt, hogy veszélyes lenne.

-Ugyan Yama-jeii. Legalább a vizsgálat eredményét várjuk meg. Unohana-san több mindent tudna elmondani az állapotáról. Hosszú ideig volt bezárva, az is lehet ereje azóta csökkent.

*Ahogy becipelnek az idős ember felé nézek és oldalra biccentem a fejem. Ismerős de nem tudom honnan. A környezet nem hat ismerősnek de egy két személy igen, és nem tudok rájönni honnan. A kanapéra ültetnek és a fekete hajú férfi határozottan és ridegen mondja nekem, hogy ne vegyen le a köpenyt. Az anyagra nézek és megfogva nézek fel rá kérdőn, hogy erre gondolt-e de erre már nem válaszol, mert elfordul és az idős férfihoz beszél. Nem sokkal ezután egy mosolygós nő lép elém és ő köti le a figyelmem. Beszéde furcsa számomra, de nem tud megrémiszteni. Másik oldalra döntöm a fejem kíváncsian nézek rá. Mikor elkezdi a vizsgálatot a kezét figyelem őszinte gyermeki kíváncsisággal és végül elmosolyodva nézek fel a nőre. Szemeim behunyva. Lassan nyitom csak ki és ajkaim résnyire nyitva a szoba berendezése köti le figyelmem, de hallom a beszédet és egyre inkább kezdem érteni. A nőre nézek.*

- Nem fél. *Mondom ki első szavaim mióta magamhoz tértem, de nem tudom igazából mi lehet a jelentésük. Hangom kedves, nyugodt és őszinték. Lágyan csengi be a hirtelen jött csendet.*


*A kanapé felé néz, majd vissza Kuchiki Kapitányra.*

- Bizonyára tele van kérdésekkel Kuchiki Kapitány... Ki ő és miért került a pecsétbe. Nos ezek az információk ön számára lényegtelenek, hisz vissza kerül a pecsétbe. *Mondja ki ismét és arca egy apró rezdüléséből látható, hogy ezek a szavak számára is nehezek.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Kedd 14 Május 2013, 10:04

Az embereim még átvizsgálják a környéket egyéb nyomok és esetlegesen túlélők után kutatva. Az ehhez hasonló hollow-k gyakran ássák be magukat elhagyatott üregekbe vagy építenek ki kisebb rejtekhelyeket maguknak, nem árt az elővigyázatosság... Nem szokásom fél munkát kiadni a kezem alól. * Toldom még hozzá a jelentésemhez. Ahogy a főkapitány a nőről ítélkezik, lassan emelem rá a tekintetemet. Nem szólok közbe, ebben a helyzetben kívülálló vagyok és nem ismerek annyi részletet sem, hogy érdemlegesen közbe szólhassak. A főkapitány valamilyen fenyegetést láthat benne a reakciójából ítélve, pontosabban veszélyforrást. A nő korábbi mozdulatai a számomra gyengének és erőtlennek tűntek, de a hosszan tartó rabság mellékhatása is éppen olyan könnyedén lehet. *

* Unohana kapitány szavai sem kerülik el a figyelmemet, de a nő válasza még inkább feltűnő. * Nem fél... * Ismétlem gondolatban. Talán ha nem uralnám teljes mértékben a vonásaimat, néhány pillanatra elmosolyodnék, így viszont ez a gesztusom csak egy hosszabb pislantás formájában ütközik ki. *

* A negyedik osztag kapitánya lassan felegyenesedik és a többiek felé fordul. * Szerencsére egészséges és nem esett komoly baja... egy ilyen hosszú elzárás után azonban bizonyos mellékhatások lépnek fel, amik csak idővel gyógyulnak. A fizikai ereje látszólag hamar stabilizálódik, viszont... az emlékei egyelőre szunnyadnak. Ennek a regenerálódási folyamatnak a sebessége a külső impulzusoktól függ javarészt... Felébreszthetik bizonyos helyek, személyek, történések, esetleg külső behatás... Leginkább az amnézia egy fajtájához hasonlatos, de hiba lenne vele összekeverni. * Magyarázza a nő. * Egyelőre nem jelent semmilyen veszélyt nem jelent... * Enyhén oldalra biccenti a fejét. * Ha megengedi... a visszazárása komoly károkat okozna az elméjében, ráadásul a Soul Societyben uralkodó viszonyok is megváltoztak ennyi idő alatt.

* A főkapitány hozzám intézett szavaira ugyanolyan rezzenéstelen hangon válaszolok. * Hai... felesleges lenne tagadnom. * A gyógyító szavait nem engedhetem el a fülem mellett és megjegyzem őket, habár nem válaszolok rájuk.* Amennyiben nincs tovább szüksége a személyes jelenlétemre, szeretnék visszatérni a feladataimhoz.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Kedd 14 Május 2013, 10:27

*Meghallgatja Unohana Kapitány szavait és bólint rájuk de a visszazárás kapcsán örül, hogy mellette áll. Hosszú ideig volt bezárva és talán adni kellene neki még egy esélyt, hisz mégis csak egy erős és jó Shinigami tanonc volt.*

-Genriyusai-sensei gondolja végig. Ha megtanulja irányítani a képességét, akkor oszlopos tagja lehetne a 13 védelmi osztagnak. Ha akkor nem történik az a... baleset... most ő is egy lenne a Kapitányok közül. *Mondom a Főkapitányra nézve amire barátom Kyoraku csak bólint.*


*Unohana jelentését Alea állapotáról végig hallgatja csendben türelmesen majd Kuchiki Kapitányra néz.* -Ha elvégezte a feladatát térjen vissza az Osztagához és további parancsig ott várakozzon.*Mondja végül ki a parancsot és felállva pillant kicsit szelídebben egykori tanítványára.*

- Ami pedig őt illeti... Unohana Kapitány szavai megmentették a visszazárástól, de jól jegyezzétek meg... ha megismétlődik az eset... a ti felelősségetek lesz. *Mondja kimérten és mély levegőt véve ül vissza.*

- Mindenesetre a gondjaira bízom Unohana Kapitány. Most pedig távozzatok. *Mondja maga elé és az asztalra könyökölve kulcsolja össze ujjait és behunyva szemét elmélkedik.*


*Nem igazán értem mi folyik itt bár a pecsét szó ismerősen cseng és a távozzhattok. Akaratlanul is felállok és meghajolok az öregúr felé, bár nem tudom miért és elindulok kifelé a szobából. Út közben kicsit megingok és a falba kapaszkodom meg, de az ajtóig elérve tolom arrébb és megyek ki. Egy férfi kezét érzem meg a vállamon.*

*A Főkapitány szavaira bólintok és meghajolva engedelmeskedem és mondok egyben köszönetet. Ahogy Alea is így tesz kicsit meglepődöm, hisz az előbb Unohana azt mondta, hogy nem emlékszik. Bár az is igaz annak idején ez kötelező volt a részünkről és már berögződés volt. Talán ez maradhatott meg. Lassan egyenesedem fel és mikor Alea meginog oda sietek hozzá, de már csak az ajtónál érem utol.*

- Várj Alea had segítsek. *Mondom kedvesen elmosolyodva felé.*


*A férfira nézek és látva mosolyát akaratlanul is elmosolyodom behunyva szemem oldalra biccentett fejjel. Lassan emelem vissza és a fekete hajú férfira nézek kutató kíváncsi pillantásokkal és valami azt sugallja mondanom kellene neki valamit. Valahonnan egy szó foszlány ugrik be.* -Kö... *Nem az igazi behunyva szemem fogom meg fejem, úgy gondolkodom el. Nem emlékszem és ez kezd kicsit zavarni, majd lassan előjön a szó és a fekete hajú férfi felé meghajolva mondom ki.* -Köszönöm. *A meghajlás nem tudom honnan jön, de mintha mozgásom természetes része lenne. Lassan egyenesedek felé és a fonott hajú nőre pillantok. Kutató szemekkel nézek rá. Ismerős... de honnan.*

*Alea meghajlása meglepi, de végül is ő ezt nevelte beléjük. Nem tesz semmilyen gesztust a lány mozdulataira és végül kimennek a szobából magára hagyva őt. Felállva botjára támaszkodva sétál a veranda ajtajához és kifelé néz.*

- Miért pont most tört meg a pecsét? Miért kell újra látnom tanítványom szenvedését...


*Kuchiki Kapitány mellett halad kifelé az épületből.* -Úgy tűnik mégis szüksége lesz némi információra a lánnyal kapcsolatban. Unohana-san biztos benne, hogy egy esetleges újra elzárás kárt tenne elméjében? Vagy pusztán ön is hisz... a második esélybe? *Teszi fel a kérdését Kyoraku ahogy a folyosón haladnak, majd ismét Kuchiki Byakuyara néz.* -Ha szeretne többet megtudni a lányról... az az Alearól este egy jó kis szaké mellett mesélek. *Vigyorodik el, bár igazából ez egy invitálás volt a részéről, hogy végre egyszer leitathassa Kuchiki Byakuyat.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  xionora91 Kedd 14 Május 2013, 14:02

*Rukia már jó pár napja ,hogy nem volt az emberi világban ,de most a küldetéséhez tartozik ,hogy Nanami-t segítse ,hisz még nem rég lett a tudatába a lány a dolgoknak és még elég tapasztalatlan. A mezőről vissza térve beszélgetnek egymással a folyóson. *

- Ne aggódj..minden helyre jön...csak hinned kell a Bankai-odba...nem ám olyan egyszerű elő csalogatni az erejét..ne légy ilyen maximalista...

* Mondta Rukia a lánynak biztatóan , habár egy két fejjel magasabb tőle Nanami és korban is idősebb mint a látszat. Fiatal külseje bölcs még is virgonc lelket takar.*


- Persze...Persze... ,de Rukia-chan...én most akarom meg tudni meg ilyesmik...na meg a testvérednek is meg kell köszönnöm ...,hogy anno meg mentett...habár...
* Elgondolkodik a lány elkezd kuncogni inkább magában tartja gondolatait.

Természetesen Rukia reakciója kicsit ilyedt ,hisz nem tudja vajon miről fantáziálhat most Nanami.

- Lényegtelen...csak az első gondolatom Byakuya-ról és a vöröskéről..

- Még mindig Renji a neve...szerintem ne mond neki ,hogy vöröske vagy hasonlók..nem igazán örülne neki...

- Ugyan...bírom mind kettőt ...persze Byakuya..az más tészta

* Mondja kicsit elpirulva majd elmosolyodik s diadalmas pózba áll be.*

- A lényeg mindent meg teszek annak érdekébe ,hogy elérjem a célomat..és elő hívjam a Bankai erejét..

*Épp ennek a póz megtartásának hevébe látja meg a két kapitányt és inkább kihúzza magát majd meghajol elöttük.*
-Üdvözlöm önöket...

*Nagy mosolyt int feléjük Rukia csak kínosan mosolyog ezen az egészen kicsit még szokatlan neki a lány heves természete..hiszen nem rég ismerte meg. Jó barát ,de eléggé kiismerhetetlen személyiség.*

- Kuchiki kapitány! Hálásan köszönöm ..pár évvel ezelőtt meg mentette az életem..ha bármibe szolgálatára állhatok ...kérem szóljon...
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Kedd 14 Május 2013, 14:15

* Baleset... az első gondolatom valóban helyesnek bizonyul: a főkapitány döntése mögött valóban komolyabb múlt áll. * Értettem. * Meghajolok felé, majd elindulok az ajtóhoz. * Engedelmével... * Az ajtóhoz érve lassítom a lépteimet, mintha mondani akarnék valamit, de az utolsó pillanatban meggondolom magam. Miközben becsukom az ajtót, még hallom, ahogy a főkapitány a többieket is útjukra engedi. Odakint félrehúzódom, diszkréten várom be a három kapitányt és a nőt, akit Ukitake Aleának hív.

Szerencsére Unohana kapitány úgy megkötötte a derekán a köpenyemet, hogy ne engedjen zavarba ejtő részleteket felvillanni. Látom a mozgásán, hogy kissé esetlen, szerencsés döntés volt a részemről, hogy nem hagytam járni az idefelé vezető út végén. Egyenesen rám néz. A pillantása meglepően kíváncsi, nem tudom, milyen érdekes dolgot fedezhetett fel rajtam. Megköszöni... Lassan elfordítom róla a pillantásomat, és a pár lépéssel Kyouraku előtt kezdek kifelé haladni az első osztag területéről. * Nem szükséges. * Intézem a nőhöz a szavaimat. *

* A széles kalapot viselő kapitány néhány lépésből terem mellettem, nincs nehéz dolga azzal, hogy utolérhessen. A mondandójából leginkább a szakéval kapcsolatos megjegyzése üt szöget a fejemben... Hány éve is próbál leitatni? Egyszer, fiatalabb koromban sikerült neki... de a leckét hamar megtanultam. * Elfogadom a meghívást, köszönöm. * Zárom rövidre ennyivel a témát. *

Nocsak... Nem gondoltam volna, hogy kételyeitek támadnak a diagnózisommal kapcsolatban. * Mondja a nő mosolyogva. * Valóban kárt tenne benne, mint ahogyan már kárt is tett... csak akkor maradandóvá válna. Így nagy esély van arra, hogy visszatérjenek az emlékei... de a legalaposabb vizsgálat sem képes kimutatni, hogy mikor következik majd be. Talán holnap... talán évek telnek majd el. Minden esetre, némi kockázatot megér, hogy megpróbáljunk megmenteni egy életet. * Magyarázza, miközben Aleára pillant. * Ideje visszatérnem az osztagomhoz... Már csak az a kérdés, hogy a kisasszony kivel szeretne menni.

* Nem sokkal azután, hogy kiértünk az első osztag területéről, két shinigami közelít felénk. Habár Rukia a napokban itthon tartózkodott, nem sokszor találkoztam vele... Csak a kapitányától tudom, hogyan került a mellette baktató lány Seireiteibe. A köszönésükre biccentéssel válaszolok, viszont a lány mondataira megállok egy pillanatra. * A munkámat végeztem. * Válaszolom rideg kimértséggel. A közvetlenség nem idegen ugyan a számomra, mert ilyen viselkedést sokszor tapasztalok a kapitányok és a hadnagyom részéről, de ettől függetlenül szokatlan. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Kedd 14 Május 2013, 14:46

*Elgondolkodva fürkészem a körülöttem lévőket és érzem egyre biztosabban sétálok, bár nem tudom hogy hova tartunk. Körbenézek és mikor kiérünk a fénybe teljesen elcsodálkozom a dolgokon. Az eget figyelem elég hosszan. Nem igazán reagálok az Alea megnevezésre nem értem mi lehet az. Amikor a hölgy megszólal felé nézek és szavaira körbenézek a körülöttem lévőkön, majd látom ahogy a fekete hajú, aki ide hozott elindul kicsit távolabb a többiektől. Utána sietek és mikor megáll a hátának ütközök, mert nem figyeltem. Hátrébb lépek.*

-Bocsánat. *mondom gyorsan és kicsit meghajolok előtte. A többi Kapitány nem igazán kötötte le a figyelmem, vagy csak azért mert ismerősek nem akartam velük lenni. Valamiért nem akartam a közelükbe lenni. Most nem. Jobban lekötött a rideg férfi viselkedésének vizsgálata és igen kíváncsivá tett viselkedésével.*

*Lassan lépek mellé és látom meg a két személyt. Oldalra biccentve fejem nézek végig rajtuk és kíváncsi fürkésző tekintettel nézek végig rajtuk, majd fel a fekete hajú férfira.*


-Úgy látszik választott. *Mondom Alea után nézve és Kyorakura pillantok. Mind kettőnk számára elégé erős érzéseket kelt, ahogy megjelent és újra látjuk.*

- Azon kívül, hogy nem emlékszik, nem változott semmit. Nem is öregedett... Mint egy kísértet a múltból. *Mondom halkabban a végét és utána nézek, majd Unohanara.*

- Rendben Unohana Kapitány és köszönjük. *Mondja szokásos mosolyával, majd barátjával együtt mennek el. Ahogy kiérnek a kapun észre veszi Rukiat és Nanamit.*

- Ahhh Ruhia-chan, Nanami-chan. Nos hogy mentek a dolgok?*Kérdi mosolyogva kedvesen.*


A hozzászólást Leiran összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 14 Május 2013, 15:28-kor.
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  xionora91 Kedd 14 Május 2013, 15:23

*Rukia bátyjára tekint ridegsége nem ismer határ nem is csoda ..kicsit elgondolkodva néz körül milyen sokan vannak most éppen a folyóson majd Nanamira tekint.*

-Nanami-chan...ne vidd túlzásba azért...tudod ő nem olyan férfi minta többi..
*Látja ahogy a lány kicsit más hol jár éppen majd észre veszi a számára idegen lányt s Ukitake kapitányt s elmosolyodik kedvesen.*

- Ukitake.. kapitány..
*Mondja örömmel majd magához húzza kicsit Nanamit ébresztés képpen.


*Nanami gondolatai természetesen Kuchiki kapitányról ábrázolódtak ki majd megérzi Rukia kissé erősebb átkarolását és a fehér hajú kapitányra tekint.*
- Jó napot..Ukitake kapitány.. a nevem Nanami Shizuke...örülök a találkozásnak...még mennyire...
*A végén elhangzó kis mondatot persze halkabban mondta és meg is érezte Rukia oldalba bökését.*

- Kapitány ő az a lány akiről meséltem..csak nem rég fedezte fel az erejét...elnézést ,hogy eddig nem szóltam és aggodalmat okoztam önnek..
* Mondta Rukia kicsit szégyellve magát ,fel néz Ukitake-re és sok mindent köszönhet neki. Reménykedik benne ,hogy majd Nanami-t egy két dologra megtanítja . Természetesen rögtön nem kéri meg a férfit csak futó gondolat.*
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Kedd 14 Május 2013, 16:49

* Amikor lassítok a lépteimen, érzem, hogy valaki a hátamnak ütközik. A tettest nem kell keresnem, egyrészt mert szinte magától értetődő, másrészt azonnal elém is áll és bocsánatot kér. Szinte csak a pillantásommal jelzem, hogy nem történt semmi. Ha valakivel elnézőbb leszek, az minden bizonnyal ő. Unohana Retsu szavai után, és mert a saját szememmel láttam kiszabadulni a pecsét alól, biztos vagyok benne, hogy semmit sem játszik meg, és a gesztusai még őszinték... Talán nem teljesen érti őket, de érzi, hogy így kell tennie... *

* Ukitake megállapítását hallva, felé fordulok. * Nem biztos, hogy túlságosan célszerű az én gondjaimra bízni... Kicsi az esélye annak, hogy megfelelő és egyben kellőképpen építő társaság leszek a számára... Ráadásul nem tudom megfelelően kezelni a korábban történt események ismeretének a hiányában... * Mondom ki teljesen tárgyilagosan. *

* Rukia és a "vendége" balszerencséjére túl jól hallom a figyelmeztető mondatot: "ő nem olyan férfi, mint a többi". nem tudom, hogy mi lehetett a korábbi beszédtémájuk, de jó eséllyel velem kapcsolatos... viszont milyen téren? Félreteszem ezeket a gondolatokat, a nőegylet magánakciói után ez már nem sokat nyom a latba. A feladatomra szeretnék koncentrálni, azonban Alea szemmel láthatóan nem lép el mellőlem. * Biztosan velem akarsz jönni? * Teszem fel a kérdést a számára. Eddig nem gondolkoztam rajta, de most kezdek kételkedni... Vajon érti egyáltalán, amit mondunk neki? Valamennyit értenie kell... ha talán nem is a konkrét mondatokat, de a gesztusokból és a tekintetekből olvashat... *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Kedd 14 Május 2013, 18:24

*A lányokat figyelem és az ő reakcióikat, majd mikor újra megszólal a fekete hajú férfi ráfigyelek és minden reakcióját kíváncsian figyelem. Valamennyire értem mit mond, de értelmét még nem nagyon, viszont valahol belül érzem, hogy kérdése felém irányul és elmosolyodva biccentek, mert ezt a kérdését megértem, de a pontos választ nem tudom rá megfogalmazni.*

-Igen. *Mondom ki végül és őszinte mosollyal hunyom be a szemem és csak lassan nyitom ki újra és a lányokra nézek ismét érdeklődőn. Látom, hogy a fehér hajú férfival beszélnek, és igyekszem megérteni a mondataikat, de nem igazán sikerül. Talán ha jobban figyelnék.


-Ugyan nincs semmi gond Rukia-chan. Remélem hamar sikerül felkészítened az akadémiára. Remélem azt nem feledted Rukia-chan, hogy az akadémiát ő se kerülheti el, ha a 13 védelmi osztaghoz szeretne tartozni. *Mondja őszintén kedvesen és Kuchiki Kapitányra pillant, majd Aleara.*

- Szemmel láthatóan hozzád ragaszkodik jelen pillanatban Kuchiki Kapitány. Az információk hiánya pedig lehet csak előnyére válik. Amit még gyors eltudok róla mondani az annyi, hogy a neve Miroki Alea... és talán amit kerülnie kellene az a düh érzete... az ereje ugyan a dühből táplálkozik. *Mondja lehunyva szemét majd elmosolyodva nyitja ismét ki.*

- Ugyan Kuchiki Kapitány ön mellett biztos jó helyen lesz, hisz ön sose mutatja ki érzéseit, még a dühét sem ami átragadhatna... *Mondja és a lányokhoz fordul ismét.*

- Rukia-chan, Nanami-chan mehetünk? *Kérdem mosolyogva a lányokra nézve és elindulok vissza a 13. Osztag főhadiszállására.*


Miroki...*Ismétlem a fehér hajú férfi után a nevet. Ez ismerősen cseng nekem és oldalra biccentve fejem kicsit összehúzom a szemöldököm, majd csak magam elé nézek elmerengve a dolgon, de a fekete hajú férfi elmozdulása mellőlem ráz vissza hirtelen elgondolkodásomból és ismét utána sietek. Mezítelen talpam halkan csattog a kövön. Nem akarok lemaradni tőle. Mikor beérem lassítok lépteimen és azokat figyelve követem. Szél támad én pedig hirtelen megállva hunyom be a szemem elmosolyodva érzem a szél simogatását arcomon. Ismét lemaradok, de mikor ezt észre veszem utána sietek. Egy számomra új dolgot pillantok meg a fehér kövek között. Előre sietek egy szál pitypang árválkodik a fehér kövek között ami utat tört magának a repedésben. Leguggolva érdeklődve figyelem a növényt és finoman megsimítva szirmait tapintom meg. Mosolyogva fordulok a fekete hajú férfi felé.*

- Pitypang! *Mondom ki a virág nevét, mert erre emlékeztem. Pontosabban berémlett ahogy megláttam a kis növényt.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  xionora91 Kedd 14 Május 2013, 18:35

*Rukia csak elmosolyodik Ukitake kapitány szavaira és bólogat hevesen.*
-Persze tisztába vagyok vele kapitány habár nem tudom melyik osztaghoz akar kerülni Nanami-chan..
*Kérdően tekint a lányra majd megindul a kapitány után s húzza magával Nanam-it*
-Gyere mutatunk neked egy két dolgot..gondolom..megyünk már !


*Nanami csak kérdően néz mert az osztagos információt még nem teljesen magyarázta el neki Rukia és csak úgyan úgy kérdően tekint árjuk.*
-13 osztag? ott ki a főnök?
*Majd megy a lánnyal együtt hiszen húzza.*
- Megyünk megyünk...

*Rukia kérdően tekint a lányra miközben már Ukitake mellett sétál.*
-Főnök? Jaj Nanami-chan...te is tudod itt kapitányok vannak



-Ne legyél már ennyire merev Rukia-chan...kezdem látni a hasonlóságot a testvéred terén...

xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Kedd 14 Május 2013, 21:56

* Alea rendíthetetlennek tűnik... de miért pont én? Ukitake és Kyouraku jóval kedvesebben bánt vele és mosolyogva tekintettek rá, míg az én vonásaim titkolnak mindent a gondolataim közül. Nem mutattam semmit felé, ami hívogató lenne vagy... * Ha tényleg így szeretnéd. * Ukitake kijelentésére először egy halk, alig hallgató sóhajjal felelek. * Megkockáztatom, hogy azért, mert én hoztam el idáig... * A tanácsokat csendben hallgatom, a végén bólintok. * Ügyelek majd rá...

* A szemem sarkából látom, ahogy a fehér hajú nő megélénkülve kezdi figyelni a beszélgetésünket, és méregeti Rukiáékat is. A sorsunk eldöntetett: velem tart. Ennek nem igazán örülök, pontosabban elég sok a kételyem a jelenlétével kapcsolatban, de nem teszem szóvá őket. Mielőtt még elindulnánk, Rukiára tekintek. Kissé szigorúbb pillantással nézek rá, ezzel erősítve benne a tudatot, hogy felelősségteljesen végezze el a rászabott feladatokat... Büszke vagyok rá. Talán ki kellene mondanom vagy erősítenem ebben a tudatban... de ez még várat magára. *

* Egy finom meghajlással köszönök el a többi kapitánytól és elindulok a Kuchiki-birtok felé. Nem haladok gyors léptekkel, nem akarom, hogy az engem követő nő túlságosan lemaradjon. Amikor megáll és a virágot kezdi nézni, kicsit közelebb lépek hozzá. Valóban egy pitypangot nézeget ilyen lelkesen... Érdekes, hogy az ilyen apróságok is milyen mély nyomot hagynak az elmében... *

* Odanyújtom neki a kezemet, hogy segítsek felegyenesedni neki. * Elviszlek egy helyre, ami biztosan tetszeni fog neked... * És mellékesen szüksége lesz egy normális öltözékre is, mert nem viselheti folyton a kapitányi köpenyemet. Miután felegyenesedett, óvatosan megemelem, és shunpoval indulok hazafelé. Nem akarom, hogy Aleának mezítláb kelljen az úton mennie. *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Kedd 14 Május 2013, 22:40

-A 13. Osztag Kapitánya én lennék Nanami-chan. *Mondom feléjük fordulva kedvesen elmosolyodva és lassan komótosan haladok mikor köhögő roham jön rám, de szerencsére nem nagy és hosszú.*

- Kérlek bocsássatok meg lányok. *Mondom kínos mosollyal arcomon.* -Azt hiszem ez a sok izgalom nem nekem való. Ha vissza értünk kérlek bocsássatok meg nekem jobb ha lepihenek. Természetesen ha beszélgetni óhajtotok velem állok rendelkezésetekre. *Mondja őszintén és mosolyogva, majd mellettük sétál vissza egészen a főhadiszállásig. Ott bemegy a szobájába és az ágyára ül le.*

- Kértek teát? *Kérdi rájuk nézve kedvesen elmosolyodva.*


*A fekete hajú férfi kezére nézek és elfogadva állít fel. Szemeibe nézek, majd őszintén elmosolyodva biccentem oldalra a fejem és mikor érzem hogy kicsit megemel eleinte megrémülök, hogy megint cipelni fog, így mocorgok de mikor gyorsan kezd haladni nyakába kapaszkodom picit megijedve, de hamar megnyugszom. Ismerős a gyorsaság, de nem értem miért.

Mikor megáll és lerak elengedem nyakát és izgatottan kíváncsian nézek szét. Elmosolyodva szinte alig tudom mi fogja meg jobban a figyelmem, majd végül még is megragadja a virágos kert a tekintetem a sok színével. Elfeledkezve magamról sietek oda és a virágokat egyesével szagolom meg és vizsgálom meg alaposan, de egyet nem szakítok le. A rózsához érve megérintem de megszúrja az ujjam és vissza kapva veszem számba.*

- Au... szúr... *Mondom és ujjamra nézek amin kiserken a vér. Kicsit aggódón pillantok a fekete hajú férfira, aki még mindig ott áll a verandán és egy villámlépéssel megyek elé és mutatom neki "sebesülésem", és kérdőn nézek fel rá. Észre se vettem, hogy én is olyan gyorsan mozogtam mint az előbb velem együtt a férfi.*

- Mi ez? *Teszem fel ártatlanul a kérdést és felnézek rá kérdőn.*
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  xionora91 Szer. 15 Május 2013, 12:33

*Rukia csak mosolyog Ukitake kapitányon majd érzi a szúrós tekintet s határozott arckifejezéssel válaszol a mimikára.*
- Ugyan kapitány semmi gond és rendben minden képpen..szólunk
*Mondja lelkesen Rukia ,hisz egy új feladat már régen volt hasonlóban része és a lányt se ismeri még tehát tényleg csupa izgalomnak fogja fel az egészet.*
- Én nem kérek teát ..majd legközelebb nem utasítom vissza ,de van egy kis dolgunk még Nanami-channal engedelmével..
*Meghajol Ukitake kapitány előtt a tiszteletet megadva majd a lányra tekint.*
-Nanami-chan... muszáj edzened és pár Shinigami mágiát elsajátítanod.... főleg azért mert még nem nagyon ismered a kardod erejét és használni se tudod túl jól..már bocsánat..


*Nanami csak mosolyog ,de Byakuya után néz majd felsóhajt s Ukitake kapitányra pillant.
- Én is vissza utasítanám a teát egyenlőre...viszont majd máskor ezt be pótoljuk kapitány..inkább pihenjen le..az izgalom lehet jó s egyben ártalmas is.
*Mondja bölcsen a lány majd Rukiára tekint s ő is meghajol illedelmesen a férfi előtt. Rukia mellett sétálva és intve Ukitake kapitánynak , figyel a lány szavaira*
- Az túlzás ,hogy nem tudom használni..és van Shinigami mágia?.. Nem semmi
*Gondolkodik el kicsit perverz gondolattokkal ,majd hamar vissza tér a "földre" agyi szempontból.

*Rukia egy tisztáshoz vezeti a lányt ahol könnyedén tudják gyakorolni a mágiákat majd kicsit morcosabban néz a lányra.*
- Kérlek vedd komolyan...nem minden mágiát használhatsz csak úgy...épp ezért csak pár egyszerűt tanítok meg neked...aztán ha majd úgy gondolom ,hogy tényleg ki érdemelted akkor komolyabbakat is mutatok..
*Rá néz egy mókusra ,de tejesen komolyan gondolja szándékait.*
- Bocsánat mókus úr.."Akadály!"
*Két ujját előre tartja és meg bénítja a mókus mozdulatait .
- Ezt akkor használjuk ..ha a célpontot meg akarjuk bénítani..
*Majd fel is oldja s oda megy a mókushoz aki természetesen elszalad és felsóhajt s a lányra néz.*
- De ezt az akadémián nem tanították?


*Nanami a lányra figyel hosszadalmasan majd örül ennek az újdonságnak majd elgondolkodik Rukia kérdésén.*
-Hát tanítani tanították ...de nem igazán figyeltem oda...hadar a tanár
*Elgondolkodik kicsit s törökülésbe leül a földre.*
-Az önvédelmen kívül ügye másra nem igazán használhatom ?

*Rukia karba tett kézzel és szigorú arc kifejezéssel tekint a lányra.*
- Nanami...vedd komolyan a mágiát..
*Felsóhajt s csípőre tett kézzel továbbra is szigorú arccal tekint Nanamira.*
- Nem használhatod..csak önvédelemre...ha nincs szükséged önvédelemre ne használd..
*Ő is leül a földre kicsit elfáradva majd felnéz az égre.*
-Tudod a halál isteneknek nem minden csupa móka és szórakozás..az emberek lelke a tét..
*Elmosolyodik pár gyerek kori emlékre vissza gondolva majd a lányra tekint kedves arccal.*
-Természetesen vannak olyan helyzetek amik nagyon jól hozzák ki a dolgokat és élvezetes perceket nyújthat egy ember számára...viszont...ne feled a tudás hatalom és ne legyél hatalom éhes...
*Mondja ezeket tejes komolysággal.
- Látom ,hogy némi érzelmet vagy esetleg tisztelet érzel a bátyám iránt..,de tudod őt nehéz meghódítani...én boldog lennék ha lenne valakije és boldog lehetne...de azt az embert meg tapsolom és meghajlok előtte


*Vakargatja fejét és vigyorog Rukia szigorú szavaira.*
-Rendben rendben...
*Figyel a lány szavaira s elmosolyodik ahogy látja elmosolyodni pár emlékre vissza idézve.*
-Igen..hát tisztelem Byakuya-t..nem látszik könnyű esetnek be vallom..de ez ami vonz benne ..a titokzatossága..de ez titok ne hogy elmond bárkinek is! Mert akkor lesz okom rá ,hogy használjam ezt a mágiát ellened.
*Morcos s ki pirult arccal mondja ezeket amin Rukia jót nevet.
xionora91
xionora91

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2013. May. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pandora

http://www.meriko.gportal.hu/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Szer. 15 Május 2013, 17:11

* Ahogy megemelem Aleát, érzem, hogy egy pillanatra megrémül. Nem mondok neki biztató szavakat, de így is hamarosan megnyugszik. Nem a főbejáraton megyünk be a birtokra, a kert ezen részén közelebb van az épület a kertet szegélyező falakhoz, így rövidebb épület vezet az épületig. Amikor a kert füve már a talpunk alatt van, óvatosan, gyengéden teszem le és csak azután engedem el, hogy meggyőződtem róla: nem fog elesni.

Elindulok az épület felé, verandán állok meg, és onnan figyelem. Türelmesen várom be, a virágok és a gondosan ápolt növények egyfajta gyermeki rajongást ébresztenek benne, ami a tekintetéből is tükröződik. Látom, ahogyan a rózsához ér, és abból, ahogy elkapja a kezét tudom, a virág tüskéje megszúrta. Átlátok a villámlépésén, a mozdulatból látom, hogy ösztönösen használja és nem szándékosan. *

Úgy mondják, seb. Ha megsérülsz, akkor pedig vérzel... * Magyarázom neki a lehető legegyszerűbb verzióval, mert nem akarom terhelni. Ha apránként ismerkedik meg a környezetével, akkor kevésbé lesz sok számára egyszerre az információ. * Nem mutatkoztam be neked korábban... A nevem Kuchiki Byakuya. * Toldom hozzá a szükséges tények sorához. * Gyere... Még lesz alkalmad ide kijönni... viszont előtte szükséged lesz egy fürdőre és tiszta ruhákra... * Lassan elindulok a bejárat felé, arról meggyőződöm, hogy követ-e. Amikor kinyitom az ajtót, egy szolgáló siet oda hozzánk, az itt dolgozók egyenruhájában. A nő mélyen meghajol előttünk, bár meglepi, hogy nem egyedül érkeztem és szokatlanul korai órában. *

Üdvözlöm, Kuchiki-sama... és a vendégünket is. * Közli mosolyogva. Az üdvözlését egy biccentéssel viszonozom, mielőtt hozzászólnék. *
Kísérd a hölgyet az egyik fürdőbe, de még előtte engedd, hogy válasszon egyet a kimonók közül. Az ujján van egy apró seb, lásd el.
Hai! * Újból meghajol, barátságos pillantással néz Aleára. * Kérem, jöjjön velem.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Szer. 15 Május 2013, 19:43

*A lányokra néz és ismét bele iszik a teájába. Biccentve mosolyogva köszön el tőlük és törökülésbe ülve hunyja be a szemét kicsit meditálva. Mikor a lányok elmennek lassan nyitja ki a szemét és a közel múlt eseményein gondolkodik el.*

*Pislogva nézek a fekete hajú férfira, majd magam felé fordítva ujjam lenyalom a vért azzal megízlelve. Érzem vasas ízét és lassan nézek vissza rá ártatlan nagy szemekkel.* -Vér? *Kérdem ránézve, majd szavaira bólintok. Megértettem amit nekem mondott a fürdéssel és ruhával kapcsolatban és a kertre nézek.*

-Gyönyörű kert. *Mondom azon szavakat amik elmémbe villannak, majd vissza nézek a férfira.*

-Kuchiki... Byakuya...*Ismétlem szavait és elmosolyodva hajolok meg felé.* -Byakuya-san... *Mondom mosolyogva őszinte tisztelettel és kedvességgel. Nem tudom ezek honnan jönnek elő, de láthatóan helyesen cselekszem. Ahogy bemegy én is utána indulok és a szolgáló felé fordulva hajolok meg.*

- Kimono? *Kérdem érdeklődőn a fekete hajú férfira felpillantva miután felegyenesedtem. A fürdő említésére finoman fogom meg a kezét.* -Fürdő egyedül nem jó... *Mondom felnézve rá és valamiért zavarba jőve engedem el hirtelen.* -Bo... bocsánat Byakuya-san én...nem tudom mi... mi ütött belém. *Mondom zavartan és szinte maguktól csusszannak ki a szavak és egy lépést hátra is teszek. A szolgálóra nézek és lesütöm szemeim. Nem is tudom miért jöttem zavarba, vagy pontosan mi ez az érzés, de szeretném jobban megfigyelni ezt a titokzatos férfit, bár ez puszta kíváncsiság jelenleg nálam.*

- A seb nem érdekes, majd... meggyógyul. *Mondom őszintén és ujjamra nézek és ismét oldalra. Még körbe se néztem az épületben, így óvatosan teszem meg és akaratlanul is oldalamra teszem a kezem oda ahol kardomnak kellene lennie. Ezek olyan ösztönös mozdulatok melyek tudat alatt jönnek elő. Az egyik falon megragadja figyelmem egy cseresznye fáról készült fametszet. Oda lépkedve hozzá nézem meg alaposabban azt.* -Szép...
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Csüt. 16 Május 2013, 06:07

* Amikor Alea visszakérdez a vérre, a kezére pillantok. * Igen... ez a piros folyadék kering a testben, szükséges anyagokat szállítva a sejtekhez, hogy életben maradjunk. * Rájövök, hogy a megfogalmazásom nagyon is konyhanyelvi, viszont talán megfelelő lehet ebben a helyzetben. Tudom, hogy Alea okos, látszik a pillantásából és abból, milyen gyorsan tanul vagy éppen szerez vissza bizonyos információmorzsákat az emlékeiből. *

* A bemutatkozást követő meghajlást enyhén viszonozom az illem kedvéért és mert valamiért a nő viselkedése tiszteletet ébreszt bennem. Ismeretlenül áll a világ előtt, de ahelyett, hogy megrettenne a dolgoktól, sokkal inkább érdeklődik és kíváncsi. * A te neved Miroki Alea... * Korábban már biztosan megjegyezte ezt, de ettől függetlenül megismétlem, ha szükséges lenne. *

* A fürdő említésénél nem számítok erre a reakcióra. A szemöldököm enyhe rezzenése jelzi a meglepetésemet, míg ugyanez a reakció a szolgáló arcára egészen élesen kiül. Behunyom a szemem, úgy mosolyodom el halványan rajta. * Miyoki ott lesz veled... egy férfi társasága kellemetlen lenne a számodra. * A mosolyom hamar köddé válik, ismét a szolgálóra pillantok. * Vigyázz rá és viseld gondját... még van néhány elintéznivalóm.

Hamarosan találkozunk. * Intézem Aleához, majd ellépek mellettük a folyosón és sietős léptekkel haladok végig a házon. A célom a nagyapám egykori dolgozószobája, mert ott tároljuk a család feljegyzéseit. Ha valakinek van a történtekről némi feljegyzése, azok az elődeim. Hozzájuk szinte minden alkalommal bizalommal fordulhatok, nem alaptalanul. Precíz munkát végeztek, ehhez nekem is fel kell érnem. *

* Miyoki kissé tanácstalanul harapja be az alsó ajkát, könnyebb dolga lenne, ha adtam volna a feladatához támpontot. Kissé megnyugszik, ahogy ő is a metszetre pillant, elmosolyodik. * Byakuya-sama apja készítette... tényleg gyönyörű darab. Alea-san, kérem jöjjön velem. * Invitálja magával. Ekkor tűnik fel neki igazán, hogy a fehér hajú nő a köpenyemet viseli, ami csak még több kérdést szül benne. * Lehet, hogy hamar begyógyul a seb, de mégis könnyebb, ha ellátjuk.
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Csüt. 16 Május 2013, 06:46

*Byakuya után nézek ahogy hozzám intézi a szavait és meghajolva köszönök el. Lassan felegyenesedve nézek vissza a fametszetre, majd a nőre. Érdeklődve nézek rá kicsit pislogva, majd mikor invitál vele megyek. Gondolataimba merülök amik elégé kavarognak. Ujjamra nézek és már nem is látszik a seb, így mosolyogva mutatom a hölgy felé.*

-Meggyógyul *Mondom mosolyogva behunyva szemem miközben a hölgyre nézek, majd ismét kinyitva magam elé nézek arcomról a mosoly is eltűnik.*

~Miroki Alea... ez lenne az én nevem? Annyit mondogatják a közelembe miközben rám néznek... Byakuya-san is azt mondta hogy ez a nevem. Érdekes...~ *Tovább sétálva megyünk be egy szobába és ott elhúzva a szekrény ajtót sok kimonó van benne meglepődve nézek a ruha darabokra és közelebb lépve nézem őket meg jobban. Végül egy igen színes cseresznye virágos kimonót választok aminek szép világos lila a színe. Ez után a fürdőbe visz a nő, bár ha próbál is hozzám beszélni, most nem igazán tudom befogadni. Túl hangosak a gondolataim. A fürdőben vagyunk már és a hölgy fürdet le én pedig csak csendben tűröm. Behunyva szemem veszek egy mély levegőt, majd megfogom a fejem.*

- Miért nem emlékszem? *Teszem fel magamnak a kérdést és jelenleg emlékezni próbálok, de csak a közel múlt eseményeire sikerül vissza emlékeznem. Ahogy vissza pörgetem észre veszem mennyire is lekötötte a figyelmem Byakuya-san, de vajon miért?~ Érdekes személyiség, de szemmel láthatóan az a két férfi ismer... talán... talán tőlük többet megtudhatnék.~ teszem hozzá gondolatban. Amint a fürdés véget ér én is visszatérek gondolataimból és a kedves hölgynek mosolyogva segítek rám adni a ruhát, viszont lábamra magam húzom fel a fehér zoknit. A fürdő után a kapott papucsba lépve a kertbe megyek vissza, hogy kicsit tereljem a gondolataim és felfedezzem. Kíváncsian mosolyogva figyelem a természet legapróbb rezdülését is.*


~Kuchiki feljegyzést Alearól Byakuya nagyapja írta.~

" Miroki Alea:
1. Bejegyzés: Fiatal és tehetséges diákja az öreg Genryiusainak, gyorsan fejlődik, és az ereje is. Több figyelmet szentel neki mint a srácokra, pedig ők is igen tehetségesek, de ez lehet annak okán, hogy Alea kardja szintén tűz típus és elégé erős. A tűz típusú kardok olyan al ágába tartozik, ami talán egyedüli ezen típusú kardoknál. Jelenleg minden esetre. Félő, ha ilyen gyors tempóban halad a lány képessége erejének növekedése el fogja felette veszíteni az uralmat. Genryiusai erről pedig hallani se akar.
2. Bejegyzés: Szépen halad és egyenlőre Genryiusainak van igaza, bár a Dühből fakadó erő igen veszélyes. Alea természete szerencsére kedves és igen közvetlen, de az is lehet, hogy ez csak a felszín. Ki tudja milyen sérelmek érték mindaddig, míg a Főkapitányhoz nem került.
3. Bejegyzés: A sejtésem igazolást nyert... a düh elhatalmasodott felette, és majdnem elpusztította dühe lángjaival a Lelkek világát... Genryiusai nehéz szívvel zárta el egy pecsétbe, amiben segéd kezdtem neki. Nem tudom meddig fogja majd fogva tartani a pecsét, de reménykedjünk benne, hogy örökké... Túl gyorsan fejlődött az ereje és Genryiusai is hajtotta. Ez okozhatta ereje feletti uralmának elvesztését. A pecsét szoborba zárta és a Főkapitány nem messze onnan alakította ki állandó bázisát, mint egy emlékeztetőül hibájára."
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Armblast Pént. 17 Május 2013, 00:33

* Miyoki elmosolyodva nézi a gyorsan gyógyuló sérülést, majd bólint. * Tényleg gyorsan gyógyul, ön tényleg szerencsés. * Elindul vele a helyiséghez, ahol a kimonókat tárolják, egészen az épület belsejébe vezeti a vendéget. Ott kinyit egy kulcsra zárt termet, majd félreállva az útból invitálja beljebb Aleát. * Válassza ki nyugodtan bármelyiket, amelyik csak tetszik. * Amíg a nő válogat, addig a szolgáló egy tiszta alsókimonót vesz elő egy másik szekrényből, és gondosan a karjára teríti. Miután megszületik a döntés a ruhával kapcsolatban, gondosan, vigyázva akasztja le a helyéről, és az alsóval együtt viszi magukkal. *

* A következő út a legközelebb eső fürdőszobához vezet. * Segítek megmosakodni... Ha bármire szüksége lenne, szóljon nyugodtan... * Mondja neki, de látja, hogy a vendég valószínűleg nem figyel rá. Amíg segít neki, hogy rendbe szedje magát, addig csendben van. Amikor már mindennel végeztek, és a ruhadarabokat segíti fel, elmosolyodik. * Nagyon jól áll önnek ez a szín, Alea-san. * Mondja teljesen őszintén. *

* Hagyja, hogy a vendég visszatérjen a kertbe, amíg ő először rendet tesz a fürdőben, utána pedig arrafelé keres magának munkát, amerre Alea bóklászik, hogy ha bármi kérése vagy gondja lenne, azonnal tudjon lépni. Arra már rájött, hogy a nőt valamiféle baleset érhette, de a gazdájával való kapcsolata még rejtély a számára. *



* Elkezdem átnézni a feljegyzéseket... Az első néhány perc nem hoz semmilyen eredményt. Az egyik aktából néhány lap esik ki, amiket azonnal a kezembe veszek. Visszaillesztem őket a helyükre, ekkor veszem észre, hogy a lehető legjobb iratokat tartom magamnál. Leül az asztalhoz, ott kezdem átolvasni az írásokat, amiket már megkoptatott és sárgássá színezett az idő. Érdeklődve fürkészem a sorokat... Ezek sok mindent megmagyaráznak a főkapitány reakciójával kapcsolatban. Bár nem kapok teljes képet, legalább bizonyos alapjaim vannak. Miután elolvastam az aktát, visszateszem a helyére. Még folytatnám a kutatást, de a résnyire nyitott ajtónál megpillantom Aleát a kertben, már jóval rendezettebb külsővel.

A kert nagyon tetszik neki, ezt könnyű kivennem a vonásairól. Halkan felsóhajtok; pillanatok alatt képes volt felborítani az egész napirendemet. Visszazárom a szekrényt az iratokkal, majd kilépek a verandára. Rezzenéstelenül figyelem, bár most leginkább a bennem felmerülő ezernyi kérdés köt le. Nem csak Alea személyével kapcsolatban, hanem a korábbi hollow jelenléte is sok problémát vethet fel. A rejtélyek egy része megoldást nyerhet... még akkor is, ha nem szívesen vállalkozom a társalgásra este Kyouraku Shunsuival... *
Armblast
Armblast
Admin

Hozzászólások száma : 1489
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33

http://ren-chan01.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Leiran Pént. 17 Május 2013, 09:28

*A kertben szinte minden megragadja a figyelmem, de egy idő után gondolataim a távolba révednek. A verandára felsétálva ülök le lábaimra. Nem tudom miért nem fenekemre, de úgy érzem itt ezt kell tennem. Papucsom melyet kaptam a lépcső előtt hagytam és csendben elmerülve gondolataimban ücsörgök.*

~ Miroki Alea... ez a nevem, de mégis ki vagyok én? Hogy kerültem a fekete hajú férfi karjaiba és miért nem emlékszem semmire, ami előtte volt. Az idős úr ismerős, de honnan... az a fehér hajú férfi és a barna... a nő... annyira ismerősek, de honnan... honnan kellene ismernem őket.~ *Gondolataim cikáznak tele vagyok kérdéssel és megfogva fejem hajtom előre mikor lecsendesedik elmém érzem, hogy még valaki van itt mellettem. Erős energiát érzek és abba az irányba fordulva pillantom meg azt a férfit aki cipelt. Elengedve fejem mosolyogva nézek fel rá és behunyva szemem döntöm oldalra a fejem.*

- Byakuya-san *Szólítom meg csendesen.* -Sikerült dolgát elintézni? *Kérdezem érdeklődőn és kicsit meghajolok felé.*

- Byakuya-san kérem menjen nyugodtan dolga. *Mondom lassan felnézve rá mosolyogva. Nem akarom lekötni túlságosan az idejét, mert valami azt súgja én csak teher vagyok most a számára. Lassan fel állok. Gondolataimban még mindig a kérdések hada záporozik és nem tudom melyikre is kellene elsőként megtalálnom a választ. Magam elé nézek és behunyva szemem ismét sóhajtok. Nem akarom mutatni zavartságom, de nem tudom miért. Valami belülről késztet erre.*

-Bya.... Byakuya-san én... én hogy... hogy kerül ide? *Teszem fel talán az első és legzavaróbb gondolatot mely foglalkoztat jelenleg. Az, hogy nem emlékszem semmire a múltamban kevésbé zavar, de az, hogy hogy is kerültem karjaiba mikor kinyitottam szemem nem tudom.*


*Egy jó darabig csak pihenek és teázgatom, na meg persze gondolataimba mélyedek, melyek zaklatottak Alea felbukkanását illetően. Miért tört meg a pecsét, vagy miért most... Pont ma amikor Kyorakuval felemlegettük. Mély levegőt véve állok fel és teámmal kisétálok a tisztásra ahol a lányok gyakorolnak. Leülve a kis dombra figyelem őket. Nem sokkal ezután Kyoraku is csatlakozik hozzám.*

- Furcsa dolgok történnek barátom. *Mondom neki elgondolkodva.*


-Valóban Ukitake... furcsa hogy az a gyönyörűség odalent inkább Rukia-chan társaságába van, mint az enyémben. *Vigyorodik el és szemébe húzza a kalapját.*

*Elmosolyodom szavain és megrázom a fejem.* -Te sose változol, de én nem Nanami-chanra gondoltam, hanem Alea-chanra... Nem furcsálod a dolgot, hogy pont ma beszélgettünk róla erre megjelenik? Ami még különösebb, hogy egy percet nem öregedett, míg mi... nézz ránk két vénember lettünk...

-Csak a magad nevébe beszélj barátom! Én nem vagyok vénember. *Nevet fel majd komolyra fordítva a szót hagyja abba a nevetést és a lányokra nézve válaszol.*

-Tudod Ukitake ő 250 évig aludt... az alvás pedig szépít... itt az élő bizonyítéka, viszont nem emlékszik ránk, vagy haragszik, bár nem úgy tűnt mint aki haragudna. Még mindig ugyan olyan csinos és szép. Reméljük az ereje nem hatalmasodik el újra felette. Még egyszer ugyan azt a hibát nem követhetjük el nála... láthatóan az ereje még szunnyad, hisz ha nem így lenne talán már nem lennénk itt...
Leiran
Leiran

Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 33

Vissza az elejére Go down

Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott] Empty Re: Bleach- A múlt kísértete (18+) [Nyitott]

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.